Geriausias Indijos interneto priegloba

Kaip skaitmeninė agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime daug šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti ��), sakyčiau, kad mes gerai supratome, kas apibūdina puikų interneto prieglobos paslaugų teikėją.


Rašydami savo svetainių talpinimo apžvalgas, mes atkreipėme dėmesį į daugybę veiksnių, tačiau pagrindiniai buvo �� palaikymas ir ⚡ greitis. Mes pasirinkome tuos 2, nes jei kuris nors iš jų yra mažesnis, tai turėtų didžiulį poveikį galimai jūsų svetainės sėkmei.

Keletas prekės ženklų / svetainių, nukreipiančių į mūsų turinį:
Pateikiama svetainėse

Remiantis mūsų tyrimais ir hostingo apžvalgomis, tai yra šie 9 geriausios Indijos interneto prieglobos paslaugos:

 1. „Hostinger India“ – geriausia bendra interneto priegloba
 2. „HostGator India“ – antrąją vietą užimanti žiniatinklio priegloba
 3. A2 priegloba – geriausias perpardavinėtojo interneto priegloba
 4. „SiteGround“ – geriausia „WordPress“ priegloba
 5. „InMotion Hostingas“ – puikus verslo priegloba
 6. „GreenGeeks“ – geriausia „Žalioji“ žiniatinklio priegloba
 7. „CloudWays“ – geriausia „Cloud Hosting“
 8. „DreamHost“ – puikus „Premium“ kompiuteris
 9. „BlueHost India“ – puikus internetinis kompiuteris, skirtas tinklaraštininkams

Geriausios žiniatinklio prieglobos „Indija 2020“ apžvalgos

1. „Hostinger“

„Hostinger“ logotipas

Svetainė: hostinger.in
Kaina: Rs. 51
Vietos diske: 10 GB
Palaikymas: tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

Esant ₹ 51 / mėn., Išties sunku įveikti „Hostinger“, kai kalbama apie siūlomą vertę. Nepaisant to, kad jų bendras planas yra labai pigus, jis vis tiek aprūpintas 10 GB SSD disko vietos, aukštos kokybės palaikymą 24 valandas per parą ir neįtikėtinai sklandžią sąranką..

Jų sukurtas valdymo pultas yra džiaugsmas dirbti su juo ir netgi yra su savo interneto svetainių kūrėju. Nors mes tikrai rekomenduotume naudoti „WordPress“ (LOVE WP) kurdami jūsų svetainę, malonu žinoti, kad be įprastų CMS, jie taip pat turi savo statybininkų pasiūlymą..

Jų palaikymas 24 valandas per parą yra labai atsakingas ir naudingas, o tai yra gana įspūdinga, nes daugumai biudžetinių kompiuterių trūksta palaikymo, bet ne „Hostinger“.! Šioje srityje didžiulis nykštys nuo mūsų.

„Hostinger“ technologija

Kalbant apie prieglobos tipus, jie siūlo pagrindinį bendrą prieglobą (daugumai žmonių reikės tokio tipo), prieglobą debesyje, „WordPress“ prieglobą ir VPS prieglobą.

Bendri prieglobos planai yra šie:

 1. Vieno prieglobos planas: ypač pigus ir tobulas, kad jūsų kojos sušlaptų, jis turi daugumą „premium“ planų funkcijų. Pagal šį planą jums leidžiama 1 svetainė.
 2. Aukščiausios klasės hostingo planas: norintiems padidinti mastelį, nemokamas domeno vardas, neribotas svetainių skaičius ir dvigubai didesnė jūsų svetainių galia.
 3. Verslo prieglobos planas: jei norite nusiteikti tikrai rimtai. Visos aukščiau išvardytos funkcijos + kasdieninės atsarginės kopijos ir dar daugiau serverio išteklių, kad jūsų svetainės būtų kuo greitesnės.

Be to, visuose prieglobos planuose jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Mūsų knygoje sąžiningai tai nesąmonė!

Argumentai už

 • Super pigu
 • Kokybės palaikymas
 • Visuotinis serverių tinklas
 • Paprasta naudoti

2. „HostGator“

„Hostgator“ logotipas

Svetainė: www.hostgator.com
Kaina: Rs. 99
Disko vieta: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Įkurta dar 2002 m., „HostGator“ iš tiesų yra viena populiariausių interneto prieglobos bendrovių. Jei tai tapsite žiniatinklio priegloba, galėsite sukurti profesionaliai atrodančias, funkcionalias ir gražias svetaines – tai patogu ir vartotojui..

Jie yra vieni iš nedaugelio prieglobos paslaugų teikėjų, teikiančių įperkamus planus su neribota erdve ir pralaidumu, o tai tik keli. Jų prieglobos paketus sudaro bendri, perpardavinėtojai, VPS, skirti serveriai, „WordPress“ ir „Cloud“.

Atnaujinę savo planą gausite daugiau „HostGator“ galimybių. Šiuo metu „Baby“ paketas yra populiariausias jų planas, nes tai yra puikus atspirties taškas. Tačiau taip pat galite pradėti nuo „Hatchling“ plano, ypač jei norite pradėti tik nuo vienos svetainės. Atminkite, kad jau yra neišmatuotas pralaidumas, net jei tai yra pigiausias jų planas. Ir, žinoma, jūs visada galite atnaujinti savo verslo planą, jei jūsų poreikiai pareikalaus daugiau funkcijų.

Na, „HostGator“ garantuoja 99,9% veikimo laiką. Ši garantija yra kartu su pažadu, kad jie grąžins jums mėnesio kreditą, jei neįvykdys šio įsipareigojimo. Tačiau turėdami „HostGator“ duomenų apie nuolatinį darbo laiką, abejojame, ar iš viso gausite kompensacijas iš jų (ir tai vėlgi yra geras dalykas, nes norite, kad būtų naudojamas ne darbo laikas, o kompensacija)..

Dėl visų aukščiau išvardytų priežasčių (ir daugiau žemiau) mes jiems skyrėme pirmą vietą. Mūsų nuomone, jie to tikrai nusipelnė.

Greitis

Turėdami greitus ir patikimus serverius, turbūt yra viena iš priežasčių, kodėl „HostGator“ yra toks populiarus.

Nereikia nė sakyti, kad vartotojai iš viso pasaulio taip pat patirs gerą greitį, kai priglobsite savo svetainę „HostGator“ (jie turi klientų iš viso pasaulio, atsiminkite jus). Jų serveriai JAV yra tiesiog labai galingi, todėl.

Palaikymas

„HostGator“ didžiuojasi teikdama paramą savo klientams visą parą ir visą parą. Visada bus „HostGator“ ekspertas, kuris padės jums išspręsti jūsų problemas ir rūpesčius tiesioginiu pokalbiu, telefonu ir el. Paštu. Jų straipsnių žinių bazė taip pat labai naudinga, jei imamės trikčių.

Argumentai už

 • Vertė už pinigus
 • Puikus greitis

3. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas

Svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: USD 3,92
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

Tikriausiai dar negirdėjote apie „A2“ prieglobą, tačiau ji iš tikrųjų egzistuoja nuo 2001 m. Ir nors visus šiuos metus jie buvo žemai vertinami, jie iš tikrųjų turi gerą reputaciją tarp vartotojų. Tiesą sakant, jie beveik visada pateikia 10 geriausių atsiliepimų apie svetainių prieglobą (taip, jie tokie geri).

A2 priegloba tiekiama su šiais 3 bendro naudojimo prieglobos paketais:

 1. Lite – tik už 3,92 USD per mėnesį šis paketas leis jums turėti 1 svetainę, neribotą saugojimo vietą ir neribotą pralaidumą.
 2. „Swift“ – už 4,90 USD per mėnesį jų „Swift“ planas siūlo 2 kartus daugiau nei pigiausio plano ištekliai. Su šiuo planu galite turėti neribotą skaičių svetainių, taip pat gauti neribotą saugyklos vietą ir neribotą pralaidumą.
 3. „Turbo“ – kaip greičiausias „A2 Hosting“ planas, šis paketas kainuoja 9,31 USD per mėnesį. Be neribotų svetainių, neribotos vietos saugykloje ir neriboto pralaidumo, plane taip pat yra „A2 Hosting“ svetainės greitintuvas.

Pažvelgę ​​į jų prieglobos paketus galite pastebėti, kad atnaujinę planą gausite daugiau funkcijų ir greičio.

Štai kas mums labiausiai patinka „A2“ priegloba – jų bet kada suteikta pinigų grąžinimo garantija. Jie turi standartinę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tačiau taip pat turi „Anytime“ pinigų grąžinimo garantiją tiems, kurie pasirašo ilgesnius planus..

Taigi, jei nuspręsite sumokėti už 3 metus, kad sutaupysite pinigų (žinote, kad ilgesniuose planuose yra didžiausios nuolaidos priimant paketus), ir nusprendžiate atšaukti savo planą, sakykim, po 1 metų – jie jums grąžins pinigų sumą, lygią nepanaudoti 2 metai (proporcingai). Tačiau tam yra keletas įspėjimų – jūsų domeno registracijos mokestis ir perkėlimo mokestis (jei yra) nebus grąžinti. Nepaisant to, bet kada jiems bus suteikta pinigų grąžinimo garantija.

Kalbant apie jų veiksnumo garantiją, jie yra įsipareigoję suteikti 99,9% klientų. Realiai kalbant, jie nėra tobuli šioje srityje, tačiau vis tiek yra geri.

Greitis

Pažvelkite į jų kainų planų pavadinimus ir pastebėsite, kad yra viena bendra tema – greitis („Lite“, „Swift“, „Turbo“). Na, tikrai garantuojate, kad turėsite greitą svetainę su A2 priegloba (tai yra geriausias jų taškas). Taigi, tiesiog pagalvok apie jų planus tokiu būdu – vienas greitas, kitas greitesnis, o paskutinis yra greičiausias.

Palaikymas

„A2 Hosting“ palaikymo komanda yra gera. Jų žinių bazėje gausu naudingų straipsnių, kurie bus naudingi, jei šalinate triktis. O jei norite su kuo nors pasikalbėti, tai galite padaryti el. Paštu, telefonu ir tiesioginiais pokalbiais.

Argumentai už

 • Serveriai JAV, Europoje ir Singapūre (SG puikiai tinka NZ svetainėms)
 • Neribota vieta diske ir pralaidumas visuose planuose
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Indijoje nėra serverių
 • Pigiausias planas yra ribotas ir nėra labai greitas
 • 99,9% veiksnumo garantija nėra tokia patikima

4. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas

Svetainė: www.siteground.com
Kaina: USD 3,95
Vietos diske: 10 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

Įkurta 2004 m., „SiteGround“ dabar talpina per milijoną svetainių visame pasaulyje. Jų prieglobos galimybės apima bendrą, „WordPress“, skirtus serverius ir „debesis“. Jų galingi serveriai, esantys visame pasaulyje, leidžia patenkinti jų vartotojų poreikius. Tiesą sakant, „SiteGround“ rekomenduoja pati „WordPress“. Be abejo, joje gali būti ir kitų turinio valdymo sistemų (CMS).

„SiteGround“ yra populiariausias dėl bendrų planų. Jie tam turi 3 kainodaros sistemas ir mes apie jas daugiau papasakosime žemiau esančiame sąraše.

 1. „StartUp“ – tai jų rekomenduojamas planas pradėti buvimą internete. Su įvadine kaina 3,95 USD per mėnesį (įprasta kaina 11,95 USD), jums leidžiama 1 svetainė ir suteikiama 10 GB vietos saugykloje. Taip pat galite turėti iki 10 000 lankytojų per mėnesį.
 2. „GrowBig“ – „SiteGround“ rekomenduoja šį paketą auginti svetaines. Už 5,95 USD per mėnesį (įprasta kaina 19,95 USD) galite turėti neribotą skaičių svetainių kartu su 20 GB saugyklos vietos ir 25 000 lankytojų per mėnesį.
 3. „GoGeek“ – jei norite geriausio „SiteGround“, jie siūlo savo aukščiausio lygio planą, kurio įvadinė kaina yra 11,95 USD (įprasta kaina – 34,95 USD). Komplekte yra neribotos svetainės, 30 GB saugyklos vietos ir 100 000 lankytojų per mėnesį.

„SiteGround“ planų pavadinimai suteikia jums supratimą apie tai, ko jūs gaunate. Jei esate tik po jų pagrindinių funkcijų, galite atsiskaityti už jų „StartUp“ paketą (arba pradėti nuo jo). Tačiau, jei norite, kad jūsų pakete būtų aukščiausios kokybės funkcijų, rinkitės jų „GrowBig“ planą. Jei norite geriausių (geeky savybių), įtrauktų į jūsų paketą, ieškokite jų „GoGeek“ plano.

„SiteGround“ taip pat yra vienas drąsiausių prieglobos paslaugų teikėjų, suteikiančių 99,9% neveiklumo ir šiek tiek atlyginimo, jei neįvykdys šio pažado. Tačiau atminkite, kad kalbame apie 99,9% vidutinio darbingumo lygio per metus, o ne kas mėnesį.

Taigi, štai susitarimas. Jie suteiks jums nemokamą prieglobą vienam mėnesiui, kai jų metinis veikimo laikas sumažės nuo 99,0 iki 99,9%. Ir jei jis sumažės dar žemiau, jie jums duos 1 mėnesį už kiekvieną procentą. Oho. Bet vėlgi, „SiteGround“ turi tikrai gerus darbo laiko rekordus – mažai tikėtina, kad kada nors sumažės žemiau jų 99,9% metinės eksploatavimo garantijos.

Greitis

„SiteGround“ duomenų serveriai (rasti JK, Čikagoje, Nyderlanduose ir Singapūre) yra labai LABAI patikimi. Jie tikrai yra pakankamai galingi, kad būtų pasiekiami visame pasaulyje. Be to, „SiteGround“ taip pat pateikiamas kartu su nemokamu CDN („CloudFlare“), kuris taip pat prisideda prie savo svetainės greičio.

Palaikymas

Yra daugybė būdų, kaip susisiekti su „SiteGround“ specialistais – jie turi telefoną, tiesioginius pokalbius ir palaikymą el. Paštu ištisą parą..

Argumentai už

 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Daugybė duomenų centrų visame pasaulyje
 • Rekomenduoja „WordPress“

Minusai

 • Indijoje nėra serverių
 • Didelis atnaujinimo procentas (iki 3 kartų)
 • Nėra nemokamų domenų

5. Inmokacijų talpinimas

inmotion prieglobos logotipas

Svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina: USD 6,39
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

„InMotion“ kuria gerą reputaciją nuo pat pirmosios koncepcijos 2001 m. Šiandien ji valdo apie 300 000 svetainių su klientais iš viso pasaulio. Jų prieglobos galimybės apima bendrus, VPS, perpardavinėtojus, „WordPress“ ir dedikuotus serverius.

Sutelkdama dėmesį į verslo lygio prieglobą, „InMotion“ turi šiuos 3 bendro prieglobos planus:

 1. Paleidimas – jie siūlo įvadinę 3,99 USD kainą (įprasta kaina 7,99 USD). Galite turėti iki 2 svetainių ir gauti neribotą erdvę bei neribotą pralaidumą.
 2. Galia – jų vidutinės kainos plano įvadinė kaina yra 5,99 USD (įprasta kaina – 9,99 USD). Pagal šį planą jums leidžiama iki 6 svetainių ir taip pat galite gauti neribotą erdvę ir neribotą pralaidumą.
 3. „Pro“ – jų aukščiausių planų įvadinė kaina dabar yra 13,99 USD (įprasta kaina – 15,99 USD). Tai galite turėti neribotą skaičių svetainių, taip pat gauti neribotą erdvę ir neribotą pralaidumą.

Žinokite, kad maitinimo planas yra 2 kartus geresnis nei paleidimo planas (pigiausias jų planas). Tačiau „Pro“ planas pasižymi 2 kartus geresnėmis savybėmis ir našumu nei „Power“ planas. Todėl kiekvienas planas tobulėja ir tobulėja.

Kalbant apie „InMotion“ neveiklumo garantiją, jie įsipareigoja suteikti savo klientams 99,95% neveiklumo garantiją. Ir taip, jie daugiau ar mažiau gali tai pasiekti – jie yra patikimi, todėl jie sudarė šį sąrašą.

Greitis

„InMotion“ pasižymi tinkamu greičiu. Tiesą sakant, jų greitis yra daugiau nei geras – jie greiti. Tai naudinga SEO ir bendra vartotojo patirtimi.

Jei greitis yra vienas iš pagrindinių jūsų rūpesčių, žinokite, kad „InMotion“ yra saugus statymas šioje srityje.

Palaikymas

„InMotion“ teikia daugybę klientų palaikymo galimybių: nuo išsamių dokumentų (jų žinių bazėje esantys straipsniai) iki el. Pašto (bilietų pardavimo sistemos) iki palaikymo telefonu, kad būtų galima bendrauti gyvai ir „Skype“ ryšiu. Tačiau atminkite, kad jie gauna įvairias apžvalgas, kai kalbama apie jų palaikymo galimybių kokybę. Dažniausiai jie būna geri, tačiau taip pat yra atvejų, kai jie nėra tokie geri šiuo savo verslo aspektu.

Argumentai už

 • Didelės pinigų grąžinimo garantijos (30 dienų bendrai, 90 dienų VPS ir perpardavėjui)
 • Patikimas veikimo laikas
 • Neribota erdvė ir neribotas pralaidumas net ir žemiausiame jų plane

Minusai

 • Serveriai yra tik JAV
 • Brangūs atnaujinimo planai
 • Ilgas tikrinimo procesas, ypač žmonėms už JAV ribų

6. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ logotipas

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina:
USD 2,95
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ buvo įkurta 2008 m. Ir pateko į geriausių žiniatinklio prieglobos sąrašą dėl daugelio priežasčių (kaip netrukus sužinosite). Jie turi daugybę prieglobos parinkčių, tokių kaip bendro naudojimo, perpardavinėtojo, „WordPress“ ir VPS. Dėl savo galingų duomenų centrų Finikse, Čikagoje, Monrealyje, Toronte ir Amsterdame, jų klientai visame pasaulyje naudojasi jų teikiamomis paslaugomis.

Tai, kas „GreenGeeks“ išskiria iš konkurentų (įskaitant tuos, kurie yra šiame sąraše), yra jų atsidavimas aplinkai. Jie yra ekologiškas interneto kompiuteris ir 3 kartus (300%) sunaudoja sunaudojamos energijos atsinaujinančiai energijai. Taip, jų klientų tinklalapius maitina atsinaujinanti energija. Argi tai ne nuostabu?

Jei esate sąmoningas aplinkos atžvilgiu, kaip mes, galėsite didžiuotis, kad esate „GreenGeek“ pastangų padėti motinai gamtai dalis. Jūs netgi galite pasirinkti naudoti žaliojo sertifikavimo ženklelį savo svetainėje, kad dar labiau skleistumėte supratimą.

„GreenGeeks“ įsipareigojimų neveiklumas yra 99,9%, ir mes galime pasakyti, kad jie turi neviršydami šio procento..

Greitis

Greitis iš tikrųjų yra vienas stipriausių „GreenGeeks“ taškų – jie teikia pirmenybę šiai sričiai savo tarnyboje ir tai parodo jų veikime. Be galingų serverių, jie taip pat naudoja SSD, o ne HDD (SSD yra greitesnis). Savo paslaugose jie taip pat naudoja CDN (jie naudoja „CloudFlare“).

Palaikymas

„GreenGeeks“ palaikymo komanda yra patikima grupė. Jie turi visą parą veikiančią bilietų pardavimo sistemą (el. Paštą), palaikymą telefonu ir pokalbius. Jų žinių bazėje yra naudingų straipsnių ir vadovėlių apie įvairias kategorijas (pvz., Svetainė, domenas, priegloba ir kt.).

Argumentai už:

 • Aplinkai nekenksminga sąranka (ypač žalia!)
 • Neribota vietos saugykla ir neribotas pralaidumas visuose planuose
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Indijoje nėra serverių
 • Įvadinės kainos yra geros tik mokant 3 metus.

7. Debesys

„Cloudways“ logotipas

Interneto svetainė: www.cloudways.com
Kaina:
10 USD
Disko talpa: 25 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„CloudWays“, kaip rodo jo pavadinimas, yra debesų prieglobos paslaugų teikėjas. Jis gyvuoja nuo 2012 m. Ir per pastaruosius metus stabiliai auga.

Būdamas tiltu tarp klientų ir prieglobos paslaugų teikėjų, vartotojams viskas tampa lengviau. Tai veikia taip, kad pasirenkate turinio valdymo sistemą (pvz., „WordPress“), o tada pasirenkate savo svetainės serverį. Jūsų pasirinkimas gali būti bet kuris iš šių variantų:

 1. „DigitalOcean“
 2. Vultr
 3. GCE
 4. AWS
 5. Linodas

Štai ką gausite su jų starto planais:

 1. „DigitalOcean“ pradinis planas (10 USD) – 20 GB vietos, 1 GB RAM, 1 TB pralaidumas.
 2. „Vultr“ pradžios planas (11 USD) – 25 GB vietos, 1 GB RAM, 1 TB pralaidumas.
 3. „GCE Starter Plan“ (33,30 USD) – 20 GB vietos, 1,7 GB RAM, 2 TB pralaidumas.
 4. „AWS Starter Plan“ (36,51 USD) – 4 GB vietos, 1,75 GB RAM, 2 TB pralaidumas.
 5. „Linode Starter Plan“ (12) – 25 GB vietos, 1 GB RAM, 1 TB pralaidumas.

Jei ketinate įsigyti debesų prieglobos paslaugų teikėją, atminkite, kad „CloudWays“ yra vienas geriausių (jei ne pats geriausias – vėlgi, todėl jie pateko į mūsų sąrašą).

Greitis

Pasirinkę debesies prieglobos paslaugų teikėją, garantuojate greitą serverio greitį. Priežastis yra ta, kad debesų priegloba apima visame pasaulyje esančių serverių grupių naudojimą. Jei vartotojui reikia daug išteklių, kiti serveriai visada yra atsarginės kopijos. Taigi tikimybė, kad bus uždaryta, kai bus perkrauta, yra nedidelė.

Palaikymas

„CloudWays“ savo tinklalapyje turi straipsnių žinių bazę. Ir, žinoma, visada galite gauti visą jums reikalingą informaciją internete (naudodamiesi dokumentacija, vaizdo įrašais, forumais ir kt.).

Jei norite pasikalbėti su ekspertu, taip pat galite susisiekti su „Cloudways“ palaikymo komanda visą parą ir visą parą naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, telefonu ir el. Paštu (bilietų pardavimo sistema)..

Argumentai už:

 • Priimkite neribotą skaičių svetainių
 • Labai keičiamas
 • Keli teikėjai

Minusai:

 • Planai yra gana brangūs
 • Reikėjo tam tikrų techninių žinių
 • Nėra valdymo pulto

8. Svajonių dvasia

„DreamHost“ logotipas

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina:
7,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Jūs tikriausiai esate susipažinęs su „DreamHost“, nes jis gyvuoja nuo 1996 m. Dabar jame yra apie 1,5 milijono svetainių, o skaičius kasdien auga..

Jų prieglobos galimybės apima bendrąją, skirtąją, VPS, „cloud“ ir „WordPress“. Jų populiariausias yra bendrasis priegloba ir jūs galite užsiprenumeruoti planą bei mokėti kas mėnesį, metus ar kas trejus metus (kas 3 metus). Išsamesnis jų prieglobos planų aprašymas pateiktas žemiau.

 1. Bendras starteris – įvadinė kaina yra tik 2,59 USD per mėnesį. Šis planas leidžia jums turėti 1 svetainę ir nemokamą domeną 1 metams (jei mokate iš anksto už visus 1 metus). Taip pat gausite neribotą srautą, neišmatuotą pralaidumą, SSD saugyklą ir nemokamą SSL sertifikatą.
 2. Bendrai neribota – už 5,95 USD (įvadinė kaina) šis planas suteikia galimybę neribotam skaičiui svetainių, nemokamą domeną 1 metams (jei mokama kasmet), neribotą srautą, neišmatuotą pralaidumą, SSD saugyklą ir nemokamą SSL sertifikatą..

Kaip matote, „DreamHost“ turi tik 2 kainos planus už savo bendrojo hostingo parinktį. „Shared Starter“ paketas puikiai tinka pradedantiesiems, tuo tarpu „Shared Unlimited“ yra labiau skirtas verslo svetainėms. Galite pasirinkti pigiausią planą, tiesiog išbandydami dalykus – žinodami, kad galite bet kada atnaujinti.

„DreamHost“ mus labiausiai sužavėjo – jų 100% garantija, kad jie bus naudojami. Tai iš tikrųjų įtraukta į jų paslaugų teikimo sąlygas – kad klientams nebus atlyginta, jei jie neįvykdys šio pažado.

Taigi, štai šis susitarimas. Jie užskaitys jums visos dienos prieglobą už kiekvieną prastovos valandą. Tačiau tam yra išimčių, pavyzdžiui, paskelbti prastovos ir paslaugų teikimo nutraukimai. Be to, maksimali kliento kompensacija yra 10% nuo kito pratęsimo mokesčio. Apskritai, tai vis dar yra nemažas sandoris.

Be to, atminkite, kad prastovos bus skaičiuojamos pagal klientų ataskaitas. Turėsite pateikti bilietą ir pranešti apie prastovos skaičiavimo problemą. Vis dėlto viskas gerai – kaip žinote, jie stengsis, kad nebūtų prastovų, kad neprarastumėte pinigų proceso metu.

Greitis

„DreamHost“ sparta yra gera, bet ne tokia gera, kaip pagrindiniams pretendentams į šį pranešimą. Atminkite, kad idealus puslapio įkėlimo laikas yra 1 sekundė ar mažiau. Ir „DreamHost“ kartais kovoja šioje srityje (bet tik šiek tiek).

Palaikymas

Kalbant apie klientų aptarnavimą, „DreamHost“ tikrai gali pateikti. Jie turi 24/7 tiesioginius pokalbius, o tai puiku. Taip pat galite susisiekti su jais el. Paštu ir per „Twitter“ paskyrą. Be abejo, jie taip pat turi žinių apie naudingus straipsnius ir diskusijų forumus.

Atminkite, kad jie neturi palaikymo telefonu. Tačiau jie suteikia galimybę užsisakyti atgalinio ryšio funkciją. Vis dėlto už tai turėsite sumokėti papildomai (mūsų nuomone, tai vis dar yra geras pasirinkimas).

Argumentai už:

 • 97 dienų pinigų grąžinimo garantija kreditinėmis kortelėmis (tik bendrai naudojančiam prieglobai)
 • Kokybės planai
 • 100% veikimo garantija

Minusai:

 • Jokių pinigų grąžinimo garantijų kitiems planams
 • Indijoje nėra serverių
 • Brangūs atnaujinimo mokesčiai

9. „Bluehost“

„Bluehost“ logotipas

Interneto svetainė: www.bluehost.com
Kaina:
3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„BlueHost“ yra labai didelis prieglobos paslaugų teikėjas. Kartu su savo seserinėmis įmonėmis („HostMonster“, „iPage“ ir „FastDomain“) ji dabar talpina daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. Jų prieglobos galimybės apima bendrą, skirtą, VPS ir debesį – jų populiariausia prieglobos paslauga yra bendro naudojimo priegloba.

Bendras „BlueHost“ priegloba apima 4 kainų planus:

 1. Pagrindinis planas – jei įvadinė kaina yra 3,95 USD (įprasta kaina yra 7,99 USD), galite sukurti 1 svetainę, būdami šiame plane. Taip pat pridedama 50 GB SSD atminties, neišmatuotas pralaidumas, domeno vardas ir nemokamas SSL sertifikatas.
 2. „Plus Plan“ – tik už 5,95 USD kaip įvadinę kainą (įprasta kaina yra 10,99 USD) galite sukurti neribotą skaičių svetainių, turinčių šį planą. Taip pat gausite neribotą SSD saugyklos vietą, neišmatuotą pralaidumą ir nemokamą SSL sertifikatą.
 3. „Choice Plus“ – taip pat su įvadine kaina – 5,95 USD (įprasta kaina – 14,99 USD) – su šiuo planu gausite neribotas svetaines, neribotą SSD saugyklos vietą, neišmatuotą pralaidumą ir nemokamą SSL sertifikatą..
 4. „Pro Plan“ – brangiausio jų plano įvadinė kaina dabar yra 13,95 USD (įprasta kaina – 23,99 USD). Tai apima neribotas svetaines, neribotą SSD saugyklą, neišmatuotą pralaidumą ir nemokamą SSL.

Nereikia nė sakyti, kad atnaujinę planą gausite daugiau funkcijų, galios ir greičio. Įprastos „BlueHost“ įvadinės kainos yra neįprastos, kad jos siūlo tą patį tarifą „Plus“ ir „Choice Plus“ planams. Nors brangesnių planų (įprastų įkainių) pradinis įkainis yra toks pat, kaip pigesnių planų, atminkite, kad jo atnaujinimo procentai yra didesni.

Kalbant apie jų veikimo garantiją, „BlueHost“ įsipareigoja naudoti 99,99 proc. Ir patikėkite mumis, kai sakome, kad jos yra viena iš patikimiausių kompanijų, kai reikia darbo.

Greitis

Jei pasirinksite „BlueHost“ kaip savo prieglobos paslaugų teikėją, greičio problemų neturėsite. Jie pateikiami su nemokamu CDN („CloudFlare“) ir norint jį naudoti, jums tiesiog reikia jį suaktyvinti valdymo skydelyje.

Palaikymas

„BlueHost“ turi pagalbos centrą su naudingais straipsniais ir vadovais savo klientams. Jei norite pasikalbėti su jų palaikymo komanda, galite susisiekti su jais el. Paštu (bilietų pardavimo sistema) arba tiesioginiais pokalbiais (visą parą)..

Argumentai už:

 • Geras saugumas
 • Konkurencingos kainos
 • Draugiškas vartotojui

Minusai:

 • Aukštos atnaujinimo normos
 • Domenų vardams grąžinti nereikia
 • Svetainių perkėlimo paslaugos nėra nemokamos

Indijos interneto prieglobos tyrimai

Indijos interneto priegloba: kaip rasti geriausią?

Su kuriuo interneto prieglobos paslaugų teikėju turėčiau kreiptis, yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų (ir kaip iš tikrųjų sukurti svetainę). Geriausi laikomi nuomonėmis ir objektyvumu. Nors internete galite ieškoti be galo, lengviau nuspręsti, kurį pasirinkti, kai turite visą informaciją po ranka.

Šis puslapis padės jums išsirinkti mėgstamiausią prieglobos paslaugų teikėją. Ieškant geriausios internetinių svetainių talpinimo kompanijos Indijoje, reikia žinoti kelis dalykus. Turite atsižvelgti į turimus hostingo tipus, taip pat į tai, kokių funkcijų turėtumėte ieškoti.

Žiniatinklio prieglobos tipai Indijoje

Verslo pradžioje veikė nemokamos ir nebrangios galimybės, tačiau jo poreikiai didės, todėl jūsų žiniatinklio priegloba turės keistis. Įvairūs svetainių prieglobos paslaugų tipai gali sukelti painiavą, todėl svarbu žinoti, kas yra tai, kad galėtumėte pasirinkti geriausią tipą savo poreikiams.

Bendras priegloba

bendro hostingo grafikaBendrinamasis priegloba yra labiausiai paplitęs tipas, kai žiniatinklio priegloba sudeda kelias svetaines viename serveryje, visos svetainės dalijasi serverio ištekliais. Bendrinamasis priegloba yra puiki galimybė ieškantiems prieinamos prieglobos, ji yra paprasta ir valdyti nereikia jokių pažangių žinių, be to, joje yra patogus valdymo pultas (paprastai „cPanel“). Dvi didžiausios problemos yra tai, kad saugumui gali būti lengvai keliama grėsmė, o pasidalijamasis priegloba negali sutvarkyti didelio srauto iš svetainės. Bendri priegloba yra puiki galimybė mažoms įmonėms ar įmonėms, turinčioms biudžetą. Dauguma bendrintų kompiuterių palaiko tokias pačias įprastas TVS kaip WordPress, Joomla, Drupal ir kt.

VPS talpinimas

VPS yra santrumpa, reiškianti virtualų privatų serverį, todėl VPS priegloba imituoja dedikuotą serverį bendrojo prieglobos aplinkoje. Techniškai tai gali būti vertinama kaip dedikuoto serverio ir bendro prieglobos derinys. Kadangi tai nėra visas skirtas serveris, jis yra pigesnis. Tai taip pat galima pritaikyti, o prieglobos planus paprastai lengva pakeisti. Didžiausias trūkumas yra tas, kad jis yra brangesnis nei bendrasis priegloba, tačiau jūs tuo daugiau naudojate, be to, tai yra ir tinkamas sprendimas žaidimų serveriams, geriausi „Minecraft“ serverių prieglobos įrenginiai naudojasi VPS priegloba.

Dedikuoto serverio priegloba

Dedikuoto serverio priegloba yra prieglobos konfigūracijos rūšis, skirta vienai svetainei ar vienam tikslui. Kadangi tokio tipo priegloba nėra prieinama keliems klientams, pavyzdžiui, pasidalijamasis priegloba, ji gali valdyti didelį srautą. Jis taip pat yra lankstus, pasižymi dideliu našumu ir yra patikimas. Šis žiniatinklio prieglobos būdas puikiai tinka didelėms korporacijoms, turinčioms reiklių misijai svarbių sistemų.

Debesų talpinimas

„Cloud hostingas“ pagrįstas skaičiavimo technologijomis, kurios leidžia neribotą skaičių mašinų, kurios veikia kaip viena sistema. Nors kita prieglobos technologija, įskaitant bendrąją ir skirtąją, veikia tik viename kompiuteryje, „Cloud hostingas“ gali naudoti kelis įrenginius ir turi saugumą, kurį garantuoja daugelyje serverių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia lankstumo ir mastelio. Tai turi pasikartojančias išlaidas, o jūs neturėsite konfigūracijos valdymo. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori tiesioginės verslo įmonių kontrolės.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba yra žiniatinklio prieglobos rūšis, kai vartotojui yra skirta disko vietos ir pralaidumo, kuriuos trečioji šalis gali naudoti prieglobai svetainėms. Paprastai perpardavėjas perka erdvę didmeninei prekybai ir parduoda ją potencialiems klientams. Tai dar viena galimybė, suteikianti lankstumo, be to, ji yra labiau prieinama. Žiniatinklio priegloba daro už jus techninę medžiagą ir jūs galite sutelkti dėmesį į klientų palaikymą. Kadangi jūsų paslaugos yra ribotos, jei kažkas negerai, turėsite atlyginti žalą, jei kažkas nepavyks žiniatinklio prieglobos pabaigoje.

Tvarko „WordPress“ priegloba

Valdomoji „WordPress“ priegloba skiriasi nuo kitų prieglobos, nes tai yra durininko paslauga. Visus techninius aspektus kontroliuoja prieglobos paslaugų teikėjas, kuris daugiausia dėmesio skiria tik WP svetainėms. Jų kontroliuojami aspektai apima mastelį, svetainės veikimo laiką, kasdienines atsargines kopijas, „WordPress“ naujinius, greitį ir saugumą. Kontrolės dydis iš tikrųjų sukelia tiek privalumus, tiek ir trūkumus valdomo wp prieglobos srityje. Puiku, jei jums gerai sekasi su mažesne kontrole (tačiau nepaprasta sauga, greitis ir palaikymas), kurių yra daug pradedančių įmonių, tačiau, jei esate didesnis verslas, galite tai pamatyti kaip trūkumą.

programavimo serveriai Indijoje

Kokių savybių aš ieškau?

Dabar, kai jūs suprantate įvairių tipų žiniatinklio prieglobos būdus Indijoje, turite žinoti, kokių funkcijų turėtumėte ieškoti, atsižvelgiant į jūsų įmonės dydį ir tai, ką norite atlikti. Šie dalykai, kurių reikia ieškoti ieškant žiniatinklio prieglobos paslaugų, stresą keliantį projektą pavers smagiu.

Serverio vieta

serverio vietos žemėlapisNorite įsitikinti, kad jūsų naudojama prieglobos paslauga yra Indijoje ar jos apylinkėse (tikriausiai čia geriausia yra Singapūras). To priežastis yra paprasta. Jei savo svetainę sudarysite kitoje šalyje, tai nesukels greičio problemų. Patirsite vėlavimą, lėtesnį krovimo laiką ir tiesiog bendrą vėlavimą. Kad procesas būtų labai lengvas, pasirūpinkite, kad pasirinktos žiniatinklio prieglobos paslaugos būtų jums artimos (jei atsitiksite kur nors kitur, taip pat turime palyginimus su Australijos, JK, Kanados, Airijos, Malaizijos, Brazilijos, Pakistano, Indonezijos, ir Naujoji Zelandija).

Disko talpa

Saugojimas yra svarbus, nes jis nustato, kiek failų galite įkelti į savo svetainę. Mažoms įmonėms ar internetiniam dienoraščiui tai galėtų padaryti paprasta svetainė, kuriai prireiks tik kelių gigabaitų. Deja, jei esate didesnė įmonė ar tiesiog galvojate apie didesnį projektą, jums reikės tiek vietos saugykloje, kiek galite gauti. Norėsite pasinaudoti prieglobos paslaugomis, siūlančiomis SSD tvarkykles, kurios veikia geriau nei įprastas diskas.

SSL sertifikatai

SSL sertifikataiTurėti SSL sertifikatą šiais laikais būtina! Tai reiškia, kad turite saugią svetainę (https: //), ir „Google“ tai taip pat mėgsta, nes jie ne paslaptis, kad SSL sertifikato turėjimas yra vienas iš reitingo veiksnių, kurį reikia reitinguoti jų paieškos rezultatuose. Laimei, SSL sertifikatai šiomis dienomis yra nemokami, ir dauguma interneto prieglobos paslaugų teikėjų siūlo juos. Jei dar neįgalinote SSL, galite gauti nemokamą sertifikatą iš „Let’s Encrypt“.

Uptime

Ieškodami geriausios žiniatinklio prieglobos Indijoje, norėsite ieškoti paslaugos, užtikrinančios gerą serverio veikimą. Iš esmės 99,9% internetinių kompiuterių Indijoje žada optimalų veikimo laiką. Pažadais ne visada reikia pasitikėti. Prieš paskirdami sau ar savo įmonei paslaugą, būtinai ištyrinėkite ir perskaitykite svarstomo žiniatinklio prieglobos apžvalgas, kad pasiektumėte bendrą sutarimą dėl to, koks veiksmingas yra jūsų laikas..

Palaikymas

Didelė savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra palaikymas, tiek aptarnavimas, tiek klientas. Nors daugelis jų vertina kaip to paties tipo palaikymą. Geros paslaugos ir klientų aptarnavimas reiškia sugebėjimą tinkamai išdėstyti, kaip išspręsti problemas ir technines problemas, tuo pačiu įsitikinant, kad klientas jaučiasi vertinamas ir patenkintas. Būtina turėti gerą palaikymą! Gera idėja ieškoti pagalbos palaikymo paslaugų vartotojų apžvalgų, nes jos nėra sukurtos vienodos, kaip mes sužinojome „InMotion Hosting vs Bluehost“ palyginime..

Atsarginės kopijos

Funkcija, kurios nereikia pamiršti, tačiau dažnai yra atsarginės kopijos sistema. Kiekvienas asmuo, dirbęs bet kokiu kompiuteriu, žino, kad jūsų failų ir duomenų atsarginės kopijos yra būtinos. Kuriant svetainę iš žiniatinklio prieglobos serverio, labai svarbu, kad beveik kiekvieną dieną darytumėte atsarginę duomenų bazės, el. Pašto failų ir svetainės atsarginę kopiją. Pasirinkdami geriausią svetainių prieglobą Indijoje, būtinai patikrinkite, ar dažnai paslauga sukuria atsarginę duomenų bazės atsarginių kopijų kopiją ir ar jie imasi mokesčio už atgalinį atkūrimą.

Pralaidumas

Pralaidumas yra duomenų kiekis, kurį galima perduoti iš jūsų svetainės, jos vartotojų ir interneto. Jei jau seniai turėjote kompiuterį, tikriausiai prisimenate interneto ryšį su dial-up ir sraigto tempo pralaidumą. Ieškodami žiniatinklio prieglobos norite būti tikri, kad jų pasiūlymas yra geras. Tai ypač pasakytina apie bendrą hostingą. Jei svetainė serveryje patiria daug srauto, kitos svetainės bus įkeliamos lėčiau. Taigi atsiminkite: kuo didesnis pralaidumas, tuo daugiau žmonių gali apsilankyti jūsų svetainėje.

Leidžiamų domenų / svetainių skaičius

Pradedantiesiems verslininkams, ieškantiems paprasčiausio žiniatinklio prieglobos plano, jums greičiausiai reikės tik vienos svetainės. Žiniatinklio prieglobos paslauga, siūlanti tik vieną domeną, taip pat yra pigiausia, tačiau jei norite pridėti daugiau svetainių, turite būti tikri, kad jūsų žiniatinklio priegloba gali ją palaikyti. Nors dauguma žiniatinklio prieglobos planų leidžia tiek daug padomenių, kiek jums patinka, turite būti tikri, kad jie gali palaikyti daugiau domenų, jei to reikia jūsų verslui.

Kita informacija, kurią reikia atsiminti

Kaip ir daugumoje dalykų, susijusių su technologijomis, žmonėms kyla painiavos dėl terminų, susijusių su interneto priegloba. Žmonės dažnai painioja domenų prieglobą ar domenų registraciją, tačiau nė vienas iš jų nepakeičia kito. Jei kas nors kalba apie domenų prieglobą, jie paprastai nurodo žiniatinklio prieglobos ir domeno registracijos derinį. Domeno priegloba nėra tikras dalykas; žmonės tiesiog nežino tinkamos žiniatinklio prieglobos terminijos. Domenų registracija yra jūsų domeno vardo pirkimo ir registravimo veiksmas. Tai paslauga, kurią siūlo dauguma jūsų interneto prieglobos planų. Žinoma, žiniatinklio priegloba yra internetinė erdvė, kurioje įdedate savo duomenis taip, kad jie būtų rodomi naršyklėse įvedant domeno vardą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map