Najlepšie UK WordPress Hosting skontrolované!

Ako digitálna agentúra s veľkým množstvom hostingových účtov WordPress (máme veľa vedľajších projektov ��), máme celkom slušnú predstavu o tom, ktorí špičkové hostingové služby WordPress sú pre Spojené kráľovstvo..


Aj keď máme praktickú porovnávaciu tabuľku hostenia, ktorá je uvedená nižšie, a dokonca sme napísali jednotlivé recenzie hostiteľa WordPress ďalej na stránku, vieme, že nie každý má čas to prečítať všetko … Takže sa dostaneme priamo k veci.

12 najlepších UK WordPress hostingových služieb sú:

 1. Hostinger – najlepší celkový hosting WordPress
 2. Kinsta – najlepšie spravovaný hostiteľ WordPress
 3. SiteGround – skvelý hosting WordPress
 4. A2 Hosting – najlepší hosting WordPress pre predajcov
 5. WP Engine – Spravovaný hostiteľ WordPress-up
 6. GreenGeeks – najlepší zelený hosting
 7. eUKhost
 8. Srdce Internet
 9. Hostgator
 10. InMotion Hosting
 11. Bluehost
 12. Dreamhost

Contents

Prečo je solídny hosting WordPress dôležitý!

Kvalita vášho poskytovateľa hostingu WP môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vášho webu.

Zoberme rýchlosť webu Napríklad, vedeli ste, že 1 sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, čo znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … preto je dôstojný hostiteľ WordPress nevyhnutný!

Niekoľko značiek, ktoré odkazujú na náš obsah:

Odporúčané na stránkach

Nasledujúca tabuľka poskytuje rýchly prehľad našich osobných top 3 hostiteľov WordPress pre Veľkú Britániu.

Ďalej po stránke sa dostaneme do detailov s celkom 12 recenziami hostenia WordPress. Odporúčame držať sa jedného z našich najlepších 3 za najlepšiu hodnotu!

Hostingová spoločnosť WordPressOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger £ 0.80 (Obrovský predaj na štvorročný plán) 10 GB

 • Veľmi cenovo dostupné
 • Super ľahké nastavenie
 • Skvelý výkon a rýchlosť
 • Responzívna podpora
 • Servery vo Veľkej Británii + globálna sieť = víťaz!

Hostinger Review
KINŠTA $ 30 10 GB
 • Vysoký výkon
 • Londýnsky server
 • používa platformu Google Cloud Platform
 • Vrátane CDN
Recenzia Kinsta
siteground2 2,95 GBP (zníženie z 8,95 GBP, iba pri 1. faktúre) 10 GB
 • Veľmi užívateľsky prívetivý
 • Dátové centrum v Londýne
 • Blesk rýchlo
 • Veľká podpora
Preskúmanie stránok

Naše Top 12 WordPress Hosting Recenzie do roku 2020

1. Hostinger – najlepší celkový hosting WordPress

Logo Hostinger

Webové stránky: www.hostinger.co.uk
Cena:
£ 0.80
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live chat

Hostinger je v súčasnosti náš absolútne obľúbený hostiteľ WordPress. Hodnota, ktorú získate iba za 0,80 GBP, je veľmi pôsobivá!

Momentálne rastú ako blázni (viac ako 29 miliónov používateľov), a to z dobrého dôvodu! Ich hostingové plány WordPress ponúkajú všetky funkcie, ktoré väčšina svojich konkurentov ponúka, ale Hostinger to robí za zlomok ceny … bez zníženia kvality.

Ale to, čo skutočne odlišuje Hostingera od ostatných, je ich proces nastupovania na stránky WordPress. Užívateľská skúsenosť s registráciou, pripojením názvu domény, inštaláciou WordPress … je bezproblémová.

Je to rýchle, je to super ľahké a funguje to jednoducho. Pôsobivé veci!

Pokiaľ ide o hostingové funkcie WordPress, majú všetky zvončeky a píšťalky, ako je najnovší PHP, prispôsobený doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte na zvýšenie výkonu, veľmi solídne bezpečnostné funkcie prostredníctvom ich partnerstva s BitNinja, so zárukou 99,9% dostupnosti, 24/7 zákazníka WordPress podporu … a majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí!

A len v prípade, že to potrebujete, všetky plány prichádzajú s integráciou Githubu (pre technologicky vyspelejších vývojárov).

Pokiaľ ide o umiestnenie dátových centier, majú nielen jednu v Spojenom kráľovstve, ale aj v Spojených štátoch, Holandsku, Litve, Singapure, Brazílii a Indonézii. Takže, ak je váš cieľový trh v inej krajine alebo v zámorí, dostali vás na vás.

Ich najlacnejší plán WordPress je iba 0,80 £ (obrovský predaj) a umožňuje 1 web, ktorý je dokonalý na začiatok.

S Hostingerom sa naozaj nemôžem pokaziť!

Pros

 • Veľmi cenovo dostupné
 • Servery vo Veľkej Británii
 • Odborná podpora WordPress
 • Skvelé užívateľské prostredie

Zápory

 • N / A

2. Kinsta – najlepšie spravovaný hostiteľ WordPress

Logo hostenia Kinsta WordPress

Webové stránky: kinsta.com
Cena:
$ 30
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat, Vstupenky

Kinsta patrí do kategórie riadených poskytovateľov hostingu WordPress. To znamená, že máte tím ľudí a aplikácie vytvorené na mieru, ktoré neustále monitorujú a upravujú nastavenia podľa potreby, aby sa maximalizoval výkon vašich stránok WordPress..

Na hosťovanie svojich stránok používajú platformu Google Cloud Platform a majú na výber z viac ako 15 miest v dátovom centre na celom svete. Je to veľmi odlišné od bežných zdieľaných hostingových systémov. Spoločnosť Kinsta dáva každému serveru svoje zdroje súkromných serverov, takže ste úplne chránení pred inými potenciálne problematickými servermi … pretože váš web je jediný v dome..

Okrem toho máte k dispozícii vyrovnávaciu pamäť na úrovni servera, integrovanú sieť CDN, bezplatné SSL, obnovenie zálohy jedným kliknutím, pracovné prostredia a ešte oveľa viac.

Všetky vyššie uvedené skutočnosti sú tiež dôvodom zvýšených nákladov … Odporúčame spoločnosť Kinsta pre väčšie weby, ktoré sú náročnejšie na zdroje a ktoré zabezpečujú globálne publikum, potom sú tieto dodatočné náklady úplne opodstatnené. Ak chcete hostiť svoju malú až stredne veľkú firemnú stránku alebo blog alebo čokoľvek iné, čo nie je masívny obchod s elektronickým obchodom, všeobecne super výkonná stránka alebo fórum, SiteGround vám poskytne najlepšiu hodnotu.

Ich plány začínajú na 30 $ / mesiac.

Vlastnosti hostenia WordPress: Limity založené na php pracovníkoch, 30-dňová záruka vrátenia peňazí, SSL zadarmo, CDN zadarmo, epická bezpečnosť, analytika výkonu, sledovanie dostupnosti, detekcia DDOS atď..

Pros

 • Platforma Google Cloud Platform
 • Super vysoká bezpečnosť
 • Veľmi skúsený
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Super škálovateľné

Zápory

 • Trochu drahšie

3. SiteGround – skvelý hosting WordPress

siteground2

Webové stránky: www.siteground.com
Cena:
£ 2.95
Miesto na disku: 10 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

SiteGround je ďalší skvelý hostiteľ WordPress. Ich špecializované plány WordPress sú dobre optimalizované a vybavené špeciálnymi funkciami WP. Majú rýchle dátové centrá po celom svete, vrátane Londýna, a čo je najdôležitejšie, podpora je prvotriedna.

Pokiaľ ide o stravovanie a prispôsobovanie sa WordPressu, vykonali fenomenálnu prácu s vlastným systémom ukladania do vyrovnávacej pamäte (nazývaným SuperCacher), prispôsobeným doplnkom, ktorý umožňuje pridávanie SSL a ukladanie do vyrovnávacej pamäte jedným kliknutím, automatické aktualizácie a oveľa viac.

Navyše ponúkajú dokonca 30-dňovú záruku vrátenia peňazí …, vďaka ktorej sú absolútne bez premýšľania!

Majú 3 hostingové plány WordPress, ich najdostupnejší plán začína iba £ 2.95 / mesiac (69% zľava z obvyklej ceny)!

Vlastnosti hostenia WordPress: Bezplatný SSL, bezplatná CDN, špecializovaná podpora WP, odporúčaná aplikáciou WordPress, vlastný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ssl, automatické aktualizácie, automatizovaná migrácia WP a ďalšie.

Pros

 • Zadarmo SSL + CDN
 • Servery v Londýne
 • Odborná podpora WordPress
 • Užívatelsky prívetivý

Zápory

 • Náklady na obnovu sú trochu vysoké

4. Hosting A2 – najlepší hosting WordPress pre predajcov

Logo hostingu A2

Webové stránky: www.a2hosting.com
Cena:
$ 3,92
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

A2 Hosting má zdieľaný hosting, ktorý podporuje WordPress, a spravuje hostingové plány WP pre tento pokoj. Ich servery sú však veľmi dobre optimalizované pre rôzne redakčné systémy vrátane WP, takže spravovaný plán nepotrebujete, pokiaľ nechcete mať ďalšie špecifické funkcie WordPress (ktoré nájdete nižšie). Majú tiež viac dátových centier po celom svete (Amsterdam pre Spojené kráľovstvo) a majú fantastickú podporu.

Všetky ich zdieľané hostingové plány prichádzajú s neobmedzeným miestom na disku, bezplatným SSL, kedykoľvek zárukou vrátenia peňazí (čo je celkom elegantné) a bezplatnou migráciou.

Ponúkajú 3 hosting balíčky, ich najlacnejší plán začína iba 3,92 $ / mesiac (pôvodne 7,99 $ / mesiac). Spravovaný hosting WordPress sa začína na 12,97 dolárov.

Vlastnosti hostenia WordPress: Zadarmo SSL, CDN, SSH, postupovanie stránok, jednoduché zálohovanie WP, vyrovnávacia pamäť LiteSpeed.

Pros

 • Skvelý výkon
 • Dobré pre predajcov
 • Veľmi cenovo dostupné

Zápory

 • Žiadne oficiálne odporúčanie WordPress (z tohto dôvodu je v našom zozname vyšší počet stránok SiteGround)

5. WP Engine – hostiteľ WordPress Managed-up Managed-up

logo motora wp

Webové stránky: wpengine.com
Cena:
 $ 35
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

WP Engine je spravovaný hostiteľ WP prostredníctvom a vlastne je to jediná vec, ktorú robia a robia to dobre! Rovnako ako niekoľko ďalších hostiteľov, ktorých sme preverili, aj oni vytvorili vlastný doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte s názvom EverCache a majú CDN, aby minimalizovali časy načítania. Sú jedným z najrýchlejších hostiteľov WordPress.

Ich cena je založená na množstve mesačných návštevníkov, a nie na disku. Štartovací plán vás dostane okolo limitu 25 000 a potom odtiaľ hore.

Ich podpora 24/7 sa samozrejme špecializuje na WordPress, čo im umožňuje vyriešiť akýkoľvek problém bez problémov. Majú tiež veľmi pôsobivý proces aktualizácie, keď najskôr otestujú akúkoľvek hlavnú aktualizáciu WP a až potom ju začnú tlačiť naživo. Ponúkajú tiež vývojové, inscenačné a výrobné prostredia a freeSSL.

Ich najlacnejší plán začína na $ 35 / mesiac.

Vlastnosti hostenia WordPress: Ochrana DDOS, detekcia hrozieb, vývojové / produkčné prostredie, globálne CDN, vlastné ukladanie do vyrovnávacej pamäte.

Pros

 • Veľká podpora
 • Veľmi spoľahlivý a skúsený
 • Vodca trhu s hostingom WP

Zápory

 • O niečo drahšie

6. GreenGeeks – najlepší zelený hosting

Logo GreenGeeks

Webové stránky: www.greengeeks.com
Cena:
$ 2,95
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks je jednou z tých spoločností, o ktorých vedia, že ju zvýšia. Zatiaľ čo ich hlavným háčikom je, aké sú ekologické (čo v skutočnosti sú), vrátia svoju spotrebu energie trikrát späť do siete). Ich výkonnosť hosťovania WordPress je dosť pôsobivá.

Ponúkajú neobmedzený priestor na každom pláne, majú viac dátových centier v Kanade a USA, bezplatné SSL, bezplatnú migráciu a mnoho ďalšieho. Majú tiež 24/7 podporu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade, že nie ste spokojní s ich službami.

Ich najlacnejší plán začína na 2,95 USD mesačne.

Vlastnosti hostenia WordPress: Vylepšené zabezpečenie WordPress, migrácia WP, integrácia CDN, automatické aktualizácie WP.

Pros

 • Cenovo dostupné
 • Super zelená
 • Dobrá bezpečnosť

Zápory

 • Konkurencia má robustnejšie vlastnosti WP (sú však tiež drahšie)

7. eUKhost

eUKhost logo

Webové stránky: www.eukhost.com
Cena:
£ 3,99
Miesto na disku: 5 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

eUKhost je ďalší skvelý lokálny hostiteľ WordPress so 4 dátovými centrami vo Veľkej Británii. Všetky ich plány majú bezplatnú doménu, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, automatické zálohovanie a uzamknuté ceny v prípade, že v budúcnosti zvýšia náklady..

Ponúkajú tiež optimalizovaný hosting WordPress, počínajúc 5 GB miesta na disku a až 5 miest v základnom pláne. Plány WP sa dodávajú s automatickým skenovaním škodlivého softvéru, ktorý skenuje vaše súbory na prítomnosť škodlivého softvéru, injekcie skriptov, útoky na skriptovanie medzi servermi (XSS) a ďalšie. Majú tiež ochranu DDOS, odbornú podporu, veľký firewall a to, čo nazývajú súprava nástrojov WordPress. Sada nástrojov obsahuje inscenovanie, klonovanie & synchronizácia, kalenie jedným kliknutím, ľahká migrácia WP, prihlasovanie jedným kliknutím WP a ďalšie.

Ich plány začínajú na 3,99 GBP.

Vlastnosti hostenia WordPress: Sada nástrojov WordPress, špecializovaná podpora, celková vyrovnávacia pamäť W3, správa verzií WordPress, správa doplnkov, ochrana DDOS, firewall WP.

Pros

 • Cenovo dostupné
 • Miestny hostiteľ Spojeného kráľovstva
 • Dobrá bezpečnosť

Zápory

 • 5 GB nie je toľko miesta na disku

8. Internet srdca

Logo srdca na internete

Webové stránky: www.heartinternet.uk
Cena:
£ 9.49
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Heart Internet je známy tým, že vracia komunite, pretože sponzoruje rôzne udalosti a konferencie. Ako hostenie programu WordPress sú tiež veľmi solídni. Vďaka vlastnej špecializovanej podpore WP, neobmedzenej šírke pásma a priestoru na disku, bezplatnej migrácii a super rýchlemu nastaveniu sú tieto aplikácie dobrou voľbou..

Ako už bolo povedané, cena je o niečo vyššia ako konkurencia a nezabudnite, že nemajú žiadne dátové centrá mimo Veľkej Británie … takže napríklad na oslovenie amerického publika potrebujete CDN..

Ich plány začínajú na 9,49 GBP / mesiac

Vlastnosti hostenia WordPress: Špecializovaná podpora, migrácia WP, neobmedzené miesto na disku.

Pros

 • Miestne služby hostingu
 • Neobmedzené miesto na disku

Zápory

 • drahý

9. HostGator

Logo hostgátora

Webové stránky: www.hostgator.com
Cena:
 $ 5,95
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Aj keď je HostGator veteránom v hostiteľskom priemysle, ich plány WordPress sú v skutočnosti úplne nové a majú oveľa lepšiu výkonnosť v porovnaní so svojimi super lacnými plánmi zdieľaného webhostingu. Ich hosting WP využíva architektúru cloud, ktorá umožňuje škálovanie jedným kliknutím. Ponúkajú tiež automatické zálohovanie a obnovenie jedným kliknutím, bezplatné migrácie a pokročilé zabezpečenie znovu útoky špecifické pre WP.

Vo Veľkej Británii však nemajú žiadne servery, takže na získanie dôstojných časov načítania v iných krajinách budete znova potrebovať CDN.

Ich hostingové plány WordPress začínajú na 5,95 dolárov / mesiac.

Vlastnosti hostenia WordPress: SSL zadarmo, cloud hosting, odborná podpora, ochrana súkromia domény, automatické odstránenie škodlivého softvéru.

Pros

 • Podpora odborníkov WP
 • škálovateľné
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Žiadne bezplatné CDN

10. InMotion Hosting

Logo InMotion Hosting

Webové stránky: www.inmotionhosting.com
Cena:
$ 7,26
Miesto na disku: 40 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

InMotion Hosting je známy svojimi obchodnými riešeniami a veľmi kvalitnými webhostingovými službami. Ale to, čo väčšina ľudí nevie, je, že ponúkajú aj riešenia WordPress. Sú o niečo drahšie, ale ponúkajú vynikajúci výkon!

Začnime s bezpečnosťou, pretože je to veľmi dôležitá téma. InMotion ponúka ochranu DDOS, ochranu pred hackermi a vlastný firewall, ktorý je dostatočný aj pre najagresívnejšie útoky. Pokiaľ ide o ďalšie funkcie, všetky programy majú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí, pracovné prostredie, vytvárač stránok drag-n-drop a oveľa viac.

Majú tiež vynikajúci podporný tím pre prípad, že si svoje stránky pomýlite a potrebujete pomoc. Nemajú však vo Veľkej Británii žiadne servery, čo je trochu bummer.

Ich plány začínajú na 7,26 USD / mesiac.

Vlastnosti hostenia WordPress: Spravované aktualizácie, rozšírené zabezpečenie, pracovné prostredie, predinštalované WordPress, bezplatná doména, tvorca stránok drag and drop.

Pros

 • Zadarmo doménové meno
 • spoľahlivý
 • Záruky vrátenia peňazí za 90 dní
 • Dobrá bezpečnosť

Zápory

 • Americké servery by tak mohli spomaliť výkon

11. Bluehost

Logo Bluehost

Webové stránky: www.bluehost.com
Cena:
$ 19,99
Miesto na disku: 30 GB
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

Bluehost je väčšinou známy pre svoj lacný zdieľaný hostingový balík 3,95 dolárov, ale tiež ponúka hosting WordPress na svojich serveroch VPS. Cena je o niečo vyššia, ale zvýšenie výkonu je zreteľné. Ich plány WP zahŕňajú bezplatné SSL, zabezpečenie SiteLock, Advanced CDN a SiteLock WAF.

Ich základný plán je dobrý až na 100 miliónov návštev za mesiac, čo je nezmyselne vysoké (ak viete, ako sa dá stavať web, ako je tento, zasiahnite nás).

Pre Veľkú Britániu to pravdepodobne nie je veľká voľba, pretože v krajine nemajú žiadne servery. Ich povesť je tiež trochu meh v posledných rokoch, keď ich kúpila spoločnosť EIG, a podpora / všeobecná kvalita klesla z kopca … teraz sa zotavujú, ale bude trvať nejaký čas, kým sa vrátia k svojej predchádzajúcej sláve..

Ich hosting plány začínajú na 19,99 dolárov / mesiac.

Vlastnosti hostenia WordPress: CDN, WAF firewall od SiteLock, pokročilé zabezpečenie, vysoký počet návštev za mesiac.

Pros

 • Slušná bezpečnosť
 • Vrátane CDN

Zápory

 • Skalnatá povesť

12. Dreamhost

Logo DreamHost

Webové stránky: www.dreamhost.com
Cena:
$ 7,95
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

DreamHost je známy svojimi vysoko kvalitnými hostingovými riešeniami. A ich hostingové plány WordPress sa nelíšia, odporúča ich aj WordPress (rovnako ako SiteGround), čo samo o sebe je veľmi pôsobivé.

Ich základný plán prichádza s úžasnou 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí, SSL zadarmo, bez ochrany osobných údajov a odbornou podporou 24/7 WordPress. V skutočnosti majú dva typy hostingových plánov WordPress, jeden je na zdieľanom hosťovaní, druhý na cloud serveroch (nazývaných DreamPress), ktoré poskytujú značné zvýšenie výkonu. Určite sú krokom od základného plánu a ponúkajú množstvo ďalších funkcií WP, ako je ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera a okamžité aktualizácie..

Žiadne servery vo Veľkej Británii však…

Ich plány začínajú na 7,95 dolárov / mesiac.

Vlastnosti hostenia WordPress: Automatické aktualizácie, WAF, WP predkonfigurované, SSL zadarmo, ochrana súkromia domény.

Pros

 • SSL zadarmo
 • 97-denná záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Žiadne servery vo Veľkej Británii

UK WordPress Hosting: Ako si vybrať najlepší?

Jednotlivci aj firmy objavili jednoduchosť a krásu používania WordPress pre svoje webové stránky a blogy. Vďaka svojej univerzálnosti a kvalite je ideálny, či už ide o jednotlivcov, ktorí si chcú len udržať vlastný blog a vylepšiť svoju osobnú značku, alebo dokonca aj pre stredne veľké podniky, ktoré vykonávajú elektronický obchod..

Ak ste jednotlivec alebo firma, ktorá chce vytvoriť svoj vlastný web, v súčasnosti by vás všetky možnosti mohli byť ohromené a nemusíte rozumieť rozdielu medzi nástrojom webdizajn (alebo CMS) a hostiteľom webových stránok. Je celkom dôležité nielen pochopiť rozdiel, ale aj vedieť, čo treba hľadať u dobrého hostiteľa, pretože zlý webhosting môže zrušiť najchytrejší web.

Tu preskúmame samotné WordPress a hosting WordPress, s cieľom pomôcť vám nájsť najlepší webhosting pre WP. Tieto porovnania WP sme urobili aj pre iné krajiny, ako napríklad WordPress hostujúci Austráliu a WordPress hosťujúce Kanadu.

práca s WordPress

Čo je to WordPress?

Logo WordPressPo prvé, ak ste v systémoch na správu obsahu skutočne nováčikom, bolo by užitočné vysvetliť, čo je WordPress.

WordPress je softvér s voľne prístupným (bezplatným) systémom na správu obsahu (CMS), ktorý môžete použiť na vytváranie webových stránok. Jednoducho povedané – je to nástroj, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastný web alebo blog.

Či už je to technický geek alebo nie, je to jeden z najlepších CMS, ktorý by ste sa mohli rozhodnúť použiť na vytvorenie svojich webových stránok. Je známe, že je to najjednoduchšie na použitie, vďaka čomu je ideálny pre začiatočníkov, ale má tiež moc a flexibilitu slúžiť niekomu, kto je technicky dôvtipnejší a / alebo má zložitejšie podnikanie na to, aby cez webové stránky prešiel..

Ak hľadáte spustenie webovej stránky alebo blogu, nemôžete sa skutočne pokaziť výberom použitia programu WordPress. Je to údajne najpoužívanejší redakčný systém s viac ako 60 000 miliónmi webových stránok. Je to tiež výber viac ako 25% z desiatich miliónov webových stránok, ktoré sú momentálne na webe.

Ako je však uvedené vyššie, nestačí vám len výber CMS a vytvorenie atraktívneho a efektívneho webu. Musíte si tiež vybrať, ako chcete hosťovať svoje webové stránky. Toto rozhodnutie musí byť vychovávané, pretože zlá voľba hostingu môže skutočne spôsobiť, že vaše krásne webové stránky budú fungovať zle a spôsobiť problémy.

Takže v tejto poznámke …

Čo je to WordPress Hosting?

Po prvé, čo nemyslíme na serveri WordPress: WordPress.com ponúka používateľom bezplatný hosting na mimoriadne zjednodušených webových stránkach WordPress. Toto sa neodporúča, pretože neposkytuje funkcie alebo odborné znalosti, ktoré potrebujete, aby ste mali profesionálnu webovú stránku, ktorá poskytuje vynikajúce služby a silnú prítomnosť na webe. Pokiaľ teda nie ste len blogmi zameranými na kopy a chichotanie, nepoužívajte na hosťovanie wordpress.com.

Čo myslíme tým, že hosting WordPress je pomerne jednoduché: to znamená nájsť si vlastnú hostingovú službu a nechať si hostiť vašu stránku WordPress pre vás. Všetky hostingové služby sú skutočne schopné hostiť webovú stránku WordPress, takže hostingové služby nemusíte nevyhnutne uvádzať tak, že hostia iba WordPress alebo služby, ktoré hovoria, že nemajú možnosti pre WordPress.

Aj keď všetky služby môžu do veľkej miery hostiť lokalitu WordPress, niektoré z nich sú určite lepšie ako iné. Pri hľadaní hostingovej služby určite stojí za to nájsť si čas a úsilie, aby ste našli jednu z nich, pretože budú mať špecifickú pomoc pre WordPress, ktorá môže skutočne zmeniť. Môžu ponúknuť čokoľvek od super ľahkej inštalácie až po technickú podporu, nástroje atď. Špecifické pre WordPress, ale o tom viac neskôr.

Záverečná poznámka o tom, čo je hosting WordPress: zatiaľ čo hosting pre WordPress môžete získať na zdieľaných, vyhradených a / alebo serveroch VPS (nezabudnite tiež na drahší spravovaný hosting WordPress), na naše súčasné účely sa však budeme držať diskutovať o výhodách a službách dobrého zdieľaného hostenia pre WordPress.

Zdieľaný hosting je pre ľudí, ktorí používajú WordPress, najbežnejší a niečo také zložité a nákladné ako vyhradený server alebo dokonca servery VPS sú najdôležitejšie pre osoby s veľkými spoločnosťami. Zdieľaný hosting jednoducho znamená, že zdieľate server s inými webovými stránkami, čo zníži náklady.

Dobrá hostiteľská služba vie, ako obmedziť počet serverov na jednom serveri, aby ste pri používaní zdieľaného servera nemali žiadne negatívne následky..

Prečo potrebujete hosting WordPress?

Prečo teda, ak sú skutočne všetky hostingové služby schopné hostiť WordPress, je dôležité nájsť službu, ktorá sa špecializuje na WordPress alebo je viac „priateľská“ k WordPress? Niektoré z dôvodov, prečo už boli naznačené vyššie, ale podrobnejšie ich rozpracujeme.

Bez toho, aby ste príliš veľa preskakovali a diskutovali o kľúčových funkciách, ktoré je potrebné hľadať, znamená to, že hosting vo WordPresse znamená hostiteľa, ktorý urobí inštaláciu WordPress veľmi jednoduchou alebo kto to urobí za vás pri nákupe ich služieb. Tiež uľahčujú prenos vašich stránok WordPress z jedného hostiteľa na druhého pomocou príjemnejšieho a bezproblémového prechodu.

Okrem toho bude ovládací panel, ktorý získate, s väčšou pravdepodobnosťou obsahovať nástroje a metódy na zlepšenie rýchlosti a funkčnosti vášho webu WordPress, ak sa hostiteľ hosťuje ako hostiteľ WordPress. Nakoniec budete tiež omnoho pravdepodobnejšie mať technickú podporu, ktorí sú skúsenými odborníkmi v zaobchádzaní s platformou WordPress konkrétne, čo vám zaručujeme, že budete vďační, keď ich budete musieť prvýkrát zavolať (a stane sa to).

Prečo teda hľadať hostingovú službu WordPress? Aby bol zážitok oveľa jednoduchší, príjemnejší a menej mätúci. To, samozrejme, bude tiež znamenať, že vaše stránky sú rýchlejšie a lepšie fungujú ako iné, čo bude samozrejme pre vašu firmu znamenať len dobré.

Pros & Nevýhody zdieľaného WordPress Hosting

Keď zvažujete svoje možnosti pre typ hostingu, ktorý chcete sledovať, samozrejme, chcete vedieť, aké sú jeho výhody a nevýhody. Ako je uvedené vyššie, rozhodli sme sa zamerať na zdieľaný hosting pre WordPress tu, ale určite existuje celý rad ďalších typov.

Aké sú teda výhody a nevýhody zdieľaného hostenia WordPress?

Pros                                                                            

 • Veľmi cenovo dostupné / lacné
 • Ideálne pre malé a stredné podniky
 • Ideálne pre tých, ktorí začínajú vytvárať a spravovať webovú stránku
 • Zdieľaný hostiteľ nie je obmedzený iba na WordPress
 • Neobmedzené doplnky
 • Veľmi jednoduchá inštalácia a prispôsobenie pomocou cPanel

Zápory

 • Zdieľaný server znamená zdieľanie zdrojov s inými webovými stránkami na tomto serveri
 • Ak iné webové stránky na serveri prasa všetky zdroje, môže to spôsobiť, že vaše stránky budú pomalé
 • Možno máte menej špecializovanú technickú podporu (ako je uvedené vyššie, ak hľadáte správne, nemal by to byť problém)

To všetko hovorí, že ak viete, ako hľadať a identifikovať kvalitného hostiteľa, potom ani zdieľaný hostingový plán nemusí obsahovať niektoré z vyššie uvedených nevýhod..

výskum poskytovateľov hostingu WP

Ako zistíte, aký najlepší hosting hostuje WordPress vo Veľkej Británii? No …

Funkcie hostenia WordPress na kontrolu

Ak trváte na čakaní na nájdenie hostiteľskej služby s nasledujúcimi kľúčovými funkciami, mali by ste byť na dobrej ceste k veľmi uspokojivej skúsenosti so zdieľanou hostingovou službou pre WordPress..

Aj keď treba pamätať na to, že dostanete to, za čo platíte, zároveň vás chceme povzbudiť, aby ste s týmito funkciami stále našli kvalitný hosting bez porušenia banky. V tejto poznámke uvádzame funkcie, ktoré musíte bezpodmienečne preskúmať, aby ste našli správneho hostiteľa:

Možnosť WordPress jedným kliknutím alebo predinštalovať

Najlepšie hostingové služby WordPress budú mať absolútne k dispozícii inštaláciu programu WordPress jedným kliknutím cez cPanel alebo ponúknu predinštalovanie programu WordPress pri nákupe ich služieb, niektoré dokonca majú existujúcu knižnicu obchodných tém WordPress, motívy WP pre nehnuteľnosti, WordPress témy pre fotografov a ďalšie.

Existuje príliš veľa vynikajúcich hostingových služieb, ktoré ponúkajú túto možnosť, takže by ste sa absolútne nemali uspokojiť s ničím menším ako inštaláciou jedným kliknutím. Uľahčí vám to proces a znamená, že ste do značnej miery pripravení začať vyrábať svoje webové stránky okamžite po zakúpení služby.

Zákaznícka podpora

možnosti podporyČasto príliš ľahko prehliadnuteľný, ale životne dôležitá je podpora zákazníka. Najmä ak ste na webe prvýkrát, budete potrebovať podporu. Aj keď to nie je prvýkrát, pretože chyby a prestoje môžu znamenať stratu zákazníkov (a tým aj výnosov), nechcete nechať prísť na to, aby ste sa sami uzamkli..

Kvalitné hostingové služby budú ponúkať nepretržitú podporu, často prostredníctvom viacerých ciest, ako napríklad online chat alebo telefonická podpora. Neuspokojte sa s ničím menším. Budete tiež chcieť, samozrejme, nájsť hostingovú službu, ktorá uvádza, že ponúka špecifické odborné znalosti WordPress. Prezrite si recenzie služieb, ktoré zvažujete, aby ste sa uistili, že ich zákazníci môžu potvrdiť kvalitu ich podpory zákazníkov.

Umiestnenie servera

Je dôležité pre rýchlosť a kvalitu vášho webu, aby sa váš hostiteľský server nachádzal niekde blízko vašej polohy. Nemyslíme nevyhnutne v tom istom meste alebo dokonca vo Veľkej Británii, ale musí to byť na tejto strane sveta a čím bližšie, tým lepšie bude fungovať váš web WordPress. Vyhnite sa tak hosťovaniu služieb naprieč oceánom, napríklad v Spojených štátoch.

Jedinou výzvou je, že môžete nájsť hostingovú službu, ktorá má viacero dátových centier po celej krajine a / alebo zemeguli. V takom prípade skontrolujte, či si môžete vybrať dátové centrum, ktoré je vám najbližšie.

rýchlosť

Rýchlosť serveraRýchlosť (alebo jej nedostatok) bude hrať obrovskú úlohu pri spokojnosti používateľov s webom a môže mať vplyv na to, ako dobre vaše stránky fungujú, a teda na príjmy, ktoré zarobíte. Takže rýchlosť je samozrejme dôležitá. Mnoho hostingových služieb ponúka veci ako SSD (pevné disky) a / alebo CDN (sieť na doručovanie obsahu), ktoré môžu výrazne zvýšiť rýchlosť načítania zadarmo. Stojí za to hľadať službu, ktorá ich ponúka.

Prevádzková doba servera

Nie je dôvod uspokojiť sa s hostingovou službou, ktorej záznam o dostupnosti v serveri je nižší ako 99,9%. Všetci tí najlepší môžu ponúknuť, že sú stále neuveriteľne ekonomickí. Najlepším spôsobom, ako skutočne skontrolovať svoje záznamy, je prehliadať spoločnosti Google údaje spoločnosti Google; neberú za to len svoje slovo.

Bandwidth & Prenos dát

Mnoho hostingových služieb bude tvrdiť, že ponúkajú neobmedzenú šírku pásma alebo úložisko. Aj keď je to atraktívne, môže to znamenať, že preťažujú servery, takže kvalita a rýchlosť môžu byť nízke. Naozaj, 2 GB by malo stačiť pre väčšinu a väčšina serverov bude schopná poskytnúť viac, ako by ste si želali. Opäť by bolo dobré zamerať sa pri čítaní recenzií zákazníkov. Okrem toho, ak plánujete veľa sťahovaní stránok pre svojich návštevníkov (mp3, pdf, atď.), Je dôležité, aby ste dali pozor na limity prenosu údajov..

Bezplatná registrácia domén + doplnkové domény

Všetky dobré hostingové služby vám poskytnú doménu zadarmo ako súčasť vášho balíka, takže sa určite neuspokojte za menej peňazí. Okrem toho, aj keď to pravdepodobne nebudete potrebovať, keď začnete s online obchodom alebo webovou stránkou, v budúcnosti budete možno potrebovať viac domén a webov. Je dobré skontrolovať, či máte povolené mať na jednom účte viac ako jednu stránku WordPress. Mnohé ponúkajú viac domén, dokonca aj neobmedzených.

zálohy

Zálohy sú mimoriadne dôležité a ušetria vám veľa zármutku (nikto nechce prísť o námahu hodín). Skontrolujte, či služba ponúka automatické zálohovanie a ako často (denné, týždenné, mesačné atď.).

zabezpečenia

Nakoniec, či už chcete blogovať alebo prevádzkovať internetový obchod, chcete mať zabezpečenú webovú stránku WordPress. Ak to chcete zabezpečiť, vyhľadajte služby, ktoré sľubujú časté aktualizácie softvéru a ktoré môžu dokonca ponúkať 24/7 bezpečnostné monitorovanie. Niektorí hostitelia zahŕňajú intenzívnu úroveň zabezpečenia, zatiaľ čo iní vám umožňujú zvoliť si rôzne úrovne.

OR

FAQ

Ktorý hosting je najlepší pre WordPress, Linux alebo Windows?

Vo väčšine prípadov odporúčame Linux hosting, aby ste spustili WordPress. Aj keď môžete spustiť WordPress na Windows hosting, Windows hosting je všeobecne drahšie.

Môžem používať WordPress bez hostenia?

Technicky nie, WordPress musí byť niekde hostený, ale ak si neželáte nastaviť svoj vlastný hosting alebo sa zaregistrovať u poskytovateľa hostingu, môžete prejsť na wordpress.com a začať s bezplatným účtom. Týmto spôsobom môžete zadarmo používať WordPress bez toho, aby ste sa museli obávať o jeho hosťovanie. Robia všetko pre vás.

Má WordPress bezplatný hosting?

Áno, WordPress má bezplatné hosťovanie, ak používate WordPress.com (nemýľte sa s verziou wordpress.org, pre ktorú musíte nájsť vlastného hostiteľa a nainštalovať ho). Ak sa zaregistrujete na bezplatný účet na stránkach wordpress.com, môžete použiť obmedzenú verziu wordpress na subdoméne.

Aký je rozdiel medzi WordPress.com a WordPress.org?

Hlavný rozdiel medzi WordPress.com a WordPress.org spočíva v tom, kto je hostiteľom webovej stránky. Ak používate wordpress.org, musíte si stiahnuť a nainštalovať WordPress na hostiteľovi wordpress podľa vášho výberu. Ak používate wordpress.com, hostia inštaláciu za vás a dokonca môžete urobiť všetko zadarmo, aj keď verzia WP, s ktorou pracujete, je obmedzená, pokiaľ ide o dizajn a funkcie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector