7 najlepších poskytovateľov hostingu VPS

Virtuálny súkromný server (VPS) je vynikajúcou možnosťou hostenia pre malé a stredné podniky frustrované obmedzeniami dostupnosti, ukladania a rýchlosti, ktoré prichádzajú s väčšinou zdieľaných webhostingových služieb..


Výber najlepšieho hostenia VPS je stále populárnejším spôsobom, ako získať mnoho výhod dedikovaného servera … bez toho, aby ste museli skutočne prenajímať alebo kupovať samostatný fyzický server..vps hosting

S VPS máte vlastný vyhradený priestor na serveri hostiteľa, ktorý má tiež jedinečnú inštanciu operačného systému, čo znamená, že môžete nainštalovať svoj vlastný softvér. Dôležitým diferenciátorom je to nezdieľate priestor ani výpočtové zdroje.

Virtuálny server je jednoduchšie konfigurovať ako skutočný dedikovaný server a náklady podstatne nižšie. Jedinou skutočnou nevýhodou pri výbere VPS na fyzickom serveri je, že výkon nemusí byť taký rýchly a efektívny.

Uisťujeme vás, že ide o vážny upgrade zo zdieľaného hostenia.

V tejto príručke sa pokúsime rozobrať našich päť najlepších hostiteľov VPS pre kanadské firmy a potom podrobne rozobrať presné funkcie, ktoré je potrebné vyhľadať pomocou hostingového účtu VPS. Ak nenávidíte premýšľanie o webhostingu, pretože spôsobuje poškodenie mozgu, malo by to byť bezbolestné.

Pripravený? Poďme sa ponoriť.

Najlepšie hosting VPS pre kanadské podniky

1. HostPapa – najlepší výkon servera + 66% zľava

Kľúčové špecifikácie:

Najlepší kanadský hostiteľ
Zahŕňa cPanel
Fantastická cena
Plne spravované
Extrémne podnikové možnosti
1,5-24 GB RAM
4-12 jadrových CPU

Hostpapa

PROS

  Servery v celej Kanade,
  Rýchle načítanie a vysoký výkon

ZÁPORY

Nie je to najlepšia podpora zákazníkov
Tony zvýšenia základných funkcií

HostPapa je naša najlepšia voľba pre najlepší hosting VPS. Ponúkajú skvelú kombináciu kvality a ceny. V priebehu rokov nás spoločnosť Hostpapa zapôsobila na svoje pravidelné výkony zdieľaného hostenia, ale zachovávala rovnaké štandardy aj pre svojich hostiteľov VPS..

HostPapa tiež poskytla našim čitateľom celkom dobrú zľavu so 66% zľavou oproti bežným cenám hostingu VPS.

Špičkový výkon servera ��

Ak sa pozriete na špecifikácie serverov HostPapa, môžete lepšie pochopiť prečo ich výkon servera je prvý v triede.  Za 19,99 dolárov uvidíte spustenie popisu mlyna VPS hosting servera s 1,5 GB pamäte RAM, štvorjadrovým procesorom a 50 GB SSD.

Teraz to nie je príliš zchátralé, najmä za túto cenu. Je to dobrý východiskový bod a predstavuje solídnu hodnotu pre VPS hosting nádeje. Ak sa začnete pozerať nad pozíciu základnej úrovne, uvidíte, že HostPapa má 4, áno 4, viac možností.

Čo vás tieto vyššie možnosti dostanú??

No, s 5 celkom hostiacich úrovní VPS, ľahko nájdete ten, ktorý pracuje pre vás. Ak sa chcete čo najviac priblížiť dedikovanému serveru pre časť peňazí, musíte sa pozrieť na najvyšší stupeň plánu VPS servera HostPapa..

Ako hovorí HostPapa, možnosť Extreme je naj robustnejším hostingovým plánom VPS, ktorý ponúkajú. Niektorí sa môžu trhať za cenu 250 dolárov mesačne, ale za to, čo ponúka, cena dáva zmysel. Na serveri je ohromujúcich 24 GB pamäte RAM, 12jadrový procesor a 1 TB SSD. Ide v podstate o herný počítač bez grafickej karty a zapaľovacej klávesnice.

2. Hostinger – Najlacnejší VPS hosting 3,95 až 29,95 dolárov mesačne

Kľúčové špecifikácie:

Najlacnejší spoľahlivý VPS hostiteľ k dispozícii
Zahŕňa cPanel
Rootový prístup
2-8 GB RAM
2-4 jadrá CPU
Šírka pásma 1 000 – 8 000 GB

hostinger-logo

PROS

 Rovnaký dôvod, prečo je Hostinger vychovávaný v konverzácii najlepších poskytovateľov zdieľaného hostingu, je ten istý dôvod, prečo je vychovávaný v najlepšej konverzácii poskytovateľa hostingu VPS. Je to zrejme najlacnejší hostiteľ, ktorý je skutočne spoľahlivý.

ZÁPORY

Hostinger je relatívne holé kosti v porovnaní s drahšími možnosťami.

Hostinger, najlepšia voľba pre zdieľaný hosting, ak chcete platiť menej ako dolár mesačne, tiež vyrezal podobný trh vo svete hostingu VPS..

Poskytovateľ hostingu si pre seba získal vynikajúcu povesť byť spoľahlivý za smiešne nízku cenu. Ako nízko to ide na hostingový plán VPS? Nízka cena 3,95 dolárov mesačne.

Zadarmo Tvorca webových stránok ��️

Nový nástroj na tvorbu webových stránok spoločnosti Hostinger sa nazýva Zyro. Má pomerne pekných funkcií, ktoré vám pomôžu ľahko nastaviť vaše webové stránky. Veľkým bonusom pre Zyro je, že nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s kódovaním a dizajnom.

Má niektoré bežné funkcie, ako napríklad bezplatný certifikát SSL, neobmedzené úložisko SSD a neobmedzenú šírku pásma.

Zyro však zavádza aj niekoľko zaujímavých nových nástrojov. Najvýraznejšie medzi novými a jedinečnými inklúziami sú Zyro’s Logo Maker a AI spisovateľ.

Lacný hosting VPS ��

Niektorí ľudia by mohli povedať, že neexistuje spôsob, ako by hostingový plán VPS mohol byť 3,95 dolárov mesačne s akýmkoľvek dodaním výkonu. Títo ľudia sa mýlia.

Naozaj môžete platiť rovnakú cenu, akú by ste zaplatili za najpriaznivejšie plány zdieľaného hostingu a získať najlepší hostingový plán VPS. Tento plán vám poskytne jednojadrový procesorový server s 1 GB RAM, 20 GB úložného priestoru a 1 000 GB šírky pásma.

Existuje 5 ďalších úrovní hostenia VPS, ktoré sa zvyšujú v cene a špecifikáciách. Najvyššia úroveň, ktorú ponúkajú, je smiešna cena 29,95 dolárov za mesiac. „Drahý“ plán spoločnosti Hostinger zahŕňa server s 8 GB RAM, 8jadrovým procesorom a 8000 GB šírky pásma. Úder za vaše peniaze, pokiaľ ide o technické špecifikácie na serveri Hostinger, je tiež skvelý.

3. Bluehost – najlepšia možnosť s podporou

logo Bluehost

Známe komodity pre zdieľaný hosting
Zahŕňa cPanel
Rootový prístup
Plne spravované možnosti
Priateľské k WordPress
2-8 GB RAM
2-4 jadrá CPU

PROS

 V podnikaní od roku 2006 je Bluehost prakticky starý. Stáli skúškou času v intenzívne konkurenčnom priemysle a poskytujú najlepšie služby v oblasti hostingu VPS triedy.

ZÁPORY

Niektorí používatelia hlásia, že podpora pri riešení problémov je pomalá.

Bluehost je jednou z najlepších možností hostenia VPS. Pravdepodobne to nie je vôbec najlepšie, sú vo všetkých minimálne 5 a obsadzujú širokú sieť za to, že sú hostiteľom výberu širokej škály obchodných webových stránok, od prvýkrát blogerov po veľké webové stránky elektronického obchodu..

Na 29,95 dolárov, mesačná cena je pevne uprostred cesty, ale hostitelia WordPress môžu získať lepšiu ponuku, ktorá nie je široko inzerovaná. Ak hľadáte najlepší atribút v triede, Bluehost nemusí byť pre vás to pravé. Ak však chcete používať najlepšie všade okolo hostiteľa VPS, Bluehost je tou správnou voľbou.

4. HostGator

logo hostgátora

Prémiový výkon
Ocenená podpora
Rootový prístup
Polo a úplne spravované možnosti
Spoľahlivá dostupnosť
Voliteľné cPanel pridať $ 10 / month
2-8 GB RAM
2-4 jadrá CPU

PROS

 HostGator je nesporným lídrom v oblasti zdieľaného hostingu.

ZÁPORY

Stojí cPanel navyše 10 dolárov mesačne, čo je niečo, čo väčšina hostiteľov VPS poskytuje bezplatne.

HostGator ponúka najlepšie miesto pre svoj lacný zdieľaný hosting tri hostingové plány VPS, ideálne pre akúkoľvek úroveň funkčnosti vašej firemnej webovej stránky.

VPS plány HostGator sú o niečo drahšie v porovnaní s inými hostiteľmi VPS – a musíme povedať – trochu zavádzajúce …. Cena široko kótovaná (19,95 USD mesačne) je pre polopravovanú možnosť. Ak však potrebujete plne spravovaný účet (a väčšina firiem to robí), je to drahšie. Servis, dostupnosť a spoľahlivosť boli vždy vynikajúce.

5. InMotion Hosting

Logo InMotion

Rýchly a spoľahlivý VPS
+ Zákaznícka podpora
Zahŕňa cPanel
Plne riadený prístup VPS / voliteľný root
BEZPLATNÝ SSD / SSL; 4-8 GB RAM
Cloud hybridná technológia

PROS

 Jednoduché prihlásenie pre fakturáciu / domény a cPanel.

ZÁPORY

Politiky prevencie podvodov si vyžadujú telefonickú registráciu.

Toto vysoko výkonné riešenie poháňa tisíce firiem po celom svete. Vyberte si z troch plánov VPS začínajúcich na 24,99 dolárov mesačne s plnou 90-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Vo svete, kde je hosting zameraný na cloud, sme zistili, že InMotion Hosting predstavuje skvelú hybridnú stratégiu, ktorá zdôrazňuje redundanciu, spoľahlivosť a technológiu SSD, aby sa zabezpečilo, že vaše stránky sa načítajú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

6. Tekutý web

liquidweb-logo

Plne spravované VPS
Vynikajúca technická podpora
100% dostupnosť (na jednu SLA)
cPanel v cene
Rootový prístup
2-8 GB RAM
1-4 jadrá CPU

PROS

 Vyberte si z operačného systému Windows alebo Linux vo všetkých základných plánoch.

ZÁPORY

Mierne drahšie ako niektoré iné možnosti uvedené v tomto zozname a 30-dňová záruka na vrátenie peňazí je o niečo menej pôsobivá..

Liquid Web prichádza s plne funkčnými plánmi VPS, ktoré zahŕňajú SSD, zálohy, výber cPanel / Plesk, silnú bezpečnosť a vyhradenú IP adresu.

Táto spoločnosť nárokuje 100% dostupnosť (podporované zmluvou SLA) a sľubuje 1000% kompenzáciu vášho webu. Začnete mať dojem, že veria, že prestoje sú zlé, prístup, ktorý zákazníci oceňujú.

7. A2 Hosting

Hosting A2

Spravované / nespravované účty VPS
+ Zákaznícka podpora
Vysoko prispôsobiteľné plány
Plány začínajú na 5 $ mesačne
Zadarmo SSD
512 MB až 8 GB RAM
Root prístup, ak je to potrebné
1-8 základných CPU

PROS

 Skutočne najlepšia voľba pre akýkoľvek druh hostingu – vynikajúci výkon a skutočné nasadenie pre zákaznícky servis a technickú podporu.

ZÁPORY

Príplatky za cPanel, Softaculous a zálohy.

A2 Hosting je jediný hostiteľ VPS na našom zozname, ktorý ponúka nespravované účty. Vzhľadom na širokú škálu funkcií, ktoré prichádzajú so zdieľanými plánmi hostenia A2, to nie je žiadnym prekvapením.

Ak viete, čo robíte, pokiaľ ide o inštaláciu a konfiguráciu operačného systému, cena 5 $ / mesiac je pre vývojárov webu atraktívne nízka cena – plne spravované plány začínajú na 32,99 $ / mesiac.

Rýchle načítanie ��️

Všetky plány VPS A2 prichádzajú s očakávanými zvonmi a píšťalkami a veľa priestoru RAM a SSD aby sa z vašich webových stránok stala rýchlo sa šíriaca príroda.

Potom je v poriadku. Teraz, keď sme vám dali hrsť najlepších možností hostenia VPS, poďme si zazálohovať vzdelávací vozík a podrobnejšie vysvetliť, ako by ste mali postupovať pri vyhodnocovaní rôznych plánov a hostiteľov, ktorí budú pre vaše podnikanie prínosom..

Funkcie webhostingu VPS na porovnanie

VPS hostingové riešenie zaujíma strednú pozíciu medzi lacným zdieľaným hostingom a vyhradeným serverom. Aj keď to stojí viac ako prvé, je podstatne lacnejšie ako druhé.

VPS je vytvorený ako samostatný oddiel na hostiteľskom počítači. Na všetky praktické účely to vyzerá ako vyhradený server, aj keď ďalší klienti budú používať rovnaký server. Na rozdiel od zdieľaného hostenia, vaše zdroje nemôžu byť odvádzané inou webovou stránkou. Ako by ste však mohli predpokladať, všetci hostitelia VPS nie sú stvorení rovnocenní.

Pri porovnávaní plánov, Tu sú najdôležitejšie vlastnosti a možnosti konfigurácie venovať pozornosť.

 • Počet vyhradených jadier pridelených vášmu virtuálnemu stroju
 • Typ a množstvo zaručenej pamäte RAM
 • Množstvo úložného priestoru HDD / SDD v cene
 • Mesačný limit šírky pásma
 • Výber operačného systému
 • Typ virtualizačného softvéru
 • Webové zabezpečenie / zálohy
 • Technická podpora
 • Cloudová optimalizácia
 • Výkon webového servera
 • Správa systémov

Buďme úprimní – proces výberu najlepšieho hostingového plánu VPS nie je tak jednoduchý ako porovnanie niekoľkých čísel.

Existujú aj ďalšie koncepcie, ktoré by sa mali zvážiť, napríklad či máte kúzla hlupákov na správu a inštaláciu sami, chcete ich v cloude a aké ďalšie funkcie prichádzajú s virtualizačným softvérom poskytnutým v pláne??

Spravované vs. nespravované platformy VPS

Základné rozhodnutie je, či chcete vy (alebo váš určený IT guru) nechať hostiteľa spravovať server alebo to urobiť sami.

Spravovaná voľba zvyčajne zahŕňa určitú príchuť operačného systému Linux s praktickými rozšíreniami pre vývoj webových aplikácií, ako sú Apache, MySQL, PHP, Python, atď. Zrátané podčiarknuté je, že vďaka spravovanej platforme VPS sa vaše webové stránky rýchlo uvedú do prevádzky vďaka prístupu typu výber a výber medzi obmedzenými možnosťami a rôznymi nastaveniami.

Ak pôjdete nespravovanou cestou, hostiteľ je zodpovedný iba za údržbu hardvéru fyzického servera, na ktorom je váš oddiel založený. Klient dostane prázdnu tabuľku a nainštaluje a udržuje svoj vlastný hardvér.

Je zrejmé, že riadený prístup by bol tou najlepšou voľbou pre všetkých okrem najmodernejších správcov webu. Verte nám. Nekvalifikovaný klient, ktorý sa pohráva s VPS, aby ušetril pár dolárov, môže vytvoriť veľa chaosu.

Vitajte v službe Cloud VPS

Všetko ostatné je rovnaké, vyhliadky na načítanie vašich webových stránok až 20x rýchlejšie je dobrá vec, správne?

To je to, čo získate s cloudovou platformou VPS. Cloud VPS hosting dosahuje toto závideniahodné číslo prostredníctvom použitia pevných diskov (SSD), viacjadrových serverov a ďalšej generácie super rýchlej a super efektívnej technológie RAM.

Operačný systém

linuxandwindows-os-operačného systémuNemáte vždy na výber operačný systém, najmä so spravovaným plánom. Väčšina webových hostiteľov VPS ide so štandardným systémom Linux, ktorý je populárny open-source, bezplatná možnosť, a prichádza s obrovským kontingentom nadšených fanúšikov z celého sveta.

Ak ste fanúšikom produktov spoločnosti Bill Gates a Windows, pravdepodobne nájdete hostiteľa, ktorý licencoval tento softvér na používanie, takže nemusíte okrádať banku, aby zaplatila za váš plán..

Opäť neočakávajte, že bude existovať univerzálna veľkosť, iba ak by ste dostali nespravovanú trasu. Ak máte úplnú kontrolu nad inštaláciou a konfiguráciou, objednať samostatne nainštalovanú VPS a nechaj sa pobaviť.

Výkon webového servera

Pri hodnotení výkonu servera je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých faktorov. Nebuď roztomilý a bij sa okolo kríka. Hovoríme o rýchlosti …ssd upgrade

Minimálne, porovnajte čísla CPU. Vďaka bezplatnej inovácii na SSD sa váš web stane pre návštevníkov lepším zážitkom. Venujte pozornosť zahrnutej rýchlosti pásma. Medzi hostiteľmi môže byť drastický rozdiel.

Ďalej sa opýtajte, či vám to umožňuje účet VPS okamžite pridajte viac miesta na disku, procesorových jadier a pamäte RAM bez nutnosti preinštalovania operačného systému. Dobrým pravidlom je, že pokiaľ nie ste stroskotancom trestu, je lepšia inštalácia po zemi.

Výber virtualizačného softvéru

Poznamenajte si typ virtualizačného softvéru, ktorý podporuje platformu. Xen, OpenVZ, Virtuozza a KVM je v súčasnosti niekoľko populárnych ponúk.virtualizačný softvér

Konkrétna značka určuje, aké funkcie, funkcie a konfigurácie môžete očakávať od tohto hosťovacieho plánu VPS.

Zákaznícky servis / technická podpora

Schopnosť komunikovať so živou ľudskou bytosťou, ktorá má schopnosť vyriešiť váš problém, je často spodným rozdielom medzi hostiteľmi VPS..

Zatiaľ čo každá spoločnosť môže hádzať okolo hodnotenie a špecifikácie, pozorne si prečítajte túto webovú stránku, aby ste sa cítili úprimne odhodlaní na zákaznícky servis a technickú podporu.

Vo všeobecnosti hľadajte odpoveď 24/7 a aspoň a niekoľko rôznych spôsobov, ako sa spojiť; e-mail, bezplatné telefónne čísla a okamžitý chat sú dobrým začiatkom.

Cloudová optimalizácia

Pokiaľ ste za posledných desať rokov nežili pod skalou, mali by ste si byť vedomí, že cloudová technológia zmenila povahu výpočtovej techniky.. cloud-ové úložisko Účet VPS, ktorý je optimalizovaný v systéme Windows XP oblak zvyčajne ponúkne bleskové rýchle načítanie stránky vďaka vyrovnávaniu zaťaženia servera, ukladaniu stránok do vyrovnávacej pamäte a burstabilným RAM a SSD.

Dobrý plán ukladania v cloude obsahuje populárne serverové rozšírenia / skripty, ako sú WordPress, Drupal a Joomla, a sú pripravené okamžite sa prispôsobiť prudkým nárazom v prípade, že vaša zbierka videí pre mačky bude vírusová.

Neprehliadnite zabezpečenie a zálohy

Nikdy jednoducho nepredpokladajte, že všetci hostitelia webových stránok VPS prijali potrebné opatrenia na ochranu vašich webových stránok pred hackermi, škodlivým softvérom a akýmkoľvek iným spôsobom zneužitia..bezpečnosť a zálohovanie

know aký typ brány firewall, siete, zabezpečenia, ochrany DDoS a služieb proti spamu ponúka, a vykonajte potrebné bezpečnostné opatrenia, aby bol váš server chránený.

Majte na pamäti, že nespravovaní klienti sú zodpovední za svoje vlastné nastavenia zabezpečenia na úrovni VPS. Mali by ste tiež potvrdiť, ako sa zaobchádza so zálohami databázy a súborov.

Správa systémov

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Správa systémov sa týka rozhrania, prostredníctvom ktorého inštalujete a pracujete so svojím VPS.

Dve základné voľby sú použitie príkazového riadku, čo znamená, že zadávate aktuálne pokyny v prostredí vráteného systému DOS – nie pre slabé srdce – alebo rozhranie s ovládacím panelom to je viac v súlade so štandardným prístupom point-and-click.

Populárne ovládacie panely sú cPanel, Plesk, Webmin, a Virtualmin. Toto sú návrhy grafického používateľského rozhrania, ktoré zjednodušujú proces konfigurácie rozšírení servera.

Nezabúdajte, že z príkazového riadku pravdepodobne nebudete schopní úplne uniknúť, najmä pri vzdialenej správe účtu.

Zrátané a podčiarknuté: Výber najlepšieho VPS

Aj keď povzbudzujeme každého, kto má záujem prejsť na webový server VPS, aby sa čo najviac naučil o porovnávacích funkciách rôznych spoločností, realita je taká, že väčšina vylepšení virtualizačnej platformy je mimo dohľadu..

Vaša najlepšia stávka je zamerať sa na metódu správy systému, či už potrebujete silnú potrebu prispôsobenia, alebo či máte technické znalosti na to, aby ste sa sami nainštalovali. Skutočnosť, že spravovaný účet uplatňuje určité obmedzenia na to, čo môžete urobiť, neunikne, možno je to dobrá vec.

V konečnej analýze sa pozrite na riešenie VPS, keď zdieľaný hosting chová svoju škaredú hlavu s nedostatkom zdrojov, ale nemáte dostatok peňazí na vysporiadanie sa s čisto dedikovaným serverom. Spravovaný cloudový webový účet VPS je skvelou strednou voľbou na výrazné zvýšenie výkonnosti webových stránok.

Podrobnejší sprievodca zdieľaným webhostingom a prehľad nášho procesu preskúmania nájdete v našich recenziách v kanadskom webhostingu.

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepší tvorca webových stránok
 • Web Meilleur Hébergement

Referencie a obrazové kredity:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map