Найкращі хостингові послуги електронної пошти для канадського бізнесу в 2020 році

Гаразд, ми не будемо бити навколо куща. Коли ви намагаєтеся розширити свій бізнес та список підписок, великий провайдер хостингу електронної пошти є критичним щоб оптимізувати можливості електронної пошти.


Багато електронних листів надсилаються векторні зображенняЕй, ми любимо і всі інші офісні чати, але за останні кілька років електронна пошта стала першим способом спілкування та розповсюдження цінної інформації через Інтернет, майже 250 мільярдів електронних листів, що надсилаються щодня.

… І приблизно з чотирма мільярдами облікових записів електронної пошти по всьому світу (більше половини населення планети) він начебто обігнав майже будь-який інший інструмент комунікації, який ви можете собі уявити.

Тож не дивно, що їх сотні провайдери хостингу електронної пошти, Деякі з них є дуже хорошими, а інші – не надто чудовими в догляді за Вашими діловими обліковими записами електронної пошти. І хоча тут немає жодних відповідей для планів хостингу електронної пошти, вам буде достатньо, щоб допомогти вам прийняти розумне рішення до того моменту, коли ви прочитаєте це..

Перш ніж ми зануримось, я хочу вирішити це питання на розум усіх … Чи можу я просто скористатися безкоштовним хостом електронної пошти?

Немає нічого поганого у використанні безкоштовного веб-сервісу хостингу електронної пошти для особистої кореспонденції та збору цифрових купонів (# 20% знижки).

Однак – якщо ви хочете серйозно поставитися до постійно розвиваючогося світу онлайн-бізнесу, тоді ви хочете скористатися більш надійним рішенням, яке дозволить вам створити розміщений електронний лист @ yourdomain.com замість більш любителів @ gmail.com або @ hotmail.com (не дай Бог).

Contents

Уповільнення – у вас є маса варіантів

Тепер, перш ніж ви роздумуєтеся про, здавалося б, нескінченний потік оновлень та нових покупок, вас змушують запустити свій веб-сайт і зробити щось подібне …

Просто зробіть глибокий вдих і розслабтесь. ��

Інвестувати ще не потрібно інший $ 10 – $ 20 на місяць, щоб отримати доступ до цієї важливої ​​функції.

Фактично, якщо ти знаєш, що ти робиш, ви можете захистити необмежену кількість облікових записів електронної пошти @ yourdomain.com як частина вашого стандартного веб-хостингу.

Щоб допомогти вам уникнути розмитнення та шахрайства компаній, які прагнуть розділити вас та ваші важко зароблені гроші, ми склали короткий список 3 найкращих веб-служб хостингу та електронної пошти 2020 року це дасть вам безкоштовний доступ до всіх облікових записів електронної пошти @ yourdomain.com, яких бажає ваше серце.

Давайте після цього.

TL; DR Будь ласка!

Поспіхом? Не хвилюйтесь, ми вас отримали. Якщо ви не встигнете прочитати повний огляд і хочете, щоб ми продовжували і розсипали квасоля, ми просто зрівняємося з вами.

Якщо ви хочете отримати найбільший удар за свій долар, тоді ви захочете піти SiteGround. Вони пропонують доступну хостингову послугу з найнадійнішими час роботи, блискавичним часом завантаження, необмеженими рахунками електронної пошти та фантастичною підтримкою клієнтів. Серйозно … Ми любимо цих хлопців.

Ще не продали? Не хвилюйтесь, ми отримали більше для вас. Продовжуйте читати.

Як ми переглядали цих господарів

Якщо ви один із тих “особливих” людей, які змушені збирати кольорове палітурка, що кодується на 32 сторінки, для дослідження будь-якої покупки на суму понад 50 доларів (без судження, ми там були), тоді ви можете зайти на нашу Домашню сторінку, щоб дізнатися про нашу огляди веб-хостингу обробляти більш детально.

Скорочена версія, однак, полягає в тому, що ми протягом десятиліття працювали в команді розробників, яка створює та підтримує веб-сайти клієнтів (900 на даний момент)..

Зважаючи на велику тривалість проектів, якими ми займалися, ми несемо унікальні дані про час роботи та завантаження (не доступні широкій громадськості), які повертається більше 10 років.

Матеріальні генії в нашому загоні були люб’язними, щоб зібрати для нас кілька графіків та статистичного аналізу, щоб ми могли надати вам необроблені дані, які вам потрібно остаточно визначити, яка хостинг-послуга електронної пошти підходить для ваших потреб.

Що шукати в Інтернеті + Хост електронної пошти

Якщо ви хочете зареєструватися з веб-хостом, що гарантує 12+ місяців мучні технічні проблеми замовника, відсутність часу, і обслуговування клієнтів, яке настільки безглуздо що ви буквально спокусилися розчарувати волосся у вогні … Тоді вам потрібно буде скористатися найдешевшим можливим хостом веб-.

Але ми будемо вважати, що вам подобаються ці пишні замки, і тому сьогодні ми допоможемо вам розібратися, на які саме критерії слід орієнтуватися, порівнюючи потенційні послуги електронної пошти та веб-хостингу..

А саме, вам слід шукати електронну пошту / веб-хостів із:

 • Безкоштовні необмежені акаунти електронної пошти
 • Imap та Pop3 Доставка електронною поштою
 • Швидкі швидкості та надійні часи
 • Висока якість підтримки клієнтів

Не хвилюйся … Кожен господар, якого ми рекомендуємо рекомендувати, передає ці критерії літаючими кольорами.

Безкоштовні необмежені облікові записи електронної пошти

Є багато компаній, які стягують вам непомірну ціну за кожен окремий обліковий запис електронної пошти (так, ми дивимось на вас GoDaddy).

Іноді на 5 дол. США / рахунок на місяць. Це чистий зрив, і якщо ви бачите компанію, що рекламує «Дешеві рахунки електронної пошти», то вам слід бігти за пагорби..

Будь-який веб-сервіс хостингу електронної пошти вартий їх солі запропонує вам необмежену кількість облікових записів електронної пошти (або щонайменше 25+) абсолютно безкоштовно в рамках вашого стандартного хостингового пакету.

Імап & POP3 Доставка електронною поштою

Хоча це стандартна функція для більшості хостів електронної пошти. Деякі з дешевих хостів там використовуватимуть застарілі стандарти доставки електронної пошти, які відкривають вас та вашу внутрішню кореспонденцію до безлічі потенційних ризиків для безпеки.

Зробіть собі прихильність і переконайтесь у цьому незалежно від того, хто ви хочете, ви хочете отримати Imap та Pop3 доставку електронною поштою. Ці стандарти безпеки гарантують, що ваші приватні електронні листи залишатимуться добре … приватними, і це запобіжить потраплянню вашої інформації в інші руки (тобто конкурентів і хакерів).

Для багатьох малих підприємств доставка електронної пошти – це питання виживання. Після того, як ви зареєструвались у хості електронної пошти та захистили електронну пошту своєї компанії, радимо інтегрувати її із спеціалізованою службою маркетингу електронної пошти. Такі послуги, як Постійний контакт, MailChimp, Aweber та ActiveCampaign різко підвищують доступність електронної пошти, тому ваші повідомлення досягають призначеного місця без перешкод..

Швидкі швидкості та надійні часи

Це неважливо, чи є у вас необмежена кількість облікових записів електронної пошти та надмірна кількість пам’яті, якщо ваш веб-сайт недостатньо довго в Інтернеті, щоб люди могли швидко отримувати доступ до вашого вмісту і фактично знаходили причину вам надіслати електронний лист.!

У світі веб-хостингу не існує кількості «безкоштовних бонусів» або «додаткових маркетингових благ», які можуть компенсувати неприємні час роботи і малу швидкість. Ви хочете переконатися, що будь-який обраний вами хост має час роботи не менше 99,5% і швидкість навантаження швидше 1200 мс.

Підтримка клієнтів високої якості

Я ненавиджу лопнути твою бульбашку тут, але якщо ти вирішив стрибнути у світ створення та підтримки власного веб-сайту, то ти збирається потрібна підтримка клієнтів у якийсь момент часу. Це неминучість, з якою стикаються всі веб-майстри.

І коли це нарешті станеться (повірте, так і буде), ви хочете переконатися, що хостинг-сервіс, який ви використовуєте, пропонує повністю доступну та високоефективну підтримку клієнтів, щоб допомогти вам якнайшвидше відновитись та працювати..

Шукайте компанії, які пропонують Цілодобовий чат або підтримка по телефону і не забудьте заздалегідь ознайомитись через reddit та веб-хостинг-форуми, щоб оцінити громадську думку щодо обслуговування клієнтів компанії.

З урахуванням всього цього, давайте зануримось у топ-3 сервісу хостингу електронної пошти 2018 року!

1. Зохо

Послуга, що постійно розвивається і вдосконалюється, підписка на Zoho – це інвестиція, яка буде виплачувати дивіденди.

Вартість: $ 1,00 / місяць для Lite 4,00 $ / місяць для Premium
Підтримка: 24/7 Чат в реальному часі та кол-центр

Зохо – наш явний переможець тут. Правду кажучи, навіть якщо всі його функції та розширення були середніми, вони все одно виграють лише за обсягом та застосованістю. Але, на щастя, кожен аспект цієї послуги хостингу електронної пошти має преміальну якість, але за вигідною ціною.

Zoho отримав рішення майже будь-якої проблеми з хостингом електронної пошти, яку ви могли коли-небудь мати, і я маю на увазі це буквально. Незалежно від того, чи є їх нескінченно пристосований додаток або безпроблемна інтеграція з іншими відомими сервісами (dropbox тощо), Zoho дозволить вам охопити.

Безкоштовне вступне обслуговування

Zoho – це фантастична послуга, але існує багато інших служб хостингу електронною поштою, щоб компанія могла розглянути, то чому б роздрібнити гроші за цей?

Тут надходить безкоштовний сервіс. Скорочена версія Zoho доступна безкоштовно на невизначений термін. Даючи вам стільки часу, скільки потрібно розглянути можливість придбання повної версії.

Безкоштовна версія доступна лише для 5 користувачів, тому для зростаючого бізнесу платний план необхідний. Але ми впевнені, що навіть якби це не так, Zoho Forever Free зробив би вам слину через перспективу платного продукту все одно.

Герметична безпека

Якщо захист лінії є стандартним і додатковими протоколами шифрування S-MIME з планом Premium, ваші електронні листи, безумовно, будуть захищені Zoho.

У них є всі фішинг-фільтри та фільтри спаму, які ви очікуєте від якісної послуги електронної пошти, із додатковим бонусом над середньою політикою конфіденційності. Все це поєднується, щоб зробити їх безпеку жорсткою і чітко закріпленою.

Пов’язані: Як розкрити фішинг-сайти за допомогою веб-аналітики

Безліч розширень

Я міг би буквально написати тисячу плюс слів на всіх нішевих функціях електронної пошти Zoho, але спробую підсумувати.

Зрозуміло, що з нескінченним безліччю розширень Zoho вони намагаються бути єдиною службою розміщення електронної пошти, яка вам коли-небудь знадобиться (і якщо ви запитаєте нас, вони є). Якщо навряд чи можна знайти конкретне розширення, навіть їх базовий план Mail Lite має інтегрований набір розширень; тобто ви можете змінити послугу будь-яким необхідним вам способом.

Якщо ви хочете використовувати його в дорозі в інтегрованих додатках для iOS та Android для мобільних пристроїв Zoho, встановити розширену маршрутизацію електронної пошти або налаштувати псевдоніми домену (щоб назвати лише деякі функції), ви не будете обмежуватися. З Зохою не можна робити дуже мало.

Інструмент співпраці

Електронна пошта може бути найкращою світовою формою інформації, але це загальновідомий факт, що соціальні медіа дають їй заробити свої гроші.

Zoho синтезує найкращі аспекти обох, створюючи бездоганну систему для внутрішнього спілкування.

Функція “Потоки” дозволяє взаємодіяти з вмістом електронної пошти та іншими оголошеннями у стилі соціальних медіа, дозволяючи вашим колегам легко та просто любити, коментувати та ділитися ними.

Цей додатковий рівень комунікації робить Zoho одним з найбільш інноваційних та інтуїтивно зрозумілих електронних служб, що надає йому незаперечну конкурентну перевагу.

2. SiteGround

Кращий загальний хостинг для електронної пошти / ціни / швидкість / оновлення + бонуси та підтримка клієнтів ($ 3,95 / місяць)

Час завантаження: 475Мс
Пробіг: 99,95%
Вартість: 3,95 дол. / Міс
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Не секрет, що ми є великими шанувальниками SiteGround (і вже деякий час). Протягом 7 і більше років ми використовували SiteGround як для власних веб-сайтів, так і для наших клієнтів, продуктивності, підтримки та якість послуг, яку ми отримали, була надзвичайною. Вони одні з небагатьох веб-служб хостингу, які не просто “Встановити та забути” свою хостингову інфраструктуру.

Вони регулярно оновлюють (і повністю замінюють) свої сервери центрів обробки даних і зобов’язуються постійно вдосконалювати свої послуги, щоб забезпечити найкращий хостинг на планеті. Хоча вони не без своїх вад, вони далеко і далеко найкращий хост в Інтернеті та електронній пошті ми коли-небудь використовували.

99,95% часу & Велика швидкість навантаження

Для початку найбільш основні пакети веб-хостингу та електронної пошти SiteGround є надзвичайно надійними. Завдяки потужним 99,95% тривалості роботи за останні 12 місяців, SiteGround забезпечує таку надійність, яка зазвичай зарезервована для більшості клієнтів VPS та виділеного хостингу. Повірте нам, що з SiteGround вам ніколи не доведеться турбуватися про тривалі періоди простою або незрозумілі збої на сервері.

Пропозиція Швидкість навантаження 475 мс (в середньому) SiteGround – це також найшвидший веб-хост / електронна пошта, який ми коли-небудь переглядали, і гарантує, що ви ніколи більше не втрачаєте потенційного клієнта чи клієнта на відсталому веб-сайті.

Безкоштовні необмежені облікові записи електронної пошти & Значні поштові скриньки

Всі пакети хостингу SiteGround стандартно оснащені необмеженою кількістю облікових записів електронної пошти та великим розміром поштової скриньки.

Навіть план «запуску» пропонує розмір вхідних повідомлень розміром 2 000 Мб і до 400 відправлень електронної пошти на годину.

Неймовірні функції безпеки

На додаток до велика тривалість роботи, велика швидкість завантаження та необмежена кількість облікових записів електронної пошти, SiteGround також пропонує своїм клієнтам доступ до безлічі функцій безпеки, які захищатимуть ваші електронні листи та веб-сайт від сторонніх очей та хакерів.

Усі нові клієнти отримують доступ до безкоштовний сертифікат SSL, доставка електронною поштою Imap та Pop3 та безкоштовна CDN. Не надто погано і ціна пачки сигарет (о, і SiteGround також не дасть вам раку легенів … так що це є.)

3. Хостгатор

Супер доступний сервіс із чудовими можливостями та часом роботи

Час завантаження: 601Мс
Пробіг: 99,4%
Вартість: $ 2,99 / місяць
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Незважаючи на їхнє глузливе звучання (я маю на увазі c’mon guys … що спільного у алігаторів із хостингом та електронною поштою?), Hostgator пропонує деякі найкращі пакети електронної пошти та веб-хостингу в бізнесі ціною, яка майже неперевершена.

Хоча швидкість роботи та швидкість завантаження не зовсім однакова з SiteGround, враховуючи той факт, що їхні хостинг-послуги коштують майже нічого, ви дійсно не можете помилитися з цим надзвичайно високим якістю (якщо це справді нерозумно звучить) хост електронної пошти.

Великий час & Завантажте швидкість

Лише $ 2,99 / місяць, Hostgator пропонує час, що лише на 0,01% нижче, ніж SiteGround, що становить менше 75% від вартості. З однаковою мірою вражаючі часи навантаження (601 Мс) На сьогоднішній день Hostgator є найдоступнішим хостом електронної пошти на ринку за якість послуг, що надаються.

Необмежені облікові записи електронної пошти з великими функціями безпеки

Незалежно від рівня або тривалості пакета хостингу, який ви вирішили придбати, Hostgator пропонує доступ до необмеженої кількості облікових записів електронної пошти, які оснащені доставкою Pop3 та SMTP (простий протокол передачі пошти) та додатковим бонусом функції Spamassassin Hostgator Spamassassin ( щоб перешкодити вам та вашим працівникам заграти Саудівських принців з проханням отримати «кредит у розмірі 7000 доларів»)

Виняткова підтримка клієнтів

Як і всі послуги хостингу, які ми рекомендуємо, Hostgator пропонує цілодобову розмову або по телефону щоб забезпечити безперебійне керування обліковими записами свого веб-сайту та електронної пошти незалежно від часу доби.

Після подання десятків навмисно заплутаних і дещо смішних (знову ж вибачте Дайан!) Запитів підтримки, нас здуло легкість і швидкість, з якою їхні представники допомогли нам.

4. А2 ГОСПОДАРСТВО

Велике співвідношення ціни, яку ви платите

Час завантаження: 601Мс
Пробіг: 99,1%
Вартість: 3,92 дол. / Міс
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Хостинг A2, остаточний сервіс у нашому списку, оснащений низкою чудових функцій та пропонує своїм клієнтам доступ до швидкої та надійної роботи, що є абсолютною вигідною ціною, яку ви платите.

На відміну від SiteGround та HostGator, їх найдешевший план хостингу – A2 lite при $ 3,92 на місяць – надає доступ лише до 25 облікових записів електронної пошти (об’ємних). Однак, враховуючи виняткову продуктивність та безліч додаткових функцій, нам важко протистояти цьому.

25 Облікові записи електронної пошти з великими стандартами безпеки

Хоча ми були трохи розчаровані, що A2 пропонує лише 25 облікових записів електронної пошти у своєму пакеті хостингу Lite (необмежений для всіх інших), вражаюча продуктивність та безліч додаткових функцій більше, ніж компенсує цей невеликий проступ.

Ви не тільки маєте доступ до традиційних варіантів доставки Imap і Pop3, але A2 хостинг також дозволяє використовувати Imap SSL та Pop3 SSL для подальшого шифрування ваших повідомлень та надання вам та вашій організації повного спокою.

Великий час & Швидкий час завантаження

Хоча вони не зовсім відповідають сайту SiteGround за швидкістю та надійністю, різниця номінальна за ціну, яку ви платите. З 99,91% часу і надзвичайно швидкі 625 Мс завантаження, A2 забезпечить, щоб ваш веб-сайт залишався функціонуючим та швидко постачав потрібний вам клієнт вчасно, кожен раз.

Виняткова підтримка клієнтів

Перед кожним оглядом, який ми публікуємо, ми завжди переконуємось про те, щоб провести команду підтримки клієнтів через їхні кроки, недоброзичливо подаючи серію квитків, які все більше технічні та складні..

До нашого здивування, Цілодобова підтримка клієнтів A2 є чудовою і злісно ефективний. Як би не були лабіринтні наші запити, їхній обслуговуючий персонал вирішував це швидко, ввічливо та з високим рівнем професіоналізму.

Відмінні функції безпеки веб-сайту та безкоштовний SSL

Оскільки ви (сподіваємось) підробляєте службу хостингу електронної пошти на верхньому рівні свого стандартного хостингу веб-сайтів, ви будете раді дізнатись, що хостинг A2, як і SiteGround, заповнений крейдою, наповненим останніми функціями безпеки та пропозиціями забезпечити, щоб ваш веб-сайт був все, крім “хакерського доказу”.

Пропонуючи безкоштовний сертифікат SSL для всіх нових клієнтів, а також безкоштовний Cloudflare CDN, моніторинг нового сервісу Relic та багато іншого, ви можете спокійно знати, що A2 охоплює вас та ваш веб-сайт.

Заключні думки про хостинг електронної пошти

Якщо ви шукаєте один обліковий запис електронної пошти для свого останнього блогу або десятки нових корпоративних облікових записів для того епічного запуску, який ви запускаєте разом зі своїми друзями, три служби, про які ми розглянули в цьому короткому посібнику, не розчарують..

Повідомте нас, кого ви обираєте в коментарях нижче, і, як завжди, якщо у вас є запитання, коментарі, проблеми чи відгуки, будь ласка, не соромтесь зв’язатися, і ми з вами зв’яжемося якнайшвидше.!

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

 • ByarvitSolutions.com
 • PointCloser.com
 • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map