9 geriausi tinklalapių kūrėjai (palyginimas)

svetainių kūrėjaiKurį svetainės kūrėją pasirinkti??


Rinkoje yra daugiau nei 50 skirtingų internetinių svetainių kūrėjų.

Kiekvienas iš šių įrankių žada lengvai ir pigiai sukurti svetainę.

Bet kaip su jų realiu pritaikomumu ir našumu? O kaip dėl lankstumo – ar galite sukurti internetinę parduotuvę ar tinklaraštį?

Mes nusprendėme skirti šiek tiek laiko ir pinigų, kad pasirašytume, išbandytume ir apžvelgtume 9 populiariausius internetinių svetainių kūrėjus.

Mes taip pat sukūrėme paprastą „5 minučių“ bandymo vietą su kiekvienu statybininku ir stebėjome jų veikimo laiką ir greičio rodiklius 12 ir daugiau mėnesių.

Bet pirma:

Kas turėtų naudoti svetainių kūrėją? Ar tai tau?

Tinkamai naudojant, svetainių kūrėjai yra puikus privalumas. Deja, jie netinka visiems. Atsižvelgiant į tai, tikriausiai jums tai tinka jei norite sukurti:

 • Smulkaus verslo svetainė
 • Asmeninė svetainė (tinklaraštis)
 • el. prekybos svetainė (internetinė parduotuvė), skirta parduoti produktus ar paslaugas

… Ir norite to greitai ir pigiai.

Tikriausiai ne jums, jei:

 • Esate patyręs žiniatinklio kūrėjas / dizaineris, žinantis HTML, CSS ir PHP
 • Norite sukurti svetainę, kuri yra labai sudėtinga ir didelė

Visiškas atskleidimas: Mes, hostfacts.com, uždirbame komisinius, jei galų gale perkate svetainių kūrėją naudodamiesi šios apžvalgos nuorodomis. Dėkojame už palaikymą (žr. Mūsų peržiūros procesą).

9 geriausi 2020 m. Svetainių kūrėjai

Štai 9 populiariausių svetainių kūrėjų sąrašas:

1. Wix.com

„Wix“ pagrindinis puslapis

 • Privalumai naudojant „Wix“ 

+ Labai lengva naudoti (vilkite ir upuść)
+ Nemokama versija & nemokama bandomoji versija
+ 630+ temos ir šablonai
+ Tinka svetainėms, tinklaraščiams, internetinėms parduotuvėms
+ Patikimas atlikimas
+ AI statytojas (5 min. Svetainė)
+ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

  • Su „Wix“ naudojimo trūkumai

Nėra tiesioginių pokalbių, tik bilietai / telefonas
El. Pašto paskyros kainuoja papildomai

„Wix“ tinklalapio kūrėjas yra kartu 630 temų kurie tinka daugeliui skirtingų verslų, asmenų ir ne pelno siekiančioms įmonėms.

Jie suskirstė savo temas į kategorijas pagal fotografiją, aplanką, keliones, maistą, grožį ir dar daugiau. Be to, jie turi daug temų, kurios geriausiai tinka tinklaraščiui, internetinei parduotuvei ar verslo svetainei:

„Wix“ šablonai

Be kelių teminių piešinių, „Wix“ taip pat leidžia savo vartotojams pasirinkti iš daugiau nei 100 skirtingų šriftų. Jei to nepakanka, galite įkelti savo pasirinktinius šriftus. Jei jums reikia kokių nors vaizdų savo svetainei, juose yra daugiau nei 1 000 vaizdų biblioteka.

Naudodami „Wix“ galite sukurti galeriją, kurioje parodysite savo darbus. Jie taip pat apima nemokamą „favicon“ ir logotipų kūrėjas. Jei neturite savo svetainės logotipo, šis įrankis tikrai gali padėti jį sukurti (net jei neturite projektavimo įgūdžių).

Taip pat teisinga sakyti, kad „Wix“ yra šiek tiek daugiau nei tik „svetainių kūrėjas“. Naudodamiesi „Wix“ galite sukurti internetinę parduotuvę, kurioje galėsite parduoti savo produktus, kurti kuponus ir siųsti el. Laiškus el. Paštu..

Be to, skirtingai nuo daugelio kitų populiarių svetainių kūrimo įrankių, „Wix“ įtraukė: nuvilkite funkciją – tai leidžia sukurti svetainę kiek įmanoma paprasčiau. Štai kaip „Wix“ veikia vilkimas:

„Wix Drag and Drop“ redaktorius

Nuvilkimas yra „Wix“ funkcija, leidžianti tiesiog pertvarkyti savo svetainę, pridėti skyrius / blokus ir atlikti pakeitimus, kurie leidžia beveik akimirksniu paskelbti ir pakeisti jūsų svetainę.

Be to, jie neseniai pridėjo naują funkciją, vadinamą ADI. Trumpai tariant, būtent AI sukuria jums visiškai unikalią svetainę per mažiau nei kelias minutes. Pateikdama tik keletą paprastų klausimų, „Wix AI“ sukurs jūsų verslui ir poreikiams tinkančią svetainę. Nei viena svetainė niekada neatrodys vienoda, tai reiškia, kad galite gauti visiškai tinkintą svetainę.

„Wix“ vartotojai taip pat gali redaguoti savo svetainę kituose įrenginiuose, kaip jie turi „iOS“ ir „Android“ programos prieinama. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – prie vienos svetainės gali būti priskirti keli redaktoriai / autoriai, o tai labai naudinga, jei turite didesnę komandą ar organizaciją, kuri tvarkys svetainę / parduotuvę. Jų parama teikiama telefonu ir bilietų pardavimo priemonėmis.

Kai prisiregistruosite naudoti „Wix“, jie taip pat bus atsakingi už jūsų svetainės prieglobą ir įsitikinimą, kad ji greitai įkeliama. Per pastaruosius 12 mėnesių stabilus veikimo laikas buvo 99,98%, o puslapio greitis – 412 ms, o tai, palyginti su daugeliu kitų, yra geras.

„Wix“ taip pat siūlo nemokamą planą išbandyti jų paslaugas. Kiekvienas gali susikurti sąskaitą ir iškart pradėti kurti svetainę. Vienintelis įspėjimas yra tas, kad jūs negalite susieti savo domeno vardo, o jūsų svetainėje bus „Wix“ skelbimai. Jei jums patinka tai, ką sukūrėte, visada galite atnaujinti vėliau.

Kainų apžvalga:

 • Visi planai pateikiami naudojant 14 dienų nemokamą bandomąją versiją
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Visuose metiniuose planuose yra nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 12,95 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 13 USD / mėn. Ir apima 2 GB pralaidumą bei 3 GB saugyklą
 • Pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 23 USD / mėn. Ir apima neribotą pralaidumą ir 20 GB saugyklą
 • Kiekviena el. Pašto sąskaita per „Google Suite“ kainuoja 6 USD / mėn

Mūsų bandymų svetainė sukurta naudojant Wix.com
„Wix“ veikimo ir greičio duomenys

2. „ConstantContant.com“ (CTCT kūrėjas)

 • Nuolatinis kontaktinis statybininkas

  Privalumai naudojant CTCT Builder

+ Paprastas ir paprastas naudoti
+ Nemokama versija
+ Apima AI statybininką
+ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
+ Didelis nemokamų vaizdų pasirinkimas
+ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

  • Trūkumai naudojant CTCT Builder

Vietoje šablonų naudoja maketus
– Sunku redaguoti / tinkinti vaizdus

Pastovių kontaktų kūrėjas klientams teikia nukreiptą AI vedlį, kuris sukuria visiškai tinkintą svetainę, į kurią galite pridėti turinio pasiūlymų ir suasmenintų vaizdų..

AI kūrėjas automatiškai sukuria mobiliesiems skirta svetainė kurie visuose įrenginiuose atrodys stulbinančiai. Redaguoti savo naujai sukurtą svetainę lengva naudojant iš anksto sukurtas parinktis, teksto, spalvų ir vaizdų redagavimo įrankius (ji taip pat integruota su „Unsplash“, suteikiančia prieigą prie daugiau nei 1 milijono aukštos kokybės vaizdų). Be to, ji siūlo pašto automatizavimas, trečiųjų šalių įskiepiai ir palaiko automatinį sinchronizavimą su socialiniais tinklais.

Nuolatiniai kontaktų kūrėjų šablonai

Kiekviena svetainė, sukurta naudojant „Constant Contact Builder“, priklauso nuo patikimo ir greito turinio paskirstymo tinklo (CDN), kuris lankytojams suteikia galimybę bet kuriuo metu gauti greičiausią įkeltą versiją. Šios svetainės kūrėjas siūlo AI logotipų kūrėjas o tai reiškia, kad jums nereikės rūpintis, kad jūsų prekės ženklas būtų tinkamas.

Pastovų kontaktą su AI statybininku lengva dirbti. Jums tereikia atsakyti į keletą klausimų ir svetainių kūrėjas sukuria personalizuotą svetainę pagal jūsų atsakymus.

Naudodamiesi AI palaikančiu statybininku, galite lengvai pridėti naujų puslapių, redaguoti skyrius ir tinkinti išdėstymus, kad būtų galima greitai ir lengvai sukurti savo svetainę greitai..

Nuolatinis kontaktinis internetinis dizaineris

Pastovių kontaktų kūrėjas siūlo integraciją su pagrindiniais mokėjimo šliuzais, įskaitant „Paypal“ ir „Stripe“.

Integracija su „Unsplash“ vaizdų biblioteka suteikia klientams prieigą prie daugiau nei milijono kokybės vaizdų, o tai gali užimti didelę skiriamąją gebą turinčių vaizdų ir nuolat gauti kokybės nuotraukas iš jūsų rankų naštą..

Šios svetainės kūrėjas siūlo: laisvas planas (nereikia kreditinės kortelės) ir ji turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Nemokamas planas suteikia jums galimybę priprasti prie platformos ir nuspręsti, ar vėliau norite atnaujinti ją naudodamos papildomas funkcijas. Tačiau el. Pašto abonentų sąrašas apsiriboja nemokamu planu.

Priežastis, kodėl ši platforma yra toks galingas el. Pašto rinkodaros sprendimas, yra ta, kad ji suteikia jums galimybę siųsti tikslinius el. Laiškus, kuriuos galite suasmeninti. Čia taip pat siūlomos puikios funkcijos, tokios kaip svetainių analizė, potencialių klientų rinkimo formos ir įvykių registravimo parinktis, kurios gali padėti paskatinti lankyti renginius.

Platforma siūlo: 24/7 tiesioginis pokalbis, palaikymas el. Paštu ir telefonu. Be to, „Constant Contact Builder“ yra protingas pasirinkimas elektroninės komercijos savininkams, nes ši platforma leidžia klientams įkurti internetinę parduotuvę net ir naudojant nemokamą bandomąją versiją. Be to, klientams, kurie gaus „Business Plus“ planą, nėra jokių operacijų mokesčių.

Mūsų bandymo svetainė su „Constant Contact Builder“ parodė stabilų 99,98% veikimo laiką ir 264 ms puslapio greitį. Apskritai, „Constant Contact Builder“ yra tvirta ir prieinama galimybė mažoms įmonėms, el. Pašto rinkodaros naujokėms ir verslo savininkams, neturintiems techninių žinių, nenorintiems užsitęsti ilgai trunkančio svetainių kūrimo proceso..

Kainų apžvalga:

 • Galimas nemokamas planas
 • Visuose planuose yra nemokamas SSL sertifikatas (https: //)
 • Visuose mokamuose planuose yra nemokamas domenas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 22,00 USD per metus
 • Pigiau mokamas planas kainuoja 10 USD / mėn. Ir apima neribotą pralaidumą ir saugyklą
 • e-komercija įtraukta net į nemokamą planą, tačiau apsiriboja 3 elementais ir turi 3% operacijos mokestį (neribotas ir 0% mokestis su „Business Plus“ planu)

Mūsų bandymo svetainė sukurta naudojant ConstantContact.com
CTCT statytojo veikimo laikas ir greičio duomenys

3. SITE123.com

 • SITE123

  SITE123 naudojimo pranašumai

+ Tinka mažoms svetainėms, pvz., Tinklaraščiams
+ Nemokamas ribotas planas su skelbimais
+ Gali pridėti internetinės parduotuvės funkciją
+ Gali pridėti galeriją
+ Svetainių vertimo funkcija

  • SITE123 naudojimo trūkumai

Jokio vilkimo ir kritimo
– Ne viskas yra visiškai pritaikoma

„SITE123“ yra nesudėtingas svetainių kūrėjas, leidžiantis per kelis paspaudimus susikurti smulkaus verslo svetainę, tinklaraštį ar el. Prekybos svetainę. Galite pradėti naudodamiesi kai kuriais jų aukštos kokybės šablonais – visi SITE123 šablonai visiškai reaguoja ir yra optimizuoti mobiliesiems įrenginiams.

SITE123 šablonai

SITE123 yra lanksti, kai reikia įkelti vaizdus, ​​keisti šriftus ir spalvų schemas bei koreguoti naujos svetainės pagrindinio puslapio struktūrą ir dizainą, nors šablonų pakeisti negalėsite, kai jūsų svetainė taps vieša. Platformoje yra šimtai nemokamų akcijų vaizdų ir prieiga prie „Google“ šriftų bibliotekos. Jis integruoja programas vos keliais paspaudimais ir gali susieti su 25 skirtingomis socialinės žiniasklaidos platformomis.

Šis konkretus svetainių kūrėjas teikia alternatyvą „nuvilkite“ svetainių kūrėjams pasirinkdami suteikti klientams supaprastintą parinktį, leidžiančią jiems įkelti savo turinį į rėmo išdėstymą. Įspėjimas yra tas, kad nors lengva sąsaja pagreitina sąrankos procesą, ji sumažina pritaikomumą.

SITE123 nuo kitų svetainių kūrėjų ypač išskiria tai, kad ji leidžia klientams kurti daugiakalbes svetaines. Tai yra tvirta galimybė tarptautinėms įmonėms, nes joms nereikės turėti kelių svetainių kitomis kalbomis, o tik savo svetainių papildomomis versijomis kalbomis..

SITE123 padeda klientams praturtinti savo svetainės turinį, pateikdama jiems išsamų svetainės papildinių sąrašą, įskaitant analizės įrankius, tiesioginių pokalbių palaikymą, rinkodarą ir žiniatinklio valdytojo įrankius..

Platforma siūlo tinkamą SEO funkcionalumą – klientai gali redaguoti meta ir pavadinimų aprašus, tinkinti URL ir pridėti paveikslėlių alt tekstą. „Google Analytics“ taip pat yra SITE123 svetainės papildinių sąrašo dalis.

Ši platforma siūlo 24/7 tiesioginiai pokalbiai ir palaikymas telefonu bet kokio tipo techninei pagalbai. Jie taip pat siūlo prieigą prie savo žinių centro, kuriame yra nemokami patarimai, kaip naudotis jų įrankiais ir funkcijomis, o klientai taip pat gali sužinoti apie „YouTube“ kanalo svetainių kūrėjų vadovus, norėdami gauti daugiau informacijos.

Naudodamiesi „SITE123“, galite lengvai suaktyvinti su domenu susijusius el. Laiškus, kurie yra ypač svarbūs reklamuojant svetaines ir gerinant verslo reputaciją.

SITE123 užpakalinė programa

Klientai gali priimti „PayPal“ ir „Stripe“ mokėjimus internetu per platformą. Kupono kodus taip pat galima pristatyti per socialinę žiniasklaidą ir el. Pašto rinkodarą. Be to, SITE123 siūlo nemokamą SSL sertifikatą, kad įsitikintumėte, jog nepatirsite jokios neteisėtos prieigos..

Per pastaruosius 12 mėnesių SITE123 pristatė stabilų 99,87% veikimo laiką ir 724 ms puslapio greitį. Deja, nuo rugsėjo pradžios SITE123 neleido „Pingdom“ sekti jų svetainių. Mes paprašėme jų tiesioginių pokalbių palaikymo, tačiau jie negalėjo mums padėti..

Kainų apžvalga:

 • Galima nemokama versija
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Visuose metiniuose planuose yra nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 13,00 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 8,45 USD / mėn. Ir apima 5 GB pralaidumą bei 10 GB saugyklą
 • Pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 14,45 USD / mėn. Ir apima 45 GB pralaidumą bei 90 GB saugyklą
 • Ribotos el. Pašto paskyros (nemokama – 0, išplėstinė – 2, profesionali – 5, auksinė – 10)

Mūsų bandymų svetainė sukurta naudojant SITE123.com
SITE123 nuo rugsėjo užblokavo „Pingdom“ stebėjimą. Čia pateikiami ankstesni mūsų veikimo laiko ir greičio duomenys

4. Squarespace.com

 • Kvadratas

  Privalumai naudojant kvadratinę erdvę

+ Paprasta naudoti, naudoja vilkimą
+ Šiuolaikiškos 70 ir daugiau metų temos ir šablonai
+ Labai intuityvus
+ Patikimas palaikymas el. Paštu
+ Geras priedų funkcijų pasirinkimas
+ Geriausiai tinka kūrybiniam verslui / žmonėms

  • Cons iš Usikvadratiniame plote

Didelės mėnesinės išlaidos
Ribota trečiųjų šalių integracija

„Squarespace“ yra svetainių kūrėjas, siūlantis daugiau nei 100 gerai suplanuotų temų, reaguojančių ir į telefonus, ir į planšetinius kompiuterius. Kalbant apie dizainą, šriftus, dydžius ir vaizdus, ​​„Squarespace“ yra tobula siekianti platforma. Jų svetainės stilių meniu suteikia galimybę lengvai pritaikyti šablonus. Neabejotinai platforma atitinka jos sukurtos etiketės „Sukurk gražią“ versiją.

Erdvės šablonai

Vienas didelis „Squarespace“ pranašumas, palyginti su kitais svetainių kūrėjais, yra tai, kad tai suteikia galimybę perjungti šablonus neprarandant jokio turinio. Platforma leidžia net naudoti kelis šablonus tai pačiai svetainei vienu metu. Jei jums svarbu, kad jūsų svetainė būtų pritrenkiančio dizaino, „Squarespace“ suteikia kūrybinę laisvę kurti unikalius šablonus keičiant savo fotografijas, tačiau jie turi būti didelės skiriamosios gebos.

Jei jus domina internetinių dienoraščių rašymas, „Squarespace“ yra tvirta galimybė, nes ji klientams siūlo daugybę patogių funkcijų, įskaitant kelių autorių funkcijas, planavimą paštu, AMP palaikymą ir net galimybę priglobti savo turimą transliaciją..

Yra keturios „Squarespace“ programos mobiliesiems. Geriausias tiesiog vadinamas kvadratine erdve ir suteikia jums galimybę pertvarkyti beveik visus savo svetainės aspektus, įskaitant tinklaraščius, parduotuvę ir puslapius..

Platforma siūlo tvirtas SEO optimizavimo galimybes, įskaitant galimybę tinkinti meta aprašymą, žymas ir URL (bet kuriame puslapyje). Galite pridėti vaizdų tekstą, tačiau jis yra sudėtingesnis, palyginti su kitais svetainių kūrėjais.

Nors „Squarespace“ siūlo puikų priedų funkcijų, įskaitant socialinės medijos valdiklius, galerijos valdiklius, įrankius restoranams ir susitikimų planavimą, pasirinkimą, nepalaiko plėtinių ir trečiųjų šalių programų. Trečiųjų šalių programas galima įgyvendinti tik tuo atveju, jei kaip kūrėjo įrankių rinkinį naudojate „Kodo injekciją“.

„Squarespace“ leidžia elektroninės komercijos svetainėms pridėti internetinę parduotuvę su sąsaja, kurioje jie gali lengvai valdyti produktus, užsakymus, atsargas ir kuponų nuolaidas. Mokėjimą galima apdoroti naudojant „Stripe“, „Apple Pay“ ir „PayPal“. „Square“ neleidžia atlikti papildomų mokėjimų.

„Squarespace“ sąsaja atrodo patraukliai ir minimalistiškai, tačiau ji nėra intuityvi. Jo patogumas leidžia kažko norėti – nes jums reikia nuolat išsaugoti naujus pokyčius, kurie gali užtrukti.

Lauko erdvės užpakalinė dalis

Platformoje yra 6 sąsajų kalbos (EN, ES, FR, DE, IT, PT), tačiau ji nėra labai tvirta kuriant daugiakalbes svetaines, nes ji remiasi tik „Google“ vertimais.

Neseniai „Squarespace“ išleido keletą nuostabių naujų funkcijų – Viršelio puslapis, „G Suite“, ir „Getty“ vaizdai. Naujausioje jos versijoje (7 versija) įdiegtos puikios redagavimo funkcijos, įskaitant galimybę tiesiogiai redaguoti turinį naudojant tiesioginį redagavimą.

Per pastaruosius 12 mėnesių stebėjome „Squarespace“ veikimą naudodamiesi savo bandymų svetaine, o platforma pasiekė stabilų 99,99% veikimo laiką ir 587 ms puslapio greitį..

Platforma teikia klientų aptarnavimą visą parą, visą parą, tiesioginius pokalbius ir bilietus el. Paštu, tačiau nesiūlo palaikymo telefonu. Be to, jie turi puikią žinių bazę su gairėmis ir vaizdo įrašais.

Kainų apžvalga:

 • 14 dienų nemokamas bandymas su geriausiomis funkcijomis
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Į visus metinius planus įtrauktas nemokamas domeno vardas pirmaisiais metais, atnaujinus 20,00 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 12 USD / mėn. Ir apima neribotą pralaidumą ir saugyklą
 • Pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 26 USD / mėn. Ir apima neribotą pralaidumą ir saugyklą
 • 1 nemokama „Gsuite“ sąskaita metams atnaujinama 6 USD / mėn. Per „Google Suite“

Mūsų bandymų svetainė sukurta naudojant „Squarespace“
Duomenys apie kvadrato erdvės veikimo laiką ir greitį

5. „HostGator.com“ („Gator Builder“)

 • „HostGator“ svetainių kūrėjų apžvalga

  „Gator Builder“ naudojimo pranašumai

+ Paprastas ir paprastas naudoti
+ Taupus
+ 200 ir daugiau svetainių šablonų
+ Nemokama vaizdų galerija
+ Pigiai

  • Minusai apie Unuodėmėg „Gator Builder“

Lėtas klientų aptarnavimas
Jokio nemokamo plano ar bandomosios versijos

„Gator“ yra populiarus svetainių kūrėjas, leidžiantis sukurti smulkaus verslo svetainę, tinklaraštį ar el. Prekybos svetainę.

Platforma siūlo intuityvų nuvilkite redaktorių sukurti savo svetainę. Jame yra saujelė gerai suprojektuotų šablonų, kuriuos nepaprastai lengva pritaikyti naudojant paprastą redaktorių – vilkimas, nuleidimas ir publikavimas yra maksimaliai supaprastinti.

Visi jų profesionalūs šablonai yra pritaikyti mobiliesiems, todėl klientai gaus interaktyvią svetainę, pilnai optimizuotą mobiliesiems, o tai gali žymiai pagerinti jų svetainės vartotojų patirtį. Galite pasirinkti iš daugiau nei 200 profesionaliai sukurtų svetainių šablonų, ir jie turi ekspansyvų įmontuota fotografijų biblioteka kur taip pat galite gauti kokybiškas nuotraukas.

„Gator“ šablonai

Platformoje yra integruota svetainių analizė, kuri informuoja klientus apie svarbią svetainės statistiką, pavyzdžiui, svetainės lankytojų skaičių ar pagrindinius jūsų srauto generavimo šaltinius. Kiekvienas „Gator“ planas pateikiamas su nemokamas SSL sertifikatas kuris automatiškai pridedamas prie kiekvieno domeno, todėl galite būti tikri, kad jūsų svetainė apsaugota nuo neteisėtos prieigos.

„Gator“ nėra didelio našumo kūrėjas ir netinka sudėtingoms svetainėms, tačiau yra labai geras asmenims, neturintiems technikos žinių, norintiems pradėti mažą verslą ar asmeninį tinklaraštį. Atsižvelgiant į tai, „Gator“ yra palyginti naujas svetainių kūrėjas, todėl labai tikėtina, kad laikui bėgant jis bus atnaujintas.

„HostGator“ svetainių kūrimo priemonės užrašai

Kai kalbama apie mažas elektroninės komercijos svetaines, „Gator“ veikia pakankamai gerai – siūlo visas pagrindines funkcijas, įskaitant atsargų valdymą, kuponų valdymą, siuntimą, mokesčių skaičiuoklę ir ataskaitas. Platforma taip pat suteikia klientams galimybę sukurti internetinę parduotuvę su įmontuoto pirkinių krepšelio funkcija (su el. prekybos planas).

Šiuo metu „Gator“ nesiūlo nemokamos bandomosios versijos jų svetainių kūrėjui. Ką jie siūlo, yra 24/7 palaikymas. Nors klientai gali tikėtis vėlavimo, atsižvelgiant į tai, kiek užimtų jų tiesioginių pokalbių kanalai. „Gator Premium“ planui teikiama prioritetinė parama.

Tačiau „Gator“ turi įspūdingą žinių bazę, kurioje yra bazinių straipsnių, kuriuose aptariamos įvairios temos, susijusios su dažniausiai pasitaikančiomis svetainės problemomis.

Našumo statistika, kurią mes surinkome stebėdami mūsų bandymo svetainę per pastaruosius 12 mėnesių, rodo, kad „Gator“ veikia 99,98%, o įkrovimo laikas – 299 ms..

Kainų apžvalga:

 • Nėra nemokamos versijos ar bandomosios versijos
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Visuose metiniuose planuose yra nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 15,00 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 3,84 USD / mėn. Ir apima neišmatuotą pralaidumą ir saugyklą
 • El. prekybos planas prasideda nuo 9,22 USD / mėn., jame taip pat yra neišmatuotas pralaidumas ir saugykla
 • Kiekviena el. Pašto sąskaita per „Google Suite“ kainuoja 6 USD / mėn

Mūsų bandomoji pusė pagaminta su „Gator“
„Gator“ veikimo laikas ir greičio duomenys

6. GoDaddy.com

 • „GoDaddy“ pagrindinis puslapis

  Privalumai naudojant „GoDaddy Builder“

+ Paprastas ir paprastas naudoti
+ Įtraukta „AI Builder“
+ 30 dienų nemokamas bandymas
+ Tiesioginis pokalbis ir palaikymas telefonu
+ Lengvai valdoma internetinė parduotuvė
+ Gerai įsitvirtinusi įmonė

  • Minusai apie Usi„GoDaddy Builder“

Daug kas parduoda
Ribotas pritaikymas

„GoDaddy“ yra populiarus vartotojams patogus svetainių kūrėjas, kuris naudojasi Dirbtinio dizaino intelektas (ADI) padėti klientams vos keliais paspaudimais sukurti unikalią tinkintą svetainę. Ši platforma yra labai paprasta naudoti ir puikiai tinka asmenims, kurie nėra tokie intelektualūs, bet nori sukurti paprastą svetainę internete.

„GoDaddy“ yra ekonomiška ir gerai veikia mažo verslo svetainėse, kur nereikia sudėtingų funkcijų. Tai yra tinkamas internetinių dienoraščių pasirinkimas, nes jis leidžia įgalinti tinklaraščių įrašų komentarus, kur skaitytojai gali skelbti vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir net garso įrašą. Be to, platforma suteikia lankytojams galimybę prisiregistruoti per RSS tiekimą ir iškart gauti informaciją apie viską, ką skelbiate.

„GoDaddy“ šablonai

Tiems, kurie domisi elektroninės komercijos svetainės sukūrimu, būtų gerai, jei pasirinktumėte „GoDaddy“, nes jų žinių bazės SEO rekomendacijos yra geras šaltinis, kuris gali padėti įmonėms išmokti aukštesnio rango paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“. Be to, klientai gauna apleistą krepšelio atkūrimo funkciją ir galimybę prijungti savo svetainę prie visų socialinės žiniasklaidos parduotuvių.

Platformoje yra SSL šifravimas, kuris yra puikus saugumas ir labai rekomenduojamas „Google“.

„GoDaddy“ tinklalapio kūrėjo užpakalinė programa

2017 m. „GoDaddy“ pristatė visiškai naują savo svetainių kūrėjo versiją, pavadintą „GoCentral“. „GoDaddy“ suteikia jums galimybę vieną mėnesį nemokamai išbandyti „GoCentral“ ir jums bus malonu žinoti, kad naujoji versija reaguoja ir yra optimizuota mobiliesiems įrenginiams. Jis turi šešis teminius stilius, o klientai gali pasirinkti iš riboto šablonų, užpildytų fotografavimo elementų ir piešinių asortimento.

Tačiau „GoDaddy“ dar neturi pridėti „drag and drop“ redaktoriaus prie „GoCentral“, todėl visiems, norintiems peržengti internetinių svetainių kūrimo pagrindus, bus ribota. Pvz., Klientai negali pakeisti šriftų, o platforma leidžia tik vieną specifinį nuotraukų ir vaizdo įrašų pridėjimo būdą – be galimybės pakeisti jų dydį ar pridėti teksto.

„GoCentral“ yra tinkamas pasirinkimas mažoms įmonėms, nes jis yra kartu su internetine parduotuve, leidžiančia klientams parduoti fizines prekes ir paslaugas. Tai labai paprastas sprendimas – negalite parduoti skaitmeninių elementų „GoDaddy“, o platforma neleidžia vertinimų ar rekomenduojamų produktų.

„GoCentral“ neapima domeno vardo, tačiau galite įsigyti jį atskirai per jų sąsają arba perkelti savo domeno vardą, jei tokį jau turite..

Mes nustatėme, kad „GoDaddy“ priegloba yra stabili (99,99% veiksnumo) ir greita (vidutiniškai 614 ms).

Platforma siūlo palaikymą visą parą telefonu ir tiesioginiais pokalbiais.

Kainų apžvalga:

 • 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis (nereikia kreditinės kortelės)
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Visuose metiniuose planuose yra nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 17,99 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 10 USD / mėn
 • Jų elektroninės komercijos planas yra 25 USD / mėn

Mūsų bandymų svetainė pagaminta pas „GoDaddy“ statybininką
„GoDaddy“ veikimo ir greičio duomenys

7. Weebly.com

 • Weebly

  Privalumai naudojant Weebly

+ Paprastas naudoti, apima vilkimą
+ 64 reaguojančios temos
+ Gali sukurti narystės svetainę
+ Puikūs SEO įrankiai
+ Galima integruoti daugybę programų

  • Suvart of Usin. Weebly

Ribotas dizaino lankstumas
Nėra el. Pašto rinkodaros įrankių

„Weebly“ yra vienas populiariausių svetainių kūrėjų ten. Naudodami „Weebly“ galite sukurti portfelius, verslo svetaines, tinklaraščius ir internetines parduotuves ir per kelias minutes juos susikurti. Tai intuityvu nuvilkite redaktorių yra draugiškas pradedantiesiems ir leidžia klientams kurti svetaines be kodo eilutės. Puikiai tinka tinklaraštininkams ir žmonėms, norintiems sukurti savo pirmąją internetinę parduotuvę.

„Weebly“ turi profesionaliai sukurtus šablonus, kurie visiškai reaguoja, tačiau pasirinkimo galimybių nėra tiek daug. Kai reikia pritaikyti vaizdinį turinį, „Weebly“ siūlo tam tikras funkcijas, tačiau tikrai nėra pats lanksčiausias svetainių kūrėjas. „Weebly“ šablonus galima tinkinti naudojant CSS, o platforma leidžia redaguoti šaltinio kodą, tačiau tai gali padaryti tik tie žmonės, kurie gerai supranta dizainą ir programavimą..

Weebly temos

Vienas „Weebly“ pranašumų prieš konkurentus yra jo praktiškumas Programų centras kuriame yra daugybė priedų, kuriuos galima įdiegti tik vienu paspaudimu. „Weebly App Center“ yra apie 250 skirtingų programų, iš kurių dauguma turi nemokamą versiją ir papildomą funkcionalumą. Tai, ko klientai negali sukurti naudodamiesi integruotomis „Weebly“ funkcijomis, jie gali padaryti su stulbinančiomis „Weebly“ programomis.

„Weebly“ leidžia klientams kurti skirtingus prisijungimus ir prieigos lygius, o tai yra gyvybiškai svarbu įmonėms, turinčioms daugiau nei vieną svetainės redaktorių. Taip pat yra galimybė sukurti slaptažodžiu apsaugotą narystės sritį, kurioje nariai galėtų naudotis išskirtiniu turiniu.

Weebly užpakalis

„Weebly“ siūlo puikų SEO optimizavimą – šalia paveikslėlių galite pridėti meta aprašymus, pavadinimus, URL pavadinimus, kito teksto pavadinimą ir 301 peradresavimą. Tai taip pat leidžia įtraukti kodą į svetainės antraštę ir puslapius, o tai gali būti gera proga pridėti išorinių įrankių, tokių kaip internetiniai pokalbiai ir mokėjimo mygtukai. Pagrindinis neigiamas dalykas yra tas, kad platformoje nėra elektroninio pašto rinkodaros įrankių. El. Pašto rinkodaros kampanijose klientai gali naudoti kitas rinkodaros platformas, tokias kaip „MailChimp“, „E-goi“ ir „Aweber“.

„Weebly“ siūlo nemokamą planą, kuris leidžia klientams sukurti nedidelę svetainę. Įspėjimas yra tas, kad jie turės atnaujinti kai kuriuos savo mokamus planus, jei nori naudoti savo domeno vardą.

Kainų apžvalga:

 • Galimas nemokamas planas
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Į visus metinius planus įtrauktas nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 19,95 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 6 USD / mėn
 • Jų pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 12 USD / mėn. Ir apima neribotą saugojimą
 • „Weebly“ naudoja „Google Suite“ kaip savo el. Pašto teikėją, kurios kiekviena sąskaita kainuoja 6 USD / mėn

Mūsų bandymų svetainė pagaminta su Weebly
Weebly veikimo ir greičio duomenys

8. Jimdo.com

 • Jimdo pagrindinis puslapis

  „Jimdo“ naudojimo pranašumai

+ Naudoja nuvilkimą
+ Nemokamas ribotas planas su įtrauktais skelbimais
+ Puikios SEO galimybės
+ Lankstūs stiliaus rinkiniai

  • Trūkumai naudojant Jimdo

Nėra tiesioginių pokalbių ir palaikymo telefonu
Blogas veikimo laikas ir puslapio greičio efektyvumas
– Mažas šablonų skaičius

„Jimdo“ yra „viskas įskaičiuota“ internetinių svetainių kūrėja, suteikianti galimybę žmonėms, neturintiems kodavimo žinių, kurti pilnavertes, mobiliesiems optimizuotas svetaines. Paprastas naudojimas yra viena didžiausių „Jimdo“ pranašumų.

Su Jimdo klientai gauna galimybę valdyti savo turinį pasirinkdami du skirtingus metodus – „Dolphin“ ir „Kūrėjas“.

Jimdo Backendas

Klientai, kurie naudojasi „delfinų“ režimu, sukuria savo svetainę naudodami AI redaktorius. Jie gali kalbėtis su dirbtinio intelekto dizaineriu ir atsakyti į klausimus apie tai, kokio tipo svetainę jie norėtų sukurti. „Delfino“ režimas ištraukia informaciją apie klientus iš savo socialinės žiniasklaidos paskyrų ir bando pritaikyti svetainę prie asmeninio skonio. Tai paprasta ir lengva naudoti, tačiau ji nėra labai lanksti, kai reikia pakeisti dizainą.

Jimdo „Kūrėjo“ režimas yra daug lankstesnis, nes jis siūlo klientams 40 šablonų, nuvilkite redaktorių ir galimybę įtraukti papildomų funkcijų, tokių kaip foniniai vaizdo įrašai, galerijos, tinklaraščiai ir internetinė parduotuvė. Kūrėjo sąsaja yra intuityvi ir patogi vartotojui, ją lengvai gali valdyti žmonės, neturintys interneto svetainių kūrimo patirties. Tačiau platforma neleidžia klientams tiesiogiai redaguoti ar apkarpyti vaizdų naudojant „Jimdo“ redaktorių, o tai yra didelis trūkumas.

Jimdo šablonai

Kiekviename šablone yra mobiliesiems pritaikyta versija, kurią lengvai galima suaktyvinti nustatymų srityje. Vienas didelis „Jimdo“ pranašumas prieš konkurentus yra tas, kad keičiant spalvas ir šrifto dydį beveik nėra apribojimų.

Tie, kuriems patinka kodavimas, gali lengvai pasiekti CSS savo „Jimdo“ svetainėje ir papildomai valdyti savo svetainės dizainą. Be to, patyrę vartotojai gali redaguoti savo svetainės HTML kodą ir kurti pasirinktinius šablonus.

„Jimdo“ turi puikias SEO galimybes, nes tai leidžia klientams pridėti tekstą, puslapių pavadinimus ir meta aprašymus bei naudoti SEO tinkamas antraštes. Klientai taip pat gali sukurti „Google“ tinkančius URL ir 301 peradresavimus. Platforma neleidžia klientams naudoti SEO papildinių ir programų, tačiau jie gali naudoti puikius išteklius, tokius kaip „Google Search Console“, „Pingdom“, „Yoast“ realaus laiko turinio analizės įrankis ar „HubSpot“ svetainių klasifikatorius. Be to, „Jimdo“ klientams akimirksniu suteikia apžvalgą, kaip jų puslapis atrodys „Google“ paieškoje.

Platforma yra SSL užšifruotas ir atitinka visus saugumo standartus. „Jimdo“ siūlo klientams elektroninio pašto ir socialinės žiniasklaidos palaikymas bet ji neturi telefono ir tiesioginių pokalbių palaikymo. Tačiau ji turi naudingų žinių bazę, kurioje yra išsamių straipsnių ir vaizdo įrašų, kurie gali padėti išspręsti įprastas problemas.

Per pastaruosius 12 mėnesių „Jimdo“ nepateikė idealaus našumo statistikos – platforma rodė 99,91%, o jų puslapio įkėlimo laikas yra 893ms.

Kainų apžvalga:

 • Galima nemokama pagrindinė versija
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Visuose metiniuose planuose yra nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 20,00 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 9 USD / mėn., Jame yra 10 GB pralaidumas ir 5 GB saugykla
 • Pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 19 USD per mėnesį ir apima 15 GB saugyklos
 • Kiekviena el. Pašto sąskaita per „Google Suite“ kainuoja 6 USD / mėn

Mūsų bandymo svetainė padaryta su Jimdo
Jimdo veiksnumo ir greičio duomenys

9. Tinklalapis

 • Tinklalapiai

  Privalumai naudojant interneto svetaines

+ Paprastas naudoti (vilkite ir upuść)
+ Nemokamas pagrindinis planas
+ Gali sukurti narystės svetainę
+ Žinios, palaikymas
+ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

  • Trūkumai naudojant interneto

Ribotas pritaikymas
Prastas veikimo laikas ir puslapio greičio efektyvumas

„Webs“ yra svetainių kūrėjas ir prieglobos platforma, suteikianti įmonėms ir asmenims, nekoduojantiems žinių, galimybę kurti gražias svetaines. Jis pasižymi minimalistiniu, tačiau intuityviu nuvilkite redaktorių ir švari sąsaja, kurioje vartotojai gali lengvai pridėti ir redaguoti modulius. Sąsaja leidžia klientams įterpti turinį bet kurioje svetainės vietoje, tiesiog vilkdami vaizdus ir tekstą į vietą. Kadangi viskas yra taip paprasta, „Webs“ neturi didelės mokymosi kreivės, palyginti su kai kuriais savo konkurentais.

Klientai gali pasirinkti iš visų 400 šablonų tačiau klientams kai kurie iš jų gali būti pasenę, daugiausia dėl to, kad jie daugiausia orientuoti į verslą. Platforma neleidžia vartotojams keisti savo dizaino naudojant HTML ir CSS kodus, o tai nėra idealu, nes „Web“ siūlomas tinkinimas leidžia keisti tik šrifto stilių, foną ir spalvų schemas. Taip pat ribotas nemokamų ir mobiliesiems optimizuotų šablonų skaičius. Tik Pro planą klientai gauna galimybę pritaikyti savo mobiliąsias svetaines.

„Web“ temos

Vienas didelis interneto pranašumas, palyginti su konkurentais, yra narystės funkcija, leidžianti klientams siųsti išskirtinio turinio ir grupės el. Laiškus.

Vartotojai, kuriems reikia sudėtingesnių įrankių ir funkcijų, gali apsilankyti „Web App Store“ ir į savo svetainę pridėkite kalendorių, forumų, tinklaraščių, vaizdo įrašų ir nuotraukų galerijų. Žiniatinklyje prieinamos programos, palyginti su konkurentais, nėra įspūdingos, tačiau platforma leidžia klientams įdiegti trečiųjų šalių valdikliai naudojant pasirinktinę HTML parinktį.

El. prekybos svetainėse galima pridėti internetinę parduotuvę su sąsaja, kurioje jie gali lengvai valdyti produktus ir pardavimus bei išduoti kuponų kodus. Internetinė parduotuvė „Webs“ leidžia vartotojams įkelti kelis paveikslėlius iš vienos prekės, suskirstyti gaminius į kategorijas ir sukurti grafiką, mažinančią kainą.

Mokėjimą galima apdoroti naudojant „Stripe“ ir „PayPal“. Platformoje taip pat yra patogios pasaulinės valiutos parinktys, suteikiančios klientams galimybę sukurti pasaulinę klientų bazę.

Tinklalapiai vartotojams siūlo nemokamą, be laiko apribojimo, palaikomą versiją. Internetiniai tinklai klientams, užsiprenumeravusiems mokamus planus, suteikia galimybę per 30 dienų atšaukti prenumeratą ir susigrąžinti pinigus..

Jie sukūrė daugybę klientų palaikymo galimybių, įskaitant bendruomenės forumą, žinių bazę, el. Paštą ir palaikymą telefonu (galimą tik „Pro plano“ vartotojams). Platforma nesiūlo palaikymo keliomis kalbomis.

Per pastaruosius 12 mėnesių mūsų bandomoji svetainė su „Web“ pasiekė 99,69%, o puslapio greitis – 759 ms..

Tinklalapiai

Kainų apžvalga:

 • Galima nemokama versija
 • Visuose planuose yra SSL (https: //)
 • Į visus metinius planus įtrauktas nemokamas domeno vardas 1 metams, vėliau atnaujinamas už 19,95 USD per metus
 • Pigiausias planas kainuoja 5,99 USD / mėn. Ir apima 1 GB atminties
 • Pigiausias el. Prekybos planas prasideda nuo 12,99 USD / mėn. Ir apima 5 GB saugyklą
 • Ribotos el. Pašto paskyros (3 paskyros su patobulintu planu ir 25 su „Pro“)

Mūsų bandymų svetainė sukurta naudojant „Webs“
Tinklalapių veikimo ir greičio duomenys

Išvada

Tinkamo svetainių kūrėjo pasirinkimas gali užtrukti daug laiko ir sugaišti, tačiau mes padėsime jums. Mes sukūrėme bandymo vietas su visais mūsų rekomenduojamais statybininkais ir stebėjome jų veikimo laiką ir puslapio įkėlimo greitį, kad nereikėtų patiems atlikti darbų.

Jei vis dar nesate pasirengę įsipareigoti, siūlome pasirinkti svetainių kūrėją, turintį nemokamą planą ar nemokamą bandomąją parinktį, kuri leis išbandyti gana rizikingas funkcijas..

Ar turite klausimų apie mūsų svetainių kūrėjų rekomendacijas, kurios čia neįtrauktos? Norite sužinoti ką nors konkretesnio ar to, ko dar neapibūdinome apie vieną iš šių statybininkų? Palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map