En İyi E-posta Pazarlama Hizmetleri

e-posta pazarlamanın faydalarıInstagram, Snapchat ve Messenger uygulamaları çağında, iyi dosya e-postası arkaik hissetmeye başlıyor…


Öyle ki birçok uzman “e-postanın öldüğünü!” İddia etti. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı.

Sayısız araştırmaya göre, e-posta pazarlaması, kullanıcılarla etkileşimde bulunma ve dönüşüm sağlama konusunda var olan herhangi bir sosyal medya kanalından daha etkilidir.

Aslında, bazı çalışmalar e-posta kampanyalarının 7X daha etkili Twitter, Facebook ve LinkedIn’den daha fazla satış oluştururken… kombine.

Ama bir sorun var…

Çoğu işletme sahibi endişelenecek çok şey var. Bir e-posta pazarlama kampanyası listenin başında mı? Çoğu küçük işletme sahibi, e-posta pazarlamasının bunaltıcı göründüğü konusunda endişelenecek çok şey var.

Giriş: e-posta pazarlama hizmetleri.

Emrinizde doğru aletlere sahip olduğunuzda, e-posta pazarlaması aslında oldukça basit. İçin doğru e-posta pazarlama hizmetini bulmanıza yardımcı olmak için iş dünyası – çılgınca karlı e-posta kampanyalarını hiçbir zaman en kısa sürede yürütmenize yardımcı olacak yedi favori sağlayıcımızın bir listesini derledik.

Contents

TLDR;

Sürekli İletişim bugün piyasadaki en iyi e-posta pazarlama hizmeti için seçimimizdir. Mükemmel gelişmiş özellikler, harika müşteri desteği, GDPR uyumlu gizlilik korumaları ve ölçeklenebilir fiyatlandırma sunar – Sürekli İletişim her yönüyle mükemmeldir.

60 günlük ücretsiz deneme süresiyle, beğenip beğenmediğinizi görmek için yazılımla başlamak mantıklıdır.

Bunu yapmazsanız – bu pazar harika e-posta hizmetleriyle doludur ve ikincisi Aktif Kampanyamızın denemek için ücretsiz bir denemesi vardır.

1. Sürekli İletişim

(Küçük İşletmeler için En İyi Seçenek)

Temel Özellikler
 • Mükemmel müşteri desteği
 • Uzun süreli ücretsiz deneme
 • Ekonomik fiyatlar

Artıları

 60 Günlük Ücretsiz Deneme
Mükemmel müşteri desteği
 Çok sayıda gelişmiş özellik
 İşletmenizle uyumlu, uygun fiyatlandırma

EKSİLERİ

 Dik öğrenme eğrisi
A / B Testi Yok (bu platformdaki en büyük problemdir)

60 günlük rakipsiz ücretsiz deneme sürümü ile Constant Contact, en sağlam ve sezgisel e-posta pazarlama hizmetleri işte.

Canlı sohbet, e-posta desteği ve telefon hizmeti ile, müşteri hizmetleri, hizmetlerinde başarılı olmanız için gereken tüm araçlara sahip olduğunuzdan emin olmak için endüstri standardının üstüne ve ötesine geçer (bu önemlidir, çünkü e-posta pazarlama yazılımları ile öğrenme eğrisi oldukça dik ol).

Üstün desteklerine ek olarak, Constant Contact, gösterge tablonuzdan etkinlikleri planlama, indirilebilir kuponlar oluşturma ve çok çeşitli yöntemlerle veritabanınıza kişi yükleme gibi birçok benzersiz özellik sunar..

sürekli temaslı gösterge tablosu

Sürekli Kişi kontrol paneline, planlanmış kampanyalar sekmesine bir bakış.

Sonuç olarak, her türden küçük işletme sahibi için mükemmel olan mükemmel, kullanıcı dostu bir hizmettir.

Kimler Kullanmalı?

Constant Contact, yazılımı öğrenmek için biraz zamana ihtiyaç duyan küçük işletme sahipleri için en iyi e-posta pazarlama yazılımıdır. Uzmanlaştıktan sonra, çeşitli diğer görevlere de yardımcı olacak güçlü bir e-posta pazarlama aracıdır..

Fiyatlandırma ve Özellikler

Bu yazılım, e-posta listenizin boyutuna göre hizmetlerini katmanlar halinde sunar. Bu katmanlarda, aşağıda özetlenen iki seçenek de vardır.

Neden “Plus” sürümünü seçmelisiniz? Şu ekstra özelliklerden herhangi birine ihtiyacınız varsa: otomatik e-posta karşılama serisi, otomatik e-posta davranış serisi, RSVP, konu satırı A / B testi, dinamik içerik, kullanıcılar, etkinlik pazarlaması, anketler, anketler, kuponlar, çevrimiçi bağışlar ve yeni müşteri danışmanlığı.

Hizmetin gerçekten fiyatlandırılma şekli, sahip olduğunuz e-posta kişilerine bağlıdır. Bu fiyatlar ücretsiz denemenizden sonra başlar ve aylık bir ücrete dayanır … o zaman muhtemelen buna değer. Constant Contact 6 aylık alışverişlerde% 10, 12 aylık alışverişlerde% 15 indirim sunuyor.

2. Aktif Kampanya

(En iyi mantık tabanlı e-posta pazarlama aracı)

Temel Özellikler
 • Pahalı değil
 • Çok miktarda özellik
 • Profesyonel yardım

Artıları

 Uygun fiyatlandırma
Çok sayıda özellik ve entegrasyon listesi
 Tarih tabanlı kampanyalar
 Harika A / B test araçları
Çoğu mantık tabanlı eylem

EKSİLERİ

 14 Günlük Deneme (çok kısa)
 Telefonla destek yok (ücretsiz)

Kayıtsız ücretsiz denemelerine rağmen (sadece 14 gün) ActiveCampaign, kapsamlı pazarlama seçenekleri ve son derece zengin özelliklere sahip platformu sayesinde ESP (e-posta servis sağlayıcısı) endüstrisinin önemli bir bölümünü kendi başına yaptı.

çok-çok-postalarÇok sayıda bölünmüş test, zamanlama ve otomatik yanıtlayıcı seçeneği ile, ActiveCampaign ihtiyacınız olan her şeyi sunar (ve ardından bazıları) etkili ve kârlı e-posta kampanyaları oluşturmak için. Servisleri özellikle e-posta işlerinin büyümesiyle ilgili bire bir destek ve danışmanlık arayan işletme sahiplerine göre uyarlanmıştır..

Telefon desteği üzerinden teklif vermemelerine rağmen, 65 ABD doları karşılığında, tüm yanan sorularınızı yanıtlamak için e-posta pazarlama uzmanlarından biriyle 30 dakika boyunca oturabilirsiniz. Hizmetlerini anlamakta zorlanıyor olmanız veya bir sonraki kampanyanızın TO’sunu iyileştirmek için bazı tavsiyeler almak önemli değildir, ActiveCampaign.

(Not: Bu ücret, daha yüksek bir katman aboneliği satın alan kişiler için feragat edilir).

Şikago bölgesinde iseniz, uzmanlarından biriyle yüz yüze görüşme işletmenizin e-posta pazarlama tarafını büyütmeye yardımcı olmak için.

Ayrıca, 500 abone için ayda sadece 9 ABD doları, ActiveCampaign, sektördeki en uygun fiyatlı e-posta pazarlama sağlayıcılarından biridir – Özellikle erişebileceğiniz tüm özellikleri ve desteği düşündüğünüzde. Müşteri verilerini toplamak ve abonelerinizden geri bildirim almak istiyorsanız (ki siz olmalısınız) ActiveCampaign ayrıca 250 aboneye kadar ücretsiz olan Survey Monkey ile de bir entegrasyon sunuyor.

Ayrıca, satış bildirimlerini önceden planlayabilmeniz veya müşterilerinize mutlu yıllar dileyebilmeniz için tarihe dayalı e-postalar bile gönderebilirsiniz!

Sonuç olarak ActiveCampaign, başlangıç ​​dostu bir fiyat noktası ve listelerinin boyutuna veya gereksinimlerine bakılmaksızın herhangi bir işletme sahibini memnun edecek kesin destek seçeneklerine sahip güçlü bir e-posta pazarlama hizmeti sunmaktadır..

Kimler Kullanmalı?

ActiveCampaign, müşterilerinin belirli işlemlerine dayalı olarak belirli e-posta pazarlama kararları vermek isteyen işletme kullanıcıları içindir. Yasal Uyarı: Bu yazılım birçok küçük işletme sahibi için çok fazla olacak.

Veriye dayalı kararların mümkün olduğunca spesifik olmasını isteyen bir yığınımız var ve A tipi bir kişiyseniz, bu sizin seçiminiz olacaktır..

Fiyatlandırma ve Özellikler

ActiveCampaign hizmetlerinin dört katmanını sunar ve fiyatlandırma e-posta listeniz tarafından belirlenir.

Dört katman aşağıdaki gibidir:

Fiyatlandırma katmanları, e-posta listenizdeki kişi miktarını temel alır. Aşağıdaki fiyatlandırma, yıllık olarak ödenmesi halinde aylık ücretlerdir. Aylık ödeme yaparsanız biraz daha yüksektir. 100.000’den fazla kişiden oluşan bir e-posta listeniz varsa, özel fiyatlandırma ayarlamak için şirketle iletişim kurmalısınız.

3. MailChimp

(En İyi Başlangıç ​​E-posta Pazarlama Yazılımı)

Temel Özellikler
 • Çok ekonomik
 • Ücretsiz deneme
 • Çok miktarda özellik

Artıları

 2.000 aboneye kadar hizmetlerinden ücretsiz yararlanma
Sezgisel ve kullanımı kolay
 Ücretli müşteriler için birçok harika özellik

EKSİLERİ

 Ücretsiz müşteriler için otomatik yanıtlayıcı veya segmentasyon yok
Canlı çağrı desteği yok

e-ticaret-ve-posta-seçenekleriBütçe yok? Sorun değil!

Diğer birçok e-posta servis sağlayıcısının aksine, MailChimp sadece ücretsiz bir deneme sunmaz, aynı zamanda hizmetlerini sunar 2.000 abonenin altında e-posta listelerine sahip kişiler için tamamen ücretsiz ayda 12.000’den az e-posta göndermesi gereken (tüm listenize gönderme yapıyorsanız toplam 6 benzersiz e-posta).

2.000 abone seviyesinin ötesine geçtiğinizde, MailChimp harika ücretli paketler de sunar (fiyatı abone sayısına bağlıdır).

MailChimp ayrıca müşterileri için canlı sohbet ve e-posta desteği sunar (ama çağrı desteği yok) ve tüm nişlerdeki ve her büyüklükteki işletmeler için ideal olan sağlam ve zengin özelliklere sahip bir platformdur. Mailchimp ayrıca WordPress tarafından barındırılan siteler için kullanımı kolay bazı entegrasyonlara sahiptir.

Kimler Kullanmalı?

MailChimp, olabildiğince basit bir şey isteyenler içindir. Yazılım, kullanımı kolay bir şey isteyen bir bütçeyle yaşayan küçük e-posta listeleri olan işletme sahipleri için harika.

Fiyatlandırma ve Özellikler

MailChimp için fiyatlandırma, incelenen ilk iki seçenekten biraz daha karmaşıktır. Onlar kendi web sitesinde her ay ne kadar tahsil olacağını hesaplamak için şık bir fiyatlandırma hesap makinesi var.

Fiyatlandırma üç plana ve e-posta listenizin ne kadar büyük olduğuna göre hesaplanır. Farklı faydalar sunan üç farklı plan türü vardır. Ücretsiz plan yalnızca 2.000 aboneye sahip olmanıza izin verir.

Profesyonel ve Büyüme Planları ile birlikte aylık bir maliyet ile gelir. Pro planı için 199 $ ek abonelikle aynı aylık maliyettir. 5.000 kullanıcıdan sonra 200-500 abone yükseldikçe, fiyat atlama başına 5 ila 10 dolar civarında artar.

4. Otomasyon

(En iyi KOBİ seçeneği)

Temel Özellikler
 • Her büyüklükteki işletmeler için
 • Çok yaklaşılabilir kullanıcı arayüzü
 • Güler yüzlü müşteri hizmetleri
 • Kullanıcı Dostu Otomasyon Oluşturucu

Artıları

 Çeşitli e-posta biçimi oluşturulur
 Konu satırı test özelliği
 Ücretsiz demolar

EKSİLERİ

 Olası satış oluşturmak için açılış sayfası yok
Sınırlı e-posta şablonları

E-postanın içeriğinden bağımsız olarak, işletmeler listelerindeki içeriği gerçekten açan kişilerle sıklıkla uğraşır. Automizy, kullanıcıların e-postalarına açık oranları artırmasına yardımcı olan bir e-posta pazarlama yazılımıdır.

Bu yazılım, çeşitli e-posta pazarlama araçlarının yanı sıra, e-posta içeriğinizi daha fazla göz önünde tutmanıza yardımcı olacak kullanışlı özellikler sunar. Çoğu insan oldukça kalabalık gelen kutularına sahip olsa bile, Automizy’nin açık oranları% 33’ten fazla artırdığı kanıtlanmıştır..

Otomatik e-posta gönderme özelliği sayesinde Automizy, içeriğinizin görülmesi için bir şans daha vererek, açılmamış e-postaları yeniden gönderir. Servis ayrıca, e-postanın tonunu ve davranışını da not edecek ve doğru zamanda gönderilmesini sağlayarak, açılış için en iyi şansı verecektir..

Kimler Kullanmalı?

Automizy, e-posta pazarlamasına yeni başlayan veya mevcut kampanyalarını otomatikleştirmek ve güçlendirmek isteyenler için mükemmeldir. Kullanıcı dostu bir sistemin yanı sıra duyarlı ve yardımcı müşteri hizmetleri sağlayan son derece basit bir e-posta pazarlama aracıdır..

Fiyatlandırma ve Özellikler

Yukarıda belirtildiği gibi, özelliklerin öne çıkanlar, açılmayanlara otomatik olarak yeniden e-posta gönderen bir sistemin yanı sıra abonelerinize lazer hedefli e-postalar göndermek için bir e-posta segmentasyonu içerir..

Ancak. en iyi özellik, konu satırlarınızı göndermeden önce puanlamaya yardımcı olan Konu Satırı Test Cihazı’dır. Doğru konu satırına sahip olmak, müşterinizin dikkatini çekmek ve içeriğinizi açmalarını sağlamak için büyük bir faktördür.

Automizy’nin fiyatlandırma sistemi, e-posta listenizdeki etkin abone sayısını temel alır. Aşağıda görüldüğü gibi, yalnızca abone listesine göre ücretlendirilirsiniz. Miktar ne olursa olsun, her kullanıcı tam müşteri hizmeti deneyimi de dahil olmak üzere mevcut tüm özelliklere erişebilir.

5. HubSpot

(En İyi Kurumsal Seçenek)

Temel Özellikler
 • Genel olarak Harika Yazılım
 • Birçok Özellik
 • Çok İyi Müşteri Hizmetleri

Artıları

Ödüllü müşteri desteği
Mantıklı sezgisel araçlar
Bir pazarlama yazılımında isteyebileceğiniz her şeye sahiptir

EKSİLERİ

 Ölçekte pahalı
E-posta pazarlamasının yanı sıra birçok şey daha var

HubSpot, e-posta pazarlama dünyasında farklı bir hayvandır. Herhangi bir e-posta pazarlama yazılımında hiç çalışmadıysanız, bunu karmaşık bulabilirsiniz. Bunun bir nedeni var – HubSpot’ta diğer programlardan daha fazlasını yapabilirsiniz. Şirketiniz büyüdükçe, HubSpot’ta istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Anlamak biraz zaman alıyor çünkü yapabileceğiniz çok şey var. Neyse ki, ne yapmak istediğinizi biliyorsanız, sadece müşteri destek ekibine sorabilirsiniz.

HubSpot sadece bir e-posta pazarlama platformu değildir. E-posta pazarlama hizmetini kullandığınızda, HubSpot Pazarlama Merkezi’ni kullanmaya başlıyorsunuz. Bu, 100 ülkede 50.000’den fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor ve hizmetler aylık ücretsizden 800 dolara, binlerce ve binlerce dolara kadar değişiyor. Her şey ne yapmak istediğinize bağlı.

Tüm diğer e-posta pazarlama hizmetlerinde olduğu gibi, sürükle ve bırak oluşturucusuyla harika görünen markalı e-postalar oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey buysa, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz çünkü HubSpot çok daha fazlasını sunar. Bazen bu ezici olabilirken, diğer zamanlarda gerçekten harika olabilir.

HubSpot e-posta pazarlaması, e-posta pazarlama hizmetlerinin premium bölümünde yer almaktadır. E-posta pazarlama hizmetinin kendisi aylık 200 $ ‘dır ve bir listenin e-posta başına maliyeti şaşırtıcıdır. Ancak, çok sayıda karmaşık özellik elde edersiniz.

Hubspot E-posta Pazarlama gösterge tablosunu yönetme

HubSpot’un pazarlama özelliklerinin geniş kullanılabilirliğini diğer e-posta pazarlama hizmetleriyle karşılaştırırken, bu gerçekten bir yarışma değildir. En çok HubSpot var. Mesele şu ki, bu listedeki diğer hizmetler saf e-posta pazarlama hizmetleri iken HubSpot genel bir pazarlama yazılımıdır. Diğer yazılımların çoğu, kesinlikle e-posta pazarlama açısından daha az para için benzer değer sunabilir.

HubSpot’un mevcut diğer tüm pazarlama kanallarının yanı sıra kendisini rakiplerinden ayıran yönü, iş akışı özelliğinin karmaşıklığıdır. Bu, HubSpot’un otomasyon özelliğini çağırdığı şeydir ve onunla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Kullanımı da oldukça basit.

Burada hepsi bir arada pazarlama hizmetinin katma değeri devreye giriyor. E-posta pazarlama iş akışlarını HubSpot ekosisteminizdeki diğer tüm iş akışlarıyla birleştirebilirsiniz. Bir e-posta pazarlama davranışı dönüşüm hunisini bir satış kampanyasıyla birleştirmek ister misiniz? Bu kesinlikle mümkün.

HubSpot bugün piyasadaki en güçlü pazarlama sistemlerinden biridir ve büyük bir pazarlama bütçeniz varsa buna değer.

Kimler Kullanmalı?

HubSpot harika bir çok yönlü pazarlama hizmetidir. Bir bütün olarak, dürüstçe muhtemelen en iyi genel pazarlama hizmetidir. HubSpot kullanıcıları, elinde para ile ölçeklenmeye hazır şirketler içindir. HubSpot, otomatikleştirmek ve pazarlama ekosistemleri üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen ciddi şirketler içindir.

Fiyatlandırma ve Özellikler

HubSpot fiyatlandırması biraz kafa karıştırıcı olabilir, çünkü hizmet sadece e-posta pazarlaması değildir. Pazarlama Merkezi, özellikler için farklı fiyatlandırma katmanları ve e-posta listenizin boyutu için bir fiyatlandırma artışı içerir. Ekstra kullanıcı eklemek gibi bir maliyetle ekleyebileceğiniz özelliklerin dik bir listesi de var. Aşağıdaki tüm fiyatlar aylık.

6. MailerLite

(En Kolay)

Temel Özellikler
 • Tüm Planlardaki Temel Özellikler
 • Çok Kullanıcı Dostu
 • Sayfa Editörü dahil

Artıları

 1000 aboneye kadar hizmetten ücretsiz yararlanma
Kullanımı son derece kolay ve anlaşılır
 Açılış sayfası düzenleyicisi
 Ücretsiz planda çoklu gelişmiş özellikler

EKSİLERİ

 Diğer yazılımların sahip olduğu gelişmiş özellikler eksik
Telefon desteği yok

e-ticaret-ve-posta-seçenekleriKarışıklık ve zihinsel aşınmadan kaçınmak, girişimcilikteki başarının önemsiz bir yönüdür. Birçok başarılı girişimci neye odaklanacağını biliyor ve büyük girişimcilerin başarı için önemli bir teması. MailerLite kullanımı, e-posta pazarlamasının önemli yönlerine odaklanmayı seçiyor.

MailerLite, yarı sınırlı özelliklere sahip 1.000 kullanıcıya kadar ücretsiz bir plan içerir. Neyse ki, içerdikleri özellikler daha kullanışlı olanlardan bazıları. Daha küçük bir e-posta listesiyle istediğiniz kadar test edebileceğiniz için MailerLite ile e-posta pazarlamasına atlamak kolaydır.

Tüm e-posta pazarlama yazılımlarında dikkat edilmesi gereken bir husus, açılış sayfaları oluşturma yeteneğidir. MailerLite en iyi açılış sayfası editörlerinden birine sahiptir basit ve kullanımı kolay olarak gördük.

Kimler Kullanmalı?

MailerLite kullanması gereken kişi türü, çoğu e-posta pazarlama yazılımına bakan ve “Woah, çok fazla şey oluyor!” Gibi birisidir.

MailerLite, profesyonel e-posta kampanyaları oluşturmanın ve göndermenin karmaşıklığını ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir e-posta pazarlama yazılımıdır. Arka planda diğer tüm gürültü olmadan büyük bir e-posta aracının tüm avantajlarını isteyen küçük işletme sahipleri, blog yazarları, yazarlar, sanatçılar, anneler ve girişimciler için idealdir..

Bu, büyük kapsamlı raporlama veya karmaşık otomasyon isteyen kişiler için değildir. Yeni bir işe başlıyorsanız veya küçük bir işletmeye sahipseniz, büyük miktarda veriye veya yoğun otomasyona dayalı kampanyalar hazırlamak için zaman bulmak zaten gerçekçi değildir..

Fiyatlandırma ve Özellikler

MailerLite ile ilgili en iyi şeylerden biri, 1000’den az aboneniz varsa kapsamlı bir “Sonsuza Kadar Ücretsiz” planı sunmasıdır. Bu plan, otomasyon iş akışları, katıştırılmış e-posta anketleri, segmentasyon, etiketleme, açılış sayfaları, pop-up’lar ve formlar gibi gelişmiş özellikleri içerir.

mailerlite görüntü optimizasyon aracı

Tüm planları 7/24 müşteri desteği ile geliyor ve% 100 gerçek insan size cevap veriyor. Gerçekten göze çarpan tek ücretsiz özellik A / B testleridir. Çoğu hizmette kullanmak için genellikle ödemeye başlamanız gerekir.

MailerLite, kullanıcılarına tam olarak başarılı olmaları için gerekenleri veren bir e-posta pazarlama hizmeti sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu, diğer postaların sunduğu çılgın ve gelişmiş özellikler sunmadığı anlamına gelir. Ancak, MailerLite hala çok çeşitli son derece kullanışlı özellikler ve araçlar sunar.

mailerlite otomasyon özelliği

Kategori Özellikleri
Kampanya Oluşturun Sürükle ve bırak düzenleyici, zengin metin düzenleyici, özel HTML düzenleyici, bülten şablonları, e-Ticaret kampanyaları
Abone Listenizi Büyütün Açılış sayfaları, pop-up’lar, gömülü formlar, abone yönetimi
Doğru Mesajı Gönderin E-posta otomasyonu, etiketleme, kişiselleştirme, segmentasyon, tanıtım pop-up’ları
Kampanyaları Optimize Edin A / B ayrık testi, saat dilimi teslimi, otomatik yeniden gönderme, RSS kampanyaları
Sonuçlarınızı Takip Edin Kampanya raporları, anketler, tıklama haritaları, konuma göre açılır
Bağlan Entegrasyonlar, geliştirici API’sı
Daha Kullanıcı izinleri, iPad abone uygulaması, premium destek, özel IP, özel açılış sayfası tasarımı, özel e-posta şablonu

MailerLite fiyatlandırma yapısını basit tutar. Listenizdeki abone sayısına göre ödemenizi sağlayan başka bir yazılımdır. Fiyatlandırma yapısı, tuhaf miktarlarda sıçrama yapmadan mantıklı bir şekilde ölçeklenir.

7. Uyanık

(En İyi Müşteri Desteği)

Temel Özellikler
 • Ücretsiz deneme
 • Mükemmel müşteri hizmeti
 • Yeni başlayanlar için harika yazılım

Artıları

 30 Günlük ücretsiz deneme
A / B Testi Var (Yay!)
 Tam servis müşteri desteği
 Başlamanıza ve olası sorunları gidermenize yardımcı olacak kapsamlı veritabanı.

EKSİLERİ

 25.000 aboneyi aşan hizmetler için fiyat teklifi almak için şirketle iletişime geçmelisiniz (gerçekten çocuklar?)
Bazı daha güçlü rakiplerinden daha pahalı.

AWeber ile, ilk 30 gününü ücretsiz al bundan sonra ayda en az 19 $ ödersiniz (500 aboneye kadar bir liste için).

AWeber’in kendisini rekabetten gerçekten ayırdığı yer, tam hizmet müşteri desteği ile yılın her günü görüşme konusunda deneyimli destek personeline erişim sağlar (daha az acil konularda sohbet / e-posta desteğinden bahsetmiyorum).

Sürekli Temasın aksine, Aweber tüm müşterilere A / B testi sunar böylece çeşitli kampanyalarınızın etkinliğini kolayca belirleyebilir ve duyarlı e-posta şablonları sunabilir, böylece kitleniz onları görüntülemek için hangi cihazı kullanırsa kullansın, e-postalarınız güzel görünecek (ve çalışacak).

aweber ab test panosu örneği

AWeber, deneyimsiz pazarlamacılar için bile A / B testini kolaylaştırıyor.

Gösterge tablosu oldukça sezgisel ve kullanımı kolay olsa da, hizmet dik bir öğrenme eğrisi ile geliyor ve ezici hissedebilirsiniz acemi pazarlamacı için. Neyse ki, büyük bir veritabanı ve çok sayıda öğretici, web semineri ve ücretsiz eğitim modülü ile, herkes nispeten kısa bir sürede Aweber’ın nüanslarına hakim olabilir.

AWeber ile çekişmemdeki ana nokta, maliyeti var çok rakiplerinin çoğundan daha fazlası ve büyük bir e-posta kitleniz varsa (25.000 abonenin üzerinde), hizmetleri için teklif almak için doğrudan şirketle iletişim kurmanız gerekir.

Bununla birlikte, Aweber hala pazarlamanızı optimize etmek ve e-posta listenizi nakit baskı makinesine dönüştürmek için çok sayıda özellik ve sayısız yöntem sunan mükemmel bir hizmettir..

Kimler Kullanmalı?

Aweber harika bir e-posta pazarlama hizmetidir. Yukarıdaki seçenekleri beğenebilecek herkes, baştan sona büyük bir hizmet oluşturdukları için Aweber’ı tercih edebilir. Müşteri desteğinin yanı sıra en iyi şey olarak öne çıkmazlar, ancak e-posta pazarlamasının her alanında iyidirler.

Fiyatlandırma ve Özellikler

Bu fiyatlandırma modeli en ucuz değil, açık ara en açık modeldir. Tüm bu sektörle ilgili en büyük itibarım fiyatlandırmanın nasıl yapıldığı. Neden bu kadar kafa karıştırıcı olmak zorunda? Aweber bunu çözdü. Bir tür planları vardır ve abone listesi boyutuna göre artar.

Aldığınız özellikler: sınırsız e-posta, otomasyon, bölümleme, analitik, müşteri çözümleri, kayıt formları, entegrasyonlar, resim barındırma, 6.000’den fazla stok fotoğraf, 700’den fazla şablon ve eğitim kaynakları.

Fiyatlandırma aşağıda aylık oranlarında görülebilir. Üç aylık ve yıllık fiyatlandırma için de indirim sunuyorlar..

8. GetResponse

(En Sezgisel Seçenek)

Temel Özellikler
 • Ücretsiz 30 Günlük Deneme
 • Mükemmel Müşteri Desteği
 • Sezgisel Özellikler

Artıları

Kampanya Verimliliğini Optimize Etmek İçin A / B Testi
 Başlamanıza yardımcı olacak çok sayıda eğitici ve kaynak
 TO’ları ve Açmaları optimize etmek için zamanlayıcı özelliği

EKSİLERİ

 Etkinlik yönetimi aracı yok

Komedide olduğu gibi, zamanlama da her şey e-posta pazarlama kampanyalarınızı başarıyla yürütmek söz konusu olduğunda. Ortalama bir ofis çalışanı her gün 120’den fazla e-posta alırken, pazarlama iletilerinizin abonenizin gelen kutularının kaosunda kaybolması kolaydır – Doğru zamanda göndermezseniz.

Neyse ki, GetResponse sizin için tüm ağır kaldırma yapacak benzersiz bir zamanlama özelliği sunuyor ve belirlemenize yardımcı olur kesinlikle en yüksek açılış, tıklama ve dönüşüm oranını oluşturmak için listenize e-posta göndermeniz gerektiğinde.

getresponse istihbarat kontrol paneli

GetResponse kontrol panelim, bana e-posta göndermek için günün en iyi zamanını söyleyen her türlü “zeka” ve raporlama özellikleri ile birlikte gelir.

Bu listede belirtilen diğer şirketlerde olduğu gibi, GetResponse yeni müşterilere 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor ve premium planlar 1000 abone için sadece 15 $ ‘dan başlıyor. Şirket sunuyor e-posta, sohbet ve telefonla destek yoluyla kapsamlı ve etkili müşteri desteği, ve piyasadaki en kolay ve yeni başlayanlara dost hizmetlerden biri olarak sektörde itibar kazanmıştır..

GetResponse’nin birincil dezavantajı herhangi bir etkinlik yönetimi aracı yoktur. Geleneksel bir tuğla ve harç işi yürütüyorsanız, işletmenizin bu yönünü ele almak için farklı bir e-posta yazılımına ihtiyacınız olacaktır.

Bu küçük sorunun dışında, GetResponse herhangi bir sektörde çalışan ve hem acemi hem de deneyimli e-posta pazarlamacılarına hitap eden mükemmel bir araç seti sunuyor.

Kimler Kullanmalı?

Kullandığınız kadar mantıklı olan bir e-posta pazarlama yazılımı arıyorsanız GetResponse’yi kullanın. Kendimi GetResponse’deki özellikleri biraz daha çabuk anladım.

Fiyatlandırma ve Özellikler

Her yerde başka bir fiyatlandırma yapısı GetResponse tarafından sunulmaktadır. Fiyatlandırma rekabetçi ve dört farklı özellik katmanı sunuyorlar.

Fiyatlandırma her bir katmanı temel alır ve sahip olduğunuz abone sayısına bağlıdır.

9. SendinBlue

(Büyük Listeleri Olan Küçük Bütçeler için En İyisi)

Temel Özellikler
 • Ücretsiz Plan
 • Entegrasyonları
 • Ön Ödemeli E-posta Kredileri

Artıları

 Basit fiyatlandırma modeli
 Büyük e-posta listeleri için maliyet tasarrufu

EKSİLERİ

 Çok sayıda e-posta gönderirseniz, bu sizin için doğru hizmet değildir

E-posta barındırma hizmetiSendinBlue, 2012 yılında kurulan Fransa merkezli bir e-posta pazarlama şirketidir. E-posta pazarlama yazılımı endüstrisinde daha yeni bir oyuncu olarak 50.000 kullanıcılı güzel bir müşteri tabanı oluşturdular.

Gerçekten fiyatlandırma yapıları ile kendilerini farklılaştırdılar. Fiyatı e-posta listenizin boyutuna dayandırmak yerine, özellikleri ve bir ay göndermek istediğiniz e-posta miktarını temel almaya karar verdiler.

Süresi dolmayan sağlam bir serbest seçenekle – SendinBlue’yu denemek kolay ve acısızdır.

Ayrıca diğer yazılımlarla bir dizi entegrasyon da sunarlar. Daha yüksek fiyatlandırma katmanlarında açılan gelişmiş özellikler güzeldir ve büyük bir abone listeniz varsa diğer hizmetlere kıyasla dik bir indirime sahiptir..

Kimler Kullanmalı?

E-posta listeme 100.000 abonem olsaydı ancak yılda binlerce ve binlerce dolar ödemek istemezsem SendInBlue’yu kullanırdım.

Fiyatlandırma ve Özellikler

SendInBlue’nun fiyatlandırma yapısını seviyorum. Liste boyutunu bile içermez ve ücretsiz planları uzun bir yol kat eder. Beş farklı katmana ve aylık fiyatlarına göz atın:

10. ConvertKit

(En Kolay Otomasyon İş Akışları)

Temel Özellikler
 • Sezgisel Oluşturucu
 • Gelişmiş özellikler
 • Açılış Sayfası Düzenleyicisi

Artıları

 Kolay Otomasyon İş Akışları
Görsel Oluşturucu
 Gelişmiş araçlar

EKSİLERİ

 Rakiplerden daha pahalı
 Görsel Oluşturucu diğerleri kadar büyük değil

E-posta barındırma-vektörConvertKit akıllı bir pazarlama taktiğine sahiptir. Temel olarak e-posta pazarlama yazılımı kavramını aldılar ve özellikle içerik oluşturucular için çalışmasını sağladılar. Farklı sosyal medya platformlarında etkili olan ve bir web sitesi olmayan kişiler için fevkalade çalışır.

Kullanıcıların e-posta adreslerini yakalamak ve doğrudan e-posta pazarlamasına atlamak için açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca en iyi abone yönetimi ve e-posta segmentasyonu özelliklerinden bazılarını sunar.

Kimler Kullanmalı?

YouTube’da veya başka bir ortamda içerik oluşturucu olan ve başlamak için bir web sitesi olmayan kişiler.

Fiyatlandırma ve Özellikler

ConvertKit hakkında en çok sevdiğim özellik, tüm özelliklerin mevcut olmasıdır. Sahip oldukları tek katman abonelere dayanır. 5.000’den fazla abone, kapıcı geçişini de kullanmanızı sağlar.

ConvertKit’in içerdiği özellikler şunlardır: görsel otomasyonlar, sınırsız özelleştirilebilir formlar, sınırsız e-posta gönderme, abone etiketleme, raporlama, entegrasyonlar, API ve e-posta ve sohbet desteği.

Bu fiyatlar aylık ödemeye göre aylıktır. Yıllık ödeme yaparsanız size iki ay ücretsiz veriyorlar.

Birkaç Kapanış Düşüncesi

E-posta pazarlaması, son yarım on yılda çok büyük bir gelişme kaydetti ve her sektörde hızla birincil gelir faktörlerinden biri haline geldi.

Aksine bazı çıkıntılara rağmen, e-posta ölümden uzaktır ve tüm istatistiklere ve uzman tahminlerine göre, aslında kazanma çekişini pazarlama yöntemi olarak çekerek, parayı masanın üzerinde bırakmamanızı sağlayacak doğru sistemlere sahip olmanızı her zamankinden daha önemli hale getirir.

Ancak iş ile ilgili çoğu şeyde olduğu gibi, doğru araçlara sahip olmak savaşın sadece yarısıdır. Kendinizi endüstrinin en iyi uygulamaları ve “büyüme saldırıları” konusunda eğitmek için zaman ayırın ve çoğu ESP’nin sağladığı bol miktarda eğitim modülünü ve bilgiyi göz ardı etmeyin.

Biraz pazarlama bilgisi ve bu kılavuzda paylaştığımız araçlardan biriyle, kısa sürede yarışlara katılacaksınız ve e-posta listenizi vanilya veritabanından yalın hale getirebileceksiniz, ortalama, kar üreten makine.

Önemli Not: çok sayıda e-posta gönderirseniz, ucuz web barındırıcıları kullanmaktan kaçının. Genellikle aynı sunucuya çok fazla başka site koyarlar, bu da e-posta teslimine zarar verebilir ve spam ve kimlik avı filtrelerini tetikleyebilir.

Toplu e-posta işinizin bir parçasıysa, kaliteli bir web barındırma sağlayıcısına yatırım yapın. En iyi seçenekleri görmek için ana sayfamızda yayınlanan değerlendirmeleri ve analizleri barındıran web sitesine göz atın.

İlişkili: Kimlik Avı Web Sitelerini Web Analitiği ile Ortaya Çıkarın

SSS

S: Bir e-posta pazarlama şirketine nasıl başlayabilirim??

A: İlk adımınız bir e-posta pazarlama yazılımı sağlayıcısı bulmaktır. En sevdiğimiz öneri Sürekli İletişim’dir, ancak MailChimp ve Aktif Kampanya gibi diğer birçok seçenek vardır.

S: E-posta pazarlamasını nasıl ücretsiz yapabilirim??

A: Hemen hemen her e-posta pazarlama yazılımı sağlayıcısı ücretsiz denemeler sunar. Bulduğumuz en uzun ücretsiz deneme, Constant Contact’tan 60 gündür.

S: En iyi toplu e-posta yazılımı nedir?

A: Her e-posta pazarlama yazılımı benzersiz avantajlar ve faydalar sağlar. En sevdiğimiz çok yönlü e-posta pazarlama yazılımımız Sürekli İletişimdir.

S: Hangi otomatik yanıtlayıcı en iyisidir?

A: Kullandığım her otomatik yanıtlayıcı, önemli e-posta pazarlama yazılımlarının herhangi birinde harika çalışıyor. En mantık tabanlı olan Aktif Kampanya ve kullanımı en kolay MailChimp.

Şu anda hangi e-posta pazarlama hizmetini kullanıyorsunuz? Hangisi favorin? Bu listedeki hizmetlerden herhangi birini kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bize bildirin!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • En İyi Web Sitesi Oluşturucu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector