Najlepšie Magento Hosting

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (máme nespočet vedľajších projektov a radi experimentujeme) máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého webhostingu. Toto sú naši najlepší poskytovatelia hostingu Magento.


Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9,3 / 10 3,95 USD (dočasná zľava 67%) 10 GB Výkonná, rýchla, epická podpora, + 30-dňová záruka vrátenia peňazí! = Win!
hostgator 8,7 / 10 $ 2,78 neobmedzený Lacný + neobmedzený priestor na disku!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 USD (pokles zo 7,99 $) neobmedzený Neobmedzený diskový priestor!
v pohybe 8,3 / 10 4,19 $ (zľava 40%) neobmedzený Skúsený, spoľahlivý, o niečo drahší.
Dreamhost 8/10 $ 7,95 neobmedzený Skvelý výkon & podpora

Najlepšie recenzie Magento Hosting 2020

1.Rozsah stránok

Logo SiteGround

Webové stránky: www.siteground.com
Cena: $ 3,95
Miesto na disku: 10 GB

Myslíme si, že najlepší hosting Magenta je Siteground, a to z niekoľkých dôvodov. Začnime s plánovaním hostingu, momentálne majú 3.

Ich plán spustenia je skvelý pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet. Dodáva sa iba s 1 webovou stránkou a 10 GB úložného priestoru, ale kedykoľvek môžete upgradovať na vyšší plán.

Vyberte plán GrowBig, ak chcete hostiť neobmedzený počet webových stránok (toto je tiež najobľúbenejší plán lokality Siteground). Získate dvojnásobok úložného priestoru (20 GB), ako je plán spustenia, plus ďalšie funkcie.

GoGeek je konečný plán programu SiteGround, pretože prichádza s najviac funkciami. Pre jedného získate 30 GB úložného priestoru. Keď získate tento plán, môžete samozrejme usporiadať aj neobmedzený počet webov.

Všimnite si, že všetky zdieľané plány hostingu SiteGrounds sú dodávané so zabudovanou integráciou Git pre ľahkú kontrolu verzie Magento a inštaláciu Magento 2 zdarma..

Ďalšou z najlepších funkcií SiteGround je podpora zákazníkov. Musíte to priznať – budete potrebovať pomoc občas so svojimi stránkami. Vďaka službe SiteGround máte zaručenú nepretržitú podporu prostredníctvom živého chatu, telefonickej podpory a e-mailu. Majú tiež databázu otázok a odpovedí, na ktoré sa môžete pozrieť pri riešení problémov.

Pros

 • Skvelý zákaznícky servis
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Spoľahlivá záruka dostupnosti 99,99%

2. HostGator

Logo HostGator

Webové stránky: www.hostgator.com
Cena: $ 2,75
Miesto na disku: neobmedzený

HostGator je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov zdieľaného hostingu v súčasnosti. Majú tri plány, z ktorých si môžete vybrať (ako je uvedené nižšie). Všimnite si, že všetky tri plány hostgátora sú dodávané s neobmedzeným úložným priestorom a šírkou pásma. Ich hlavným rozdielom je počet stránok, ktoré môžete hostiť, a celkové vlastnosti daného plánu.

 • Hatchling – Toto sa považuje za štartovací plán hostgátora. Okrem toho, že je veľmi cenovo dostupný, prichádza tiež s veľmi obmedzenou funkciou – ak pôjdete na tento plán, môžete hostiť iba jednu webovú stránku. Je to však stále dobré pre začiatočníkov (a pre tých, ktorí začínajú s podnikaním).
 • Baby – Program BabyG HostGator je pravdepodobne ich najobľúbenejší plán. Mnoho ľudí ide za týmto konkrétnym plánom, pretože môže hosťovať neobmedzený počet webových stránok. Ak sa v blízkej budúcnosti rozhodnete usporiadať niekoľko lokalít, viete, že tento plán je pre ňu viac než vhodný.
 • Podnikanie – Ak už viete, kde ste vo svojom podnikaní, choďte na obchodný plán hostgátora. To je tiež najlepší plán, ako sa dostať do elektronického obchodu.

Pros

 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Všetky plány prichádzajú s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma
 • Užívateľsky príjemný cPanel

Zápory

 • Musíte si kúpiť názov domény, pretože nie je súčasťou žiadneho balíka
 • Ich najlacnejší plán môže pojať iba 1 webovú stránku
 • Veľa predvolených služieb po registrácii (zrušte začiarknutie služieb, ktoré nepotrebujete)

3. A2 Hosting

Logo hostingu A2

Webové stránky: www.a2hosting.com
Cena: $ 3,92
Miesto na disku: neobmedzený

Ak hľadáte plán zdieľaného hostenia, zvážte vyskúšanie hostingu A2, pretože ponúka tri možnosti, z ktorých si môžete vybrať:

 • Lite plán – Choďte na ich Lite plán, ak máte v úmysle vytvoriť iba 1 webovú stránku. Tento plán už prichádza s neobmedzeným úložiskom a neobmedzenou šírkou pásma. Preto môžete pomocou tohto plánu vytvoriť skutočne veľkú webovú stránku.
 • Plán Swift – Program Swift A2 Hosting prichádza so všetkými funkciami plánu Lite a ďalšími funkciami. Získate preto tiež neobmedzené úložisko a šírku pásma a neobmedzený počet webových stránok. Netreba dodávať, že je tiež omnoho rýchlejšia ako plán Lite.
 • Plán Turbo – ich plán Turbo je najrýchlejším plánom A2 Hosting. Získate tiež všetky funkcie zahrnuté v pláne Swift a ešte oveľa viac. Takže áno, s týmto plánom môžete hostiť neobmedzený počet webových stránok a získať tak aj neobmedzené úložisko a šírku pásma.

Upozorňujeme, že A2 Hosting ponúka svojim zákazníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže sa nemusíte báť. Ktorýkoľvek z ich hostingových plánov si môžete kúpiť s pokojom, že ak s ním nebudete spokojní, môžete kedykoľvek požiadať o vrátenie prostriedkov..

Pros

 • Flexibilné možnosti platby (1, 12, 24, 36 mesiacov)
 • Bezplatná migrácia
 • Dobrá podpora zákazníkov (live chat, telefón, predaj cestovných lístkov atď.)

Zápory

 • Ak plán zrušíte, budete musieť odoslať žiadosť o zrušenie 15 dní pred dátumom obnovenia (ak nie, bude vám stále naúčtovaná platba a nebudete mať nárok na vrátenie platby).
 • Miera obnovenia je veľmi vysoká
 • Ich bezplatná migrácia je dobrá iba pre jednu webovú stránku

4. InMotion Hosting

Logo InMotion Hosting

Webové stránky: www.inmotionhosting.com
Cena: $ 6,39
Miesto na disku: neobmedzený

V prípade hostenia InMotion máte pri výbere zdieľaného plánu hostenia tri možnosti:

 • Plán spustenia – Toto je najlacnejší plán hostenia InMotion. Je dodávaný s 1 bezplatnou doménou, 2 webmi a neobmedzeným úložným priestorom a šírkou pásma.
 • Plán napájania – Tento plán zvyčajne rastú podniky, ktoré s ním môžu hostiť až 6 webových stránok. Rovnako ako plán spustenia získate aj 1 bezplatnú doménu, ako aj neobmedzené úložisko a šírku pásma.
 • Pro plán – Ak plánujete vytvoriť veľa webových stránok (viac ako 6), potom by to pre vás bola dobrá voľba, pretože s ňou môžete hostiť neobmedzený počet webových stránok. Získate samozrejme aj bezplatnú doménu, neobmedzené úložisko a neobmedzenú šírku pásma.

Upozorňujeme, že plány hosťovania za vyššiu cenu majú vždy viac funkcií a sú rýchlejšie ako tie s nižšími cenami.

Keď zvažujete službu InMotion Hosting pre svoje služby webhostingu, uvedomte si, že poskytujú svojim zákazníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. To sa takmer rovná vyskúšaniu ich plánov zadarmo (na 30 dní).

Všetky hostingové plány InMotion tiež prichádzajú s bezplatnými zálohami údajov. Toto má však limit až na 10 GB. Po prekročení tohto limitu sa záloha na vašom webe nepodarí – takže musíte svoj web zálohovať manuálne (majú na to bezplatný nástroj).

Pros

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podpora aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom (napr. WordPress, Drupal atď.)
 • Dobrá podpora zákazníkov

Zápory

 • Zálohovanie dát je obmedzené na 10 GB
 • Riziko výpadkov počas migrácie lokality
 • Existujú správy o hromadných zlyhaniach e-mailov

5. Dreamhost

Logo DreamHost

Webové stránky: www.dreamhost.com
Cena: $ 2,95
Miesto na disku: neobmedzený

Zdieľané hostingové plány spoločnosti DreamHost sú nekomplikované, pretože máte na výber iba dve možnosti (pozri nižšie):

Starterov plán – Ak potrebujete iba 1 web, Starterov plán spoločnosti DreamHost pravdepodobne zabezpečí všetky vaše potreby. Vidíte, prichádza s neobmedzeným úložiskom a neobmedzenou šírkou pásma. Medzi ďalšie veci, ktoré získate zadarmo, patrí bezplatná doména a certifikát SSL.

Neobmedzený plán – Ak teraz plánujete vytvoriť niekoľko webových stránok, lepšou voľbou by bol plán Neobmedzený od spoločnosti DreamHost. Okrem toho, že vám umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok, prichádza tiež s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma. Rovnako ako plán Starter sa dodáva aj s ďalšími výhodami, ako je napríklad bezplatná doména, SSL a ďalšie. Je to skutočne silnejšie, ako plán Starter, prinajmenšom (dobre, preto je tiež drahší)..

Ak sa obávate spôsobov platby, vedzte, že DreamHost prijíma kreditné karty, PayPal, šeky a peňažné poukazy. Majú tiež 97-dňovú záruku vrátenia peňazí (to sa však nevzťahuje na kontrolu platieb a peňažných poukážok).

Pros

 • Veľa platobných možností
 • Veľkorysá záruka vrátenia peňazí (97 dní)

Zápory

 • Proces registrácie je príliš dlhý a trochu komplikovaný
 • Prevod stránok nie je bezplatný
 • E-mail má limit 2 GB

Magento hosting: Ako nájsť ten najlepší!

Aký je najlepší balík, ktorý je potrebné vyhľadať u hostiteľa Magento? Existuje veľa funkcií, ktoré treba hľadať, aby vaše webové stránky fungovali vždy hladko a aby sa dali ľahko spravovať. Sme tu, aby sme vám povedali, čo hľadať a ďalšie. Dozviete sa tiež terminológiu použitú v týchto nastaveniach na lepšie pochopenie celého scenára.

Umiestnenie servera

mapa umiestnenia serveraUmiestnenie servera je dôležité na zabezpečenie rýchleho načítania vašich webových stránok. Jednoducho povedané, odporúčame vám navštíviť hostingovú službu Magento, ktorá má servery umiestnené vo vašej blízkosti (alebo blízko). Povedzme, že žijete v Amerike – bolo by rozumné zvoliť si hostingovú spoločnosť so servermi v danej krajine. To isté platí pre Kanadu, v takom prípade by ste hľadali hostiteľa webových stránok v Kanade. A pre Austráliu by ste hľadali webhostingovú službu v Austrálii.

Keďže používatelia sa môžu nachádzať na celom svete, existuje ďalšia možnosť, ktorú môžete navštíviť – a to sa nazýva CDN (Network Distribution Network Network). V podstate funguje ako proxy server medzi návštevníkmi vašich stránok a hostiteľom Magento – aby stále umožňoval rýchle načítanie stránok, aj keď sú umiestnenia na serveri ďaleko od koncových používateľov..

Teraz vidíte, aké dôležité sú umiestnenia servera, nie? Našťastie veľa hostiteľov Magento teraz obsahuje službu CDN s názvom CloudFlare. Je to veľmi jednoduché nastavenie a zvyčajne sa poskytuje bezplatný hosting balíčkov. Pri vyhľadávaní poskytovateľa hostingu to preto dávajte pozor.

Prevádzková doba servera

Prevádzková doba servera je ďalšou dôležitou vlastnosťou, na ktorú treba dať pozor, pretože stelesňuje spoľahlivosť hostiteľskej spoločnosti. Odporúčame vám zvoliť si hostiteľa Magento, ktorý môže poskytovať upgrady okolo 99,9% – čokoľvek pod týmto percentom nie je také dobré, pretože prestoje (dokonca aj na pár minút) môžu viesť k stratám.

Certifikáty SSL

V týchto dňoch je bezpečnosť stránok veľmi dôležitá – a mať certifikát SSL je najlepší spôsob, ako to dosiahnuť a ukázať návštevníkom svojich stránok, že môžu dôverovať vašim stránkam. SSL (Secure Sockets Layer) umožňuje šifrovanie údajov medzi serverom hostiteľa a koncovými používateľmi (na ochranu ich osobných údajov).

Ak má web certifikát SSL, jeho webová adresa bude obsahovať znak „s“. Namiesto toho, aby ste videli iba stránku http://www.website.com, uvidíte https://www.website.com. Stále viac používateľov si uvedomuje dôležitosť zobrazovania „s“ na stránkach, ktoré navštevujú – takže sa ubezpečte, že ich má aj vaše..

Pri výbere poskytovateľa hostingu Magento vám odporúčame, aby ste si vybrali poskytovateľa hostingu tejto funkcie. Mnoho spoločností má službu Poďme šifrovať (pre bezplatné certifikáty SSL) a môžete ju jednoducho aktivovať vo svojom cPaneli.

rýchlosť

Ako je uvedené vyššie, umiestnenie servera a CDN sú dôležité pri zabezpečovaní rýchlosti vašich stránok. Ďalej môžete zaistiť, aby sa vaše webové stránky vždy načítavali rýchlo hľadaním ďalších funkcií na vašom hostiteľovi Magento.

Ak váš poskytovateľ hostenia poskytuje ďalšie prostriedky na procesor, určite to prispeje k rýchlosti vášho webu. Môžete dokonca nájsť poskytovateľov hostingu, ktorí poskytujú vlastné skripty, najmä pre weby Magento (toto je ďalší zosilňovač rýchlosti)..

Miesto na disku

Aj keď je to dôležité, potrebujete veľa úložného priestoru, iba ak prevádzkujete web s elektronickým obchodom (to zaberá veľa miesta). Štandardné blogy a firmy však dokážu skutočne dobre zvládnuť iba s 1 GB miesta na disku.

Dôležité je, že ste si vedomí týchto vecí, pretože niektoré hostingové spoločnosti ponúkajú lacné plány s neobmedzeným priestorom, aby prilákali ľudí, aby ich kúpili. Aj keď sú veľké miesta na disku dobré, nie sú jediným znakom dobrej hostiteľskej služby. V skutočnosti môžu také vlastnosti zvyčajne naznačovať ďalšie nedostatky na strane hostiteľa webu.

Preto sa pri výbere dobrého hostenia Magento pre vaše stránky pozrite na všetky funkcie uvedené v tomto článku (nielen na disku).

Šírka pásma a prenos dát

Šírka pásma aj prenos údajov sú dôležitými vlastnosťami poskytovateľa hostingu. Šírka pásma predstavuje rýchlosť prenosu údajov v konkrétnej sieti, zatiaľ čo prenos údajov možno považovať za tok informácií cez vaše stránky.

Ak plánujete veľké množstvo stiahnutí na svojej stránke Magento (napr. Hudba, filmy, atď.), Šírka pásma a prenos údajov sú niektoré z vašich najdôležitejších nevyhnutností. Ak je to váš prípad, najlepšou voľbou by bola hostiteľská spoločnosť, ktorá ponúka neobmedzenú alebo veľkú šírku pásma a prenos údajov..

Zákaznícka podpora

Dôrazne odporúčame navštíviť spoločnosť Magento, ktorá poskytuje zákaznícku podporu nepretržite. Verte nám, keď vám povieme, že to budete potrebovať skôr alebo neskôr. Tí, ktorí majú live chat a telefonickú podporu, sú najlepší – vždy získate rýchle riešenia a minimalizujte svoje straty.

Magento: Podrobnosti

Prieskum hostingu Drupal

Magento je preferovaná platforma elektronického obchodu. Od podpory bezpečných transakcií po užívateľsky príjemné rozhrania Magento uľahčuje vytváranie a navrhovanie webových stránok prispôsobených pre elektronický obchod..

Čo je Magento?

Magento je open-source platforma, ktorá je špeciálne navrhnutá s ohľadom na elektronický obchod. Je napísaný v PHP. V súčasnosti existujú tri odlišné platformy Magento: Community Edition, Enterprise a Enterprise Cloud Edition.

Logo MagentoVydanie Spoločenstva—Táto platforma je otvorený zdroj, čo znamená, že je k dispozícii na bezplatné stiahnutie, používanie a zdieľanie. Je potrebné poznamenať, že ide o plnú platformu, nie o bezplatnú, ale obmedzenú skúšobnú verziu. Základné súbory je možné upravovať pomocou doplnkov. Početné možnosti dostupné v komunitnom vydaní sú podrobne opísané nižšie. S vydaním Community Edition nie je zahrnutý žiadny hosting, takže pre najlepší hosting pre Magento si pozrite naše odporúčania.

The Enterprise—Táto platforma bola vyvinutá na základe vydania Community Community, ale pretože má viac funkcií a funkcií, ako aj ročné poplatky za údržbu, Enterprise nie je zadarmo. Enterprise je ideálny pre väčšie podniky, ktoré budú vyžadovať profesionálnu podporu popri profesionálnych službách pri inštalácii, používaní a odstraňovaní problémov. Enterprise tiež neprichádza s hostingovým riešením.

Vydanie Enterprise Cloud Edition (ECE)– Platforma ECE bola predstavená v roku 2016 a využíva cloudovú technológiu pre robustnejšie skúsenosti s vývojom a správou webových stránok. Od plne prispôsobiteľných funkcií po škálovateľnosť, vylepšené bezpečnostné funkcie, hosting a spravovanú infraštruktúru je platforma ECE optimálna pre globálne podniky a webové stránky s veľkým množstvom obsahu a vysokým objemom prenosu. Niektorí to považujú za najlepší hosting Magenta.

Prémiové riešenie pre elektronický obchod

Vhodnosť Magento pre elektronický obchod je zrejmá z jeho spojenia s niektorými z najväčších maloobchodných predajcov na svete. Spoločnosť bola kúpená spoločnosťou eBay v roku 2011 predtým, ako sa stala nezávislou spoločnosťou v roku 2015. Hlavní maloobchodníci a globálne značky – napríklad Coca-Cola, Nestle, Burger King a BevMo – používajú platformu pre potreby svojho elektronického obchodu..

Upozorňuje na najlepšie funkcie z Magento Community Edition

Ako plnohodnotná platforma elektronického obchodu poskytuje Magento podnikateľom všetky potrebné funkcie, aby uspeli vo svete elektronického obchodu.

Stránky produktu

Na stránkach produktov môžu byť obsiahnuté mnohé funkcie, aby sa dosiahla čo najlepšia predajnosť a zobrazenie produktov:

 • Galéria obrázkov pre viac obrázkov produktu
 • Priblíženie obrázka
 • Možnosti produktu (napr. Farby, veľkosti)
 • Zobrazenie na sklade / dostupnosť
 • Úrovňové stanovovanie cien
 • Podobné výrobky sú zoskupené
 • Pridať do zoznamu želaní
 • Zdieľajte prostredníctvom sociálnych médií, SMS, e-mailu

Funkcie prehľadávania

Prehliadanie katalógu na platforme Magento je schopné organizovať sa na vysokej úrovni, takže zákazníci môžu ľahko identifikovať kategórie, v ktorých chcú nakupovať, a nájsť produkty, ktoré hľadajú, bez toho, aby museli prepadať zbytočnými informáciami..

 • Vrstvené navigačné kategórie
 • Filtre na cenu, relevantnosť, dátum atď
 • Porovnania produktov
 • Automatický návrh na vyhľadávanie v katalógu
 • Prepojená navigácia v navigácii (aby sa zákazníci mohli vrátiť na predtým zobrazené stránky)
 • Dizajn a šablóny šité na mieru konkrétnym výrobkom alebo kategóriám

Od platby po platbu až po prepravu

Od používateľsky príjemného rozhrania pre rýchle a jednoduché platby, cez zabezpečené spôsoby platby a sledovanie objednávok v reálnom čase poskytuje platforma Magento bezproblémový nákup..

 • Kontrola a kontrola objednávky
 • Uložené položky v nákupných košíkoch
 • Pokladňa s účtom alebo pokračovať ako hosť
 • Položky odosielate na viac adries
 • Správy o daroch (pre celé objednávky alebo jednotlivé produkty)
 • Odhady prepravných sadzieb a daní
 • Fakturačné a fakturačné údaje
 • Možnosti paušálnej sadzby alebo dopravy zadarmo
 • Poplatky za dopravu podľa veľkosti, hmotnosti a množstva
 • Možnosti platby s viacerými bránami vrátane systému PayPal
 • Možnosť prijímať peňažné poukazy, šeky alebo objednávky
 • Možnosť „fakturovať mi neskôr“
 • Číslo potvrdenia objednávky a sledovanie

Účty zákazníkov

Zákazníci môžu jednoducho spravovať svoje účty, objednávky, možnosti platby a ďalšie s funkciami zákazníckeho účtu Magento:

 • Recenzie a história označovania produktov
 • Kontrola stavu objednávky
 • História nákupu
 • Správa predplatného
 • Zoznam želaní s poznámkami
 • Predvolená dodacia a fakturačná adresa
 • Neobmedzené adresné automaty na zasielanie a vyúčtovanie
 • Nákup znova možnosť

Poskytujte výnimočný zákaznícky servis

Poskytovanie a implementácia spoľahlivého a profesionálneho zákazníckeho servisu je s funkciami zákazníckeho servisu Magento jednoduché:

 • Jednoduchý kontaktný a pripomienkový formulár
 • Objednať úpravy a sledovanie pre správcov
 • Obnovte heslo alebo si zapamätajte používateľské meno pre používateľov aj správcov
 • Automatické e-maily s potvrdením

Správa objednávok

Platforma Magento je navrhnutá tak, aby uľahčila správu objednávok pre administrátorov a zástupcov služieb zákazníkom. Schopnosti spravovať objednávky zahŕňajú:

 • Vytvárajte, upravujte a zobrazujte objednávky pre správcov
 • Nákupná pomoc a objednávanie call-centier
 • Integrovaná preprava a označovanie veľkých prepravcov vrátane spoločností FedEx, UPS, USPS a DHL
 • Upozornenia na potvrdenia objednávky a sledovanie prostredníctvom RSS alebo e-mailu

Správa katalógov

Vďaka najlepšej hostingovej platforme Magento vývojári a správcovia webových stránok zistia, že organizovanie, zobrazovanie a správa katalógov bola zdokonalená pre vedu:

 • Konfigurácia produktov podľa skupín a variácií
 • Produkty, ktoré je možné stiahnuť (napr. MP3, elektronické knihy)
 • Vzorky alebo výňatky
 • Atribúty produktu (na vyhľadávanie, prehliadanie alebo prepájanie produktov)
 • Samostatné a variabilné cenové rozpätia podľa skupín (napr. Majitelia účtov verzus hostia, maloobchod verzus veľkoobchod)
 • Pravidlá stanovovania cien s nastavením podmienok a podmienok služby
 • Aktualizácie šarží alebo skupín produktov
 • Zoskupovanie produktov podľa prispôsobených atribútov alebo produktov v rovnakej skupine
 • Správa zásob pomocou nástrojov, ako sú upozornenia RSS
 • Automatické generovanie vodoznaku
 • Automatická zmena veľkosti obrázka (miniatúry, stránky na zobrazenie produktov atď.)
 • Vyhľadajte návrhy a / alebo opravy
 • Značky a recenzie vytvorené používateľmi

Správa webových stránok a obsahu

Od plne prispôsobiteľných tém a šablón po administratívne oprávnenia, Magento dáva do rúk moc pre správu backendu webu a užívateľského rozhrania.

 • Prispôsobiteľné oprávnenia správcu a rôzne používateľské účty správcu
 • Jedno prihlásenie na pripojenie k viacerým webom
 • Prispôsobte témy a šablóny
 • Patentovaný systém na správu obsahu (CMS) pre rozsiahle možnosti dizajnu, rozloženia a prezentácie obsahu
 • Import a export údajov v dávkach (na správu objednávok, účtov, produktov atď.)
 • Vstavaná lokalizácia v globálnom meradle (vrátane podpory viacerých jazykov, konverzie meny)
 • Výpočty lokalizovaných daní pre rôzne oblasti a typy zákazníkov (napr. Hosť verzus majiteľ účtu)
 • Anti-robot a / alebo spam funkcie s CAPTCHA
 • Aplikácie služieb API na integráciu softvérových komponentov tretích strán

Navrhnuté pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov

Dizajn platformy Magento je optimalizovaný pre vyhľadávače (SEO), takže vyhľadávacie nástroje môžu ľahko prehľadávať webovú stránku s obsahom a zabezpečiť, aby zákazníci videli vaše obsahové stránky..

 • Integrovaná mapa stránok v XML
 • Jasné adresy URL a prispôsobiteľné nastavenia adries URL
 • Metaúdaje v HTML obsahu, produktov, kategórií
 • Stránka trendov a populárnych vyhľadávaní
 • API pre obsah Google

Analýzy a prehľady údajov

Kompatibilita Magento s analytikmi Google okrem uľahčenia vyhľadania vašej stránky zákazníkom prostredníctvom riešení SEO uľahčuje aj to, aké typy zákazníkov si prezerajú určité stránky alebo produkty, identifikujú trendy v správaní zákazníkov a posudzujú, čo vedie k úspešnému výsledku. miery prekliknutia.

 • Kompatibilný a ľahko integrovateľný s analytikmi Google
 • Hĺbkové podávanie správ a rozpis údajov
 • Podávanie správ o všetkých aspektoch činnosti zákazníkov a výkonnosti webových stránok vrátane opustenia košíka, najobľúbenejších produktov, často prezeraných položiek, kľúčových slov a hľadaných výrazov, inventára, výnosov, faktúr, náhrad, kupónov atď..

Propagačné a marketingové stratégie

Ako platforma elektronického obchodu Magento prichádza s množstvom rôznych viacúrovňových marketingových stratégií, ktoré zvyšujú angažovanosť zákazníkov a zvyšujú viditeľnosť online z rôznych uhlov..

 • Podobné položky zobrazené na každej stránke produktu
 • Krížové propagačné návrhy na často nakupované položky
 • Zvýšte nákupy zákazníkov (napr. „Zákazníci, ktorí si toto kúpili, si tiež kúpili …“)
 • Oznámenia o nových položkách
 • Prispôsobiteľné zľavy, kupóny a špeciálne ceny
 • Zľavy na hromadné nákupy
 • Vstupné stránky pre kategórie
 • Zobrazenie naposledy prezeraných produktov
 • Prieskumy a ankety (napr. Spokojnosť zákazníka)
 • Predplatné e-mailov a informačné bulletiny
 • Zoznamy želaní a pripomienky
 • Zdieľajte s priateľom

Funkcie vydania Enterprise

Edícia Magento Enterprise ponúka všetky rovnaké funkcie ako komunitná edícia a ďalšie. Hoci Enterprise nemá požitok z toho, že je bezplatná platforma s otvoreným zdrojom, poskytuje technickú podporu a ďalšie marketingové funkcie, ktoré v vydaní Spoločenstva chýbajú. Vydanie Enterprise Edition je preferovaná voľba veľkých firiem, ktoré vyžadujú technickú pomoc, ako aj pomoc s inštaláciou a používaním. Medzi hlavné črty, ktoré odlišujú Enterprise od vydania Spoločenstva, patrí:

 • Cielený marketing založený na skupinách zákazníkov (skupiny založené na demografických údajoch, nákupných činnostiach atď.)
 • Opustené e-mailové pripomenutia
 • Obmedzený predaj ponuky
 • Možnosti na darček (vrátane registrov, darčekových balení, prispôsobených poznámok)
 • Vernostné programy a programy odmeňovania zákazníkov
 • Uložte kredit
 • Zostaňte prihlásení v nastaveniach súborov cookie (životaschopné počas viacerých relácií, aby sa zákazníci nemuseli zakaždým prihlásiť)

Požiadavky na systém

Keďže komunite aj vydaniam Enterprise Edition chýbajú plány hostenia, je najlepšie zvoliť plán hostenia, ktorý sa už ukázal ako kompatibilný s platformami Magento. Platformy Magento fungujú na komínach LAMP, ktoré sú kolekciou komponentov webového servera, ktoré spolupracujú. Zásobník LAMP pozostáva z Linuxu x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ a PHP 5.4+. Je tiež možné použiť Nginx1.7x pre webový server.

Najčastejšie otázky

Aké sú možnosti možnosti Magento open-source (Community Edition)?

Vydanie Spoločenstva je bezplatné na používanie, ale to neznamená, že ide o obmedzenú skúšobnú verziu. The Community Edition je plne vyvinutá platforma.

Čo je lepšie, vydanie komunity alebo podnik?

Závisí to od toho, čo od platformy očakávate. The Community Edition je zadarmo, takže pokiaľ ide o rozpočet, je to najlepší hosting spoločnosti Magento, pretože je vybavený aj rozsiahlymi funkciami elektronického obchodu. Vydanie Enterprise je lepšie, pokiaľ ide o poskytovanie technickej podpory a viac funkcií, ktoré sú zamerané na podporu veľkých podnikov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector