Malá oranžová – Prečo 17. z 30 recenzií

Malá oranžová domovská stránka


Small Orange získal v roku 2012 spoločnosť Endurance International Group (EIG), ten istý konglomerát za obľúbenejším (a priamo pomenovaným) produktom Bluehost a HostGator.

Môže to byť varovným signálom pre spoločnosť, ktorej slogan je „domáci hosting“. Na rozdiel od týchto dvoch významných značiek sa však zdá, že A Small Orange nestratil svoj priamy prístup.

Už v júni 2015 sme založili základný web WordPress pre svoj najlacnejší hostingový plán s názvom „Malý plán“ a zhromaždili sme ich dostupnosť. & štatistiky rýchlosti za posledných 24 mesiacov.

Ako sa porovnávajú s ich známejšími sesterskými značkami? Pozrime sa.

Výhody používania malého Orange Hosting

Spoločnosť Small Small, pôvodne uvedená v roku 2003 Timom Dorrom, má teraz dve serverové umiestnenia v Dallase v Texase a Dearborne v Michigane. Small Orange, napriek svojmu malému postaveniu a rozmarnému názvu, bol v tomto odbore už nejaký čas. Údaje dokazujú, že vedia, čo robia.

1. Silná dostupnosť 99,98%

Ak sa vaše webové stránky objavia v hlavnej publikácii, môžu za pár minút uvoľniť záplavu. Táto expozícia je úžasná … Kým sa vaše stránky nerozpadnú!

Bohužiaľ, nezáleží na tom, akú výkonnosť má váš web, ak ho stále vyrazí offline neúspešný webový hostiteľ so slabými štatistikami dostupnosti, ktorý podporuje jeho výkon..

Našťastie to tak nie je v prípade A Small Orange.

Naša analýza ukázala uptime 99,98% za obdobie 24 mesiacov. To je fenomenálne – ďaleko presahujú väčšie a výraznejšie názvy v priemysle (vrátane ich sesterských spoločností)..

Uvádzame základné údaje za posledných 12 mesiacov:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,94%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,95%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 99,97%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 100%

Štatistika spoločnosti Small Orange za posledných 24 mesiacovPriemerná doba prevádzky služby Small Orange | Zobraziť štatistiky

2. Rýchle načítanie – 645 ms

Zistili sme, že stabilný web je pre výkonnosť webových stránok rozhodujúci. Dokonca aj stabilné miesto, ak je pomalé, sa môže rýchlo stať zbytočným.

Výskum ukazuje, že jednosekundové oneskorenie v čase načítania stránky môže viesť k 7% strate konverzie. Ak sa načítanie nepodarí načítať za menej ako 3 sekundy, 40% vašej prevádzky na webe zostane navždy.

našťastie, Malá oranžová priniesla priemernú rýchlosť stránky 645 ms – oveľa rýchlejšiu ako je priemer v priemysle.

Tu sú nespracované štatistiky, ktoré zálohujú tieto tvrdenia:

Priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov:

Small Orange za posledných 12 mesiacov podrobné štatistikyPriemerná štatistika spoločnosti Small Orange 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

3. Podpora – priateľský a užitočný

Dokonca aj stabilné a rýchle weby potrebujú veľkú podporu pre náhodné problémy, ktoré sa môžu objaviť neočakávane.

Zákaznícka podpora spoločnosti Small Orange nás nezklamala a rýchlo sa k nám vrátila s odpoveďami, ktoré boli podrobné a dobre informované. Naše skúsenosti s ich riešením boli 10/10. Tu je príklad rozhovoru s ich tímom:

Malá oranžová podpora

Užitočný bol podporný agent Small Orange & veselý

Sme radi, že sa A Small Orange nesnažil iba odoslať odkazy na vyriešenie nášho problému. Na rozdiel od niektorých iných webových hostiteľov, ktorých sme v minulosti preskúmali, si skutočne našli čas.

4. Čestný a transparentný obchodný prístup

Pozitívnym vedľajším účinkom ich čestného prístupu je, že neexistuje „skrytý“ program ani jazyk, ktorý by vás mohol zavádzať.

Napríklad väčšina webových hostiteľov uvádza hyperbolické tvrdenia ako „neobmedzený hosting“. Ale väčšina z nich neprináša neobmedzené výhody.

Small Orange to nerobí. Jednoducho v angličtine uvádzajú, čo za svoje peniaze dostanete.

Každý plán na svojich stránkach navyše poskytuje všetky svoje prémiové funkcie (s výnimkou „malého plánu“) vrátane neobmedzeného e-mailu, podpory 24/7 v USA, serverov SSD a neobmedzených názvov domén..

5. 90-dňová záruka vrátenia peňazí

Štandardná prax v priemysle vám môže poskytnúť 30-dňovú refundáciu, ak veci nefungujú podľa plánu. A Small Orange opäť vyrazí trend poskytnutím až 90 dní na vrátenie vašich peňazí. Iba spoločnosť, ktorá je ochotná poskytnúť svoje služby, by ponúkla takú dlhú lehotu na vrátenie, čo by pre vás znamenalo relatívne malé riziko pri testovaní.

Mimochodom, InMotion Hosting tiež ponúka 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Zvyšok by mal byť okolo 30 – 45 dní.

Záruky vrátenia peňazí sú obrovské, pretože sa nemusíte obávať zaviazať web hostiteľa, aby ste zistili, že sa vám nepáčia jeho služby a funkcie..

S A Small Orange nebudete musieť cítiť, že platíte za službu, ktorú nenávidíte.

Upozorňujeme, že vrátenie platby sa nevzťahuje na určité spôsoby platby.

Podľa Zmluvných podmienok spoločnosti Small Orange nebudete mať možnosť získať vrátenie platby, ak platíte bankovým prevodom, platbou prostredníctvom Western Union, šekom alebo peňažným poukazom.

Uistite sa, že platíte debetnou kartou, kreditnou kartou alebo PayPal, aby ste sa uistili, že váš účet má nárok na vrátenie prostriedkov.

Nevýhody použitia malého Orange Hosting

Malá oranžová prešla väčšinou našich testov lietajúcimi farbami. Pred odovzdaním svojej kreditnej karty by ste si však mali uvedomiť niekoľko vecí.

1. Riziká prekročenia ich limitov

V prípade, že prekročíte limity svojho plánu, môže spoločnosť Small Orange okamžite pozastaviť váš účet. Toto je v ich Zmluvných podmienkach, keď sa zaregistrujete, takže nemáte inú možnosť, ako súhlasiť, keď začnete. Aj keď väčšina ich plánov ponúka slušnú šírku pásma, uvedomte si, že je to možnosť.

ASmallOrange Podmienky používania šírky pásma

Pokiaľ ide o využitie zdrojov, spoločnosť Small Orange tvrdí, že od každého zákazníka sa vyžaduje, aby používal čo najmenej serverových prostriedkov, aby všetci zákazníci na svojich serveroch mali dobrý výkon..

Pretože CPU a pamäť sú zdieľané zdroje, môže Small Orange pozastaviť alebo ukončiť váš účet kvôli použitiu príliš veľkého množstva zdrojov, pretože je „urážlivé“.

Podľa ich Zmluvných podmienok sú limity zdrojov pre zdieľané a maloobchodné balíčky nasledujúce:

 • 50 Bežné procesy
 • Maximálna doba vykonávania 15 minút
 • 100 000 celkových uzlov
 • 10% využitie CPU
 • Využitie 5% pamäte (alebo 512 MB)
 • 500 odchádzajúcich e-mailových správ za každú hodinu (všetky prebytočné správy zahodia bez ich doručenia)

To isté platí pre využitie šírky pásma. Prideľujú vám mesačný príspevok na šírku pásma, ktorý je založený na hostingovom balíku, ktorý si kúpite.

Ak váš účet prekročí pridelenú šírku pásma pre daný mesiac, môže Small Orange pozastaviť váš účet, kým:

 • Je pridelená väčšia šírka pásma,
 • Za príplatok si zakúpite väčšiu šírku pásma,
 • Inovujete na balík, ktorý má väčšiu celkovú šírku pásma.

Môžu vám účtovať dodatočný poplatok za nadhodnotenie bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete znova aktivovať svoj účet.

2. Žiadna telefonická podpora

Zákaznícky servis Small Orange je fantastický. Podľa našich skúseností boli veľmi rýchle a podrobné, s dostupnosťou 24/7/365.

Jediný problém? Žiadna telefonická podpora. Namiesto toho sa spoliehajú na hĺbkovú vedomostnú databázu, live chat na webe a e-mail.

Väčšina ostatných webových hostiteľov ponúka telefonickú podporu, takže závažnosť tohto konfliktu môže závisieť od vašich osobných preferencií.

3. Zlá povesť riadenia

Počas nášho testovacieho obdobia vykonával A Small Orange obdivuhodne hlavné úlohy webového hostiteľa (dostupnosť, rýchlosť a podpora zákazníkov). Na internete nájdete ďalšie recenzie, ktoré nie sú tak žiariace. Naším cieľom je vždy poskytnúť komplexný prehľad a tam sú aj recenzie, ktoré sú v rozpore s našimi.

Spoločnosť nemá len zlú povesť, pokiaľ ide o recenzie.

Niektorí používatelia Twitteru sa rozhodli pre sociálnu platformu, aby negatívne hovorili o službách A Small Orange.

Jeden používateľ dokonca tvrdil, že spoločnosť Small Small neprenesie svoju doménu na nového webového hostiteľa v roku 2016.

Malý oranžový Twitter

V roku 2017 sa ukázalo, že celková konverzácia o A Small Orange je stále rovnako negatívna, aj keď s tým nesúhlasíme.

Toto je to, čo používateľ Twitteru @jackson_surfs musel povedať o spoločnosti:

Malý oranžový Twitter 2

Malá oranžová odpovedala na oba tweety a zdá sa, že sa pokúša napraviť problémy.

Malé oranžové ceny, hostingové plány & Rýchle fakty

Malá oranžová cena a plány

Malý plán: Tento plán stojí 6,51 dolárov mesačne. Dodáva sa s 500 MB úložného priestoru, šírkou pásma 5 GB, 24/7 e-mailom + podporou živého chatu a maximálne 1 doménovým menom. Ak sa rozhodnete pre tento plán, musíte zaplatiť najmenej jeden rok. – Toto je plán, ktorý sme použili na testovanie.

Malý plán: Tento program stojí 94,60 dolárov (7,88 dolárov mesačne) za rok (alebo 8,80 dolárov mesačne) a môže byť lacnejší, ak platíte naraz alebo viac ako jeden rok. Dodáva sa s úložiskom 5 GB, šírkou pásma 50 GB, neobmedzeným počtom domén, e-mailom 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podporou živého chatu.

Stredný plán: Tento program stojí 136,40 dolárov (11,37 dolárov mesačne) (alebo 16,50 dolárov mesačne). Dodáva sa s úložiskom 15 GB, šírkou pásma 150 GB, neobmedzeným počtom domén a podporou e-mailov a živých rozhovorov 24/7. Ak sa rozhodnete platiť za dlhšie obdobie jedného alebo viacerých rokov, môžete zaplatiť menej.

Veľký plán: Tento program stojí 250,80 dolárov (20,90 dolárov mesačne) každý rok (alebo 27,50 dolárov mesačne). Dodáva sa s úložiskom 30 GB, šírkou pásma 500 GB, neobmedzeným počtom domén a podporou e-mailov a živých rozhovorov 24/7. Tiež to stojí menej, ak si objednáte na obdobie dlhšie ako jeden rok.

Všetky ich zdieľané plány hostenia, s výnimkou plánu Tiny, prichádzajú s podporou pre neobmedzené názvy domén, neobmedzené e-maily, podporu 24/7 a SSD.

 • Jednoduchosť registrácie: Jedna registračná stránka. Ľahký proces registrácie.
 • Možnosti platby: Kreditná karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Žiadne skryté poplatky. Pre všetky zdieľané balíčky a balíčky distribútorov je vynútený limit 10% využitia CPU, 5% pamäte, 50 bežiacich procesov, maximálna doba vykonávania 15 minút, 100 000 celkových uzlov a 500 odchádzajúcich e-mailových správ za 60 minút..
 • upsells: Žiadne zvraty. hurá!
 • Aktivácia účtu: Okamžitá aktivácia účtu.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel k dispozícii.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Jednoduchá inštalácia pre inštaláciu jedným kliknutím.

Odporúčame malé oranžové?

Áno a nie.

Stabilná prevádzka, rýchle načítanie stránky a rýchly a priateľský rozhovor so skúseným zástupcom podpory preukázali, že A Small Orange vie, čo robia.

Ale tam bolo len. Ak by ste mali prekročiť ich limity, môže sa stať, že vaše stránky budú dokonca zneškodnené, čo je pre nás neprijateľné.

Pravdepodobne budete mať viac peňazí za babku s jedným z našich najlepších odporúčaných hostiteľov.

Použili ste hosting A Small Orange? Ak áno, zanechajte recenziu nižšie. Dobré alebo zlé – nezáleží na tom, pretože sa snažíme udržiavať naše recenzie transparentné a čestné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector