HostGator apskats – kāpēc cilvēki to mīl / ienīst? (2020. gada lietotāju atsauksmes)

HostGator koplietots pārskats


HostGator, iespējams, ir viens no lielākajiem, vecākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem nozarē, taču tie joprojām veic uzlabojumus, pēdējos 24 mēnešos vidēji nostrādājot 99,98%..

Viņu pamata dalīta hostinga plānos ir neierobežota krātuve, joslas platums, bezmaksas domēns (pirmo gadu) un bezmaksas SSL sertifikāts. Viņiem ir arī lieliska klientu apkalpošana, kuri uzreiz izveidoja savienojumu, izmantojot tiešraidi, un atbildēja uz katru jautājumu dažu sekunžu laikā.

Diemžēl HostGator vidējais lapu ielādes laiks tos samazina (vidējais 1191 ms). Daudzi papildu pakalpojumi, piemēram, dublējumi un drošība, tiks iekasēti kā papildu maksa. Plus, atjaunošanas rādītāji pieaug agresīvi pēc jūsu pirmā termiņa beigām.

Šeit ir pilnīgs mūsu praktiskā testa apskats, izmantojot Pingdom trešo personu datus, lai parādītu viņu veiktspēju.

Vispārīga informācija & Hostinga pārskats

MŪSU VERDIKTS:Labi pazīstams pakalpojumu sniedzējs ar labu sniegumu
ĀTRUMS:1,191 ms (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
UPTIME:99,98% (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
ATBALSTS:24/7 tiešraide
APPS:Atbalstītas vairāk nekā 75 lietotnes
IESPĒJAS:Nemēra joslas platums un krātuve, viens e-pasta konts, bezmaksas domēns 1. gadā
UZŅEMŠANAS PLĀNI:Koplietoti, Mākonis, WordPress, VPS un speciāli serveri
Vietnes pārsūtīšana:Vienu bezmaksas vietnes nodošana
CENAS:Sākot no USD 2,75 mēnesī (atjaunojas par USD 6,95 mēnesī)

Plūsmas, izmantojot HostGator Shared

HostGator darbspējas laiks iepriekšējos gados bija problēma. Bet vairs ne, pamatojoties uz mūsu 24 mēnešu vēlamo izsekošanu.

Turklāt viņu klientu apkalpošana bija ātra un draudzīga. Viņi palīdzēs jūsu vietni bez maksas pārcelt uz viņu pakalpojumu. Un iesācējiem patiks daudz vienkāršu, intuitīvu iespēju, kas vērstas uz viņu ceļu.

Šis ir īss kopsavilkums:

1. Spēcīgs un stabils 99.98% Uptime

HostGator pēdējos 24 mēnešos ir izmantojis 99.98% uptime. Tie vairākus mēnešus ir bijuši atbilstoši 99,98-100% izmantojamam.

Tomēr tā nav pat labākā daļa. Tie ir konsekventi kāda iemesla dēļ: viņu darbības garantija garantē, ka, ja tie nokrītas zem 99,90%, jūs varat savā kontā saņemt mēneša kredītu.

Acīmredzami, ka plānotās tehniskās apkopes vai neiespējami paredzamie hacki šajā garantijā nav ņemti vērā. Jums tomēr būs jāsazinās un jāpieprasa kredīts, 30 dienu laikā iesniedzot atbalsta biļeti viņu norēķinu nodaļai.

Nesen esam sākuši redzēt, ka daži citi mitinātāji uzrāda garantijas par izmantojamību, un tas nozīmē, ka visi klienti uzvar. Konkurenti, kas iznāk un dara to, palīdz paaugstināt latiņu visā nozarē. Tas piespiež visus pārējos tirgus dalībniekus vai nu saskaņot garantijas un paaugstināt standarta pakalpojumu līmeni, vai arī riskēt atpalikt.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 99,97%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 99,89%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,99%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,95%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

HostGator Kopīgota pēdējo 24 mēnešu statistikaHostGator vidējais darbspējas laiks | Skatīt statistiku

2. labs atbalsts

HostGator nodrošina zināšanu bāzi, tālruni, e-pastu un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Pēdējā iespēja ir ātrākā, savienojot mūs ar servisa pārstāvi apmēram 15 sekunžu laikā.

Mēs mēģinājām tos aplipināt ar jautājumiem, pārlēkt no tēmas uz tēmu, un viņi nekad nevilcinājās. Viņu personāls šķiet zinošs, labi apmācīts un draudzīgs. Tā bija laba pieredze visapkārt.

Hostgator dalīta klientu atbalsta tiešraides tērzēšanas pieredze

3. 45 dienu naudas atdošanas garantija

HostGator ir tik pārliecināts par savu pakalpojumu, ka viņi pagarina nozares vidējo 30 dienu atmaksas politiku vēl par divām nedēļām vai apmēram līdz 45 dienām..

Tas nozīmē, ka varat tos izmantot vairāk nekā mēnesi un joprojām saņemt atpakaļ pirkuma cenu, ja rodas kādas problēmas.

Šī 45 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visām koplietotajām, tālākpārdevēju un VPS mitināšanas paketēm.

Vienīgais, ka tas neattiecas uz HostGator speciālajiem serveriem, administratīvajām maksām, maksas par instalēto programmatūru instalēšanu. Pēc tam, kad ir apkopoti vairāk nekā 30 pakalpojumu sniegšanas noteikumu dokumenti, mēs esam secinājuši, ka šie brīdinājumi ir diezgan izplatīti mitināšanas nozarē.

Piemēram, ja jūsu plānā bija iekļauts bezmaksas domēna vārds, viņi no atmaksas summas atskaitīs standarta maksu USD 15,00 apmērā par domēnu.

Ir vēl daži citi punkti. HostGator noteikumi viņiem piešķir 90 dienas, lai faktiski veiktu atmaksu. Atmaksa netiks piešķirta arī par čeku, naudas pārvedumu, Western Union maksājumiem vai bankas pārskaitījumiem.

Atmaksas ir pieejamas tikai par jauniem plāniem vai kontiem. Tātad, ja jūs iepriekš pierakstījāties uz vienu un atceļat atjaunošanu vai otro mēģinājumu, pretī jūs neko nesaņemsit.

Un visbeidzot, ārvalstu valūtas atmaksas tiek apstrādātas, pamatojoties uz ASV dolāra maiņas kursu.

4. Pieejamie vietnes drošības līdzekļi

HostGator koplietotie hostinga plāni ir diezgan neskaidri. Jūs saņemat pietiekami daudz vienas vietnes, bet ne visai daudz papildu papildinājumu tai.

Par laimi, tie piedāvā dažas papildu drošības funkcijas, piemēram, iespēju savai vietnei pievienot SiteLock uzraudzību. Šis pakalpojums darbosies katru dienu, meklējot iespējamus vietņu pārkāpumus vai hakerus, un nekavējoties informēs jūs, kad viņi to atradīs.

Viņi arī piedāvā e-pasta plānos Spam Assassin, lai, pirmkārt, novērstu surogātpastu nokļūšanu jūsu iesūtnē.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka SiteLock jums maksās nedaudz papildu. Mēs to izvērsīsim zemāk par mīnusiem, bet uzlīmes cena ir USD 1,67 mēnesī par mēnesi, par kuru ik gadu tiek aprēķināta USD 19,99.

5. Bezmaksas vietne & cPanel migrācija

Ja šī nav jūsu pirmā vietne un jūs mēģināt pārvietot esošu vietni, HostGator ir saņēmis jūsu atpakaļ.

Pēc reģistrēšanās jums būs 30 dienas, lai sazinātos un viņiem palīdzētu pārvietot visus vietnes failus, datu bāzes, skriptus un pat domēna vārdu jums..

Tas ietver pilnu cPanel pārsūtīšanu. Tātad, ja jums ir notikusi vairāku vietņu instalēšana (piemēram, vienas lielas vietnes apakšdomēni), jūs esat pārklāts.

Visiem HostGator koplietotajiem hostinga plāniem ir iekļauta vienas vietnes (vai cPanel) migrācija. Dažādiem plāniem, piemēram, tālākpārdevējiem, būs pieejams vairāk (līdz 30).

Atsevišķa bezmaksas vietnes migrācija, salīdzinot ar dažiem saimniekiem, nav liela. Bet tas joprojām ir labāks par citiem, piemēram, Bluehost, par maksu, kas pārvietojas līdz piecām vietnēm vienlaikus, iekasēs 150 USD.

6. Ļoti lietotājam draudzīgs iesācējiem

HostGator ir īpaši izveidots iesācējiem emuāru autoriem vai tīmekļa pārziņiem.

Viņu vietne ir pilna ar pamācībām, aprakstiem un daudz ko citu, lai palīdzētu jums orientēties DNS un datu centru drūmajā pasaulē.

hostgator atbalsts
Viņiem ir arī papildu iespējas iesācējiem, kuri vēlas izveidot vietni, bez liekām grūtībām pieņemt darbā citus cilvēkus, lai projektētu, izveidotu un pārvaldītu visu.

Viņu vietņu veidotājs Gator by HostGator ir viens no labākajiem, ko esam pārskatījuši. Tam ir bezmaksas mitināšana un domēna vārds, tāpēc jums vienkārši ir jāiegādājas viens konts visām nepieciešamajām lietām.

Sākumā visi pielāgojamie veidnes ir diezgan moderni, un jūs viegli varat pielāgot to izskatu, velkot un nometot katru funkciju. Jūs arī iegūsit vietnes analīzi un bezmaksas SSL sertifikātu, lai palīdzētu aizsargāt apmeklētāju personiskos datus (piemēram, viņu fizisko atrašanās vietu)..

Uzņēmumam Gator by HostGator pat ir pievienots e-komercijas plāns, tāpēc varat izveidot pilnībā funkcionējošu tiešsaistes veikalu ar inventāru un daudz ko citu, neuztraucoties par maksājumu vārtejām, spraudņiem vai citām netīšām tehnoloģijām. Tas vienkārši darbojas.

Mīnusi, izmantojot HostGator Shared

HostGator pastāvīgais spēcīgais darbspējas laiks, atklāti sakot, bija pārsteidzošs (labā veidā). Mēs esam arī viņu garantijas cienītāji.

Turklāt viņu draudzīgā pieeja iesācējiem un izpalīdzīgais klientu serviss nozīmē, ka viņu pakalpojums var patikt ļoti daudz.

Diemžēl mēs pārbaudījām tos arī dažos jautājumos. Šeit ir lielākās problēmas, kuras mēs atradām:

1. Lēns lappuses ātrums (vairāk nekā 1 sekundes ielādei)

HostGator serveriem nebija problēmu uzturēt mūsu vietni atjauninātu un dzīvot pēdējo pusotru gadu.

Problēma ir tā, ka arī šie paši serveri bija lēni. Vidējais lapu ielādes laiks pēdējos 24 mēnešos ir bijis tikai 1191 ms.

Vairāk nekā sekundes laikā tiek ielādētas samērā vienkāršas, uz tekstu balstītas satura lapas. Tāpēc tikai iedomājieties, kas notiktu, ja šīs lapas aizpildītu ar tūkstošiem vārdu un desmitiem augstas izšķirtspējas attēlu. Jā, nav labi.

Ir pierādīts, ka lēns lapas ielādes laiks tieši ietekmē jūsu apmeklētāja pieredzi. Un tam ir trickle-down efekts, lai sasniegtu arī jūsu apakšējo līniju.

Ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai paātrinātu savu vietni, nepārslēdzot saimniekus. Bet, ja jūsu saimnieks vienmēr ir lēns, tas nozīmē, ka jūs pastāvīgi cīnījaties ar zaudējošu cīņu.

Pēdējo 12 mēnešu vidējie ielādes laiki:

HostGator Kopīgota detalizēta statistika par pēdējiem 12 mēnešiemHostGator vidējais ātrums 2019.-2020 | Skatīt statistiku

2. Daudz papildu maksu par patiesām dublējumkopijām, Gmail un ļaunprātīgu programmatūru

HostGator dalītie mitināšanas plāni ir lēti, un ievada cenas sākas tikai no USD 2,75 mēnesī (36 mēnešus).

Viņu lētākais plāns (“Hatchling”) nāk ar vienu domēna vārdu, populāru lietotņu, piemēram, WordPress, Joomla, instalēšanu ar vienu klikšķi un citu, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu krātuvi un bezmaksas SSL sertifikātu. Būtībā visas galvenās funkcijas, kas nepieciešamas pilnīgai vietnei.

HostGator koplietoti papildu pakalpojumiHostGator koplietoti papildu pakalpojumi

Tomēr tas attiecas uz visu, ko viņi paredz savos noklusējuma plānos. Visas “papildu” lietas, piemēram, vietņu dublējumi, piekļuve Gmail, vietnes SiteLock uzraudzība un SEO rīki, jums būs jāmaksā papildus, ja ir laiks norēķināties.

Tas rada vilšanos, jo daudzas no šīm funkcijām vietnē ir formulētas uzmanīgi, piemēram, “pieejamas”, lai liktu domāt, ka tās ir iekļautas. Pārlūkojiet citus populārākos saimniekus, kurus esam pārskatījuši, un jūs redzēsit, ka patiesībā daudzi no viņiem tos iemet pamatcenojumos.

Tikai tad, kad esat nonācis līdz procesa beigām, kad ievadāt norēķinu informāciju, jūs sapratīsit, ka visas šīs papildu funkcijas jums maksās.

Gmail ir standarta USD 5 mēnesī vai 60 USD gadā vienam lietotājam, kas ir viņu parastā cena. Bet tad SiteLock jums izmaksās 19,99 USD gadā, CodeGuard (vietņu dublēšanai) maksās jums 23,95 USD gadā, un viņi pat neglabā daudzās iepriekšējās jūsu vietnes versijās, ja rodas kādas problēmas.

Tātad, lai arī sākotnējais plāns sākumā šķiet lēts, tas viss kļūst diezgan dārgs, kad viss ir pateikts un izdarīts.

3. Nozares cenu noteikšanas “triki”

Papildus papildu maksām HostGator velk divus cenu noteikšanas trikus, kas nozarē ir diezgan standarta.

Pirmais ir tādas zemas likmes kā USD 2,75 mēnesī reklamēšana, tikai lai jūs saprastu, ka, lai to iegūtu, jums ir jāveic priekšapmaksa par pilniem trim gadiem. Pretējā gadījumā jūs meklējat USD 10,95 mēnesī par faktisko viena mēneša pakalpojuma vērtību.
HostGator dalīti cenu pārtraukumi ilgtermiņa plāniem

Tomēr tas ir tikai sākums. Tā kā HostGator atjaunošanas cenu noteikšana dramatiski palielinās pēc jūsu sākotnējā plāna termiņa beigām.

Tātad, pieņemsim, ka jūs iet uz priekšu un ieslēdzat šo zemo likmi trīs gadus. Bez šaubām, jūs saņemsit diezgan labu darījumu.

Problēmas sākas, kad ir laiks atjaunot savu plānu trīs gadu laikā. Tajā brīdī mēneša likme par vienu un to pašu plānu palielinās līdz USD 6,95 mēnesī (vai USD 250,20 kopsummā) – vairāk nekā divreiz lielāka nekā jūs tikko maksājāt par to pašu precīzo pakalpojumu.

Būtībā viņi aizraujas ar faktu, ka pēc dažiem gadiem varbūtība, ka vēlaties mainīt pakalpojumus, ir diezgan zema. Tātad jūs kādu laiku esat ieslēdzies (piemēram, kabeļtelevīzijas uzņēmums vai dalība sporta zālē).

Daudz citu saimnieku, kurus esam pārskatījuši, pievelk šo pašu triku. Tomēr tas nenozīmē, ka mums tas ir jāpatīk.

HostGator cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

HostGator koplietotie hostinga plāni un cenas

Koplietojamais hostings: HostGator ir trīs izvēlētās hostinga plāna iespējas:

Hatchling plāns: Šis plāns sākas ar USD 2,75 mēnesī. Jūs saņemat vienu domēna vārdu, neierobežotu vietu diskā un krātuvi, SSL sertifikātu un neierobežotus apakšdomēnus.

Mazuļa plāns: Šis plāns sākas ar USD 3,95 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu krātuvi, joslas platumu un domēna vārdus.

Biznesa plāns: Šis plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī. Tas atbalsta neierobežotu krātuvi, joslas platumu un domēna vārdus. Tam ir bezmaksas IP, SSL un bezmaksas numurs.

 • Vienkārša reģistrēšanās: Vienkāršs reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte, PayPal.
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Ievada cenas ir pieejamas tikai ilgtermiņa plāna pirkumiem. Atjaunošanas likmes arī vairāk nekā dubultosies. Par papildu pakalpojumiem, piemēram, dublēšanu un ļaunprātīgas programmatūras uzraudzību, tiek iekasēta arī papildu maksa.
 • Upsells: Daudz pārdošanas.
 • Konta aktivizēšana: Konta aktivizēšana var ilgt no 24 līdz 48 stundām.
 • Vadības paneļa un informācijas paneļa pieredze: cPanel.
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Tie ļauj ērti instalēt populāras lietotnes un CMS, izmantojot QuickInstall.

Vai mēs iesakām HostGator Shared??

Ne īsti.

Bet ne jau tā iemesla dēļ, par kuru jūs droši vien domājat.

HostGator dalītā mitināšana sniedz daudz priekšrocību. Uzturēšanās laiks pēdējā gada laikā tiešām ir uzlabojies. Klientu apkalpošana bija laba. Un iesācējiem draudzīgo iespēju pārpilnība padara to draudzīgu lietotājam.

Tomēr lēnā ātruma un papildu cenu paaugstināšanas kombinācija padara to par dārgu, lai to uzskatītu par pienācīgu vērtību.

Tomēr iemesls, kāpēc mēs to neieteiktu, ir tāpēc, ka veikalā viņiem ir labāka izvēle, kas faktiski nodrošina labu cenu.

HostGator WordPress Cloud mitināšana sākotnēji ir nedaudz dārgāka uz papīra, taču arī veiktspēja ir ievērojami labāka.

Tāpēc iesakām vispirms to apskatīt, jo jūs, iespējams, maksāsit to pašu dienas beigās, ieviešot šīs papildu maksas un cenu paaugstinājumus.

P.S. Vai jūs iepriekš esat izmantojis HostGator? Lūdzu, apsveriet iespēju atstāt zemāk pārskatu – labu vai sliktu -, nav īsti nozīmes, ja vien tas ir noderīgs mūsu apmeklētājiem. Paldies par atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map