Najlepšie e-mailové marketingové služby v roku 2020: 10 najlepších porovnaní a recenzií

e-mailové marketingové služby


Nájsť e-mailovú marketingovú službu, ktorá vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám, nie je také ťažké.

Služby e-mailového marketingu sú väčšinou rovnaké – vlastnosti a cena. To zahŕňa bezplatné skúšky, širokú škálu šablón e-mailov, integráciu sociálnych médií a plánovanie e-mailov.

Pri používaní softvéru na e-mailový marketing budete môcť automatizovať svoje marketingové pracovné postupy, sledovať svoje štatistiky, odosielať viac a lepšie e-maily a budovať hlbší vzťah s vašimi návštevníkmi..

Ale pokiaľ ide o výber najlepších e-mailových marketingových služieb, tvrdenie, že máte veľa možností, by bolo podhodnotením. V skutočnosti, keď sme naposledy robili náš prieskum, zistili sme, že existuje viac ako 30 e-mailových marketingových služieb (bezplatných aj platených)..

Tu je zoznam 10 najlepších e-mailových marketingových služieb pre malé podniky, ktoré by vám mali uľahčiť rozhodovanie.

1. Stály kontakt

Nepretržitý kontakt je najlepšou e-mailovou marketingovou službou pre malé podniky. Ich softvér na automatizáciu e-mailov je dodávaný so 60-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou a ponúka používateľom rôzne možnosti prispôsobenia a integrácie, pričom si ich udržuje jednoduchý a užívateľsky prívetivý.

stály prehľad kontaktov

Spoločnosť Constant Contact, založená v roku 1995, sa rozrástla na jednu z najväčších e-mailových marketingových služieb na svete. Pokračujú v rozširovaní svojich ponúk a rastú do nových priestorov, ktoré ostatní poskytovatelia nezakrývajú.

Získate napríklad prístup k nástroju na správu udalostí a inovatívnemu nástroju pre sociálne médiá, ktorý vám umožní vytvárať kupóny a súbory na stiahnutie na zdieľanie na sociálnych médiách. Nájdete tu aj stovky rôznych integrácií, takže môžete integrovať akékoľvek ďalšie aplikácie a služby, ktoré momentálne používate.

Okrem jedinečných funkcií uvedených vyššie získate aj širokú škálu šablón špecifických pre nika a informačný panel, ktorý predstavuje najdôležitejšie e-mailové metriky.

Ponúkajú veľa užitočných sprievodcov a služieb, ktoré sú veľmi užitočné pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s e-mailovým marketingom. Okrem toho získate prístup k priamemu chatu, e-mailu a telefonickej podpore.

Stále však existuje jedna do očí bijúca nevýhoda. V skutočnosti neexistujú žiadne nástroje na automatizáciu a za cenu, ktorú platíte, by ste to mali naozaj byť.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

Nepretržitý kontakt je vynikajúcou voľbou pre majiteľov malých firiem, ktorí potrebujú nástroj, ktorý dokáže nielen e-mailový marketing.

Koľko to stojí?

Na výber sú dva plány. Každý z týchto plánov sa rozdeľuje do cenových úrovní na základe množstva kontaktov.

E-mailový plán:

 • Odberatelia 0-500: 20 dolárov mesačne
 • 501 – 2 500 predplatiteľov: 45 dolárov mesačne
 • 2 501 – 5 000 predplatiteľov: 65 dolárov mesačne
 • 5 001 – 10 000 odberateľov: 95 dolárov mesačne

E-mail plus plán:

 • Odberatelia 0-500: 45 dolárov mesačne
 • 501 – 2 500 predplatiteľov: 70 dolárov mesačne
 • 2 501 – 5 000 predplatiteľov: 95 dolárov mesačne

Pri obidvoch typoch programov získate zľavu 10%, ak platíte vopred 6 mesiacov, alebo 15%, ak platíte vopred 12 mesiacov.

K dispozícii je aj 60-dňová skúšobná verzia bez rizika (nie sú potrebné žiadne informácie o kreditnej karte), takže si môžete vyskúšať tento nástroj až pre 100 kontaktov. Nájdete tu aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak ste do služby odovzdali kontakty a odoslali aspoň jeden e-mail, dostanete 100% vrátenie.

Začnite s neustálym kontaktom tu (60-dňová bezplatná skúšobná verzia)

2. SendInBlue

SendInBlue je výkonné riešenie pre e-mailový marketing pre tých, ktorí majú nízky rozpočet, pretože prichádza s bezplatným programom (ktorý je, bohužiaľ, mierne obmedzený).

Recenzia SendInBlue

SendInBlue je ďalšia mladá platforma pre e-mailový marketing. Pôvodne boli vytvorené za účelom odosielania e-mailov založených na transakciách, ale teraz kombinujú výkon e-mailových aj SMS kampaní do jednej jedinečnej platformy..

Celkovo je použitie veľmi jednoduché a má štedrý bezplatný plán, pretože plány sú založené na počte odoslaných e-mailov a nie na počte kontaktov. Zahrnuté sú typické funkcie, ako je správa zoznamu, vytváranie prehľadov kampaní a optimalizácia rozloženia e-mailov.

Nájdete tu aj množstvo integrácií tretích strán.

Ak však chcete získať prístup k najpokročilejším funkciám, musíte prejsť na jeden z najpokročilejších plánov.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

SendInBlue je skvelý pre firmy alebo jednotlivcov, ktorí posielajú tony e-mailov. Keďže ceny sú založené iba na objeme e-mailov, nie na veľkosti zoznamu kontaktov.

Koľko to stojí?

SendInBlue má jedinečný cenový model založený na objeme e-mailov.

Takto to funguje:

Obmedzený bezplatný program:

 • Posielajte až 300 e-mailov denne
 • Mesačný limit 9 000 e-mailov za mesiac
 • Neobmedzený počet kontaktov

Lite plán: 25 dolárov mesačne

 • Posielajte až 40 000 e-mailov mesačne
 • Počet denných e-mailov nie je obmedzený
 • Neobmedzený počet kontaktov

Základný plán: 39 dolárov mesačne

 • Posielajte až 60 000 e-mailov mesačne
 • Žiadny denný limit na odosielanie e-mailov
 • Na e-mailoch nie je žiadne logo
 • Neobmedzený počet kontaktov

Prémiový plán: 66 dolárov mesačne

 • Posielajte až 120 000 mesačne
 • Žiadny denný limit na odosielanie e-mailov
 • Prístup k pokročilým funkciám automatizácie
 • Neobmedzený počet kontaktov

Celkovo sú plány dosť flexibilné. Neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí, ale plán navždy zadarmo by vám mal dosť povedať, aby ste sa posunuli vpred so službou. K dispozícii sú tiež predplatené kredity, takže si môžete kúpiť určitý objem e-mailov, ktoré chcete poslať, bez mesačného záväzku.

Začnite s programom SendInBlue tu

3. GetResponse

GetResponse je viac ako online marketingová platforma pre e-mailový marketing. Je dodávaný s doplnkami, ako je tvorca vstupnej stránky a webinárové riešenie.

Získajte odpoveď

GetResponse má užívateľskú základňu vyše 350 000 a funguje ako marketingová platforma typu všetko v jednom.

Je vybavený niekoľkými jedinečnými funkciami, ako je schopnosť vytvárať vstupné stránky a webové semináre. Sama osebe to nie je veľmi užitočné, ale ich kombinovanie s e-mailovým marketingom vám môže pomôcť rozvinúť váš zoznam e-mailov ako blázon.

Ak chcete vytvoriť svoje e-maily, použite intuitívny nástroj na vytváranie drag and drop.

Má tiež všetky pokročilé funkcie, ktoré očakávate, segmentáciu zoznamu, testovanie A / B, automatické odpovedače a integráciu softvéru. K dispozícii je dokonca aj vynikajúca funkcia s názvom Perfektné načasovanie, ktorá vám pomôže predpovedať perfektný čas dňa na rozposielanie e-mailov s cieľom zvýšiť otvorené sadzby..

Ak máte problémy s využívaním služby, prečítajte si knižnicu podrobných sprievodcov. Prípadne sa môžete spojiť s podporou prostredníctvom e-mailu, živého chatu a telefónu.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

Táto služba sa výborne hodí pre stredne veľké podniky, ktoré chcú mať prístup k množstvu marketingových možností. Nevyžadujú sa žiadne existujúce zručnosti, pretože sú veľmi intuitívne a dokonca implementujú pokročilejšie funkcie.

Koľko to stojí?

Základný plán:

 • Až 1 000 odberateľov: 15 dolárov mesačne
 • Až 2 500 predplatiteľov: 25 dolárov mesačne
 • Až 5 000 predplatiteľov: 45 dolárov mesačne
 • Až 10 000 odberateľov: 65 dolárov mesačne

Plus plán:

 • Až 1 000 odberateľov: 49 dolárov mesačne
 • Až 10 000 odberateľov: 75 dolárov mesačne

Profesionálny plán:

 • Až 10 000 odberateľov: 165 dolárov mesačne
 • Až 25 000 odberateľov: 255 dolárov mesačne

Podnikateľský plán:

 • Až 100 000 odberateľov: 1 199 dolárov mesačne

Ak si chcete službu vyskúšať, máte k dispozícii 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, v ktorej získate prístup ku všetkým funkciám. Neexistuje žiadna refundácia vrátenia peňazí, pretože ide o službu „pay as you go“.

Ak hľadáte, ako ušetriť peniaze, potom platte jeden rok naraz a získajte zľavu 18%, alebo platte dva roky a získajte zľavu 30%.

Začnite s GetResponse tu

4. HubSpot (plán zadarmo)

HubSpot je poskytovateľ e-mailového marketingu a CRM nástrojov, ktorý je dodávaný s balíkom funkcií zdarma a spolu s niektorými prémiami platenými programami..

Recenzia Hubspotu

HubSpot ponúka spoľahlivé služby pre viac ako 70 000 používateľov s dôrazom na rastúce podniky. Nastavenie je úplne jednoduché a HubSpot CRM sa ľahko spája s Gmailom, G Suite a viacerými verziami programu Outlook..

Vo vnútri získate nástroj na vytváranie e-mailov s drag-and-drop na prispôsobenie rozloženia, pridanie CTA, obrázkov a vylepšenie obsahu. Môžete tiež použiť prispôsobený obsah, ktorý vás priblíži k publiku.

Nájdete tu pokročilé funkcie e-mailového marketingu, ako sú nástroje na automatizáciu e-mailov, segmentácia zoznamu, pripravené šablóny, sledovanie e-mailov a rozsiahla analýza; všetko je súčasťou bezplatnej verzie.

Významnou nevýhodou je absencia testovania A / B pri bezplatných a najlacnejších plánoch. Plány nižšej úrovne tiež obsahujú iba podpornú funkciu založenú na fóre. Majú však veľa zdrojov, ktoré môžete prehľadávať a nájsť potrebné odpovede.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

HubSpot je vynikajúci pre malé a stredné podniky, ktoré začínajú alebo chcú rozšíriť svoj e-mailový marketing. HubSpot tiež ponúka flexibilné možnosti aktualizácie, ak by sa potreby časom zvýšili.

Koľko to stojí?

HubSpot má bezplatné aj platené predplatné. Všetky plány obsahujú širokú škálu ďalších funkcií CRM, ktoré sú v mierke s plánmi vyššej úrovne.

Bezplatný plán: zadarmo navždy

 • Bezplatné e-mailové nástroje a CRM
 • 2 000 e-mailových správ za mesiac

Plán marketingového centra Starter: od 50 dolárov mesačne

 • Limit pre odosielanie e-mailov s 5 kontaktnými vrstvami. (napr. 1 000 kontaktov = 5 000 e-mailov / mesiac
 • Zahŕňa 1 000 kontaktov
 • +50 dolárov mesačne za 1 000 ďalších kontaktov

Marketingový plán pre profesionálov: od 800 dolárov mesačne

 • Limit odosielania e-mailov na úrovni 10x kontaktnej úrovne (napr. 1 000 kontaktov = 10 000 e-mailov / mesiac)
 • Zahŕňa 1 000 kontaktov
 • +50 dolárov mesačne za ďalších 1 000 kontaktov

Pomocou kalkulačky cien HubSpot získate presnú sadzbu podľa svojich potrieb.

Ak uvažujete o získaní Starterovho plánu HubSpotu, budete mať možnosť platiť ročne a ušetriť -20% z vášho predplatného.

Začnite s HubSpotom tu (bezplatný plán)

5. ConvertKit

skryť recenziu

Spoločnosť ConvertKit založila v roku 2013 Nathan Barry. Zameriavajú sa na časť trhu láskyplne nazývanú „tvorcovia“. Ľudia ako vloggeri, blogeri, autori, hviezdy Instagramu, tvorcovia kurzov a ďalšie.

Jedným z jej najväčších predajných miest je to, aké ľahké je vytvárať pracovné postupy automatizácie e-mailov. Spolieha sa na vizuálneho tvorcu, takže môžete skutočne vidieť, ako sa budú prehrávať vaše e-mailové sekvencie.

K dispozícii je tiež vstavaný editor vstupných stránok, ktorý je veľmi užitočný. Môžete začať e-mailový marketing a nepotrebujete ani webové stránky. Iba zdroj návštevnosti (napríklad váš kanál YouTube alebo účet sociálnych médií).

Nájdete tu hĺbkovú správu odberateľov, označovanie štítkami a pokročilé funkcie segmentácie e-mailov.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing:

Tento nástroj je vhodný pre tých, ktorým nevadí minúť trochu viac (jednotlivci alebo malé tímy) a ktorí chcú posielať e-maily s jednoduchým textom..

Koľko to stojí?

 • Odberatelia 0 – 1 K: 29 dolárov mesačne
 • Odberatelia 1 000 – 3 000: 49 dolárov mesačne
 • Odberatelia 3 – 5 000: 79 dolárov mesačne
 • Odberatelia 5 000+: vlastné ceny

Bez ohľadu na to, ktoré plány vyberiete, budete mať prístup k rovnakým presným funkciám. Ak by ste chceli vyskúšať ešte pred nákupom, máte k dispozícii 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá obsahuje všetky funkcie.

Ak sa vám táto služba nepáči, existujú pravidlá na vrátenie platby za 30 dní. Spätné vrátenie prostriedkov vo vašom účte zvyčajne trvá 3 až 5 dní.

6. MailChimp

MailChimp je jednoduchý nástroj na e-mailový marketing pre blogerov a menšie webové stránky, pretože prichádza s bezplatným plánom.

mailchimp preskúmanie

MailChimp má nielen roztomilého maskota spoločnosti, ale je tiež jedným z popredných poskytovateľov e-mailového marketingu. Viac ako miliarda e-mailov odoslaných denne prostredníctvom svojich služieb.

MailChimp sa neustále vyvíja. Stále nájdete nové funkcie. K dispozícii je dokonca aj integrácia sociálnych médií. Výber šablóny má slušnú veľkosť a dajú sa veľmi ľahko prispôsobiť.

Nájdete tu tiež rozšírené funkcie e-mailového marketingu, ako sú segmentácia kontaktov, automatické odpovedače, integrácia služieb a aplikácií, odosielanie na základe časového pásma, testovanie A / B a mnoho ďalších..

Ich podporný tím je tiež veľmi pohotový prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Navyše je k dispozícii celý rad vzdelávacích zdrojov.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing:

Mnoho ľudí používa MailChimp jednoducho pre bezplatnú ponuku. Okrem tých, ktoré sú v rozpočte, je MailChimp skvelý pre blogerov a majiteľov firiem, ktorí chcú ľahko použiteľný nástroj plný pokročilých funkcií..

Koľko to stojí?

Program zadarmo vám umožní mať až 2 000 predplatiteľov a mesačne odosielať až 10 000 e-mailov. Po prekročení týchto čísel budete chcieť prejsť na plán Essentials, Standard alebo Premium.

Plán zadarmo: je zadarmo navždy

 • Posielajte až 10 000 e-mailov mesačne
 • Rozšírte svoj zoznam až na 2 000 odberateľov
 • E-mailová podpora zahrnutá po dobu 30 dní

Základný plán: Plány začínajú na 9,99 dolárov mesačne

 • Až 5 000 predplatiteľov: 49,99 dolárov mesačne
 • Až 10 000 odberateľov: 74,99 dolárov mesačne
 • Až 25 000 odberateľov: 189 dolárov mesačne
 • Až 50 000 odberateľov: 259 dolárov mesačne

Štandardný plán: Plány začínajú na 14,99 dolárov mesačne

 • Až 5 000 predplatiteľov: 74,99 dolárov mesačne
 • Až 10 000 predplatiteľov: 99 dolárov mesačne

Prémiový plán: Plány začínajú na 299 $ mesačne

 • Až 20 000 odberateľov: 399 dolárov mesačne
 • Až 50 000 odberateľov: 599 dolárov mesačne

Ak chcete určiť svoju mesačnú sadzbu a pozrieť sa na vlastnosti prémiových programov, použite kalkulačku cien v dolnej časti cenovej stránky.

Keďže bezplatný program je taký rozsiahly, nenájdete žiadne vrátenia peňazí ani záruky vrátenia peňazí. Jediným spôsobom, ako získať vrátenie prostriedkov, je technická chyba v mene spoločnosti MailChimp alebo bol váš účet bez príčiny ukončený.

7. Odkvapkávanie

Drip je relatívne nový poskytovateľ e-mailového marketingu. Ich hlavnou demografickou skupinou sú blogeri, obchodníci a vlastníci stránok elektronického obchodu.

odkvapkávacia recenzia

Tento nástroj je nielen veľmi priaznivý pre začiatočníkov, ale aj inteligentné nástroje automatizácie marketingu skutočne zatienia to, čo sa ešte na trhu nachádza..

Ak ste majiteľom obchodu s elektronickým obchodom alebo predávate viac rôznych digitálnych produktov, potom je Drip dobrou voľbou. Budete mať možnosť hlboko porozumieť zámerom zákazníka a správaniu pri nákupe a budete môcť sledovať metriky ako:

Ak napríklad prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom, budete môcť vytvárať správy založené na metrikách, ako sú:

 • Vracajúci sa návštevníci verzus noví návštevníci
 • Návštevníci, ktorí opustili svoj košík
 • Ľudia, ktorí klikli na e-mailový odkaz, v porovnaní s tými, ktorí tak neurobili

Nezastaví sa to, nájdete tu aj integrácie pre WordPress, WooCommerce a budete mať možnosť odosielať následné textové správy, integrovať reklamy na Facebook a ďalšie..

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing:

V podstate, ak predávate veľa produktov (digitálnych alebo fyzických) a chcete vytvoriť komplexné marketingové sekvencie bez toho, aby ste si vytiahli vlasy, tento nástroj by mohol byť pre vás.

Koľko to stojí?

Štartovací plán: zadarmo navždy

 • Až 100 odberateľov
 • Neobmedzené odosielanie e-mailov

Základný plán: 49 dolárov mesačne

 • Až 2 500 predplatiteľov
 • Neobmedzené odosielanie e-mailov

Pro plán: 122 dolárov mesačne

 • Až 5 000 predplatiteľov
 • Neobmedzené odosielanie e-mailov

Podnikový plán: Získajte vlastnú ponuku

 • Čokoľvek nad 5 000 predplatiteľov

Odkvapkávanie ponúka veľmi malý navždy bezplatný plán a dvojtýždňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre základné a profesionálne úrovne členstva. Ak sa rozhodnete pokračovať v službe aj po týchto dvoch týždňoch, naúčtuje sa na vašu kartu poplatok. Od spustenia služby je k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby, záleží však na rozhodnutí spoločnosti Drip, či dostanete úplnú náhradu..

8. AWeber

Aweber je neuveriteľne populárny nástroj, ktorý existuje už 18 rokov a možno dokonca vymyslel samotnú automatickú e-mailovú adresu..

AWeber review

Tieto funkcie sú skoro to, čo by ste od kvalitnej e-mailovej marketingovej služby očakávali. Získate prístup k vytváraniu e-mailov s drag and drop, k rozsiahlemu výberu vopred navrhnutých šablón a k množstvu integrácií, ktoré sa dajú pripojiť k zvyšku vášho marketingového balíka..

Môžete vytvoriť automatizované e-mailové sekvencie, ktoré sú založené na spúšťačoch a vytvoriť e-mailové sledovacie sekvencie. Vďaka tomu všetkému budete mať prístup k údajom o otvorených sadzbách, miere doručenia a budete môcť vyskúšať A / B, či ste e-maily.

Navyše môžete ľahko a rýchlo vytvoriť formuláre na registráciu e-mailov, ktoré sa dajú vložiť na vaše webové stránky.

Ak ste zmätení marketingovým žargónom, nebojte sa, existuje veľmi užitočná knižnica zdrojov, ktorá vám pomôže na každom kroku. K dispozícii je tiež živá podpora pre chat a e-mail, spolu s telefonickou podporou k dispozícii od pondelka od 8.00 do 20.00 EST a víkendy od 9 do 5 EST..

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

Spoločnosť Aweber poskytuje spoľahlivé služby prostredníctvom malých a stredných podnikov, je to najlepšie pre malé tímy, ktoré chcú zefektívniť svoje úsilie v oblasti e-mailového marketingu.

Koľko to stojí?

 • Odberatelia 0-500: 19 dolárov mesačne
 • 501 – 2 500 odberateľov: 29 dolárov mesačne
 • 2 501 – 5 000 predplatiteľov: 49 dolárov mesačne
 • 5 001 – 10 000 odberateľov: 69 dolárov mesačne
 • 10 001 – 25 000 odberateľov: 149 dolárov mesačne
 • 25 001+ predplatiteľov: Získajte vlastnú ponuku

Ak si chcete vyskúšať pred nákupom, máte k dispozícii 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám poskytuje prístup ku každej jednotlivej funkcii. Okrem možností mesačných platieb môžete platiť aj štvrťročné úspory 14% alebo ročné úspory 14,9%. Neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale pri zdĺhavej bezplatnej skúšobnej verzii by ste mali vedieť, či je tento nástroj pre vás vhodný.

9. Keap

Keap (predtým Infusionsoft) je veľmi robustný poskytovateľ e-mailového marketingu. Tento marketingový nástroj typu všetko v jednom kombinuje CRM, e-mailový marketing a ďalšie. Budete si môcť vytvoriť kompletné profily zákazníkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť cielenejšie marketingové kampane.

Keap recenziu

S týmto nástrojom je e-mailový marketing iba súčasťou celkovej sady funkcií. Na informačnom paneli sa napríklad zobrazia údaje na základe vašich e-mailových kampaní, informácií o predaji a finančnej histórie zákazníkov.

Spoločnosť InfusionSoft (Keap) bola jedným z prvých poskytovateľov e-mailového marketingu, ktorý vytvoril automatizáciu vytvárania drag-and-drop. Stačí len nastaviť cieľ, ktorý chcete dosiahnuť, a potom vytvoriť automatizovanú postupnosť, ktorá splní tento cieľ.

Navyše existujú aj pokročilé nástroje na segmentáciu a označovanie odberateľov.

Aj keď tento nástroj spája CRM a e-mailový marketing, stále existuje jedna funkcia, ktorú nemá. Rozdelené testovanie. Bez tejto funkcie je veľmi ťažké testovať rôzne kampane na zlepšenie otvorených sadzieb a celkového predaja.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

Stredne veľké podniky, ktoré chcú používať jediný nástroj pre svoj CRM a e-mailový marketing, a samozrejme majú vyšší rozpočet na útratu.

Koľko to stojí?

Keap ponúka tri plány:

 • Keap Grow od 49 dolárov mesačne: vhodný pre menšie podniky, obsahuje 500 kontaktov, 1 používateľa a je dodávaný s bezplatnou skúšobnou verziou
 • Keap Pro od 99 dolárov mesačne: vhodný pre rastúce podniky, zahŕňa 500 kontaktov, 1 používateľa a je dodávaný s bezplatnou skúšobnou verziou
 • Infusionsoft od 199 dolárov mesačne: vhodný pre etablované firmy a zahrnoval 2 500 kontaktov a 1 používateľa

Nezabudnite, že ak chcete pridať kontakty, bude to stáť navyše. Napríklad 1 000 ďalších kontaktov vás bude stáť 30 dolárov mesačne a 5 000 ďalších kontaktov 130 dolárov mesačne.

Ak chcete softvér otestovať, existuje 14-dňová bezriziková skúšobná verzia bez potreby informácií o kreditnej karte. Pri opakujúcich sa odberoch však nie sú k dispozícii žiadne refundácie a všetky zrušenia sa musia uskutočniť do 10 dní od nasledujúceho fakturačného cyklu..

10. ActiveCampaign

ActiveCampaign sa účtuje ako všetko v jednej marketingovej platforme. Je to hlavný cieľ, ktorý vám pomôže odoslať menej e-mailov, ale dosiahnuť lepšie výsledky.

kontrola aktívnej kampane

Ak chcete vytvoriť zúženia založené na logike, bude ťažké nájsť lepší nástroj. Väčšina vašej automatizácie sa vytvorí pomocou if / then logics, ktorá zodpovedá správaniu predplatiteľa. Tu je niekoľko rôznych spôsobov, ako zefektívniť svoje marketingové úsilie pomocou tohto nástroja:

 • Segmentácia používateľov na základe akcií, správania, polohy a sociálnych údajov
 • Posielajte SMS svojim kontaktom
 • Oslovte používateľov na cestách pomocou integrácie SMS
 • Olovo a kontakt bodovania, takže viete, na koho treba dať prioritu.

Keďže aktívna kampaň funguje skôr ako marketingová platforma typu všetko v jednom, je k dispozícii veľa nástrojov a funkcií, a preto by mohlo byť trochu ohromujúce ich zvládnuť. Našťastie sú tu podrobné príručky, ktoré vám ukážu, ako čo najlepšie využiť službu. Podporu môžete kontaktovať aj prostredníctvom e-mailu alebo živého chatu.

Vytváranie e-mailových kampaní je s editorom šablón celkom jednoduché. Môžete dokonca vytvoriť prihlasovacie formuláre vhodné pre mobilné zariadenia, ktoré sa dajú vložiť na vaše stránky.

Kto by mal používať tento softvér na e-mailový marketing?

Toto riešenie je najlepšie pre používateľov, ktorí požadujú a vyžadujú zložité automatizačné nástroje, spolu s pokročilými funkciami CRM.

Koľko to stojí?

Lite plán:

 • Až 500 odberateľov: 15 dolárov mesačne
 • Až 1 000 odberateľov: 29 dolárov mesačne
 • Až 2 500 predplatiteľov: 49 dolárov mesačne
 • Až 5 000 predplatiteľov: 89 dolárov mesačne
 • Až 10 000 odberateľov: 139 dolárov mesačne

Plus plán:

 • Až 1 000 odberateľov: 70 dolárov mesačne
 • Až 2 500 predplatiteľov: 125 dolárov mesačne
 • Až 5 000 predplatiteľov: 169 dolárov mesačne
 • Až 10 000 predplatiteľov: 249 dolárov mesačne
 • Až 25 000 odberateľov: 399 dolárov mesačne
 • Až 50 000+ predplatiteľov: Získajte vlastnú ponuku

Profesionálny plán:

 • Až 2 500 predplatiteľov: 159 dolárov mesačne
 • Až 5 000 predplatiteľov: 239 dolárov mesačne
 • Až 10 000 predplatiteľov: 349 dolárov mesačne

Podnikateľský plán:

 • Až 2 500 predplatiteľov: 279 dolárov mesačne
 • Až 5 000 predplatiteľov: 449 dolárov mesačne
 • Až 10 000 odberateľov: 499 dolárov mesačne

Ak platíte ročne, dostanete paušálne zľavy. K dispozícii je tiež 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám umožní vyskúšať službu až pre 100 kontaktov a 100 odoslaných e-mailov. Sú však zhovievaví s časovým rámcom a pravdepodobne by ste mohli získať rozšírenie. Keďže neexistujú žiadne náhrady, určite si budete chcieť vyskúšať softvér pred nákupom.

Záverečné slová

Väčšina poskytovateľov e-mailového marketingu ponúka podobné služby. Keď príde čas na výber najlepšieho softvéru pre e-mailový marketing pre svoju firmu, budete chcieť zohľadniť rozpočet a marketingové potreby.

Ak chcete niečo, čo je škálovateľné a ľahké na začiatku, zaregistrujte sa bezplatnou skúšobnou verziou Constant Contact.

Nechajte vyššie uvedený zoznam, ktorý vám pomôže urobiť správne rozhodnutie pre vaše podnikanie. A nezabudnite, že ste nikdy nezablokovaní v službe e-mailového marketingu. Väčšina poskytovateľov vám umožňuje exportovať a importovať potenciálnych zákazníkov a v prípade potreby sa presťahovať k inému poskytovateľovi.

Dôležité je vybrať poskytovateľa a začať! Čím dlhšie budete čakať, tým viac peňazí vám zostane na stole.

Teraz k vám! Aká je vaša obľúbená e-mailová marketingová služba?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map