Огляд хостингерів – Спільний хостинг-провайдер із точним балансом між ціною та продуктивністю

Перший раз, коли я відвідав Hostinger.com, мене вразили дві речі: надзвичайно низькі ціни на спільний хостинг та інформативна цінність сайту. Звичайно, це спонукає користувачів купувати хостинг за допомогою деяких стандартних маркетингових прийомів, однак у нього також є багато законної інформації, тоді як щомісячна плата нереально низька.


Ще одна річ, яку я помітив під час підготовки попереднього дослідження до цього огляду Hostinger, – це те, що це господар із сильним технічним родословом. Однак технічно обгрунтованих господарів багато на сторінках хостингового трибуналу. Потрібно було більше інформації.

Ось чому я придбав спільний план Premium, встановив на нього чистий WordPress і почав стежити за його тривалістю та швидкістю роботи.

Після кількох місяців тестування, ось що я можу вам розповісти про Хостінгер, і все це підсумовано в неупередженому, детальному огляді.

Що таке хостинг?
Створений у Литві близько 15 років тому, Hostinger – це міжнародний бренд з дуже сильною присутністю на багатьох ринках. Це компанія, яка не поклоняється EIG або GoDaddy. Натомість вона прагне створити власну імперію. Тільки те, що ця імперія відчуває себе напрочуд добре.
Зрештою, Hostinger створив і досі працює найбільшим безкоштовним хостинг-провайдером. Тепер, 000webhost не позбавлений своїх недоліків – далеко від цього – але той факт, що він був осмислений та реалізований людьми, що стоять за Хостінгером, і все ще нічого не стягує, оскільки з них щось не рахується.

"Кращий загальний хост протягом 17 місяців"

Час роботи

99,90%

Підтримка

9/10

Швидкість завантаження

0,68 сек

Особливості

9/10

ЗАГАЛЬНО3.6

Основи – Швидкість хостингу, час роботи та підтримка

Одні кажуть, що хостинг-провайдер хороший лише як його найповільніший сервер, інші зосереджуються на тривалість роботи та обслуговування клієнтів. Я не дискриміную їх і не перевіряю їх усіх. Екстенсивно

1. Хороший час роботи – 99,91%

Перебіг часу – один з найголовніших прикметників якості веб-хостингу, і хостингер робить це досить добре.

99,91% тривалості моніторингу протягом шести місяців не є поганим результатом; вона потрапляє в обіцяні 99,9%.

Поки, лише в грудні 2018 року, мій маленький сайт WordPress був у режимі офлайн довше, що призвело до 99,63% часу роботи. Правду кажучи, через святковий період, в який він припав, я не знайшов часу подати скаргу до господаря.

Хостингер обіцяє 5% відшкодування щомісячної плати за хостинг кожного разу, коли буде порушено угоду про розширення договору про угоду. Зважаючи на те, що протягом 4 з 6 місяців тривалість безперервного часу була бездоганною, я не очікую, що незабаром з’являться причини скаржитися.

І все-таки обіцяна компенсація дуже мала

"Хостингер підтримує 99,9% часу, але обіцяє дуже обмежену компенсацію."

Середній час роботи в 2018 році

 • Жовтень – 100%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 99,62%

Середній час Uptime 2019

 • Січень – 99,99%
 • Лютий – 100%

2. Чудова швидкість

 • Надзвичайно швидкі часи реакції – 0,19 с (1-е)
 • Дуже швидкі завантаження – 0,68 с (1-е)
 • Стабільний під навантаженням – 1,17 с (8-е)

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть на одній тестовій платформі два тести, як правило, демонструють дещо різні результати. Мій сайт Hostinger розміщений по всій Атлантиці, тому я перевірив його з американських місць. Усі плагіни та кешування на стороні сервера було вимкнено.

Консенсус між користувачами та професіоналами – рідкісна річ в Інтернеті. І все-таки більшість людей погоджуються у своїх відгуках Hostinger, що це швидкий хост. Дані, які я зібрав із чотирьох різних інструментів тестування на еталонах, підтверджують стільки ж.

Фактично, це один з найшвидших хостинг-провайдерів Я протестував поки що.

Швидкість переднього фронту нічим не вражає. Сервер Hostinger займає близько 0,19 секунди відповісти першим байтом даних. Тоді, це потрібно всього 0,68 секунди щоб повністю відобразити сторінку.

З такими результатами моє встановлення Hostinger WordPress є найшвидшим завантажувальним сайтом під моніторингом, просто обробляючи вподобання InterServer та Dreamhost.

images / hostinger-review-the-shared-hosting-provider-with-fine-balance-between-price-performance-3.png

Якщо мова йде про швидкість зворотного ходу, Hostinger також пропонує.

Це далеко не найкращі виконавці в цій категорії, але однаково віддалені від найгірших. Середній час відповіді на майже 300 одночасних запитів – 1,17 секунди – це зовсім не погано.

Середній час відгуку 2018:

 • Жовтень – 0,13s%
 • Листопад – 0,12с
 • Грудень – 0,21с

Середній час відгуку 2019:

 • Січень – 0,21с
 • Лютий – 0,14с

Повно завантажена сторінка 2018:

 • Жовтень – 0,71с
 • Листопад – 0,59с
 • Грудень – 0,60с

Повністю завантажена сторінка 2019:

 • Січень – 0,84с
 • Лютий – 0,83с

Відповідь під навантаженням 2018:

 • Жовтень – 1,12с
 • Листопад – 1,12с
 • Грудень – 1,15с

Відповідь під навантаженням 2019:

 • Січень – 1,27с

"Хостингер – це серйозно швидкий провайдер веб-сайтів."

3. Підтримка може бути кращою

Якщо ви перейдете на Hostinger.com, ви можете бути здивовані, побачивши, що команда підтримки називається “Команда успіху клієнтів”. Звучить чудово, але мій досвід вражаючих маркетингових термінів був досить нерівномірним.

Щойно я відкрив сторінку підтримки, дві тривоги вимкнулися.

Спочатку, ніде не вказаний номер телефону. Як не дивно, офісні адреси компанії в Каунасі та Ларнаці є, тому ви можете, імовірно, надіслати лист. Обидва місця вказані у відповідних поштових індексах.

Явна відсутність підтримки телефону надзвичайно дивна, але я ще не був готовий знижувати хостингер.

Потім я побачив другу дивну річ під виглядом яскравого “Давайте чатімо!” кнопка, яка дозволяє… надіслати електронний лист?

images / hostinger-review-the-shared-hosting-provider-with-fine-balance-between-price-performance.jpg

Якщо серйозно, ви натискаєте його, і це переведе вас до контактної форми. Я кілька разів спробував це, думаючи, що, можливо, це надсилання мого запиту агенту чату, який може підготувати адекватні відповіді. Я отримав електронний лист, який містив однорядну відповідь на моє однорядне запитання.

У зв’язку з цим це відчуває себе в чаті.

Тільки, що це не так.

Розум, Мені вдалося дістатися до чату, врешті-решт Він доступний лише на сторінці підтримки Hostinger; сама сторінка не пов’язана на домашній сторінці. Я спробував з Hostinger.in, а також з версії хоста у Великобританії, але не знайшов прямих посилань на підтримку.

О, це не працювало на Firefox.

У всякому разі. Кнопка чату розташована в правому нижньому куті, і я закінчив приємну, хоча і не зовсім переконливу розмову з агентом підтримки. Він був прискіпливим та доброзичливим, але трохи тюкання та пробування виявило, що певні рекламовані функції вводять в оману. Детальніше про це в розділі мінусів мого огляду Хостінгера.

Поки блукаючи по веб-сайту Hostinger, шукаючи невловимий варіант чату, я вирішив перевірити Reddit для веб-хостингу для отримання додаткової інформації.

Мої пошуки найкращого веб-хостингу часто переносять мене на Reddit, де також відвідує хостингер. Підтримка там оцінена досить добре, але очевидний брак пари основних каналів комунікації жахливий.

"Команда підтримки здається компетентною, але відсутність телефону є серйозним недоліком. Варіант чату в реальному часі також може бути доставлений набагато доступніше."

Плюси хостингу

Хостинг-хостинг рішення хостингу навряд чи можна визначити видатним пакетом, але він є чітким і надійним. Як новачки, так і досвідчені користувачі можуть знайти багато речей, які сподобаються.

1. Божевільно дешево

Я детальніше розповім про плату за хостинг, трохи пізніше, але дозвольте сказати вам, що компанія є простою $ 0,99 від того, що він отримав назву безкоштовного хоста веб-сайту. Без жартів. 99 центів. Навіть не долар.

2. Виділені ресурси

Хостингер обіцяє певну потужність процесора та оперативної пам’яті для кожного з трьох спільних планів хостингу, що є чудовою новиною для тих, хто росте і розширюється. Знаючи, за що ви платите і весь той джаз.

Завжди важко сказати, наскільки добре реалізується таке точне управління ресурсами, але бачити зусилля, щоб присвятити кожному користувачеві певну обчислювальну потужність, завжди приємно.

3. SSD По всій раді

Що стосується інфраструктури, Hostiger не відстає від останніх галузевих стандартів. Всі його сервери працюють на SSD. Твердотілі накопичувачі набагато швидше, ніж у старих жорстких дисків, тому це очевидне оновлення.

4. Вбудований кеш

У всіх планах Hostinger увімкнено кешування Nginx. Не заглиблюючись углиб технічних можливостей, досить сказати, що Nginx – це потужний і швидкий веб-сервер; він був розроблений для того, щоб перевершити Apache і належним чином це зробив. Коли кешування Nginx на стороні сервера налаштовано належним чином (в чому підтримує хостингерська підтримка), навіть динамічні сайти, наповнені вмістом, повинні працювати бездоганно..

5. Регулярні резервні копії

Хоча лише Бізнес-план гарантує щоденне резервне копіювання, кожне із спільних хостинг-рішень створює резервні копії ваших даних щотижня. Багато хто вважає це самим мінімальним мінімальним веб-хостом – я цілком згоден з цим поняттям, – але правда полягає в тому, що регулярні резервні копії не забезпечуються повсюдно. Я дивлюся на тебе, тато.

6. 30-денна гарантія повернення грошей

Гарантії повернення грошей – це стандартна практика серед провідних веб-хостинг-компаній. Хостингер не перевершує це, а йде з тим, що пропонує більшість провайдерів. 30 днів не так багато, щоб перевірити сервіс веб-хостингу належним чином, але нескінченно краще, ніж нічого. Я дивлюся на тебе, тато.

images / hostinger-review-the-shared-hosting-provider-with-fine-balance-between-price-performance-2.jpg

7. Неограниченное Cronjobs

Ви чули це правильне, необмежене кріплення. Найменший план (який уже є однією ногою в категорії безкоштовного веб-хостингу) підтримує лише одну роботу за один раз, але два інших спільних рішення можуть працювати стільки, скільки вам потрібно. Cronjobs є приголомшливим. Їх ніколи не можна мати занадто багато.

8. Гіт по всій раді

Поки ми на ньому, давайте розберемося в повній мірі. Усі плани Hostinger поставляються із сховищем контролю версій Git. Якщо ви не знаєте, що це таке, ви, ймовірно, не будете користуватися ним у будь-якому випадку, але якщо ви це зробите – чудово, правильно?

9. Оптимізовано для WordPress

Плагіни та сервери для кешування WordPress, готові розмістити цю популярну систему управління контентом, роблять Hostinger чудовим домом для цього.

Програма встановлення в один клік та автоматичні оновлення роблять пакет WordPress Hostinger досить спокусливою пропозицією.

10. Патентна панель управління

Правду кажучи, мені знадобилося досить багато часу, щоб вирішити, чи вбудована вбудована панель управління належить до категорії “плюси” чи ні.

Хоча я захоплююсь такими ініціативами, вони рідко є кращими за існуючі рішення. Я інстинктивно замислювався, чому Hostinger не використовує cPanel.

images / hostinger-review-the-shared-hosting-provider-with-fine-balance-between-price-performance-3.jpg

Однак компанія Devs зробила досить вражаючу роботу. Правда, панель управління дуже схожа на cPanel, але це не погано; це економить час на навчання.

Він гладкий та функціональний, дозволяє достатньо контролю та безперебійного доступу, що робить його ідеальним для новачків.

11. Конструктор веб-сайтів

Хостингер надає пристойну кількість інсталяторів в один клік, але також має пристойний інструмент для створення сайтів. Конструктор веб-сайтів Hostinger включений у всі плани та має функціональний інтерфейс перетягування, який допоможе швидко та ефективно створити веб-сторінку..

images / hostinger-review-the-shared-hosting-provider-with-fine-balance-between-price-performance-4.jpg

Хоча я не є великим прихильником таких розробників веб-сайтів, я мушу визнати, що це одна з кращих ітерацій, які я бачив.

12. Ви сказали знижки?

Тепер я згадав, що вступні ціни смішно низькі, але ви також можете отримати серйозну знижку на хостингер з відносною легкістю. Здається трохи сюрреалістично набравши, що оскільки стартові ціни настільки низькі, щоб почати з того, що знижка їх ще ледве має сенс.

І все-таки це дуже реальна можливість.

13. Відповідає на зворотній зв’язок

Менш ніж через три місяці після опублікування мого огляду Hostinger компанія звернулася до мене, щоб подякувати за те, що я вказав на деякі проблеми на Hostinger.com.

Першим негативним моментом у розділі “Мінуси” мого огляду було те, що вводить в оману фразові фрази, які використовує компанія при описі своїх планів.

Однак Hostinger вжив активних заходів для вирішення проблеми, і тепер параметри його планів описані набагато адекватніше. Обмеження уточнюються зірочками, що робить усе значно прозорішим і менш оманливим навіть для самих відволікаючих користувачів.

Треба визнати, що на особистому рівні це було чудово, оскільки зробити веб-хостинг-компанії справедливішими та прозорішими є однією з головних причин існування хостингового трибуналу.

Природно, що бачити господаря, який насправді піклується про те, щоб зробити кілька простих кроків до чесного маркетингу, є масовим позитивним знаком.

Кудос, хостингер.

Мінуси хостингу

Хоча Hostinger має досить надійне рішення для хостингу, його пропозиція далеко не бездоганна.

1. Обмежено для просунутих користувачів

У хостінгу є добре закріплений пакет хостингу, але досвідчені користувачі можуть вважати його відсутнім у певних областях. Так, є Git, cronjobs та Curl, але багато смаколиків, доступних у cPanel, просто відсутні. Ruby on Rails, Python та інших ніде не знайдено.

2. Складна міграція

Переміщення сайту на хостинг може бути проблематичним. Хоча підтримка готова допомогти будь-яким необхідним способом – порадою чи безпосереднім залученням до процесу, той факт, що хост управляє власною панеллю хостингу, ускладнює перенесення існуючих сайтів на.

Це можливо, але велика ймовірність серйозних клопотів.

3. Без вільних SSL

Якщо ви хочете безкоштовно забезпечити свій сайт SSL-програмою, хостинг не є ідеальним. Тільки найбільший із трьох планів включає захищений сертифікат.

Взагалі, мені здається, що це дивно, оскільки відсутність SSL погіршує SEO та рішення Let’s Encrypt, можна порівняно легко включити в більшість середовищ хостингу..

Як би там не було, якщо ви хочете отримати SSL, то вам доведеться або заплатити за нього окремо, вручну придбати шифр Let’s Encrypt або придбати найбільший із трьох планів хостингу.

Чи рекомендую я хостингер??

Так, я рекомендую хостингер з багатьох причин.

Якщо ви шукаєте дешеве рішення для хостингу, це, мабуть, найкращий варіант.

Швидкість та продуктивність також вражають.

Доступ до команди підтримки може бути оптимізований, але агенти чуйні та знаючі.

Відсутність більш просунутих варіантів хостингу та декілька випадків типового лінгво-хостинг-маркетингу, про який я згадував у цьому детальному огляді Hostinger, не змінюють факту, що ця компанія надає велику цінність.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector