Огляд хостингу A2 – Малі та видовищні компанії

Хостинг A2 привернув мою увагу давно. Його присутність у моєму постійному пошуку найкращої компанії-хостингу є лише логічною. А2, здається, є одним із тих вибагливих, доброзичливих господарів, які цінують високу продуктивність та надійність.


Але чи справді це добре??

Огляди користувачів A2 припускають, що це так, але мені просто довелося підключити загальний план хостингу компанії Swift компанії до постійного моніторингу в реальному часі і перевіряти час роботи та швидкість роботи встановленої WordPress за замовчуванням, щоб зробити висновки; вони випливають у цьому огляді хостингу даних A2.

Я також знайшов причини заважати команді технічної підтримки, прочитав умови надання послуг та перевірив структуру цін цього зеленого хостинг-провайдера на наявність прихованих платежів та додаткових продажів.

Результат можна побачити в наступних рядках.

Що таке хостинг A2?

A2 хостинг – глобальний провайдер веб-хостингу. Розташований у Ен-Арбор (ви помітили двох A-там?), A2 – екологічно чиста компанія, що має чотири дата-центри та дуже відкрите, доброзичливе ставлення.

Незважаючи на існування з 2001 року, цей незалежний веб-сайт не є найпопулярнішим ім’ям у цій галузі, але це не є недоліком.

Правду кажучи, я набагато більше схильний давати порівняно невелику і перспективну компанію тому, ніж гігантську корпорацію. Я бачив більше, ніж моя справедлива частка великих компаній, які не вміють нормально працювати зі своїми масивними клієнтськими базами.

Більше того, деякі великі гравці, як правило, зосереджуються на швидкоплинному маркетингу, а не на речах, які справді мають значення, а саме на інфраструктуру та надійне середовище хостингу..

У кожному разі, не маючи глобального визнання та сильної маркетингової присутності, скажімо, HostGatorand GoDaddy, A2 хостинг дуже обережно і прискіпливо обіцяє піднесену підтримку та бездоганну інфраструктуру.

І ти знаєш що?

Цифри говорять, що A2 доставляє.

Перевір.

"Швидкий та багатий на хостинг хостинг"

Час роботи

100%

Підтримка

10/10

Швидкість завантаження

1,15 секунди

Особливості

9/10

ЗАГАЛЬНО3.6

Основні – хостинг, швидкість та підтримка хостингу A2

Годинники A2 у пристойні часи і забезпечують хорошу підтримку зростаючої клієнтської бази.

1. Відмінна час роботи – 99,99%

Uptime – це назва гри. Налаштування вашого веб-сайту – це те, за що платять хостинг-провайдери.

A2 робить хорошу чудову роботу в забезпеченні стабільності протягом року.

Поки мій базовий сайт WordPress з компанією був в Інтернеті 99,9% часу, саме це і обіцяє A2.

Коли я кажу, що обіцяє, хостинг-провайдер гарантує таку надійність і дає компенсацію, коли вона не доставить. A2 зараховує 5% щомісячної плати за кожну годину простою, що є досить розумною політикою.

Усі чотири центри обробки даних мають високу безпеку, піднесене підключення до мережі та кілька механізмів живлення, щоб гарантувати безперебійну роботу.

Середня кількість часу в 2018 році:

 • Серпень – 100%
 • 99,98% вересня
 • Жовтень – 100%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 100%

Середній час в 2019 році:

 • Січень – 100%

"A2 дотримується своєї обіцянки 99,9% в режимі тривалості роботи і навіть перевершує її."

2. Дивовижна швидкість

 • Час відповіді – 0,54 секунди (7-е)
 • Повністю завантажений час – 1,15 с (7-е)
 • Розумні під навантаженням – 0,76s (7-е)

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть на одній і тій же тестовій платформі два послідовні тести зазвичай демонструють дещо різні результати. Мій сайт A2 розміщується в Мічигані, тому я перевірив його з американських місць. Усі плагіни та кешування було вимкнено.

Швидкість завантаження веб-сайтів – це те, що робить або порушує присутність в Інтернеті. Це може здатися перебільшеним, але це правда, оскільки і пошукові системи, і користувачі штрафують повільні веб-сторінки.

Відверто кажучи, втрата відвідувачів та рейтинг через погану ефективність заслужено заслуговують, оскільки існує безліч легких оптимізацій та безліч швидких веб-хостів; надання поганого досвіду є невиправданим.

Хостинг A2 обіцяє вражаючу швидкість, і ось що ви отримаєте. Я підписався лише на середній план компанії, і мій маленький сайт WordPress не користується перевагами прискорювача Turbo.

Тим не менш, орієнтири, які я зібрав з трьох різних джерел (середні значення, відображені тут), дуже поважні. І хоча TTFB (час на перший байт) займає А2 на 7-й позиції, час, необхідний для повного завантаження сайту, швидко, трохи більше секунди. Це суцільні цифри, навіть не найкращі, які я бачив під час підготовки оглядів хостинг-трибуналу.

За останні кілька місяців 2018 року та на початку 2019 року A2 стабільно посідає 7 місце за швидкістю.

Знову ж таки, найбільший спільний план має прискорення швидкості, яке кешує весь HTML-вміст сторінки та завантажує його на мить очей. Додаткові налаштування, такі як Memcached та OPcache, зменшують час відповіді MySQL та PHP відповідно, завдяки чому Turbo планує варіант хостингового швидкого хостингу..

Сервер A2 проявляє стабільність і швидкість.

Надійний та непохитний відгук незалежно від навантаження.

Навіть без усіх цих оптимізацій, A2 sever справді добре працював під навантаженням. Я надіслав 50 віртуальних користувачів, які встановили понад 250 одночасних з’єднань. Це дуже багато для спільного середовища, але всі запити надходили з надзвичайною послідовністю та швидкістю.

Загалом, я мушу сказати, що A2 Hosting має дуже добре налаштоване середовище хостингу, яке підходить для сайтів із значною кількістю відвідувачів.

Середній час відгуку 2018:

 • Серпень – 0,47с
 • Вересень – 0,39с
 • Жовтень – 1,02с
 • Листопад – 0,50с
 • Грудень – 0,36с

Середній час відгуку 2019:

 • Січень – 0.40с

Повно завантажена сторінка 2018:

 • Серпень – 1,07с
 • Вересень – 1,04с
 • Жовтень – 1,38с
 • Листопад – 1,18с
 • Грудень – 1,01с

Повністю завантажена сторінка 2019:

 • Січень – 1,21с

Відповідь під навантаженням 2018:

 • Серпень – 0,66с
 • Вересень – 0,56с
 • Жовтень – 1,47с
 • Листопад – 0,60с
 • Грудень – 0,67с

Відповідь під навантаженням 2019:

 • Січень – 0,61с

"Хостинг A2 має розумну швидкість і може обслуговувати значну кількість відвідувачів."

3. Зоряна підтримка

Ви пам’ятаєте, як я вам казав, що бути дещо меншим за конкурентів може бути хорошою справою?

Хостинг A2 влучно доводить це.

Компанія зростає з моменту заснування, але зростання стабільне і не вимушене. Як результат, хостинг-провайдер обробляє адекватно зростаючу кількість клієнтів без шкоди для його послуг та цілісності.

Всі мої взаємодії з командою підтримки – переважно в чаті, як ви могли здогадатися – були швидкими, інформативними та приємними. Найдовше, що я чекав, коли чат буде зібраний, було близько 2 хвилин, і це сталося раннього суботнього ранку. На всі інші запити до чату відповіли протягом декількох секунд, і представники були дуже корисними та доброзичливими.

Це все добре і весело, але правда полягає в тому, що вам може навіть не потрібна команда підтримки A2, якщо у вас є певний час і бажання вчитися.

База знань про хостинг A2 – це чудова колекція корисних статей та навчальних посібників, які постійно оновлюються та розширюються.

Нарешті, є регулярні записи в блозі, які містять дуже корисну інформацію для нових веб-майстрів.

"Зоряна підтримка, підкріплена не менш вражаючою базою знань та зручними записами в блогах."

Плюси хостингу A2

Я визнаю, що A2 – дуже приємний хостинг-провайдер. Якщо ви любите корисних вун, які знають, як створити надійні хостингові послуги, і які переймаються оточенням, тобто. Але, щоб не виглядати так, як дівчинка-підліток побита любов’ю, ось основні переваги, які може запропонувати A2 хостинг.

1. Безкоштовні резервні копії Offsite Goodies

Прийміть собі каву і запитайте всіх, хто має справу з цифровими даними про важливість резервного копіювання всього; кава допоможе вам просидіти через неминучу суперечку, яка випливає.

Резервні копії – рятівники а деякі хостинг-провайдери платять за послугу, але не A2 хостинг. Компанія робить автоматичні резервні копії безкоштовно.

Безкоштовні та платні резервні рішення - приголомшлива річ.

Підтримай мене, я?

Тепер безкоштовні автоматичні резервні копії не так властиві хостингу A2, але цей хост робить відновлення файлів ще на крок. За допомогою простого плагіна ви можете автоматизувати процес створення локальних резервних копій. тобто копії вашого веб-сайту та його баз даних на ваш персональний комп’ютер.

Це дивовижна та дуже потрібна функція, яку я дуже сподіваюся побачити у всіх постачальників веб-хостингів. Чим більше резервних копій, тим безпечніші ваші дані. У вас не може бути занадто багато резервних копій, а наявність пункту відновлення за межами сайту – це казкова страховка для довговічності вашого сайту.

Справді, ця функція є платною надбудовою, але як тільки ваш сайт почне рости, ви оціните його корисність.

Тим не менше, якщо ви не хочете обтяжувати свій бюджет, автоматичні резервні копії вас покривають.

2. Гарантія повернення грошей… У будь-який час!

У хостингу A2 застосовується стандартна 30-денна гарантія повернення грошей, яка обіцяє повне повернення коштів, якщо ви скасуєте свої послуги протягом першого місяця їх використання. Однак якщо ви хочете скасувати довгостроковий план до його закінчення Ви матимете право на отримання заздалегідь відшкодованого повернення на решту періоду хостингу.

Це щось унікальне серед кращих провайдерів веб-хостингу. У переважній більшості випадків після закінчення строку гарантії повернення грошей ви не маєте права на відшкодування за дострокове припинення послуг.

A2 дуже прозорий і відкритий щодо своєї практики та плати лише за надані послуги.

3. Відмінна апаратура

A2 хостинг – одна з компаній, яка намагається досягти сталого зростання над кричущим маркетингом.

Потенційні клієнти можуть отримати дійсно гарне уявлення про те, що вони потрапляють, перевіривши деталі плану. Все викладається з першого погляду, оскільки технологія, яка забезпечує швидкі та надійні плани A2, може змусити власників пишатися.

Всі сервери A2 оснащені SSD, які в кілька разів швидше, ніж накопичувачі жорсткого диска. Маючи не менше 12-ядерних процесорів та достатньо 64 Гб оперативної пам’яті, навіть найменші сервери компанії виграють удар.

Додайте до цього чудову мережеву ємність у кожному центрі обробки даних A2 та вражаючий час роботи та хорошу швидкість легко пояснити.

4. Сучасні технології

Інфраструктура A2 є потужною та повністю сучасною.

HTTP / 2 може не дуже означати для вас, але для тих, хто переглядає ваш сайт, це перетвориться на кращу ефективність сайту на всіх платформах.

Я згадував, що A2 хостинг схожий на прихильну компанію, і це ви можете побачити за наявністю параметрів командного рядка для WordPress, Python та Ruby. Усі облікові записи хостингу мають доступ до стандартної бази даних MySQL Linux, а також до Postgre SQL.

A2 забезпечує реальну цінність.

Хостинг A2 пропонує дуже цікавий набір цінних послуг.

Гарна новина для розробників ще далеко не закінчена як Git, CVS, Subversion & Mercurial також доступні.

5. Безкоштовний SSL

Сертифікати SSL раніше резервувались для сайтів електронної комерції, але вже кілька років Google займає рейтинг усіх веб-сторінок із зашифрованим підключенням вище, ніж без. Гігант пошукової системи вважає шифрування достатньо важливим для відображення попереджень під час переходу до незашифрованого сайту.

Ініціатива Let’s Encrypt – це прямий результат цього кроку Google. Його швидко підтримали та прийняли багато організацій, у тому числі кілька високоякісних веб-хостів. A2 є одним з них і оснащує всі свої спільні плани безкоштовним SSL.

Найкраще, що SSL готовий до використання прямо з коробки. Не потрібно турбуватися про його встановлення чи поновлення.

6. Безкоштовний HackScan та розширена безпека

Я, мабуть, мав би зробити розділ під назвою БЕЗКОШТОВНЕ ПІДТРИМАННЯ та прокрутити його.

Знову ж таки, це стало б масовою стіною тексту, оскільки A2 має безліч функцій, що підпадають під цю категорію.

HackScan є частиною надійної системи захисту, яка захищає всі сайти, розміщені з A2. Це запобігає поширенню шкідливих порушень та зараженню більшості сторінок атакованого сайту.

Перш ніж хакери дістатись до фактичного сайту, їм доведеться переходити через серйозні захисні сили, подвійний брандмауер веб-хостингу та посилений захист сервера.

Користувачі WordPress, Drupal та Joomla можуть бути впевнені, що їх CMS завжди будуть оновлені, оскільки A2 має інструмент безпеки Patchman для автоматичного встановлення нових версій. Він також може виявляти файли та сторінки, які страждають на карантині, та карантин.

Щоб завершити його, A2 хостинг має регулярні оновлення ядра, що забезпечують безпеку його середовища як завжди.

7. Вільна міграція

Я дійсно повинен був піти на окремий розділ із безкоштовними функціями.

Окрім безкоштовних перевірок безпеки, резервного копіювання, SSL-файлів та відшкодованих відшкодувань у будь-який час, A2 хостинг може безкоштовно переходити на ваш сайт cPanel..

Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на A2, придбати бажаний план і попросити міграційну команду компанії передати всі свої дані від хоста, який ви бажаєте залишити. Це економить багато часу та зусиль, і зазвичай не обтяжує простоїв. Поки операція не буде завершена, ваш сайт завантажуватиметься від старого постачальника.

Після того, як все буде скопійовано на A2 та успішно протестовано, ви можете безперешкодно перемикати хости, налаштовуючи сервери імен вашого домену.

Переміщення вашого сайту завдяки технічній підтримці приймаючої компанії – це найкращий спосіб зробити це. Основна перевага міграційної служби, крім очевидних елементів економії часу, – це додаткова технічна експертиза.

Копіювання сайтів з одного сервера на інший не зовсім схоже на копіювання файлу з однієї папки вашого персонального комп’ютера в іншу. Найчастіше сервери двох хостинг-компаній налаштовані дещо інакше. Технологічна підтримка компанії, що приймає, може враховувати відмінності та усунути неполадки, якщо це необхідно, щоб ваш сайт працював безперебійно і без жодних збоїв.

8. Хостинг, оптимізований для WordPress

Практично всі спільні плани хостингу можуть успішно розміщувати WordPress, але, як і SiteGround, A2 гарантує, що популярна CMS працює на абсолютному максимумі. WordPress встановлюється протягом декількох секунд за допомогою оптимізації A2, що підвищує швидкість та безпеку.

Швидкість збільшується за допомогою кешування та стиснення, налаштованих відповідно до серверів A2, а захист підвищується за допомогою автоматичних оновлень безпеки.

Розробники також можуть добре використовувати WP-CLI.

9. Зелена компанія

A2 хостинг – це вже більше десяти років екологічна компанія. І я не говорю лише про кольорову гаму на своєму веб-сайті.

Постачальник хостингу активно зменшує викиди вуглецю з 2007 року і вже досяг 100% нейтральності вуглецю. Він також запускає програми посадки дерев та зменшення використовуваного пластику.

Ви хочете мати ділянку та ліс?

A2 дійсно докладає зусиль, щоб зменшити свій екологічний відбиток.

Загалом, соціально відповідальний господар переймається спадщиною, яку він створює. Дані центри потребують величезної кількості енергії та охолодження, і приємно бачити ініціативи, які заперечують негативний вплив, який можуть мати тисячі серверів.

Мінуси хостингу A2

Хостинг A2 – це дуже солодкий постачальник послуг хостингу, але є певні речі, які можна зробити краще. Жоден з них не є справжнім ділом, але варто згадати.

1. Turbo Booster тільки в найбільшому плані

Тут і там A2 відображає 20-кратний прискорювач швидкості, який має його хостинг, але правда полягає в тому, що ця додаткова оптимізація включена лише в найбільший із трьох планів хостингу. Справді, це має сенс, оскільки сайти, що використовують найбільший спільний пакет, можуть бути важкими. Вони, безумовно, можуть отримати вигоду від підвищення швидкості.

A2 має дуже справедливий маркетинг, за одним винятком.

Невеликий розрив, який обіцяє більше двох третин планів.

Тим не менш, заманлива обіцянка неймовірної швидкості помітно відображається на домашній сторінці A2 і виглядає цілком як перевага.

2. Вступний план обмежений

Найменший план, який може запропонувати хостинг A2, порівняно обмежений. Він може розміщувати один домен з не більше 5 баз даних та 25 поштових скриньок.

Він розроблений для невеликих початкових веб-сайтів, які не мають багатьох технічних вимог і підтримують відносно невелику кількість людей за кадром. Що стосується вступних угод, я бачив набагато краще.

Ми рекомендуємо хостинг A2?

Так ми робимо.

Відповідальний, доброзичливий та прискіпливий, A2 Hosting – це компанія, орієнтована на першочергові результати. І це вдається.

План Swift, який я перевірив на цей огляд годинників, на респектабельних швидкостях, а Turbo обіцяє ще кращі показники.

Чудова технічна підтримка, хороший вибір хостингових рішень, які добре збільшуються в міру зростання пакетів, і міцна база знань зробила мій огляд A2 хостингу легким для дослідження та створення, а також вони оцінюють компанію як один з найкращих варіантів хостингу там.

Незалежно від відносної відсутності слави, хостинг-провайдер заслуговує на своє місце серед кращих.

А2 ГОСПОДАРСТВО В ОГЛЯД

ПідтримкаБаза знаньСпільні плани хостингуПанель управлінняКількість розміщених доменівКількість баз данихЕлектронна поштаРезервне копіювання та відновленняЗберіганняПропускна здатністьТехнологіяБезпекаРеєстрація доменного іменіМіграція сайтуВеб-сайтЕлектронна комерціяСпеціалізований хостингХостинг WindowsЦентри обробки данихЧас роботиШвидкістьЦіноутвореннябагата структураГарантіїПрогнозне повернення коштів для дострокового скасуванняХалявиВеб-сайт компаніїКультура компанії
A2 хостинг має дуже знаючу, чуйну та доброзичливу команду підтримки
Дуже міцна база знань, яка регулярно оновлюється
3 плани хостингу
cPanel, добре оптимізований
1 з найменшим планом і необмежений для двох інших
5 за найменший план, стільки, скільки вам подобається для інших двох
25 поштових скриньок для найменшого плану, необмежений для двох інших. Зберігання необмежене для всіх
Резервні копії сервера назад, безкоштовно з планами 2 & 3. У всіх планах доступне рішення для резервного копіювання DropMySite для створення повних автономних резервних копій. Дуже зручно, оскільки зламані сайти можуть заразитися разом зі всіма їх копіями на cPanel
Безлімітно по всій раді
Безлімітно по всій раді
SSD, RAID 10 на всій основі, сумісність HTTP / 2
Сканування сервера HackScan. A2 Оптимізована поліпшена безпека для WP. Давайте шифруємо SSL автоматично
Безкоштовна реєстрація, безкоштовний трансфер
Так, безкоштовно, якщо платити
Безкоштовно у всіх планах
Безліч торгових візків доступні, а безкоштовний SSL на всій основі дозволяє здійснювати онлайн-торгівлю
Усі плани оптимізовані для WordPress, за допомогою попередньо налаштованого кешу та автоматичних оновлень
Так, три плани
Обслуговується на трьох континентах, кілька шарів надмірності
99,9% гарантія
Дуже швидкі часи відгуку та непогана продуктивність по всьому світу завдяки безкоштовному CDN, включеному у кожен план
Ціни є розумними, з 30-денною гарантією повернення грошей та затримкою повернення коштів, коли цей період закінчиться. Найдорожчий план – $ 9,31 на місяць, коли платять за 2 роки наперед. Для всіх функцій, які він має, це досить хороша ціна
Щомісячна ціна знижується лише на дворічні плани
30-денна гарантія повернення грошей
Гарантована
Рекламні кредити для Bing та Yahoo можна вимагати у всіх планах
Інформативний, простий у використанні
Супер зелена компанія, яка не відрізняється вуглецю вже більше 10 років і підтримує багато екологічних ініціатив
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map