Огляд HostGator

HostGator – один з найпопулярніших веб-хостингових провайдерів, і я хотів перевірити його складність.


Я встановив базову установку WordPress на HostGator Baby Cloud і виміряв час реакції та поведінку під навантаженням серверів HostGator. Я також пройшов багато відгуків про HostGator, щоб отримати більш чітке уявлення про підтримку та політику компанії.

Мої поточні тести 11 найпопулярніших хостингових компаній оцінюють HostGator так, як слід

№1 в надійності
№10 у швидкості фронтального руху
№10 у швидкості руху
№5 в підтримку
№9 в ціні

 • Ціноутворення – 8,5 / 10
 • Підтримка – 8/10
 • Особливості & Простота використання – 8,2 / 10
 • Надійність & Швидкість – 8/10

Contents

Хто HostGator?

Без сумніву, HostGator – одне з найпопулярніших імен в галузі, особливо для американських користувачів.

Наразі він розміщує близько 10 мільйонів доменних імен, що робить його одним з найбільших хостинг-провайдерів у світі. Непогано для компанії, заснованої якихось 16 років тому.

У перші десять років свого існування компанія створила дуже надійну репутацію, яка привернула увагу EIG. Послідовне придбання, як і стільки речей, що стосуються EIG, було не зовсім вигідним і призвело до кількох масштабних відключень на ранніх етапах у центрі обробки даних Provo, які також вплинули на BlueHost.

Тим не менш, HostGator відновився та покращився на своїх послугах. І хоча стандартне пропозиція спільного хостингу компанії не все вражає, порівняно нове Хмарні пакети знову ввели HostGator в поєднання кращих веб-сайтів, що займають хостинг.

Його хмарна платформа обіцяє велику швидкість, чудову масштабованість та безперебійне розподілення ресурсів серед інших перків, щоб зробити управління обліковим записом та веб-сайтом легким.

Але чи достатньо розглядати HostGator як серйозного претендента на найкращого веб-хостингу 2018 року?

Давайте подивимось, що кажуть цифри у цьому детальному огляді хостингу HostGator Cloud.

"Кращий УПТИМ"

Час роботи

100%

Підтримка

8/10

Швидкість завантаження

1,21 секунди

Особливості

9/10

ЗАГАЛЬНО3.3

Основні – час роботи HostGator, швидкість, підтримка

Несвоєчасність, швидкість та якісна підтримка роблять або ламають хостинг-провайдера.

1. Відмінна час роботи – 99,99%

Перевірка часу є найважливішим фактором, який слід враховувати під час перевірки будь-якого огляду веб-хостингу. Швидкість також має велике значення, але повільний веб-сайт все-таки приносить користь; офлайн-сторінка – це несприятливе лихо.

Компанія може бути не ідеальною – ви можете бачити деякі проблеми з HostGator далі – але час її роботи є чудовим.

HostGator має 99,9% гарантії безперервного часу і обіцяє безкоштовний хостинг у разі порушення цієї угоди про рівень обслуговування.

Тепер, умови надання послуг передбачають, що системи зовнішнього моніторингу не можуть використовуватися для вимірювання часу роботи. Тільки журнали сервера вважаються досить надійними, щоб їх можна було використовувати в таких випадках.

Це досить справедливо, оскільки навіть найкращі інструменти моніторингу не є надійними, а HostGator має вбудований моніторинг часу роботи сервера, до якого можна отримати доступ через портал клієнтів.

Хмарний хостГатор є оновленою версією стандартної спільної платформи, і оновлення говорить. Він приносить до столу два основні переваги: ​​більш висока надійність та дуже доступні оновлення, які можна придбати за пару кліків і однаково легко відключити, коли більше не потрібно..

Завдяки передовій хмарній архітектурі, яка дозволяє копіювати будь-який сайт у режимі реального часу

Середня кількість часу в 2018 році:

 • Серпень – 100%
 • Вересень – 100%
 • Жовтень – 100%
 • Листопад – 100%
 • Грудень – 100%

Середній час в 2019 році:

 • Січень – 100%

"HostGator – надзвичайно надійний господар."

2. Середня швидкість

 • Розумний час реагування – 0.70 (11-е)
 • Розумний повністю завантажений час – 1,28 з (10)
 • Під питанням певної навантаження – 9,43 с (10-е)

Примітка. Якщо ви проводите тести на швидкість у моєму домені, результати можуть трохи коливатися. Навіть на одній тестовій платформі два послідовних тести зазвичай демонструють дещо різні результати. Мій сайт HostGator розміщується в Х’юстоні, тому я перевірив його з американських місць. Усі плагіни та кешування на стороні сервера було вимкнено.

Швидкість завантаження абсолютно важлива для будь-якого успішного підприємства в Інтернеті. Сайт, який завантажує більше 4 секунд, покидається 74% користувачів, тоді як мляві веб-сайти електронної комерції рідко відвідуються знову.

Я перевіряю TTFB (час до першого байта), і час, який потрібно для повного завантаження сайту. Перший показник показує, наскільки швидко сервер відповідає на запит. Це хороший показник того, наскільки швидкий хостинг-апарат.

Друге вимірювання показує, скільки часу проходить, перш ніж сайт стане видимим і корисним для кінцевого користувача. Безсумнівно, це теж важливо.

В обох категоріях на трьох тестових майданчиках хостинг HostGator Cloud був вражаючим, такт в найшвидшій відповіді і другий найшвидший час для завантаження домашня сторінка мого базового сайту WordPress повністю. Однак у наступні місяці час реакції та завантаження скоротився, що знизило середню ефективність роботи HostGator.

Мій сайт HostGator показав хороші результати на WebPageTest.

Мій сайт HostGator показав хороші результати на WebPageTest.

Я був по-справжньому вражений цією ефективністю, але коли я поставив свій сайт HostGator під навантаження, сервер розпався.

Для уточнення, я придбав другий із трьох хмарних хостинг-планів, які має HostGator. Це було досить добре до 30 віртуальних користувачів, але потім почалася боротьба.

Зрештою, середній час відгуку з 50 віртуальними користувачами став масовим 7,9 секунди. Хоча віртуальних користувачів було менше 30, хмарний сервер продовжував відповідати протягом 0,3-0,45 секунди, що досить добре.

Вплив навантаження виявив деяку слабкість під навантаженням.

30 користувачів, здається, є межею плавної роботи.

Вплив навантаження виявив деяку слабкість під навантаженням.

У мене є сайт WordPress на HostGator WordPress Cloud (трохи дорожче, оптимізований спеціально для WordPress), і тести завантаження впливу, які я регулярно запускаю, демонструють подібну поведінку: дуже пристойний відгук на запуск до 30 користувачів або близько того, а потім серйозне відставання. Він є найповільнішим в середньому серед усіх господарів, на які переглядав Хозяйський трибунал.

Чесно кажучи, 30 одночасних користувачів не є такою малою кількістю для зростаючого веб-сайту, але я очікував більше від середньої пропозиції хостингу HostGator.

Середній час відгуку 2018:
 • Серпень – 0,17с
 • Вересень – 0.70с
 • Жовтень – 1,71с
 • Листопад – 0,48с
 • Грудень – 0,57с
Середній час відгуку 2019:
 • Січень – 0,57с
Повно завантажена сторінка 2018:
 • Серпень – 0,87с
 • Вересень – 1,26с
 • Жовтень – 2,26с
 • Листопад – 0,92с
 • Грудень – 1,17с
Повністю завантажена сторінка 2019:
 • Січень – 1,19с
Відповідь під навантаженням 2018:
 • Серпень – 7,9с
 • Вересень – 10.01с
 • Жовтень – 7,99с
 • Листопад – 9.70с
 • Грудень – 10,89с
Відповідь під навантаженням 2019:
 • Січень – 10.10с

"Швидкі сервери, для оптимізації яких потрібен великий обсяг трафіку."

3. HostGator має повільну підтримку та відмінну базу знань

Я зв’язався із командою підтримки чотирьох разів під час підготовки цього поглибленого огляду. Один раз над електронною поштою, інші три рази в чаті. Я також думав перевірити підтримку телефону 24/7 HostGator, але цих чотирьох взаємодій було достатньо.

Для початку час очікування чату не такий короткий.

Я вперше залучив торгового представника до запитання роз’яснень щодо певних особливостей плану. Агентам потрібно було близько 4 хвилин, щоб забрати мій запит на чат. Це не жахливо, але далеко не найкращі хостинг веб-сайтів.

Тоді моє запитання було досить простим, але його потрібно було задати двічі, оскільки перша відповідь, яку я отримав, – це копія-вставка з веб-сайту інформації, про яку я просив роз’яснення. Вдруге я запитав, що я не дуже змінив формулювання. Здається, агент просто прочитав це більш уважно і надав відповідь, яку я шукав.

Хочете поговорити з Gator?

Підтримка HostGator доступна на всіх каналах зв’язку.

Другий чат, який я розпочав із підтримкою HostGator, стосувався технічної проблеми. На нього відповіли швидко, і агент знайшов час, щоб розглянути проблему, яку я мав (вбудований монітор часу роботи не працював). Він деякий час проводив розслідування і передав це питання адміністраторам системи для мене.

Це було приємно, але агент сказав мені, що мені будуть надіслані по електронній пошті деталі справи, щоб контролювати ситуацію. Я ніколи не отримував електронний лист, і справа не з’явилася на моєму порталі клієнтів HostGator.

Після чергового чату мені сказали, що квиток не реєструється під моїм обліковим записом, оскільки він ескальований, що не мало особливого сенсу. Це все ще не відбувається.

Врешті-решт, через чотири дні мені надійшло повідомлення про те, що системні адміністратори знають про проблему, але не можуть дати мені ETA щодо її вирішення.

Остання зустріч, яку я мав із підтримкою чату HostGator, стосувалася зміни теми cPanel. Дивіться, у хмарі HostGator є спеціалізована тема cPanel, яка дуже симпатична і функціональна, але вона не дозволяє вам перейти на класику cPanel, як Paper Lantern або x3. Мій запит на чат висів понад 15 хвилин. Принаймні агент, який нарешті вирішив моє питання, був ввічливим і швидким.

Моя мета – провести щирий, неупереджений аналіз кожного хоста, який я перевіряю, і я повинен сказати, що обслуговування клієнтів HostGator є хаотичним, в кращому випадку.

Це, як було сказано, я був радий бачити, що база знань значно покращилась. Якість та кількість ресурсів значно зросли за останній раз (літо 2017 року), який я перевірив.

Зараз це дуже поважний центр самодопомоги.

"Команда підтримки HostGator переживає великі стреси, і час очікування може бути високим, але центр самодопомоги відмінний."

Плюси HostGator

HostGator – це привітна хостингова компанія, яка має багато привілеїв та якісних послуг. Його хмарна платформа – ідеальний приклад.

1. Гнучкий хостинг

Налаштування хмари трохи дорожче, ніж спільна пропозиція веб-хостингу HostGator, але ви отримуєте те, за що платите.

Сучасні сервери взаємопов’язані між собою, що дозволяє швидко розподілити ресурси та велику надмірність.

При необхідності можна отримати додаткові ресурси. За допомогою натискання кнопки та основного слайдера ви можете збільшити процесор і оперативну пам’ять свого сайту, фактично не переходячи на більш великий план. Так само, коли зайва потужність більше не потрібна, ви можете її зняти.

Більше оперативної пам’яті? Легко.

Додавання та видалення ресурсів стало легко!

Така гнучкість відмінна для сайтів, які мають випадкові або сезонні стрибки у трафіку. Туристичні агенції, організатори заходів, конференц-центри, сайти електронної комерції, які проводять агресивні маркетингові кампанії, знайдуть можливість керувати ресурсами сайту досить зручно, додавши необхідний Umpf! при необхідності і повернення до значень за замовчуванням, коли рівень відвідувачів знову падає.

Бюджетний бюджет, без проблем і розширення прав і можливостей, це дивовижна функція.

2. Хороша статистика прямо з поля

Повноваження керувати ресурсами вашого сайту має сенс лише тоді, коли ви насправді знаєте, що він споживає. Це охоплює веб-сайт хостингу веб-сайтів HostGator.

Там ви можете побачити обробну потужність і пам’ять, використану вашими сторінками в будь-який момент. Отримані безпосередньо з сервера, ці статистичні дані дуже доступні і легко читаються.

У будь-який момент ви можете перевірити використання оперативної пам’яті, запущені процеси та завантаження процесора. Все це дає повне уявлення про те, що відбувається під час вашого веб-сайту та допомагає виявити потенційні проблеми після встановлення оновлень та нових плагінів..

3. Інтуїтивний інтерфейс

Область входу в HostGator настільки ж інтуїтивно зрозуміла, як і завжди. Платежі, деталі плану, управління доменними іменами та підтримка – це лише один клік миші.

Все - лише один клік. Так, Гатсори!

Портал клієнтів, корисний і безладний, не жертвує функціональністю для дизайну.

Руки вниз, це один із найзатиханіших та найпростіших у користуванні порталів клієнтів Я бачив. Наприклад, це суворо контрастує з подібними A2 хостингом, наприклад, панель управління якої є високофункціональною та добре розробленою, але сама кількість інформації, яка вітає вас при вході, може бути надзвичайною.

Управління сайтом відбувається через всюдисущий cPanel. Він налаштований відповідно до колірної гами HostGator і виглядає досить приємно. Через стилістику ви не можете змінити тему cPanel, але макет дозволяє достатньо налаштувати.

Так само, як і область для клієнтів, HoPGator cPanel помітно відображає статистику використання.

4. Чудова мережева інфраструктура

HostGator ідеально підходить для веб-сайтів із США.

Два його центри даних розташовані в Прово, штаті Юта та Х’юстон, штат Техас, де знаходиться штаб-квартира компанії. Це було раніше у Флориді, що може бути певним свідченням того, звідки ця марка черпала натхнення.

Усі сучасні центри обробки даних оснащені декількома рівнями безпеки, надмірними генераторами живлення, вдосконаленими системами охолодження, сильною фізичною захищеністю і HostGator не є винятком.

Особливо вражаючим є той факт, що подібні мережі Arista Networks, Juniper, Arbor, Brocade та Cisco відіграли центральну роль у їх розробці та забезпеченні. Це найбільші імена в мережі – безпека, фізична інфраструктура – і є гарантією стабільної, швидкої та надійної мережі.

5. Потужні сервери

Дивно, але не багато оглядів HostGator згадують про це, але компанія Cloud покладається на серйозні обчислювальні можливості.

Всі сервери поставляються з SSD-накопичувачами та працюють на 32-ядерному процесорі AMD Opteron ™ 6376 або Intel (R) Xeon (R) процесора E5-2630 v3. Вони також мають 4 RAID 1 поперек.

Технічна мамбо-джамбо, мабуть, не означає багато, але достатньо, щоб сказати це це кілька потужних машин.

Швидкий огляд різних планів хостингу (нижче) показує, скільки енергії ви можете очікувати від кожного продукту. Хоча інформація не відображається максимально детально, вона є.

6. Заманливі вступні ціни

Типовим способом веб-хостингу, компанія залучає нових клієнтів з дуже низькими комісіями. Ціни на HostGator зростають після закінчення початкового періоду.

На веб-хостинг-платформі HostGator веб-хостингу ви можете запустити сайт за ціною від 2,75 дол. / Місяць, якщо ви покладете зобов’язання на три роки. Хмара хетчлінгу коштує $ 4,95 за той самий період, без додаткових витрат.

HostGator має низьку стартову плату за один веб-сайт.

Приємна ціна веб-сайту!

Практично в кожному огляді хостингу я повинен уточнити, що для хостинг-компаній є звичайною практикою рекламувати дуже низькі ціни, щоб змусити людей натискати на свої плани. HostGator принаймні ставить зірочку поруч із кожною пропонуючою пропозицією, щоб вказати, що угоди є більше.

Майте на увазі, початкова знижка, насправді, автоматично застосовується купон HostGator, тому навіть якщо ви знайдете хорошу угоду в іншому місці, знижка, ймовірно, буде однаковою.

7. Оптимізація та кешування WordPress

Всі плани щодо Cloud поставляються з Mojo Marketplace, Google Analytics та кількома іншими вигодами. Найбільш примітним є кешування сервера Varnish, який попередньо встановлено (довелося відключити його вручну, щоб отримати справедливі результати тестування) і забезпечує дуже високу швидкість.

Mojo Marketplace може додати багато цінності вашому сайту WordPress, тоді як кешування на стороні сервера – це завжди приємна річ, особливо при використанні систем управління вмістом.

Мій улюблений привілей WordPress – це те, що Google Analytics готовий до використання оскільки його налаштування може стати перешкодою для недосвідчених користувачів.

Управління WordPress вишикується для тестування в рамках майбутньої серії оглядів HostGator, тут, у хостинговому трибуналі.

8. Халяви

HostGator нагороджує нових клієнтів гідним маркетинговим бюджетом. Сторінка в Google AdWords вартістю 100 доларів може бути вашою після того, як ви витратили фактичні 25 доларів у AdWords.

Це може здатися не дуже схожим, але, коли ви запускаєте свій веб-сайт і запускаєте, ці рекламні кредити можуть допомогти у видимості великого часу. Якщо їх використовувати стратегічно та у поєднанні з передовою практикою SEO, вони можуть допомогти вам отримати гідну експозицію.

Також, усі плани хмари отримують безкоштовний шифрувальний SSL Let’s Encrypt, в той час як Business Cloud також постачається з виділеною IP-адресою.

Крім того, компанія має 45-денну гарантію повернення грошей, яка довша, ніж галузевий стандарт на 30 днів.

Мінуси HostGator

HostGator далеко не ідеальний. Я торкнувся деяких областей, які відокремлюють HostGator від найкращих постачальників веб-хостингів. Головною з них є млява команда підтримки, але є кілька інших скарг щодо HostGator, які необхідно згадати.

1. Оманлива маркетингова мова

Виправте мене, якщо я помиляюся, але я вважаю, що хитра маркетингова мова є ендемічною для всіх хостів під парасолькою EIG.

Що стосується хостингу HostGator Cloud, найяскравіша помилка полягає у поданні плану.

Деталі плану негайно рекламують ресурси, як 2 ядра процесора та 2 ГБ оперативної пам’яті. Без будь-якого подальшого розслідування ви можете зробити висновок, що ці два процесорні ядра та концерти доступної пам’яті ви зможете використовувати як завгодно. Це було б дуже логічним висновком; наче інформація там є, щоб змусити вас думати саме про це.

Читання прихованої інформації виявляє фактичну пропозицію, навіть якщо формулювання незручне та незрозуміле.

Приклад класичного маркетингу – не все настільки кричуще, як здається спочатку.

Я можу вам гарантувати, що не кожен перевіряє все ретельно і з обережністю потрібно, скажімо, зробити детальний, неупереджений огляд господаря. Крім того, спосіб подання цієї інформації здається недостатньо помітним, щоб сприймати її за номіналом.

Однак, якщо ви розгорнете деталі плану, ви побачите роз’яснення, що вони не є виділеними, а спільними ресурсами. Іншими словами, це серверні характеристики, а не планування.

Я поспілкувався з командою продажів HostGator, щоб підтвердити це як таке неясне формулювання, але агент з продажу, після того, як його запитали двічі, підтвердив, що рекламовані значення – це серверні ресурси, до яких може мати доступ ваш хмарний сайт. Разом з невідомою кількістю інших сайтів.

На сервері з кількома сотнями веб-сайтів ці цифри не виглядають настільки вражаючими, чи не так?

Я думаю, що в цьому і полягає суть такого рибного формулювання. Це кричущий маркетинговий трюк, який суворо контрастує з подібними A2 хостингу та SiteGround, які надають детальний перелік виділених ресурсів кожного плану.

Незважаючи на те, що знання основних ресурсів сервера є приємним, воно не дає справжньої інформації на особистому рівні.

Те, як HostGator представляє номери, риб’яче. Мене збентежило те, що жоден із оглядів HostGator 2019 року, який я бачив, не згадував про це.

2. Повільний портал клієнтів

Раніше в цьому огляді хмари HostGator я згадував, наскільки приголомшливим є портал для клієнтів. Він безладний і дуже простий у використанні, але має один головний недолік: він повільний.

Перемикання між вкладками займає секунди, а часто перегляд параметрів на одній вкладці відбувається набагато повільніше, ніж має бути.

Млявість навряд чи є зловмисником, але все одно дратує.

3. Повільна настройка облікового запису

Я придбав план, необхідний для цього неупередженого огляду хостингу, за допомогою найшвидшого доступного способу оплати, а саме кредитної картки. Платіж було знято миттєво, але тоді мені довелося чекати більше 40 хвилин, щоб моя послуга стала доступною.

HostGator потребує покращення планування плану.

Це зайняло деякий час.

Знову, це не зловмисник, але це змушує задуматися, чому автоматичний процес триватиме так довго. Зрештою, план, який я придбав, є найпопулярнішим, згідно з веб-сайтом HostGator.

Чи рекомендуємо ми HostGator?

Хмарний хостинг HostGator – це надійний вибір.

Це дуже пристойний варіант для американських сайтів із середнім трафіком.

Підтримка могла б бути кращою, але хмарна інфраструктура є дуже надійною та забезпечує відмінну швидкість та час роботи. Мені буде цікаво подивитися, як працює звичайний спільний хостинг, а також кероване рішення WordPress компанії. Можливо, у нас буде досить скоро оглядів HostGator досить скоро.

Під навантаженням сервери HostGator працюють досить добре. Після того як більше 30 одночасних користувачів починають переглядати сайт, загальний час відгуку стрибає. Знову ж таки, 30 користувачів – це поважна кількість. Якщо ваш сайт регулярно отримує стільки, вам варто подумати про відхід від спільних рішень.

HostGator все ще є однією з кращих веб-сайтів, що розміщують компанії, незважаючи на придбання EIG. Сучасна, надійна серверна та мережева інфраструктура забезпечує безперебійну роботу, тоді як комплексний центр самодопомоги може стати прекрасним місцем, щоб дізнатися багато про веб-хостинг загалом.

Я з нетерпінням чекаю на ваші враження, а також на ретельний, належний огляд хостингу для спільного розміщення HostGator, лише щоб побачити, як це відповідає основним продуктам компанії.

FAQ

Питання: Чи хороший HostGator?

З: Чи HostGator кращий за GoDaddy?

З: Скільки коштує HostGator?

З: Що я можу зробити на HostGator?

З: Чи HostGator найкращий хостинг-провайдер для WordPress?

Відповідь: Так, HostGator дуже хороший, особливо його хмарна платформа. Я ще не повинен повністю перевірити звичайні спільні плани компанії, але хмарне рішення є досить надійним, швидким та багатофункціональним. Він особливо добре підходить для веб-сайтів із США через розташування центрів обробки даних. Однією з великих переваг є той факт, що компанія постійно рухається вперед, намагаючись ще більше вдосконалити свої послуги.
Відповідь: Так, так. Чесно кажучи, GoDaddy би позитивно вийшов у порівнянні з більшістю провідних постачальників послуг веб-хостингу; вона труби їх лише там, де йдеться про розмір. На жаль для GoDaddy, розмір часто шкодить якісному обслуговуванню. На закінчення, різниця між хмарою HostGator та спільною платформою, яку може запропонувати GoDaddy, настільки велика, що єдиною значущою дискусією HostGator проти GoDaddy можна назвати, яка з них є більш доступною. Перевірте нижче.
A: Комісії HostGator зменшуються із збільшенням зобов’язань. Якщо ви платите 36 місяців, ви можете розмістити свій сайт за $ 4,95 на місяць. Насправді, якщо ви виберете загальну платформу замість Хмари, ви можете отримати угоду за мізерні $ 2,75 на місяць. Якщо місяців всього 36, тобто. В іншому випадку щомісячні збори збільшуються і вартість попередньої оплати – 2,75 дол. США стає 10,95 дол. США, якщо ви вирішили платити щомісяця. Так, правильно. Приблизно в чотири рази.
A: Що завгодно. Небо – це межа, оскільки платформа HostGator Cloud досить універсальна і потужна. Це вміщує багато програм у ваші руки, зручну статистику та гідну базу знань. WordPress, Joomla, електронна комерція, ви називаєте це, концептуалізуєте та реалізуєте це. HostGator Cloud може впоратися з цим. У момент, коли ваш сайт достатньо росте, ви можете перейти на VPS або на виділений сервер. Сподіваємось, але час, коли ви хочете перенести наш огляд VPS HostGator, також буде готовий. Якщо ні, напишіть нам, як працює служба. Будь ласка. Досить будь ласка.
Відповідь: У HostGator є свої плани WordPress Cloud Hosting, і вони не такі вже й погані. Однак вони теж не найкращі. Їх ціна дуже хороша, а їх сервіс пристойний, але якщо ви хочете по-справжньому зоряні показники, вам доведеться шукати в іншому місці. Якщо інші огляди HostGator намагаються переконати вас в іншому, краще ознайомтеся з нашим детальним прикладом дослідження WordPress і оцініть самі.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector