Geriausios JK interneto prieglobos paslaugos 2020 metams!

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug žiniatinklio prieglobos paskyrų (iš dalies skirta mūsų klientų priėmimui, o iš dalies todėl, kad turime daug šalutinių projektų ir norime eksperimentuoti ��), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų svetainės prieglobą.


Peržiūrėjome visas savo paskyras, išanalizavome, kurie žiniatinklio prieglobos kompiuteriai veikia gerai (naudojant tiesioginį stebėjimą), o kurie ne (ir kodėl). Tuomet nusprendėme sukurti šį didžiulį palyginimo puslapį, kad galėtume pasidalinti tuo, ką atradome, džiaugtis!

Norėdami greitai sužinoti, raskite mūsų 3 populiariausius puslapius žemiau!

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras reitingasApsaugų / mo.UK ​​serveriai galimi.Savybės ApžvalgosŽiniatinklio svetainė
„Hostinger“ logotipas 0,80 svaro sterlingų (mažiau nei 7,99 svaro)

 • Labai prieinamos kainos
 • Labai lengvas sąranka
 • Atsakingas palaikymas
 • Puikus našumas ir greitis
 • JK serveriai + globalus tinklas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„Hostinger“ apžvalga
siteground2 2,95 £ (67% nuolaida tik pirmajai sąskaitai faktūrai)
 • JK serveriai + globalus tinklas
 • Įperkama
 • Puikus pasirodymas
„SiteGround“ apžvalga
„GreengeeksLogo“ USD 2,95
 • Ekologiškas priegloba
 • serverių Europoje
 • Neribota vieta diske
„GreenGeeks“ apžvalga

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Contents

Apie mūsų prieglobos apžvalgas

Rašydami JK žiniatinklio prieglobos apžvalgas, atsižvelgėme į daugybę veiksnių.

Tai apima veikimo laiką, palaikymo parinktis ir reakcijos laiką, greitį, serverio vietą, naudojimo paprastumą, kainą ir vertę, vietos diske ir kt..

2 svarbiausi faktoriai, į kuriuos sutelkiame dėmesį, yra palaikymas �� ir greitis ⚡.

Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas prieglobos paslaugų teikėjas yra gyvybiškai svarbus!

Kaip matote, jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei!

Keletas svetainių, kuriose mes matėme:

Pateikiama svetainėse

Geriausios interneto prieglobos JK – 2020 apžvalgos

Čia yra 14 geriausių JK interneto svetainių talpinimo apžvalgų, išsamiai aprašydami jų kainą, palaikymo parinktis ir vietą diske:

1. „Hostinger UK“ – geriausia bendra interneto priegloba

www.hostinger.co.uk

„Hostinger“ logotipas

Kaina: £ 0,80
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„Hostinger“ yra viena iš tų kompanijų, kuri žino, kaip viską padaryti teisingai, kartu laikydamasi savo planų ypač konkurencingų.

Jie prasidėjo 2004 m. Ir jau turi daugiau nei 29 milijonai vartotojų… ir dėl rimtos priežasties. Jie teikia kokybiškas prieglobos paslaugas už gana mažesnę kainą, palyginti su kai kuriais jų konkurentais.

Tik už 0,80 svarų sterlingų per mėnesį gausite 10 GB vietos SSD diske, ekspertų palaikymą visą parą, visą parą, „WordPress“ optimizuotą sąranką, 99,9 proc. Garantiją ir daug daugiau.

Mums labai patiko „Hostinger“ dalykas, koks yra lengvas jų sąrankos srautas. Naujos paskyros sukūrimas nuo domeno vardo gavimo iki prieglobos nustatymo ir „WordPress“ (ar bet kurios kitos CMS) įdiegimo yra labai gerai apgalvotas, todėl kiekvienas gali labai lengvai sukurti savo svetainę.

„Hostinger“ technologija

Kalbant apie jų siūlomus prieglobos tipus, jie turi bendrą prieglobą (kurios reikia daugumai žmonių, tai yra ir pigiausia), VPS, „Cloud“ prieglobą, „WordPress“ prieglobą ir el. Pašto prieglobą.

Į klientų palaikymo tarnybą taip pat reaguoja tiesioginiai pokalbiai ir ji teikiama 24/7/365.

Kalbant apie greitį, jie turi interneto serverį čia, JK, todėl našumas bus ypač sklandus, jei jūsų tikslinė rinka paprastai yra Europoje. Ir jei jūsų tikslinė rinka yra kažkur kitur, jie taip pat jus aprėpia, naudodami serverius JAV, Nyderlanduose, Lietuvoje, Singapūre, Brazilijoje ar Indonezijoje..

Jų bendro hostingo planai prasideda nuo tik 0,80 £ / mėn (Žemyn nuo 7,99 svaro). Jei nuspręsite pakilti aukščiau ir pasirinkti jų „Premium“ planą, taip pat gausite savaitines atsargines kopijas, nemokamą domeną ir daug daugiau serverio išteklių.

Čia jūsų vertybė yra beprotiška, pelnyta pirmoji vieta populiariausių žiniatinklio prieglobos sąraše! Oi, jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nesąžiningas mūsų knygoje!

Argumentai už

 • Labai lengva nustatyti
 • Puikus pasirodymas
 • Atsakingas palaikymas
 • Labai prieinamos kainos
 • Greitas duomenų centras JK

Minusai

 • Netaikoma

2. „SiteGround UK“ – bendroji interneto priegloba

www.siteground.co.uk

„SiteGround“ logotipas

Kaina: 2,95 svaro
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ žino jų daiktus. Jie yra įperkami, Londone turi labai galingus serverius, o svarbiausia, kad klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio (šiuo metu vidutinė reakcijos trukmė yra 10 minučių)..

Jie taip pat yra „WordPress“ rekomenduojami „WordPress“ (Jie, be abejo, gali pašalinti bet kurią CMS, kurią įmesite į juos).

„SiteGrounds“ planuose taip pat yra daugybė nuostabių funkcijų, tokių kaip neįtikėtinai efektyvi saugos sistema, automatizuotos atsarginės kopijos, jos atitinka GDPR ir siūlo nemokamus SSL sertifikatus (labai svarbius el. Prekybos svetainėse)..

Kaip ir dauguma padorių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, jie turi 99,9% neveiklumo garantiją, naudoja SSD saugyklą, 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir gali padėti jums užregistruoti domenų vardus..

Prieglobos paketai siūlo bendro naudojimo, „WordPress“ prieglobą, el. Prekybos prieglobą, perpardavėjų prieglobą ir debesų prieglobą..

Jie turi 3 bendro naudojimo prieglobos planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada 2 svarų sterlingų.95 per mėnesį (69% nuo įprastos kainos)! Jų pagrindinis „StartUp“ planas leidžia naudoti 1 svetainę ir suteikia jums 10 GB SSD atminties, o kitoje jų pakopoje – „GrowBig“ plane – leidžiama naudoti neribotas svetaines ir 20 GB saugyklos vietos. Turėdami šį planą ir visa kita, jūs taip pat gausite nemokamą perkėlimą į svetainę iš savo senojo kompiuterio, kurį visada patogu naudoti.

„SiteGround“ visiems klientams siūlo tiesioginę pagalbą susisiekiant su jų biuromis telefonu, bilietais ar tiesioginiais pokalbiais. Patikrinę daugybę internetinių vadovėlių ir el. Knygų, taip pat galite pasiimti naujausią „WordPress“ svetainės optimizavimo ir saugumo patirtį..

Nieko nenusivilsite, kai bus patobulintas „SiteGround“ svetainės įkėlimo greitis. „SiteGround“ suteikia jums galimybę tinkinti ir individualizuoti jūsų prieglobos sąranką ir pagerinti bendrą svetainės įkėlimo greitį. Kaip minėta mūsų apžvalgoje, jų pasirinktinis papildinys „SuperCacher“ taip pat padeda pagerinti jūsų svetainės įkėlimo laiką (pasiekiama tik jų „GrowBig“ plane ir naujesnėje versijoje)..

Argumentai už

 • Puikus palaikymas
 • Rekomenduojama WP
 • Draugiškas vartotojui
 • JK žiniatinklio serveris

Minusai

 • Didesni pratęsimo mokesčiai

3. „Greengeeks“ – geriausia ekologiška interneto priegloba

www.greengeeks.com

„GreenGeeks“ logotipas

Kaina: 2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ yra viena iš bendrovių, kurią jūs tiesiog žinote, kad viskas daroma teisingai. Nuo tada, kai jos pradėjo veikti 2008 m., Jos pastebimai išaugo. Jų sėkmės priežastys yra gana aiškios, kai tik pradedate dirbti su jomis, tai yra visuotinio pasiekimų kombinacija ( daugybė duomenų centrų visame pasaulyje), nuostabus našumas, puikus ir gana greitas palaikymas, ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, per vėjo energiją jie tris kartus grąžina savo energijos sąnaudas į tinklą, kuri yra gana nuostabi!

Kalbant apie specifines funkcijas, jie siūlo neribotą pralaidumą, vietą diske ir el. Pašto abonementus net ir pagrindiniame plane. Jie turi palaikymą visą parą ir, kaip ir „Hostinger“, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei nesate patenkintas! Tvirtas # 3 mūsų sąraše!

Pirmus metus jie netgi įmes nemokamą domeno vardą!

Pagrindinis jų planas prasideda tik tada 2,95 USD per mėnesį (mažesnė nei 9,95 USD).

„GreenGeeks“ siūlo virtualų klientų aptarnavimą ištisus metus, kai tai atitinka jūsų unikalų tvarkaraštį. Galite susisiekti su prieglobos specialistu el. Paštu, tiesioginiais pokalbiais, bilietu arba tiesiogiai paskambinę į jų palaikymo komandą. Be viso pasaulio specialistų pagalbos ištisą parą, taip pat galite pasižiūrėti jų internetinius vadovus ir įspūdingą žinių bazę, kad gautumėte daugiau prieglobos patarimų..

Optimizuodami savo serverius, „GreenGeeks“ sukūrė patikimą prieglobos platformą (su 99,9% veikimo garantija), kuri gali suteikti jūsų svetainei greitį, kurio reikia norint užtikrinti pasikartojantį srautą. Ši žiniatinklio prieglobos įmonė naudoja „Solid State RAID-10“ saugyklų masyvus, „PowerCacher“, PHP7 ir nemokamą CDN per „CloudFlare“. Bendros pažangiausių technologijų pastangos įgalina jų serverius gana greitai supakuoti!

Argumentai už

 • Ekologiškas
 • Neribota vieta diske
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 24/7 palaikymas

Minusai

 • Neapmokestinamas GBP

4. „A2 Hosting UK“ – geriausias perpardavėjų priegloba

www.a2hosting.com

A2 prieglobos logotipas

Kaina: 3,92 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„A2“ priegloba yra lygiavertė „Hostinger“, jie taip pat turi daugybę žaibiškų, greitų serverių visame pasaulyje (su 99,9 proc. Garantiją) ir turi puikų klientų aptarnavimą. Nors jie neturi oficialios „WordPress“ rekomendacijos, jų našumas WP svetainėse yra nuostabus.

Kaip ir daugelio populiarių CMS veikimas, jų serveriai yra labai gerai optimizuoti ir apima daugelio CMS, tokių kaip WP ir „Joomla“, 1 scenarijaus diegimo programas..

Jie siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą (mums labai patinka jų perpardavėjų parinktys, net per „SiteGround“), VPS ir dedikuotus serverius.

Jie siūlo 3 prieglobos paketus, jų pagrindinis planas prasideda tik tada 3,92 USD per mėnesį (iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.).

„A2 Hosting“ rūpinasi jūsų prieglobos poreikiais teikdama palaikymą per tiesioginius pokalbius, el. Paštą, telefoną ir palaikymo bilietus. Taip pat galite skaityti klientų apžvalgas jų svetainėje, kurioje daugiausia pranešama apie aukštą kokybę ir savalaikį aptarnavimą. Jie siūlo išsamius internetinius vadovus ir daugybę įvairių informacinių straipsnių, kurie padės tinkinti ir nustatyti jūsų svetainę.

„A2 Hosting“ „Turbo“ serveriai suteiks jums pakrovimo greitį net 20 kartų greičiau, palyginti su konkuruojančiais prieglobos paslaugų teikėjais. Tai pasiekiama paskirstant mažiau vartotojų vienam interneto serveriui ir suteikiant kiekvienam vartotojui daugiau serverio išteklių. Jie naudoja SSD, pasirinktinį kaupimą talpykloje ir keturis pasaulinius duomenų centrus, kad nuolat tobulintų jūsų svetainės greitį.

Argumentai už

 • Neribota vieta diske
 • Puikus palaikymas
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija
 • Nemokama svetainės migracija
 • Visuotiniai duomenų centrai

Minusai

 • Neapmokestinamas GBP

5. „Kinsta“ – geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

kinsta.com

„kinsta“ logotipas

Kaina: 30 USD (USD)
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Tiesioginis pokalbis, bilietai

Jei ieškote geriausiai valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos, šiuo metu mūsų tikslas yra „Kinsta“. Juose įsikūrusios didžiulės kompanijos, tokios kaip „FreshBooks“, „Ubisoft“ ir „Tripadvisor“. Jie turi stebėtinai konkurencingas kainas siūlančius paketus, o palaikymas yra tikrai niekam tikęs.

Jų infrastruktūra veikia nepaprastai greitai ir patikimai veikiančiame „Google“ debesyje (žinoma, su 99,9% veikimo garantija), kuriame yra daugiau nei 20 vietų visame pasaulyje, iš kurių galite pasirinkti (įskaitant JK esantį serverį). Neseniai jie taip pat pridėjo automatinį DB optimizavimą ir savaime gyjančias PHP funkcijas, ir, be abejo, palaiko naujausią PHP versiją.

Tada, norėdami dar labiau padidinti našumą, jie turi vidinį talpyklos papildinį, kuris kuo greičiau aptarnauja svetainę, ir integruotas su „KeyCDN“, kad būtų galima greitai įkelti krovimo laiką visame pasaulyje..

Kalbant apie saugumą, jie siūlo DDOS apsaugą, „GeoIP“ blokavimą, žinoma, „Google Cloud“ ugniasienę ir dar daugiau. Ir net jei svetainė bus nulaužta, jie padės jums ją ištaisyti nemokamai.

Yra tiek daug, apie kuriuos dar net neaptarėme, pvz., Jų atsarginė sistema, SSL sertifikatai, veikiantis monitorius … bet aš manau, kad jūs supratote.

Jų planai prasideda nuo 30 USD per mėnesį, kuriame yra 1 svetainė ir 10 GB SSD atminties.

Jei turite biudžetą, tai žmonės, kuriais galite pasitikėti savo WP svetaine!

Argumentai už

 • „Google Cloud Platform“
 • Puiki savikaina
 • Neperšaunamas saugumas
 • Puikus palaikymas
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Jokio palaikymo telefonu (bet tikrai ne problema atsižvelgiant į tai, koks geras jų internetinis palaikymas)

6. Širdies internetas – JK žiniatinklio priegloba

www.heartinternet.uk

Širdies interneto logotipas

Kaina: 2,66 svaro
Disko talpa: 2 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Širdies internetas yra labai panašus į „eUKhost“, tiek kainų, tiek funkcijų atžvilgiu … Jie turi 2 papildomus privalumus, pagrindiniame plane siūlo 5 GB disko vietos ir turi vidinį klientų palaikymą, kuris, jei jūs naršote šioje svetainėje truputį žinotumėte, kad labai vertiname bet kokią bendrovę, kuri nepasiūlo paramos.

Jie taip pat remia daugybę renginių ir konferencijų, tokių kaip „WordCamp“, „Pixel Pioneers“, „Hack24“ ir kt. Mes elgiamės kaip įmonė, kuri atiduoda atgal bendruomenei.

Kalbant apie prieglobos parinktis, jie siūlo bendrą žiniatinklio prieglobą, premium prieglobą reiklesnėms svetainėms, VPS, perpardavėjų prieglobą, dedikuotus serverius ir „WordPress“ prieglobą.

Atsižvelgiant į tai, jų reputacija šiuo metu nėra pati geriausia – gauta pranešimų apie dažnus gedimus ir blogėjančią paramą … Be to, jų pagrindinis planas iš tikrųjų nepalaiko „MySQL“ duomenų bazių, taigi jokio „WordPress“ palaikymo nėra, nebent padidintumėte planą, kuris yra 9,49 svaro sterlingų. / mėn. (be PVM).

Širdies interneto galima susisiekti pateikiant internetinę formą jų svetainėje arba paskambinus tiesiogiai. Taip pat galite susisiekti su jais tiesioginių pokalbių metu arba pateikdami bilietą.

Jei norite patys išspręsti bendrą prieglobos problemą, galite perskaityti informacinius straipsnius, kurie yra paskelbti jų palaikymo duomenų bazės puslapyje..

„Heart Internet“ naudoja debesų prieglobos platformą, kuri padeda jūsų svetainei išlyginti interneto srauto apkrovą. Tai reiškia, kad jūsų svetainė nebus sulėtinta, kai patiriate piko srautus.

Jie taip pat naudoja HTTP / 2 ir reguliariai atnaujina savo serverio aparatinę įrangą, kad užtikrintų greitą žiniatinklio įkėlimo greitį ir klientų pasitenkinimą.

Argumentai už

 • Grąžina bendruomenei
 • Įperkamos statinėms HTML svetainėms
 • Daug prieglobos galimybių.

Minusai

 • Nėra užjūrio duomenų centrų
 • Roko reputacija
 • Pagrindiniame plane nėra WP palaikymo

7. „HostGator“ – patyręs interneto priegloba

www.hostgator.com

„Hostgator“ logotipas

Kaina: 2,75 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostGator“ veikė ilgą laiką, per tą laiką jie pasikeitė iš gero į blogą, vėl į padorų. Jie yra ypač įperkami, tačiau tai pajusite užtikrindami jų paslaugų kokybę, palaikymą ir saugumą. Jų serveriuose buvo nulaužtos kelios svetainės, visos turėjo panašių temų ir papildinių į kitas svetaines, esančias skirtinguose pagrindiniuose kompiuteriuose, ir jos nebuvo įsilaužtos.

Nepaisant to, jei pažiūrėsite į kainą, jūsų gauta vertė yra nuostabi tik už 2,75 USD / mėn., Tačiau jei turite šiek tiek biudžeto, turbūt eisiu su kompiuteriu, turinčiu vietinį duomenų centrą, taigi jūs nesusiduriate su lėtai įkeliamais laikais, kuriuos patiria turėdami JAV serverį.

„HostGator“ turi šiuos prieglobos planus: bendras priegloba, „WordPress“ priegloba, debesų priegloba, perpardavėjas, VPS ir skirti serveriai.

„HostGator“ leidžia klientams lengvai susisiekti su prieglobos problema ar atlikti užklausas. Galite jiems paskambinti, pradėti tiesioginį pokalbį, siųsti faksu ar bendrinti ekraną ir per rekordiškai trumpą laiką rasti problemos sprendimą. Be to, kad „HostGator“ yra prieinami ištisus metus, jis taip pat teikia vaizdo įrašų vadovėlių biblioteką, kuri padės patenkinti jūsų prieglobos poreikius.

„HostGator“ teikia tiek HDD, tiek SSD kietuosius diskus ir gali sukonfigūruoti savo serverius, kad atitiktų jūsų konkrečius pakrovimo greičio reikalavimus. Jie suteikia jums neišmatuotą pralaidumą ir suteikia galimybę įdiegti pasirinktinius serverio įrenginius, kurie optimizuoja greitį ir suteikia daugiau virtualios kontrolės. Tai gali pagerinti SEO ir bendrą jūsų svetainės vartotojo patirties vertinimą.

Argumentai už

 • Įperkama
 • Padorioji vertė

Minusai

 • Žemos kokybės paslaugos
 • Saugumas
 • JAV serveriai

8. „CloudWays“ – geriausia „Cloud Hosting“

www.cloudways.com

„Cloudways“ logotipas

Kaina: 10 USD (USD)
Disko talpa: 25 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Cloudways“ leidžia diegti, valdyti ir stebėti didelio našumo programas ir svetaines tiesiai debesies serveriuose, pašalinant įprastą žiniatinklio prieglobos specialistą (tai NĖRA pradedantiesiems). Jei žinote savo kelią aplink serverį, šie vaikinai yra nuostabūs! Geras palaikymas, daugybė tiekėjų – nuo „Digital Ocean“ iki „AWS“ ir „Vultr“ – jie turi prekes.

Jie taip pat turi savo kompaktinį diską, vadinamą „CloudwaysCDN“, ir netgi sukūrė tinkintą talpyklos papildinį „WordPress“ (papildinys, pavadintas „Breeze“), kuris žymiai pagreitina krovimo laiką. Tada „Joomla“ jie integravo viso puslapio talpyklą, kad būtų maksimalus greitis.

Kainos svyruoja nuo 10 USD iki 272 USD per mėnesį, atsižvelgiant į jūsų svetainės reikalavimus.

Čia negali suklysti … jei esi šiek tiek technikas.

„Cloudways“ teikia nesibaigiantį palaikymą per palaikymo bilietus, tiesioginius pokalbius ir internetines formas. Jūs netgi galite paprašyti, kad jie skambintų, ir jie yra lengvai prieinami 24 valandas per parą. Jie taip pat siūlo žinių bazę, taip pat bendruomenės forumą ir pateikia „Cloudways“ sistemos būsenos puslapyje jums tiesioginius naujinius apie jų sistemos būseną..

Jie naudojasi kietojo kūno standžiaisiais diskais, o jų serveriai yra paruošti PHP 7, o tai suteikia jums didžiausią našumo greitį, palyginti su kitais hostingo paslaugų teikėjais. „Cloudways“ kaupia duomenis visame pasaulyje ir naudoja „Memcached“, „Breeze“ papildinį ir „Redis“, kad užtikrintų optimalų „WordPress“ ir „Magento“ prieglobos greitį. Jie taip pat naudojasi HTTP / 2 palaikomais serveriais.

Argumentai už

 • Įperkamas aukštos kokybės hostingas
 • Puikus palaikymas
 • Labai keičiamas

Minusai

 • Truputis mokymosi kreivės

9. „InMotion Hostingas“ – gero verslo žiniatinklio priegloba

www.inmotionhosting.com

„InMotion Hostingas“ logotipas

Kaina: 6,39 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Nors „InMotion“ nėra blogas kompiuteris, jų sprendimai daugiausia skirti verslui, taigi aukštesnė kaina – 6,39 USD / mėn. Jie taip pat neturi vietinio duomenų centro, taigi, jei taikote ne pagal demografinius rodiklius JAV ir tikrai norite juos laikyti, yra geresnių variantų.

Jie siūlo daugumą funkcijų ir privalumų, kuriuos siūlo dauguma kitų šeimininkų. Jų saugumas yra aukščiausias su NEMOKAMA SSL, apsauga nuo įsilaužimo, pasirinktine užkarda ir DDoS apsauga.

Jie siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS, dedikuotus serverius ir „WordPress“ prieglobą (kurioje yra specifinių WP funkcijų, tokių kaip automatiniai atnaujinimai ir saugos pataisos bei „drag and drop“ svetainės kūrėjas)..

Jei turite užklausos apie „InMotion Hosting“ paslaugas, galite susisiekti su jomis tiesioginių pokalbių, el. Pašto, telefono ar pateikdami bilietą. Taip pat galite suplanuoti „Skype“ sesiją su vienu iš jų specialistų, jei norite išsamesnių patarimų.

Jie turi internetinį palaikymo puslapį, kuriame yra vadovėliai ir kiti įrankiai, kurie gali padėti išspręsti dažnai užduodamus klausimus.

Visuose „InMotion Hosting“ paslaugų planuose yra kietojo kūno diskai, kurie suteikia galimybę greičiau pristatyti turinį iš jūsų svetainės. Ši įmonė taip pat naudoja įvairius duomenų centrus ir pažangias maršruto parinkimo technologijas, kad suteiktų jums tą konkurencinį pranašumą, kai reikia pakrovimo greičio ir patogumo svetainei..

Argumentai už

 • Aukštos kokybės hostingo sprendimai
 • Puikus palaikymas
 • Geras saugumas

Minusai

 • Brangus
 • JAV serveriai

10. „BlueHost“ – gera žiniatinklio priegloba pradedantiesiems

www.bluehost.com

„Bluehost“ logotipas

Kaina: 3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ yra šiek tiek veteranų žiniatinklio prieglobos pramonėje, jie pasirodė kaip gana stulbinantys, tačiau paskui juos nusipirko EIG (kuriam taip pat priklauso „HostGator“), ir viskas ėmė gana greitai vykti žemyn..

Nuo tada jie dirbo kurdami įvaizdį ir prieglobos sprendimus, kad pagerintų bendrą kokybę, ir tai atsiperka. Jų rinkodara ir bendrieji vartotojų atsiliepimai tikrai gerėja. Savo baziniuose planuose jie taip pat siūlo daug vietos diske (50 GB) ir siūlo nemokamą SSL ir nemokamą domeną.

JK aš tikriausiai jų nerekomenduočiau, nes trūksta vietinių duomenų centrų. Neabejotinai yra geresnių variantų.

Kalbant apie prieglobos sprendimus, jie dalijasi priegloba, pradedant nuo 3,95 USD / mėn., „WordPress“ priegloba, VPS ir dedikuotais serveriais.

„BlueHost“ vidinė techninė komanda siūlo patyrusį palaikymą visą parą. Jie siūlo techninę ir sąskaitos palaikymo funkciją tiesioginių pokalbių, telefono ar bilietų pateikimo būdu. Jei norite kaupti naudingą informaciją, taip pat galite sužinoti apie jų vaizdo įrašų vadovus ir žinių bazę.

Jie turi nemokamą JAV kontaktinį numerį ir tarptautinį kontaktinį numerį, kad geriau patenkintų visus savo klientus.

„Bluehost“ siūlo skirtingus prieglobos paketus, į kuriuos įeina bendras hostingas, „Cloud hostingas“, VPS ir „Dedicated hosting“. Standartinis bendras priegloba suteiks jums interneto puslapio įkėlimo laiką per 2–3 sekundes. Brangesnės pakuotės siūlo mažesnio tankio serverius, kurie suteiks daugiau išteklių, kurie pagreitins jūsų svetainę ir bendrą krovimo laiką.

Argumentai už

 • Veteranas
 • Daug vietos diske
 • Įperkama

Minusai

 • Roko reputacija
 • Serveriai JAV

11. Svajonių dvasia

www.dreamhost.com

„Dreamhost“ logotipas

Kaina: 7,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Dreamhost“ turi tikrai gerą reputaciją ir dėl rimtos priežasties. Jie išlaikė savo aukštos kokybės prieglobos paslaugas per visą masinį kainų karą, vykstantį šiuo metu, žmonėms jie labai patinka, nes jie yra nepaprastai patikimi. Vieninteliai neigiami variantai būtų duomenų centrų trūkumas šalyje, o išlaidos kainuotų 7,95 USD / mėn., Kurias jūs turite iš anksto sumokėti 3 metus, jei norite pigiausios kainos. Tai nėra idealu, tačiau jie siūlo 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją, o tai yra puiku.

Jie taip pat turi ypatingą įsipareigojimą saugumui ir privatumui, kuris mums patinka, jie turi nemokamą SSL IR nemokamą Whois privatumą, slepiantį jūsų domeno vardo registracijos duomenis. „DreamHost“ taip pat turi 24/7 palaikymo parinktis, jei jums to reikia.

Jie siūlo bendrą hostingą, „WordPress“ prieglobą, dedikuotus serverius ir VPS prieglobą.

„DreamHost“ kaip tiesioginį palaikymą siūlo tiesioginius pokalbius, el. Paštą, telefoną ir bilietų pateikimą. Esami klientai gali susisiekti su jais tiesiogiai prisijungę prie savo „DreamHost“ paskyros.

Klientai taip pat gali stebėti „DreamHost“ sistemos būseną ir pasidalinti savo patirtimi ar užduoti klausimus įmonės forume. Be to, žinių bazė gali paaiškinti išplėstines temas ir pritaikymus.

„DreamHost“ siūlo daugybę įvairių hostingo paketų, kuriuose visuose yra kietojo kūno diskai, kurie leidžia jūsų svetainei veikti 200% greičiau. Visus paketus galima įsigyti su neribotu pralaidumu ir, jei norite atrakinti greitesnį krovimo greitį, turite galimybę naujovinti į greitą „Cloud Cloud“ serverį arba valdomą VPS serverį..

Argumentai už

 • Gera reputacija
 • Nemokamas domeno vardas
 • Nemokamas SSL
 • 97 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Brangus
 • Serveriai JAV

12. „HostPapa“

www.hostpapa.co.uk

„HostPapa“ logotipas

Kaina: 1,95 svaro sterlingų
Disko talpa: 100 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Tai įdomu, jie sukuria svetaines kiekvienai šaliai, kuriai jie taikomi, ir siūlo beveik tas pačias, kaip ir dauguma kitų prieglobos kompanijų, be realių išskirtinumų..

Jie siūlo gana daug vietos diske už konkurencingą kainą (1,95 svaro už mėnesį). Bet vėlgi, jokių duomenų centrų Jungtinėje Karalystėje nėra, taigi, nebent jums labai patinka prekės ženklas, eikite su kažkuo, pavyzdžiui, „Hostinger“.

Kalbant apie prieglobos parinktis, jie turi bendrą žiniatinklio prieglobą, „WordPress“ prieglobą, VPS prieglobą ir dedikuotus serverius.

Klientai gali naudotis „HostPapa“ palaikymo paslaugomis el. Paštu, telefonu, faksu, tiesioginiais pokalbiais ir per palaikymo bilietus. Pagalbos komanda veikia ištisą parą ir, jei reikia papildomos pagalbos, galite prisijungti prie savaitinio internetinio seminaro arba užsisakyti virtualią mokymo sesiją su vienu iš jų prieglobos ekspertų..

Daugelis klientų atsiliepimų praneša apie draugiškas paslaugas ir puikų techninį palaikymą.

„HostPapa“ teigia, kad jų serveriai siūlo 300% našumo padidėjimą, nes jie naudojasi mažo tankio, optimaliai ištekliais aprūpinamais serveriais. Tačiau reikia pažymėti, kad ši funkcija įtraukta tik į „Business Pro“ paketą.

Kiti paketai be šio našumo padidinimo vis tiek gali pasiūlyti greitų rezultatų, jei norite įjungti „CloudFlare“. „HostPapa“ taip pat gali pasigirti 99,9% veiksnumo, tai reiškia, kad jie yra gana patikimi.

Argumentai už

 • Daug vietos diske
 • Nemokamas SSL

Minusai

 • Nėra vietinių serverių

13. „StableHost“

www.stablehost.com

„StableHost“ logotipas

Kaina: 3,50 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„StableHost“ yra tinkamas kompiuteris. Jie siūlo visas tas pačias funkcijas, kaip ir dauguma kitų pagrindinių kompiuterių, išskyrus jų grupinę prieglobos technologiją … kuri padidina bendrą mastelį ir greitį / našumą, be to, pridedama premija, kad problemos, susijusios su kitomis to paties serverio svetainėmis, neturėtų tiek paveikti jūsų svetainės. kaip tai galėtų padaryti kiti žiniatinklio prieglobos įrankiai.

Jų saugumas yra gana tikslus, tačiau su 24/7/365 palaikymu ir vidutiniu reagavimo laiku – 20 minučių.

Geras pasirinkimas, jei norima nukreipti į JAV pagrįstą rinką, kaip ir vėl, nėra jokių vietinių serverių …

Jie siūlo bendrą žiniatinklio prieglobą, pradedant nuo 3,50 USD / mėn., Perpardavinėtoju, WP priegloba ir VPS.

„StableHost“ aistringai dirba klientų aptarnavimo srityje ir galės jums padėti telefonu, el. Paštu ar tiesiogiai bendrauti. Jie taip pat siūlo papildomus vaizdo įrašų vadovus, kurie padės nustatyti prieglobos ir svetainės nuostatas. Galite atsisiųsti tinklo greičio testus jų svetainėje, kad sužinotumėte, kokia prieglobos vieta bus naudingiausia jūsų klientų ratui.

„StableHost“ siūlo įvairius prieglobos paketus, visi su pritaikomomis „LiteSpeed“, „MySQL“ ir PHP versijomis.

Jie taip pat naudoja įmonės lygio SSD diskus, dvigubus procesorius ir siūlo neribotą pralaidumą, o tai reiškia, kad padidėjęs internetinis srautas neturės įtakos jūsų svetainės našumui. Tai padaro greitųjų svetainių įkėlimą realybe ir padidina jūsų bendrą SEO reitingą.

Argumentai už

 • Grupinės prieglobos technologijos
 • Puikus palaikymas
 • Neribota vieta diske
 • Įperkama

Minusai

 • Nėra vietinių serverių

14. Svetainė5

www.site5.com

Svetainė5

Kaina: 6,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„Site5“ taip pat siūlo deramas paslaugas, tačiau žiūrint į 6,95 USD / mėn. Kainą, pasiūlymo dėl vertės tikrai nėra, nes ten yra geresnių šeimininkų, kurie yra labiau prieinami. Jų pagrindinis serveris taip pat yra JAV, todėl vietinėms svetainėms čia nebūtų puiku.

Mums patinka neribota vieta diske, nemokamas perkėlimas ir jų atsarginė sistema.

Kalbant apie prieglobos planus, jie turi bendro prieglobos, VPS prieglobos ir perpardavėjų planus.

„Site5“ gali padėti išspręsti visas prieglobos problemas tik vienu mygtuko paspaudimu. Ši įmonė pasiekiama visą parą per tiesioginius pokalbius ir el. Paštą.

Jie taip pat teikia savo klientams avarinės būklės puslapį, o svetainėje galite perskaityti įprastus trikčių šalinimo klausimus ir atsakymus į jų atsakymus, kad gautumėte papildomos prieglobos informacijos..

„Site5“ siūlo neišmatuotą vietos diske ir pralaidumą, tokiu būdu suteikiant pakankamai vietos saugyklos vietai palaikyti. Pagrindinis serveris yra JAV, todėl ši prieglobos platforma nėra ideali vietinėms svetainėms.

Jų standartinėje žiniatinklio priegloboje naudojamas PHP 5.3, kuris tikrai neišmatuos iki 7 PHP, bet vis tiek atliks darbą.

Argumentai už

 • Neribota vieta diske

Minusai

 • Brangesnis
 • Serveriai JAV

Kaip pasirinkti geriausią JK interneto prieglobos paslaugą

Pirmasis didelis žingsnis yra sprendimas nuspręsti sukurti internetinę svetainę. Anot Nominet, 96% verslo atstovų teigia, kad interneto svetainė teigiamai prisidėjo prie didesnio klientų skaičiaus & prekės ženklo žinomumas. Be to, remiantis Nacionalinės statistikos biuro duomenimis, 99% visų suaugusiųjų nuo 16 iki 44 metų JK yra interneto vartotojai ….

Jei norėsite sukurti svetainę, nesvarbu, ar tai būtų didelė svetainė, kurioje daug srauto, ar mažesnis projektas, kuriam nereikia tiek daug talpos, ar palaikyti tiek srauto, jūs būsite tačiau susiduria su keliais sudėtingais pasirinkimais.

Be faktinio svetainės dizaino, kaip bus sukurta svetainė (tinklaraštis, verslo svetainė ar jums reikia el. Prekybos prieglobos), URL ar domeno vardo ir dar daugiau, jūs taip pat ketinate turite galvoti apie tai, kurį interneto prieglobos paslaugų teikėją naudoti.

pasirenkant JK interneto prieglobą

Įvairių interneto prieglobos paslaugų yra gana daug, o pasirinkimas, kuris bus naudingas jums ir jūsų svetainei, turės daug įtakos svetainės tipui, kurį ketinate priglobti, tos svetainės tikslui ir srautą, kurį numatote generuoti. Be aukščiau pateiktų apžvalgų apie žiniatinklio prieglobą, mes taip pat surinkome viską, ką reikia žinoti apie prieglobos pramonę, kad galėtumėte sukurti savo interneto prieglobos palyginimas.

Kuo skiriasi žiniatinklio priegloba??

Bendras priegloba

bendro hostingo grafikaBendrinamasis priegloba yra pati priimtiniausia prieglobos galimybė, ji idealiai tinka mažesnio masto svetainėms ir projektams, kuriuos norite sukurti. Bendrai naudojamam prieglobai yra daugiau apribojimų nei kitoms galimoms žiniatinklio prieglobos galimybėms, tačiau daugumai mažesnių svetainių, pavyzdžiui, tinklaraščių, biz svetainių ir asmeninių svetainių, tai yra apribojimai, kurių niekada net nepastebėsite, nebent jūsų projektas taps daug didesnis, nei iš pradžių tikėjotės..

Šis pigus žiniatinklio prieglobos tipas veikia teikėjui, siūlančiam serverio vietą tame pačiame serveryje daugeliui skirtingų klientų; jūsų svetainei nepadarys įtakos kitos serverio svetainės, o jūsų apribojimai bus tik tuo, kad jūs dalijatės pralaidumu, saugyklos vieta ir kita, kitiems klientams dirbant iš tos serverio vietos (kaip trumpai aprašyta mūsų „SiteGround“ apžvalgoje).

Taip pat atminkite, kad net paprasčiausiuose prieglobos paketuose dažniausiai būna populiariausių CMS, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“ ir kt., Diegimo programos „1 paspaudimu“. Be to, dauguma žiniatinklio prieglobos programų siūlo ir „Linux“ bendrus paketus. & „Windows“ priegloba (ir, žinoma, palaiko tokias įprastas kalbas kaip „MySQL“, PHP ir kt.).

VPS talpinimas

VPS priegloba arba virtualus privataus serverio priegloba yra puikus tarpinis pasidalijimo ir dedikuoto serverio prieglobos būdas. Tai yra tarsi bendras hostingas, kai kelios svetainės yra talpinamos iš vieno serverio (tikiuosi, Jungtinėje Karalystėje ar netoli jos); tačiau VPS priegloboje skaidinys naudojamas atskirti jūsų svetainę nuo kitų to paties serverio vartotojų svetainių. Taigi, jis ateina su daugybe skirto serverio pranašumų, turėdamas tik šiek tiek mažiau energijos ir žymiai mažesnę kainą. Ši prieglobos rūšis taip pat gali būti naudojama rengiant tokius žaidimus kaip „Minecraft“.

Dedikuoto serverio priegloba

Dedikuoto serverio priegloba dažnai yra geriausias pasirinkimas interneto svetainių kūrėjams, kai pinigai nėra objektas. Dedikuotas serveris klientui skiria visą serverį, tai reiškia, kad visą serverį galite turėti sau ir su juo daryti viską, ko norėtumėte. Tai atveria duris į daugybę padidintų veikimo galimybių, todėl jie tampa pasirinkimo galimybe didesnėms svetainėms, tokioms kaip e. Prekybos svetainės, nekilnojamojo turto katalogai, forumai ir dar daugiau. Jie taip pat turi didelę kainą, todėl juos geriausia rezervuoti didesnėms pastangoms.

Debesų talpinimas

„Cloud hostingas“ greitai tampa viena mėgstamiausių daugelio Jungtinėje Karalystėje interneto svetainių kūrėjų prieglobos rūšių. Taip yra todėl, kad tai labai universali galimybė tiek didelėms, tiek mažoms svetainėms. Jei būtų viena visiems tinkama žiniatinklio prieglobos parinktis, tai būtų debesų priegloba. Šis prieglobos tipas leidžia sklandžiai atnaujinti arba pažeminti jūsų planą, kai keičiasi jūsų svetainės poreikiai, be to, tai yra vienas galingiausių ir saugiausių žiniatinklio prieglobos būdų. Naudojant keletą mašinų, prastovos sutrumpėja, o jūsų informacija yra apsaugota.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba dažniausiai naudojasi interneto svetainių kūrėjai, kurie dideliais kiekiais perka serverio erdvę ir perparduoda ją (kaip rodo pavadinimas) klientams, kuriems jie kuria svetaines. Tai leidžia žiniatinklio kūrėjui išlaikyti kur kas didesnę savo kuriamų svetainių kontrolę, efektyviai valdyti ir valdyti. Tai yra neįprasta prieglobos rūšis, kurią gali įsigyti bet kuris asmuo, nebent yra žiniatinklio kūrėjas arba žiniatinklio kūrėjo klientas, kuris juos parduoda. Tai daro svetainės projektą daug paprastesnį tiek klientui, tiek kūrėjui ir suteikia kūrėjui daugiau galimybių valdyti savo portfelį.

tyrimų žiniatinklio prieglobos funkcijos

Palyginamos žiniatinklio prieglobos paslaugos: funkcijos, specifikacijos ir terminija 

Kaip matote, reikia apsvarstyti daugybę skirtingų pasirinkimų, kai reikia apsispręsti dėl jūsų poreikiams tinkamo tipo žiniatinklio prieglobos plano (net ir nemokamas priegloba yra pasirinkimas). Dienos pabaigoje jūsų tikslas yra pasirinkti tokio tipo žiniatinklio prieglobos tipą, kuris jūsų svetainei duos geriausius rezultatus nepažeidžiant banko. Kai turėsite idėją, kokio tipo interneto prieglobos paketą norite naudoti, kitas jūsų žingsnis bus ieškoti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo, kuriuo galėtumėte pasitikėti savo svetainės veikimu. Kad padėtumėte išsirinkti teikėją, kuriuo galite pasitikėti, tai yra keletas funkcijų, kurių norėsite pasitikrinti prieš registruodamiesi (mes naudojame tuos pačius veiksnius mūsų kituose populiariausių svetainių prieglobos sąrašuose, pvz., Geriausiuose Australijos svetainėse, geriausiose hostingo vietose Kanadoje, geriausiose vietose). žiniatinklio priegloba Singapūre, geriausias NZ priegloba, geriausias interneto priegloba Indijoje, geriausi interneto svetainių prieglobos serveriai (apskritai, visame pasaulyje), geriausi Malaizijos interneto prieglobos serveriai, geriausios interneto prieglobos priemonės Brazilijoje & geriausia priegloba Airijai).

Serverio vieta

Mes tai paminėjome įžangoje, tačiau iš esmės, jei artimiausiam serveriui trūksta pakankamai energijos, jūs pats sau teikiate malonumą naudoti jį šiek tiek toliau. Tikrai nesvarbu, ar ieškote konkrečioms miestams skirtų paslaugų, tokių kaip interneto priegloba Londone, Birmingeme ar Leedse … greičio skirtumas bus nereikšmingas tol, kol serveris yra arti ar yra Jungtinėje Karalystėje ( tiek „SiteGround“, tiek „A2 Hostingas“ turi serverius JK ir visame pasaulyje).

Sandėliavimas

Prieš registruodamiesi bet kuriam interneto prieglobos paslaugų teikėjui, norėsite sužinoti, kiek vietos reikės jūsų svetainei. Kiek nuotraukų, vaizdo įrašų ar kitų laikmenų turite savo svetainėje? Kiek informacijos reikės palaikyti (ar jūs taip pat naudojate savo žiniatinklio prieglobą el. Laiškams)? Jei jūsų svetainė yra palyginti maža, jums gali kilti nesusikalbėjimo problemų, neatsižvelgiant į teikėją, su kuriuo lankotės.

Uptime

Kokia prasmė išsaugoti internetinę svetainę, jei niekas negali jos pasiekti? Uptime yra tai, ko geriausieji žiniatinklio prieglobos specialistai visada siekia padidinti, kad užtikrintų svetainių prieinamumą kiekvienam bet kuriuo dienos ar nakties metu. Daugybė teikėjų reklamuos net 99,9% neveiklumo garantiją, tačiau visada yra naudinga patikrinti tokias pretenzijas. Ieškokite kai kurių žmonių, kurie pasinaudojo savo paslauga, atsiliepimų internete, kad sužinotumėte, kaip atrodys tikrovė. Pradėjome stebėti didžiausių svetainių prieglobos paslaugų teikėjų veikimo ir reagavimo laikus savo prieglobos būsenos puslapyje.

Atsarginės kopijos

Tikriausiai jūsų svetainėje bus saugoma vertinga informacija, kurią prarasti gali būti pražūtinga. Štai kodėl jūsų informacijos atsarginės kopijos yra tokios svarbios, todėl tikrai turėtumėte ištirti, kaip dažnai jūsų interneto tiekėjas sukuria atsargines jų klientų svetainių atsargines kopijas. Ne tik tai, bet ir pažvelkite į jų gavimo būdus, kai gaila informacijos, kad prarasite informaciją, ir jei jie ims bet kokius mokesčius už atsarginės kopijos atkūrimą.

SSL sertifikatai

SSL sertifikataiSSL reiškia saugų lizdo sluoksnį, tai technologija, leidžianti užšifruoti duomenis, kurie perduodami tarp jūsų svetainės ir lankytojų. Tai, kaip galite padaryti savo svetainę saugią, rodo ją svetainių lankytojams naudojant žalią spyną + https: // šalia jūsų URL šiuolaikiškiausiose naršyklėse. Anksčiau tai buvo svarbu tik internetinėms parduotuvėms ar kitoms svetainėms, kurios priima mokėjimus vietoje. Tačiau šiomis dienomis tai būtina kiekvienai ten esančiai svetainei („Google“ net teigė, kad tai yra reitingo faktorius, todėl net naudodamiesi saugia svetaine gausite SEO naudą). Laimei, naudodamiesi tokiais SSL teikėjais kaip „Let’s Encrypt“ jums nieko nekainuosite ir galėsite juos nemokamai įdiegti bei atnaujinti. Peržiūrėdami prieglobos paslaugas atkreipkite dėmesį į tas, kurios siūlo SSL sertifikatus nemokamai, ir vengiu norinčių apmokestinti jus pinigais už tai..

Atsižvelgiant į tai, yra įvairių rūšių SSL sertifikatai, o saugesni kainuoja pinigus. Pigiausias / nemokamas tipas yra domenų patvirtinimo (DV) sertifikatai, po to eina organizacijos patvirtinimas (OV) ir galiausiai išplėstas patvirtinimas (EV). OV ir EV tipams reikalingas tikras subjekto, norinčio gauti sertifikatą, patvirtinimas.

Pralaidumas

Pralaidumas yra svarbus jūsų svetainės veikimui, todėl norite įsitikinti, kad turite pakankamai domeno, kad jis tinkamai veiktų ir pagerintų vartotojo patirtį. Kalbant apie dalykus, tokius kaip bendrasis priegloba ar net VPS priegloba, galite turėti prieigą prie mažesnio pralaidumo, nei galėtumėte naudodamiesi kitomis galimybėmis, tačiau teikėjas, su kuriuo pasirinksite gauti jūsų paslaugą, taip pat gali turėti įtakos paskirstyto pralaidumo dydžiui. . Prieš apsispręsdami dėl paslaugų teikėjo, būtinai apsvarstykite tai ir įsitikinkite, kad turėsite reikalingus išteklius.

Greitis

Greitis reiškia bendrą gerai optimizuotos svetainės įkėlimo laiką (gerai optimizuodami turime omenyje ne per daug kodo išsipūtimą, gražiai suglaudintus vaizdus ir pan. – iš esmės tik svetainę, kuri suprojektuota efektyviai). Svetainės greitis priklauso nuo 3 dalykų, serverio vietos, serverio našumas (ištekliai, skirti jūsų prieglobos paskyrai) ir pasirinktiniai scenarijai šeimininkai galbūt pastatė, kad paspartintų pristatymą į svetainę.

Serverio greitis

Serverio našumas yra didesnė problema, jei serveris neskiria jums pakankamai išteklių pačiai svetainei paleisti, turėsite problemų. Iš esmės tiesiog nereikia per daug piginti prieglobos (pvz., Nereikia naudotis nemokamu priegloba) ir jums turėtų būti gerai. Mūsų 5 geriausi šeimininkai tai vertina labai gerai. Be to, geriausi pagrindiniai kompiuteriai (pvz., „SiteGround“) sukuria savo talpyklos scenarijus, kad dar labiau paspartintų jūsų svetainės pristatymą..

CDN

Jei jūsų tikslinė rinka yra vietinė, serverio buvimo vieta buvo labai svarbi, o priegloba JAV serveryje tikrai sulėtins jūsų svetainę pakankamai, kad, jūsų pastebėjimu, būtų atsižvelgiama į konversijas / potencialius klientus / pardavimus. Tačiau šiomis dienomis, kai „CloudFlare“ yra nemokama, galite priglobti beveik bet kur, suaktyvinti „Cloudflare“ (tai yra CDN arba turinio paskirstymo tinklas, aptarnaujantis jūsų svetainę nuo artimiausio mazgo iki svetainės lankytojo), ir turėti tinkamą greitį, nesvarbu, kur esate. tikslinė rinka. Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo šią integraciją nemokamai.

Kiti privalumai, pridedami prie CDN prie savo svetainės, yra mažesnė vietinio serverio apkrova ir DDOS apsauga, jei CDN tai palaiko.

Palaikymas

Tai yra didelis ir dėl rimtos priežasties. Be tinkamos paramos galimas pajamų / potencialių klientų / lankytojų ir pan. Praradimas gali būti didžiulis. Reaktyvus ir efektyvus palaikymas gali viską sutvarkyti labai greitai, tai reiškia, kad svetainių prastovos būtų sumažintos iki minimumo. Nors dauguma populiariausių kompiuterių savininkų siūlo 3 palaikymo parinktis, išskyrus telefoną, bilietus ir tiesioginius pokalbius, mes vis tiek teikiame pirmenybę palaikymo bilietams kaip paramos palaikymo galimybei..

palaikymo galimybės

Nors galite sulaukti greitesnio atsakymo telefonu ar tiesioginių pokalbių metu, daugeliu atvejų palaikymo personalas turi galvoti apie savo kojas ir bandyti gauti atsakymą ten ir ten… ir taip, kad tai tinka daugumai mažesnių klausimų. Bet jei turite sudėtingesnę problemą, jie gali nežinoti, apie ką jūs kalbate, arba tas konkretus asmuo nebuvo išmokytas spręsti to konkretaus klausimo ir pan. Tokiais atvejais tai lengviau paaiškinti palaikymo priemonėje. bilietą, pridėkite ekrano kopijas apie ką jūs kalbate … tada tas bilietas atitenka pas reikiamą asmenį, turint aiškų vaizdą, kokia yra problema, kurią vėliau galima išspręsti.

Palaikymo bilietus taip pat lengviau apskaičiuoti pačioms prieglobos įmonėms, nes joms nereikia visą laiką tvarkyti telefonų ar tiesioginių pokalbių pultų. Bet kokiu atveju jūs norite, kad palaikymas būtų atsakingas ir pajėgus, nes kelių lygių darbuotojai turi specialių žinių įvairiose srityse. Galiausiai tai, kas yra dėžutėje, bus tokia, kokią gavote, kaip mes sužinojome palyginime „DreamHost vs Bluehost“.

Domenų / svetainių skaičius leidžiamas

Jei manote, kad naudodami žiniatinklio prieglobos paketą galbūt norėsite priglobti daugiau nei vieną svetainę, įsitikinkite, kad pasirinktas teikėjas leis jums tai padaryti! Net jei manote, kad norėsite tik vienos svetainės, vis tiek pravartu pasirinkti tiekėją, kuris leistų turėti daugiau, jei norite. Tokiu būdu jūs visada galite laisvai apsigalvoti.

Ir štai, gali atrodyti, kad nepaprastai sunku aprėpti visus taškus, o tik žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite prie visų geriausios JK žiniatinklio prieglobos specifikacijų, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Geriausias domenų priegloba JK

Įtraukiau šią skiltį, nes daugelis žmonių vis dar ieško šio termino, nors jo iš tikrųjų nėra. Domenų priegloba yra interneto prieglobos ir domeno vardo registracijos derinys, jei norite, viso paketo. Ir kaip mes jau apžvelgėme žiniatinklio prieglobą aukščiau, šioje dalyje sutelksime dėmesį į domenų vardus, kas jie yra ir kaip juos užregistruoti.

Domenų vardų registravimas

Kas yra domeno vardas?

Trumpai tariant, domeno vardas yra skaitoma IP adreso, nukreipiančio į svetainę, slapyvardžio versija. Be domenų vardų, norėdami apsilankyti svetainėje, turite įvesti IP adresą, pvz., 192.168.40.208. Domenų vardai persidengia viršuje adreso, todėl 192.168.40.208 tampa, pavyzdžiui, jūsų tinklalapiu.com. Domenų vardus galite išsinuomoti iš registratorių. Taip, jūs teisingai perskaitėte, kad iš tikrųjų negalite nusipirkti domeno vardo sau, vietoj to jį nuomojatės.

Kas yra registratorius?

Registratorius yra įmonė, turinti įgaliojimus tvarkyti domenų vardų rezervavimą ir gali jiems priskirti IP adresus. Jie patys atsako į registrus, kurie tvarko ALD (arba aukščiausio lygio domenus) ir deleguoja komercinius pardavimus registratoriams (o jei jus domina, kiek domenų kasmet registruojama, apsilankykite mūsų interneto naudojimo statistikos šaltinyje, tai gana epinis). JK „Nominet“ yra visų .uk domenų registras

Kaip užregistruoti domeno vardą JK

Jei dar neturite domeno vardo ir norite jį gauti, kai prisiregistruojate prie žiniatinklio prieglobos paketo, jums sekasi. Daug žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų yra perpardavinėtojai registratoriams, tai reiškia, kad jie gali tvarkyti domenų vardus. Viskas, ką jums reikia padaryti, kai prisiregistruojate įsigyti prieglobos paketą, pažymėkite langelį „Man reikia naujo domeno“, įveskite norimą domeną, o visa kita atliks pagrindinis kompiuteris..

Jei jau turite svetainę ir norite tiesiog užregistruoti keletą papildomų, mums patinka „Namecheap“, su jomis lengva dirbti ir jos yra labai prieinamos. Arba, jei ieškote vietinio registratoriaus, pabandykite names.co.uk.

Svetainės kūrimas: greitas patarimas

Kaip jūs tikriausiai pastebėjote, norint iš tikrųjų saugoti svetainių failus, svetainei reikia 2 dalių, domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos. Darant prielaidą, kad jau turite abi dalis, pateikiami šie žingsniai, kaip sukurti savo svetainę susiejant savo domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą bei įdiegiant „WordPress“ (ar bet kurį norimą naudoti tinklalapio kūrėją), kad turėtumėte tiesioginę svetainę, kurią galite pradėti redaguoti..

interneto svetainių kūrimas

 1. Nurodykite savo domeno vardą į žiniatinklio prieglobą: Jei domeno vardą būtų užregistravę pas savo interneto prieglobos paslaugų teikėjus, jie jau būtų tai padarę už jus, tačiau jei turite juos atskirai, tai darote taip:
  1. Raskite savo žiniatinklio prieglobos vardų serverius (pavyzdys: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk). Tai galite rasti savo pasveikinimo el. Laiške, jų dokumentuose arba „cPanel“ šone. Arba galite tiesiog paprašyti
  2. Nukopijuokite vardų serverius
  3. Prisijunkite prie savo registratoriaus ir suraskite domeno, kurį norite prijungti, DNS arba vardų serverio parametrus
  4. Įklijuokite vardų serverius į vardų serverių laukus ir paspauskite naujinti, išsaugoti, atlikti ar atlikti bet kokius veiksmus, kuriuos norite išsaugoti.
  5. Palaukite kelias valandas.
 2. Įdiekite „WordPress“: Daugumos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų (jei šiuo metu ne visi) valdymo skydelyje turėtų būti „WordPress“ diegimo programų vienu spustelėjimu. Jei pagrindinis kompiuteris naudoja „cPanel“, rasite jį ten. Kitu atveju, tiesiog suraskite jį pagrindinio kompiuterio palaikymo skyriuje ir dokumentacijoje.
 3. Jūs žinote, kad turite tiesioginę svetainę.

Dažnai užduodami klausimai

Kiek turėtų kainuoti svetainės priegloba?

Svetainės prieglobos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, o pagrindinis veiksnys yra jūsų svetainės poreikiai. Jei kuriate asmeninį tinklaraštį ar verslo svetainę, tada puikiai pasirinkus bendro naudojimo hostingo planą nuo 3 iki 6 svarų sterlingų per mėnesį. Jei planuojate statyti didelę elektroninės prekybos parduotuvę ar norite talpinti daug išteklių reikalaujančias žiniatinklio programas, geriau paieškokite dedikuoto serverio arba VPS, kurio mėnesinė vertė gali būti 100 svarų sterlingų per mėnesį..

Kaip aš galiu nemokamai talpinti savo svetainę?

Galite priglobti savo svetainę nemokamai, jei ją prieglobos vietoje naudojate savo kompiuteryje arba jei naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip wordpress.com ar blogger.com. Abi šios priemonės sudaro nemokamą planą, leidžiantį sukurti pagrindinę svetainę pagrindinio domeno padomenyje, pvz., Myblog.wordpress.com.

Ar galiu priglobti savo svetainę „Google“?

Praktiškai ne, „Google“ nėra prieglobos paslaugų teikėja. Nors norėdami sukurti nemokamą svetainę galite naudoti „Google“ svetaines, jos labiau naudojamos kaip bendradarbiavimo priemonė įmonėms. Jie taip pat turi paslaugą, vadinamą „Blogger“ tinklaraštyje „blogger.com“, kuri labiau tiktų kurti asmenines svetaines (nors ir tai, ką galite padaryti pagal dizainą, yra ribota).

Kokia yra geriausia mažo verslo žiniatinklio prieglobos svetainė?

Mūsų nuomone, mažosioms įmonėms geriausias hostingas yra tas, kuris siūlo nemokamus SSL sertifikatus, turi serverius visame pasaulyje ir turi didelį saugumą, kad viskas vyktų sklandžiai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite populiariausiame žiniatinklio prieglobos sąraše.

Kaip pasirinkti interneto prieglobos paslaugų teikėją?

Geriausias būdas pasirinkti jūsų poreikius tenkinančią žiniatinklio prieglobą yra pirmiausia užrašyti, kokie jie yra. Daugumai žmonių tiesiog reikia interneto prieglobos paslaugų teikėjo, kuris siūlo greitą prieglobą (pageidautina su serveriu JK), sklandžią sąrankos sistemą ir visą parą veikiantį palaikymą. Peržiūrėkite mūsų palyginimą puslapyje, kad gautumėte daugiau informacijos ir kitus veiksnius, susijusius su ieškant geros svetainės prieglobos.

Ir štai šis masinis vadovas, tikiuosi, kad padėjo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector