Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (klientų priėmimui, + turime daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti ��), mes turime gerą idėją, kas apibūdina aukščiausią interneto prieglobos paslaugų teikėją..


Peržiūrėjome visas prieglobos paskyras, išanalizavome, kurie žiniatinklio prieglobos kompiuteriai veikia gerai, o kurie ne (ir kodėl). Tuomet nusprendėme sukurti šį didžiulį palyginimo puslapį, kad galėtume pasidalinti tuo, ką atradome, džiaugtis!

Norėdami gauti greitą nuorodą, remiantis mūsų apžvalgomis, tai yra šie 5 geriausi interneto prieglobos paslaugų teikėjai iki 2020 m:

 1. Hostinger – geriausias bendras
 2. „SiteGround“ – antroji vieta
 3. „HostPapa“ – puikus įperkamas interneto kompiuteris
 4. „Cloudways“ – geriausia „Cloud Hosting“ paslauga
 5. A2 Hostingas – puikus perpardavinėtojų prieglobai

Contents

Kodėl vientisi interneto prieglobos klausimai!

Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei.

Paimkime greitį svetainėje  Pavyzdžiui, ar žinojote, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią jūsų svetainė vis dar įkeliama, todėl patyrusi ir į kokybę orientuota svetainė hostingo teikėjas yra svarbus!

Mūsų laimei, žiniatinklio prieglobos pramonė yra gana konkurencinga daugeliui teikėjų, kurie nuolat bando įveikti vieni kitus dėl kainos, kokybės ir palaikymo! Tai mums puiku, nes pasirinkdami žiniatinklio prieglobą turime daug galimybių.

interneto prieglobos tyrimai

Be hostingo palyginimo lentelė žemiau, mes taip pat išsamiau įsigilinsime į atskiras svetainių talpinimo apžvalgas.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesAtskaitosSvetainė
„Hostinger“ logotipas 0,99 USD (90% nuolaida – nuo 9,99 USD) 10 GB

 • Labai prieinamos kainos
 • Labai lengvas sąranka
 • Puikus našumas ir greitis
 • Visuotinis serverių tinklas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„Hostinger“ apžvalga
siteground2 3,95 USD (67% nuolaida, mažesnė nei 11,95 USD) 10 GB
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Žaibiškai greitai
 • Puikus palaikymas!
 • Visuotiniai serveriai
„SiteGround“ apžvalga
„HostPapa“ logotipas 2,95 USD (mažesnė nei 7,99 USD – išskirtinė „MangoMatter“ nuolaida) 100 GB
 • Labai prieinamos kainos!
 • DAUG palaikymo galimybių
 • Puikus pasirodymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
„HostPapa“ apžvalga
„cloudwayslogo“ 7 USD 20 GB
 • Debesų priegloba iš naujo apibrėžta.
„Cloudways“ apžvalga
„A2HostingLogo“ 3,92 USD Neribota
 • Pigiai
 • Neribota vieta diske!
A2 prieglobos apžvalga

10 geriausių žiniatinklio prieglobos apžvalgų 2020 metams

1. „Hostinger“ – geriausias bendras

„Hostinger“ logotipas
Svetainė: www.hostinger.com
Kaina: 0,99 USD
Vietos diske: 10 GB
Palaikymas: tiesioginiai pokalbiai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„Hostinger“ yra viena greičiausiai augančių žiniatinklio prieglobos įmonių aplinkybių ir dėl rimtos priežasties. Jiems pavyksta suteikti beprotiškai aukštos kokybės prieglobos paslaugas už nedidelę kainą, palyginti su dauguma konkurentų.

Nenuostabu, kad nuo 2004 m. Pradžios jie užsiregistravo per 29 milijonus vartotojų. Už tik 0,99 USD / mėn. Jūs gausite 10 GB SSD disko vietos, nemokamą SSL, jų palaikymą 24/7/365 klientų ir dar keletą nemokamų programų. Jų siūloma vertė yra gana įspūdinga!

Mums labai patinka tai, kaip jie susistemino naujos paskyros kūrimo procesą, nes tai sklandžiausi nustatymai, kuriuos iki šiol patyrėme. Žingsniai sklandžiai pereina prie kito, kol, prieš tai sužinoję, turėsite tiesioginę svetainę, kurioje įdiegta „WordPress“ (ir iš tikrųjų optimizuota „WordPress“), ir pasiruošę įkelti turinį ir vaizdus.

Tai labai gerai apgalvotas įlipimo procesas!

Kalbant apie našumą, be jų 7 (!) Serverių vietų visame pasaulyje, jie naudoja SSD kietuosius diskus, serverio lygio talpyklą, DDOS apsaugą, pasirinktinį talpyklos papildinį, 99,9% veikimo laiką ir kt. Ir jei tikrai norite kiek įmanoma greičiau išspauskite iš savo svetainės, pridėkite CDN ir esate auksinis, nesvarbu, iš kur atvykstate savo lankytojams.

Jų serveriai yra JAV, Singapūre, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Lietuvoje, Brazilijoje ir Indonezijoje.

Jie siūlo šiuos prieglobos tipus: Bendrasis priegloba (kurios reikia daugumai žmonių), VPS, Cloud priegloba, WordPress priegloba ir el. Pašto priegloba. Ir tik tuo atveju, jei jums to reikia, jie taip pat parduoda domenų vardus – „vieno langelio“ principą visiems jūsų svetainės poreikiams.

Jų bendro hostingo planai prasideda tik tada 0,99 USD per mėnesį (90% nuolaida dabar). Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nesąžiningas mūsų knygoje!

Argumentai už

 • Labai lengva nustatyti
 • Puikus pasirodymas
 • Labai prieinamos kainos
 • Visuotinis serverių tinklas

Minusai

 • Netaikoma

2. „SiteGround“ – užima antrąją vietą

„SiteGround“ logotipas
Svetainė: www.siteground.com
Kaina: 3,95 USD
Vietos diske: 10 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„SiteGround“ yra didžiulis prieglobos pramonės žaidėjas. Jie žino savo amatą nuo labai reaktyvaus klientų palaikymo, kurio palaikymo bilietai vidutiniškai trunka 10 minučių, iki „WordPress“ optimizuotų serverio konfigūracijų, dėl kurių WP veikia labai sklandžiai.!

Kaip ir dauguma interneto prieglobos paslaugų teikėjų, jie siūlo keletą gerų nemokamų programų, tokių kaip SSL, nemokamus domenų vardus ir nemokamus svetainių perkėlimus.

Juos taip pat siūlo „WordPress“ (labai mažai prieglobos įmonių gali tai tvirtinti! Jie, be abejo, gali spręsti beveik bet kokią turinio valdymo sistemą arba nuvilkti svetainių kūrėją, kurį įmesite į juos)..

Kalbant apie našumą, jie ne tik siūlo SSD talpinimą greitesniam greičiui ir įsitikina, kad visi turi pakankamai serverio išteklių, bet ir netgi sukūrė vidinį talpyklos papildinį „WordPress“ svetainėms, vadinamus „SuperCacher“, kad galėtų kuo greičiau serveruoti jūsų svetaines..

Jei jūsų tikslinė rinka yra užsienyje, jie taip pat turi duomenų centrus JK, NL (Nyderlandai) ir SG (Singapūras). Kaip ir „Hostinger“, jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir 99,9 proc. Garantiją.

Jų saugumas taip pat vertas šaukimo, nes jie sukūrė pasirinktinę saugos sistemą, kuri nuolat tikrina svetaines ir stebi galimas grėsmes, užtikrinant, kad visi serveriai ir sąskaita išliktų kuo švaresni..

Jie turi 3 hostingo planus. Labiausiai prieinamas jų bendro naudojimo prieglobos planas prasideda tik tada 3,95 USD per mėnesį (67% nuo įprastos kainos)!

Argumentai už

 • Draugiškas vartotojui
 • Įspūdingos apsaugos funkcijos
 • Daugybė duomenų centrų visame pasaulyje
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Puikus pasirodymas

Minusai

 • Atnaujinimo išlaidos yra šiek tiek didelės

3. „HostPapa“ – puikus įperkamas interneto kompiuteris

„HostPapa“ logotipas
Svetainė: hostpapa.com
Kaina: 2,95 USD
Vietos diske: 100 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

Nors jų prekės ženklas gali šiek tiek padėti, „Hostpapa“ teikiamos paslaugos yra aukščiausios kokybės! 100 GB vietos už tik 2,95 USD yra labai geras pasiūlymas, neabejotinai atsižvelgiant į jūsų klientų aptarnavimo lygį ir net 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Jie, be abejo, turi 1 spustelėjimo diegimą visiems mėgstamiems svetainių kūrėjams ar turinio valdymo sistemoms, tokioms kaip „WordPress“, „Joomla“ ir kt. Taip pat gausite nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir nemokamą svetainės perkėlimą iš savo senojo kompiuterio, jei reikia. Jei jums reikia nukreipti į užsienio rinkas, tokias kaip Europa ar Azija, galite lengvai integruoti „CloudFlare“ kompaktinį diską, kad būtų tinkamas pakrovimo laikas, nesvarbu, kur yra jūsų lankytojai. Jų veikimo laikas taip pat yra labai patikimas, be prastovų.

Klientų palaikymo tarnyba veikia visą parą ir yra gana atsakinga, be abejo, atsižvelgiant į mažą kainą! Jie taip pat gali padėti migruoti svetainėse.

Kalbant apie interneto prieglobos paslaugas, „HostPapa“ siūlo bendrojo prieglobos, perpardavėjų prieglobos, VPS ir „WordPress“ prieglobos paslaugas, taip pat interneto dizaino paslaugas, „G Suite“ ir „Office 365“ integracijos palaikymą. Rimtai, jei turite biudžetą, jie jūsų nenuvils.

Jų bendro hostingo paketai prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį.

Argumentai už

 • Daug vietos diske
 • Papildomos paslaugos
 • Geras palaikymas visą parą
 • Nemokamas domeno vardas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Netaikoma

4. „Cloudways“ – geriausia „Cloud Hosting“ paslauga

„Cloudways“ logotipas
Svetainė: www.cloudways.com
Kaina: 10 USD
Vietos diske: 25 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„Cloudways“ perkelia debesų prieglobą į kitą lygį! Beveik greitas diegimas ir puikus mastelio keitimas … su gana reaktyvia technine pagalba viršuje.

Turėdami daugiau nei 25 duomenų centrus, gerą vartotojo patirtį, puikų našumą ir neveiklumą per „Amazon“, „DigitalOcean“, „Google“, „Vultr“ ir KYUP žiniatinklio serverius … šie vaikinai iš naujo nustato debesų prieglobos pramonę.

Kalbant apie našumą, priežastis, kodėl jie taip gerai jaučiasi, yra ne tik todėl, kad jie naudojasi geriausiais ten teikėjais ir palaiko tokius dalykus kaip PHP7, HTTP / 2 palaikomi serveriai ir SSD priegloba. Be puikių pasirinktinių valdymo skydelių, jie taip pat sukūrė kai kurias pasirinktines sistemas, kad dar labiau padidintų našumą. „WordPress“ svetainėse jie turi savo „Breeze“ talpyklos papildinį, o svetainių kūrėjui „Magento“ jie turi įmontuotą viso puslapio talpyklą. Jie tikrai žino, ką daro!

Saugumo srityje jie taip pat yra gana įspūdingi. Turėdami specialias ugniasienes ir dviejų veiksnių autentifikavimą, jie labai rimtai atsižvelgia į saugumą.

Jų pigiausias interneto prieglobos planas prasideda nuo 7 USD per mėnesį.

Argumentai už

 • Didelio našumo debesų priegloba
 • Labai keičiama
 • Duomenų centrai visame pasaulyje

Minusai

 • Reikia daugiau įgūdžių

5. A2 talpinimas – puikus perpardavinėtojų prieglobai

A2 prieglobos logotipas
Svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: 3,92 USD
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

A2 priegloba yra labai panaši tiek į „SiteGround“, tiek į „Hostinger“ … greiti serveriai, pasiekiamumas visame pasaulyje, puikus palaikymas, neribota vieta diske. Ir nors jie neturi oficialios „WordPress“ rekomendacijos, jie yra optimizuoti „WordPress“.

Nors jų pagrindiniai planai yra gana greiti ir juose siūlomi tvarkingi papildymai, pvz., Nemokamas SSL sertifikatas, nemokamas galimų įsilaužimų skenavimas, nemokamas svetainių perkėlimas, kelios serverio vietos ir tt Visa tai, žinoma, turi 99,9% neveiklumo garantiją..

„Turbo“ planai yra tai, kur viskas pasidaro įdomu. „Turbo“ planuose ne tik yra mažiau vartotojų viename interneto serveryje, iš esmės suteikiant daugiau serverio resursų vienai paskyrai, bet jie taip pat siūlo gana agresyvią talpyklų sistemą su skirtingais talpyklos sprendimais pagrindiniams svetainių kūrėjams, pvz., „WordPress“ ir „Magento“..

A2 priegloba siūlo įvairius žiniatinklio prieglobos tipus, pradedant nuo bendrojo prieglobos, WP prieglobos ir perpardavėjų prieglobos, baigiant VPS ir specialiaisiais prieglobos planais.

Jie taip pat siūlo 3 prieglobos paketus, kurių pigiausias bendro naudojimo interneto planas prasideda tik tada 3,92 USD per mėnesį (iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.).

Argumentai už

 • Serveriai JAV, Europoje ir Singapūre (SG puikiai tinka NZ svetainėms)
 • Neribota vieta diske
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Netaikoma

6. „GreenGeeks“ – geriausia ekologiška „Web Hosting“

„GreenGeeks“ logotipas
Svetainė: www.greengeeks.com
Kaina: 2,95 USD
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„Greengeeks“ turi daugybę duomenų centrų visame pasaulyje, labai gerą palaikymą ir netgi siūlo neribotą pralaidumą ir disko vietą kiekviename plane. Kas išskiria „GreenGeeks“, yra tai per vėjo energiją jie tris kartus grąžina savo energijos sąnaudas į tinklą, kuri yra gana nuostabi!

Kalbant apie specifines jų prieglobos paslaugų ypatybes. Kaip minėta anksčiau, jie siūlo neribotą vietą diske net pagal pagrindinį planą, teikia palaikymą visą parą ir visą parą, siūlo 99,9% tinklo veikimo garantiją ir, kaip ir „SiteGround“, 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkintas! Jie taip pat naudingi perkėlus svetaines.

Kalbant apie našumą, jie padidina greitį, siūlydami SSD talpinimą, nemokamą CDN integraciją su „Cloudflare“, HTTP / 2 ir PHP7 palaikymą. Jie netgi sukūrė savo talpyklų sistemą, vadinamą „PowerCacher“, kad būtų galima naudoti kuo daugiau našumo.

Kalbant apie prieglobos planus, jie siūlo įprastą bendrojo prieglobos, „WordPress“ ir „Reseller“ prieglobą.

Jų pigiausias prieglobos planas prasideda tik tada 2,95 USD per mėnesį (mažiau nei 9,95 USD).

Argumentai už

 • Super žalia
 • Neribota vieta diske
 • Daugybė duomenų centrų visame pasaulyje
 • Geras klientų aptarnavimas

Minusai

 • Netaikoma

7. „Bluehost“ – puikus interneto priegloba pradedantiesiems

„Bluehost“ logotipas
Svetainė: www.bluehost.com
Kaina: 3,95 USD
Vietos diske: 50 GB
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

„Bluehost“ per pastaruosius kelerius metus išgyveno šiek tiek neramumų. Jie buvo žaidimo viršuje, tada juos nusipirko EIG (ištvermės siekianti tarptautinė grupė), viskas pakrypo žemyn, klientų atsiliepimai nebebuvo super pozityvūs … bet prieš 2 metus jie stengiasi viską pakeisti, ir dabar jų nugaros su tinkamu priegloba, puikiu klientų aptarnavimu ir geru našumu. Jie yra labai gerai žinomi ir šiais laikais jais naudojasi daugybė svetainių.

Dėl pastarųjų pastangų jie vėl užėmė vietą mūsų interneto prieglobos palyginime! Kalbant apie prieglobos paslaugas, jie siūlo bendrą prieglobą, debesų prieglobą, WP prieglobą, VPS ir specialųjį prieglobą. Viskas ateina su įprastomis funkcijomis ir puikiu veikimo laiku.

Jie ypač gerai laikosi „WordPress“ svetainių ir turi papildomų prieglobos funkcijų, specialiai skirtų WP diegimams, kad būtų užtikrintas kuo sklandesnis našumas..

Kalbant apie klientų palaikymą, jie turi viską, įskaitant didelę žinių bazę, palaikymo bilietus, tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu ir net video pamokas. Jie taip pat sukūrė pasirinktinį valdymo skydelį, kurį gana lengva naudoti.

Jų interneto prieglobos planai prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį.

Argumentai už

 • Patyręs
 • Konkurencingos kainos
 • Daug vietos diske

Minusai

 • Roko reputacija

8. „HostGator“ – didelės vertės svetainės priegloba

„Hostgator“ logotipas
Svetainė: www.hostgator.com
Kaina: 2,75 USD
Disko vieta: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostGator“ yra pramonės veteranai, jie yra labai seni ir turi daug klientų. Jie taip pat yra labai prieinami, tačiau tai rodo, kada jūs naudojatės jų paslaugomis. Viskas viskas gerai, neblogai, ne puiku, tiesiog gerai.

Bet vėlgi, žiūrint į jų prieglobos ypatybes, neribota vieta diske tik už 2,75 USD / mėn., O ne blogas sandoris. Jie taip pat siūlo nemokamą SSL, nemokamą domeną metams ir garantuoja 99,9% serverio veikimo laiką.

Palaikymas taip pat yra pakankamai padorus, jame yra telefono, tiesioginių pokalbių ir palaikymo bilietų parinktys. Jie taip pat turi daugybę vaizdo įrašų vadovėlių, kad jūsų patirtis būtų kuo lengvesnė.

„HostGator“ turi šiuos svetainių talpinimo planus: Bendras priegloba (naudojant „cpanel“ prieglobą), „WordPress“ priegloba, debesų priegloba, perpardavėjas, VPS ir skirti serveriai.

Jie taip pat turi 2 interneto serverius JAV ir vieną Indijoje.

Jų bendri interneto prieglobos planai prasideda tik tada 2,75 USD per mėnesį.

Argumentai už

 • Pigiai
 • Padorioji vertė
 • Neribotas el. Pašto adresas

Minusai

 • Žemos kokybės paslaugos
 • Saugumas gali būti geresnis

9. Inmotion hostingas – puikus verslo svetainėms

inmotion prieglobos logotipas
Svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina: 6,39 USD
Vietos diske: Neribota
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

„InMotion Hostingas“ jau kurį laiką veikia, jie yra žinomi dėl kokybiško verslo talpinimo (suteikiama 99,99 proc. Garantija)! Ir nors jiems yra didesnė kaina, jų prieglobos paslaugų kokybė yra labai gera, kaip ir jų palaikymas.

Jei turite kokių nors problemų, prireikus galite susisiekti su jais telefonu, palaikymo bilietais, tiesioginiais pokalbiais ir net „skype“.

Jei pradėsite žiūrėti jų vartotojų atsiliepimus visame žiniatinklyje, tai yra gana įspūdinga, kokie jie yra mėgstami.

Kalbant apie prieglobos parinktis, „InMotion“ siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS prieglobą, dedikuotus serverius ir specializuotą „WordPress“ prieglobą.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 6,39 USD per mėnesį.

Argumentai už

 • Aukštos kokybės paslaugos
 • Gera reputacija
 • Tvirta veikimo garantija

Minusai

 • Brangus

10. WP variklis – valdoma „WordPress“ priegloba

„wpengine“ logotipas
Svetainė: www.wpengine.com
Kaina: 35 USD
Vietos diske: 25 000 lankytojų limitas
Pagalba: telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

Jei jūs iš tikrųjų ieškote ypač aukštos kokybės valdomo „WordPress“ prieglobos JAV, „WP Engine“ yra tai, ko jums reikia! Jie yra rinkos lyderiai, kai reikia priglobti „WordPress“ svetaines (jokių kitų svetainių kūrėjų), ir dėl rimtos priežasties (nors jos yra brangios). Jie turi įmontuotą įmontuotą talpyklų kaupimo sistemą, skirtą greitai aptarnauti puslapius (vadinamą „EverCache“), ir kartu su savo CDN jie yra greičiausia „WordPress“ prieglobos įmonė visame pasaulyje! Jie taip pat turi pasirinktinį valdymo skydelį, kuris suteikia puikią vartotojo patirtį.

Jų techninis palaikymas visą parą ir visą parą akivaizdžiai specializuojasi „WordPress“ programoje, leidžiančioje bet kokią problemą išspręsti be kliūčių. Be to, jie taip pat rūpinasi visais „WordPress“ pagrindiniais atnaujinimais, kad jums nereikėtų jaudintis. Ir kai tai yra pagrindinis atnaujinimas, jie iš tikrųjų išbando svetainę prieš atnaujindami, kad įsitikintų, jog niekas nepažeis, aukščiausios klasės paslaugos. Jie taip pat turi tiesioginį realaus laiko grėsmės aptikimą, puikų veikimo laiką, aktyviai blokuoja DDOS išpuolius ir net nemokamai taisys jūsų svetainę, jei ji bus nulaužta … nenuostabu, kad jų vartotojų atsiliepimai yra tokie teigiami!

Visa tai aukščiau pateisina kainų etiketę ir vietą mūsų interneto prieglobos palyginime! Domina ramybė ir gali negailėti lėšų biudžetui?

Pigiausias jų planas prasideda nuo 35 USD per mėnesį.

Argumentai už

 • Daugybė duomenų centrų visame pasaulyje
 • Super specializuota pagalba
 • Aukštas našumas

Minusai

 • Kaina

Kaip rasti geriausius interneto svetainių talpinimo paslaugų teikėjus

Kai reikia pasirinkti kokybišką savo svetainės žiniatinklio prieglobą, svarbu suprasti, kad yra daugybė tipų.

Žemiau pateikiame pagrindinių žiniatinklio prieglobos galimybių tipų paaiškinimus ir jų svarbiausius privalumus ir trūkumus. Išsamiau papasakokite apie funkcijas, kurių norėtumėte atkreipti, kad galėtumėte sukurti savo geriausių svetainių talpinimo palyginimas ir galiausiai suraskite geriausią pagrindinį kompiuterį, kuriame galite sukurti savo svetainę.

Be to, jei dar neįregistravote savo domeno vardo, tai gali padaryti ir daugybė kompiuterių. Atsižvelgiant į tai, mūsų mėgstamiausias registratorius yra „Namecheap“, jie jau seniai veikia ir yra labai prieinami. Visas svetainių kūrimo procesas yra gana lengvas, labai daug žmonių šiomis dienomis kuria savo svetaines (tiesiog apsilankykite mūsų interneto statistikos puslapyje, kad sugalvotumėte idėją, tai nuostabu) … tiesiog imkite tai vienu žingsniu vienu metu.

JAV svetainių prieglobos nešiojamasis kompiuteris

Svetainių talpinimo tipai

Bendras priegloba

Naudojant bendrą hostingą, iš esmės visas svetaines priglobia vienas serveris, kurį kontroliuoja sistemos administratorius. Jie paprastai siūlo įvairias galimybes, tokias kaip „Windows“ ar „Linux“ priegloba, „Java“ ir PHP priegloba. Be to, jūs pastebėsite, kad nemažai jų turi pagrindinių turinio valdymo sistemų, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir kt., Diegimo programas..

bendras priegloba

Argumentai už: Bendras priegloba yra pigiausias prieglobos planas, nes visos sąskaitos bus naudojamos tame pačiame serveryje, taigi išlaidos bus padalijamos. Tai patogu naudoti ir todėl, kad norint naudotis juo nereikia aukštų žinių.

Minusai: Deja, dėl bendro pobūdžio priegloba gali būti gana nepatikima. Jūs konkuruojate dėl riboto išteklių ir funkcijų rinkinio su keliomis kitomis paskyromis, todėl jūsų svetainei gali būti lengviau sulėtinti ar net įsilaužti, palyginti su kitomis prieglobos galimybėmis.

VPS talpinimas

VPS reiškia virtualų privatų serverį. Iš esmės tai yra vidutinis kelias tarp bendro ir dedikuoto serverio prieglobos (ir puikiai tinka žaidimų serveriams, geriausi „Minecraft“ serverių prieglobos įrenginiai sukurti su VPS). Pagalvokite apie bendro serverio pagrindinį kompiuterį su skaidiniais tarp abonementų, kurie suteikia papildomą privatumą ir funkcijas.

Argumentai už: Išlaidos yra gana vidutinės. Jūs mokate šiek tiek daugiau nei už bendrą prieglobą, tačiau tai suteikia papildomos laisvės, lankstumo ir saugumo. Jūs vis dar gaunate palaikymą iš administratoriaus komandos, tačiau jūs turite daugiau kontrolės nei tradicinis bendras kompiuteris.

Minusai: Nepatikimas interneto paslaugų teikėjas galėtų perparduoti erdvę, kad uždirbtų daugiau pinigų, ir paliktų sąskaitas įstrigusias be serverio vietos. Taip pat reikia šiek tiek daugiau priežiūros, nei naudojant bendrą prieglobą.

Dedikuoto serverio priegloba

Visas jūsų serveris yra jūsų. Jūs turite visas teises ir pareigas į tai. Tačiau laisvė atsiranda dėl didesnių pinigų sąnaudų ir darbo jėgos.

Argumentai už: Niekas kitas niekada jūsų nenuslopins ir kitaip nepadarys, nes visas jūsų serveris yra jūsų! O kadangi tai jūsų, tai reiškia, kad jūs turite pritaikyti, kad ir kaip jūs jaustumėtės.

Minusai: Atsakomybė pritaikyti tenka jums, todėl tam reikia šiek tiek daugiau žinių. Tai ne tik reikalauja, kad ją nustatytų, bet ir didesnė kaina.

Debesų talpinimas

„Cloud hostingas“ yra dar viena galimybė tarp dedikuoto ir bendro naudojimo. „Cloud hostingas“ padalina savo išteklius į kelis visus sujungtus serverius (pvz., „Voras internete“) ir pateikia juos į paskyras pagal poreikį. Tai paspartina veiksmus ir suteikia apsaugą tuo atveju, jei sugenda vienas serveris.

Argumentai už: Mastelio lankstumas yra didelis privalumas, kurį gali suteikti debesijos priegloba. Tai reiškia, kad jei jūsų verslas greitai auga, jūsų serveris padidės. Tai taip pat produktas, kurį galite įsigyti iškart, kai tik jums jo reikia, nes jis debesyje nuolatos egzistuoja vienokia ar kitokia forma. Tai yra pagrįstos išlaidos ir labai gerai tinka sąskaita su mažai personalo.

Minusai: Kadangi jis toks centralizuotas šiame patikimame debesyje, jei kyla problemų dėl debesies, jūs beveik paliktas bejėgis. Vėlgi dėl debesies saugyklos komponento prieigą prie failų galite pasiekti tik internetu. Jei negalite prisijungti, negalite gauti prieigos. Dėl siūlomos guminės juostos lankstumo kiekvieną mėnesį taip pat gali būti pateikiama „elastingos gumos juostos“ sąskaita.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojo priegloba yra bendro naudojimo bendro naudojimo prieglobos versija. Bendrovė paima paketą iš pagrindinės priimančiosios įmonės, susieja ar supakuoja tai, kas jam patinka, ir perparduoda į kitas sąskaitas kaip savo.

Argumentai už: Tai sutaupo jums vargo, nes galiausiai kažkas yra atsakingas. Jei norite pasikliauti kitais, tai gali būti geras sprendimas jums.

Minusai: Tačiau šalis, kuri perpardavė šeimininką, gali būti ne jos ekspertė. Jūs, kaip klientas, tikriausiai turėsite prieigą prie jų, taigi, jei kas nors nutiks, galite atsidurti sunkioje padėtyje. Dėl šios priežasties turėtų būti svarstoma tik patikima ir patikrinta perpardavimo įmonė.

Tvarko „WordPress“ priegloba

Tai yra pagrindinis „WordPress“ priegloba, kurioje dirba WP techninės pagalbos specialistai. Valdomi WP pagrindiniai kompiuteriai paprastai turi labai gerai optimizuotą serverių krūvą, specialiai suprojektuotą taip, kad kuo greičiau paleistų „WordPress“. Kainodara paprastai apskaičiuojama atsižvelgiant į lankytojų skaičių, kurį sulaukiate per mėnesį, o ne į disko vietą, kaip įprasta bendro naudojimo žiniatinklio priegloboje.

Argumentai už: Visada būsite informuoti apie naujausias funkcijas ir papildinius, nes „WordPress“ visada yra naujų dalykų prieglobos pasaulyje. Jie išlaikys jūsų greitį ir apsaugos jus, jei kažkas suduš. Komanda ne tik nuolatos jus atnaujins, bet ir saugos jūsų informaciją bei budės iškilus problemoms.

Minusai: Kaina paprastai yra pirmas dalykas, kuris ką nors išjungia. Kuo didesnė svetainė ir jos apimtis, tuo daugiau mokėsite. Jūs taip pat šiek tiek mažiau kontroliuojate savo svetainės pritaikymą (nes valdomi kompiuteriai paprastai turi neleidžiamų papildinių sąrašą … norėdami išlaikyti optimalų našumą).

Turėtumėte peržiūrėti žiniatinklio prieglobos funkcijas

Dabar, kai žinote, kokio tipo žiniatinklio prieglobos ieškote, norėsite išnagrinėti kiekvieną parinktį, kad rastumėte jums reikalingų funkcijų.

Mes naudojame tuos pačius veiksnius ir kituose palyginimuose:

 • Australijos interneto svetainė
 • svetainių talpinimas Kanadoje
 • interneto priegloba Singapūras
 • NZ interneto priegloba
 • interneto priegloba Indijoje
 • JK interneto priegloba
 • interneto priegloba Malaizija
 • priimančiosios Airiją
 • svetainė, kurioje yra Pakistanas
 • Melhor hospedagem de sites Brazilija
 • interneto priegloba Indonezijoje

Įvertinę šiuos aspektus, atsižvelgiant į tai, kas jums svarbiausia, susiaurinsite paiešką iki geriausių svetainių prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių jums tinkamą paketą.

Nuspręskite, kam norite išleisti savo pinigus: ar tai pralaidumas, palaikymas, papildomi domenai, o gal saugojimo vieta?

Kita vertus, nustatykite, kam jums neverta išleisti pinigų. Jei jums nereikia specialios pagalbos, pasirinkite paketą, kuris suteikia lankstumo ir leidimo atlikti visą darbą!

Išnagrinėsime svarbius geros prieglobos paslaugos pasirinkimo aspektus, todėl pradėję kurti savo svetainę nekils jokių problemų.

Serverio vieta ir greitis

Geografinė serverio vieta yra svarbi, nes kuo arčiau serveris, tuo mažiau atstumo ir mažiau langelių reikės pereiti prie jūsų ir jūsų svetainę naudojančių asmenų. Anksčiau kuo toliau nuo jūsų lankytojų buvo serveris, tuo lėčiau jūsų svetainė būdavo įkeliama tiems lankytojams.

serverio vietos žemėlapis

Tačiau šiomis dienomis šią problemą galite lengvai išspręsti įgalinę CDN arba turinio paskirstymo tinklą. CDN yra paskirstytas serverių tinklas visame pasaulyje, šie serveriai ar mazgai gali aptarnauti talpykloje esančią jūsų svetainės versiją iš mazgo, esančio arčiausiai lankytojo, bandančio pasiekti svetainę. Taigi galite priglobti savo svetainę JAV, lankytojai iš Azijos vis dar gali gana greitai įkelti savo svetainę.

„Cloudflare“ yra vienas iš tų CDN ir tai nemokama! Daugelis internetinių kompiuterių netgi turi lengvą „Cloudflare“ įdiegimą vienu spustelėjimu, taigi būtinai atkreipkite dėmesį į tai.

Disko talpa

Disko vieta yra vieta, kur galite saugoti failus pagrindiniame faile (pvz., HTML failus, el. Paštą, vaizdus ir scenarijus). Iš esmės saugojimas yra svetainės dokumentų spinta. Norėsite žinoti apie laisvą saugyklos vietą prieš prisiregistruodami naudotis prieglobos paslauga, nes kai tik byla bus užpildyta, tai ji ir yra (nors, žinoma, galite atnaujinti, jei reikia).

Įsitikinkite, kad dabar ir ateityje yra pakankamai vietos jums, ir pabandykite naudoti pagrindinį kompiuterį, kuriame naudojami SSD diskai, nes jie yra daug greitesni nei tradiciniai..

Be to, nors dauguma kompiuterių leidžia naudoti kelias el. Pašto abonementus / el. Pašto adresus vienoje prieglobos paskyroje, el. Laiškai gali pakankamai greitai užpildyti jūsų vietos diske, todėl apsvarstykite galimybę naudoti el. Pašto adresus, pvz., „Gmail“..

SSL sertifikatai

Saugumas šiomis dienomis yra didelis dalykas, nes įsilaužėliai bando smarkiai nuteikti bet kurią svetainę, kur tik gali. Net „Google“ įtraukė SSL sertifikatų naudojimą į tai, kaip jie reitinguoja svetaines pagal savo rezultatus, su saugiomis svetainėmis, kurios turi nedidelį pranašumą prieš nesaugias svetaines. SSL reiškia „Secure Sockets Layer“, tai yra saugumo technologija, skirta užšifruotam ryšiui tarp serverio ir kliento ar lankytojo sukurti, saugant perduodamus duomenis nuo blogų veikėjų..

SSL sertifikatai

Anksčiau tik tos svetainės, kurios priima kreditines korteles ar mokėjimo informaciją, turėjo turėti galiojantį SSL sertifikatą, tačiau šiomis dienomis jis būtinas beveik visoms svetainėms. Mūsų laimei, tokios įmonės kaip „Let’s Encrypt“ nemokamai teikia SSL sertifikatus. Daugelis geriausių ten esančių žiniatinklio prieglobų taip pat turi įdiegimą vienu spustelėjimu, kad jūsų svetainė būtų saugi įdiegiant sertifikatą.

Uptime

Įdomu, koks patikimas bus jūsų kompiuteris? Uptime yra puikus būdas tai įvertinti! Svetainės veikimo laikas yra procentas, kuris parodo, koks geras paslaugų teikėjas sėkmingai palaiko viską.

Jei kompiuteris prašo 99% neveiklumo garantijos, tai gali atrodyti tobula! Tačiau atsižvelkite į 1 proc. Vienas procentas per metus gali reikšti kelias dienas prastovos jūsų svetainėje. Prastovų dienos vienodai praranda prieigą ir praranda pajamas, tačiau jūs vis tiek mokate už paslaugą. Taigi neigiama veiksnumo procentinė dalis yra tokia, kokia jums kainuos, kai serveris neveikia. Pradėjome stebėti bendrą didžiausių žiniatinklio prieglobos įmonių veikimo ir reagavimo laiką mūsų prieglobos būsenos puslapyje.

Ieškokite didžiausio procentinio skaičiaus, kurį galite rasti, ir įsitikinkite, kad jie laikosi galiojančios garantijos ir gali pateikti.

Palaikymas

Tai yra vienas iš svarbesnių veiksnių, į kuriuos atsižvelgėme palygindami žiniatinklio prieglobą.

Apsvarstykite:

 • Kiek žinote apie svetainės kūrimą, jos priežiūrą ir atnaujinimą.
 • Kiek jums reikės pasikliauti palaikymo komanda, kad atliktumėte tokius veiksmus kaip svetainės projektavimas, priežiūra ir atnaujinimas.

Yra tikimybė, kad jūs patenkate į vieną ar kitą spektro galą.

palaikymo galimybės

Jei jums nereikia daug palaikymo ir patys galite susitvarkyti su atsakomybe, tikriausiai galite sumažinti išlaidas pasirinkdami parinktį, kuri neteikia daug palaikymo. Vis dėlto, jei jums reikės tai padaryti jūsų labui, ieškokite patikimos palaikymo komandos, kuri galėtų tvarkyti viską, ko jums reikia. (Ir pasiruoškite mokėti už paramą.)

Atsarginės kopijos

Patikrinkite, kokias atsargines parinktis siūlo jūsų pasirinktas kompiuteris. Tinkamas atsarginis kopijavimas bus reguliariai atliekamas ir jį reikėtų laikyti skirtingose ​​vietose, jei vienoje srityje būtų sutrikusi veikla.

Nereguliarus ir saugus jūsų informacijos atsarginių kopijų darymas gali reikšti tikrai blogą dieną ir daug prarastų duomenų. Nerizikuok. Kasdien atsarginės kopijos yra akivaizdžiai geriausios.

Pralaidumas

Pralaidumas yra srauto ir duomenų perdavimo lygis, kurį jūsų svetainė gali valdyti vienu metu. Jei prieglobos svetainė siūlo aukštą pralaidumo lygį, ji tikriausiai bus gana geros kokybės. Jei jie siūlo tik šiek tiek, galbūt nenorėsite jais pasikliauti. Jei jūsų verslas yra svarbus, kaip ir jūsų svetainė, norite, kad pralaidumas galėtų greitai prisitaikyti prie tokio srauto.

Kelių mėnesių stebėjimas savo svetainės lankomumu yra geras būdas nustatyti reikalingą pralaidumą. Naudodamiesi tuo skaičiumi kaip atskaitos tašku, palikite vietos savo svetainei augti. Tai padės sutaupyti streso ateityje, jei matysite padidėjusį srautą.

Leidžiamų domenų / svetainių skaičius

Jei planuojate sukurti daugiau nei vieną svetainę, įsitikinkite, kad tai bus įmanoma per pasirinktą pagrindinį kompiuterį. Jei ketinate sudaryti vienos svetainės sandorį, turėsite prisiregistruoti daugiau, jei kada nors norėsite sukurti naują ar papildomą svetainę.

Jei žinote, kad netrukus horizonte bus keletas svetainių, arba jei jums reikia kelių domenų, esančių šalia šikšnosparnio, galite eiti į priekį ir pašalinti prieglobos parinktis, kurios riboja jus viena. Ieškokite paskyros parinkties, kuri leistų naudoti daugiau domenų.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra saugiausias interneto priegloba?

Patikimiausi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai yra tie, kurie turi pasirinktines serverio saugumo sistemas. Tai gali būti nuo kasdienio kenkėjiškų programų nuskaitymo ir integruoto WAF, iki kasdienių atsarginių kopijų darymo ir dar daugiau. „SiteGround“ yra labai saugus.

Kaip pasirinkti interneto prieglobos paslaugų teikėją?

Galite pasirinkti gerą interneto prieglobos paslaugų teikėją palyginę kelių interneto prieglobos įmonių savybes. Mūsų aukščiau pateiktas vadovas padės išsiaiškinti, kas yra svarbiausios funkcijos ir į ką atkreipti dėmesį ieškant puikios žiniatinklio prieglobos..

Ar galiu priglobti savo svetainę??

Techniškai taip, jūs galite priglobti savo svetainę savo kompiuteryje, bet tada svetainė sumažės, kai tik išjungsite kompiuterį. Turėti vietinę savo svetainės kopiją yra patogu, norint išbandyti naujas funkcijas, kurias norite įdiegti prieš pradėdami ją naudoti žiniatinklio priegloboje.

Kaip aš galiu nemokamai talpinti savo svetainę?

Taip, yra nemokamų žiniatinklio prieglobos skelbimų, tačiau jie pateikiami su priverstiniais skelbimais ir siaubingu palaikymu, arba jūs turėsite atsiskaityti su įmonės, kuriai priglobiate, padomeniu. Pvz., „WordPress.com“ turi nemokamą planą, kuris gali suteikti jums svetainę padomenyje (jūsų vardas.wordpress.com). Puiku, jei dar tik pradedate ir norite išbandyti.

Kaip priglobti savo svetainę „Google“?

Negalite priglobti savo svetainės „Google“, nes jie nėra žiniatinklio prieglobos paslauga. Jie turi paslaugą, vadinamą „Blogger“, kuri gali suteikti jums vietos sukurti pagrindinę svetainę. Tačiau atminkite, kad jūsų URL nebus profesionalus, svetainė bus priglobta padomenyje, pvz., Jūsų įmonė.blogspot.com.

Tai viskas, gali atrodyti nepaprastai sudėtinga palyginti visus taškus, o tik žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite prie geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų specifikacijų, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector