Najlepšie webhostingové služby pre Singapur

Ako digitálna agentúra poznáme odvetvie webhostingu celkom dobre (keďže hostujeme našich klientov aj osobné projekty ��). Uskutočnili sme analýzu, recenzie a porovnania webhostingu pre Singapur.


Najlepšie webhosting pre Singapur:

 1. Hostinger – najlepší celkový webhosting
 2. SiteGround – celkové umiestnenie na webe
 3. Hosting hostingu A2 – hostiteľ najlepšieho predajcu
 4. Vodien – spoľahlivý miestny webový hostiteľ
 5. GreenGeeks – Most Green Web Host
 6. CloudWays – najlepší singapurský cloudový hosting
 7. Bluehost – dobrý webový hostiteľ
 8. WP Engine – skvelý riadený hostiteľ WordPress

Spoľahlivý webhosting je dôležitý!

Kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vašich stránok.

Zoberme rýchlosť webu  Napríklad, vedeli ste, že 1 sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, čo znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … preto je dôstojný poskytovateľ webhostingu nevyhnutný!

Výber webhostingovej služby pre váš singapurský web je našťastie veľmi jednoduchý, pretože veľa veľkých hráčov má dátové centrá v Singapure. Okrem nižšie uvedenej tabuľky sa venujeme aj podrobnejším informáciám o jednotlivých recenziách hostenia webových stránok.

Niekoľko stránok, na ktorých sa nachádzame:

Odporúčané na stránkach

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger 2,89 USD (Zľava 74%) 20 GB

 • Veľmi cenovo dostupné
 • Super ľahké nastavenie
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Singapurské servery
 • Responzívna podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Hostinger Review
siteground2 3,95 USD (zľava iba na prvú faktúru) 10 GB
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Skvelý výkon
 • Servery v Singapure
 • Rýchla inštalácia & veľmi užívateľsky príjemný
Preskúmanie stránok
A2HostingLogo 3,92 USD neobmedzený
 • Skvelé s WordPress
 • Neobmedzený diskový priestor!
Hodnotenie hostingu A2

Najlepšie Singapur Web Hosting 2020

Tu sú 8 najlepších recenzií webhostingu pre Singapur, zoradené podľa priestoru na disku, nákladov a podpory:

1. Hostinger – najlepší celkový webhosting

Logo Hostinger

Hostinger ponúka absolútne najlepšiu hodnotu, pokiaľ ide o hosting. Množstvo funkcií, podpory a výkonu, ktoré získate iba 2,89 dolárov / mesiac je naozaj pôsobivý, a preto sú na prvom mieste v zozname.

Poznámka: Majú tiež štartovací plán na 0,99 USD / mesiac, čo umožňuje 1 miesto a 10 GB miesta na disku.

Hostinger sa začal v roku 2004 a teraz má 25+ miliónov používateľov, a to z dobrého dôvodu, pretože sa im neustále darí poskytovať kvalitný hosting za nižšie náklady v porovnaní s konkurenciou.

Majú tu dátové centrum v Singapure, čo spôsobuje, že rýchlosť stránok nie je problémom (určite, keď používajú disky SSD a dokonca majú prispôsobený doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre weby WordPress).

A len v prípade, že je váš cieľový trh niekde inde, majú tiež servery v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve, Holandsku, Litve, Brazílii a Indonézii..

Pokiaľ ide o podporu, ponúkajú 24/7/365 live chat. Sú veľmi pohotoví a ochotní.

To, čo ich však od konkurencie skutočne odlišuje, je ich proces nastupovania. Vytvorenie webovej stránky je bezchybné, pričom každý krok plynule prechádza do ďalšieho, čo je fantastické pre ľudí, ktorí nie sú v technike..

Majú 3 zdieľané hostingové plány, pričom najobľúbenejší je iba 2,89 USD / mesiac (Zľava 74%).

Jo, a oni tiež majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, definitívne non-premýšľať v našej knihe!

Pros

 • Veľmi jednoduché nastavenie
 • Skvelý výkon
 • Super cenovo dostupné
 • Rýchly server v Singapure + globálna sieť

Zápory

 • N / A

webové stránky: www.hostinger.com
cena: 2,89 USD (USD)
Miesto na disku: 20 GB
Podpora: Live chat
Globálny dosah: Áno

2. SiteGround – celkové umiestnenie na webe

Logo SiteGround

SiteGround je ďalším skvelým hostiteľom webových stránok, ktorý je stále pomerne cenovo dostupný, má výkonné servery (aj v Singapure), a čo je najdôležitejšie, podpora je prvotriedna.

Majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína iba 3,95 $ / mesiac (67% zľava z obvyklej ceny)! 

Pokiaľ ide o podporu, SiteGround má jeden z najlepších podporných systémov v webhostingu a všetky ich možnosti podpory sú ponúkané nepretržite. Ak potrebujete pomoc, môžete sa obrátiť na zákaznícky servis prostredníctvom telefónu, live chatu alebo e-mailu (systém predaja lístkov).

Okamžité odpovede získate s ich možnosťami telefónu a rozhovoru, zatiaľ čo ich e-mailová odpoveď sa zvyčajne dostane do 10 minút od odoslania lístka.

Pokiaľ ide o rýchlosť, pretože majú v Singapure dátové centrum (iba jedno z ich mnohých dátových centier), môžete si byť istí, že miestni publikum nájde čas načítania stránok naozaj rýchlo, určite, keď používajú SSD..

Pre weby WordPress majú dokonca doplnok s názvom SuperCacher, ktorý ešte viac optimalizuje rýchlosť načítania vášho webu. Je to veľmi pôsobivé

Túto možnosť stačí povoliť na ovládacom paneli – je to veľmi jednoduché (a nezabudnite, vždy môžete požiadať o pomoc svoj tím podpory).

Či už teda hľadáte obchodný hosting, chcete nastaviť osobný blog alebo dokonca obchod s elektronickým obchodom, SiteGround vás nezklame!

Pros

 • Cenovo dostupné
 • Veľmi užívateľsky prívetivý
 • Spoľahlivé nastavenie zabezpečenia
 • Skvelý výkon

Zápory

 • N / A

Webové stránky: www.siteground.com
Cena: $ 3,95 (USD)
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

3. Hosťovanie A2 – hostiteľ najlepšieho predajcu

Logo hostingu A2

A2 Hosting je na rovnakej úrovni ako SiteGround, majú tiež celý rad horúcich rýchlych serverov na celom svete (samozrejme vrátane Singapuru) + majú veľkú podporu. Aj keď nemajú oficiálne odporúčanie WordPress, ich výkon na stránkach WP je úžasný. + Neobmedzený priestor na disku!!

Ponúkajú tiež 3 hosting plány, ich najlacnejšie plán začína na 3,92 $ / mesiac (pôvodne 7,99 $ / mesiac).

A2 Hosting má rozsiahlu zbierku svojpomocných článkov a návodov na znalostnej báze svojich oficiálnych webových stránok. Ak však chcete s niekým hovoriť, jeho tím zákazníckej podpory je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vám pomohol.

Máte možnosť odoslať lístok týkajúci sa ich produktu, fakturácie a ďalších. Okamžitú podporu môžete získať aj telefonicky alebo otvorením živého chatboxu.

Len vedzte, že vždy bude niekto z hostingu A2, ktorý vám pomôže s čímkoľvek v ktorýkoľvek deň.

Mať servery v krajine zaistí rýchlosť vašich stránok medzi používateľmi v Singapure. Upozorňujeme však, že majú tiež dátové centrá na celom svete – vďaka čomu je vaša stránka prístupná (veľkou rýchlosťou) po celom svete.

A2 Hosting je postavený na rýchlosti pomocou SSD. A ako už pravdepodobne viete, ich hostingové plány (Lite, Swift, Turbo) prichádzajú s rôznymi rýchlosťami. Preto, ak je rýchlosť pre vás nanajvýš dôležitá, môžete ísť za ich drahšie plány, ktoré zahŕňajú ich funkciu Turbo, ktorá vám poskytuje viac zdrojov a má menej používateľov na server..

Pros

 • Servery na celom svete
 • Neobmedzené miesto na disku
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

Zápory

 • N / A

Webové stránky: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

4. Vodien – spoľahlivý miestny webový hostiteľ

Logo Vodien

Vodien je spoločnosť so sídlom v Singapure, ktorá je už dosť dlho a ukazuje to! Skvelá podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni, automatické zálohovanie týždenne, 30-dňová záruka vrátenia peňazí … Ak chcete ísť na miesto, Vodien nie je premýšľavý.

Ponúkajú všetko od základného zdieľaného hostenia, cez cloud hosting, dedikované servery a dokonca aj spravovaný hosting WordPress. Zaslúžené druhé miesto v našom zozname.

Ich najlacnejší plán začína na S $ 10 / mesiac.

Vodien má špecializovaný tím zákazníckej podpory, na ktorý sa môžete spoľahnúť 24/7. Väčšinou sú známi svojou profesionalitou pri riešení problémov a okamžitými odpoveďami.

Ak narazíte na problém s ich hostingom, môžete ich kontaktovať telefonicky (singapurské pevné číslo), chatom a e-mailom. Mnoho ľudí tvrdí, že ich čas odozvy na e-mailovú službu nie je až taký dobrý, ale do 24 hodín dostanete odpoveď.

Ak sa chystáte skúmať a objavovať veci samy o sebe, určite budete vedieť, že na svojej oficiálnej webovej stránke majú aj databázu poznatkov. Ich veci sú skutočne užitočné, či sa pokúšate niečo naučiť alebo vyriešiť problém.

Keďže spoločnosť Vodien sídli v Singapure, nebudete mať problémy so servisom singapurských návštevníkov. Ich čas načítania a rýchlosť stránky sú určite slušné.

Vodien rozhodne robí dobrú voľbu pre spoločnosť so sídlom v Singapure.

Pros

 • Jednoduché použitie
 • Dobrý výkon
 • Rôzne možnosti hostenia

Zápory

 • Trochu drahé

Webové stránky: www.vodien.com
Cena: $ 10
Miesto na disku: 5 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: žiadny

5. GreenGeeks – Most Green Web Host

Logo GreenGeeks

GreenGeeks je jednou z tých spoločností, o ktorých viete, že budú naďalej rásť, a skutočnosť, že vracajú späť 300% energie, ktorú používajú, späť do siete, je iba epickým bonusom. Ich podpora je tiež veľmi pôsobivá, ponúkajú ju 24 hodín denne, 7 dní v týždni a majú možnosti pre telefón, podporné vstupenky a podporu live chatu.

Okrem toho sú samotné servery vybavené jednotkami SSD, PHP7 a PowerCacher, aby pre vaše webové stránky dosiahli maximálnu možnú rýchlosť. Dokonca ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s ich službami.

Ich najlacnejší plán začína na 2,95 dolárov / mesiac.

GreenGeeks existuje už viac ako 10 rokov a ich zákaznícky servis si udržal dobrú povesť dodnes.

Ako sme už spomenuli, k ich telefonickému, živému chatu a e-mailovej podpore je možné pristupovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže keď narazíte na problémy s vaším webom, nikdy nebudete sami..

Odporúčame vám tiež pozrieť si články v znalostnej databáze, pretože tu nájdete veľa užitočných materiálov. Môžete tam ísť na informačné účely alebo na riešenie problémov, keď máte pocit, že si vymýšľate veci pre seba.

Samozrejme neexistuje nič ako vedieť, že v prípade potreby je k dispozícii ľudská pomoc (a môžete sa na ňu spoľahnúť)..

Aj keď server GreenGeeks nemá servery v Singapure, ako sme to uviedli v našej správe GreenGeeks, ich servery v USA a Európe môžu stále poskytovať váš obsah miestnym návštevníkom veľkou rýchlosťou..

Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť povoliť ich zahrnutú službu CDN (CloudFlare). Zabezpečíte tým, že vaše stránky budú mať vždy perfektnú rýchlosť nielen v Singapure, ale aj na celom svete.

A len v prípade, že to potrebujete, môžu vám tiež ponúknuť registráciu domény pre vytvorenie úplne nového webu.

Pros

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Super ekologický
 • Skvelý výkon

Zápory

 • Žiadne servery v Singapure

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD (USD)
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

6. Cloudways

Logo spoločnosti Cloudways

Cloudways posúva cloud hosting na ďalšiu úroveň!

S viac ako 25 dátovými centrami (tiež v Singapure), hosting založený na SSD, oblasť predstavovania, epický výkon prostredníctvom serverov Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr a KYUP … títo chlapci predefinujú cloud hostingový priemysel.

Ich najlacnejší hostingový plán začína na iba 7 $ mesačne.

Vďaka službe CloudWays si môžete byť vždy istí, že máte k dispozícii pomoc 24 hodín denne, 7 dní v týždni – a to od tímu odborníkov.

Ak chcete, môžete ísť na ich oficiálnu stránku a získať prístup k ich znalostnej báze. Je plná článkov, príručiek, návodov a často kladených otázok, ktoré by vám určite pomohli, ak niečo skúmate. Bežné problémy sa zvyčajne dajú vyriešiť pomocou ich článkov o svojpomoci.

K dispozícii je samozrejme aj ľudská podpora. Majú systém predaja lístkov, live chat a telefonickú podporu.

Vďaka technológii CloudWays máte zaručené rýchle načítanie stránok a stránok, ktoré sa nachádzajú v cloudovom hostovaní. Vďaka klastrom serverov, ktoré sa nachádzajú na kľúčových miestach po celom svete, vaše singapurské publikum bude mať určite rýchly prístup k vašim stránkam. Je to samozrejme aj pre vaše publikum z celého sveta.

Okrem veľkej rýchlosti si uvedomte, že cloud hosting je tiež veľmi spoľahlivý z hľadiska dostupnosti. Dôvodom je to, že ich systém môže v prípade potreby vždy získať prostriedky z dostupných klastrov serverov.

Pros

 • Mimoriadne škálovateľné
 • Ľahké osvetlenie
 • Dátové centrá v Singapure

Zápory

 • Krivka učenia sa trochu ťažšia

Webové stránky: www.cloudways.com
Cena: 10 USD (USD)
Miesto na disku: 25 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

7. Bluehost

Logo Bluehost

Bluehost bol kedysi kráľom hostiteľov spolu s HostGator. Obaja získali spoločnosť EIG, podpora a kvalita išli z kopca, rýchlo! Iba za posledné 2 roky sa z toho plazili. S lepšou podporou, slušnými hostingovými službami a výkonom ich teraz môžeme odporučiť. Ponúkajú zdieľaný hosting, cloudový hosting, WP hosting, VPS a vyhradený hosting.

Pokiaľ ide o podporu, majú všetko od veľkej vedomostnej základne, podporných lístkov, živého chatu, telefonickej podpory a videonávodov. V Singapure však nemajú žiadne servery, takže ak budete chcieť slušné rýchlosti, budete musieť povoliť CloudFlare.

Ich plány začínajú na 3,95 dolárov, čo je na rovnakej úrovni ako väčšina ostatných hostingových spoločností.

Bluehost je už dlho a má dobre vyškolený tím podpory zákazníkov. Vaše zážitky budú viac-menej príjemné, keď vyhľadáte pomoc alebo pomoc.

Ich zákaznícky servis je tiež k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže vám to už nebude záležať (pri riešení problémov s hosťovaním nie je nič také ako mať k dispozícii pomoc a pokoj).

Majú telefón, live chat a systém predaja lístkov. Na svojej oficiálnej stránke majú aj centrum pomoci, ktoré obsahuje veľa článkov pomoci.

Servery spoločnosti Bluehost sa nachádzajú v USA. Ak skutočne chcete slušnú rýchlosť, odporúčame vám povoliť ich zabudovanú funkciu CDN (a používať CloudFlare, ich partnera CDN).

Ak je povolená služba CloudFlare, vaše stránky budú mať prístup k klastru serverov strategicky umiestnených po celom svete. Návštevníci vašich stránok sa potom budú tešiť stránkam s rýchlym načítaním, či už sú v Singapure alebo v iných častiach sveta.

Pros

 • Dostatok miesta na disku
 • Mnoho možností podpory

Zápory

 • Iba servery so sídlom v USA
 • Zmiešané recenzie

Webové stránky: www.bluehost.com
Cena: 3,95 USD (USD)
Miesto na disku: 50 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

8. Motor WP

logo wpengine

Ak skutočne hľadáte super kvalitnú spravovanú hostingovú službu WordPress pre Singapur, WP Engine je to, čo potrebujete! Pokiaľ ide o hosťovanie stránok WordPress, sú lídrom na trhu, a to z dobrého dôvodu (aj keď sú príliš drahé). Majú vlastný vlastný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý slúži na rýchle zobrazovanie stránok (nazývaný EverCache), a v kombinácii s ich CDN sú najrýchlejšou hostingovou spoločnosťou WordPress v okolí.!

Ich podpora 24/7 sa samozrejme špecializuje na WordPress, čo im umožňuje vyriešiť akýkoľvek problém bez problémov. Okrem toho sa tiež starajú o všetky základné aktualizácie WordPress, takže sa nemusíte obávať. A keď ide o významnú aktualizáciu, v skutočnosti testujú web najskôr pred aktualizáciou, aby sa ubezpečili, že sa nič nerozbije, špičková služba. Majú tiež živú detekciu hrozieb v reálnom čase, aktívne blokujú útoky DDOS a dokonca aj opravia vaše stránky zadarmo, ak dôjde k ich napadnutiu …

To všetko viac ako odôvodňuje cenu! Záujem o pokoj a môže šetriť rozpočet?

Ich najlacnejší plán začína na $ 35 / mesiac.

Pretože služba WP Engine je špeciálne navrhnutá pre weby WordPress, môžete si byť istí, že ich tím podpory zákazníkov sa skladá z odborníkov / technikov WordPress. To je pre vás určite dôležité, pretože by ste nechceli nič menej pre pomerne drahý hosting.

Ich zákaznícky servis však stojí za to, aj keď sa s nimi môžete kedykoľvek spojiť. Musíte sa najprv prihlásiť do svojho účtu, aby si mohli skontrolovať vaše údaje a poskytnúť vám potrebnú podporu.

Na zákazníckom servise spoločnosti WP Engine je pekné, že dokážu rýchlo reagovať, profesionálne a spoľahlivo. S takýmto nastavením u svojho poskytovateľa hostingu budete mať vždy pokoj.

Majú tiež širokú zbierku užitočných článkov vo svojej technickej podpore. Riešenia bežných problémov nájdete v tejto časti svojich webových stránok.

WP Engine je navrhnutý tak, aby s webmi WordPress pracoval jednoducho – a rýchlosť je jednou z ich najlepších funkcií.

Okrem technológie EverCache, ktorá zrýchľuje ich hosťovanie (dokonca aj pre používateľov v Singapure), môžete povoliť aj funkciu CDN. Ak tak urobíte, odošle váš obsah na cloudové servery umiestnené v rôznych častiach sveta, aby bol váš obsah dostupný (veľkou rýchlosťou) pre používateľov z celého sveta..

Úprimne povedané, pokiaľ ide o kvalitný obchodný hosting, je ťažké nájsť niekoho lepšieho … ak si to môžete dovoliť.

Pros

 • Skvelý výkon
 • 24/7 podpora
 • Dobrá bezpečnosť

Zápory

 • drahý

Webové stránky: www.wpengine.com
Cena: 35 USD (USD)
Miesto na disku: 25k limit návštevníka
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky
Globálny dosah: Áno

Ako nájsť najlepší singapurský webový hostiteľ

Singapur web hosting pc

Bez ohľadu na to, aký je váš cieľ pre vaše singapurské webové stránky, a to bez ohľadu na to, či očakávate, že pritiahnu veľké publikum, alebo nie, budete musieť dostať web, ktorý vyvíjate, naživo na webe (btw, napísali sme celkom slušný návod, ako vytvoriť webovú stránku, ktorá vám pomôže.) A keď príde ten čas, budete si musieť vybrať medzi rôznymi možnosťami hostenia webových stránok, ktoré vyberiete hostiteľa, ktorý je vhodný pre vaše potreby. Výber špičkového webhostingu v Singapure je rozhodujúci pre úspech a funkčnosť vašich webových stránok. Ak chcete, aby vaše stránky fungovali optimálne a poskytovali čo najlepší používateľský zážitok všetkým návštevníkom vašich webových stránok, mali by ste si urobiť čas, aby ste pochopili rozdiel medzi rôznymi možnosťami webhostingu, ktoré máte k dispozícii, a uskutočniť správny hovor..

Druhy webhostingu pre Singapur

Zdieľaný hosting

Zdieľaný hosting je jednou z lacnejších metód hostenia v okolí a je ideálny pre menšie projekty a webové stránky, ktoré nevyžadujú veľa zdrojov, aby boli úspešné alebo poskytli príkladnú používateľskú skúsenosť. Menšie webové stránky nemajú tendenciu generovať veľa prenosov alebo potrebujú veľkú šírku pásma alebo úložný priestor, takže zdieľaný hosting má síce svoje nevýhody a obmedzenia, ale pre webové stránky, ako je tento, by nemal skončiť problém. Avšak pre webové stránky, ktoré sa snažia generovať veľké množstvo používateľov, je rozumné zvážiť iné možnosti webhostingu, ktoré sú pre tento účel vhodnejšie..

zdieľaná grafika hostenia

Ako už bolo povedané, rozmanitosť možností hostenia, ktoré ponúka väčšina spoločností, je pôsobivá. Od možností, ako je PHP hosting, Linux alebo Windows hosting, Java, atď … až po užitočné inštalátory pre CMS ako WordPress Joomla, Drupal a ďalšie.

Hosting VPS

VPS Hosting, čo je skratka pre hosting virtuálnych súkromných serverov, je vynikajúcim riešením, ak sa chcete usadiť niekde uprostred medzi zdieľaným hostingom a vyhradeným serverovým hostingom. VPS hosting je veľmi podobný zdieľanému hosťovaniu, pretože server je stále zdieľaný medzi viacerými používateľmi, ktorým ich poskytovateľ predáva, ale v tomto prípade je priestor, ktorý používate, úplne oddelený od ostatných používateľov oddielom, takže vaša aktivita , úložný priestor a využitie šírky pásma sú ich činnosťami úplne nedotknuté. Ideálny pre malé a stredné webové stránky, VPS hosting je cenovo dostupná voľba pre vývojárov, ktorí hľadajú riešenie webhostingu v Singapure.

Dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný serverový hosting je presne to, čo znie – druh webhostingu, v ktorom má používateľ celý priestor na serveri pre seba. Je to skutočne potrebné iba pre oveľa väčšie projekty, ako sú veľké weby elektronického obchodu a rozsiahle fóra. Takéto projekty vyžadujú vysokovýkonné riešenie webhostingu a vyhradený server hosting sa v týchto scenároch dokonale hodí k účtu. Pokiaľ však neočakávate, že vaše webové stránky pritiahnu stovky alebo dokonca tisíce používateľov za deň, nie je potrebná zvýšená výkonnosť, ktorú vám poskytuje hosting vyhradeného servera..

Cloud hosting

Cloud hosting je obľúbený, pokiaľ ide o možnosti webhostingu, kvôli jeho univerzálnosti a spoľahlivosti. Cloud hosting sa na jednej strane spolieha na niekoľko počítačov namiesto jedného, ​​ako napríklad zdieľaný hosting, vyhradený hosting a hosting VPS. Ak sa používa viac ako jeden počítač, znamená to, že ak dôjde k výpadku, sú tu ešte iní používatelia na vyzdvihnutie nevyužitých prostriedkov a zabezpečenie toho, aby webová stránka pokračovala v prevádzke tak, ako má, a aby boli dáta bezpečne uložené..

Reseller Hosting

Reseller hosting je bežný typ webhostingu, ktorý weboví vývojári nakupujú vo veľkom, aby predali svojim klientom, pre ktorých navrhujú webové stránky. Pre webového vývojára je to oveľa jednoduchšie ako nechať si svojho klienta, aby si vybral typ webhostingu a poskytovateľa samotného, ​​pretože to dáva vývojárovi oveľa väčšiu voľnosť, aby mohli pracovať na webe a zabezpečili jeho správne fungovanie, aby sa zaistila ideálna používateľská skúsenosť. Okrem toho je to oveľa lepšia metóda pre vývojárov webu, aby mohli mať zvýšenú kontrolu nad webmi, ktoré sa nachádzajú v ich portfóliách. Ak máte webového dizajnéra, ktorý spravuje vaše webové stránky, môžu vám ponúknuť hostingový balíček pre distribútorov, ktorý vám tento proces uľahčí, pretože váš vývojár webu presne vie, aké zdroje bude potrebné na bezproblémové fungovanie vášho webu..

Spravovaný hosting WordPress

Je to celkom samozrejmé, je to hosting, ale zamerané na WordPress, s plne optimalizovanými servermi WP & podpora. Podrobnejšie sa venujeme na našej hostiteľskej stránke Managed WP.

Singapur Web Hosting: funkcie pre výskum.

Potom, čo ste sa rozhodli pre správny typ webhostingu, ktorý je pre vás to pravé, ste na polceste, aby ste mohli svoj web zverejniť na webe. Ďalším krokom na spustenie vášho webu je rozhodnutie o správnom poskytovateľovi webhostingu v Singapure, ktorý poskytne vašej stránke najlepšiu šancu na úspech. Pokiaľ ide o výber poskytovateľa webhostingu, ktorému môžete veriť so svojím webom, tu sú niektoré vlastnosti, na ktoré by ste sa mali pozrieť (jedná sa o tie isté kvalifikácie, ktoré používame pre naše ďalšie najlepšie zoznamy hostingu, ako napríklad Austrália, Veľká Británia, Írsko, Kanada a Kanada). , najlepší hosting v Indii, najlepší hosting webových stránok (celosvetovo), web Hebergement web en Francúzsko, najlepší hosting webových stránok pre Malajziu & NZ hosting):

Umiestnenie servera

Umiestnenie servera bude mať významný vplyv na čas načítania, ktorý návštevníci vašich webových stránok zažívajú.

mapa umiestnenia servera

Z tohto dôvodu bude umiestnenie serverov, ktoré ponúka váš poskytovateľ webhostingu, dôležité pozrieť sa na to, aké výkonné sú tieto servery, pretože je lepšie mať výkonný server o niečo ďalej ako ten, ktorý nie je v blízkosti. Nie sú primerané vašim potrebám (servery SiteGround a A2 Hosting majú servery v Singapure, ale ak chcete zistiť, ako sa líšia vo výkone, pozrite si naše porovnanie hostenia A2 verzus SiteGround).

skladovanie

Toto je problém, s ktorým sa pravdepodobne nestretnete s menšou webovou stránkou, ale ak vyvíjate médium na veľkú webovú stránku, určite sa budete chcieť pozrieť na to, koľko úložného priestoru budete mať s balíkom, na ktorý sa pozeráte na akomkoľvek webe. hosťujúci Singapurský poskytovateľ. Posledné, čo by ste chceli, je zaregistrovať sa v službe a zistiť, že vám nedáva zdroje, ktoré potrebujete, aby vaše stránky uspeli..

uptime

Nemá zmysel zverejňovať web na webe, ak nie je pre vašich používateľov nikdy k dispozícii. Poskytovateľ webhostingu, s ktorým sa zaregistrujete, by mal ponúkať maximálny možný čas dostupnosti, takže vaše stránky sú prístupné po celý deň. Na stránke so stavom hostenia sme začali sledovať celkovú dostupnosť a časy odozvy najväčších spoločností poskytujúcich webhosting. Prečítajte si niektoré posudky klientov, aby ste získali predstavu o tom, aké boli ich skúsenosti s prevádzkou tohto poskytovateľa.

zabezpečenia

Mať dôstojné bezpečnostné opatrenia na mieste vám ušetria veľa problémov po ceste. V predvolenom nastavení by ste mali skontrolovať, či webový hostiteľ ponúka bezplatné certifikáty SSL (https), pretože v týchto dňoch je do značnej miery potrebné, a to aj pre webové stránky, ktoré nemajú na webe žiadny typ spracovania kreditných kariet. Google chce tiež vidieť webové stránky, ktoré majú nainštalovaný certifikát SSL a umiestni ich vo výsledkoch vyhľadávania vyššie.

SSL sertifikuje

Niektorí weboví hostitelia účtujú poplatky za certifikáty SSL a má zmysel pre zložitejšie certifikáty (existujú 3 typy: certifikáty Extended Validation (EV), Organisation Validation (OV) a Domain Validation (DV) SSL), ale základné certifikáty by mali určite byť zadarmo. Ak tomu tak nie je, môžete získať bezplatnú verziu na stránke letsencrypt.org.

podpora

Hosting webových stránok nie je ľahký a ak neviete, čo robíte, môže sa rýchlo skomplikovať. Dokonca aj niektorí skúsení používatelia sa môžu občas zamieňať s určitými aspektmi systému. Preto je dobré zaistiť, aby poskytovateľ hostujúci váš web poskytoval primeranú podporu; holé minimum, mali by mať k dispozícii live chat a telefonickú podporu.

zálohy

V prípade tragédie nechcete stratiť žiadne cenné informácie. Uistite sa, že spolupracujete s poskytovateľom, ktorý pravidelne zálohuje informácie na vašom webe, takže sa nemusíte obávať straty všetkého dôležitého. Ak stratíte informácie na svojom webe, je tiež inteligentné vyhľadať spôsoby ich vyhľadávania. Denné zálohovanie je ideálne, ale aj týždenne by malo byť v poriadku.

Bandwidth

Šírka pásma je základným aspektom výkonnosti vašich webových stránok. Ak nemáte prístup k šírke pásma, ktorú potrebujete, aby vaše stránky fungovali hladko, užívateľská skúsenosť na vašom webe bude trpieť. Vyskúšajte šírku pásma, ktorú vám bude pridelený poskytovateľ, skôr ako sa zaregistrujete, aby ste predišli negatívnym zážitkom.

Počet povolených domén / webov

Vždy je dobré nájsť poskytovateľa v Singapure, ktorý vám umožní hosťovať viac domén na serverovom priestore, ktorý od nich kupujete. Nikdy neviete, koľko webových stránok budete chcieť hostiť, takže predtým, ako sa zaregistrujete, sa pozrite na to, koľko domén poskytovateľ, ktorý zvažujete, povolí..

záver

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce pokryť všetky body a výskum sami, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie najlepších poskytovateľov webhostingu v Singapure, takže získate ľahký prehľad.

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector