Kinstа – хостинг WordPress з іншого виміру

Розкриття прибутків: Ми використовуємо партнерські посилання для отримання комісій за продукти, що переглядаються та рекомендовані на наших сторінках. Щоразу, коли читач переглядає афілійовані посилання, розміщені в наших відгуках і здійснює покупку, ми отримуємо оплату. Дізнатися більше.


Якби керований хостинг WordPress був автомобілем, Kinsta був би Rolls Royce з WP-рішень. Створена з єдиною метою, платформа обслуговує виключно користувачів WordPress, прагнучи забезпечити безперебійний та бездоганний досвід.

Якщо ви часто хостите в Трибуналі, ви, напевно, можете сказати, що я дуже наполегливий щодо цього огляду Кінста. Звичайно, я вже місяць відстежую службу за допомогою регулярних тестувань швидкості фронту та резервного інтервалу та часу безперебійного користування. Я також уважно вивчив його умови надання послуг, вивчив особливості та ціноутворення та розробив детальний аналіз, що випливає з цього.

Я взяв час, необхідний для перевірки репутації компанії в Інтернеті, переглянувши кілька сотень відгуків користувачів про Kinsta.

Попередження спойлера: Kinsta – це добре. Дуже добре, насправді.

Веб-сайт My Kinsta працює у вражаючі часи завантаження та підтримує бездоганний час роботи, але це легко керувати таким інтуїтивним способом, що не можна зрозуміти.

Що таке Кінста?

Так само, як WP Engine не є постачальником веб-хостингу в повному розумінні цього слова, так Kinsta – це вузькоспеціалізований сервіс, який забезпечує найкращий досвід WordPress як на передній, так і на задній панелі.

Він працює в Google Cloud і пропонує рішення WordPress з 20 різних місць по всьому світу. Довіряючи масивним світовим брендам, як Intuit, Ubisoft, Ricoh, Workforce та ін., Платформа є усталеною присутністю у всерозвинутому всесвіті WordPress.

"Найкращий хост-преміум WordPress"

Пробіг:

99,99%

Швидкість завантаження:

0,39с

Підтримка:

Найкраща підтримка WP

Панель управління:

Власний

ЗАГАЛЬНО4.5

Основні – швидкість, швидкість роботи та підтримка Kinsta

“Я хочу повільний веб-сайт, який часто перебуває в режимі офлайн”. Ніхто не сказав. Колись. Чи знає Кінста про це? Давай дізнаємось.

1. Світлова швидка швидкість

Kinsta – це спеціалізований хостинговий сервіс, який дозволяє веб-сайту WordPress літати.

Я знаю, я знаю, багато хто з вас піде: “А як же з WP Engine?”

У порівнянні з WP Engine, Kinsta не тільки тримає свою позицію, але перевершує її по відношенню до фронтенду..

З середнім часом завантаження 0,39 секунди, Kinsta міцно займає перше місце серед усіх хостів, за якими я стежу. Дійсно, це зручно здуває WP Engine, оскільки останній працює в середньому за 0,59 секунди.

TTFB мого сайту WordPress складає всього лише 0,14 секунди і для його завершення потрібно 0,63 секунди.

Ці цифри є божевільними!

Що стосується бекенда, Кінста не має чого соромитися. Цей хостинг WordPress, хоч і не зовсім нарівні з надзвичайно бездоганною роботою WP Engine, демонструє стабільність і неймовірну швидкість..

Коли бомбардується понад 300 одночасних запитів, сервери Kinsta – це технічно, сервери Google Cloud, налаштовані та оптимізовані Kinsta – вирішують їх без гикавки, в середньому близько 0,24 секунди. Це швидше, ніж DreamHost, але повільніше, ніж HostPapa та SiteGround.

"Frontend Kinsta – найшвидший з них, в той час як бекенд теж набуває себе відмінності. Загальна ефективність."

2. Чудовий час роботи – 99,99%

Kinsta обіцяє та забезпечує 99,99%. Після того, як я ознайомився з технологією, що працює на цій керованій платформі WordPress, здається, що природно, що час роботи настільки великий. Google Cloud створений для надмірності та продуктивності, і користувачі Kinsta значно виграють від цього.

Ще одна річ, яка сприяє великій тривалості роботи, – це регулярні перевірки. Моніторинг у реальному часі перевіряє кожен сайт кожні дві хвилини, тож навіть якщо сторінка знизиться, технічні працівники Kinsta відреагують протягом 120 секунд. У цьому огляді є цілий розділ, присвячений технічній підтримці Kinsta, але дозвольте мені передбачити це на дотик: вони старанні.

"Невдалий час обіцяв і доставив у здійсненні точки досконалості, місяць у місяць."

3. Підтримка Kinsta

Технічна підтримка є важливою сферою для будь-якого постачальника послуг.

І хоч у своїх оглядах я вихваляв і критикував групи підтримки всіх аналізованих хостів, якщо мова йде про високоспеціалізовану службу, як Kinsta, планка завжди встановлюється вище.

Підтримка одного продукту виключає більшу експертизу, правда?

Розпитування команд підтримки – це невід’ємна частина мого огляду та те, що я з нетерпінням чекаю. У цьому випадку мене побили.

Технік Kinsta зв’язався зі мною наступного дня після того, як я відкрив обліковий запис, щоб повідомити, що в моїх налаштуваннях DNS щось не так і що мій сайт не працює належним чином.

Він мав рацію, звичайно. У мене домен зареєстрований у Namecheap і налаштував записи через його DNS-зону, дотримуючись інструкцій, наданих на Kinsta.com.

Самі інструкції дуже чіткі та прості: вони містять покрокове керівництво для найпопулярніших реєстраторів домену та достатньо скріншотів.

Однак мені вдалося зіпсувати їх, вставивши два записи А замість одного. Це призводило до того, що мій сайт іноді відкривався (коли запит перейшов до правильного запису A), а інші не вирішувались.

Звичайно, для мене це відкрилося, коли я встановив рекорди, і моя помилка залишилася непоміченою.

Поки проактивний агент не виявив проблему і не відправив мені електронний лист з можливим аналізом першопричини та кроками щодо її вирішення.

Солодкий, е-е?

"Kinsta, можливо, розміщує WordPress в Google Cloud, але, безумовно, має всі знання та навички."

Плюси Kinsta

Kinsta – це преміальна послуга WordPress, але безліч розширених функцій виправдовують ціну.

1. Універсальність

У Kinsta є багато планів хостингу. Деякі призначені для порівняно невеликих сайтів з великим трафіком, інші готові працювати з серйозними операціями електронної комерції, і існує маса пакетів для цілих підприємств.

З початку видно, що Kinsta будували люди з серйозною технологічною проникливістю. Це відображається в тому, що плани планують також багато інструментів для розробників.

Зауважте, хостинг WordPress з преміум-класом – не найкраще для людей, які тільки починають свою інтернет-подорож, оскільки вони можуть напружувати бюджет, тому я не можу рекомендувати Kinsta для абсолютно початківців веб-майстрів.

2. Гарантія виправлення

Kinsta пропонує дуже надійний пакет безпеки з проактивним виявленням вразливості, але те, що для мене виділяється, – це політика виправлення хак.

Ви не можете вважати одним з найкращих рішень для розміщення WordPress у 2020 році, якщо не буде вжито потужних заходів безпеки.

Такі речі, як контейнери LXC, забезпечують сильну ізоляцію облікового запису, тоді як захист DDoS є другим.

Однак Кіснта йде на крок далі і протягує дуже корисну руку, коли справи йдуть на південь. Компанія виправить будь-який веб-сайт, якщо він буде порушений під час розміщення на своїх серверах.

3. Щоденні резервні копії

Безкоштовно до попереднього пункту, Kinsta створює безкоштовні щоденні резервні копії всіх веб-сайтів, на яких розміщено. Відновлення теж безкоштовне, і це зробити також надзвичайно просто.

Все, що вам потрібно зробити – це увійти до свого облікового запису Kinsta, вибрати дату відновлення та натиснути праву кнопку.

Легко.

Менші плани Kinsta зберігають резервні копії протягом 14 днів. Це не здається тривалим періодом часу, але в контексті цього хоста WP це має ідеальний сенс.

Існує так багато інструментів моніторингу, що тривати два тижні, не помічаючи проблеми на вашому сайті Kinsta, вкрай малоймовірно.

Якщо ви відчуваєте потребу в цьому, ви можете придбати резервні копії, які потрібно робити кожні 6 годин або кожні 60 хвилин.

4. Хостинг WooCommerce

Kinsta – це, мабуть, найкращий хост WordPress, коли мова йде про WooCommerce. На платформі є кілька заводів, оптимізованих для електронної комерції.

Само собою зрозуміло, що кожен з них робить найпопулярніший плагін для WordPress.

Мало того, що технічні працівники Kinsta є фахівцями WooCommerce, а сам сервіс побудований з великою масштабованістю на увазі, щоб він міг легко обробляти припливи трафіку під час напружених покупок.

5. Велика масштабованість

Kinsta забезпечує щось важливе для хмарного хостингу продукту – масштабованість.

Незважаючи на те, що більшість його планів накладають певні обмеження, якщо ваш сайт перевищить будь-який із них, він не знизиться. Натомість Kinsta автоматично застосовуватиме плату за надмірний обсяг, що покриває пропускну здатність, дисковий простір або використання CDN.

6. Вільна міграція

Kinsta не використовує cPanel, але це не є стримуючим фактором щодо переміщення сайтів WordPress на нього.

Зовсім навпаки.

Kinsta пропонує необмежену міграцію для більш простих сайтів і від 1 до 5 міграцій преміум-класу, тобто міграцій для великих, складних сайтів. До них належать великі веб-сайти електронної комерції, корпоративна інфраструктура або сайти членства та інші звіри в Інтернеті.

Майте на увазі, що Kinsta може копіювати сайти з WP Engine, Flywheel, Cloudways та інших хостів із власною настройкою та без cPanel.

7. 20 Центри обробки даних

Kinsta працює в Google Cloud з 2013 року, а в кінці 2019 року здійснив справжній хід, що змінив ігри, перейшовши на CGP C2 для набагато кращої продуктивності.

Але це не тільки це.

Google Cloud є масовим.

Завдяки глобальному охопленню, Kinsta може розгорнути ваш WordPress сайт з 20 різних місць по всьому світу.

Руки вниз, це найбільше покриття карти, яке я бачив у хості, що робить Kinsta одним з найкращих варіантів розміщення WP там.

8. Багато Аддонів (оплачується)

За замовчуванням Kinsta пакує безліч програмних можливостей, але також може пройти глибше, ніж більшість. Cloudflare Railgun, Elasticsearch, зворотний проксі-сервер Nginx, Redis та інші доступні для придбання з будь-яким планом Kinsta.

9. Відмінна настройка облікового запису

Початок роботи з Kinsta надзвичайно простий. Вся налаштування облікового запису займає секунди, але це не те, що робить його особливим. Багато топ-господарів миттєво відкривають нові плани.

Що Kinsta робить інакше – це можливість налаштувати певні параметри вашої установки WP під час початкової установки.

Хочеш мультисайт?

Або WooCommerce?

Можливо, Йоаст буде там?

Усі ці речі та багато іншого доступні завдяки майстру швидкого та інтуїтивного налаштування.

10. Зоряна репутація

Основна частина мого оглядового процесу полягає в дослідженні того, що користувачі мають сказати про компанію, але з Kinsta це було досить коротким завданням..

Зізнаюсь, цього разу навколо мене був порядок денний і не надто похвальний. Я переглянув відгуки TrustPilot та Reddit, щоб знайти розповіді про поганий досвід Kinsta, оскільки мої враження від компанії були надто позитивними. Мотивація мого наміру полягала в тому, щоб додати рецензуванню об’єктивність, надати альтернативну точку зору.

На жаль, широкий Інтернет не дотримувався – усі користувачі розглядають компанію в дуже позитивному світлі, вихваляючи її швидкість, підтримку та функції.

Я є членом усіх субредітів про хостинг, і Kinsta зазвичай згадується мимохідь, коли користувачі переглядають інші сервіси.

Єдина незначна скарга – це на її ціну, але цього можна очікувати, коли люди порівнюють Kinsta з SiteGround або іншим звичайним спільним хостом.

Кінста Мінус

Їх може бути мало, але у Kinsta є свої недоліки.

1. Немає сервісу електронної пошти

Kinsta – не хостинг-провайдер у справжньому сенсі цього слова, оскільки він обслуговує один продукт: WordPress. Таким чином, йому бракує багатьох речей, які традиційні господарі вважають стандартними.

Служба електронної пошти – одна з них.

У Kinsta його просто немає.

Не так важко отримати якісний хостинг електронної пошти в іншому місці, але це щось, що додасть щомісячний рахунок.

Якщо говорити про витрати …

2. Затратна

Витрати на хостинг завжди слід розглядати в контексті. У моїх оглядах кращих рішень для хостингу WordPress ви чітко бачите, чому деякі послуги коштують дорожче інших, хоча вони можуть виглядати на поверхні досить схоже.

Kinsta коштує дуже дорого, якщо порівнювати його з спільними планами Bluehost і приблизно вдвічі дорожче, ніж керований WordPress Bluehost може запропонувати.

Хоча це краще? Абсолютно.

Чи отримуєте ви кращу підтримку? Будьте впевнені!

Це коштує 30 доларів на місяць для одного сайту? Так.

Отже, так, Kinsta – це дорого.

Ціна виправдана, оскільки послуга чистої якості, але це не хостинг-рішення для першокласників.

Чи рекомендуємо ми Kinsta?

Абсолютно!

Kinsta може бути найкращим хостинговим сервісом WordPress, який я бачив донині. Хоча WP Engine теж піднесений, деякі аспекти Kinsta роблять його ще більш привабливим.

Дійсно, це не найдоступніша платформа WP, але цінність, яку вона надає, робить її гідною інвестицією.

Численні центри обробки даних, потужний CDN, регулярні резервні копії, зоряні показники та неймовірна підтримка спрощують розміщення там сайту WordPress, призначеного для слави.

Звичайно, усі ці фактори важко знайти негативи, щоб збалансувати рецензію Kinsta настільки незначно, але це проблема, з якою я хотів би зіткнутися набагато частіше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map