Najlepšie cestovné kreditné karty Kanada

cieľ cesty


Aký je najlepší spôsob, ako stráviť zimu v Kanade?

Tým, že sa z toho dostanete preč.

Mierou do tropického cieľa, ako je Kuba alebo Mexiko, je časová skúška kanadskej dovolenky z minulosti. ��

Polostrov Riu Palace Cancun rezervovaný cez Air Miles �� ��

Moje meno je Gary a myslím, že za posledné 4 roky som použil a použil každú kanadskú kreditnú kartu. Mal som niekoľko skvelých a zlých skúseností.

Tiež som bol schopný cestovať do viac ako 20 krajín pomocou bodov získaných prostredníctvom rôznych kariet. Aj keď v tejto príručke obvykle píšem o podivných veciach, ako sú webhosting, služby a malé biznis nástroje, podelím sa s vami o svoje najlepšie tipy na výber kariet a vysvetlím niektoré z výhod pre každú z nich..

Hlavná vec, na ktorú treba pamätať pri väčšine cestovných kariet, je veľa jemnej tlače. Ponuky môžu vyzerať rovnako na papieri, ale akonáhle začnete míňať, zistíte, že poplatky a sadzby v podstate rušia akékoľvek zľavy alebo odmeny, ktoré získate.

Ako som urobil svoje najlepšie výbery

Spôsob, akým som túto príručku usporiadal, je veľmi jednoduchý. Vybral som tie najlepšie diely pre každú kategóriu cestovných kariet. Mám karty pre hotelové salóniky, ak je to vaša vec, najlepší cash back alebo Air Miles.

Veľký rozdiel medzi mojím sprievodcom / odporúčaniami a tým, čo získate na väčších finančných stránkach, je, že som tieto karty vyskúšal. Niektoré z výberov na väčších stránkach majú obrovské výhody pri registrácii, ale veľké výhody pre propagátorov produktu.

„Ak hľadáte rýchle a špinavé rozdelenie tejto situácie, budem úprimný, ak dokážete nejako získať americkú kreditnú kartu ako Kanaďana. V priemere americké karty dávajú 1,5 – 2 x bonusové body ako kanadské programy. Za to môžete poďakovať kapitalizmu a nesmierne konkurencieschopnej finančnej ekonomike. Kanada jednoducho nie je rovnaká. 

Ako už bolo povedané, môj najlepší výber je TD Aeroplan Card (navštívte ich webovú stránku tu). Aeroplan má najvyššie out-the-gate registračné body, 2X program odmien za online nakupovanie prostredníctvom svojich partnerov nad 2 000, cestovné poistenie + voľný vstup do salóniku.

V každom prípade dosť sťažuje. Poďme do sprievodcu! ��

Ak má niekto nejaké ďalšie návrhy, prosím, kontaktujte kontaktný formulár hore a dajte mi vedieť. Zvyčajne revidujem tento príspevok raz alebo dvakrát do roka v závislosti od toho, ktoré karty sa snažím vyskúšať.

Pochopenie cestovných kreditných kariet

Mnoho cestovných kariet vám umožňuje zhromažďovať body a míle na každodenné výdavkové položky, čo vám umožňuje nazhromaždiť veľké množstvo odmien, aj keď sa vám nestará často lietať..

Veľké množstvo cestovných kariet a množstvo rôznych programov odmien zanecháva toľko zákazníkov v tme. Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, preskúmame najlepšie kreditné karty v siedmich kategóriách odmien za cestovné. Tieto kategórie zahŕňajú cestovné body, vzdušné míle, vrátenie peňazí za nákupy v cudzej mene, hotelové odmeny, registračné bonusy, letiskové salóniky, časté letce a celkový víťaz.

Táto príručka je navrhnutá tak, aby slúžila ako cenný zdroj pri výbere kreditnej karty cestovných odmien. Karty, ktoré sme si vybrali, sú hlavnými hráčmi vo svojej kategórii, aby sme vám mohli poskytnúť to najlepšie z celého sveta.

Tip pre cestovateľov: Stratili ste niekedy batožinu počas cestovania? Vedeli ste, že výber správnej karty vám umožňuje získať 500 až 1 000 dolárov za každý deň oneskorenej batožiny. Môžete tiež získať peniaze späť na meškanie letov alebo iné pripútania na letisku.

Naša metodika

Moja metodika bola jednoduchá, ale podrobná. Zohľadnil som dôležité faktory, ako sú škála bonusových kategórií, dostupné uvítacie ponuky, výhody cestovného poistenia, flexibilita vernostných programov, ročné odpustenie poplatkov a oveľa viac. Výpočtové body som vypočítal na základe osobných alebo obchodných výdavkov.

Pritom sme kombinovali rôzne aspekty mesačných výdavkov a nákupov položiek, ako sú potraviny, platby faktúr, plyn, zábava, cestovanie, stravovanie v reštauráciách, lekáreň atď..

Nižšie je uvedený prehľad najlepších cestovných kariet v Kanade. Toto je iba snímka, ale podrobnosti o každej karte sú nižšie.

�� DÔLEŽITÁ POZNÁMKA – Tieto karty často menia sadzby, takže ak tu vidíte niečo, čo nie je úplne to isté, čo na webe nezabúdajú, spoločnosti ponúknu rôzne sadzby a ponuky na základe umiestnenia IP, z ktorého na web pristupujete. Snažím sa, aby to bolo čo najaktuálnejšie. ��

Najlepšie kreditné karty pre cestovné body

1. Najlepšia celková cestovná kreditná karta – TD Aeroplan (40 000 bonus za registráciu)

 • Výherca: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Ročný poplatok: 120 dolárov, ale prichádza so zľavou za prvý rok. (Takže… poplatok za 0 dolárov)
 • Oprávnenosť príjmu: Majú buď 60 000 dolárov v osobnom príjme, alebo 100 000 dolárov v kombinovanom ročnom príjme domácnosti.
 • Niektoré z jeho výhod: Uvítací bonus vo výške 40 000 míľ Aeroplan

Existuje toľko dobrých obchodov dostupných v kategórii cestovných odmien za kreditné karty, preto bolo ťažké vybrať jeden. Ale po dôkladnej analýze som sa nakoniec rozhodol, že na kanadskom trhu patrí koruna najlepšej karty na celkové cestovné odmeny spoločnosti TD® Aeroplan® Visa Infinite *

Foto: Chris Lawton, Unsplash

V súčasnosti je najobľúbenejším programom odmien v Kanade. Kanaďania sa kvôli svojej popularite neustále snažia získať body Aeroplan tak, ako to dokážu. Držitelia kariet môžu zarobiť míle, ktoré môžu uplatniť na hotely, lety, požičovne áut, dovolenkové balíčky, rôzne druhy tovaru a lístky na akcie..

najlepším aspektom zo všetkého je to, že držitelia kariet môžu zarobiť dvojnásobok svojich bodov nákupom položiek u partnerov pridružených k Aeroplan. Preto, ak ste členom 5 miliónov komunity Aeroplan, stojí za to získať kartu Aeroplan.

Na ilustráciu toho, prečo sa táto karta považuje za najlepšie plemeno, uvádzame zhrnutie niektorých výhod:

 • Rozviňuje červený koberec tým, že dáva uvítací bonus 40 000 Aeroplan míľ.
 • Zahŕňa komplexný balík cestovného poistenia.
 • To poskytuje prioritná check-in a stravovanie pri cestovaní na AirCanada.com s odmenami spoločnosti Aeroplan.
 • Držitelia kariet dostávajú každý rok jeden vstup zdarma do salóniku Air Canada Maple Leaf.
 • Zdvojnásobte míle získané z nákupov uskutočnených u zúčastnených partnerov spoločnosti Aeroplan a online maloobchodníkov prostredníctvom portálu Aeroplan eStore.
 • Poskytuje 1,5 bodu za každých 1 USD vynaložených na plyn, potraviny, drogériu a nákupy uskutočnené na AirCanada.com.
 • Pri ostatných nákupoch je to jeden bod za každý vynaložený 1 $.
 • Pokiaľ ste držiteľom kreditnej karty spoločnosti TD Aeroplan, platnosť vašej spoločnosti Aeroplan Miles nevyprší.
 • Pozrite sa na obrovský zoznam partnerov Aeroplan tu. koľko leteckých kilometrov zarobím za let
Koľko aeroplanových míľ zarobím za let?

Náš tip na najlepšie cestovné odmeny sa dodáva s množstvom výhod. Je nabitý niekoľkými funkciami, vďaka ktorým je vynikajúci z balíka, napríklad jeho neodolateľný uvítací bonus vo výške 40 000 Aeroplan Miles. Z tohto hľadiska je táto odmena zhruba porovnateľná s letom na dve spiatočné lety na krátke vzdialenosti s prémiovou ekonomikou.

Okrem toho, že je to celkom lukratívne, tento balík ponúka potenciál zarobiť si Aeroplan míle za každý vynaložený jeden dolár. Každé. Dolár. Vynakladajú. Pomer získaných míľ k utrateným dolárom je nasledovný: 1,5 mil míľ za jeden dolár za 1 $ na plyn, potraviny, drogériu a na AirCanada.com; potom poskytuje 1 Aeroplan Mile za každý dolár vynaložený na všetko ostatné.

To je dôvod, prečo vyhráva naše prvé miesto ako najlepšiu celkovú dostupnú kreditnú kartu.

Ako vykúpiť Aeroplan Miles?

Proces uplatnenia tejto karty závisí od toho, čo sa snažíte uplatniť. V prípade tovaru, ako je tovar alebo lístky na podujatia, je tento postup rovnako jednoduchý ako nakupovanie prostredníctvom ich elektronického obchodu eStore. Nákupy v partnerských predajniach Aeroplan navyše získavajú držiteľom kariet dvojité odmeny, čo im umožňuje rýchlo a ľahko zdvihnúť míle Aeroplan.

K ďalším exkluzívnym výhodám a výhodám patrí 24-hodinová služba vrátnika.

Bezdôvodne epos by mohol nejakým spôsobom zasiahnuť pri popise jeho cestovného a auto poistenia, ale nemusí byť príliš ďaleko. Pre držiteľov kariet, ktorí majú menej ako 65 rokov, má zdravotné poistenie cestovného poistenia až 1 milión dolárov počas prvých 21 dní. Zahŕňa aj ďalšie typy príslušných cestovných poistení, ako napríklad meškanie / strata batožiny, výlet / zrušenie letu, meškanie letu / výletu a poistenie požičovne áut..

Nakoniec vám umožňuje prístup ku všetkým týmto skvelým prémiovým výhodám za skromný ročný poplatok 0 USD (po zľave)..

One Last Thing – Aeroplan Insurance

Ako som už spomenul vo vyššie uvedenom tipe, spoločnosť Aeroplan má niekoľko skvelých stimulov na povzbudenie zákazníkov, aby si rezervovali lety a dovolenky, čo zahŕňa poistenie pre prípad zrušenia letu, peniaze, ak dôjde k strate kufra, a veľa ďalších menších stimulov..

Tip pre celkovo najlepšie: Vyhľadajte programy s partnermi a dohody, ktoré vám umožňujú prevádzať body. Preto, ak máte krátke, povedzme, 500 bodov za bezplatný pobyt v hoteli, stále môžete ťahať body z bonusu, ktorý máte vo svojom leteckom programe. Pomôcka nápoveda … karta uvedená nižšie to robí. ��

2. Najlepšie pre cestovné body – Scotiabank American Express

 • Výherca: karta Scotiabank Gold American Express®
 • Ročný poplatok: 120 dolárov
 • Spôsobilosť príjmu: Zarobiť minimálne 12 000 dolárov ročného príjmu.
 • Niektorí z jej výhod: Príležitosť získať v prvom roku až 30 000 bodov spoločnosti Scotia Rewards.

K dispozícii je toľko produktov z kreditných kariet a kvôli veľkému množstvu je náročné rozhodnúť sa, ktorá z najlepších kreditných kariet je najlepšia. Aj keď môžu obmedzovať to, za čo môžete minúť svoje body, väčšina však poskytuje príležitosť na prenos bodov medzi programami.

Karta Scotiabank Gold American Express® vyniká dôležitým faktorom, ktorý núti držiteľov kariet vybrať si konkrétnu cestovnú kartu. Pomer bodov k dolárom predstavuje sumu v dolároch, ktorú majú tieto body hodnotu.

Scotiabank Gold American Express® Card ponúka vo svojom bodovom programe Scotia Rewards tri úrovne. Každé množstvo peňazí použitých v spôsobilých prevádzkach, ako sú obchody s potravinami, reštaurácie, pitie a rýchle občerstvenie, vám prinesie neuveriteľných 5 bodov spoločnosti Scotia Rewards..

Veľký registračný bonus + 25 000 odmenených bodov

Táto cestovná odmena umožňuje svojim používateľom rýchlo a pohodlne nazbierať bonusové body Scotia Rewards až do výšky 300 dolárov, a to aj v prvom roku. Ak v priebehu prvých troch mesiacov od založenia účtu utratíte 1 000 dolárov za oprávnené každodenné nákupy, automaticky získate 25 000 bodov Scotia Rewards.

Spoločnosť Scotiabank Gold však nedávno zvýšila ročný poplatok účtovaný na karte z 99 dolárov na 120 dolárov. Táto pozoruhodná túra by mohla tlmiť príťažlivosť karty. Napriek tomuto zvýšeniu je cena stále rozumná v porovnaní s podobnými poplatkami účtovanými inými cestovnými kartami.

Napriek tomu vám stále poskytuje veľké výhody, ako je absencia poplatkov za zahraničné transakcie s prístupom Amex Front Of the Line® a komplexné cestovné poistenie.

Flexibilné prevoditeľné body

Ďalšou pôsobivou vlastnosťou, ktorú táto karta prejavuje, je flexibilita jej programu odmeňovania. Tento proces je jednoduchý a zjednodušený – stačí sa prihlásiť do systému a potom zvoliť možnosť „Použiť body na cestu“. Následne môžete nazbierané body Scotia Rewards nazhromaždiť na kompenzáciu všetkých cestovných nákladov účtovaných na vašu kreditnú kartu. Môžu sa vzťahovať na veci, ako sú lety, hotely, požičovne áut atď.

Toto pohodlie je dych čerstvého vzduchu: nezaťažuje vás nepríjemnými obmedzeniami alebo obdobiami výpadku. Toto sú niektoré z dôvodov, prečo je karta Scotiabank Gold American Express® často považovaná za najlepšiu cestovnú kreditnú kartu v Kanade.

3. Najlepšie pre letecké míle – BMO Air Miles World Elite

 • Víťaz: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Ročný poplatok: 120 dolárov, hoci sa prvý rok vzdáva.
 • Oprávnenosť príjmu: 80 000 dolárov ročného príjmu alebo 150 000 dolárov pre domácnosť.
 • Niektoré z jeho výhod: Uvítací bonus 3 000 AIR MILES.

BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® je jednoducho jedným z najlepších spôsobov, ako získať odmeny v Kanade. Jeho program Air Miles transformuje každodenné nakupovanie potravín a plynu na výhody, ako sú vstupenky na voľný vstup, hotelové pobyty, lety, prenájom auta a dokonca aj elektronika..

Veľkorysý bonus a vysoká miera zárobku sú len niektoré z vecí, vďaka ktorým je cestovná karta BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® vzrušujúca. Hneď po prvom nákupe vám odovzdá 1 000 vzdušných míľ a akoby to nestačilo získate ďalšie 2 000 leteckých míľ, keď si počas prvých troch mesiacov členstva naúčtujete na kreditnú kartu až 3 000 dolárov.

Karty navyše získavajú jednu AIR MILE za každý nákup 10 dolárov, čo je najvyššia miera návratnosti kreditnej karty AIR MILES. Letiskové skúsenosti Mastercard, ktoré sa skladajú z dvoch bezplatných ročných vstupeniek, sa poskytujú prostredníctvom letiskových salónikových programov LoungeKey.

Držitelia kariet majú tiež nárok na 15% zľavu na svoje lety AIR MILES v Severnej Amerike pod podmienkou, že lety musia byť rezervované pomocou AIR MILES. Dodáva sa s komplexným balíkom cestovného poistenia, ktorý pozostáva z cestovného zdravotného poistenia trvajúceho 15 dní na jednu cestu.

„Aby som bol úprimný, nie som veľkým fanúšikom tejto karty. Pre množstvo spoločnosti BMO jednoznačne rozdáva svojim zákazníkom kreditné karty, myslím si, že je to celkom odhodlaný bonus. Ak odmenou získate bonusové body + výhody, táto karta vám určite chýba. ⚠️

4. Najlepšia návratnosť peňazí pri nákupoch v cudzej mene – Roger’s Wireless

 • Víťaz: Rogers ™ World Elite Mastercard®
 • Ročný poplatok: 0 dolárov
 • Oprávnenosť príjmu: Majú buď 80 000 dolárov v osobnom príjme, alebo 150 000 dolárov v kombinovanom ročnom príjme domácnosti.
 • Niektoré z jeho výhod: Získate 4% cashback pri všetkých nákupoch v cudzej mene.

Hotovosť, ako sa hovorí, je kráľ. Pokiaľ ide o odmeny, kreditné karty s možnosťou vrátenia peňazí vám umožňujú získať späť malé percento zo sumy, ktorú ste zaplatili za nákupy. Avšak, Rogers ™ World Elite Mastercard® prechádza o niečo ďalej tým, že cestovné náklady v cudzej mene zhromažďujú hotovosť ako žiadna iná karta..

Foto pina messina na Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard® si získal prvé miesto tým, že umožnil držiteľom kariet zarobiť si obrovský 4% cashback zo všetkých povolených nákupov v cudzej mene. Ale predtým, než sa príliš nadšený vzrušením, Nezabudnite, že prichádza s 2,5% zahraničným transakčným poplatkom. Toto je však kompenzované masívnym 4% cashbackom, čo ponecháva podstatný čistý zisk 1,5% cashbacku.

Držitelia kariet získavajú 2% cashback na produkty a služby Rogers, zatiaľ čo na všetkých ostatných dostávajú 1,75% cashback. Majú tiež nárok na bezplatnú doplnkovú kartu, ktorá im umožňuje každoročne zarobiť ešte viac peňazí.

S aplikáciou Mastercard® Pay v kombinácii s aplikáciou Rewards ™ môžete okamžite použiť odmeny za vrátenie peňazí za povolené nákupy vo výške najmenej 20 dolárov, ktoré ste uskutočnili za posledných 90 dní pomocou kreditnej karty..

Tip pre milovníkov cash back cash – Aj keď 1,5% je dosť zlé, ak ste jediný zakladateľ firmy, môžete prostredníctvom karty spustiť všetky následné obchodné výdavky a získať príjemnú návratnosť výdavkov na inzerciu zákazníkov alebo iných výdavkov. Platí to iba v prípade, že robíte 1-2m ročne na obchodné výdavky.

5. Najlepší bonus za registráciu – nekonečný pas Scotiabank (35 k bodov)

 • Výherca: Karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite *
 • Ročný poplatok: 139 dolárov
 • Oprávnenosť príjmu: má 60 000 dolárov na osobný príjem alebo 100 000 dolárov na kombinovaný ročný príjem domácnosti alebo najmenej 250 000 dolárov na spravovaných aktívach.
 • Niektoré z jeho výhod: Poskytuje až 35 000 bonusových bonusových bodov už v prvom roku

Či už dávate prednosť kartám, ktoré ponúkajú značné uvítacie bonusy, poskytujú najvyššiu mieru zárobkov, alebo namiesto toho túžite po tých, ktorí sú spoľahlivým spoločníkom na cestách, karta Visiab Infinite * Passiab ™ Passport ™ vás pokryla.

Značný bonus za registráciu je jedným z overených a skutočných spôsobov, ako spoločnosti, ktoré vydávajú kreditné karty, na navíjanie držiteľov kariet. Mali by ste využiť túto stratégiu, aby ste svojim cestovným ocenili veľkú podporu. Zdá sa však, že zo všetkých stratégií, ktoré sa používajú na prilákanie držiteľov kariet, aby sa zaregistrovali do programov cestovných náhrad, ovládol Svätý grál.

Keď sa zaregistrujete, spoločnosť Scotiabank uvedie uvítaciu rohož, ktorá vám umožní zarobiť už v prvom roku až do výšky 35 000 bodov Scotia Rewards. Tieto bonusové body sa premietajú do zhruba 350 dolárov za cestovanie samy.

Takto funguje metodika zarábania: prvé 3 mesiace ako držiteľ karty poskytujú príležitosť získať až 25 000 bonusových bodov Scotia Rewards s počiatočnými 1 000 $ pri každodenných nákupoch.

Získajte ďalších 10 000 bodov

Okrem toho môžu všetci držitelia kariet získajte ročne bonus 10 000 bodov po tom, čo minú minimálne 40 000 dolárov o oprávnených každodenných nákupoch každý rok. Medzi ďalšie výhody patrí možnosť získať 2 body Scotia Rewards za každý dolár vynaložený na spôsobilé stravovanie, obchody s potravinami, zábavné výrobky a nákupy každodennej prepravy, ako sú autobusy, žetóny metra a taxíky..

Karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * bola navrhnutá aj so zameraním na cestujúcich. Preto karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * je dodávaná s malou alebo žiadnou cestovnou batožinou, vďaka čomu je dôstojným cestovným partnerom v rámci svojej obdivuhodnej politiky účtovania nulových poplatkov za zahraničné transakcie..

Kvôli tomuto nedostatku poplatkov cestujúci šetria peniaze zakaždým, keď používajú svoju kartu. Držitelia kariet bez ohľadu na to, či už sú doma alebo v zahraničí, nezaznamenávajú pri nákupoch v cudzej mene žiadne prirážky k devízovým poplatkom. Cestovné výhody zahŕňajú cestovné poistenie, šesť bezplatných vstupeniek do letiskových salónikov spolu s bonusom za registráciu v súčasnosti v hodnote 250 USD.

Táto karta je ideálna pre jednotlivcov, ktorí chcú kartu, ktorú môžu používať doma aj v zahraničí bez obáv a problémov. Scotiabank je navyše karta Visa, a preto je všeobecne akceptovaná kdekoľvek na svete.

Ponúka tiež bezplatné členstvo v službe Priorita Premier Pass šesť bezplatných návštev letiskových salónikov ročne.

6. Najlepšie hotelové odmeny – Best Western Mastercard

 • Víťaz: Best Western Mastercard®
 • Ročný poplatok: 0 dolárov
 • Oprávnenosť na príjem: Nevyžaduje sa nárok na minimálny príjem.
 • Niektoré z jeho výhod: Uvítací bonus 20 000 Best Western Mastercard®

Vybrané hotelové ubytovanie závisí od faktorov, ako sú cenová dostupnosť, osobné preferencie a výber. Inými slovami, nejde o univerzálny návrh. Best Western Mastercard® rešpektuje túto filozofiu a robí jej odmenu čo najflexibilnejšou.

Umožňujú držiteľom kariet uplatniť svoje odmeny až v 100 hoteloch Best Western po celom svete za veci, ako sú hotelové pobyty, darčekové karty, stolovanie a oveľa viac. Preto, keď Kanaďania musia cestovať lokálne alebo do zahraničia, Best Western Mastercard® je často praktická a rozumná voľba.

Po uskutočnení prvého oprávneného nákupu je jeho bonus za podpísanie 20 000 bodov Best Western Rewards® dostatočný na to, aby ste dostali jednu noc zadarmo úplne zadarmo. Veľké množstvo hotelov a rôzne možnosti uľahčujú držiteľom kariet zhromažďovanie týchto bodov.

Okrem svojej flexibility prichádza aj bez ročného poplatku. Vďaka dostupnosti mnohých hotelov Best Western na celom svete je pre držiteľa karty výhodné nájsť hotel, ktorý vyhovuje ich vkusu a rozpočtu. Uľahčuje to aj zarábanie bodov na získanie bezplatných hotelových pobytov.

7. Najlepšie letiskové salóniky – Scotiabank Platinum

 • Výherca: karta Scotiabank Platinum American Express®
 • Ročný poplatok: 399 dolárov
 • Spôsobilosť príjmu: Zarobiť minimálne 12 000 dolárov ročného príjmu.
 • Niektoré z jeho výhod: 30 000 bodov Scotia Rewards získava body pri prvom nákupe.

Páči sa mi visieť na letisku – povedal absolútne nikto. Našťastie pre obliehaných cestujúcich kdekoľvek na svete, spoločnosti vydávajúce kreditné karty konečne dbajú na svoju frustráciu a pridávajú čoraz viac vyhľadávané pohodlie. Prístup k letiskovým miestnostiam na celom svete je obľúbeným cestovným výhodám, ktoré spoločnosť Scotiabank Platinum American Express® Card využila vo svoj prospech a na radosť svojich držiteľov kariet..

Scotiabank Platinum má bezplatné členstvo v Priority Pass, ktoré je sprevádzané neuveriteľnými desiatimi bezplatnými návštevami v salóniku každý rok. Pretože väčšina ľudí necestuje tak často každý rok, tieto bezplatné návštevy v salóniku sú vhodné pre väčšinu držiteľov kariet.

Cestovné poistenie spolu s 30 000 bonusovými bodmi Scotia Rewards bezprostredne po prvom zakúpení by mali dôkladne zvážiť. Tiež 4 body Scotia Rewards za každý dolár vynaložené na nákupy potravín, benzínové pumpy, zábavu a nákupy jedál sa nesmú brať na ľahkú váhu..

Prináša však pomerne vysoký ročný poplatok vo výške 399 dolárov.

zhrnutie

Odmeňovanie ľudí bodmi alebo míľami za každodenné nákupy je spôsob, akým spoločnosti vydávajúce kreditné karty motivujú zákazníkov, aby používali svoje karty. Cestovná odmena kreditná karta poskytuje držiteľovi karty obrovské výhody, pokiaľ ide o lety, ubytovanie v hoteli a prepravné služby.

Niektoré odmeny sú sofistikovanejšie a spájajú prémiové výhody, ako napríklad prístup k luxusným letiskovým salónikom a komplexné cestovné poistenie k ich balíku. Cestovné karty sú pre cestujúcich nevyhnutnosťou, pretože sú pohodlné, rýchle a pomáhajú šetriť peniaze za cestovné.

Dúfam, že táto príručka bola užitočná! Ak máte nejaké tipy a triky, ktoré chcete pridať na túto stránku, neváhajte ma zastreliť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector