Najlepší hosting malých firiem do roku 2020

Aj keď deň pravdepodobne nenastane, keď si kúpime všetko online (benzín a šteniatka sa môžu ukázať ako obzvlášť problematické), nemožno poprieť, že elektronický obchod spôsobil významné zmeny v našich nákupných zvyklostiach..


Teraz sa zdá, že každý a ich bratranec Fred má internetový obchod. Možno aj vy. Ak áno, viac energie pre vás.

Ste spokojní s hostiteľom firemného webu?

Pri výbere webhostingu pre svoju webovú stránku by ste si mali rovnako dávať pozor, ako pri výbere miesta pre kamenný obchod.. Váš web je váš výklad. Na rozvoj a udržanie silnej online prítomnosti – a na získanie toho stále sa rozširujúceho koláča – je potrebné spoľahlivé a seriózne riešenie hostenia..

Faktory, ako je dostupnosť a rýchlosť načítania stránky, ovplyvňujú potenciálnych zákazníkov. Jedna zlá skúsenosť s webom so slabou výkonnosťou a pravdepodobne sa nevrátia.

Pokračujte v čítaní a zistite, ktoré z týchto služieb sa kvalifikujú ako najlepší webhosting pre malé podniky v Kanade v roku 2020.

Ako používať túto príručku

Vieme, že nie všetky malé podniky sú rovnaké. Preto sme boli si vybrali najlepšieho hostiteľa pre každý druh podnikania. Týmto spôsobom nájdete hostiteľa, ktorý pracuje PRESNE pre vaše účely. Dúfam, že to pomôže!

Najlepšie hostingové služby pre malé podniky

1. Kinsta

Najlepšie prémiové riešenie pre seriózny hosting

Logo Kinsta

Začína sa o 30 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,95%
Priemerná doba načítania 475ms

Speed ​​Obsessive Architecture
Sieť vysokej bezpečnosti
Infraštruktúra budúcej generácie
Platforma Google Cloud Platform
Bezplatná migrácia stránok
Kontroly prevádzkyschopnosti každé dve minúty
Úplné denné zálohy
Pripravenosť na prepätie v premávke
Hack hack
Zákaznícka podpora 24/7
20 Globálne dátové centrá

PROS

Najlepšie hosting malé podniky môžu kúpiť

ZÁPORY

Bude vás to stáť

Kinsta je v prémiovej kategórii hosting, je to v podstate Lamborghini hosting pre malé podniky. To znamená, že pri používaní služby Kinsta musíte minúť o niečo viac peňazí, ako by ste vynaložili na iné hostingové riešenia. Očakávate, že sa váš web zmení na dopravný stroj, alebo sa zaujímate o spravovanejšie riešenie, ktoré sa postará o úlohy, ktoré by ste museli urobiť inak? Ak áno, Kinsta je najlepšou voľbou, ktorú máte k dispozícii pre malé podniky.

Väčšina hostingových služieb pre malé podniky je v otázke stanovovania cien na najnižšej úrovni. S tým nie je nič zlé, pretože to pre vás, hosťujúceho spotrebiteľa, predstavuje veľkú hodnotu. V roku 2013 sa však skupina vývojárov rozhodla, že má dosť odvetvia v stave, v akom bolo, a rozhodla sa vytvoriť najlepšiu prémiovú hostingovú službu. Táto služba ponúka úžasnú podporu, bezplatné migrácie, bezplatné CDN a pokročilé dashboardy.

Väčšina hostingových služieb využíva ako svoju infraštruktúru Amazon Web Services, ale Kinsta sa rozhodla, že to nie je dosť dobré, a namiesto toho sa rozhodla používať sieť Google Cloud Network. Vďaka tomu získate omnoho lepší výkon a môžete si presne vybrať, ktoré dátové centrum chcete používať.

Jedinou negatívou, ktorú môžeme s Kinsta úprimne upozorniť, je cena za službu, ktorá je nezvyčajne drahšia ako jej konkurenti. Existuje dôvod na to, aby ste sa zbavili negatív spojených s používaním služby hostingu spotrebiteľov.

Hostingové služby pod 5 dolárov mesačne budú mať každý jedinečný súbor bodov bolesti, s ktorými sa budete musieť vysporiadať. Ak máte rozpočet, tieto body bolesti by mohli stáť za to, aby ste zabezpečili, že vaše webové stránky WordPress sa uvedú do prevádzky čo najskôr. Ak máte peniaze, ktoré môžete minúť na Kinsta, môžete vidieť, ako tieto body bolesti zmiznú priamo pred vašimi očami, zatiaľ čo získate najlepšiu bezpečnosť hostenia, najrýchlejšiu rýchlosť, najvyššiu dostupnosť a najlepšie funkcie.

2. HostPapa

NAJLEPŠIE CELKOVÉ HOSTING pre cenu, rýchlosť, dostupnosť a zákaznícku podporu (2,95 $ mesačne)

logo hostpapaZačína sa o 2,95 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,95%
Priemerná doba načítania 475ms

Hlboké zľavy na hosťovanie čitateľov v Kanade (zvyčajne kdekoľvek inde 13,95 dolárov)
BEZPLATNÁ doména
BEZPLATNÝ prevod domény
24/7 podpora
99,95% dostupnosti
Neobmedzené webové stránky
Neobmedzené úložisko SSD a nemeraná šírka pásma

PROS

Hostiteľské služby s množstvom funkcií a množstvom integrácií, ktoré vám uľahčia život.

ZÁPORY

Trochu drahý bez zľavy

Takmer polovica ceny za ich bežné obchodné hosting balíčky a bezplatné aktualizácie, ktoré sú inak trochu drahý. Zľava, ktorú ponúkajú, robí prvotriedny výber, napríklad HostPapa, rovnako lacný ako niektoré z najlacnejších plánov.

Keď prevádzkujete svoju malú firmu, vy nechcem míňať viac peňazí, ako musíte. Nájdenie správnej služby v správnom cenovom rozpätí je zvyčajne ťažké. Ak to čítate a hľadáte obchodný webhosting, nie je to tak.

HostPapa je ľahko náš obľúbený webhosting – a nie je to len preto, že sú kanadskou spoločnosťou. HostPapa používame pre väčšinu našich klientskych stránok a pre všetky naše. Okrem toho, že nesklame žiadne z našich kritérií a vo väčšine z nich vyniká, je HostPapa logisticky tou najlepšou kanadskou voľbou..

od tej doby HostPapa miluje Kanadu rovnako ako my, ponúkajú všetkým našim čitateľom obrovské zľavy.

Použite tento odkazšípka smerujúca k odkazu na zľavu hostpapa pre čitateľov hostingucanada.orgpožiadať o zľavu na nové obchodné balíky hostingu alebo zaregistrujte sa tu dostať to hneď teraz.

Webové stránky vašej firmy sa načítajú o niečo rýchlejšie, než by boli hostené na iných populárnych webových hostiteľoch, pretože servery HostPapa sa nachádzajú v celej Kanade. Sídli tiež v Kanade (v Burlingtone, ON).

HostPapa bol tiež taký láskavý, že všetkým našim čitateľom ponúkol všetkých základné funkcie zadarmo, vrátane ich 30-dňová záruka, bezplatný tvorca webových stránok, SSL zadarmo, bezplatné školenie 1 na 1, a bezplatná registrácia doménspolu hodnota 50 dolárov.

HostPapa má tiež vynikajúcu zákaznícku podporu 24/7. Ak potrebujete pomoc, je to v podstate ako nechať iného zamestnanca vyskočiť z ničoho na vyriešenie vašich obchodných potrieb. Je to virtuálny dar z nebies, keď sa deje milión ďalších vecí.

HostPapa tiež ponúka inštaláciu jedným kliknutím, čo vám umožňuje ľahkú inštaláciu WordPress. Má tiež možnosť SSL s Poďme zašifrovať takže ak spracovávate platby, všetko bude v bezpečí.

Ako majiteľ malej firmy je hosting na serveri HostPapa rovnako jednoduchý ako akákoľvek iná webhostingová služba, ktorú teraz používate. Ak ste nováčikom vo svete online obchodu a webhostingu, hostPapa je rovnako užívateľsky prívetivý. Môžete rýchlo spustiť blog alebo obchodnú webovú stránku – postupujte podľa krokov uvedených v našej recenzii hostPapa.

3. SiteGround

Skvelé časy prevádzky a načítania + podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni 3,95 USD mesačne

Siteground-logoZačína sa o 3,95 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,95%
Priemerná doba načítania 475ms

BEZPLATNÝ prenos stránok alebo nové nastavenie s inštaláciou jedným kliknutím
ZDARMA automatizované denné zálohovanie, CDN, e-mail, SSL
Podpora 24/7; žiadne čakanie na telefóne alebo chate
Odporúčané WordPress ako najlepší hostiteľ
99,9% dostupnosti

PROS

 Mimoriadne zálohy s jedinečnými vylepšeniami, ktoré značne urýchlia váš web a vyžadujú menej zdrojov.

ZÁPORY

Občasné obmedzenia plánu funkcií iných spoločností zahŕňajú zadarmo.

Dobrým webovým hostiteľom sú peniaze v banke a to je to, o čo sa SiteGround snaží byť. všade okolo úžasného umelca v hostiteľskom priemysle s ľahko použiteľnou sadou funkcií, ktorá sa kombinuje s vynikajúcou dobou prevádzkyschopnosti a spoľahlivosti, aby ste zaistili, že budete tráviť viac času rozširovaním svojho podnikania a menej času zabaveného v technických detailoch..

Kde SiteGround odlišuje sa od hlavného prúdu podnikovej filozofie, je v odhodlaní zakódovať softvér, ktorý sa nespolieha na prácu niekoho iného.

Potrebujete vlastné riešenie, ktoré nie je presnou replikou toho, čo iné spoločnosti odhadzujú masám? SiteGround môže byť najlepšou voľbou. A mimochodom, veci sa nedajú dokonale očakávať svetový zákaznícky servis a technická podpora.

4. iPage

Najdostupnejší hosting pre malé podniky

iPage-logo

Ľahké nastavenie a spoľahlivosť od roku 1998
Vrátane bezplatných domén a marketingových kreditov spoločnosti Google
Neobmedzený počet diskov, šírka pásma a e-maily
BEZPLATNÝ tvorca stránok a nákupný košík
75% zľava dnes (bola 8,99 $ mesačne)

PROS

 Ponúka kompletnú bezpečnostnú súpravu a sľubuje odpovedať na hovory technickej podpory za menej ako dve minúty.

ZÁPORY

Zákazníci hovoria, že iPage niekedy trpí pomalými webovými stránkami a príliš veľkými prestojmi – pravdepodobne produktom príliš zdieľaného hostingu..

Samozrejme chcete bezplatný hosting. Všetci chceme hosting zadarmo.

… Ale musíte si uvedomiť, že úplne zadarmo webhostingu budú zajtra buď bez práce, alebo vás ponáhľajú nikam a desetník. Namiesto toho by ste mali hľadať ultimátneho hostiteľa, ktorý stojí za malú investíciu – to je prípad iPage, ktorý náklady menej ako 2 doláre / mesiac.

Čo môžete očakávať od tohto skromného výdavku? A čo tak? bezplatná doména, tvorca webových stránok, možnosti elektronického obchodu, a technickú podporu, keď ju potrebujete?

Weboví nováčikovia aj veteráni nájdu veľa lásky o hodnote, ktorú iPage prináša k stolu. Zatiaľ čo úloha klasifikovať webhostingov je niekedy frustrujúcim procesom jablká-pomaranče, jedna vec je jasná. iPages patrí medzi najlepšie možnosti rozpočtu byť nájdený.

5. Wix

Najdostupnejší hosting pre malé podniky

logo wix

Úplné drag-and-drop sofistikované staviteľ stránok nevyžaduje žiadne kódovanie
Veľa kvalitných šablón
Prosperujúci trh aplikácií pre vylepšené funkcie webových stránok
Elektronický obchod je mŕtvy jednoducho
Doslova budovať webové stránky za nulové náklady

PROS

 Možno najlacnejším spôsobom, ako získať kvalitnú online prítomnosť – rýchlo.

ZÁPORY

Niektorí sa domnievajú, že uzavretý ekosystém SEO nie je v službách Google obľúbený. Ponúka iba 14-dňovú lehotu na vrátenie platby.

Platforma Wix prešla dlhú cestu v krátkom čase …

Ak ste ich už nejaký čas nekontrolovali, môžete nájsť prepracovaného nástroja na tvorbu stránok, ktorý uľahčí aj neskúseným vývojárom zmenu veľkosti a presného umiestnenia obrázkov, textu, videa a ďalších. Najlepšie zo všetkého je, že všetko zostáva presne tam, kam ste to dali, a – mimochodom – zmienili sme sa nemusíte sa dotýkať jediného kódu?

Či už je vaším hlavným cieľom jednoduchý web blogu alebo plne funkčný internetový obchod, spoločnosť Wix vás tam dostane. Ako naozaj bezplatný webhosting, pravdepodobne vás neprekvapuje, že základný plán sa dodáva s reklamami, ale môžete inovovať tak, aby boli odstránené za 10 USD mesačne, a to zahŕňa registráciu domény zadarmo za rok.

Wix je tiež skvelou voľbou pre každého, kto hľadá najlepší tvorca webových stránok, a je to náš osobný favorit testovanie a preskúmanie na viac ako 14 mesiacov.

6. InMotion Hosting

Najdostupnejší hosting pre malé podniky

Logo InMotion

ZDARMA doména, prenos stránok, nainštalovaný WordPress
Neobmedzené weby WordPress na jednom účte
Neobmedzená šírka pásma, bezplatné zálohy, SSL
Jednoduchý sprievodca integráciou aplikácií Google
SPAM Bezpečná ochrana e-mailov

PROS

 Už sme sa o tom dosť zmienili? WordPress je predinštalovaný. Vynikajúci proces nastupovania pre nových zákazníkov.

ZÁPORY

Ak chcete získať najlepšie ceny, musíte zaplatiť za rok vopred.

Blogy sú naďalej jednou z najobľúbenejších iterácií webových stránok a hosting týchto komunikačných nástrojov je kde vyniká InMotion.

Internetové obchody sú síce skvelé, ale keď príde čas, často sú žalostne krátke vytvorte si svoj web a osobná značka. Väčšina blogov nepotrebuje náročné služby, ale mala by obsahovať dostatok funkcií na zaistenie profesionálneho vzhľadu.

Ak chcete zistiť, aká závažná je služba InMotion o blogovaní, vráťte sa späť do tohto zoznamu funkcií. WordPress je PREDINŠTALOVANÝ, čo je, ak si udržujete skóre doma, o krok menej ako všetci ostatní, ktorí sa chvália inštaláciou jedným kliknutím. Len poviem, že ak hľadáte blog vo formáte WordPress, táto spoločnosť vám získa jedno pronto.

7. Tekutý web

Dedikovaný server pre malé podniky

liquidweb-logo

ZDARMA prichádzajúca šírka pásma; výber operačného systému
Automatické migrácie, zálohy, monitorovanie Sonaru 24/7
Vlastné konfigurácie s SSD; okamžité zabezpečenie
Doplnky Load Balancer, Storm Block, Object Storage
Práve teraz cena za 96,75 dolárov mesačne (zvyčajne 129 dolárov)

PROS

 Zaručená 100% dostupnosť.

ZÁPORY

Zdá sa, že rýchly rast spoločnosti trochu preťažil pracovníkov technickej podpory, čo viedlo k tomu, že niektorí boli uvedení do práce pred primeraným školením.

Nakoniec požiadavky na zdroje (prevádzka) vašich webových stránok môžu prerásť dokonca aj na hosting VPS a vyžadovať inováciu na dedikovaný server.

Ako by ste mohli očakávať, tento typ nastavenia hostingu prichádza s ešte vyššou cenou ako internet najlepší hostiteľ VPS, ale môžete si v noci oddýchnuť s vedomím, že ste sa podieľali na poskytovaní najlepšej možnej infraštruktúry pre svoj web.

Pokiaľ ide o spravovaný dedikovaný hosting, neváhajte a navrhnite, aby ste sa na to pozreli Kvapalný web. Títo chlapci a dievčatá spravujú tri dátové centrá so sídlom v USA, zamestnávajú viac ako 50 vývojárov a ponúkajú tri úrovne plánov hostenia – úplne, základné alebo samosprávne.

Keď spolupracujete so spoločnosťou Liquid Web na vyhradenom serveri, viete, že sa vám darí špičkový hardvér, softvér a toľko alebo len malú technickú podporu, ako potrebujete.

Spodný riadok

Gratulujeme čitateľom, ktorí sa dostali na koniec článku, a kudos webovým hostiteľom na našom zozname.!

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate v cykle obchodného rastu, tu je aspoň jeden hostiteľ, ktorý by vyhovoval vašim potrebám. Tajomstvo úspechu online je škálovateľnosť.

Možno viac ako čokoľvek iné potrebujete webového hostiteľa, ktorý sa dokáže ľahko prispôsobiť vašej zvýšenej potrebe zdrojov a funkcií.

Keby ste nás držali dole a šteklili nás, kým by sme sa nepriznali, povedali by sme SiteGround môže byť jediným najlepším webovým hostiteľom, ktorý zvládne podnikanie v akejkoľvek fáze rastu, od začínajúcich nováčikov až po tvrdeného obchodného magnáta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map