Najlepšie hosting elektronického obchodu pre Spojené kráľovstvo

Ako webová agentúra s množstvom hostiteľských účtov (máme nespočet vedľajších projektov a radi experimentujeme) máme celkom dobrú predstavu o tom, čo definuje skvelého webhostingu. Kvalita vášho poskytovateľa webhostingu môže mať obrovský vplyv na potenciálny úspech vášho internetového obchodu.


Zoberme si napríklad rýchlosť webových stránok, vedeli ste, že 1-sekundové oneskorenie znamená zníženie počtu zobrazení stránok o 11%, to znamená, že viac ako 1/10 návštevníkov sa jednoducho otočí za každú sekundu, ktorú sa vaša stránka stále načíta … to je dôvod, prečo slušný web hostiteľ je životne dôležitý!

Toto sú naši najlepší poskytovatelia hostingu pre elektronické obchodovanie vo Veľkej Británii, skutočná kvalita hostingu bez porušenia banky.

Poznámka: Náš # 1 má dočasnú 69% zľavu! Chyťte to, kým to trvá!

Niektoré z najznámejších značiek / stránok, ktoré odkazujú na náš obsah:

Poznáme naše veci, malú vzorku našich mnohých posudkov:

Tom je vášnivý a rýchlo chápe potreby svojich klientov. Naozaj som ocenil jeho ochotu podeliť sa o vedomosti a zdokonaľovať ma v tom, ako používať môj úplne nový web. Vďaka Tom!

Sally Mac
Tabuľky obsahu

Spoločnosť MangoMatter uľahčila navrhnutie našej súčasnej webovej stránky. Tom bol osobne zapojený od prvej konzultácie po dokončenie a on je stále ľahko k dispozícii pre všetky vylepšenia, ktoré môžu byť potrebné!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali sme Tom, aby navrhol naše webové stránky, pretože sa nám páčil štýl iných webových stránok, ktoré navrhol. Celý proces bol bez stresu. Tom bol tak nápomocný a žiadna z našich viacnásobných žiadostí nemala príliš veľa problémov. Tom s potešením pracuje. Páči sa nám web, ktorý pre nás vytvoril, jeho používanie je také jednoduché a vyzerá fantasticky.

Carl Olive
Jar!

Naše skúsenosti s Mango Matter boli fantastické! S Tomom sa veľmi ľahko pracuje, je pozitívny, efektívny a samozrejme vynikajúci v tom, čo robí. Vysoko odporúčané.

Lucy Reeves
Prostriedky kde

Zúčastnili sme Toma na vývoji našej novej webovej stránky spoločnosti a sme s výsledkom spokojní. Dokázal nielen predniesť náš stručný text, ale aj poskytnúť niekoľko vynikajúcich nápadov, na ktoré by sme nikdy nenapadlo. Najlepšie zo všetkého je, že Tom je štedrý so svojím časom a naďalej je k dispozícii na poskytovanie rád a podpory.

Neil Mackenzie
Enventive

Aký ľahký a plynulý zážitok z práce s MangoMatterom! Tom presne porozumel tomu, čo sme nasledovali, a na konečný produkt sme veľmi ohromení. V budúcnosti by som neváhal zvoliť MangoMatter.

Tyson King
Director / Plumbrite Solutions

Tom z spoločnosti MangoMatter bol veľmi nápomocný, profesionálny a veľmi podporoval založenie svojich webových stránok, má bohaté vedomosti a je veľmi efektívny. Nemám váhanie s odporúčaním MangoMatter a už som to urobil.

Michelle Watson
opravujem

Urobili sme analýzu, recenzie webhostingu & porovnania, takže nemusíte, výsledkom čoho je zoznam najlepších spoločností poskytujúcich webový obchod s elektronickým obchodom pre Spojené kráľovstvo. Nasledujúca tabuľka vám poskytuje prehľad na vysokej úrovni – podľa nášho názoru – 5 najdôležitejších hostiteľov elektronického obchodu zoradených podľa hodnotenia a podrobne uvádzajúcich náklady / mesiac, & koľko miesta na disku ponúkajú. Zobrali sme tiež naše top 3 a preskúmali ich osobitne tesne pod tabuľkou.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Servers po celom sveteVlastnostiReviewsWebsite
siteground2 £ 2.95 (Dočasná zľava 67%, z 8,95 GBP)
 • Servery vo Veľkej Británii + globálna sieť
 • Blesk rýchlo
 • Cenovo dostupné (poplatky v GBP)
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí!
 • Rýchla odborná podpora
 • Oficiálne odporúčané WordPress = víťaz!
Preskúmanie stránok
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zelená hosting
 • servery v Európe
 • Neobmedzené miesto na disku
Recenzia GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 USD
 • lacný
 • Neobmedzený diskový priestor!
Hodnotenie hostingu A2
eukhost logo £ 3.33
 • Vysoký výkon
 • So sídlom vo Veľkej Británii
Recenzia TSOhost
KINŠTA 30 USD
 • Zdokonalený hosting WordPress
 • Skvelý výkon
 • Používa platformu Google Cloud Platform
 • Vyššia cenovka
Recenzia Kinsta

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Najlepšie hosting elektronického obchodu UK 2020 – Recenzie

1.Rozsah stránok

Toto je naša najobľúbenejšia hostingová spoločnosť pre webové stránky elektronického obchodu. Sú cenovo dostupné, majú bleskovo rýchle servery v Londýne a čo je najdôležitejšie, podpora je veľmi citlivá (priemerná doba odozvy je asi 10 minút).

SiteGround tiež prichádza vysoko odporúčané WordPress (Len veľmi málo hostiteľských spoločností to môže tvrdiť! Môžu samozrejme riešiť akýkoľvek CMS, ktorý na nich vyhodíte), je to absolútne nezvratné! ach, + majú 30-dňová záruka vrátenia peňazí!

Plány stránok SiteGrounds tiež obsahujú množstvo vynikajúcich funkcií, ako je neuveriteľne efektívny bezpečnostný systém, automatické zálohovanie a bezplatné SSL (veľmi dôležité pre webové stránky elektronického obchodu).

Majú 3 hostingové plány, ich najdostupnejší plán začína iba £ 2.75 / mesiac (69% zľava z obvyklej ceny)! 

siteground2

  víťaz

Jednoduchosť použitia

97%

podpora

95%

Výkon / výkon

95%

2. GreenGeeks

Cena: $ 2,95
Miesto na disku: neobmedzený
Podpora: Telefón, Live Chat, Vstupenky

GreenGeeks je jednou zo spoločností, o ktorých viete, že robia všetko správne, od ich uvedenia na trh v roku 2008 zaznamenali obrovský rast. Dôvody ich úspechu sú celkom jasné, keď s nimi začnete pracovať, je to kombinácia globálneho dosahu (viacnásobné) dátové centrá po celom svete), úžasný výkon, skvelá a pomerne rýchla podpora av neposlednom rade, svoju spotrebu energie vracajú trikrát späť do siete prostredníctvom veternej energie, čo je celkom úžasné!

Pokiaľ ide o konkrétne funkcie, ponúkajú neobmedzený priestor na disku aj v prípade ich najzákladnejšieho plánu, majú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a rovnako ako služba SiteGround poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní! Na našom zozname je solídny # 2!

Ich najlacnejší plán začína iba 2,95 USD mesačne (exkluzívna zľava na MangoMatter – pokles z 9,95 USD)

Logo GreenGeeks

Jednoduchosť použitia

94%

podpora

95%

Výkon / výkon

90%

3. A2 Hosting

A2 Hosting je veľmi podobný SiteGround, čo sa týka výkonu aj funkcií (iba o niečo drahšie), majú tiež celý rad pekne rýchlych serverov po celom svete (vrátane Londýna). V prípade elektronického obchodu sa nám páčia, pretože ponúkajú preplňované servery so zvýšenou rýchlosťou a sú veľmi flexibilné so serverovými zdrojmi, čo umožňuje obchodom slušnej veľkosti bežať hodvábne hladko.

Ponúkajú tiež 3 hostingové balíčky, ich najlacnejší plán začína iba Americký dolár 3,92 $ / mesiac (pôvodne 7,99 $ / mesiac).

Jednoduchosť použitia

87%

podpora

94%

Výkon / výkon

93%

elektronický obchod vo Veľkej Británii

UK E-Commerce Hosting: Ako nájsť ten správny

E-commerce hosting je typ webhostingu, ktorý je určený špeciálne na hosťovanie e-commerce webových stránok pre podniky alebo podnikateľov. To znamená, webové stránky, ktoré fungujú ako online obchody, vybavené na uľahčenie online transakcie s tovarom a službami. Vytvorili sme tiež porovnania hostiteľov pre e-commerce hosting Austrália a e-commerce hosting pre Kanadu.

Kvôli citlivej povahe údajov zdieľaných prostredníctvom týchto transakcií existuje množstvo funkcií a funkcií spojených s týmto typom britskej webhostingovej platformy, ktorá ho odlišuje od iných typov webhostingu..

Čo odlišuje hosting elektronického obchodu od bežného webhostingu pre Spojené kráľovstvo

V porovnaní s typom hostingového plánu potrebného pre všeobecnú webovú stránku alebo blog sa hosting elektronického obchodu líši od „bežného“ webhostingu niekoľkými spôsobmi..

Vlastnosti

V prvom rade e-commerce hosting zahŕňa množstvo funkcií a nástrojov potrebných pre podniky na uľahčenie online transakcií.

Aj keď hosting elektronického obchodu stále zahŕňa zváženie všeobecných aspektov tvorby stránok, ako sú základné vlastnosti webdizajnu, medzi vlastnosti tejto hostiteľskej platformy patrí:

● Online katalógy

● Správa zásob

● Možnosti spracovania platieb

● Funkcie nákupného košíka

● a certifikát Secure Sockets Layer (SSL)

Funkcie ponúkané v rámci plánov hostenia elektronického obchodu umožňujú vlastníkom stránok primerane zriadiť svoje stránky elektronického obchodu a následne riadiť a vykonávať proces svojich obchodných transakcií..

Aj keď všeobecné webové stránky nepotrebujú funkcie, ako je spracovanie platieb, sú nevyhnutné pre podniky a podnikateľov, ktorí majú v úmysle usporiadať internetový obchod..

náklady

Náklady na hosting elektronického obchodu sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho poskytovateľa, ktorého si vyberiete pre svoj hostingový plán, ako aj od funkcií, ktoré ponúkajú..

Kvalitný hostingový plán pre elektronický obchod sa zvyčajne bude pohybovať od 20 do 250 dolárov plus mesiac. Prevádzka vlastného systému elektronického obchodu však môže tieto náklady stúpať ešte vyššie, počnúc od 300 dolárov s priestorom na stúpanie.

Na druhej strane, plány webhostingu bez možnosti elektronického obchodu sa dajú kúpiť za 4 doláre mesačne a odtiaľ môžu ísť hore podľa typu platformy webhostingu (napr. VPS, zdieľané, špecializované atď.). Aj keď existujú aj niektoré bezplatné možnosti webhostingu, vo všeobecnosti sa to pre podniky neodporúča.

Na čo sa zamerať pri hľadaní poskytovateľa hostingu ECommerce

Pri hľadaní poskytovateľa webhostingu v elektronickom obchode by ste mali zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie úvahy by sa mali týkať špecifických potrieb vášho podnikania, pretože niektoré funkcie ponúkané poskytovateľmi môžu alebo nemusia byť potrebné na splnenie vášho účelu..

Nižšie sú uvedené stručné vysvetlenia rôznych typov webhostingu, ako aj kľúčové veci, ktoré treba pri prehliadaní poskytovateľov hostingu elektronického obchodu hľadať..

Typy hostenia

Zdieľaný hosting

Zdieľaný hosting je typ webhostingu, ktorý je populárny medzi podnikmi, najmä pre tie, ktoré majú rozpočet, pretože tieto plány majú tendenciu byť priaznivejšie pre rozpočet.

V rámci zdieľaného plánu hostenia je vaša webová stránka hostená na serveri, ktorý je zdieľaný s inými webovými stránkami. Skutočný počet webových stránok, ktoré zdieľate so serverom, ako aj to, čo môžete očakávať, pokiaľ ide o výkonnosť stránok, závisí od poskytovateľa. Webové stránky hostené na zdieľanom serveri môžu byť otvorené bezpečnostným hrozbám a výkon webových stránok môže tiež závisieť od toho, koľko zdrojov nárokujú alebo používajú iné stránky na tom istom serveri..

Cloud hosting

Cloud hosting zahŕňa zdieľanie servera s inými webmi, podobne ako hosting VPS, a pracuje na niekoľkých vzájomne prepojených webových serveroch. Existujú tri hlavné kategórie cloudhostingu: Softvér ako služba (SaaS), Infraštruktúra ako služba (IaaS) a Platforma ako služba (Paas).

Medzi výhody cloudového hosťovania patrí možnosť použitia operačného systému Linux alebo Windows (OS), ako aj flexibilita, ktorú poskytuje škálovateľnosť cloudového hosťovania. To znamená, že cloudové riešenia sú spoplatňované na základe použitia, pričom sa vyžaduje, aby podniky platili iba za prostriedky, ktoré skutočne využívajú.

Hosting VPS

Hosting virtuálneho súkromného servera (VPS) je podobný ako vyhradený aj zdieľaný hosting, pretože ponúka niektoré ovládacie prvky a zdroje ponúkané v rámci vyhradených hostingových plánov, ale v zdieľanom hostiteľskom prostredí. To znamená, že hosting VPS funguje prostredníctvom niekoľkých rôznych virtuálnych operačných systémov na jednom fyzickom serveri.

Vďaka hostiteľskému plánu VPS stále zdieľate niektoré zdroje s inými webovými stránkami, ale výhodou je, že máte operačný systém (OS). Poskytovatelia môžu ponúkať dva rôzne typy plánov VPS: samostatne spravované VPS a spravované VPS. Prvý poskytuje vlastníkovi stránok kontrolu nad serverom a zodpovednosť za riešenie všetkých technických aspektov. S riadeným plánom VPS sa hostiteľská spoločnosť zaoberá technickými aspektmi.

Vyhradený hosting

Vyhradený hosting je jedným z drahších typov hostingu. S vyhradeným hostingom si weboví hostitelia prenajímajú a majú plnú kontrolu nad vlastným serverom. Vyhradené plány hostenia sa vyznačujú vysokým výkonom stránok, kontrolou nad prispôsobovaním a takmer 100% prevádzkou.

Hosting na WordPress

Hosting WordPress je typ webhostingu, ktorý je optimalizovaný špeciálne na podporu stránok, ktoré fungujú prostredníctvom vlastného systému riadenia (CMS), WordPress.

Umiestnenie a rýchlosť servera

Poloha servera je dôležitá, najmä v prípade stránok elektronického obchodu. Zvážte, že čím ďalej sa vy alebo váš cieľový trh nachádzate v geografickom umiestnení servera, tým pomalšie sa bude spúšťať váš web. Pokiaľ ide o elektronický obchod, oneskorenia pri načítaní môžu byť veľmi škodlivé, čo môže viesť k strate predaja.

Ak chcete zachovať primeranú dobu načítania svojich stránok a skrátiť oneskorenie, je najlepšie udržiavať servery geograficky blízko k cieľovému cieľovému publiku..

podpora

Je ideálne zvoliť si poskytovateľa hostiteľa, ktorý ponúka ľahký prístup k podpornému tímu. Ak dôjde k zlyhaniu vášho webu alebo sa zdá, že niektorá z ďalších funkcií nefunguje, je dôležité mať pohotový tím podpory v pohotovosti, aby ste mohli problém rýchlo vyriešiť a napraviť..

Miesto na disku

Pri výbere hostingového plánu je ďalším dôležitým faktorom primerané pridelenie miesta na disku.

Aj keď sa môže v jednotlivých podnikoch líšiť, vaša webová stránka elektronického obchodu bude potrebovať dostatočný priestor na disku pre vaše jednotlivé produktové stránky. Stránky s produktmi, ktoré obsahujú vysoko kvalitnú grafiku, zaberajú viac miesta ako webové stránky, ako sú blogy, ktoré majú tendenciu byť náročnejšie na text a menej miesta pre grafiku a iné médiá.

Pridelenie miesta na disku, ktoré získate prostredníctvom svojho plánu hostenia, tiež zodpovedá za video a zvukové súbory, databázy, e-mailový účet a všetky nainštalované skripty a programy..

Niektoré plány ponúkajú neobmedzený priestor na disku, čo môže byť najlepšou voľbou pre väčšie webové stránky. Podniky, ktoré plánujú prevádzkovať menšie webové stránky s elektronickým obchodom s menším počtom webových stránok a obsahom, však nemusia nevyhnutne natiahnuť svoje doláre za neobmedzený balík..

SSL

Secure Sockets Layer (SSL) je technológia, ktorá poskytuje bezpečné a šifrované internetové spojenie medzi serverom a internetovými prehliadačmi – t. J. Vašimi zákazníkmi. To umožňuje súkromný prenos citlivých údajov, napríklad informácií o spracovaní platieb.

Webové stránky, ktoré sú chránené protokolom SSL, budú mať zelený panel s adresou alebo symbol zámku umiestnený naľavo od panela s adresou. Adresa URL tiež začína reťazcom https: //, a nie štandardným protokolom http: //

Ochrana údajov je nevyhnutný k úspechu a reputácii stránky elektronického obchodu, vďaka ktorej je SSL v súčasnosti považovaná za nevyhnutnú vlastnosť, nie za voliteľnú. Vďaka sofistikovanosti šifrovanej technológie umožňuje vlastníctvo certifikátu SSL vašej stránke nadviazať dôveru so svojimi zákazníkmi..

uptime

Posledným je zváženie výberu plánu hostingu, ktorý má optimálnu dostupnosť. Takmer každý poskytovateľ webhostingu ponúka svojim zákazníkom 99 až 100% dostupnosti; aj to však môže byť rozhodujúce 1%.

Pokiaľ vaše webové stránky neprechádzajú plánovanou údržbou, mali by ste sa zamerať na plán, ktorý umožní prístup k vašim stránkam prakticky na 100% času.

A to je všetko, zdá sa byť ohromujúce pokryť všetky body, ale urobte to len jeden krok za krokom. Možno dokonca vytvoríte tabuľku a zaznamenáte všetky špecifikácie najlepších poskytovateľov webhostingu vo Veľkej Británii, takže získate jednoduchý prehľad.

OR

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector