Огляд InterServer – палаючі швидкості, сумнівний вихідний

InterServer навряд чи є домашньою назвою. Існує багато великих і популярніших хостингових провайдерів веб-сайтів, але розмір та популярність не обов’язково означають гарне обслуговування.


Зі свого боку, InterServer виглядає як сімейний бізнес із сильним акцентом на технічну досконалість та чесне обслуговування. Компанія має цікавий підхід та дуже справедливу політику ціноутворення, що змусило мене зареєструватися для її спільного плану хостингу. Я створив базовий сайт WordPress і підключив його до моїх улюблених інструментів моніторингу, щоб перевірити його на реальність.

Результатом цього є обширний огляд InterServer, який виявляє значні переваги компанії та кілька її недоліків.

Що таке InterServer?

Інтерсервер, заснований ще в 1999 році двома технічними підлітками, з тих пір зростає. Протягом цих кількох десятиліть у центрі уваги компанії було технологічне розширення та побудова інфраструктури якості замість маркетингу та просування, що чітко видно з чотирьох центрів обробки даних, якими володіє та працює InterServer.

Два засновники все ще керують компанією. Один з них, Майк Лаврик, – це мозок, який стоїть під дизайном центрів обробки даних компанії; у нього також часто реалізуються його бачення.

Джон Куаглірі працює командою з технічної підтримки InterServer і гарантує, що мережа компанії працює бездоганно.

Однією з хороших речей щодо створення невеликої компанії є особистий дотик та негайна увага, яку клієнти можуть очікувати. Моє дослідження підтвердило ці настрої, але практично всі відгуки InterServer в Інтернеті також похвалилися підтримкою. Обслуговування клієнтів – швидке та доброзичливе.

Але чи достатньо цього??

Чи може InterServer конкурувати з кращими провайдерами хостингу, незважаючи на невеликий розмір?

Давайте подивимось, що цифри мають сказати.

"Дуже швидкий і безпечний господар"

Час роботи

99,95%

Підтримка

8/10

Швидкість завантаження

0,88с

Особливості

8/10

ЗАГАЛЬНО3.3

Основні елементи – інтерфейс, швидкість та підтримка InterServer

Блискавка швидкого фронту та пристойна підтримка роблять InterServer багатообіцяючим провайдером, але вихідний план залишається підозрілим.

1. Відмінна час роботи – 99,95%

Доставка – найважливіша якість будь-якого постачальника послуг. Що стосується хостів веб-сайтів, доставка означає наявність сайту; все інше приходить після.

Договір про рівень обслуговування, опублікований на InterServer.net, обіцяє 99,9% часу на місяць. Поки InterServer настільки хороший.

Протягом першого місяця моніторингу (справедливо кажучи, моніторинг протягом вересня 2018 року не охоплював весь місяць) тривалість тривалості роботи була бездоганною. На 100% завжди приємно бачити.

У жовтні 2018 року запис InterServer дещо знизився, але він все ще на дуже поважному рівні.

Поки грудень 2018 року був найгіршим місяцем для компанії, з 99,92% часу роботи.

З 99,95% середнього тривалості роботи InterServer добре впадає в обіцяну угоду про рівень обслуговування.
Середня кількість часу в 2018 році:

 • Вересень – 100%
 • Жовтень – 99,95%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 99,92%

Середній час в 2019 році:

 • Січень – 99,93%

"InterServer – дуже надійний хост, який може похвалитися понад 99,9% часу роботи."

2. Божевільна швидкість

 • Найшвидший час відгуку – 0,19 с (1-е)
 • Найшвидший час завантаження – 0,74 с (1-е)
 • Млявий під навантаженням – 47,60 (11-е)

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть з однієї тестової платформи два тести зазвичай демонструють дещо різні результати. Мій сайт InterServer розміщується в Нью-Йорку, тому я перевірив його з США. Усі плагіни та кешування на стороні сервера було вимкнено.

Швидкість може зробити або порушити вашу інтернет-присутність. Якщо ви керуєте веб-сайтом просто для розваги, це насправді не має значення, але якщо ви хочете створити щось значуще в Інтернеті, швидкість має велике значення.

Затримка на одну секунду може призвести до значного падіння конверсій та продажів.

Ось чому важливе значення має потужність сервера за вашою веб-сторінкою. Для цього огляду InterServer я провів три окремі тестові показники, щоб отримати середній відгук та повний завантажений час мого базового сайту WordPress.

Крім того, я перевірив це на Load Impact, щоб переконатися, що сервіс добре обробляє трафік.

Випробування на швидкість переднього фронту були, руки вниз, найшвидший час, який я бачив донині. TTFB залишається постійно, у часі та на всіх тестових платформах, нижче 0,20 секунди, тоді як час, необхідний для завантаження сторінки, становить лише 0,72 секунди, тобто шалено швидко.

Дивна поведінка сервера під навантаженням.

Час відповіді InterServer надзвичайно швидко збільшувався, поки 25 користувачів не потрапили на сервер.

Тепер, коли я пройшов тест Load Impact, результати були дивні. Час реакції сервера злетіло друге, що на нього потрапив 26-й віртуальний користувач. До цього моменту він реагував швидше, ніж я вважав можливим, але потім щось сталося.

Можливо, у хоста є система безпеки, яка стримує занадто багато одночасних з’єднань з одного джерела, можливо, це щось інше.

Незалежно від причини, InterServer здається здатним обробляти помірний трафік із вражаючою швидкістю, що робить його найкращим вибором для малих та середніх сайтів.
Середній час відгуку 2018:

 • Вересень – 0,16с
 • Жовтень – 0,21с
 • Листопад – 0,18с
 • Грудень – 0,21с

Середній час відгуку 2019:

 • Січень – 0,16с

Повно завантажена сторінка 2018:

 • Вересень – 0,79с
 • Жовтень – 0,63с
 • Листопад – 0,62с
 • Грудень – 0.80с

Повністю завантажена сторінка 2019:

 • Січень – 0,85с

Відповідь під навантаженням 2018:

 • Вересень – 46.03с
 • Жовтень – 48,33с
 • Листопад – 47,71с
 • Грудень – 48,32с

Відповідь під навантаженням 2019:

 • Січень – 48,32с

"Блискавка швидкого фронту та досить підозрілих результатів."

3. Гідна підтримка

Однією з речей, які я зрозумів, працюючи над моїми оглядами Хостингового трибуналу, є тенденція надання меншим компаніям кращої, надійнішої підтримки.

Я думаю, це, головним чином, через те, що вони мають достатню кількість робочої сили для кількості клієнтів. Крім того, мало агентів підтримки легше тренуватися, ніж сотня і більше представників.

У будь-якому випадку достатньо міркувань.

Справа в тому, що InterServer має дуже адекватну команду підтримки. Я мав декілька взаємодій з ними під час чату та отримував швидкі відповіді від знаючих та ввічливих агентів.

Я все ще чекаю журналів сервера, щоб визначити, що викликає дивну поведінку під час тестування з Load Impact, але це навряд чи надзвичайна ситуація і вирішив сам Джон Куаглієрі. Відчуваю, що вже є VIP.

Що мене заважає дублювати підтримку InterServer як зоряну – це дещо незграбна база даних. Має пристойну кількість корисних ресурсів, але навігація не найпростіша.

Як правило, одна з головних скарг InterServer, яку я маю, стосується веб-сайту компанії, який міг би використати коректуру та кращу навігацію..

"Дуже гарна та доброзичлива підтримка з дефіцитом бази знань."

Плюси InterServer

Незважаючи на відносну відсутність популярності, InterServer пропонує певні функції, які я хотів би частіше бачити в хостинговій галузі. Ось основні переваги компанії.

1. Гарантія блокування цін

InterServer надзвичайно прозорий щодо ціни. Настільки, що це стає однією з головних точок продажу компанії.

Чесно кажучи, навряд чи може бути інакше. InterServer обіцяє ту ж ціну, поки ви продовжуєте користуватися її послугами. Якщо ви починаєте з 5 доларів на місяць, то ви платите ті самі 10 або 20 років в дорозі.

Гарантія блокування цін є приголомшливою!

Ціна заблокована на все життя. Приємно!

Як це приголомшливо?

Чесно кажучи, я був щиро здивований, що це не головна розмова у всіх відгуках клієнтів InterServer, які я проходив під час дослідження компанії.

Це геніально!

2. Щільна безпека

Безпека – це тема, яку ви знову і знову переглядаєте на Interserver.net. На сайті компанії може знадобитися прибирання, але той факт, що безпека сприймається серйозно, є безперечним.

InterServer пропонує деякі унікальні функції безпеки.

Для початку компанія має власний захисний інструмент під назвою InterShield. Він підтримує базу даних про погані IP-адреси та блокує автоматичний доступ до запитів від них. InterShield блокує всі відомі рядки злому, а також сканує будь-який завантажений вміст, щоб забезпечити його цілісність.

Акуратний, е-е?

Це ще не все.

Всі дані зберігаються на дисках RAID-10.

Це теж не все.

3. Велика інфраструктура

InsterService був побудований з нуля двома творцями, які, здається, зворушені своєю любов’ю до технологій та якісного обслуговування, а не хитрим маркетингом та максимізацією прибутку.

Я кажу про це, виходячи з того, що InterServer має не менше чотирьох центрів обробки даних із вражаючими специфікаціями та мережею для їх узгодження..

Для порівняння, у масового HostGator є два, про що ви можете дізнатись у нашому детальному огляді.

Три центри обробки даних InterServer розташовані в штаті Нью-Йорк, а четвертий – у Лос-Анджелесі. Іншими словами, покриття, яке вони надають, є чудовим для клієнтів із США.

Всі центри передачі даних підключені через 10-ти гігабайтний рівень першого рівня та покладаються на потужну інфраструктуру Cisco, Riverstone та Extreme Networks. Розумна маршрутизація BGPv4 забезпечує надмірність та швидкість впродовж усієї роботи, що робить центри обробки даних InterServer високодоступними та безпечними.

4. Гарантована доставка електронною поштою

Одним з головних недоліків використання спільного сервера є шкода, яку він може заподіяти вашим електронним повідомленням. Все, що потрібно, – це один ідіот на сервері, щоб почати спам, і тоді всі IP-адреси стають порушеними.

Раптом електронні листи, надіслані хорошим одержувачам, перебувають у папках зі спамом або перебувають у чорному списку..

InterServer стверджує, що знайшов рішення для цього. Я кажу “претензії”, тому що я ще повинен розробити надійний спосіб перевірити це, але те, що створив InterServer, здається, законним рішенням проблеми..

Працюючи спільно зі спамом-пильнувачами, компанія перевіряє активні спам-підписи, щоб запобігти надсиланню спаму. Якщо ця ефективність буде ефективною, ця технологія сприятиме покращенню здоров’я вихідних поштових серверів та для всієї компанії.

В цілому, це звучить як відмінне рішення багаторічної проблеми, яка заполонює Інтернет в цілому.

5. Вільна міграція

InterServer безкоштовно мігрує сайти до своїх серверів cPanel, але компанія створює додаткову цінність для своїх нових клієнтів. Кожен перенесений сайт ретельно перевіряється на наявність шкідливих програм, і якщо виявлено щось невірне, очищається вручну.

6. Безкоштовні щотижневі резервні копії

Я вважаю резервне копіювання додатковою функцією безпеки, оскільки вони можуть прийти на допомогу, коли всі інші засоби вийшли з ладу.

InterServer забезпечує регулярні резервні копії щотижня. Це не так ефектно саме по собі, але той факт, що ви легко отримуєте доступ до них через інтерфейс cPanel, робить їх досить пристойним сервісом.

7. Оптимізовано для WordPress

InterServer керував платформою WordPress, але це вже інший час. Я все ще підтримую своє тематичне дослідження WordPress і планую додати в нього найближчий огляд InterServer WordPress найближчим часом.

На даний момент дозвольте сказати, що InterServer оновить WordPress автоматично для вас. Це приголомшливий привілей, що підвищує безпеку та економить багато часу. Зрештою, WordPress оновлюється кілька разів на рік.

8. Багаті безкоштовні сценарії

Ви пам’ятаєте, як мене безглузді програми пропонували InMotion хостинг? Що ж, схоже, він знайшов свою відповідність в обличчі InterServer, який має понад 450 додатків, які чекають його встановлення.

Це багато безкоштовних сценаріїв!

І ми говоримо лише про хостинг Linux. InterServer пропонує також повністю функціональну хостинг-платформу Windows, а також її понад 150.

9. Заплановані відшкодування

InterServer має стандартну 30-денну гарантію повернення грошей, однак передплачені клієнти покриваються додатково. Якщо ви вирішите скасувати послугу в середині її терміну, ви можете зв’язатися з виставленням рахунків і попросити відшкодування на решту періоду.

Як правило, ваш запит буде затверджено. Поки ви залишаєтесь в межах умов обслуговування, ви отримаєте гроші.

Це дуже солодко, особливо в поєднанні з гарантією цінового блокування. Треба сказати, що хлопці, які стоять за InterServer, кладуть свої гроші туди, де є рот, і справді прагнуть надати чесну і просту послугу.

Мінуси InterServе

Як би багато достоїнств це не було, Inter Server не є досконалим. У компанії є свої недоліки. Вони не надто яскраво чи особливо заважають, але, безумовно, вкладають зусилля в досвід кінцевого користувача.

1. Бідний веб-сайт

Якби це був огляд Interserver.net, він би закінчився досить негативно. Сайт компанії – не найгірша веб-сторінка, яку я бачив, але що стосується веб-хостів, це далеко не внизу списку.

Навігація по сайту – це нормально, але я не можу похитнутись, що все занадто захаращено.

Інша річ, яка мене дуже турбує, – це багато друкарських помилок і загальне форматування Вакханалії. Я не вибирав граматики нацистського життя, граматику нацист обрав мене. Але все ж.

Якщо ви ніколи в житті не читали огляд InterServer і просто відвідували веб-сайт компанії, ви, ймовірно, відходите, перш ніж усвідомити інші якості послуги.

Я маю на увазі, веб-сайт є обличчям компанії. Залишаючи це в безладді або просто нижче нарівні, зраджує неохайність. На щастя, я знаю краще, ніж судити про книгу за її обкладинкою.

Я все ж сподіваюся, що компанія займається проблемою та відшліфує свій веб-сайт.

ОНОВЛЕННЯ лютого 2019 року: веб-сайт компанії має новий свіжий вигляд, хрусткий та інформативний вигляд. Він відчуває себе трохи захаращеним часом, але поліпшення в цьому незаперечне.

2. Заплутана зона клієнтів

Область входу в InterServer не така вже й погана, але вона успадковує деякі недоліки основної веб-сторінки. Він може виплутатися як захаращений, так як занадто багато варіантів представлено на головній панелі навігації. Тоді більшість із них за замовчуванням порожні.

Забагато елементів керування для простого спільного облікового запису, ні?

Трохи занадто багато, а потім трохи занадто мало.

Крім того, не всі елементи керування працюють добре.

Наприклад, є кнопка для завантаження резервних копій. Я повністю очікував, що завантажуваний файл буде в моїх очах після його натискання, але нічого подібного не сталося. Власне, нічого не сталося. Немає списку файлів, завантажених чи не, для завантаження. Просто порожній екран.

Я негайно перевірив команду підтримки, де були мої резервні копії. Виявилося, резервні копії існують (феу!), Але вони надійно зберігаються в cPanel. Що добре, cPanel добре зберігає копії файлів.

Але чому б у вас тоді була кнопка «Завантажити резервні копії»?

Y?

Чи рекомендуємо ми InterServer?

Так ми робимо.

Це невелика, але надійна компанія, що володіє сильною технічною здатністю.

І хоча є певні сфери, які вона може вдосконалити – база знань, область входу в InterServer – там, де вона найбільше налічує компанію. Сильний час роботи, відмінна швидкість та дуже хороша команда підтримки разом із заблокованою ціною на життя роблять його найкращим вибором для більш технічно схильних веб-майстрів, які очікують помірний трафік.

Більш технічно схильний, тому що технологія – це те, про що йдеться в InterServer.

Це не самий зручний інтерфейс, але інфраструктура та люди, що стоять за ним, допомагають багато.

Більше того, якщо вам потрібно перейти до наступного рівня – VPS – це здається найбільш схожею компанією, яка може це впоратися. Я готовий розпочати наступний огляд InterServer, щоб побачити, як працює його сервіс VPS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector