Огляд HostPapa – найшвидший господар з Канади

HostPapa – це нагородний хост із послугами, пристосованими для малих підприємств з усіх ніш. З іншого боку, його хостинг-платформа здається доступною та багатофункціональною, але чи доживає її до галасу?


Я заплатив за спільну послугу HostPapa кілька місяців тому і почав відслідковувати її продуктивність за допомогою широкого тестування на еталонах, записуючи її час роботи за допомогою постійного моніторингу в реальному часі.

Я провів кілька тижнів, оцінюючи репутацію хоста через призму відгуків експертів та користувачів, а також уважно прочитав умови обслуговування та обіцяні функції. Результат – це детальний, неупереджений огляд HostPapa, який ретельно вивчає всі аспекти цього хостинг-провайдера.

Хто ХостПапа?

Приїжджаючи з Канади, веб-хостинг HostPapa має штаб-квартиру в Берлінгтоні, Онтаріо.

Заснована ще в 2006 році, ця приватна компанія зростає красиво та стабільно. Я вже коментував, як прагнення до розширення часто руйнує компанії. Як видається, у HostPapa чіткий план із цілісним підходом, який врівноважує зростання компанії, відмінну інфраструктуру та чудове обслуговування клієнтів.

Навіть незважаючи на те, що минулі події не є дуже надійним провісником майбутнього, філософія HostPapa прищеплює почуття безпеки та корисності, які є дефіцитними товарами.

Це не порожні слова.

Я зібрав важкі холодні номери, щоб показати їх, і вони згодні з більшістю оглядів HostPapa, які я перевірив.

"Кращий хостинг для малого бізнесу"

Час роботи

99,90%

Підтримка

8/10

Швидкість завантаження

0,90с

Особливості

9/10

ЗАГАЛЬНІ4.2

Основні – час роботи, швидкість та підтримка HostPapa

Почати огляд HostPapa з ціноутворення та особливостей, не попередньо перевіряючи його швидкість, тривалість роботи та технічну підтримку, було б марним вправою. Якщо ви не можете донести найважливіші речі, жодні хитромудрі трюки не зможуть поставити вас серед кращих постачальників веб-хостингу.

1. Пробіг – 99,91%

HostPapa забезпечує те, що обіцяє: 99,9% доступності.

Я ретельно ознайомився з умовами надання послуг, щоб побачити, що станеться, якщо тривалість роботи знизиться більше, але я не побачив жодного слова про компенсацію чи відшкодування.

Дивно, правда? Особливо враховуючи той факт, що ви можете побачити це на сторінці гарантії послуги:Гарантія безперервної роботи HostPapa?

У будь-якому випадку, я керував цим командою підтримки HostPapa. Вони запевнили, що будь-який надмірний час простою фіксується та повідомляється відповідно до платіжної команди, яка застосує адекватне відшкодування будь-кому, хто постраждав.

Тепер, згідно з моїми інструментами моніторингу в реальному часі, мій крихітний маленький веб-сайт HostPapa WordPress був в автономному режимі довше, ніж очікувалося в січні та лютому, і я не отримував жодної знижки та пояснень від команди-фактури компанії..

Щоправда, у той час я упустив шанс засунути їх і запитати, що відбувається, тому зараз я з нетерпінням чекаю наступного разу, коли я матиму можливість побачити, як вони розбираються з такими справами.

Якою б не була їхня реакція, той факт, що держава ToS нічого чіткого щодо повернення коштів та компенсацій, не є корисною.

Середній час роботи в 2018 році

 • Жовтень – 99,99%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 99,97%

Середній час Uptime 2019

 • Січень – 99,81%
 • Лютий – 99,59%
 • Березень – 100%
 • Квітень – 99,92%
 • Травень – 99,93%
 • Червень – 99,99%
 • Липень – 99,98%

"HostPapa забезпечує стандартні 99,9% часу роботи, але політика відшкодування дещо хитра."

2. Швидкість – найшвидший господар

 • Другий найшвидший час реакції – 0.20s (2-е)
 • Відмінний час завантаження – 0,90 с (4-й)
 • Чудовий під напругою – 0,19 с (3d)

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть на одній тестовій платформі два послідовних тести зазвичай демонструють дещо різні результати. Мій сайт HostPapa розміщується в Північній Америці, тому я перевірив його з США. Усі плагіни та кешування на стороні сервера було вимкнено.

Час до першого байту (TTFB) та повністю завантажений час мають велике значення для SEO та досвіду для кінцевих користувачів (що, безумовно, велике і те саме). Ось чому я обиваю ретельно, через кілька інструментів порівняльного аналізу.

HostPapa вразив мене палаючими великими швидкостями. Мій сайт WordPress постійно знаходиться в одному з найшвидших TTFB, які я бачив на сьогоднішній день. 200 мілісекунд в середньому надзвичайно мало.

Час, необхідний для повного завантаження сайту, щоб користувачі могли взаємодіяти, також короткий. Менш ніж за секунду все відображається для того, щоб відвідувачі насолоджувалися.

Не тільки це, але і спільна хостинг-платформа HostPapa здатна з надзвичайною легкістю обробляти припливи відвідувачів та одночасне з’єднання. Одночасно я надіслав 50 віртуальних користувачів, які відкрили майже 300 запитів до сервера, і він відповів на всі вони протягом 0,19 секунд.

Блідий!

Під час цього обстрілу з одночасними з’єднаннями практично не було шипів або відставань.

Середній час відгуку 2018 року

 • Жовтень – 0,19с
 • Листопад – 0,17с
 • Грудень – 0,16с

Середній час відгуку 2019 року

 • Січень – 0,21с
 • Лютий – 0,18с
 • Березень – 0,18с
 • Квітень – 0,19с
 • Травень – 0,26с
 • Червень – 0,24с

Відповідь під навантаженням 2018

 • Жовтень – 0,23с
 • Листопад – 0,23с
 • Грудень – 0,17с

Відповідь під завантаженням 2019

 • Січень – 0,20с
 • Лютий – 0,20с
 • Березень – 0,19с
 • Квітень – 0,15с
 • Травень – 0,17с
 • Червень – 0,21с

"HostPapa – це найшвидший хост в Трибуналі, коли враховуються всі три показники."

3. Прекрасна підтримка

Я провів кілька приємних обмінів із командою підтримки HostPapa.

По-перше, у мене виникли труднощі з з’ясуванням точних обмежень кожного спільного плану хостингу. Розумієте, HostPapa – ще один хостинг, який займається маркетингом lingo, який не має зв’язку з технічними реаліями.

Навіть після розгортання деталей плану ви можете побачити класичну нісенітницю, як “необмежений SSD”. Цього разу навколо умов надання послуг було визначено в тій мірі, що має означати “необмежений”, але я хотів чогось більш конкретного.

Отже, я поспілкувався з корисним агентом підтримки, який був досить пристойний, щоб визнати, що “необмежений у реальному розумінні цього слова” не існує де б не було і де б не було залучено серверів. Тому що, ви знаєте, веб-сервери – це не що інше, як потужні комп’ютери, пов’язані з фізичними обмеженнями.

Агент підтримки також надав ще одне посилання на деталі спільних планів, де було вказано кількість входів на план.

Це було корисно.

Ще одна цікава річ щодо HostPapa – це центр самодопомоги. Ведуча має велику базу знань з дуже корисними посібниками. Вони добре написані і точні; повний новачок може легко виконувати кроки.

"Дуже швидка та доброзичлива підтримка разом із чудовою базою знань."

Плюси HostPapa

HostPapa – одна з найкращих веб-служб хостингу 2019 року з ряду вагомих причин. Його спільна платформа універсальна, доступна, безпечна та потужна.

1. Широкий вибір варіантів хостингу

HostPapa – ідеальне рішення для хостингу для малого бізнесу будь-якого типу. Форуми, вікі, кошики для покупок, CRM та галереї – ви їх називаєте, HostPapa може розміщувати його та приймати його добре.

Справді, це не є унікальним для веб-хостингу, що базується в Торонто, оскільки подобається хостинг InMotion також задовольняє велику кількість програм, але HostPapa робить це на крок далі. Хост має багато виділених ресурсів для багатьох програм.

Нові користувачі можуть отримати велику користь від розширеної бази знань, однак команда підтримки також має середні знання про багато продуктів.

2. Відмінні відгуки користувачів

Нелегко для однієї людини ретельно і повністю переглядати постачальників веб-хостингів незалежно від кількості вкладеного в зусилля часу та зусиль..

На щастя, люди, які роками користуються господарями, діляться своїми позитивними та негативними враженнями, малюючи більш повну картину ситуації.

HostPapa знаходиться там разом із Hostinger та FastComet як один із провайдерів веб-хостингу з найкращими відгуками. Хоча відгуки користувачів HostPapa не дуже одностайно оцінюються, обмін поганим досвідом є небагатьом між ними.

3. Щедрі плани

HostPapa – це доступний хост, який пропонує багато навіть при найменшому плані. Нові користувачі знайдуть все легко доступне, але досвідчені веб-майстри також знайдуть багато речей, які також сподобаються.

Користувальницькі завдання cron, надмірність RAID-10, CDN та багато інших привілеїв включені на весь борт.

4. Вільна міграція

Це завжди приємно бачити. Провайдер веб-хостингу в Торонто готовий переглянути та санкціонувати вхідну міграцію будь-якого облікового запису cPanel з іншого хоста. Команда підтримки безкоштовно пересуває всі електронні листи, бази даних та веб-сайти.

Єдине обмеження – подати заявку на міграцію протягом 30 днів після реєстрації на HostPapa. Ви можете перенести понад 50 акаунтів cPanel – навіть якщо вони є у різних постачальників – безкоштовно на HostPapa.

5. Виділені ресурси

Ви можете втомитися читати його, як це відображається у всіх моїх оглядах веб-сайтів за 2019 рік, але я не втомлюся повторювати, як добре мати виділені серверні ресурси. Тому що це є дивовижно і надзвичайно важливо.

Я вже кілька разів заявляв, наскільки HostPapa підходить для малого бізнесу, але правда полягає в тому, що хост може з легкістю задовольнити зростаючі потреби компанії, що розширюється, або електронного магазину.

Кожен зі своїх спільних планів хостингу обіцяє користувачам певні ресурси сервера та дозволяє їм планувати майбутнє та знати, за що вони платять..

6. Безкоштовний веб-сайт Builder

HostPapa дійсно позначає усі скриньки. Компанія підтримує божевільну різноманітність рішень для створення веб-сайтів, але також пропонує власний розробник веб-сайтів.

Це дуже інтуїтивний інструмент, який допоможе вам встановити присутність в Інтернеті протягом декількох годин, навіть без попереднього досвіду створення сайту. Інтерфейс добре викладений, кількість шаблонів більш ніж задовільна – понад 120 – і функціональність є саме там.

Правда, конструктор перетягування не найшвидший, що я бачив, але він цілком адекватний і все-таки не перешкоджає значним зусиллям зі створення сайту..

7. Довідка щодо створення веб-сайтів

Якщо ви хочете скористатися можливостями створення веб-сайтів компанії, ви отримаєте безкоштовну консультацію з одним із фахівців з веб-дизайну.

Це прекрасна можливість уточнити, як ви передбачаєте свою присутність в Інтернеті, і дозволити їм створити сайт для вас.

Зараз це не безкоштовна послуга, але це дуже доступно та швидко. Я не ставлю цю послугу вище на позитивні позиції, тому що я не маю особистого досвіду з цим і не знаю, який кінцевий результат.

Однак саме його присутність є чимось заслуговуючим уваги і, безумовно, може допомогти власникам малого бізнесу, які фактично повинні вести свій бізнес і не мають часу марнувати технічні засоби.

8. Адекватна безпека

HostPapa застосовує свої заходи безпеки, і я повинен сказати, що вони є адекватними. Це був мій перший огляд компаній, що займаються веб-хостингом, я був би особливо вражений його функціями безпеки, але правда полягає в тому, що вони не є нічого надзвичайного.

І все-таки HostPapa позначає всі скриньки.

9. Хостинг WordPress хостингу

На перший погляд, рішення WP, яке пропонує HostPapa, виглядає підозріло, як звичайний спільний пакет. Але при більш детальному огляді ви можете дізнатись, що плани WordPress поставляються із попередньо встановленою програмою Varnish та WP, а також Jetpack.

HostPapa також обіцяє оновити свою WP автоматично, якщо цього захочете.

Непогано, особливо за цю ціну.

10. Безкоштовне навчання

Всі нові клієнти HostPapa мають право на 30-хвилинну консультацію з PapaSquad, яка може допомогти з початковими налаштуваннями, загальними порадами або розробити конкретну стратегію для використання Інтернету штурмом..

У певному сенсі це прославлена ​​послуга консьєржа, яка сама по собі є чудовою справою, але також може стати дуже корисним входом у світ хостингу.

Розмова з фахівцем на ранніх стадіях, коли ви багато в чому не зрозумілі, може послужити кермом для майбутнього.

11. Провайдер зеленого хостингу

HostPapa – один з піонерів відновлюваної енергії в індустрії хостингу. Присвячений 100% зеленій енергії, хостинг-провайдер у Торонто займає дуже тверезуючу та соціально відповідальну позицію щодо цього питання..

Данні центри споживають велику кількість електроенергії; запускати їх на відновлювані джерела енергії – це не означає подвиг.

Мінуси HostPapa

HostPapa робить багато справ правильно. Однак він все ще зростає та розвивається, і є кілька аспектів пропозиції компанії, які підривають загалом позитивне враження.

1. Вартість резервного копіювання додатково

Померлі, податки та втрата даних неминучі.

Маючи дискові масиви RAID-10 – це чудово, але якщо вам доведеться платити за відновлення даних, ця велич зменшується.

Автоматичне резервне копіювання – досить стандартна функція у більшості сучасних веб-хостингових пакетів, і, чесно кажучи, коли господарі змушують вас платити за таку базову послугу, вона смикає мені нерви.

Більшість розглянутих тут веб-служб хостингу включають автоматичні резервні копії з (принаймні) щотижневою частотою, але HostPapa не входить до числа них.

Тільки користувачі його найдорожчого плану користуються цією функцією, посилюючи відчуття, що хазяїн вважає це супер особливою преміальною послугою.

Це не так.

Жити далі.

2. Незрозумілі умови надання послуг

HostPapa обіцяє 99,9% часу роботи, але це обіцяє порожнечу. Немає можливості переглянути тривалість роботи вашого сайту, не покладаючись на зовнішні інструменти; ні HostPapa cPanel, ні його зона клієнтів не вказують на тривалість роботи.

І хоча така функція є рідкістю – HostGator має її – практично всі хости, які гарантують тривалість роботи, згадують, яка компенсація буде у випадку тривалого відключення.

HostPapa не вказує, що отримають користувачі, у яких спостерігається більший час простою, а також як це буде надано.

Чесно кажучи, це дуже сумна помилка.

Чи рекомендуємо ми HostPapa?

ТАК ДУМКА!

Я не можу – не можу відійти від тенденції: відгуки HosPapa в значній мірі позитивні, оскільки компанія надає хороший сервіс. Так просто.

Дуже гарну швидкість та безперервний час підтримує чесна та корисна команда служби підтримки, що достатньо для створення чудового сервісу. Дійсно, компанії може не вистачити деяких розширених функцій, як, наприклад, SiteGround та InMotion хостинг, але їх спільні пакети дуже добре округлені.

Настільки, що мені важко було перерахувати багато негативів у моєму огляді HostPapa. Так, хост на базі Торонто не має по-справжньому глобальної присутності – немає центрів обробки даних по всьому світу – але він має хороші зв’язки, з локалізованими параметрами хостингу, тобто серверами в центрах обробки даних, якими керують інші.

Загалом, HostPapa – це найкращий вибір для користувачів, ринок яких передусім знаходиться в Північній Америці.

HostPapa з першого погляду

Підтримка

База знань

Спільні плани хостингу

Панель управління

Кількість розміщених доменів

Кількість баз даних

Рахунки електронної пошти

Зберігання електронної пошти

Резервне копіювання та відновлення

Зберігання

Пропускна здатність

Технологія

Безпека

Реєстрація доменного імені

Міграція сайту

Веб-сайт

Електронна комерція

Спеціалізований хостинг

Хостинг Windows

Центри обробки даних

Час роботи

Швидкість

Ціноутворення

Структура цін

Гарантії

Прогнозне повернення коштів для дострокового скасування

Халяви

Веб-сайт компанії

Культура компанії

Телефон, чат, електронна пошта, 24/7
Різноманітна та інформативна
3 спільні плани хостингу
CPanel HostPapa
2 домени для найменшого плану, необмежений для решти
25 для найменшого, необмеженого для двох інших планів
100 для Стартового плану, необмежений для решти
500 Мб на електронну пошту, загалом 5 Гб для перших двох планів, 1 ГБ та 10 ГБ відповідно для Business Pro
Резервні копії коштують додатково в перших двох планах
Необмежений; лише найменший план обмежує простір до 100 Гб
Без вимірювання
SSD, виділені ресурси, доступні понад 400 додатків
Міцний пакет безпеки
Безкоштовний домен з усіма планами
Так, протягом перших 30 днів
Інтуїтивно зрозумілий та гнучкий конструктор сайтів
Безкоштовний SSL включений, підтримуються багато спеціалізованих рішень для електронної комерції
HostPapa має спеціалізовані плани хостингу WordPress та підтримує обізнаність у багатьох веб-технологіях
Ні
Сервери по всьому світу
Солідна продуктивність, 99,9% обіцянок виконано
Дуже швидкий передній і задній кінець
Низькі вступні внески, обґрунтований підйом після поновлення
Попередня оплата зменшує вартість на місяць. Плата за оновлення приблизно в середньому в галузі
Обіцяно 99% часу безперебійного користування, але немає чіткої гарантії, згаданої в ТЗ
Ні
Реєстрація домену, SSL
Корисна та інформативна, можливо, трохи захаращена
HostPapa – господар в Торонто, і, як і більшість канадських речей, він проектує доброзичливе, корисне та зелене обличчя
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector