10 najlepších alternatív PayPal (aktualizované pre rok 2020)

PayPal existuje už od roku 1998. Od tej doby sa to až tak nezmenilo …


V skutočnosti sa mnohými opatreniami zhoršila – drahšie, viac predpisov a rovnaká ťažko dostupná zákaznícka podpora. Možno je čas pozrieť sa na alternatívy služby PayPal. ��

Nehovorím, že by ste nemali používať službu PayPal. Pri používaní služby PayPal však existuje veľa zdokumentovaných problémov a nikomu nezaviním hľadanie alternatívy.

Pri prvom spustení systému PayPal to bolo revolučné. Nie je prekvapením, že polovica zakladateľov PayPal je teraz miliardármi.

PayPal skutočne získal trakciu, keď ju eBay použila na väčšinu svojich transakcií. V priebehu rokov sa zdalo, že každý používa PayPal na bezpečné online transakcie.

Rýchly posun vpred do roku 2020 – existuje mnoho ďalších možností. Sú to všetky úspešné spoločnosti, ale fungujú podobne ako služba PayPal. Prečo ich ľudia používajú?

PayPal nerobí všetko dokonale a veľa alternatív zaberá výklenky. Tieto ďalšie spoločnosti mali tiež možnosť nájsť problém so službou PayPal a napraviť ho vo svojom vlastnom softvéri.

Pozrime sa na alternatívy PayPal dostupné v Kanade. ����

Dolná časť

Ak sa vyskytnú problémy s PayPal alebo hľadáte inú platobnú možnosť z rôznych dôvodov, existuje veľa alternatív, z ktorých si môžete vybrať.

Najlepším celkovým platobným softvérom je štvorec.

Najlepšie eCommerce riešenie je Stripe.

Najlepším spôsobom osobnej platby je spoločnosť Venmo.

1. Štvorec – najlepší celkový platobný softvér

Pri nákupe alebo kúpe kávy v miestnej kaviarni ste pravdepodobne zaplatili za niečo, čo vyzerá takto:

To je námestie POS systém. Spoločnosť, ktorú založil Jack Dorsey zo slávy Twitteru v roku 2009, začala ponúkať dongle prílohu k ľudským telefónom. Toto umožnilo komukoľvek prijímať platby kreditnou kartou.

Dnes spoločnosť Square poháňa mnoho fyzických a internetových obchodov.

Keď začínate v kamennom obchode, jednou z prvých otázok, na ktorú musíte odpovedať, je spôsob prijímania platieb kreditnou kartou. V minulosti bolo všetko, čo sa dalo urobiť, nočná mora. Teraz už potrebujete iba technológiu POS iPad a Square.

Poplatky za štvorce sú porovnateľné s poplatkami PayPal. Každé prejdenie prstom vás bude stáť 2,65% z transakcie. Všetky zaplatené štvorcové faktúry budú stáť 2,9% a poplatok 0,30 USD. Za všetky predaje v internetovom obchode bude táto služba stáť 3,4% a 0,15 USD za transakciu. Všetky poplatky sú ľahko prezerateľné aj v ich systéme.

2. Stripe – najlepšie riešenie elektronického obchodu

Stripe je najlepšia spoločnosť na tomto zozname. Zvyčajne by som nepovedal nič také, ako je veľmi subjektívne. Jediné, čo musíte urobiť, je načúvať zakladateľom hovoriť o ich príbehu a vidieť, čo robia dnes, aby pochopili, že sa snažia ľuďom vylepšiť svet..

Spoločnosť sa začala uskutočňovať platby v rámci elektronického obchodu pre všetkých majiteľov firiem. Pruh sa používa vo všetkých najpopulárnejších riešeniach elektronického obchodu, ako sú Shopify, WooCommerce, Wix a Squarespace..

Pôvodne všetko, čo musíte urobiť, je hádzať pár riadkov kódu na svoje webové stránky, aby ste mohli začať. Stále to môžete urobiť teraz, ale na všetky hlavné platformy môžete nainštalovať iba aplikáciu alebo doplnok.

Poplatky za pruhy predstavujú 2,9% a 0,30 USD za transakciu. Ak budujete obchod s elektronickým obchodom, Stripe je solídna voľba.

3. Venmo – najlepšia možnosť osobnej platby

Venmo je moja obľúbená voľba v tomto zozname. Keď som bol malý, myslel som si, že prevody peňazí budú jednoduché a futuristické. Vždy, keď som sa stal dospelým, som vždy predpokladal, že budem môcť niekoho chytiť za zápästie a premýšľať o tom, koľko peňazí som im chcel dať.

Nedostali sme sa tam celkom. Môžeme však iba otvoriť Venmo na našich telefónoch a poslať našim priateľom 10 dolárov za pizzu, ktorú nám práve objednali.

Sme takmer vo futuristickom čase, keď to niekomu poskytne nejaké peniaze:

Dovtedy budeme používať iba Venmo.

Venmo je zadarmo používať so svojím bankovým účtom alebo debetnou kartou. Môžete dokonca platiť ľuďom kreditnou kartou, ale bude vám účtovaný poplatok vo výške 3%. Platobná služba ponúka aj svoju vlastnú kartu s názvom karta Venmo, ktorá ponúka celý rad výhod.

Zhromažďovanie peňazí na vašom bankovom účte je tiež bezplatné a vaše peniaze sa tam dostanú za deň. Ak chcete okamžitý prevod, bude vám účtovaný 1% poplatok vo výške minimálne 0,25 USD a maximálne 10 USD.

Aplikácia sa môže niekedy pomaly načítavať, ale je to len preto, že ich servery sú zasiahnuté tisíckami transakcií každú sekundu.

4. Skrill – medzinárodné prevody peňazí

Toto odvetvie je plné chladných mien, ale Skrill vyhrá konkurenciu v názvoch. Znie to ako niečo, čo by kapitán Marvel mal biť.

Skrill funguje ako digitálna peňaženka, ktorá vám umožňuje odosielať a prijímať peniaze. Zasielanie peňazí do zahraničia bolo vždy problémom, ale v spoločnosti Skrill to môžete urobiť za 1,9%. Skrill to uľahčuje tým, že potrebuje iba e-mailovú adresu.

Skrill robí aj iné veci, napríklad ponúka predplatenú službu. To, čo robí Skrill najlepšie, sú medzinárodné prevody peňazí.

5. Zelle – ľahké bankové prevody

Zelle je veľmi podobný Venmo. Išli na trh celkom inak. Venmo išiel po konečnom spotrebiteľovi a Zelle išiel po bankách. Obe boli dobrými stratégiami a vyplatili sa.

V závislosti od banky, ktorú používate (väčšina bánk to ponúka), stačí skočiť do aplikácie, ktorú používate pre mobilné bankovníctvo. Potom si jednoducho vyberiete osobu, ktorú chcete zaplatiť, na základe jej telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Potom pošlete množstvo peňazí, ktoré chcete poslať.

Peniaze pôjdu priamo na ich bankový účet z vášho bankového účtu. Rovnako ako Venmo, za používanie služby Zelle neplatíte žiadne poplatky, pokiaľ nepoužívate kreditnú kartu. V takom prípade sa účtuje poplatok vo výške 3%.

6. Google Pay – Zabezpečená možnosť platby v mobile

Google Pay je najbezpečnejší spôsob, ako platiť mobilne.

Jediné, čo musíte urobiť, je posúvať obrazovku zámku telefónu na platobnom termináli, ktorý ju prijíma.

Spôsob, akým Google Pay zabezpečuje všetko, je pomocou procesu tokenizácie. Berie vašu kreditnú alebo debetnú kartu a vytvára token, ktorý ju predstavuje. To znemožňuje komukoľvek ukradnúť informácie o vašej karte.

Poplatok za vašu kartu sa stále účtuje tak, ako by sa normálne účtoval, ale prebieha bezpečne.

7. WePay – integrované platby pre platformy

WePay bol vytvorený, aby bol lepším PayPal. V zásade chce ľuďom umožniť prijímanie platieb online bez toho, aby si okrem účtu WePay vytvoril čokoľvek.

Funguje to veľmi podobne ako v službe PayPal, ale svoj prístup sústredil na bezproblémovú prácu.

WePay uľahčuje transakčné poplatky. Účtuje buď 3,5% z celkovej ceny alebo minimálne 0,50 USD za transakciu.

Táto služba sa stala populárnou voľbou pre mnoho neziskových organizácií, najmä pre neziskové začiatočníkov. Tiež si vybudovala hviezdnu reputáciu v oblasti služieb zákazníkom.

8. Platba Amazon – použite existujúce metódy

Amazon Pay je najpriamejšou možnosťou platby. Všetko, čo skutočne robí, je ušetriť čas potrebný na zadanie kreditnej karty. Umožňuje vám to použiť možnosť, ktorú ste už v Amazone používali. Keďže už pravdepodobne používate Amazon, použitie Amazon Pay má zmysel.

Na druhej strane, ak už ste obchodníkom Amazon a otvárate svoj vlastný obchod s elektronickým obchodom, prijímanie platieb prostredníctvom služby Amazon Pay uľahčuje udržiavanie všetkých transakcií na jednom mieste..

Amazon Pay tiež ponúka vyššiu bezpečnosť, pretože nezdieľa vaše úplné informácie s nikým, z ktorého kupujete tovar.

9. Platby Shopify – najlepšia možnosť Shopify

Ak vlastníte obchod so službou Shopify, platby zo služby Shopify uľahčujú výber platieb od vašich zákazníkov. Ak vaši zákazníci nakupujú na inej webovej stránke Shopify, pravdepodobne už budú mať uložené informácie a sú pripravené na použitie.

Vytvorte Shopify Vytvorte Shopify platby ako alternatívu k používaniu platobných procesorov tretích strán, ak ste si vytvorili obchod na platforme eCommerce..

Poplatky za službu Shopify Payments sú rovnaké ako poplatky Stripe, pokiaľ neinovujete na účet Advanced Shopify.

10. Bitcoin alebo iný kryptograf – súkromná možnosť

V polovici decembra 2017 si všetci mysleli, že bitcoín prevezme svet mien. Každý by platil bez toho, aby rozdal akékoľvek citlivé finančné informácie alebo bankový účet.

To sa presne nestalo, ale ľudia platia bitcoinmi už nejaký čas.

Tento proces môže byť pre niektorých ľudí mätúci a nie je to najstabilnejší spôsob prijímania platieb, pretože cena bitcoínov alebo iných kryptomien každý deň kolíše..

Budete musieť kúpiť nejakú kryptomenu z ústredne, ako je Coinbase.

Ďalším krokom je použitie výdavkovej peňaženky, aby ste si mohli niečo kúpiť pomocou služby BitPay.

Ďalej odošlete platbu, ktorú chcete vykonať. Nevydáva žiadne osobné informácie a je relatívne okamžitý.

Jediné poplatky, ktoré s tým súvisia, sú poplatky na burzách, kde si zakúpite kryptomenu a poplatok za baníkov. Hornícky poplatok slúži ako transakčný poplatok a pokrýva všetky sieťové výdavky spojené s odosielaním bitcoínov. Poplatky sú zvyčajne pod dolárom.

Problémy s PayPal

Keďže celý zoznam má predstaviť alternatívy k službe PayPal, poďme sa pozrieť, prečo ľudia už nechcú používať systém PayPal. Heck, existujú dokonca aj webové stránky plne odhodlané vyhodiť PayPal.

Funguje ako banka, ale nie je jedna

PayPal má pravdu tam, kde chce byť. Má slobodu konať ako banka, ale nemá žiadne nariadenia, ako je správna banka.

Ponúka všetky služby banky vrátane kreditných a debetných kariet, pričom neponúka rovnakú ochranu, akú ponúka banka. Vydeľujú milióny zo všetkých transakcií svojich zákazníkov a vlastnia obrovské množstvo peňazí.

Nie je potrebné, aby ste vám pomáhali rovnakým spôsobom ako banka. Banky musia udržiavať bezpečnosť a mať solídne služby zákazníkom a riešenia problémov.

Náhle zmrazenie účtu

Tieto problémy sú dobre zdokumentované na celom internete. PayPal zmrazí účty z ničoho nič.

Dobre, môžete si myslieť: „Niečo to musí spúšťať.“

Zle. Stáva sa to úplne náhodne.

“Len to uvoľním.”

Veľa štastia!

Proces zrušenia zmrazenia účtu je proces úplného overenia totožnosti, ktorý trvá večne. To môže byť šialene frustrujúce, keď potrebujete spracovať platby za svoju firmu alebo zaplatiť dodávateľovi.

Zlý zákaznícky servis

Ak máte radi čítanie o hnevoch ľudí, jednoducho Google, príbehy zákazníckych služieb PayPal..

Všetci sú naozaj zlí.

Zákaznícky servis na PayPal je známy tým, že je menej dôvtipný a časy čakania sú častou sťažnosťou. Účet z prvej ruky na LinkedIn zobrazuje situáciu, ktorá sa mnohokrát opakovala.

Vysoké poplatky

Poplatky sú vysoké na PayPal. Za každú transakciu sa účtuje 0,30 $ a potom 2,9% z celkovej sumy. Táto suma sa môže skutočne sčítať. Mnoho alternatívnych poplatkov je oveľa nižšie.

podvody

Ak ste sa v posledných rokoch pokúsili niečo predať na Craigslist, zaplavia vás správy od ľudí so zlou gramatikou, ktorí sa vás snažia zbaviť toho, čo predávate..

Všetci na to používajú službu PayPal. Služba má dokonca aj stránku venovanú varovaniu ľudí pred podvodom.

Zabalenie

PayPal stále pracuje pre obrovskú časť populácie. Stále sú lídrami v online transakciách.

V priemysle existujú vždy dôvody na hľadanie alternatív, a tento nie je iný. V priebehu rokov sa objavilo mnoho alternatív, ktoré ponúkajú riešenia pre spracovanie platieb. Testovanie niekoľkých z nich nie je nikdy zlý nápad.

Paypal Alternatívy – FAQ

Existujú alternatívy služby PayPal?

Áno, existuje nespočet alternatív PayPal. Medzi najobľúbenejšie patria Stripe, Venmo a Square.

Čo môžem použiť namiesto PayPal?

Závisí to od toho, čo v súčasnosti používate PayPal. Pre osobné platby je Venmo skvelou voľbou. Pre obchodné transakcie je možné použiť štvorec. Pre prísne spracovanie platieb v elektronickom obchode je Stripe tou najlepšou voľbou.

Kto je najväčším konkurentom PayPal?

V súčasnosti je Square najväčším konkurentom PayPal.

Môžem používať službu PayPal v Kanade?

Áno môžeš.

Aké sú poplatky za príjem PayPal?

Poplatok za každú transakciu je 0,30 USD a 2,9% z transakcie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map