HostGatori ülevaade – miks inimesed seda armastavad / vihkavad? (2020. aasta kasutajate arvustused)

HostGator jagatud arvustus


HostGator võib olla üks suurimaid ja vanimaid veebimajutusteenuseid pakkuvaid ettevõtteid tööstuses, kuid nad teevad endiselt parandusi, postitades viimase 24 kuu keskmiseks tööajaks 99,98%..

Nende põhiliste jagatud hostimiskavade juurde kuulub piiramatu salvestusruum, ribalaius, tasuta domeen (esimest aastat) ja tasuta SSL-sertifikaat. Neil on ka suurepärane klienditeenindus, kes ühendasid end otseülekande kaudu ja vastasid igale küsimusele igale sekundile.

Kahjuks lasi HostGatori keskmine lehe laadimisaeg neid vähendada (keskmine 1191 ms). Paljud lisateenused, näiteks varundamine ja turvalisus, võetakse lisatasudena. Lisaks tõusevad pikendamismäärad agressiivselt pärast teie esimese ametiaja lõppu.

Siin on täielik ülevaade meie praktilisest testist, kasutades Pingdomi kolmanda osapoole andmeid nende toimivuse valgustamiseks.

Üldine teave & Ülevaade hostimisest

MEIE VERDIKT:Hästi tuntud tuntud pakkuja
KIIRUS:1,191 ms (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
UPTIME:99,98% (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
TOETUS:24/7 reaalajas vestlus
APPS:Toetatud on üle 75 rakenduse
FUNKTSIOONID:Mõõtmata ribalaius ja salvestusruum, ühe e-posti konto, 1. aasta tasuta domeen
HOSTINGAKAVAD:Jagatud, pilv, WordPress, VPS ja spetsiaalsed serverid
Saidi ülekandmine:Üksik tasuta saidi ülekandmine
HINNAD:Alustades 2,75 dollarist kuu kohta (uueneb hinnaga 6,95 dollarit kuus)

Jagatud HostGatori kasutamise plussid

HostGatori tööaegne jõudlus oli varem olnud probleem. Kuid mitte enam, tuginedes meie 24 kuu väärtusele jälgimisele.

Lisaks oli nende klienditeenindus kiire ja sõbralik. Nad aitavad teie saidi tasuta teenusele teisaldada. Ja ka algajatele meeldib palju lihtsaid, intuitiivseid võimalusi, mis on nende teedele suunatud.

Siin on lühike kokkuvõte:

1. Tugev ja stabiilne tööaeg 99,98%

HostGator on viimase 24 kuu jooksul kasutanud 99,98% -list tööaega. Nad on mitu kuud olnud töökorras 99,98–100%.

See pole isegi kõige parem osa. Need on järjekindlad põhjusel: nende tähtaegne garantii ütleb, et kui need langevad alla 99,90%, saate oma kontole ühe kuu krediiti.

Ilmselt ei arvestata garantiis mis tahes kavandatud hoolduse või võimatult ennustatava häkkimise eest. Peate siiski ühendust võtma ja krediiti küsima, esitades tugipileti nende arveldusosakonda 30 päeva jooksul.

Oleme hakanud hiljuti nägema mõnda muud võõrustajat, kellel on kasutusaeg garantiid. See tähendab, et kõik kliendid võidavad. Konkurendid, kes tulevad välja ja teevad seda, aitavad tõsta kogu tööstuse lati. See sunnib kõiki teisi turul tegutsejaid kas oma garantiisid vastama ja tõstab teenuse standardset taset või riski jääda maha.

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 99,97%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 99,89%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 99,99%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 99,99%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 99,95%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%

HostGator jagas viimase 24 kuu statistikatHostGatori keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

2. Hea tugi

HostGator pakub teadmistebaasi, telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse tuge. Viimane võimalus on kiireim, ühendades meid teenuse esindajaga umbes 15 sekundi jooksul.

Proovisime neid küsimustega pipardada, hüppasime teemadest teise ringi ja nad ei kõhelnud kunagi. Nende personal tundub asjatundlik, hea väljaõppega ja sõbralik. See oli igati hea kogemus.

Hostgatori jagatud klienditoe reaalajas vestluse kogemus

3. 45-päevane raha tagasi garantii

HostGator on oma teenuses nii kindel, et pikendab tööstuses keskmist 30-päevast tagasimakse poliitikat veel kahe nädala võrra või umbes 45 päevani..

See tähendab, et saate neid kasutada terve kuu vältel ja saate ikkagi ostuhinna tagasi, kui mõni probleem ilmub.

See 45-päevane raha tagasi garantii kehtib kõigi jagatud, edasimüüjate ja VPS-i hostipakettide kohta.

Ainus asi on see, et see ei kehti HostGatori pühendatud serverite, haldustasude ja kohandatud tarkvara installitasude kohta. Pärast 30-aastaste teenusetingimuste dokumentide kammimist on nüüdseks leitud, et need hoiatused on hostimistööstuses üsna tavalised.

Näiteks kui teie plaan sisaldas tasuta domeeninime, arvavad nad tagasimakse summast maha domeeni standardtasu 15,00 USD.

Siin on veel mõned märkused. HostGatori tingimused annavad neile tagasimakse tegemiseks kuni 90 päeva. Tagasimakseid ei tehta ka tšeki, maksekorralduse, Western Unioni maksete ega pangaülekannete korral.

Tagasimaksed on saadaval ainult uute plaanide või kontode jaoks. Nii et kui olete varem ühe kasutajaks registreerunud ja tühistate pikendamise või teise katse, ei saa te midagi vastutasuks.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, töödeldakse välisvaluuta tagasimakseid USA dollari vahetuskursi alusel.

4. Saadaval saidi turvafunktsioonid

HostGatori jagatud hostimisplaanid on üsna paljad. Teil on ühe saidi jaoks piisavalt, kuid selle peal pole palju lisad.

Õnneks pakuvad nad mõnda täiendavat turvafunktsiooni, näiteks võimalust lisada saidile SiteLocki jälgimine. Seda teenust pakutakse iga päev, otsides võimalikke saidi rikkumisi või häkkimisi ja andes teile sellest kohe teada, kui see on leitud.

Samuti pakuvad nad oma e-posti plaanides Rämpspostitaja, et vältida rämpsposti löömist teie postkasti.

Ainus negatiivne külg on see, et SiteLock maksab teile natuke ekstra. Laiendame seda allpool miinuses, kuid kleebise hind on 1,67 dollarit kuus, arve aastas on 19,99 dollarit..

5. tasuta sait & cPaneli ränded

Kui see pole teie esimene sait ja proovite olemasolevat üle viia, on HostGator teie jaoks tagasi.

Pärast registreerumist on teil 30 päeva aega, et võtta ühendust ja nad saavad aidata teil kõik saidifailid, andmebaasid, skriptid ja isegi domeeninimed teie jaoks üle viia..

See hõlmab cPaneli täielikku ülekandmist. Nii et kui teil on olnud mitu saidi installi (näiteks ühe suure saidi alamdomeenid), olete te kaetud.

Kõigi HostGatori jagatud hostimiskavadega kaasneb ühe saidi (või cPaneli) migratsioon. Erinevad plaanid, näiteks edasimüüjad, saavad juurdepääsu rohkematele (kuni 30).

Võrreldes mõne hostiga pole ühe saidi tasuta migratsioon palju. Kuid see on ikka parem kui teised, näiteks Bluehost, mis võtab kuni viis saiti korraga kolimise eest 150 dollarit.

6. Väga kasutajasõbralik algajatele

HostGator on spetsiaalselt loodud algajatele blogijatele või veebimeistritele.

Nende sait on täis õpetusi, läbilõikeid ja palju muud, mis aitavad teil navigeerida DNS-i ja andmekeskuste hämaras maailmas.

hostgaatori tugi
Neil on ka lisafunktsioone algajatele, kes soovivad saidi üles seada ilma vaevata palgata teisi inimesi kõike kavandama, ehitama ja haldama.

Nende veebisaidi koostaja Host Gator Gator on üks paremaid, kelle oleme üle vaadanud. Kaasas tasuta hostimine ja domeeninimi, seega peate kõigi vajalike asjade jaoks lihtsalt ostma ühe konto.

Kohandatavad mallid on kõik üsna kaasaegsed ja alustades iga funktsiooni lohistamist saate neid hõlpsalt kohandada. Samuti saate saidi analüüsi ja tasuta SSL-sertifikaadi, mis aitab kaitsta külastajate isiklikke andmeid (nt nende füüsiline asukoht).

Gator by HostGator sisaldab isegi e-kaubanduse plaani, nii et saate üles seada täielikult toimiva veebipoe, kus on laoseisu ja palju muud, ilma et peaksite muretsema makseväravate, pistikprogrammide või muu segase tehnoloogia pärast. See lihtsalt töötab.

HostGator jagatud kasutamise miinused

HostGatori järjepidevalt tugev tööaeg oli ausalt öeldes üllatav (heas mõttes). Oleme ka nende tööaja garantii fännid.

Lisaks tähendab nende algajasõbralik lähenemine ja abivalmis klienditeenindus seda, et nende teenus võib palju meeldida.

Kahjuks sattusime neid katsetades läbi ka mõne teemaga. Siin on suurimad probleemid, mille leidsime:

1. Aeglane lehekiirus (üle ühe sekundi laadimiseks)

HostGatori serveritel polnud probleeme meie saidi ülalhoidmiseks ja viimase poolteise aasta jooksul elamiseks.

Probleem on selles, et ka need samad serverid olid pidevalt aeglased. Nende keskmine lehe laadimisaeg viimase 24 kuu jooksul on olnud ainult 1191 ms.

Suhteliselt lihtsate tekstipõhiste sisulehtede laadimiseks kulub üle sekundi. Kujutage vaid ette, mis juhtuks, kui täidate need lehed tuhandete sõnade ja kümnete suure eraldusvõimega piltidega. Jah, mitte hea.

On näidatud, et lehe aeglane laadimisaeg mõjutab otseselt teie külastaja kogemusi. Ja sellel on trikk-down-efekt ka teie lõpptulemuse löömisele.

Oma saidi kiirendamiseks ilma masinaid vahetamata saate teha mõnda asja. Kuid kui teie host on pidevalt aeglane, tähendab see, et võitlete pidevalt kaotava lahinguga.

Viimase 12 kuu keskmised laadimisajad:

HostGator jagas viimase 12 kuu täpset statistikatHostGatori keskmine kiirus 2019-2020 | Vaadake statistikat

2. Palju lisatasusid tõeliste varukoopiate, Gmaili ja pahavara eest

HostGatori jagatud hostimisplaanid on odavad, sissejuhatav hind algab ainult 2,75 dollarist kuus (36 kuud).

Nende odavaim pakett (“Hatchling”) on varustatud ühe domeeninime, populaarsete rakenduste nagu WordPress, Joomla ja ühe muu klõpsuga installimisega, mõõtmata ribalaius, piiramatu salvestusruum ja tasuta SSL-sertifikaat. Põhimõtteliselt kõik põhifunktsioonid, mida vajate tervikliku veebisaidi jaoks.

HostGator jagatud lisateenusedHostGator jagatud lisateenused

Kuid see puudutab kõike, mida nad oma vaikeplaanides pakuvad. Kõik täiendavad asjad, nagu saidi varukoopiad, juurdepääs Gmailile, SiteLocki jälgimine ja SEO tööriistad, maksavad teile lisatasu, kui on aeg kassasse minna.

See on pettumust valmistav, kuna paljud neist funktsioonidest on saidil hoolikalt sõnastatud, näiteks „saadaval”, et arvata, et need on sinna lisatud. Sirvige teisi populaarseimaid võõrustajaid, keda oleme üle vaadanud, ja näete, et tegelikult paljud neist viskavad need oma põhihindadesse.

Alles siis, kui jõuate protsessi lõpuni, kui lähete arveldusinfot sisestama, saate aru, et kõik need lisafunktsioonid lähevad teile maksma,.

Gmail on tavaline 5 dollarit kuus või 60 dollarit aastas kasutaja kohta, mis on nende tavaline hinnakujundus. Kuid siis maksab SiteLock teile 19,99 dollarit aastas, CodeGuard (teie saitide varundamiseks) maksab teile 23,95 dollarit aastas ja nad ei hoia isegi teie saidi paljusid varasemaid versioone juhul, kui teil tekivad probleemid.

Ehkki esialgne plaan tundub alguses odav, hakkab see kõik juba öelduna ja valmis saamisel üsna kalliks muutuma.

3. Tööstusstandardse hinnakujunduse nipid

Lisaks lisatasudele tõmbab HostGator välja kaks hinnakujundustriki, mis on tööstuses üsna standardsed.

Esimene on madala hinnaga reklaamimine nagu 2,75 dollarit kuus. Ainult selleks, et mõistaksite, et selle tegelikuks saamiseks on vaja ette maksta tervelt kolm aastat. Vastasel korral otsite ühe kuu tegeliku teenuse eest 10,95 dollarit kuus.
HostGatori pikaajaliste plaanide jagatud hinnapakkumised

See on siiski alles algus. Sest lisaks sellele hüppab HostGatori pikendamishinnakujundus dramaatiliselt pärast teie esialgse plaani lõppemist.

Ütleme nii, et lähete edasi ja lukustage see madal määr kolmeks aastaks. Pole kahtlust, et saate üsna hea tehingu.

Probleem algab siis, kui on aeg oma plaani kolme aasta pärast uuendada. Sel hetkel tõuseb sama plaani kuutasu 6,95 dollarini kuus (või kokku 250,20 dollarit) – see on enam kui kahekordne summa, mida just sama täpse teenuse eest maksisite..

Põhimõtteliselt eelistavad nad asjaolu, et mõne aasta pärast on tõenäoline, et soovite teenuseid vahetada, üsna väike. Nii et olete mõneks ajaks lukustatud (näiteks kaabeltelevisiooni või spordisaali liikmeks saamine).

Paljud teised võõrustajad, kelle oleme üle vaadanud, tõmbavad seda sama trikki. See ei tähenda aga, et meile see peaks meeldima.

HostGatori hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

HostGatori ühiskasutusplaanid ja hinnakujundus

Virtuaalserver: HostGatoril on valida kolme jagatud hostimisplaani vahel:

Haudeplaan: See plaan algab 2,75 dollarist kuus. Saate ühe domeeninime, piiramatu kettaruumi ja salvestusruumi, SSL-sertifikaadi ja piiramatu alamdomeeni.

Beebiplaan: See plaan algab 3,95 dollarist kuus. See toetab piiramatut salvestusmahtu, ribalaiust ja domeeninimesid.

Äriplaani: See plaan algab 5,95 dollarist kuus. See toetab piiramatut salvestusmahtu, ribalaiust ja domeeninimesid. Kaasas tasuta IP, SSL ja tasuta telefoninumber.

 • Registreerimise lihtsus: Lihtne registreerumisprotsess.
 • Makseviisid: Krediitkaart, PayPal.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Sissejuhatav hinnakujundus on saadaval ainult pikaajaliste plaaniostude korral. Ka pikenemismäär kahekordistub. Lisateenused, nagu varundamine ja pahavara jälgimine, on ka kõik lisatasud.
 • Upsells: Palju müüke.
 • Konto aktiveerimine: Konto aktiveerimine võib võtta kuni 24 – 48 tundi.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Need muudavad kiire installimise abil mõne sammuga populaarsete rakenduste ja CMS-ide installimise lihtsaks.

Kas soovitame ühiskasutada HostGatorit??

Mitte päris.

Kuid mitte põhjusel, mille peale tõenäoliselt mõtlete.

HostGatori jagatud hostimine pakub palju eeliseid. Uptime on viimase aasta jooksul tõesti paranenud. Klienditeenindus oli hea. Ja algajate sõbralike võimaluste rohkus muudab selle kasutajasõbralikuks.

Kuid aeglase kiiruse ja lisahindade tõusu kombinatsioon muudab selle korralikuks väärtuseks loendamiseks liiga kalliks.

Põhjus, mida me ei soovitaks, on aga see, et neil on poes parem variant, mis annab tegelikult hea hinna.

HostGatori WordPress Cloud hostimine on paberil esialgu pisut kallim, kuid jõudlus on ka oluliselt parem.

Seega soovitame kõigepealt selle üle vaadata, sest tõenäoliselt maksate sama päeva lõpus, kui viskate need lisatasud ja hinnatõusud, sama maksma.

P.S. Kas olete HostGatorit varem kasutanud? Kaaluge palun allpool arvustuse jätmist – hea või halb – pole tegelikult oluline, kui see on meie külastajatele abiks. Tänan toetuse eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map