GoDaddy Review – این را بخوانید قبل از اینکه پول خود را گم کنید

تقریباً هر بررسی GoDaddy که به صورت آنلاین پیدا می کنید توسط یک بازاریاب وابسته نوشته شده است. به عبارت دیگر ، هدف نیست. همه GoDaddy را می شناسند.


آنها مانند مک دونالد جهان میزبان آنلاین هستند. از تبلیغات بیش از حد جنسی آنها Superbowl ، گرفته تا تبلیغات YouTube مستمر آنها ، گسترش تبلیغات وابسته به GoDaddy در فضای میزبانی وب ، باید آنرا به آنها تحویل دهید ….

من حدس می زنم که مک دونالد واقعاً هیچکدام از این موارد را انجام نداده است. اما – آنها به راحتی مشهورترین شرکت میزبانی وب در جهان.

آیا شهرت آنها حاصل یک محصول با کیفیت است یا این تبلیغات مسئول موفقیت آنها است?

ما برای پاسخ به این سوال دقیق سرویس های آنها را آزمایش کرده ایم.

بیایید در آن غرق شویم ، هود را پاپ کنید ، و به آنچه GoDaddy می پردازیم نگاهی بیندازیم واقعاً ارائه می دهد.

چه کسی میزبان GoDaddy است?

مگر اینکه شما در زیر یک صخره زندگی کنید … در یک سیاره دیگر … در یک منظومه شمسی متفاوت, شما می دانید که GoDaddy کیست. ��

حله ، حتی پدربزرگ و مادربزرگ شما احتمالاً با GoDaddy آشنا هستند. ��������

و به راحتی می توان فهمید که چرا …

بیش از دو دهه پیش در سال 1997 در بالتیمور ، مریلند (تحت نام Jomax Technologies) تأسیس شد و GoDaddy از طریق رتبه بندی جهان میزبان وب وب ، با افزایش شهابسنگی روبرو شده و با افتادگی فک مواجه شده است. 2،231،900،000 دلار در سال گذشته درآمد.

گزارش تجزیه و تحلیل godaddy 2017 q2

با توجه به اینکه باب پارسونز ، بنیانگذار و رئیس جمهور GoDaddy ، یکی از شرکت های قبلی خود را به مبلغ “کوچکی” از اینتیتو فروخت ، اوه 65،000،000 دلار, این واقعاً جای تعجب ندارد.

امروز ، GoDaddy دارای بیش از 6000 نفر ، در خدمت 17 میلیون شرکت در سراسر جهان ، و به طور گسترده ای در نظر گرفته می شوداو بزرگترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در سیاره زمین است.

بنابراین فکر می کنم به راحتی می توان گفت که آنها بسیار خوب هستند.

اما این مورد در مورد شرکت های بزرگ است. آنها تمایل دارند که زیر یکی از دو چتر قرار گیرند.

 1. “من لیاقت موفقیت خود را دارم زیرا بهترین محصول لعنتی را در بازار عرضه می کنم.”
 2. یا ، “من بزرگترین گربه در شهر هستم زیرا می دانم چطور مصرف کنندگان مشکوک را به پرداخت هزینه بیش از حد دستکاری کنید برای یک محصول فرعی. “

پس کدام چتر GoDaddy را به زیر می برد?

هر دو به اندازه کافی عجیب.

بگذار توضیح بدهم.

جوانب مثبت میزبان GoDaddy – عملکرد عالی

با توجه به وفور منابع موجود در دسترس آنها (منظورم این است که درآمد سالانه آنها است بالاتر از تولید ناخالص داخلی بسیاری از کشورهای در حال توسعه) جای تعجب ندارد که GoDaddy یک کار عالی را انجام می دهد و عملکردی با کیفیت بالا را به کاربران خود ارائه می دهد.

در اینجا فقط چند جنبه از عملکرد GoDaddy وجود دارد که ما را در طی 12 ماه گذشته تحت تأثیر قرار داده است. می توانی ببینی ردیابی زنده در اینجا. درباره ما بیشتر بخوانید فرآیند تحقیق 4 مرحله ای در اینجا.

1. آنها Uptimes عالی (99.95٪) دارند

در حالی که آنها مانند بعضی از رقبای خود (یعنی SiteGround) ، فاقد افتادگی زمان های آرواره هستند ، GoDaddy را ارسال می کنند زمان سالم 99.95٪ که دقیقاً همان چیزی است که شما با یک میزبان ارزان قیمت انتظار دارید.

نتیجه به موقع خدادادی

اگرچه آنها برای زمان های طولانی خود قرار نیست هیچ جوایزی را کسب کنند ، خوشحالم که گزارش می کنم که ما در زمان مشتریان به عنوان مشتریان GoDaddy هیچ خرابی عمده یا دوره قابل توجهی از خرابی را تجربه نکردیم..

در اینجا اجمالاً به اجراهای چند ماه گذشته می پردازیم.

2018 میانگین زمان به روز:

 • زمان بروز ژانویه: 99.98٪
 • بهمن ماه: 99.96٪
 • زمان تا مارس: 99.91٪
 • زمان بروز آوریل: 99.99٪
 • مه حداکثر: 99.94٪
 • زمان تا ژوئن: 99.98٪
 • زمان تا جولای: 99.85٪
 • اوت (20 ام) به موقع: 99.99٪

2. سرعت سریع (448 ms)

علیرغم آنچه مادر و سایر تازه واردان به شما گفته اند ، سرعت وب سایت اهمیت زیادی دارد … چیزهای زیادی.

تست سرعت بارگیری صفحه خدادادی

در واقع ، مطالعات اخیر نشان داده اند که بیش از 47٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند یک وب سایت در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری کند. و اگر اینطور نیست؟ خداحافظ درآمد.

این امر باعث می شود که اگر امیدوار باشید که بتوانید از وب سایت خود درآمد کسب کنید ، میزبان وب مناسب را انتخاب کنید.

بنابراین چگونه GoDaddy با رقبای خود مقایسه می کند?

در واقع … خیلی خوب.

ساعت در میانگین بار بار فقط 448 خانم, GoDaddy به راحتی یکی از سریع ترین هاست های وب است که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم و سرعت های شگفت آور را ارائه می دهد که شما و بازدید کنندگان شما را خوشحال می کند.

زمان بار 2018:

 • ماه ژانویه سرعت: 363ms
 • ماه فوریه سرعت: 415ms
 • ماه مارس سرعت: 386ms
 • آوریل سرعت: 395ms
 • ممکن است میانگین سرعت: 415ms
 • ماه ژوئن سرعت: 492ms
 • ماه ژوئیه سرعت: 541ms
 • اوت (20th) میانگین. سرعت: 587ms

3. بسیاری از جوایز عالی و ویژگی های اضافی

اگرچه هیچ یک از این مزایا و ویژگی ها رایگان نیست ، GoDaddy تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که هر مشتری جدید توانایی کار در داشتن یک وب سایت زیبا و با کارایی عالی را با هرچه کار اندک در اختیار انسان ها دارد.

ویژگی های خدادادی

آنها همه چیز را از سازنده وب سایت سفارشی خود ، GoCentral و متخصصان سطح بالا طراحی وب تا نصب های یک برنامه کاربردی ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که سایت شما با تمام زنگ ها و سوت های مورد نیاز (یا نمی شود) از کار در می آید..

سازنده وب سایت: GoCentral سازنده وب سایت GoDaddy است. استفاده از سازنده رایگان است و به شما امکان می دهد از رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن خود ویرایش کنید. در صورت استفاده از سازنده آنها ، آنها نیز گواهی SSL می اندازند.

متخصصین طراحی وب: GoDaddy خدمات طراحی وب را از متخصصین ارائه می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با خط مشی آنها تماس بگیرید و آنچه را که لازم دارید توضیح دهید. آنها قول یک وب سایت را در طی 4-6 هفته آنلاین می دهند و یک خط پشتیبانی 24/7/365 ارائه می دهند.

اگرچه آنها هیچ نوع ارزشی را که می توانید از SiteGround یا A2 Hosting انتظار نداشته باشید ، ارائه نمی دهند ، اما هنوز هم ویژگی ها و پاداش های اضافی زیادی برای حفظ حتی مشتاق ترین مدیر وب سایت وجود دارد..

منفی GoDaddy

خوب ، بنابراین GoDaddy هم تست های زمان و هم سرعت را با رنگ های پرنده گذرانده است. آنها به خوبی شناخته شده اند ، (به ظاهر) معتبر ، و به شما امکان می دهند به یک بار از ویژگی های بی نظیر اضافی دسترسی پیدا کنید.

کجا ثبت نام کنیم ، درست است?

نه خیلی سریع.

اگرچه GoDaddy بسیاری از موارد را درست از نقطه نظر عملکرد انجام می دهد ، اما خدمات مشتری و جنبه پرداخت مشاغل آنها ، به گفته ما ، کمتر از زرنگی است..

به همین دلیل …

1. برنامه اقتصادی محدود و هزینه های قابل تجدید بسیار زیاد

در تلاش برای رقابت با تعداد روزافزون میزبان وب ارزان ، GoDaddy بسته ای با قیمت بسیار کم (به نام مناسب “اقتصاد”) را برای مشتریان راحت تر خود ارائه می دهد.

به خودی خود ، این چیز بدی نیست.

منظور من این است که واقعی باشیم … همه ما می خواهیم پول خود را تا جایی که می رود ، درست کنیم?

مسئله ای که شما به آن رسیدگی می کنید این است که آنها نه تنها این موارد را کاهش داده اند قیمتیخدمات میزبانی وب آنها ، بلکه همین مقدار.

طرح اقتصاد کاملاً برهنه است و خصوصیات استاندارد را ارائه نمی دهد از یک میزبان وب معتبری مانند CDN ، پشتیبان گیری روزانه یا گواهی SSL انتظار دارید.

قیمت گذاری GoDaddy

اگرچه این برچسب قیمت 2.49 دلاری ممکن است جذاب به نظر برسد ، به ما اعتماد کنید … حتی ارزش آن را هم ندارد.

و در حالی که ما در موضوع قیمت گذاری GoDaddy هستیم ، توجه به این نکته مهم است آنها شارژ می شوند بی حد و حصر هزینه های تمدید بالا.

نه تنها GoDaddy یکی از موارد دیگر است کمترین میزبان های با ارزش برای قیمتی که پرداخت می کنید (چرا در ثانیه خواهید دید) ، اما پس از پایان دوره مقدماتی آنها, آنها چرخانده و نرخ شما را بیش از 200٪ افزایش می دهند.

این برنامه اقتصادی 2.49 دلار؟ بله ، این شما را در حال حاضر 7.99 دلار در هر ماه به شما پرداخت.

با توجه به اینکه می توانید از زمان های طولانی و مسخره ای لذت ببرید ، رعد و برق سرعت بالایی را به شما منتقل می کند, و همه ویژگی های اضافی و پاداش های رایگان شما را برای کسری از این هزینه سزاوار آن هستید ، ما سخت است که توصیه می کنیم از GoDaddy استفاده کنید به هر کسی که طرفدار پس انداز است.

2. افزایش بی رویه و زیاده روی در گالور

اگر هر یک از نظرات میزبانی وب را در این سایت مطالعه کرده اید ، احتمالاً می دانید که باید هرگز میزبانی وب را از شرکتی خریداری کنید که گواهی SSL “رایگان” ارائه نمی دهد.

گوگل کاملاً به معنای واقعی کلمه ، از دسترسی کاربران به وب سایت شما جلوگیری خواهد کرد تا زمانی که تأیید کنند سایت شما ایمن نیست و خطر بزرگی برای امنیت اطلاعات آنها ایجاد می کند..

بنابراین منطقی است که اکثر شرکتهای میزبان از این ادعا استفاده کرده و شروع به ارائه گواهی SSL رایگان به همه مشتریان جدید خود کرده اند.

اما چه در مورد GoDaddy?

روی سطح ، همه چیز خوب به نظر می رسد. همه کاربران جدید هنگام ثبت نام در هر یک از برنامه های میزبانی GoDaddy (غیر از “اقتصاد”) دارای گواهی SSL می شوند..

اما وقتی چاپ خوب را می خوانید ، به زودی خواهید فهمید که همه به شکلی که در ابتدا ظاهر می شود نیست.

در حقیقت ، GoDaddy به دلیل “امتیاز” داشتن وب سایت ایمن 75 دلار در سال / سال متهم می کند.

قیمت گذاری sdl godaddy

و این حتی بدترین قسمت هم نیست.

اگر به تازگی نام دامنه و بسته میزبانی وب را خریداری کرده اید ، انتظار دارید که بتوانید ایمیل را از آن وب سایت درست ارسال کنید؟ منظور من این است که … از این گذشته شما اکنون وب سایت.

خوب ، این همان چیزی است که شما فکر می کنید اما GoDaddy متفاوت فکر می کند.

… 60 دلار در سال / هر حساب ایمیل متفاوت.

در حالی که سایر ارائه دهندگان برتر به شما امکان دسترسی به تعداد نامحدودی ایمیل (یا حداقل 25 مورد) را می دهند. GoDaddy حتی مایل نیست به شما بدهد یکی.

به من یادآوری کنید که چگونه این بچه ها دوباره بزرگترین شرکت میزبانی وب در جهان هستند؟ اوه درسته … احتمالاً ارتباطی با این …

دختران رقص تجاری خدادادی

اما من گول می زنم …

3. ضمانت برگشت پول نه چندان تضمین شده

شما با بیش از 17 میلیون مشتری در سراسر جهان ، فرض می کنید که GoDaddy باید به عنوان یک میزبان وب شفاف و معتبر ، که مایل است مشتری های ناراضی را برای خرید خود بازپرداخت کند ، شهرت یافته است?

اشتباه.

در نگاه اول ، ToS آنها ادعا می کند که هر مشتری در صورت لغو برنامه میزبانی خود در مدت 30 روز از خرید اولیه ، حق بازپرداخت را دارد..

به اندازه کافی مناسب به نظر می رسد.

اما بعد این را می گویند..,

اگر سرویس میزبانی قبلاً انجام شده باشد ، بازپرداخت آن قابل بازگشت نیست (اگر هنوز انجام نشده باشد ، واجد شرایط بازپرداخت ظرف 30 روز از تاریخ معامله).

اکنون ، من هیچ یک از کارشناسان حقوقی نیستم اما به نظر می رسد به طرز مشکوکی مانند کاردستی و ژرفون پر شده است این بند برای اطمینان از اینکه GoDaddy می تواند از نظر قانونی با سرقت از مشتریان ناراضی فاصله بگیرد ، طراحی شده است.

«خدمات میزبانی» چیست ، آیا در صورت رضایت از خدمات ، واقعاً می توانید پول خود را پس بگیرید؟ من نمی دانم. و احتمالاً ، دقیقاً چنین است که GoDaddy آن را دوست دارد.

4. بررسی خدمات ترکیبی مشتری

خدمات مشتری با GoDaddy تقریباً ضربه خورده یا از دست رفته است.

نظر مشتری خدایی

اگرچه پشتیبانی از تلفن مبتنی بر ایالات متحده عالی است ، اما برخی از بهترین کارها در تجارت ، شما احتمالاً نمی خواهید 20-45 دقیقه برای تلفن خود صرف کنید تا سکسکه های جزئی و سؤالات سریع حل شود.

پشتیبانی خدادادیاین باعث می شود تا ناامید کننده تر شود که پشتیبانی چت زنده GoDaddy بسیار غیرقابل اعتماد است.

هر وقت سعی می کردم به ویژگی چت زنده آنها دسترسی پیدا کنم ، مرتباً با خطای “اتصال در دسترس” روبرو می شدم. و به شرطی که من به نماینده خدمات دسترسی پیدا کنم ، گفتگوی زنده یا خراب می شود و ناپدید می شود و یا از عدم توانایی “نماینده” (ربات a.k.a) ناامید می شوم در پاسخ به سؤالاتی که با روشی مناسب داشته ام.

در این مرحله ، من در حال آغاز این سؤال هستم كه چرا دقیقاً به 6000 كارمند برای ادامه كار کشتی خود احتیاج دارند؟ (آنها باید به کسی احتیاج داشته باشند که تمام پولهای غیرقابل بازپرداختی را که با آن هزینه های گران قیمت و تجدید هزینه های بازپرداخت می کند) بشمارد).

قیمت گذاری

همانطور که مشاهده می کنید – قیمت گذاری GoDaddy نوعی طعمه و سوئیچ است. این در این صنعت متداول است اما تغییر در قیمت GoDaddy بالاتر از حد متوسط ​​است. اگر بعد از یک سرویس میزبانی ارزان در کانادا که GoDaddy موجود است احتمالاً انتخاب شما نیست.

آیا ما GoDaddy را توصیه می کنیم؟?

جواب منفی…

در حالی که من شخصاً به این موضوع توجه ندارم که بازاریابی بیش از حد جنسی در چهره شما صورت بگیرد ، هیچ تعداد از زنان با لباس پوشیده GoDaddy نمی توانند سیاست های ناعادلانه شرکت و گرفتن پول بی شرمانه شرکت را جبران کنند..

عملکرد آنها ممکن است با سایر خدمات میزبان پیشرو مطابقت داشته باشد ، اما مگر اینکه از پرداخت 2-3 برابر آنچه برای میزبان وب خود می خواهید لذت ببرید ، پول شما بهتر با SiteGround ، A2 هاستینگ یا حتی HostGator هزینه می شود..

GoDaddy فقط آن را قطع نکرد …

سؤالات متداول

قابل اعتماد GoDaddy است?

بله ، GoDaddy قابل اعتماد است. آنها در ده شرکت برتر ارائه دهنده خدمات میزبانی وب قرار دارند. زمان سرور آنها مثبت است و تست سرعت آنها نسبتاً سریع است.

آیا سازنده وب سایت GoDaddy خوب است؟?

سازنده وب سایت GoDaddy اشکالی ندارد. قطعاً کار می کند و می تواند یک وب سایت برای شما ایجاد کند. با این گفته گفته گزینه های بهتری برای بررسی مواردی مانند Wix و Squarespace وجود دارد.

GoDaddy در هر ماه چقدر است?

قیمت گذاری برای GoDaddy در سراسر نقشه است. آنها قیمت های تبلیغاتی را برای سال اول 2.99 دلار در هر ماه ارائه می دهند اما سپس قیمت را به 7.99 $ در ماه می رسانند.

آیا GoDaddy برای تجارت کوچک خوب است?

GoDaddy برای مشاغل کوچک بد نیست اما حقیقت صحیح این است که گزینه های بسیار بهتری برای میزبانی در بازار وجود دارد. GoDaddy با کالایی نه چندان مناسب گران تر است.

مردم از GoDaddy برای چه مواردی استفاده می کنند?

GoDaddy به عنوان میزبان وب و ثبت دامنه استفاده می شود. این بدان معنی است که وقتی مردم می خواهند یک نام دامنه خریداری کنند می توانند به GoDaddy مراجعه کرده و آن را خریداری کنند. پس از خرید نام دامنه می توانند وب سایت خود را با سرویس میزبانی کنند.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین سازنده وب سایت

منابع و اعتبارات تصویر:

 • HostingKingdom.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map