7 geriausios debesies talpinimo paslaugos (apžvalga + palyginimas)

Geriausi debesų prieglobos paslaugų teikėjai


„Cloud“ priegloba jau kurį laiką veikia ir per minutę padidėja. „Cloud“ taip pat yra internetinių gigantų, tokių kaip „Google“, „Amazon“ ir daugelio kitų, naudojama technologija.

Aplink yra daugybė debesų prieglobos paslaugų, skiriasi kainų, nemokamų paslaugų ir net serverio galios skirtumai. Remiantis mūsų tyrimais, yra keletas standartinių funkcijų, kuriomis dauguma naudojasi, pavyzdžiui, nemokamas SSL, nemokamos el. Pašto paskyros, 99,9% naudojimo laikas, palaikymas visą parą ir nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos.

Tai vilioja pasirinkti pigiausią variantą. Tačiau galbūt norėsite priglobti daugiau nei vieną svetainę arba jums reikės daugiau našumo.

Kas vis tiek yra „Cloud Hosting“? Kodėl tai geriau nei kiti hostingo tipai?

„Cloud Hostingas“ yra virtualių serverių tinklas, kuris naudoja fizinių serverių išteklius jūsų svetainei valdyti. Pats prieglobos serveris egzistuoja tik virtualiajame pasaulyje arba „debesyje“. Taigi, debesis vykdo visas programas ir paslaugas keliuose serveriuose tuo pačiu metu. Šios mašinos gali būti įvairiuose duomenų centruose visame pasaulyje.

Palyginti su įprastu privačiu ar pasidalijamuoju priegloba fiziniame serveryje, „Cloud Hosting“ siūlo daug privalumų:

 • Daugiau patikimumo: Tinklalapiai yra prieinami bet kur, bet kur ir praktiškai be jokių prastovų. Tuo metu, kai vienas iš fizinių serverių turėtų sugesti, visas srautas bus nukreiptas į sveikus serverius. Srauto pakeitimas taip pat atliekamas automatiškai, kai vienas klasterio serveris gauna per didelę apkrovą.
 • Mastelio keitimas: „Cloud Hostingas“ taip pat lengvai keičiamas. Kai jums reikia daugiau energijos, prieglobos paslaugų teikėjams nereikės pridėti fizinių mašinų prie savo paskyros. Viskas, ko reikia, yra maršrutų nukreipimas iš esamo serverių parko. Kai kurie paslaugų teikėjai netgi siūlo automatiškai padidinti išteklius, kai yra didesnė nei įprasta apkrova.
 • Greitesnis krovimo laikas: Tada padidėja greitis ir našumas, kurį gali pasiūlyti „Cloud Hosting“, palyginti su bendrojo prieglobos statistika. Kadangi jūsų svetainės duomenys yra paskirstyti keliuose serveriuose, jums nereikės pasikliauti tik vienu įrenginiu.

Dabar pažvelkime į mūsų geriausius debesijos prieglobos paslaugų teikėjus ir išsiaiškinkime, kuris iš jų gali būti tinkamas jūsų poreikiams.

7 geriausios debesies talpinimo paslaugos (2020 m.)

1. Skystas žiniatinklio VPS debesis – geriausias

Skysto interneto debesies prieglobaPlanai prasideda nuo 15 USD / mėn

Skysto interneto privalumai:
+ Greitas vid. krovimo laikas
+ Neribotas svetainių skaičius
+
Visiškai valdomas ir nemokamas perkėlimas į svetainę
+ Saugus (DDoS apsauga)
+ Dienos atsarginės kopijos
+ 24/7 tiesioginis klientų aptarnavimas
+ Nemokamas SSL ir CDN
Skystieji interneto trūkumai:
– „InterWorx“, „Plesk“ ar „cPanel“ kainuoja papildomai

„Liquid Web“ yra vienas iš stipriausių visiškai valdomų debesies prieglobos paslaugų teikėjų. Tai nėra pats pigiausias pasirinkimas rinkoje, tačiau jame yra daugybė naudingų funkcijų ir papildymų.

Vienas įtikinamiausių argumentų yra didelis įkrovos laikas ir veikimo laikas, kurie yra atitinkamai ~ 430 ms ir ~ 99,99% (paskutinės 30 dienų). Kadangi debesų technologija yra labai patikima, jie gali užtikrinti 99,9% veikimo laiką.

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

292 msVidutinis greitis

100%Vidutinis Uptime

Skystos žiniatinklio VPS debesies savybės (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

Pigiausias jų planas yra su tinkamais serveriais, turinčiais 2 GB RAM ir 2 branduolių procesoriumi. Jų valdomas VPS debesis yra centrinėje ir vakarinėje JAV dalyse.

Kiekviename plane galite talpinti neribotą skaičių svetainių ir el. Pašto abonementų.

Visuose „Liquid Web“ planuose yra visiškai valdomi serveriai, todėl jums nereikės rūpintis saugumu, atnaujinimais, stebėjimu ir priežiūra. Jie taip pat įmetė nemokamą „CloudFlare“ kompaktinį diską, kurį sukurs ir sugebės dar labiau padidinti srauto greitį ir saugumą. Bet jei jums reikia daugiau laisvės, tuomet galite pasirinkti Pagrindinės ar nevaldomos parinktys jų debesų serveriams.

Taip pat nuo pat pradžių galėsite pasirinkti iš 3 valdymo skydelių – „InterWorx“, „Plesk“ ir „cPanel“. Tačiau didžiąją dalį nustatymų turėsite atlikti patys, tačiau labai dėmesingas klientų aptarnavimas „Liquid Web“ gali jums padėti.

Kai kurios svarbios funkcijos apima nemokamą SSL, nemokamas kasdienines atsargines kopijas su 100 GB atsarginiu disku, 40 GB SSD vietos ir visą parą veikiantį telefoną, tiesioginį pokalbį ar palaikymą telefonu. Pralaidumas yra ribojamas iki 10 TB, tačiau vidutinių svetainių turėtų būti daugiau nei pakankamai.

Jų planai kainuoja gana nesudėtingai, tačiau pigiausi variantai (pradedant nuo 15 USD / mėn.) Pateikiami įsipareigojant 24 mėnesiams. Prieglobos paslauga yra lengvai keičiama, jei jums reikia skirti daugiau energijos ar funkcijų. Tačiau, palyginti su pramonės standartu, pinigų grąžinimas nėra garantuojamas, todėl negrąžinama. Domenai kainuoja 15 USD per metus.

2. „HostGator Cloud“ – geriausias pigus debesis

„HostGator“ debesies prieglobaPlanai prasideda nuo 2,74 USD / mėn

Privalumai „HostGator“:
+ Greitas vid. krovimo laikas
+ Pigios įvadinės išlaidos
+ Nematuotas pralaidumas ir disko vieta
+ Patikimas veikimo laikas
+ 24/7 tiesioginis klientų aptarnavimas
+ CDN + SSL
+ Nemokamas perkėlimas į svetainę
„HostGator“ minusai:
– Atsarginės kopijos kainuoja papildomai
– Didesni pratęsimo mokesčiai

„HostGator Cloud“ yra pigiausia debesų prieglobos galimybė mūsų sąraše. Tai puikiai tinka visiems, norintiems priglobti vieną domeną ir kuo mažesnėms išlaidoms. Jų debesų prieglobos serveriai yra tik JAV.

Be to, kad jie yra patys prieinamiausi, jie taip pat turi geriausią pakrovimo laiką ir veikia mūsų sąraše; mūsų statistika rodo atitinkamai ~ 400 ms įkėlimo laiką ir ~ 100% veikimo laiką (paskutines 30 dienų). Paprastai jie garantuoja 99,9% savo planų įgyvendinimą.

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

256 msVidutinis greitis

99,75 proc.Vidutinis Uptime

„HostGator Cloud“ našumas (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

Vienas iš pagrindinių trūkumų yra „HostGator“ apribojimas vieno domeno, priglobto jų „perinti“, planu. Jie daro pasiūlykite nemokamą domeną ir neribotas el. pašto paskyras su jų prieglobos galimybėmis. Bet jei norite priglobti daugybę svetainių, turėsite įsigyti kelis planus arba pradėti naudoti atnaujintą planą.

„HostGator“ labai lengva nustatyti ir leidžia naudoti populiarųjį „cPanel“ kaip vartotojo skydą. Po pirkimo jie iškart suaktyvina jūsų sąskaitą. Tačiau „HostGator“ nesiūlo valdomų parinkčių jų debesies serveriams, tačiau galėsite lengvai stebėti ir skirti papildomų išteklių tvarkydami srautą patys. Beje, jūs galėsite visiškai valdyti savo naudojimą.

Tai, kaip pigu, yra dar vienas neigiamas variantas, palyginti su pramonės standartu – nereikia jokių nemokamų atsarginių kopijų. Kaip papildymą galite pridėti kasdienių automatinių svetainių atsarginių kopijų, kurių metinė sąskaita yra 23,95 USD.

Dabar geriausia jų planų dalis yra neribota saugykla ir pralaidumas kad dažnai to nematai. Be to, gausite nemokamą SSL sertifikatą ir turėsite prieigą prie telefono, visą parą veikiančio pokalbio ar palaikymo el. Paštu. Kaip ir „Liquid Web“ pasiūlyme, „HostGator“ įmes nemokamą „CloudFlare“ kompaktinį diską, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga ir greitis..

Jų planų kainos prasideda nuo 2,74 USD / mėn., Tai yra kaina su nuolaida jų 12 mėnesių planui. Būkite pasirengę, kad po pradinio laikotarpio išlaidos padidės iki 10,95 USD / mėn. Vis dėlto turėsite galimybę susigrąžinti pinigus per 45 dienas, tai yra daugiau nei standartas pramonėje (30 dienų). Mes rekomenduojame įsigyti „Baby“ planą, pradedant nuo 3,21 USD / mėn. Gausite neribotą kiekį domenų ir turėsite prieigą prie didesnės serverio galios naudodami 4 GB RAM ir 4 branduolių procesorius – už vis dar žemą pradinę kainą.

3. „CloudWays“ – geriausiai valdomas debesis

„CloudWays“ debesų prieglobaPlanai prasideda nuo 10,00 USD / mėn

„CloudWays“ privalumai:
+ Patikimas veikimo laikas ir greitis
+ Visame pasaulyje esantys duomenų centrai („DigitalOcean“, „Vultr“ ir kt.)
+ Visiškai valdomas ir nemokamas svetainių perkėlimas
+ Neribotas svetainių skaičius
+ Automatizuotos atsarginės kopijos
+ 3 dienų nemokamas bandymas
„CloudWays“ trūkumai:
– Atsarginės kopijos nėra nemokamos

Jei ieškote visiškai valdomos prieglobos paslaugos su lanksčiomis sutartimis, kainomis ir galimybe įtraukti ekspertų komandą, kad padėtų jums, tada „CloudWays“ turi jūsų nugarą.

Pigiausi planai yra su skaitmeninio vandenyno duomenų centrais, kurie yra visame pasaulyje. Galite rinktis iš skirtingų pakopų planų, kurie siūlo didesnį greitį, saugyklą ir pralaidumą – už didesnę kainą.

Našumo požiūriu jų serveriai yra labai patikimi, turintys gerą įkrovimo laiką ir veikimo laiką, statistinis vidurkis yra atitinkamai ~ 500 ms ir 100%..

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

505 msVidutinis greitis

100%Vidutinis Uptime

„Cloudways“ pasirodymas (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

Kaip ir dauguma debesijos prieglobos paslaugų teikėjų, „CloudWays“ leidžia priglobti neribotą skaičių svetainių. Būkite pasirengę atskirai užregistruoti savo domeną (-us), nes jie nesiūlo šios paslaugos. Tačiau jie mielai perkelia jūsų pirmąją svetainę nemokamai, jei ją jau turite ir paleidžiate.

Didelis neigiamas aspektas yra tai, kad planuose trūksta el. Pašto prieglobos. Galite gauti paslaugą kaip priedą už 1 USD už el. Pašto paskyrą. Tai nėra daug, nebent jų turite šimtus.

„CloudWays“ turi savo įmonėje sukurtą valdymo pultą, kuris yra gana intuityvus ir lengvai naudojamas. Kadangi jie siūlo visiškai valdomą debesį, jums nereikės jaudintis dėl priežiūros, atnaujinimų ar saugos. Jie užtikrins jūsų serverio veikimą su įprastu OS valdymu, saugos pataisymu ir stebėjimu realiu laiku visą parą. Be to, galite gauti „Premium Support“ priedą, kuris sustiprina jų siūlomą pagalbą.

Kiekviename plane taip pat yra automatinės atsarginės kopijos. Bet jei perskaitysite puikų atspaudą, sužinosite, kad už serverio atsarginę saugyklą saugykloje (kas mėnesį) jie už jus ims papildomus 0,033 USD / GB už serverį..

Kai kurios kitos funkcijos apima nemokamą SSL, „CloudWaysCDN“ priedą, 25 GB SSD atminties talpos, 24/7 tiesioginį pokalbį, palaikymą telefonu ir bilietų pardavimo sistemą. Baziniame plane yra 1 TB pralaidumo riba, kuri yra mažiausia, palyginti su kitais šio sąrašo paslaugų teikėjais.

„CloudWays“ turi labai skaidrią kainų nustatymo sistemą, kuri mums patinka. Galėsite mokėti mėnesinį ar valandinį mokėjimą ir nėra jokių terminuotų įsipareigojimų. Pigiausias jų planas kainuoja 10 USD / mėn. Ir apima 1 GB RAM ir 1 branduolio procesorių.

Deja, jie nesiūlo pinigų grąžinimo garantijų, bet vietoje to gausite 3 dienų nemokamą bandomąją versiją.

4. „Hostinger“ debesis

„Hostinger“ debesų prieglobaPlanai prasideda nuo 7,45 USD / mėn

„Hostinger“ pranašumai:
+ Visiškai susitvarkė
+ Skirtas IP adresas
+ Galite surengti daugiau nei 300 svetainių
+ Duomenų centrai visame pasaulyje
+ Klientų palaikymas visą parą (pokalbis)
+ Įtraukti SSL ir CDN
+ Geras veikimo laikas
„Hostinger“ minusai:
– Vidutinis greitis
– Rankinis vietos perkėlimas

„Hostinger“ yra dar viena kokybės valdoma debesų prieglobos paslaugų teikėja. Jų stiprybė yra paprastumas, puikūs našumai ir daugelis kitų naudingų funkcijų jūsų prieglobos poreikiams.

„Hostinger“ įkrovos laikas yra vidutiniškai ~ 600 ms, o veikimo laikas – 99,99%. Dar geriau, kad jų duomenų centrai yra visame pasaulyje. Jūs taip pat nesidalinsite savo ištekliais ir negausite a skirta IP.

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

681 msVidutinis greitis

99,99%Vidutinis Uptime

„Hostinger Cloud“ pasirodymas (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

„Hostinger“ sukūrė savo valdymo pultą „hPanel“, kurį labai lengva nustatyti ir naudoti. „HPanel“ taip pat yra pagal užsakymą sukurtas „1-Click App Installer“, skirtas lengvai ir lengvai įdiegti daugiau nei 100 programų.

Svarbus pokytis yra tas, kad jums nereikės būti IT genijumi, nes jie atliks visą jūsų serverį ir srautą. Jie siūlo visą parą veikiančią stebėjimo paslaugą, naujausias technologijas ir našumo atnaujinimus, priežiūrą ir nemokamas kasdienines atsargines kopijas.

Kai kurios kitos funkcijos apima neribotą pralaidumą ir el. Pašto abonementus, 40 GB SSD atminties, nemokamą SSL ir „CloudFlare CDN“ bei pramonės standartinę 99,9% darbingumo garantiją. Kalbant apie palaikymą, jie siūlo tik 24/7 tiesioginio pokalbio galimybę. Turėdami keletą papildomų dolerių galite įtraukti save į jų prioritetų palaikymo sąrašą, kad jie greičiau reaguotų.

Palyginti su kitomis visiškai valdomomis debesimis, „Hostinger“ galite priglobti iki 300 svetainių. Tai nėra toks didelis neigiamas aspektas, nes 300 svetainių yra daugiau nei visoms mums reikia. Viršuje gausite nemokamą domeną, tačiau pratęsimo kaina nuo antrųjų metų yra 10,99 USD.

Kainų nustatymo perspektyvoje gausite pigiausią kainą (7,45 USD / mėn.), Sudarydami 4 metų sutartį, kuri nėra tokia puiki. Atnaujinimo kaina bus 15,90 USD. Gana brangu atsižvelgiant į mažesnį įėjimo mokestį. Taip pat gausite tinkamą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją su visa grąžinimu, kad išbandytumėte jų paslaugą. Pagrindiniame plane jūs rasite 3 GB RAM ir 2 branduolių centrinį procesorių. Planus galima lengvai atnaujinti į aukštesnės pakopos už papildomą mokestį, tačiau jūs gausite geresnį našumą ir daugiau vietos saugykloje.

5. „DreamHost Cloud“ – nevaldomas

„CloudHost“ debesies prieglobaKainos nustatomos atsižvelgiant į naudojimą

„DreamHost“ privalumai:
+ Mokėjimas už valandą / eismas
+ Neribotas svetainių skaičius
+ 80 GB SSD saugykla + 100 GB blokų saugykla
+ 100% veikimo garantija
„DreamHost“ minusai:
– Klientų aptarnavimas nėra visą parą
– Ne visiškai valdoma + svetainės perkėlimas nėra nemokamas
– Nėra pinigų grąžinimo / grąžinimo
– Nėra automatinių atsarginių kopijų

„Dreamhost“ sukūrė savo debesų prieglobos paslaugą profesionalams ir visiems, norintiems kuo daugiau laisvės. Jų serveriai yra nevaldomi, vadinasi, jūs būsite atsakingi už viską – nuo atnaujinimų iki atsarginių kopijų.

Jų serverių parkai yra tik JAV. Patys serveriai neišskiria daug galios, palyginti su jų konkurentų siūlomu greičiu.

„Dreamhost“ tinkamas veikimo laikas ~ 99,99% ir patikimas greitis, kuris rodo, kad mūsų statistika vidutiniškai siekia ~ 300 ms.

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

302 msVidutinis greitis

100%Vidutinis Uptime

„DreamHost Cloud“ pasirodymas (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

„Dreamhost“ leidžia jums priglobti neribotą skaičių svetainių, jei pateksite į savo domeną (-us). Jie turi savo individualiai sukurtą skydą, skirtą valdyti jūsų svetaines, duomenų bazes, el. Paštą ir sąskaitas.

Dabar, jei ieškote nevaldomo debesies serverio, jūs laukiate gydymo. „Dreamhost“ leidžia pasirinkti bet kokią OS ir programinę įrangą, todėl serveriai gali būti pagrįsti „Linux“, BSD arba MS Windows. „Dreamhost“ yra sukurtas remiantis „OpenStack“ ir „Ceph“ ir palaiko standartines API ir populiariausius kūrėjo įrankius. Taigi, jei jums reikia „MongoDB“, „Redis“, node.js, „ruby“, „python“, galite juos visus naudoti be vargo.

Kita vertus, jūs taip pat būsite atsakingi už atsargines kopijas, atnaujinimus, saugą, išteklių paskirstymą srautui ir bendrą serverio valdymą. „Dreamhost“ jums nemokamai suteiks SSL sertifikatą.

Gausite neribotą pralaidumą, kol „Dreamhost“ nuspręs kitaip (ribotą laiką). Su kiekvienu planu taip pat gausite didžiulę 80 GB talpos SSD atmintį ir 100 GB talpos bloką. Tai yra didžiulė, palyginti su tuo, ką siūlo kiti debesų prieglobos paslaugų teikėjai.

Pagrindinis neigiamas dalykas yra tai, kad jų palaikymas veikia tik darbo valandomis ir per tiesioginius pokalbius (nebent turite „DreamPress“, „WordPress“ prieglobos parinktį). Vis tiek galite bet kada susikurti bilietą – tik nesitikėkite greito atsakymo.

Kainos nustatomos atsižvelgiant į naudojimą ir matuojamos valanda, o bazinis planas prasideda daugiausia nuo 4,50 USD / mėn. (0,0075 USD / val.). Turėdami tai, gausite 512 MB RAM ir 1 branduolio procesorių. Tačiau mes rekomenduojame jums gauti kitą aukštesnio lygio planą (2 GB RAM), kurio kaina yra 0,02 USD / val. (Arba daugiausia 12 USD / mėn.). Negalima grąžinti pinigų, bet ir įsipareigoti.

6. „InMotion“ debesis

„InMotion“ debesies prieglobaPlanai prasideda nuo 22,99 USD / mėn

„InMotion“ profesionalai:
+ Geras vid. krovimo laikas
+ 2 valandos nemokama palaikymo programa
+ Įspūdinga pinigų grąžinimo garantija
+ Neribotas svetainių skaičius
+ Nemokamas domenas (1 metai)
+ Nemokamas perkėlimas į svetainę
„InMotion“ trūkumai:
– Brangus
Ribotas pralaidumas

„InMotion“ siūlo aukščiausios klasės „debesies“ prieglobos paslaugą. Nors jie yra šiek tiek brangūs, jie siūlo aukščiausios kokybės patirtį, jų serveriai yra visiškai valdomi ir lengvai nustatomi..

Galite surengti neribotas svetainių skaičius, „InMotion“ taip pat įdiegė nemokamą domeną, kuris padės jums pradėti. Tačiau nuo dvejų metų jie už domeną ims 15,99 USD per metus. Siūlome atsinešti jau užregistruotą domeną.

„InMotion“ našumas yra geras: vidutiniškai įkrovimo laikas yra ~ 570 ms, o veikimo laikas – 99,96%. Jų serveriai yra JAV rytinėje ir vakarinėje pakrantėse. Kaip įprasta praktika, „InMotion“ taip pat įsipareigoja užtikrinti 99,9% neveiklumo garantiją.

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

361 msVidutinis greitis

99,99%Vidutinis Uptime

„InMotion Cloud“ pasirodymas (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

„InMotion“ leidžia naudoti gerai žinomą „cPanel“ norint nustatyti ir paleisti savo svetainę (-es). Pats montavimas yra lengvas ir paprastas. Pradėję netgi gausite dvi nemokamas valandas su „InMotion“ valdomos prieglobos komanda, kuri padės jums įdiegti.

„InMotion“ visiškai valdo serverius, todėl jums dėl to visai nereikės rūpintis. Jie taip pat stebės jūsų srautą ir paskirstys išteklius iškart, kai jūsų svetainei jų reikia. Pagal numatytuosius nustatymus automatinės atsarginės kopijos taip pat įtraukiamos į jų planus.

Galite pasirinkti serverio konfigūraciją, atsižvelgdami į jūsų poreikius (LAMP krūva, WordPress krūva ar PHP konfigūracija). Taip pat yra galimybė įjungti prieigą prie šaknies, jei savo tobulėjimui norite naudoti kitas technologijas.

Kai kurios kitos funkcijos apima 75 GB SSD atminties vietos, nemokamą SSL sertifikatą, neribotas el. Pašto paskyras, 4 TB pralaidumo ir 24/7 telefono, tiesioginius pokalbius ir palaikymą el. Paštu..

Kainos yra gana brangios, pigiausias pasirinkimas (22,99 USD / mėn.) Pateikiamas kartu su 2 metų įsipareigojimu. Iš aparatinės įrangos pusės vartotojai gauna 4 GB RAM su pagrindiniu prieglobos planu. Taip pat yra galimybė atnaujinti savo planą, kad būtų dar geresnis greitis ir saugykla, tačiau tai taip pat kainuos daugiau. Vis dėlto turėsite įspūdingą 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją su visa grąžinimu, jei taip pasirinksite.

7. A2 prieglobos debesis

„A2Hosting“ debesų prieglobaPlanai prasideda nuo 25 USD / mėn

A2 prieglobos privalumai:
+ Stiprus veikimo laikas
+ Nemokamas perkėlimas į svetainę
+ Naudinga pagalba visą parą
+ Neribotas svetainių / paskyrų skaičius
+ Bet kada pinigų grąžinimo garantija
A2 prieglobos minusai:
– Lėtas krovimo laikas
– Brangus
– Ribotas pralaidumas

Mūsų apžvalgų sąraše „A2 Hostingas Cloud“ turi brangiausius planus. Jie vis dar siūlo visiškai valdomas debesų prieglobos paslaugas, tačiau jų įkėlimo laikas nėra toks puikus, palyginti su kitais prieglobos paslaugų teikėjais.

A2 priegloba tinkamai atspindi JAV, Europą ir Aziją, kai kalbama apie serverių vietas.

Net jei jie išlaikė puikų 99,99% veikimo laiką, vidutinis jų įkėlimo laikas nėra toks didelis (1334 ms):

Rodyti:

Paskutinės 24 valandos
Paskutinės 7 dienos
Paskutinės 30 dienų
Paskutiniai 6 mėnesiai
Praeitais metais

1134 msVidutinis greitis

99,99%Vidutinis Uptime

A2 prieglobos debesies efektyvumas (istorinius duomenis žiūrėkite čia)

Kurdami ir vykdydami savo svetainę, gausite prieigą prie gerai žinomo „cPanel“ valdymo skydelio. Išskyrus tai, kad jums nereikia jaudintis dėl serverių tvarkymo, naudojant „A2 Hosting“ visiškai valdomus planus. Jie prižiūrės ir atnaujins visą aparatinę įrangą, atnaujins programinę įrangą ir visą parą stebės serverį.

Paprastai jie teikia nemokamas atsargines kopijas kasdien ir įtraukia nemokamą vidinę failų atkūrimo programą „Server Rewind“. Jie taip pat vykdys saugos stebėjimo operaciją 24 valandas per parą, kad jūsų svetainės būtų kuo saugesnės.

Kitos pagrindinės funkcijos apima 75 GB talpos SSD atminties, nemokamą SSL ir „CloudFlare CDN“, nemokamas neribotas el. Pašto paskyras ir fantastišką 24/7 telefono, el. Pašto, bilietų ir tiesioginių pokalbių palaikymą. Tyrimų metu mes nustatėme, kad A2 prieglobos palaikymas yra geriausias mūsų apžvalgų sąraše.

Nepaisant to, puikios eksploatacinės savybės, puikios savybės ir nuostabi palaikymo patirtis nėra pigios. Planai yra brangūs, pradedant nuo 25 USD / mėn., O atnaujinimas yra beveik dvigubai didesnis už pradinį mokestį. Atnaujinti planai yra dar brangesni, tačiau taip pat siūlo didesnį greitį ir saugojimo vietą.

Yra aukštyn kojomis, ir ji vadinama BET KOKIAIS pinigų grąžinimo garantija.

Išvada

Remiantis mūsų tyrimais, yra keletas puikių debesijos prieglobos paslaugų teikėjų. Kainos gali skirtis atsižvelgiant į našumą ir funkcijas, kurių jums reikės. Kaina taip pat yra šiek tiek didesnė nei kitų hostingo tipų, tokių kaip bendras hostingas.

Taip pat galite tikėtis skirtingo įkėlimo laiko, atsižvelgiant į tai, kur dirbate ir kurį paslaugų teikėją pasirinkote. Tačiau iš visų jų galite tikėtis patikimos paslaugos.

Nepaisant to, jei norite pakelti savo svetainės našumą į kitą lygį nepažeisdami savo banko, „Cloud hostingas“ yra būdas.

Kuriais debesų prieglobos paslaugų teikėjais esate naudojęsi anksčiau? Ar rekomenduotumėte bet kurį iš jų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose. Taip pat galime išbandyti ir išbandyti kitus debesų prieglobos paslaugų teikėjus, todėl šaukite mums savo pasiūlymus :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map