Kinstа – Hosting WordPress z innego wymiaru

Ujawnianie informacji o zarobkach: wykorzystujemy linki partnerskie, aby zarabiać prowizje od produktów sprawdzonych i zalecanych na naszych stronach. Ilekroć czytelnik podąża za linkami partnerskimi opublikowanymi w naszych recenzjach i dokonuje zakupu, otrzymujemy płatność. Dowiedz się więcej.


Gdyby zarządzanym hostingiem WordPress był samochód, Kinsta byłby Rolls Royce rozwiązań WP. Platforma stworzona z myślą o jednym celu jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników WordPress, a jej celem jest zapewnienie bezproblemowej i bezproblemowej pracy.

Jeśli często odwiedzasz Trybunał Hostingowy, prawdopodobnie możesz powiedzieć, że jestem bardzo podekscytowany tą recenzją Kinsta. Oczywiście od miesięcy monitoruję tę usługę poprzez regularne testowanie szybkości interfejsu i prędkości oraz czasu działania. Dokładnie przestudiowałem warunki korzystania z usługi, przeanalizowałem funkcje i ceny oraz przygotowałem szczegółową analizę.

Poświęciłem czas na sprawdzenie reputacji firmy w Internecie, przeglądając kilkaset opinii użytkowników na temat Kinsta.

Spoiler alert: Kinsta jest dobry. W rzeczywistości bardzo dobrze.

Moja strona internetowa Kinsta osiąga imponujący czas ładowania i utrzymuje niemal nienaganny czas sprawności, ale jest łatwy w zarządzaniu w sposób tak intuicyjny, że nie można tego powiedzieć.

Co to jest Kinsta?

Podobnie jak WP Engine nie jest dostawcą usług hostingowych w pełnym tego słowa znaczeniu, więc Kinsta jest wąsko wyspecjalizowaną usługą, która zapewnia najlepszą możliwą obsługę WordPress, zarówno na froncie, jak i na backendach.

Działa w Google Cloud i oferuje rozwiązania WordPress z 20 różnych lokalizacji na całym świecie. Zaufana przez masowe światowe marki, takie jak Intuit, Ubisoft, Ricoh, Workforce i inne, platforma ma ugruntowaną pozycję w stale rozwijającym się świecie WordPress.

"Najlepszy Host WordPress Premium"

Czas działania:

99,99%

Szybkość ładowania:

0,39s

Wsparcie:

Najlepsze dostępne wsparcie WP

Panel sterowania:

Prawnie zastrzeżony

OGÓŁEM 4.5

Podstawy – szybkość, czas działania i wsparcie Kinsta

„Chcę mieć powolną stronę internetową, która często jest offline”. Nikt nie powiedział. Zawsze. Czy Kinsta to wie? Dowiedzmy Się.

1. Oświetlenie Szybkość

Kinsta to wyspecjalizowana usługa hostingowa, która sprawia, że ​​witryna WordPress działa.

Wiem, wiem, wielu z was powie: „A co z WP Engine?”

W porównaniu do WP Engine, Kinsta nie tylko ma przewagę, ale także przewyższa go pod względem frontendu.

Przy średnim czasie ładowania 0,39 sekundy Kinsta zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich monitorowanych przeze mnie hostów. Rzeczywiście, komfortowo zdmuchuje WP Engine, ponieważ ten zegar taktuje średnio 0,59 sekundy.

Czas TTFB mojej witryny WordPress wynosi zaledwie 0,14 sekundy i wymaga 0,63 sekundy do ukończenia renderowania.

Te liczby są szalone!

Jeśli chodzi o backend, Kinsta nie ma się czego wstydzić. Chociaż nie do końca dorównuje niesamowitej wydajności WP Engine, ten zarządzany host WordPress wykazuje stabilność i niesamowitą szybkość.

Po bombardowaniu ponad 300 jednoczesnymi żądaniami serwery Kinsta – technicznie rzecz biorąc, serwery Google Cloud skonfigurowane i zoptymalizowane przez Kinsta – rozwiązują je bez problemu, średnio przez około 0,24 sekundy. Jest to szybsze niż DreamHost, ale wolniejsze niż HostPapa i SiteGround.

"Frontend Kinsty jest najszybszy ze wszystkich, a backend również się wyróżnia. Podniosła wydajność ogólnie."

2. Znakomity czas sprawności – 99,99%

Kinsta obiecuje i dostarcza 99,99%. Po tym, jak poznałem technologię napędzającą tę zarządzaną platformę WordPress, wydaje się naturalne, że czas działania jest tak wielki. Google Cloud został stworzony z myślą o nadmiarowości i wydajności, a użytkownicy Kinsta mogą z tego skorzystać.

Kolejną rzeczą, która przyczynia się do wysokiego czasu sprawności, są regularne kontrole. Monitorowanie w czasie rzeczywistym sprawdza każdą witrynę co dwie minuty, więc nawet w przypadku przewinięcia strony technicy Kinsta zareagują w ciągu 120 sekund. Ta recenzja zawiera całą sekcję poświęconą wsparciu technicznemu Kinsta, ale pozwólcie, że zwrócę na to uwagę: są pilni.

"Czas oczekiwania obiecany i dostarczony w możliwym punkcie doskonałości, z miesiąca na miesiąc."

3. Wsparcie Kinsta

Wsparcie techniczne jest kluczowym obszarem dla każdego usługodawcy.

Podczas gdy w moich recenzjach chwaliłem i krytykowałem zespoły wsparcia wszystkich analizowanych przeze mnie hostów, jeśli chodzi o wysoce wyspecjalizowane usługi, takie jak Kinsta, poprzeczka jest zawsze wyższa.

Wspieranie jednego produktu wyklucza większą wiedzę specjalistyczną, prawda?

Zadawanie pytań zespołom wsparcia jest integralną częścią mojego procesu recenzji i nie mogę się doczekać. W tym przypadku zostałem jednak pobity.

Technik Kinsta skontaktował się ze mną następnego dnia po otwarciu konta, aby powiadomić mnie, że coś jest nie tak z moimi ustawieniami DNS i że moja strona nie rozwiązuje się poprawnie.

Oczywiście miał rację. Mam domenę zarejestrowaną w Namecheap i skonfigurowałem rekordy za pośrednictwem strefy DNS zgodnie z instrukcjami podanymi na Kinsta.com.

Same instrukcje są bardzo jasne i proste: zawierają przewodnik krok po kroku dla najpopularniejszych rejestratorów domen i obszerne zrzuty ekranu.

Udało mi się jednak zepsuć je, wstawiając dwa rekordy A zamiast jednego. Doprowadziło to czasem do otwarcia mojej witryny (gdy zapytanie poszło do właściwego rekordu A) i nie rozwiązało się u innych.

Oczywiście dla mnie otworzyło się, kiedy ustanowiłem rekordy, a mój błąd nie został zauważony.

Dopóki proaktywny agent nie wykrył problemu i nie przesłał mi e-maila z prawdopodobną analizą przyczyny źródłowej i krokami, aby go rozwiązać.

Kochanie?

"Kinsta może hostować WordPress w Google Cloud, ale z pewnością ma całą wiedzę i umiejętności we własnym zakresie."

Kinsta Plusy

Kinsta to usługa premium WordPress, ale mnogość zaawansowanych funkcji uzasadnia cenę.

1. Wszechstronność

Kinsta ma wiele planów hostingowych. Niektóre są dostosowane do stosunkowo małych witryn o dużym natężeniu ruchu, inne są gotowe do obsługi poważnych operacji e-commerce, a są ogromne pakiety dla całych przedsiębiorstw.

Od samego początku widać, że Kinsta została zbudowana przez ludzi z poważnym wyczuciem technologicznym. Odzwierciedla to fakt, że w jego planach znajduje się także wiele narzędzi programistycznych.

Pamiętaj, że zarządzany premium hosting WordPress nie jest najlepszy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją podróż online, ponieważ mogą obciążać budżet, więc nie mogę polecić Kinsta całkowicie początkującym webmasterom.

2. Gwarancja Hack Fix

Kinsta zapewnia bardzo solidny pakiet bezpieczeństwa z proaktywnym wykrywaniem luk w zabezpieczeniach, ale wyróżnia mnie polityka hack fix.

Nie możesz zostać uznany za jedno z najlepszych rozwiązań hostingowych WordPress w 2020 roku, jeśli nie wprowadzisz skutecznych środków bezpieczeństwa.

Rzeczy takie jak kontenery LXC zapewniają silną izolację konta, podczas gdy ochrona DDoS nie ma sobie równych.

Jednak Kisnta idzie o krok dalej i wyciąga pomocną dłoń, gdy wszystko idzie na południe. Firma naprawi każdą witrynę, jeśli zostanie naruszona podczas hostowania na swoich serwerach.

3. Codzienne kopie zapasowe

W uzupełnieniu do poprzedniego punktu Kinsta tworzy bezpłatne codzienne kopie zapasowe wszystkich witryn, które obsługuje. Przywrócenie jest również bezpłatne i niezwykle łatwe.

Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Kinsta, wybrać datę przywrócenia i kliknąć prawy przycisk.

Łatwy.

Mniejsze plany Kinsta przechowują kopie zapasowe przez 14 dni. Nie brzmi to jak długi okres czasu, ale w kontekście tego hosta WP ma to sens.

Jest tak wiele narzędzi monitorowania, że ​​przejście dwóch tygodni bez zauważenia problemu w witrynie Kinsta jest bardzo mało prawdopodobne.

Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz kupić kopie zapasowe, które będą tworzone co 6 godzin lub co 60 minut.

4. Hosting WooCommerce

Kinsta jest prawdopodobnie najlepszym hostem WordPress, jeśli chodzi o WooCommerce. Platforma ma kilka zakładów zoptymalizowanych pod kątem handlu elektronicznego.

Oczywiste jest, że każdy z nich sprawia, że ​​najpopularniejsza wtyczka WordPress mruczeć.

Nie tylko to, ale technicy Kinsta są ekspertami w WooCommerce, a sama usługa została zbudowana z myślą o dużej skalowalności, dzięki czemu może łatwo obsługiwać napływ ruchu w ruchliwych okresach zakupów.

5. Wielka skalowalność

Kinsta zapewnia coś istotnego dla produktu hostingowego w chmurze – skalowalność.

Mimo że większość jego planów nakłada pewne ograniczenia, jeśli witryna przekroczy którykolwiek z nich, nie spadnie. Zamiast tego Kinsta automatycznie zastosuje opłaty za nadmiar, które pokrywają przepustowość, miejsce na dysku lub użycie CDN.

6. Darmowe migracje

Kinsta nie korzysta z cPanel, ale nie odstraszający, jeśli chodzi o migrację do niego witryn WordPress.

Wręcz przeciwnie.

Kinsta oferuje nieograniczone migracje dla prostszych witryn oraz od 1 do 5 migracji premium, tj. Migracje dla dużych, złożonych witryn. Należą do nich duże witryny e-commerce, infrastruktura korporacyjna lub witryny członkowskie oraz inne bestie online.

Pamiętaj, że Kinsta może kopiować strony z WP Engine, Flywheel, Cloudways i innych hostów z niestandardową konfiguracją i bez cPanel.

7. 20 centrów danych

Kinsta działa w Google Cloud od 2013 roku, a pod koniec 2019 roku dokonał prawdziwego przełomu, migrując do CGP C2, aby uzyskać znacznie lepszą wydajność.

Ale to nie tylko to.

Google Cloud jest ogromny.

Dzięki globalnemu zasięgowi Kinsta może wdrożyć witrynę WordPress z 20 różnych lokalizacji na całym świecie.

Bez wątpienia jest to największy zasięg map, jaki widziałem u gospodarza, co sprawia, że ​​Kinsta jest jedną z najlepszych dostępnych opcji hostingu WP.

8. Wiele dodatków (płatne)

Domyślnie Kinsta zawiera mnóstwo dodatków programistycznych, ale może też sięgać głębiej niż większość. Cloudflare Railgun, Elasticsearch, zwrotny serwer proxy Nginx, Redis i inne dostępne do zakupu z dowolnym planem Kinsta.

9. Doskonała konfiguracja konta

Rozpoczęcie pracy z Kinsta jest niezwykle łatwe. Cała konfiguracja konta zajmuje kilka sekund, ale nie to czyni ją wyjątkową. Wielu najlepszych gospodarzy natychmiast otwiera nowe plany.

To, co Kinsta robi inaczej, to możliwość skonfigurowania niektórych parametrów podczas instalacji WP podczas początkowej instalacji.

Czy chcesz mieć wiele lokalizacji??

Lub WooCommerce?

Może Yoast tam będzie?

Wszystkie te i wiele innych rzeczy są obecne dzięki szybkiemu i intuicyjnemu kreatorowi konfiguracji.

10. Reputacja gwiazd

Zasadniczą częścią mojego procesu recenzji jest zbadanie, co użytkownicy mają do powiedzenia na temat firmy, ale z Kinstą było to dość krótkie przedsięwzięcie.

Przyznaję, że tym razem miałem program, który nie był zbyt godny pochwały. Przeglądałem opinie TrustPilot i Reddit, aby znaleźć historie o złym doświadczeniu z Kinstą, ponieważ moje wrażenia z firmy były zbyt pozytywne. Motywacją mojego zamiaru było dodanie obiektywności do recenzji, aby zapewnić alternatywny punkt widzenia.

Niestety, ogromny internet nie był zgodny – wszyscy użytkownicy postrzegają firmę w bardzo pozytywnym świetle, chwaląc jej szybkość, wsparcie i funkcje.

Jestem członkiem wszystkich podreddytów dotyczących hostingu, a Kinsta jest zwykle wymieniana podczas przechodzenia przez użytkowników podczas przeglądania innych usług.

Jedyny drobny zarzut dotyczy ceny, ale należy się tego spodziewać, gdy ludzie porównają Kinsta z SiteGround lub innym zwykłym współdzielonym hostem.

Kinsta Cons

Może ich nieliczni, ale Kinsta ma swoje wady.

1. Brak usługi e-mail

Kinsta nie jest dostawcą hostingu w prawdziwym tego słowa znaczeniu, ponieważ obsługuje jeden produkt: WordPress. W związku z tym brakuje wielu rzeczy, które tradycyjni gospodarze uważają za standardowe.

Usługa e-mail jest jedną z nich.

Kinsta po prostu go nie ma.

Nie jest trudno uzyskać wysokiej jakości hosting poczty e-mail w innym miejscu, ale jest to coś, co doda do miesięcznego rachunku.

Mówiąc o wydatkach…

2. Kosztowne

Wydatki na hosting zawsze należy rozpatrywać w kontekście. W moich recenzjach najlepszych rozwiązań hostingowych WordPress wyraźnie widać, dlaczego niektóre usługi kosztują więcej niż inne, nawet jeśli na pierwszy rzut oka mogą wyglądać podobnie.

Kinsta jest bardzo droga w porównaniu ze wspólnymi planami Bluehost i około dwa razy droższa niż zarządzany WordPress Bluehost.

Czy jednak działa lepiej? Absolutnie.

Czy otrzymujesz lepsze wsparcie? Ty stawiasz!

Czy jedna witryna kosztuje 30 USD miesięcznie? Tak.

Tak, Kinsta jest droga.

Cena jest uzasadniona, ponieważ usługa ma czystą jakość, ale nie jest to rozwiązanie hostingowe dla początkujących.

Polecamy Kinsta?

Absolutnie!

Kinsta może być najlepiej zarządzaną usługą hostingową WordPress, jaką widziałem do dziś. Podczas gdy WP Engine jest również wysublimowany, niektóre aspekty Kinsta czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Rzeczywiście, nie jest to najtańsza platforma WP, ale jej wartość sprawia, że ​​jest to godna inwestycja.

Liczne centra danych, potężne CDN, regularne kopie zapasowe, znakomita wydajność i niesamowite wsparcie ułatwiają hosting witryny WordPress przeznaczonej do chwały.

Oczywiście wszystkie te czynniki sprawiają, że trudno jest znaleźć negatywy, aby choć trochę zrównoważyć moją recenzję Kinsta, ale to jest problem, z którym chciałbym się zmierzyć znacznie częściej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector