Geriausia Australijos interneto priegloba 2020 m

Kaip Australijoje įsikūrusi žiniatinklio agentūra, keletą kartų buvome blokuojami kalbant apie interneto prieglobos paslaugų teikėjus.


Per pastaruosius 5–10 metų mes pirkome daug žiniatinklio prieglobos paskyrų, iš dalies tam, kad priimtume savo klientus (kurių dauguma yra australų) ir iš dalies savo asmeninėms reikmėms. & šalutiniai projektai (mums patinka eksperimentuoti ��).

Mes apžiūrėjome visas mūsų paskyras (daugiau nei 30 teikėjų), išanalizavome, kurie žiniatinklio prieglobos atvejai gerai veikia Australiją (naudojant tiesioginį stebėjimą), o kurios ne (ir kodėl). Tada sukūrėme šią didžiulę apžvalgą & palyginimo puslapis, kad galėtumėte pasidalinti tuo, ką radome, mėgaukitės!

Norėdami greitai sužinoti, raskite mūsų 3 populiariausius puslapius žemiau!

Žiniatinklio prieglobos įmonė „Reiting Price“ / „moDisk SpaceServers“ AUFeatures arba šalia jų
hostpapa2,95 USD AUD (išskirtinė nuolaida – nuo 8,99 USD)100 GB
 • Įperkama
 • 100 GB vietos diske
 • Geras palaikymas
 • JAV esantys serveriai, todėl gali prireikti CDN, kad būtų galima pagreitinti krovimo laiką
„HostPapa“ apžvalga
siteground24,95 USD (mažesnė nei 14,95 USD)10 GB
 • Paprasta naudoti
 • Greiti serveriai
 • Puikus palaikymas visą parą!
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Atnaujinimo išlaidos yra gana didelės
„SiteGround“ apžvalga
„A2HostingLogo“3,92 USD (apie 5,22 AUD)Neribota
 • Neribota vieta diske
 • Puiku su „WordPress“
A2 prieglobos apžvalga

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: centre; }

Contents

Apie mūsų interneto prieglobos apžvalgas

Rašydami žiniatinklio prieglobos apžvalgas naudojame daug faktorių (saugumas, palaikymas, naudojimo paprastumas, greitis, pagrindinės savybės ir kt.), palaikymas ir greitis yra 2 pagrindiniai, į kuriuos atsižvelgiame peržiūrėdami žiniatinklio prieglobos paslaugą Australijai.

⚡ Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį, ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%? Tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 australų tiesiog nusisuks kas sekundę, kai jūsų svetainė vis dar įkeliama …

Štai kodėl svarbu turėti kokybišką žiniatinklio prieglobą!

Serverio greitis

Keletas svetainių, kuriose mes matėme:

Pateikiama svetainėse

Geriausias žiniatinklio priegloba Australijoje 2020 – apžvalgos

Čia yra 23 geriausios Australijos žiniatinklio prieglobos apžvalgos, išsamiai aprašydami jų kainą, palaikymo parinktis ir vietą diske:

1. „HostPapa“ – geriausia bendra interneto priegloba

hostpapa.com.au

„HostPapa“ logotipas

Kaina: USD 2,95
Disko talpa: 100 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Kalbant apie kainos ir vertės santykį, „HostPapa“ beveik neįmanoma įveikti. Tik už 2,95 USD AUD per mėnesį gausite 100 GB vietos SSD diske, nemokamą domeno vardą ir puikų palaikymą visą parą.!

„HostPapa“ taip pat žino, kaip teisingai valdyti serverio išteklius, todėl visos paskyros turi pakankamai galios, kad svetainės veiktų maksimaliai efektyviai!

Jie siūlo ir daugybę kitų nemokamų paslaugų, pvz., Prireikus, nemokamą migraciją iš senojo kompiuterio. Jie net siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkintas, tai yra gana įspūdinga.

„HostPapa“ funkcijos

Taigi, jei jūs ieškote prieinamos kokybės hostingo, šie vaikinai atsineša prekių! Be patogaus svetainių kūrėjo, jie, be abejo, palaiko ir visas populiarias TVS, tokias kaip „WordPress“, „Joomla“ ir kitas (daugiau nei 400 programų su vienu spustelėjimu diegiantiems).

Šauniai kalbant, jie paleido kaip vieną iš pirmųjų žaliųjų šeimininkų aplink ir išlaikė, kad visas energijos sąnaudas kompensuotų ekologiški, ekologiški energijos šaltiniai..

„HostPapa“ siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS ir „WordPress“ prieglobą, taip pat interneto svetainių kūrimo paslaugas, „G Suite“ ir „Office 365“ integracijos palaikymą.. Jie taip pat gali pasirūpinti jūsų domeno vardo registracija (ir taip, tai apima .au vardus, pvz., .Com.au, .net.au ir kt.).

„HostPapa“ teikia klientų aptarnavimą visą parą, naudodama telefoną, tiesioginius pokalbius ir palaikymo bilietus. Paprastai biudžetiniams šeimininkams tokios paramos trūksta, tačiau HP palaikymas yra stebėtinai atsakingas ir naudingas taisant problemas!

Kalbant apie greitį, „HostPapa“ duomenų centrai yra labai geri. Jie gali pasigirti 99,9% veiksnumo ir pristato.

Galų gale šie vaikinai yra labai patyrę, prieinami ir siūlo aukštos kokybės hostingą tik už didelę kainą 2,95 USD / mėn. (Išskirtinė „MangoMatter“ nuolaida, nuo 8,99 USD)!

Argumentai už

 • Daug vietos diske
 • Daug nemokamų
 • Puikus palaikymas visą parą
 • Mokesčiai AUD
 • Gali pasirūpinti jūsų .com poreikiais
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Netaikoma

2. „SiteGround“ – bendroji interneto priegloba

www.siteground.com.au

„SiteGround“ logotipas

Kaina: 4,95 USD AUD
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ yra dar viena nuostabi žiniatinklio priegloba, ne tik, kad jų duomenų centrai žaibiškai veikia (vietinėms svetainėms rinkitės Singapūro centrą), bet jie netgi turi savo vidinę talpyklos sistemą („SuperCacher“), kad kuo greičiau galėtų aptarnauti jūsų svetaines..

Kadangi saugus priegloba yra būtinas dalykas, mums labai patinka jų vidinė saugos sąranka, kuri tikrina visas jų priglobtas svetaines ir nuolat stebi galimas saugumo problemas. Jie taip pat turi specialią saugos komandą, kuri kasdien stebi naujas spragas ir tada taiso šias problemas, kad viskas vyktų sklandžiai. Tai labai įspūdinga!

„SiteGround“ palaikymas

Jie turi 3 bendro naudojimo prieglobos planus, pradedant tik nuo 4,95 USD / mėn. (67% nuo įprastos kainos)! Oi, + jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„SiteGround“ teikia daugybę klientų aptarnavimo galimybių, įskaitant žinių bazę, mokymo programas, tiesioginius pokalbius, telefoną ir bilietų palaikymą. Pasak bendrovės, telefono ir tiesioginių pokalbių palaikymas padės gauti greitą atsakymą, o bilietai vidutiniškai užtruktų 10 minučių, o tai yra gana įspūdinga.

Kalbant apie greitį, „SiteGround“ turi daug ką pasiūlyti. Jie teikia SSD, kad būtų galima greičiau įkelti svetainę, palyginti su tradiciniais diskais, taip pat papildomus pakeitimus ir pasirinktinius nustatymus, kad būtų galima optimizuoti greitį. Kaip minėta anksčiau, jie taip pat turi specialiai sukurtą talpyklos papildinį, vadinamą „SuperCacher“, kad dar greitesnis krovimo greitis. Bendrovės duomenų centrai yra JAV, JK, NL ir SG, todėl jų pasiekiamumas pasaulyje yra labai geras. Ir, žinoma, 99,9% Uptime garantija.

Argumentai už

 • Puikus saugumas
 • Daugybė duomenų centrų visame pasaulyje
 • Nemokamas CDN, SSL ir kt
 • Rekomenduoja „WordPress“

Minusai

 • Atnaujinimo kainos gali būti gana aukštos

3. A2 priegloba – geriausia Australijos perpardavinėtojų prieglobai

www.a2hosting.com

A2 prieglobos logotipas

Kaina: 3,92 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Su 24/7 palaikymu, ypač greitais SSD diskais, neribota saugykla & įsikūrusi Singapūre>A2 prieglobos funkcijos

Jie siūlo 3 bendro naudojimo prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 3,92 USD / mėn. (Maždaug 5,22 USD / mėn.).

Jie siūlo 24/7/365 klientų aptarnavimą visais įprastais kanalais, tokiais kaip pokalbių, telefono ir palaikymo bilietai. Atsiliepimai yra gana geri ir viskas paprastai išsprendžiama gana greitai. Jie taip pat siūlo nemokamą svetainių perkėlimą, kad perėjimas prie jų paslaugų būtų kuo sklandesnis.

„A2 Hosting“ labai didžiuojasi savo „Turbo serveriais“, kurie suteikia 20 kartų didesnį greitį, palyginti su jūsų vidutiniu serveriu. Jie tai daro derindami patobulintą „Apache“ alternatyvą, daugiau išteklių vienam vartotojui ir mažiau vartotojų vienam serveriui. Jie taip pat turi tinkintą talpyklą ir, žinoma, naudoja SSD. Tai labai gera sąranka su patikimu veikimo laiku. Jie turi 4 duomenų centrus visame pasaulyje, kad būtų pasiektas tinkamas pasaulinis pasiekiamumas, palyginamas su „SiteGround“.

Argumentai už

 • 4 globalūs serveriai
 • Neribota vieta diske

Minusai

 • Mokesčiai USD

4. „Hostinger“ – puikus biudžetas žiniatinklio prieglobai

hostinger.com

Kaina: 0,99 USD
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Tiesioginis pokalbis, bilietai

„Hostinger“ šiuo metu patiria tam tikrą beprotišką augimą ir dėl rimtos priežasties! Jie sugeba pateikti žiniatinklio prieglobą labai prieinamomis kainomis, išlaikant puikią kokybę.

Mums patiko tai, kad jie prisijungė prie naujų vartotojų, sąranka buvo viena iš švelniausių, kurias mes išgyvenome (ir per daugelį metų išgyvenome daugybę šeimininkų). Pridėkite tai, kad jie turi serverius visame pasaulyje … įskaitant Singapūrą, kuris puikiai tinka Australijos svetainėms.

Ir tik tuo atveju, jei nesate patenkinti jų paslaugomis, jie netgi siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„Hostinger“ technologija

Kalbant apie prieglobos planus, jie turi įprastą pasidalijamąjį prieglobą (ko reikia daugumai žmonių), „WordPress“ prieglobą (tą patį, kaip ir pasidalijamąjį prieglobą, tačiau čia tik reikia pabrėžti, kad jie žino, kaip labai efektyviai talpinti WP svetaines), „Cloud hosting“ , VPS ir el. Pašto priegloba. Visi jų planai pateikiami naudojant įprastą greitą SSD atmintį, 99,9% Uptime garantiją, nemokamą SSL ir kt.

Turime paminėti jų pasirinktinį valdymo skydelį, jis yra gana įspūdingas. Nors dauguma kompiuterių naudoja „cPanel“ kaip valdymo pultą svetainėms pridėti ir diegti (kuri šiuo metu atrodo šiek tiek pasenusi), „Hostinger“ sukūrė savo. Jis atrodo daug švaresnis nei „cPanel“ ir neabejotinai yra puiki jų paslaugų vertė.

Kalbant apie klientų aptarnavimą, jie turi gana išsamią žinių bazę, kurią sudaro mokymai, padėsiantys jums pradėti. Jie taip pat siūlo palaikymą 24/7/365 tiesioginių pokalbių programoje, prireikus jums.

Kaip minėta anksčiau, jie turi serverius visame pasaulyje, todėl net jei jūsų tikslinė rinka nėra Australijoje, galite tiesiog pasirinkti bet kurią iš šių vietų, kad priglobtų savo svetainę: JAV, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Lietuva, Singapūras, Brazilijoje arba Indonezijoje.

Jie turi 3 bendro naudojimo prieglobos planus, iš kurių pigiausias yra tik 0,99 USD / mėn. (mažiau nei 7,99 USD).

Argumentai už

 • Lengva nustatyti
 • Puikus pasirodymas
 • Labai prieinamos kainos
 • Greitas serveris Singapūre + globalus tinklas

Minusai

 • Dar nėra .com.au domeno vardo registracijos (nesvarbu, jei jau turite domeno vardą)
 • Mokesčiai USD

5. „MediaFortress“ – puiki Australijos žiniatinklio priegloba

mediafortress.com.au

„MediaFortress“ logotipas

Kaina: 7,70 AUD
Disko talpa: 1 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

Jie pradėjo veikti 2009 m., Vis dar 100 proc. Priklauso Australijai ir tikrai gerai žino pramonę.

Nors jie tikrai yra brangūs ir jų pagrindiniame plane yra tik 1 svetainė ir 1 GB saugyklos vietos, jų pranašumas yra tai, kad jie taip pat yra skaitmeninės rinkodaros agentūra, todėl jie gali padėti ne tik prieglobai, bet ir svetainės kūrimas ir pati rinkodara. Iš esmės „vieno langelio“ principas. Jų paslaugos apima interneto svetainių kūrimą, SEO, PPC, socialinės žiniasklaidos rinkodarą, el. Pašto rinkodarą ir kt.

„MediaFortress“ funkcijos

Mums nereikėjo naudotis jų klientų aptarnavimo tarnyba, tačiau jie siūlo padėti telefonu arba per palaikymo bilietus. Kadangi jos yra mažesnė prieglobos įmonė, palaikymas paprastai yra asmeniškesnis – žmonėms, kuriems rūpi jų reputacija.

Taip pat jokių nusiskundimų dėl greičio. Jie naudoja gerai optimizuotus vietinius serverius ir garantuoja 99% darbo laiką, puikiai tinkantį jūsų vidutinėms verslo svetainėms ar asmeniniams tinklaraščiams..

Argumentai už

 • Vieno sustojimo parduotuvė
 • 100% australas
 • Kokybiškos paslaugos

Minusai

 • Brangus

6. „GreenGeeks“ – geriausia ekologiška „Web Hosting“

www.greengeeks.com

„GreenGeeks“ logotipas

Kaina: USD 2,95
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Šiuo metu „GreenGeeks“ išgyvena didžiulį augimo spurtą. Jų pranašumas yra tai, kad 300% sunaudotos energijos jie grąžina į tinklą, labai labai šauniai. Jų paslaugos ir palaikymas yra gana įspūdingi, tačiau netoli Australijos dar nėra serverių (tikiuosi), tikiuosi, jie greitai tai sutvarkys. Mums labai patinka, kad jų sukurtos apsaugos technologijos užtikrina, kad viskas vyktų švariai ir sklandžiai. Nors jie turi svetainių kūrėją, jie palaiko ir daugelį pagrindinių CMS.

„Greengeeks“ automobilis

„GreenGeeks“ siūlo bendrą interneto prieglobą (puikiai tinka mažoms Australijos įmonėms ir tinklaraščiams), perpardavėjų prieglobą, dedikuotus serverius, „WordPress“ prieglobą ir VPS prieglobą. Jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis.

Jie visada buvo geri palaikydami. Jie siūlo tai visą parą, telefonu, pokalbių ar palaikymo bilietais. Jų aptarnaujantis personalas yra gana gerai išmanantis ir gerai paruoštas.

Kalbant apie greitį, jie žino, kaip optimizuoti savo serverius, ir tai rodo jų siūlomą greitį. Jie naudoja greitų SSD, „PowerCacher“ ir PHP7 derinį, kad iš tikrųjų bandytų iš savo serverių išgauti kuo daugiau sulčių, pasižyminčių dideliu suderinamumu. Gana įspūdingai!

Argumentai už

 • Ekologiškas
 • Įperkama
 • Puikus palaikymas
 • Neribota vieta diske

Minusai

 • Nėra vietinių serverių

7. „Panthur“ – puikus Australijos žiniatinklio priegloba

www.panthur.com.au

„Panthur“ logotipas

Kaina: 5 AUD
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

Panteras yra patyręs & puikus Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, iš pradžių įsteigęs kaip nekomercinę organizaciją. Jie siūlo ypač greitas interneto prieglobos paslaugas ir visą parą veikiantį klientų palaikymą (tai taip pat žaibiškai greitai). Jie yra vietiniai žiniatinklio prieglobos centrai, turintys šalies serverius, nors jų nėra užsienyje, jei norite nukreipti į kitas šalis.

„Panthur“ turi 3 pagrindinius planus, kuriuos galite papildomai pritaikyti: „Economy“, „Business“ ir „Stealth“ priegloba. Kiekvienam serverio išteklių kiekiui augant, jums kylant.

Jie taip pat siūlo domenų vardų registraciją ir perpardavinėtojų prieglobą interneto dizaineriams ir agentūroms. Juos neseniai nusipirko „Hostopia“ ir, nors jungiklis buvo šiek tiek akmenuotas, viskas atrodo normaliai … įskaitant greitą palaikymą.

„Panthur“ ypatybės

Pigiausias jų planas prasideda nuo 5 USD / mėn (nors mes rekomenduojame kartu su jų bronziniu verslo planu pasiekti tobulą vertės ir išlaidų balansą).

„Panthur“ teikia paramą ištisą parą per telefoną ir palaikymo bilietus. Paprastai jie gana greitai reaguoja ir dauguma problemų greitai išsprendžiamos.

Kalbant apie greitį, nors jie neturi tinkinto talpyklos papildinio, pvz., „SiteGround“, nes jų duomenų centrai yra AU ir sujungti su jų serverių galia, krovimo laikas yra labai geras visame pasaulyje, tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote prieglobos planą, kuris tinka jūsų svetainei (tai reiškia, kad tikriausiai neturėtumėte pasirinkti jų ekonominio plano surengti didžiulį forumą).

Argumentai už

 • Vietinis žiniatinklio priegloba
 • Puikus pasirodymas
 • Geras palaikymas
 • 3 duomenų centrai Australijoje

Minusai

 • Jokių užsienio serverių
 • Pagrindiniame plane yra tik 2 GB vietos diske

8. WPHosting – Australijos „WordPress“ pagrindinis kompiuteris

wphosting.com.au

„WPHosting“ logotipas

Kaina: 19 AUD
Disko talpa: 5 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Mes elgiamės kaip šie vaikinai. Jei naudojate „WordPress“ ir turite biudžetą (o jūsų tikslinė rinka yra Australijoje, nes jų serveriai yra vietiniai), jie įsitikins, kad jūsų svetainė veikia švelniai. Atsižvelgiant į tai, jų pagrindiniame plane nėra palaikymo telefonu ir aš taip pat nemačiau jokių nemokamų SSL parinkčių.

„WPhosting“ funkcijos

Jie siūlo aukštos kokybės „WordPress“ australų prieglobą, įskaitant tokias aukščiausios kokybės funkcijas kaip apsauga nuo DDOS, kasdienes automatines atsargines kopijas ir kenkėjiškų programų nuskaitymus, kad viskas būtų saugu..

Jie siūlo palaikymą visais įprastais kanalais, tokiais kaip telefonas, tiesioginiai pokalbiai ir palaikymo bilietai. Kadangi jie siūlo WP prieglobą, jų palaikymo personalas yra „WordPress“ ekspertas!

Jų serveriai yra visiškai optimizuoti paleisti „WordPress“, ir tai rodo. Pakrovimo laikas yra labai įspūdingas, jie naudoja SSD, PHP7, Gzip ir MariaDB, kad padidintų greitį! Jie taip pat talpina tikrai didelius prekės ženklus, todėl jų prieglobos paslaugų kokybė neabejotinai yra taškas!

Pigiausias jų planas yra 19 AUD / mėn. Ir yra 5 GB SSD atminties.

Argumentai už

 • „WordPress“ priegloba karaliams
 • Puikus palaikymas

Minusai

 • Tikriausiai neveiks, jei turėsite biudžetą …
 • Arba nenaudokite „WordPress“

9. Crucial – Australijos žaliųjų svetainių priegloba

www.crucial.com.au

Svarbus logotipas

Kaina: 19,90 AUD
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

Nuo tada, kai jie atsirado 2003 m., „Crucial“ išaugo gana daug, žinomas dėl savo paprastumo. Tuo tarpu 22,90 USD / mėn. Yra daug pigesnių variantų, kuriuose yra daugiau funkcijų.

Esminiai bruožai

Jie taip pat siūlo „WordPress“ prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą ir VPS prieglobą (kuri yra 5 skonių ir apima sprendimus „Windows“ ir „Linux“). Jų serveriai yra Australijoje ir siūlo 24x7x365 palaikymą, kuris visada yra patogus.

Esminiai pasiūlymai 24x7x365 palaikymas per telefoną ir palaikymo bilietai. Apžvalgos paprastai yra teigiamos.

Vietiniai Australijos serveriai veikia SSD, todėl greitis yra didelis. Nors galbūt jie turėtų pakeisti savo reklamuojamą PHP versiją į PHP7, o ne nurodyti PHP 5.6+ kaip naujausią ir geriausią …

Argumentai už

 • Puikiai tinka VPS talpinimui
 • Paprastumas nėra blogas dalykas
 • Aukštos kokybės paslaugos

Minusai

 • Brangus bendras hostingas

10. „HostCloud“

hostcloud.com.au

„HostCloud“ logotipas

Kaina: 2,50 AUD
Disko talpa: 5 GB
Palaikymas: Bilietai

Nauji vaikai bloke, pavyzdžiui, visiškai naujas. Jie tikrai yra pigūs ir siūlo nemokamą SSL, tačiau, kaip ir dauguma Australijos žiniatinklio prieglobos, yra susieti su AS, nebent naudojatės CDN (kuriuos, pavyzdžiui, „SiteGround“ ir „A2 Hostingas“ siūlo nemokamai). Jie puikiai tinka mažoms įmonėms, norinčioms sušlapti.

Jie turi 2 planus, vienas su 5 GB disko vietos, o kitas su 10 GB. Abiejose yra puikių funkcijų, tokių kaip nemokama „cPanel“ migracija, 7 dienų atsarginių kopijų išsaugojimas ir tinklo DDoS apsauga. Ir visas priegloba veikia maksimaliu SSD greičiu.

Kadangi jie yra biudžetininkai, jie teikia paramą tik per bilietus, nors ir gana jautriai reaguoja, todėl paprastai nuo mūsų pasiduoda.

Kalbant apie greitį, įprasti Australijos serveriai, veikiantys SSD. Svetainės veikia taip sklandžiai, kaip tikėtasi, gana gerai biudžetiniam imho imho.

Argumentai už

 • Pigiai
 • Gera kaina

Minusai

 • Gali reikėti geresnių palaikymo variantų
 • Jokių užsienio serverių

11. Skaitmeninis Ramusis vandenynas

www.digitalpacific.com.au

Skaitmeninis Ramiojo vandenyno logotipas

Kaina: AUD 6,90 AUD
Disko talpa: 1 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

Skaitmeninis Ramusis vandenynas prasidėjo 2000 m. Ir greitai išaugo į vieną iš žinomiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų Australijoje. Nors jie turi daug pasirinkimų, susijusių su prieglobos galimybėmis, našumas buvo šiek tiek abejotinas, palyginti su kitais kompiuteriais, bent jau dėl jų bendrojo prieglobos planų.

Kai juos išbandėme, mes juos tiesiogiai palyginome su „Panthur“ (kurie siūlo pigesnį planą) ir leidome serveriams iš tikrųjų sukrėsti keletą sunkių scenarijų, mes nebuvome įspūdingi. Tačiau jų palaikymas buvo gana atsakingas (po to, kai mūsų testai užklupo mūsų svetainę).

Mums taip pat patinka, kokie jie yra ekologiški ir kaip jie gražina bendruomenę dalyvaudami dideliuose projektuose ir kituose renginiuose, tokiuose kaip „Movember“..

„Digital Pacific“ siūlo palaikymą visą parą telefonu ir palaikymo bilietus per savo klientų portalą. Jie paprastai yra labai jautrūs ir gali efektyviai išspręsti bet kokias problemas.

Kaip ir dauguma kitų Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, „Digital Pacific“ daugiausia dėmesio skiria vietiniams serveriams, kuriuose saugoma SSD, ir jis gerai tinka jūsų vidutinėms asmeninėms ir verslo svetainėms..

Argumentai už

 • Patyręs
 • Daug pasirinkimų

Minusai

 • Šiek tiek brangu
 • Našumas (gali būti pagerintas nuo paskutinio mūsų testo)

12. „Bluehost“

www.bluehost.com

„Bluehost“ logotipas

Kaina: USD 3,95
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ yra labai senas šeimininkas, mes jį laikome vienu iš veteranų. Kadaise jie valdė karalystę kartu su „HostGator“ (jie turėjo eiti pas šeimininkus, jei buvote mažas verslas), dabar juos abu nupirko EIG – masinė korporacija, perkanti tiek interneto svetainių, kiek gali ( kaip „iPage“ ir „Fatcow“, kurie yra šiame sąraše).

„Bluehost“ per pastaruosius kelerius metus greitai nuėjo į šlaitą, o tai neabejotinai pakenkė įmonei, laimei, pastaruoju metu jie tobulina savo paslaugas ir palaikymą, kad galėtų vėl pradėti judėti mūsų sąraše..

Kalbant apie prieglobos parinktis, jie siūlo bendrą prieglobą, debesų prieglobą, WP prieglobą, VPS ir specialųjį prieglobą.

„BlueHost“ suteikia žinių bazę, vaizdo įrašų vadovus, tiesioginius pokalbius, bilietų pateikimą ir palaikymą telefonu. Jie yra prieinami visą parą. Atsiliepimai apie „BlueHosts“ klientų aptarnavimo tarnybą vis dar buvo neigiami. <- bet vėlgi, jie prie to dirba.

Neatskleidžiamas jų pigiausio bendro naudojimo prieglobos plano veikimas (įskaitant greitį). Jame tik teigiama, kad minėto plano našumas yra „standartinis“. Pasak jų palaikymo atstovo, „Standard Performance“ reiškia, kad jums suteikiama 25 GB operatyviosios atminties, o jūsų svetainė bus įkelta per 2–3 sekundes.

Ištyrę jų žinių bazę, galite turėti daugiau procesoriaus, atminties ir išteklių už 25,99 USD per mėnesį. Tačiau jų „Pro“ paketas yra pažymėtas kaip „Aukštos kokybės“, kuriame yra 80% mažiau paskyrų vienam serveriui, kuris leidžia naudoti daugiau išteklių kiekvienoje paskyroje. Dėl šio paketo padidėja greitis ir galia dėl mažiau vartotojų. Duomenų centrai yra Juta, JAV. Tai reiškia, kad jums reikės kompaktinio disko, pavyzdžiui, „Cloudflare“, kad gautumėte tinkamą Australijos svetainių įkėlimo laiką..

Argumentai už

 • Nemokamas SSL
 • Daug vietos diske
 • Įperkama

Minusai

 • JAV serveriai
 • Roko reputacija

13. Debesys

www.cloudways.com

„Cloudways“ logotipas

Kaina: 10 USD
Disko talpa: 25 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Cloudways“ yra kitoks žvėris, jie naudoja neapdorotus kitų įmonių serverius ir leidžia diegti, valdyti bei stebėti aukšto našumo programas ir svetaines tuose serveriuose, pašalindami įprastą žiniatinklio prieglobos specialistą. Jei net šiek tiek dirbate, galite sutaupyti daug pinigų.

Jie dirba su didžiuliais debesų tiekėjais, tokiais kaip „Digital Ocean“, „Vultr“, „Amazon AWS“ ir kt. Tikroji nauda čia yra mastelio didinimo debesies prieglobos pasiūlymai. Tai puikiai tinka daug resursų reikalaujančioms programoms ir Australijos svetainėms … pavyzdžiui, didžiuliams forumams ar elektroninės komercijos svetainėms.

„Cloudways“ teikia įvairias palaikymo parinktis, įskaitant žinių bazę, bilietų pateikimą, tiesioginius pokalbius, platformos būsenos puslapį ir internetines užpildymo formas. Užpildydami formas galite paprašyti skambučio, pasidomėti pardavimais ir tapti partneriu.

Jų apžvalgos yra puikios. Daugelyje apžvalgų teigiama, kad klientų aptarnavimo sistema buvo labai greita ir greita. Atstovai žino, ką daryti, norint išspręsti lengvas ir sudėtingas problemas. Apskritai klientai liko patenkinti klientų aptarnavimo tarnyba.

Turint pigiausią planą, suteikiama 1 GB vertės atmintis (RAM). Serveriai yra pagrįsti kietojo kūno diskais, siekiant didesnio pakrovimo greičio, palyginti su tradicinėmis mechaninėmis pavaromis. Serveriai taip pat paruošti PHP 7. Šiuo metu PHP 7 yra interneto svetainių kūrėjų pasirinkimas, užtikrinantis geresnį ir greitesnį svetainių ir programų našumą, palyginti su PHP 5.6. „CloudwaysCDN“ taip pat leidžia greičiau įkelti svetaines visame pasaulyje, nes duomenys talpinami keliose vietose visame pasaulyje.

Jie turi optimizuotas grupes su patobulintąja talpykla, pvz., „Memcached“, „Lakas“ ir „Redis“, kad galėtų greitai reaguoti. Greitas „WordPress“ ir „Magento“ prieglobos greitis taip pat galimas dėl atitinkamai „Breeze“ talpyklos ir viso puslapio talpyklos. Šiuo metu jie turi 60 duomenų centrų visame pasaulyje, kuriuos galite pasirinkti.

Argumentai už

 • Aukštos kokybės hostingas
 • Labai keičiama

Minusai

 • Sunkiau įsisavinti

14. Inmacijų talpinimas

www.inmotionhosting.com

„InMotion“ prieglobos logotipas

Kaina: 6,39 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„InMotion Hostingas“ yra dar vienas veteranas, tačiau jie daugiausia dėmesio skiria verslo prieglobai ir sprendimams, todėl didesnė kaina. Ir vėl – jokių vietinių serverių. Nepaisant to, palaikymas yra gana geras, kaip ir kiti jų paketai … taigi, jei taikote į JAV, būtinai apsvarstykite.

Kalbant apie prieglobos parinktis, „InMotion“ siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS prieglobą, dedikuotus serverius ir specializuotą „WordPress“ prieglobą. Jie taip pat siūlo interneto svetainių kūrimo paslaugas, jei niekur nerandate vietos (būtų keista, nes žiniatinklio dizaineriai šiomis dienomis yra visur).

Be įprastos pagalbos telefonu, žinių bazės ir palaikymo bilietų, jie taip pat turi „Skype“ paskyrą, su kuria galite susisiekti. Paprastai vartotojų atsiliepimai yra teigiami, o palaikymas reaguoja ir yra efektyvus sprendžiant problemas.

Dėl jų verslo klasės serverio konfigūracijų ir PHP7 palaikymo greitis ir našumas yra labai sklandus. Jie taip pat siūlo specializuotą „WordPress“ prieglobą, kad būtų dar geresnis WP svetainių našumas.

Argumentai už

 • Aukštos kokybės paslaugos
 • Gera reputacija

Minusai

 • Serveriai JAV
 • Brangus

15. „GreenGeeks“

www.greengeeks.com

„GreenGeeks“ logotipas

Kaina: 3,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Šiuo metu „GreenGeeks“ išgyvena didžiulį augimo spurtą. Jų pranašumas yra tai, kad 300% sunaudotos energijos jie grąžina į tinklą, labai labai šauniai.

Jų paslaugos ir palaikymas yra gana įspūdingi, tačiau netoli Australijos dar nėra serverių (tikiuosi), tikiuosi, jie greitai tai sutvarkys. Mums labai patinka, kad jų sukurtos apsaugos technologijos užtikrina, kad viskas vyktų švariai ir sklandžiai.

„GreenGeeks“ siūlo bendrą interneto prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, dedikuotus serverius, „WordPress“ prieglobą ir VPS prieglobą. Jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis.

Argumentai už:

 • Ekologiškas
 • Įperkama
 • Puikus palaikymas

Minusai:

 • Netoli serverių netoli Australijos

16. Priimančioji Geek

www.hostgeek.com.au

„Host Geek“ logotipas

Kaina: 4,58 USD
Disko talpa: 400 MB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Kaip „Media Fortress“ ir „Netregistry“, „Host Geek“, be jų prieglobos paslaugų, siūlo ir skaitmeninės rinkodaros paslaugas, suteikdamas klientams visą paketą, kai reikia patenkinti jų internetinės rinkodaros poreikius..

Jie yra labiau prieinami nei dauguma sąraše, tačiau jų pagrindiniame plane yra tik 400 MB vietos diske, kuriuos žmonės labai greitai išaugs. Jie turi duomenų centrą tiek Australijoje, tiek Singapūre, o tai suteikia jiems šiek tiek daugiau galimybių nei konkurencija.

Kalbant apie prieglobos planus, jie turi bendrojo prieglobos, perpardavėjų prieglobos, VPS, skirtų serverių paketus ir labiau specializuotus „WordPress“, „Joomla“ ir „Magento“ prieglobos planus. Specializuoti planai yra brangesni, tačiau optimizuoti kiekvienai CMS.

Argumentai už:

 • Vieno sustojimo parduotuvė
 • Įperkama
 • Daug pasirinkimų
 • 100% priklauso Australijai

Minusai:

 • 400 MB nėra daug vietos diske

17. „WebHostingHub“

www.webhostinghub.com

„WebHostingHub“ logotipas

Kaina: 4,99 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Nors jie siūlo neribotą vietą diske ir pralaidumą, matyt, jų pagrindinis planas yra pusė našumo, palyginti su visais kitais planais. Jie taip pat yra JAV kompiuterių priegloba, turintys serverius JAV, tai reiškia, kad, jei taikote į „Aussie“ rinką, svetainės įkeliamos gana lėtai..

Jie siūlo tokius dalykus kaip nemokamas SSL, nemokamas svetainių perkėlimas ir nemokamas domeno vardas, taip pat žiniatinklio kūrimo paslaugos, jei jų jums reikia. Tačiau iš esmės vartotojų apžvalgos nėra fantastiškos, todėl galbūt geriausia ieškoti geresnių variantų.

Argumentai už:

 • Neribota vieta diske
 • Nemokamas SSL, svetainių perkėlimas
 • Pridėtos interneto dizaino paslaugos

Minusai:

 • JAV serveriai
 • Šiek tiek iš brangios pusės

18. Svetainė5

 www.site5.com

Svetainė5

Kaina: 6,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„Site5“ siūlo deramas paslaugas, tačiau žiūrint iš kainos taško, vertės pasiūlymo iš tikrųjų nėra, nes ten yra geresnių šeimininkų, kurie yra labiau prieinami. Be to, pagrindinis jų serveris yra JAV, todėl nebūtų puiku Australijos svetainėms.

Jie siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą ir visiškai valdomą VPS. Kiekviename plane yra nemokama svetainių perkėlimas ir tinkama atsarginių kopijų sistema, jei kas nors nutiktų.

Argumentai už:

 • Kokybiškos paslaugos
 • Paprastumas

Minusai:

 • Šiek tiek per brangu
 • Serveriai JAV

19. 1&1

www.1and1.com

1 ir 1 logotipas

Kaina: 4,99 USD (USD)
Disko talpa: 100 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

Šie vaikinai yra labai populiarūs Europoje, tačiau neturite duomenų centrų netoli Australijos, todėl nėra taip įdomu, nebent taikote į užsienio auditoriją..

Jie taip pat siūlo daugybę papildomų paslaugų, išskyrus tik prieglobą. Nuo el. Pašto sprendimų iki internetinės rinkodaros paslaugų ir domenų vardų registravimo jie yra „vieno langelio“ principo principas visoje Europoje.

Svarbiausias jų planas yra 100 GB vietos diske, nemokamas SSL ir nemokamas domeno vardas (mažiausiai pirmus metus).

Argumentai už:

 • Vieno sustojimo parduotuvė
 • Daug vietos diske

Minusai:

 • Netoli Australijos nėra serverių

20. „StableHost“

www.stablehost.com

„StableHost“ logotipas

Kaina: 3,50 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„Stablehost“ pradėjo gana mažai, išbandėme jas keliose svetainėse ir niekada neturėjome jokių problemų, tiesiog padorus universalus kompiuteris su konkurencingais hostingo paketais. Bet vėlgi, jų duomenų centras yra JAV … taigi, mums tai nėra taip įdomu.

Nepaisant to, mes esame sužavėti jų klasterizuota prieglobos technologija kartu su jiems pritaikytomis PHP, MySQL ir Litespeed versijomis, našumas yra puikus!

„StableHost“ siūlo bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą, VPS ir įmonių prieglobą didelio srauto svetainėms.

Argumentai už:

 • Tvarkingas grupinis prieglobos būdas
 • Aukštos kokybės paslaugos
 • Gera vertė

Minusai:

 • Serveriai JAV

21. „WestHost“

www.westhost.com

„WestHost“ logotipas

Kaina: 1 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Pradėjome nuo „WestHost“ kelerius metus atgal, tada jie buvo gana drąsūs ir netgi buvo reklamuojami žinomo rinkodaros ir „WordPress“ papildinių kūrėjo. Bet nuo to laiko našumas sumažėjo, atsirado vis daugiau ir daugiau blogų atsiliepimų … ne visai tikri, kur jie yra dabar. Tačiau šiuo metu, nors jie yra labai pigūs, mes tikriausiai jų nerekomenduotume.

„WestHost“ siūlo bendrą hostingą, VPS, dedikuotus serverius ir „WordPress“ prieglobą.

Argumentai už:

 • Pigiai
 • Neribota vieta diske

Minusai:

 • Roko reputacija
 • Serveriai JAV

22. „FatCow“

www.fatcow.com

„FatCow“ logotipas

Kaina: 4,08 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„FatCow“ yra ne tokia sena, kaip 1998 m., Ir tada jie tikriausiai buvo gana geri. Bet 2004 m. EIG juos nusipirko, o berniukas – ar jie nuėjo į kalną. Palaikymas yra gana blogas, tačiau didžiausia problema yra greitis, jis yra gana siaubingas.

Tiesiog „google“ pateikia keletą klientų apžvalgų, ir tai beveik įdomu, kaip žmonės susierzino su jais.

Argumentai už:

 • Neturi idėjos

Minusai:

 • Bendra paslaugų kokybė
 • Serveriai JAV

23. „iPage“

www.ipage.com

„iPage“ logotipas

Kaina: 1,50 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Kitas EIG savininkas, beveik tokia pati istorija kaip „FatCow“, nors jų greitis yra šiek tiek greitesnis. „iPage“ garsėja dėl labai brangių mokesčių už pratęsimą, brangių domenų vardų, nėra „cPanel“ ir tt ir tt.

Be to, jie turi duomenų centrus tik JAV … taigi taip, tikrai neverta skirti laiko.

Argumentai už:

 • Neribota vieta diske

Minusai:

 • Bendra paslaugų kokybė
 • Serveriai JAV
 • Brangūs atnaujinimo mokesčiai

Kodėl mes peržiūrime Australijos žiniatinklio prieglobas

Pasirinkę tinkamą žiniatinklio prieglobos paslaugą tikrai galite atskirti klestintį Australijos ar žlugdantį Australijos verslą. Pvz., Jei mūsų svetainė neveikia 2 dienas, tai gali sukelti maždaug 4–8 000 nuostolių (vidutiniškai <- taip, mes tai apskaičiavome). Taigi, kad niekam tai neįvyktų, mes paaiškinome kai kurias prieglobos terminus ir reikalingas specifikacijas (šalutinis pastaba: kiekviena iš mūsų geriausių 10 populiariausių epinių internetinių svetainių talpinimo kompanijų palaiko „WordPress“ ir visas kitas pagrindines TVS, jei būtumėte buvę) įdomu).

Taigi, jei einate rankiniu būdu ieškodami geriausių Australijos prieglobos paslaugų teikėjų ir norite sukurti savo svetainių, kuriose pateikiamos apžvalgos, apžvalgas, tai yra specifikacija, į kurią reikia atkreipti dėmesį renkantis pagrindinį kompiuterį, mėgaukitės!

ps: Taip pat pridėjome savo asmeninius 5 geriausius palyginimus:

 • NZ žiniatinklio priegloba
 • priimančiosios Airiją
 • JK interneto priegloba
 • Kanados priegloba
 • interneto priegloba Singapūras
 • bendras geriausias interneto priegloba
 • interneto priegloba Indijoje
 • žiniatinklio prieglobos Malaizija
 • „Hospedagem de sites Brasil“
 • žiniatinklio prieglobos Pakistanas

Turinys

Kaip rasti interneto prieglobos paslaugų teikėją

 • Terminija: domenų priegloba vs interneto priegloba vs domenų registracija
 • Žiniatinklio prieglobos tipai
 • Serverio vieta
 • Uptime
 • Disko talpa
 • Pralaidumas ir duomenų perdavimas
 • Greitis
 • Palaikymo galimybės
 • El. Pašto funkcijos
 • SSL sertifikatai

Australijos žiniatinklio prieglobos tyrimai

Kaip rasti Australijos interneto prieglobos paslaugą?

Žiniatinklio prieglobos terminija: domenų priegloba vs interneto priegloba vs domenų registracija

Prieš pradėdami nuojauta, kaip išsirinkti geriausią Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, atsakykime į vieną iš dažniausiai pasitaikančių klausimų, susijusių su prieglobos terminologija. Kuo skiriasi domenų priegloba, žiniatinklio priegloba ir domenų registracija?

Domeno vardo registracija

Pradėkime nuo domenų registracijos. Tai reiškia domeno vardo (jūsų įmonė.com.au) pirkimą ar registravimą, kuriuos galima atlikti per registratorių. Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo šią paslaugą, tai reiškia, kad galite nusipirkti savo domeno vardą ir priglobti savo svetainę pas tą patį paslaugų teikėją, o tai yra ideali padėtis, nes palaikymas yra centralizuotas. Jei norite tik nusipirkti domenų vardus, o ne žiniatinklio prieglobą, geriausia kreiptis į įprastą registratorių, pvz., „NameCheap“. Registratoriai turi įgaliojimus perduoti domenų vardų pardavimą ir priskirti juos IP adresams (nustebtumėte, kiek domenų per metus užregistruojate. Tiesiog patikrinkite mūsų interneto naudojimo statistikos puslapį, kad sužinotumėte apie neįtikėtinus skaičius)..

Paaiškinta interneto priegloba

vardų serverių atnaujinimasKitas, interneto priegloba. Tai reiškia internetinę erdvę, kurioje priglobiate failus, kurie sudaro jūsų svetainę, todėl esate šiame puslapyje, kad rastumėte puikų savo svetainės žiniatinklio prieglobą. Kai užregistruosite savo domeno vardą, nukreipkite jį į savo prieglobos vietą, kad svetainė būtų rodoma naršyklėse. Paprastai savo domeno vardą ir interneto prieglobos paslaugų teikėją siejate atnaujindami domenų vardų serverius. Vardų serveriai iš esmės yra serveriai, priklausantys žiniatinklio prieglobai, ypač skirti valdyti domenų vardus, susijusius su jų klientais. Įprastas formatas yra kažkas panašaus į ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com.

Norėdami prisijungti 2, tiesiog įklijuokite savo kompiuterių vardų serverius vardų serverių laukuose savo domenų nustatymuose registratoriuje. Bet vėlgi, jei jūs perkate savo domeno vardą tuo pačiu metu, kai perkate savo žiniatinklio prieglobos paketą, pas tą patį paslaugų teikėją, jie viską daro už jus. Tada viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti savo mėgstamą CMS ir voila, jūsų svetainė yra aktyvi. Mes netgi esame parašę didžiulį vadovą, kaip sukurti svetainę nuo nulio, ją patikrinti.

Domenų priegloba

Galiausiai domenų priegloba. Tai iš tikrųjų nėra dalykas, domenų priegloba yra domenų registracijos ir tinklalapių prieglobos derinys, kurį, tikėtina, naudoja žmonės, kurie iš tikrųjų ieško žiniatinklio prieglobos, tačiau nežino teisingos terminijos, todėl jie ieško „domeno priegloba Australijai“.

Viskas gerai, dabar, kai tai aišku, pradėkime!

Kokios yra žiniatinklio prieglobos rūšys?

Yra 4 pagrindiniai prieglobos tipai: Pigus bendras hostingas, VPS talpinimas, skirtas serveris, & Perpardavinėtojų priegloba. Daugeliui skaitytojų (įskaitant ieškančius verslo žiniatinklio prieglobos) norėsite pasirinkti pigią žiniatinklio prieglobos rūšį (pasidalijamąją prieglobą), nes ji puikiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms..

Visai kita istorija, jei bandote internete parduoti 1 000 produktų ar turite klestintį forumą, tokiu atveju geresnis pasirinkimas yra specialus priegloba arba VPS.

Prieš tęsdami šių hostingo tipų palyginimą žiniatinklio prieglobos srityje, turėtumėte suprasti vieną apie prieglobos pasaulį: 99,9% laiko jūs gaunate tai, ką mokate už.

Bendras priegloba

Jei jūsų pagrindinis dėmesys yra skirtas pigios interneto prieglobos paslaugos, štai dėl ko tu atėjai. Nors yra kompanijų, siūlančių nemokamus žiniatinklio prieglobos paketus, jos paprastai neilgai trunka dėl per daug apribojimų. Ką reiškia bendras priegloba, jūsų svetainė bus priglobta serveryje su daugybe kitų svetainių. Kiek kitų svetainių? Tai priklauso nuo prieglobos teikėjo. Kai kurios įmonės viename fiziniame serveryje talpina net 100 svetainių, o kai kurios talpina 20 ar mažiau svetainių. Žmonėms, ieškantiems specialių mažų ir vidutinių verslo žiniatinklio priegloba Australijai, Bendrai naudojamas priegloba greičiausiai yra jums labiausiai vertingas prieglobos tipas. Bendrai naudojamas priegloba netgi gali būti naudojama el. Prekybos svetainėms talpinti (atsižvelgiant į svetainės dydį). Bet kokiu atveju, išdėstykime bendro prieglobos privalumus ir trūkumus.

Argumentai už:

 • Palyginti pigiai, kai svetainių talpinimo išlaidos prasideda nuo 3,95 USD / mėn
 • Viskas veikia lauke
 • Jums nereikia techninių žinių, kad jūsų svetainė veiktų ir veiktų
 • Paprastame „cPanel“ galite padaryti beveik viską
 • Paprastai komplekte yra „WordPress“ 1 spustelėjimo diegimo scenarijai & kitos pagrindinės CMS, tokios kaip „Joomla“, „Drupal“ ir kt.
 • Dauguma kompiuterių planuoja prieglobą „Linux“ & „Windows“ priegloba (ir labiausiai paplitusios kalbos, tokios kaip PHP, „Java“ ir kitos)

Minusai:

 • Jūsų svetainė gali įkrauti lėtai, jei serveris perkrautas per daug svetainių.
 • Jūs esate atviri saugumo grėsmėms, net jei nieko blogo nedarote.
 • Kažkas iš jūsų kaimynų gali pareikalauti daugiau išteklių, todėl jūsų svetainės našumas bus prastesnis.

Atminkite, kad ne visi bendro hostingo planai yra vienodi. Yra planų, kurie teikia į VPS panašų našumą (pavyzdžiui, dažniausiai JAV valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų). Šiuos prieglobos planus atpažinsite pagal jų kainą (gana brangią) – tai puikus balansas tarp pigaus internetinio prieglobos ir ypač aukštos verslo verslo prieglobos. Bendrai naudojama priegloba yra naudinga tinklaraščiams ir mažoms svetainėms, kurioms nereikia daug išteklių.

Jei suderinsite tinkamą bendrą kompiuterį su talpyklos išsaugojimu ir CDN, galite pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Žemiau yra vieno iš mūsų šalutinių projektų, įkeltų iš Melburno, įkėlimo momentinis vaizdas (taip, kad svetainė įkeliama per sekundę!).

svetainės greičio testas

„Cpanel“ – greitas paaiškinimas

Trumpas žodis apie „Cpanel“, dažniausiai naudojamą valdymo skydelį prieglobos pramonėje (tai taikoma daugeliui prieglobos tipų). Jei dar nesate su juo susipažinęs, nesijaudinkite, „Cpanel“ yra labai lengva naudoti. Paprastai jį teikia „WordPress“, „Joomla“ 1 spustelėjimo diegimo programa, & daug kitų sistemų. Tiesą sakant, jei matote, kad tam tikroje Australijoje įsikūrusioje žiniatinklio priegloboje yra išvardytos „Cpanel“ funkcijos, tai yra pliusas! Australijos šeimininkai, kurie naudojasi savo nuosavybės teise esančiomis valdymo pultomis, gali turėti tam tikrų problemų (asmeninė patirtis).

VPS talpinimas

VPS reiškia virtualų privatų serverį. VPS priegloba yra ypatinga prieglobos paslaugų rūšis, kai prieglobos paslaugų teikėjai sukuria daugybę virtualių serverių viename fiziniame serveryje. Jei jūs kada nors žaidėte su virtualiomis mašinomis, jūs jau žinote, apie ką aš kalbu. Nors tai gali atrodyti pažįstama, tai labai skiriasi nuo bendrojo prieglobos. Paprastai įmonės siūlo 2 rūšių VPS talpinimą:

 • Savarankiškai valdomas VPS, jūs kontroliuojate kiekvieną serverio aspektą, įskaitant techninius dalykus.
 • Valdomoje VPS, prieglobos įmonė tvarko didžiąją dalį techninių dalykų, o jūs daugiausia dėmesio skiriate savo verslui. Ši parinktis yra brangesnė.

VPS paslaugų žiniatinklio prieglobos išlaidos svyruoja nuo 30 USD iki 100 USD + per mėnesį ir paprastai taip pat naudojamos žaidimų serveriams talpinti (taigi jos tinka „Minecraft“ prieglobai). Išdėstykime privalumus ir trūkumus.

Argumentai už:

 • Gaunate savo procesorių, RAM ir saugyklą virtualiajame serveryje
 • Žymiai geresnis pasirodymas
 • Visiška kontrolė ir prieiga prie šaknies

Minusai:

 • Daug brangesnis nei pigesnis bendras hostingas.
 • Norėdami prižiūrėti serverį, turėsite turėti techninių žinių
 • Jei ne, gali tekti pasamdyti sistemos administratorių

Dedikuotas priegloba

Dedikuoto serverio priegloba yra pats galingiausias pasirinkimas. Užuot turėję dalytis ištekliais su kitais žmonėmis – tai iš esmės yra abu viršutiniai 2 prieglobos tipai, gausite visiškai veikiantį fizinį serverį patys. Tai tinka tiek pat, kiek ir serverio veikimui. Tačiau neigiamas aspektas yra tas, kad skirtas priegloba yra beprotiškai brangus. Štai kodėl šis prieglobos tipas visų pirma skirtas didelėms įmonėms, turinčioms daug išteklių reikalaujančias svetaines ir žiniatinklio programas. Paprastai kainos prasideda nuo 100–200 USD per mėnesį.

Perpardavinėtojų priegloba

Australijos perpardavinėtojų priegloba paprastai naudojasi tik žiniatinklio agentūros ar atskiri interneto dizaineriai, norintys pradėti priglobti savo klientus. Šie planai suteikia jums galimybę sukurti skirtingas paskyras vienam klientui ir valdyti jas visas naudojant vieną prietaisų skydelį (geriausia WHM kartu su „Cpanel“), nustatant pralaidumą & vietos apribojimai, papildomo domeno apribojimai ir dar daugiau. Perpardavinėtojų planai tikrai yra brangesni nei įprastas prieglobos paketas, nes jie leidžia priglobti kelias svetaines, kurių kiekviena turi savo „Cpanel“.

Web hostingo serveriai Australijoje

Žiniatinklio prieglobos serverio vietos: Australijoje arba iš jos?

Jei gyvenate Australijoje, turėtumėte ieškoti žiniatinklio prieglobos, esančios Australijoje arba netoli jos, tai yra taip paprasta. Kodėl? Nes, pavyzdžiui, jei priglobiate savo svetainę serveryje JAV, greičiausiai susidursite su įdomiomis problemomis, tokiomis kaip atsilikimas, lėtesnis įkėlimo laikas, vėlavimai ir tt. Serverio vieta yra svarbi, tačiau nesijaudinkite apie tai konkretaus miesto lygmeniu. , todėl nesvarbu, ar ieškote geriausių žiniatinklio prieglobų Brisbene, Sidnėjuje (pvz., „Digital Pacific“) ar Melburne … vis tiek greičio skirtumo nepastebėsite.

CDN naudojimas: „Going Global“

Atsižvelgiant į tai, vien todėl, kad jūsų svetainė yra priglobta konkrečiame serveryje, tam tikroje vietoje, dar nereiškia, kad negalite pasiekti greito įkrovimo laiko visame pasaulyje, kiekvienoje šalyje. Naudodamiesi CDN, savo svetainę galite aptarnauti visur su minimaliu vėlavimu.

CDNCDN arba turinio pristatymo tinklas yra geografiškai paskirstytas serverių tinklas, kuris naudos svetainės lankytojus, kad jūsų artimiausio mazgo ar serverio talpykloje išsaugotų jūsų svetainės turinio versiją. Tai ne tik padeda pakrovimo laikams, bet ir gali blokuoti nepageidaujamus elektroninius laiškus, padidinti saugumą ir apsaugoti jus nuo galimų DDOS atakų. Vienas iš populiariausių CDN yra „CloudFlare“. Jie iš tikrųjų turi nemokamą planą, o daugybė žiniatinklio prieglobų su jais integruojasi gana sklandžiai..

Serverio Uptime

Turite žinoti, ar galite pasikliauti savo Australijos prieglobos įmone, kad teiktumėte stabilius serverius ir maksimalų serverio veikimo laiką. Pradėjome stebėti ir pagrindinių pagrindinių prieglobos paslaugų veikimo laiką, ir reagavimo laikus žiniatinklio prieglobos būsenos puslapyje. Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų garantuoja, kad jūsų veikimo laikas bus 99,9%. Deja, ne visada taip yra, tačiau išlaikant maksimalų veikimo laiką. Jums reikia patikimo interneto prieglobos paslaugų teikėjo.

Disko talpa

Saugojimo kiekis reiškia, kiek failų galite įkelti į serverį. Dienoraščiams ir mažoms Australijos svetainėms jums nereikės daugiau nei poros GB, tai yra tai, ką siūlo pigiausios žiniatinklio prieglobos įmonės. Bet jei jūs norite priglobti didesnę svetainę, turėtumėte gauti prieglobos planą su didesne talpa. Įsitikinkite, kad suteikėte pranašumą įmonėms, kurios vietoj įprastų HDD naudoja duomenų saugojimui SSD diskus. SSD atminties skaitymo ir rašymo greitis yra iki x10 geresnis.

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

Daugelis svetainių prieglobos paslaugų reklamuoja šiuos du dalykus kaip vieną. Tačiau jie yra visiškai skirtingi. Pralaidumas – tai duomenų perdavimo greitis. Duomenų perdavimas, kita vertus, rodo duomenų srautą, kurį sukuria jūsų svetainė – paprastai matuojamą ir ribotą per mėnesį. Duomenų perdavimas priklauso nuo to, kiek lankytojų turite ir kiek jūsų failų yra. Taigi būtinai patikrinkite, kokia yra jūsų pasirinkto prieglobos plano riba. Kai kurie Australijos prieglobos centrai ne tik neribotą pralaidumą, bet ir duomenų perdavimą.

Greitis ir reagavimo laikas

Serverio greitisNors tai gali atrodyti lengva, jis iš tikrųjų yra daugiasluoksnis. Daugelis žmonių mano, kad norint gauti greičiausią žiniatinklio prieglobos paslaugą, reikia derinti serverio veikimą ir Australijoje esančią vietą, o tai reiškia, kad tol, kol serveris veikia sklandžiai, o duomenų centras yra Australijoje (kaip minėta aukščiau), jis turėtų būti gerai. Vis dėlto tai tikrai nėra tas atvejis.

Tiesą sakant, Singapūre ar užjūryje yra keletas žiniatinklio prieglobos serverių, kurių serveriai yra pranašesni nei AU (pavyzdžiui, „Hostinger“). Tiesa ta, kad geriausi pagrindiniai kompiuteriai dažniausiai naudoja pagal užsakymą sukurtas sistemas ir scenarijus, kad iš savo duomenų centrų išstumtų kuo daugiau našumo. Jei derinsite tai su pranašesne aparatine įranga ir tokiomis funkcijomis kaip serverio talpyklos kaupimas, PHP7 palaikymas, „LiteSpeed“ integracija, Australijos žiniatinklio prieglobos konkursas išplis iš vandens. Teisinga serverio konfigūracija tikrai gali pakeisti pakrovimo laikus ir greitį. Tiesiog patikrinkite „SiteGround vs HostGator“ palyginimą, ar ten nėra skirtumo (ir nepamirškite, kad „Google“ teigimu, svetainės greitis dabar yra reitingo faktorius, todėl svarbu taip pat SEO).

Mes naudojame „Keycdn“ ping įrankį, kad patikrintume, ar mūsų svetainių prieglobos paslaugų teikėjai reaguoja.

(atgal į palyginimų lentelę)

Pagalba klientams

Jei konkrečiai ieškote geriausios svetainių prieglobos, norite įsitikinti, ar jų palaikymo komanda yra patikima. Pirmiausia apžvelgiame palaikymo galimybių skaičių ir jų reagavimo laiką. Tai gali būti palaikymas telefonu, tiesioginiai pokalbiai, palaikymo bilietai, išsami žinių bazė ir net vaizdo įrašų vadovėliai.

Mes nustatėme, kad palaikymo bilietai vis dar yra veiksmingiausias būdas išspręsti daugumą problemų, be to, jie yra lengviausiai keičiami žiniatinklio prieglobai (tai yra ypač svarbu, kai visas serveris užgęsta ir jie gauna didžiulį skundų antplūdį)..

Tuomet turime apsvarstyti, ar priimančioji įmonė paskiria savo paramą, ar tai yra vidinė, abi galimybės turi savo pranašumų ir trūkumų, o užsakomosios paslaugos yra labiau pritaikomos mastui ir nuoseklumui, tačiau vidinė parama dažniausiai būna greitesnė rutulyje ir dar daugiau. nusimanantis.

El. Pašto funkcijos

Jei norite, kad visas hostingo paketas būtų pateiktas iš vieno teikėjo, turite patikrinti, ar nėra el. Pašto funkcijų (paprastai tai yra svarbiau žmonėms, ieškantiems verslo žiniatinklio prieglobos, nes jiems tikriausiai reikės kelių el. Pašto adresų). Ne visos žiniatinklio prieglobos paslaugos leidžia kurti domenų el. Pašto abonementus. Jei jie tai daro, patikrinkite, ar jie teikia žiniatinklio pašto sąsają, galbūt siūlo neribotą el. Pašto adresą (paprastai to nėra, bet niekada nežinote) ir integraciją su išorinėmis paslaugomis. Be to, saugokitės apribojimų. Kai kurie teikėjai leidžia jums sukurti iki 100 el. Pašto adresų arba siųsti 200 el. Laiškų per valandą.

„Web Host“ atsarginės kopijos

Atsarginės kopijos yra labai svarbios, bet, deja, daugumai žmonių jų nėra prioritetų sąraše. Turėsite reguliariai kurti atsarginę savo svetainės, duomenų bazės ir el. Pašto failų atsarginę kopiją (geriausia – su kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis). Patikrinkite, ar įmonė siūlo atsargines kopijas ir kaip dažnai jie sukuria atsargines failų atsargines kopijas. Taip pat sužinokite, kaip atkurti failus, jei kažkas negerai. Kai kurios įmonės ima mokestį už atsarginės kopijos atkūrimą, o kai kurios teikia paslaugą nemokamai.

Papildomų domenų / duomenų bazių skaičius

Tai svarbu, jei su savo svetainės talpinimo planu planuojate priglobti daugiau nei vieną svetainę. Pigesni hostingo planai dažnai apsiriboja tik viena svetaine.

Nepaisant to, jei matote nepaprastai pigių planų su neribotais domenais, žinokite, kad kuo daugiau domenų pridėsite, bendras našumas greičiausiai smuks greičiu žemyn. Taip yra todėl, kad serverio ištekliai nebus keičiami pagal naudojamų domenų skaičių, todėl visų jūsų svetainių našumas bus tikrai prastas.

SSL sertifikatai

Apsaugoti savo svetainę naudojant SSL sertifikatą greitai tampa reikalavimu, o ne galimybe, todėl reikia ne tik el. Prekybos svetainių, bet ir visos kitos. „Google“ net ne https svetaines pažymės kaip nesaugias, o tai turės įtakos jūsų konversijų rodikliams. SSL (Secure Sockets Layer) iš esmės yra šifruoto ryšio tarp serverio (žiniatinklio prieglobos) ir kliento (naršyklės) nustatymo technologija. SSL leidžia saugiai perduoti asmeninę informaciją, pvz., Kredito kortelių numerius ir prisijungimo duomenis.

SSL sertifikatas Australijoje

Kai tyrinėjate potencialius internetinius kompiuterius, įsitikinkite, ar jie siūlo nemokamus SSL sertifikatus (pageidautina, naudojant lengvai įdiegiamą 1 paspaudimo parinktį, tokią kaip „SiteGround“). Jei jų nėra, vis tiek galite gauti nemokamą sertifikatą iš „Let’s Encrypt“ ir paprašyti pagrindinio kompiuterio įdiegti jį už jus. Atsižvelgiant į tai, geriausia Australiją primenanti svetainė turėtų tai pasiūlyti nemokamai.

Visuotinis serverių tinklas

Ir štai, gali atrodyti, kad nepaprastai sunku aprėpti visus taškus, o tik žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite visas jūsų rastų Australijos žiniatinklio prieglobos įmonių specifikacijas, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Dažnai užduodami klausimai

Koks yra geriausias žiniatinklio priegloba smulkiajam verslui?

Mūsų manymu, geriausias mažų įmonių interneto kompiuteris yra „Hostinger“. Tai, be abejo, yra geriausias kainos vertintojas, jei žiūrite į jų paslaugų kokybę. „Hostinger“ savo pagrindiniame plane siūlo 10 GB vietos diske, o kartu su nemokamu SSL, SSD talpinimu, palaikymu visą parą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jie taip pat labai gerai išlaiko savo serverių saugumą ir sklandų veikimą.

Kiek kainuoja interneto priegloba per metus?

Žiniatinklio priegloba gali kainuoti tik 20 USD per metus, nors tai būtų pigiausia. Jei norite kokybiško žiniatinklio prieglobos savo verslo svetainei ar tinklaraščiui, tuomet galite tikėtis mokėti maždaug 60 USD per metus. Tai gali būti brangesnė, jei norite priglobti didesnes svetaines, pvz., El. Prekybos parduotuves, nes gali prireikti daugiau vietos diske ar procesoriaus išteklių ir RAM.

Kaip aš galiu nemokamai talpinti savo svetainę?

Galite nemokamai talpinti savo svetainę naudodami „WordPress.com“ ir panašias paslaugas. Jie rūpinasi viskuo, bet jūs užstrigsite su subdomenu, o ne su labiau profesionaliu domenu (yourbusiness.com.au). Naudojant „WordPress“ tai būtų jūsų verslas.wordpress.com, kitos paslaugos, siūlančios panašų nemokamą prieglobą, būtų „Wix“ ir „Blogger“.

Ar galiu priglobti savo svetainę „Google“?

„Google“ nepriima įprastų ar verslo svetainių. Norėdami priglobti savo svetainę, turite turėti specialų interneto prieglobos paslaugų teikėją. „Google“ priklauso paslauga, vadinama „Blogger“, leidžianti nemokamai gauti pagrindinę svetainę, tačiau būsite pririšti prie konkrečios turinio valdymo sistemos be daug lankstumo kuriant dizainą..

Ar galiu savo kompiuteryje laikyti savo svetainę??

Savo svetainėje galite priglobti savo kompiuterį naudodamiesi vietine instaliacija. WAMP yra teisingas terminas, kurį reikia naudoti, ir jūs galite naudoti „WampServer“, kad įdiegtumėte visą krūvą. Tai nėra labai lengva padaryti, jei nesate susipažinę su tokiais dalykais kaip „MySQL“, PHP, „Apache“ ir tt. Paprasčiausias dalykas, kurį galite padaryti, būtų sekti internetinį vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ vietoje..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map