2020 için En İyi İngiltere Web Hosting Hizmetleri!

Çok sayıda web barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (kısmen müşterilerimizi barındırmak için ve kısmen çok sayıda yan projemiz olduğu ve denemek istediğimiz için ��), harika bir web sitesi barındırıcısını neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var..


Tüm hesaplarımızı inceledik, hangi web sunucularının iyi çalıştığını (canlı izleme kullanarak) ve hangilerinin işe yaramadığını (ve nedenini) analiz ettik. Sonra bulduklarımızı paylaşmak için bu büyük karşılaştırma sayfasını oluşturmaya karar verdik.!

Hızlı başvuru için aşağıdaki ilk 3’ümüzü bulun!

Web Hosting Company Genel BakışFiyat / mo.UK ​​sunucuları mevcutÖzelliklerDeğerlendirmeler
Ana bilgisayar logosu 0,80 £ (aşağı 7,99 £)

 • Çok uygun
 • Süper kolay kurulum
 • Duyarlı destek
 • Mükemmel performans ve hız
 • İngiltere sunucuları + Global ağ
 • 30-gün para iade garantisi!

Hostinger İncelemesi
siteground2 2,95 £ (yalnızca 1. faturada% 67 indirim)
 • İngiltere sunucuları + küresel bir ağ
 • satın alınabilir
 • Harika performans
SiteGround İncelemesi
GreengeeksLogo 2,95 ABD doları
 • Yeşil hosting
 • Avrupa’daki sunucular
 • Sınırsız disk alanı
GreenGeeks İncelemesi

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Contents

Hosting Yorumları Hakkında

İngiltere web hosting incelemelerimizi yazarken, birçok faktörü dikkate aldık.

Bunlar çalışma süresi, destek seçenekleri ve yanıt süresi, hız, sunucu konumları, kullanım kolaylığı, maliyet vs değer, disk alanı vb..

Odaklandığımız en önemli 2 faktör destek speed ve hız ⚡.

Örneğin, web sitesi hızını ele alalım, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hala yüklediği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor… barındırma sağlayıcısı çok önemlidir!

Gördüğünüz gibi, web barındırma sağlayıcınızın kalitesi sitenizin potansiyel başarısı üzerinde büyük bir etkisi olabilir!

Öne çıktığımız sitelerden birkaçı:

Sitelerde öne çıkanlar

En İyi Web Hosting İngiltere – 2020 Yorumlar

Burada İngiltere için en iyi 14 web barındırma değerlendirmesi, maliyet, destek seçenekleri ve disk alanlarını ayrıntılı olarak açıklamak için:

1. Hostinger Türkiye – En İyi Genel Web Hosting

www.hostinger.co.uk

Ana Bilgisayar Logosu

Fiyat: £ 0.80
Disk alanı: 10 GB
Destek: Canlı sohbet

Hostinger, planlarını son derece rekabetçi tutarken her şeyi nasıl doğru yapacağını bilen şirketlerden biridir..

2004’te başladılar ve zaten 29 milyondan fazla kullanıcı… Ve bunun iyi bir nedeni var. Onlar bazı rakiplerine göre oldukça düşük bir maliyetle kaliteli barındırma hizmetleri sunmak.

Yalnızca 0,80 £ / ay karşılığında 10 GB SSD disk alanı, 7/24 uzman desteği, WordPress için optimize edilmiş kurulum,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Hostinger hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, kurulum akışlarının ne kadar kolay olduğuydı. Yeni bir hesap oluşturmak, alan adı almak, barındırma kurmak ve WordPress (veya başka bir CMS) kurmak kadar çok iyi düşünülmüş, bu nedenle herkes sitelerini kolayca kurabilir ve çalıştırabilir.

Hostinger Teknolojisi

Sundukları barındırma türlerine gelince, barındırma (çoğu insanın ihtiyaç duyduğu, aynı zamanda en ucuz), VPS, Bulut barındırma, WordPress barındırma ve e-posta barındırma özelliklerini paylaştılar.

Müşteri desteği, canlı sohbet yoluyla da çok duyarlı ve 7/24/365 kullanılabilir.

Hız söz konusu olduğunda, burada Birleşik Krallık’ta bir web sunucuları var, bu nedenle hedef pazarınız genellikle Avrupa’da ise performans süper pürüzsüz olacaktır. Hedef pazarınız başka bir yerdeyse, onlar da sizi Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Litvanya, Singapur, Brezilya veya Endonezya’daki sunucularla kaplar.

Paylaşılan barındırma planları şu saatte başlar: sadece 0,80 £ / ay (7,99 £ ‘dan aşağı). Bir katman yukarı çıkmaya ve Premium planlarını seçmeye karar verirseniz, haftalık yedeklemeler, ücretsiz bir alan adı ve çok daha fazla sunucu kaynağı alırsınız.

Burada elde ettiğiniz değer çılgınca, en iyi web sunucuları listemizde haklı # 1 nokta! Oh, ayrıca 30 günlük para iade garantisi var, kitabımızda beyinsiz!

Artıları

 • Kurulması çok kolay
 • Harika performans
 • Duyarlı destek
 • Süper uygun fiyatlı
 • İngiltere’de hızlı veri merkezi

Eksileri

 • N / A

2. SiteGround Türkiye – İkincisi Genel Web Hosting

www.siteground.co.uk

SiteGround logosu

Fiyat: £ 2.95
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

SiteGround işlerini biliyor. Uygun fiyatlı, Londra’da çok güçlü sunucuları var ve en önemlisi, müşteri desteği birinci sınıf (şu anda ortalama yanıt süresi 10 dakikadır).

Ayrıca WordPress için WordPress tarafından tavsiye edilirler (Elbette, onlara attığınız herhangi bir CMS ile başa çıkabilirler).

SiteGrounds’un planları aynı zamanda inanılmaz derecede verimli bir güvenlik sistemi, otomatik yedeklemeler, GDPR uyumludur ve ücretsiz SSL sertifikaları sunar (e-ticaret siteleri için çok önemlidir).

Çoğu iyi web barındırma sağlayıcısı gibi,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sahiptirler, SSD depolama alanını, 30 günlük para iade garantisini kullanırlar ve alan adı kayıtlarında size yardımcı olabilirler.

Barındırma paketleri gittikçe, paylaşılan barındırma, WordPress barındırma, e-Ticaret barındırma, bayi barındırma ve bulut barındırma hizmeti sunuyorlar.

3 paylaşılan barındırma planı var, en uygun planları sadece başlıyor £ 2.Aylık 95 (normal fiyatta% 69 indirim)! Temel Başlangıç ​​planı 1 web sitesine izin verir ve 10 GB SSD depolama alanı sağlarken, bir sonraki katmanları olan GrowBig planı, sınırsız sitelere ve 20 GB depolama alanına izin verir. Bu plan ve yukarıdaki herhangi bir şeyle, eski sunucunuzdan da ücretsiz bir site transferi alırsınız..

SiteGround, telefon, bilet veya canlı sohbet yoluyla ofislerine başvururken tüm müşterilere anında yardım sunar. Pek çok çevrimiçi öğreticisini ve e-kitabını kontrol ederek, WordPress web siteniz için en son optimizasyon ve güvenlik bilgisini de alabilirsiniz..

SiteGround’un gelişmiş web sitesi yükleme hızı söz konusu olduğunda hayal kırıklığına uğramayacaksınız. SiteGround size barındırma kurulumunuzu özelleştirme ve kişiselleştirme ve web sitenizin genel yükleme hızını artırma şansı sunar. Tam incelememizde belirtildiği gibi, özel olarak oluşturulmuş eklentileri SuperCacher, web sitenizin yükleme süresini iyileştirmeye yardımcı olur (yalnızca GrowBig planlarında ve üstünde kullanılabilir).

Artıları

 • Büyük destek
 • WP tarafından tavsiye edilir
 • Kullanıcı dostu
 • İngiltere tabanlı web sunucusu

Eksileri

 • Daha yüksek yenileme ücretleri

3. Greengeeks – En İyi Yeşil Web Hosting

www.greengeeks.com

GreenGeeks logosu

Fiyat: 2,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks, her şeyi doğru yaptığını bildiğiniz şirketlerden biri, 2008’de yayına girdiklerinden beri büyük bir büyüme gördüler. Onlarla çalışmaya başladıktan sonra başarılarının nedenleri oldukça açık, küresel erişimin bir kombinasyonu ( dünya çapında birden çok veri merkezi), mükemmel performans, mükemmel ve oldukça hızlı destek ve son olarak, enerji tüketimini rüzgar enerjisi ile 3 kez şebekeye geri koyuyorlar, bu oldukça şaşırtıcı!

Belirli özelliklere göre, en temel planlarında bile sınırsız bant genişliği, disk alanı ve e-posta hesapları sunuyorlar. 7/24 destekleri var ve Hostinger gibi, memnun kalmazsanız 30 günlük para iade garantisi! Listemizde sağlam bir # 3!

Hatta 1 yıl boyunca ücretsiz alan adı bile atarlar!

Temel planları sadece USD $ 2.95 / ay (aşağı $ 9.95).

GreenGeeks, benzersiz programınıza uygun olduğunda tüm yıl boyunca sanal müşteri desteği sunar. Bir barındırma uzmanıyla e-posta, canlı sohbet, bilet veya doğrudan destek ekibini arayarak iletişim kurabilirsiniz. Küresel iş gücünden 24 saat uzman desteğine ek olarak, daha fazla barındırma ipuçları için web sitesi eğitimlerine ve etkileyici bilgi tabanına da göz atabilirsiniz..

GreenGeeks, sunucularını optimize ederek web sitenize tekrarlanan trafiği sağlamak için ihtiyaç duyduğu hızı sağlayabilecek güvenilir bir barındırma platformu (% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile) oluşturmuştur. Bu web hosting şirketi, Solid State RAID-10 Depolama Dizileri, PowerCacher, PHP7 ve CloudFlare aracılığıyla ücretsiz CDN’den yararlanmaktadır. En son teknolojilerinin birleşik çabaları, sunucularının oldukça hızlı bir yumruk atmasını sağlar!

Artıları

 • Çevre dostu
 • Sınırsız disk alanı
 • 30-gün para iade garantisi
 • 7/24 destek

Eksileri

 • GBP cinsinden ücret almaz

4. A2 Hosting İngiltere – Bayiler için En İyi Hosting

www.a2hosting.com

A2 Hosting logosu

Fiyat: 3,92 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

A2 Hosting Hostinger ile eşit, aynı zamanda dünya çapında (% 99.9 kesintisiz çalışma garantisi ile) çeşitli hızlı sunuculara sahip + mükemmel müşteri desteğine sahip. Resmi WordPress önerisine sahip olmasalar da, WP siteleriyle performansları şaşırtıcı.

Popüler CMS’lerin çoğundaki performanslarında olduğu gibi, sunucuları çok iyi optimize edilmiştir ve WP ve Joomla gibi çoğu CMS için 1 komut dosyası yükleyicileri içerir.

Paylaşımlı barındırma, bayi barındırma (SiteGround üzerinden bile bayi seçeneklerini gerçekten seviyoruz), VPS ve özel sunucular sunuyor.

3 hosting paketi sunuyorlar, temel planları sadece başlıyor Aylık 3,92 ABD doları (başlangıçta 7,99 ABD doları / ay).

A2 Hosting, canlı sohbet, e-posta, telefon ve destek biletleri aracılığıyla destek sağlayarak barındırma ihtiyaçlarınızı karşılar. Ayrıca, web sitelerinde yüksek kaliteli ve zamanında hizmet bildiren müşteri yorumlarını da okuyabilirsiniz. Web sitenizi özelleştirmenize ve ayarlamanıza yardımcı olacak derinlemesine çevrimiçi kılavuzlar ve çok çeşitli bilgilendirme makaleleri sunarlar.

A2 Hosting’in Turbo Sunucuları, rakip barındırma hizmeti sağlayıcılarına kıyasla size 20 kata kadar daha yüksek yükleme hızı sağlayacaktır. Bu, web sunucusu başına daha az kullanıcı tahsis ederek ve her kullanıcıya daha fazla sunucu kaynağı sağlayarak elde edilir. Web sitenizin hızını sürekli olarak artırmak için SSD’leri, özel önbelleğe almayı ve dört küresel veri merkezini kullanıyorlar.

Artıları

 • Sınırsız disk alanı
 • Büyük destek
 • Herzaman para iade garantisi
 • Ücretsiz site taşıma
 • Global veri merkezleri

Eksileri

 • GBP cinsinden ücret almaz

5. Kinsta – En İyi Yönetilen WordPress Barındırma

kinsta.com

kinsta logosu

Fiyat: 30 $ (USD)
Disk alanı: 10 GB
Destek: Canlı Sohbet, Biletler

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmetini arıyorsanız, şu anda Kinsta bizim işimiz. FreshBooks, Ubisoft ve Tripadvisor gibi büyük şirketlere ev sahipliği yapıyorlar. Şaşırtıcı bir şekilde rekabetçi fiyatlara sahip paketler var ve destek gerçekten rakipsiz.

Altyapıları, hızlı bir şekilde hızlı ve güvenilir Google bulutunda (tabii ki% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile) çalışır; bu, seçim yapabileceğiniz 20’den fazla lokasyona sahiptir (İngiltere tabanlı bir sunucu dahil). Son zamanlarda ayrıca otomatik optimizasyonlu DB ve kendi kendini iyileştiren PHP özellikleri eklediler ve elbette en son PHP sürümünü desteklediler.

Daha sonra performansı daha da artırmak için, siteye mümkün olan en hızlı şekilde hizmet vermek için şirket içi bir önbellekleme eklentisi vardır ve dünya çapında hızlı yükleme süreleri için KeyCDN ile entegre olurlar.

Güvenlik konusunda, DDOS koruması, GeoIP engelleme, elbette Google Cloud güvenlik duvarı ve daha fazlasını sunuyorlar. Ve site saldırıya uğrasa bile, ücretsiz olarak düzeltmenize yardımcı olacaklar.

Yedek sistemleri, SSL sertifikaları, çalışma süresi monitörü gibi henüz tartışılmadığımız o kadar çok şey var ki ….

Planları başlıyor Aylık 30 $, 1 site ve 10 GB SSD depolama alanı içerir.

Bütçeniz varsa, bunlar WP sitenize güvenecek kişilerdir!

Artıları

 • Google Cloud Platformu
 • Maliyet için büyük değer
 • Kurşun geçirmez güvenlik
 • Büyük destek
 • Ücretsiz site taşıma işlemleri
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Telefon desteği yok (ancak çevrimiçi desteklerinin ne kadar iyi olduğunu düşünen bir sorun değil)

6. Kalp İnternet – İngiltere Web Host

www.heartinternet.uk

Kalp Internet logosu

Fiyat: £ 2.66
Disk alanı: 2 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Heart Internet, hem fiyatlandırmada hem de özelliklerde eUKhost’a çok benziyor … 2 ek avantajları var, temel planlarında 5 GB disk alanı sunuyorlar ve bu siteye göz atıyorsanız şirket içi müşteri desteğine sahipler bir süreliğine, desteği dış kaynak sağlamayan herhangi bir şirketi çok takdir ettiğimizi bilirsiniz..

Ayrıca WordCamp, Pixel Pioneers, Hack24 ve diğerleri gibi birçok etkinlik ve konferansa sponsor oluyorlar. Topluma geri dönen bir şirket gibi.

Hosting seçeneklerine gelince, paylaşılan web hosting, daha zorlu siteler için premium hosting, VPS, bayi hosting, adanmış sunucular ve WordPress hosting sunuyorlar..

Bununla birlikte, sık sık kesintiler ve kötüleşen destek raporları ile itibarları şu anda en iyisi değil … Ayrıca, temel planları aslında MySQL veritabanlarını desteklemiyor, bu yüzden 9.49 £ ‘dan daha yüksek bir plana gitmedikçe WordPress desteği yok / ay (KDV hariç).

Heart Internet’e, web sitelerine çevrimiçi bir form göndererek veya doğrudan arayarak ulaşılabilir. Onlarla canlı sohbet veya bilet göndererek de iletişime geçebilirsiniz..

Sık karşılaşılan bir barındırma sorununu kendiniz çözmeye çalışmak istiyorsanız, Destek Veritabanı sayfalarında yayınlanan bilgilendirici makaleleri inceleyebilirsiniz..

Heart Internet, web sitenizin web trafiği yükünü dengelemesine yardımcı olan bir bulut barındırma platformundan yararlanır. Bu, yoğun trafik dönemleri yaşarken web sitenizin yavaşlamayacağı anlamına gelir.

Ayrıca HTTP / 2 kullanırlar ve hızlı web yükleme hızları ve müşteri memnuniyeti sağlamak için sunucu donanımlarını düzenli olarak güncellerler.

Artıları

 • Topluluğa geri verir
 • Statik HTML siteleri için uygun fiyatlı
 • Birçok barındırma seçeneği.

Eksileri

 • Yurtdışı veri merkezleri yok
 • Kayalık itibar
 • Temel planda WP desteği yok

7. HostGator – Deneyimli Web Hosting

www.hostgator.com

Hostgator logosu

Fiyat: 2,75 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostGator uzun zamandır var, o zamanlar iyiden kötüye, tekrar terbiyeye döndüler. Süper uygun fiyatlılar, ancak hizmetlerinin, desteğinin ve güvenliğinin kalitesinde hissedeceksiniz. Sunucularında saldırıya uğrayan birden çok sitemiz oldu, hepsi farklı ana bilgisayarlardaki diğer sitelere benzer temalara ve eklentilere sahipti ve saldırıya uğramadılar.

Bu fiyata bakarsanız, aldığınız değer sadece 2,75 $ / ay için oldukça şaşırtıcı … ama biraz bütçeniz varsa, muhtemelen yerel bir veri merkezi olan bir ana bilgisayarla giderdim. ABD sunucusuna sahip olmanın yavaş yükleme süreleriyle uğraşmıyoruz.

HostGator aşağıdaki barındırma planlarına sahiptir: Paylaşımlı barındırma, WordPress barındırma, bulut barındırma, bayi, VPS ve özel sunucular.

HostGator, müşterilerin bir barındırma sorunuyla iletişim kurmasını veya soru sormasını kolaylaştırır. Onları arayabilir, canlı sohbet başlatabilir, fakslayabilir veya ekranınızı paylaşabilir ve rekor sürede sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz. HostGator, yıl boyunca kullanılabilirliklerinin yanı sıra, barındırma ihtiyaçlarınızı desteklemeye yardımcı olacak bir video eğitici kütüphanesi de sunar..

HostGator, hem HDD hem de SSD sabit diskleri sağlar ve sunucularını özel yükleme hızı gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırabilir. Size ölçülmemiş bant genişliği sağlar ve hızı optimize eden ve size daha fazla sanal kontrol sunan özel sunucu kurulumlarını uygulama seçeneği sunar. Bu, SEO’yu ve web sitenizin genel kullanıcı deneyimi puanını artırabilir.

Artıları

 • satın alınabilir
 • İyi değer

Eksileri

 • Düşük kaliteli hizmetler
 • Güvenlik
 • ABD sunucuları

8. CloudWays – En İyi Bulut Barındırma

www.cloudways.com

Cloudways logosu

Fiyat: 10 $ (USD)
Disk alanı: 25 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Cloudways, yüksek performanslı uygulamaları ve web sitelerini doğrudan bulut sunucularında dağıtmanıza, yönetmenize ve izlemenize olanak tanır ve normal web barındırma orta adamını keser (bu yeni başlayanlar için DEĞİLDİR). Bir sunucu etrafında yolunuzu biliyorsanız, bu adamlar harika! İyi destek, Dijital Okyanus’dan AWS’ye ve Vultr’a çok sayıda sağlayıcı seçimi, malları var.

Ayrıca CloudwaysCDN adlı kendi CDN’leri var ve hatta yükleme sürelerini önemli ölçüde hızlandıran WordPress (Breeze adlı eklenti) için özel bir önbellek eklentisi oluşturdular. Sonra Joomla için maksimum hız için tam sayfa önbellekleme entegre ettiler.

Sitenizin gereksinimlerine bağlı olarak fiyatlar 10 ila 272 $ / ay arasında değişir..

Burada yanlış gidemezsin… eğer biraz teknisyensen.

Cloudways, destek biletleri, canlı sohbet ve çevrimiçi formlar aracılığıyla size kesintisiz destek sağlar. Hatta onlardan bir arama talep edebilirsiniz ve bunlar günde 24 saat kullanılabilir. Ayrıca bir bilgi tabanı ve bir topluluk forumu sunarlar ve Cloudways Sistem Durumu sayfalarında sistem durumlarıyla ilgili canlı güncellemeler sunarlar.

Katı hal sabit diskleri kullanırlar ve sunucuları, diğer barındırma hizmeti sağlayıcılarına kıyasla size en yüksek performans hızlarını veren PHP 7’ye hazırdır. Cloudways tüm dünyada verileri önbelleğe alır ve hem WordPress hem de Magento için optimum barındırma hızları sağlamak için Memcached, Breeze eklentisi ve Redis’i kullanır. Ayrıca HTTP / 2 destekli sunuculardan da yararlanırlar.

Artıları

 • Uygun fiyatlı yüksek performanslı barındırma
 • Büyük destek
 • Süper ölçeklenebilir

Eksileri

 • Bir öğrenme eğrisinin biraz

9. InMotion Hosting – İyi İş Web Host

www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting logosu

Fiyat: 6,39 $ (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

InMotion kötü bir ev sahibi olmasa da, çözümleri çoğunlukla işletmelere odaklanmıştır, bu nedenle daha yüksek fiyat etiketi $ 6.39 / ay. Yerel bir veri merkezi de yoktur, bu nedenle ABD’de bir demografiyi hedeflemez ve gerçekten onlarla birlikte barındırmak istemiyorsanız, daha iyi seçenekler vardır.

Çoğu diğer ev sahiplerinin sunduğu özelliklerin ve avantajların çoğunu sunarlar. Ve güvenlikleri ÜCRETSİZ SSL, hack koruması, özel güvenlik duvarı ve DDoS koruması ile birinci sınıf.

Paylaşımlı barındırma, bayi barındırma, VPS, özel sunucular ve WordPress barındırma (otomatik güncellemeler ve güvenlik yamaları gibi WP’ye özgü özelliklere ve sürükle ve bırak site oluşturucuya sahiptir) sunarlar..

InMotion Hosting’in hizmetleriyle ilgili bir sorunuz varsa, canlı sohbet, e-posta, telefon veya bilet göndererek onlarla iletişime geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı öneriler almak isterseniz uzmanlarından biriyle Skype oturumu da planlayabilirsiniz..

Sık sorulan soruları çözmenize yardımcı olabilecek öğreticiler ve diğer araçlar sunan çevrimiçi bir destek sayfası var..

Tüm InMotion Hosting hizmet planlarında, web sitenizden daha hızlı içerik dağıtımı sunan yarıiletken sürücüler bulunur. Bu şirket ayrıca yükleme hızı ve web sitesi kullanıcı dostu olma konusunda size rekabet avantajı sağlamak için birden fazla veri merkezi ve gelişmiş yönlendirme teknolojisi kullanıyor.

Artıları

 • Yüksek kaliteli barındırma çözümleri
 • Büyük destek
 • İyi güvenlik

Eksileri

 • Pahalı
 • ABD sunucuları

10. BlueHost – Yeni Başlayanlar İçin İyi Web Sunucusu

www.bluehost.com

Bluehost logosu

Fiyat: 3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Bluehost, web barındırma endüstrisinde biraz deneyimli, oldukça şaşırtıcı olarak başladılar, ancak daha sonra EIG (aynı zamanda HostGator’a da sahip) tarafından satın alındı ​​ve işler oldukça hızlı bir şekilde yokuş aşağı gitmeye başladı.

O zamandan beri, genel kaliteyi artırmak için imajları ve barındırma çözümleri üzerinde çalışıyorlar ve işe yarıyorlar. Pazarlama yapıyorlar ve genel kullanıcı incelemeleri kesinlikle gelişiyor. Ayrıca, temel planlarında (50 GB) bol miktarda disk alanı sunar ve ücretsiz SSL ve ücretsiz alan sunar.

İngiltere için, yerel veri merkezlerinin eksikliği nedeniyle muhtemelen tavsiye etmem. Kesinlikle daha iyi seçenekler var.

Hosting çözümlerine gelince, 3.95 $ / ay’dan başlayan hosting paylaştılar, WordPress hosting, VPS ve özel sunucular.

BlueHost’un şirket içi teknik ekibi 24 saat boyunca deneyimli destek sunar. Canlı sohbet, telefon veya bilet gönderme yoluyla teknik ve hesap desteği sunarlar. Yararlı bilgilerden yararlanmak istiyorsanız video eğitimlerine ve bilgi tabanlarına da göz atabilirsiniz..

Tüm müşterilerini daha iyi karşılamak için ücretsiz bir ABD iletişim numarası ve uluslararası bir iletişim numarası var..

Bluehost, Paylaşımlı hosting, Bulut hosting, VPS hosting ve Dedicated hosting gibi farklı hosting paketleri sunmaktadır. Standart Paylaşımlı hosting size 2-3 saniyelik bir web sayfası yükleme süresi verecektir. Daha pahalı paketler, web sitenizi ve genel yükleme süresini biraz hızlandıracak daha fazla kaynak sağlayacak daha düşük yoğunluklu sunucular sunar.

Artıları

 • Emekli asker
 • Bol disk alanı
 • satın alınabilir

Eksileri

 • Kayalık itibar
 • ABD’deki sunucular

11. Hayalgücü

www.dreamhost.com

Dreamhost logosu

Fiyat: $ 7,95 (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Dreamhost’un gerçekten iyi bir ünü ve iyi bir nedeni var. Şu anda büyük fiyat savaşı boyunca yüksek kaliteli barındırma hizmetlerini sürdürdüler, insanlar son derece güvenilir oldukları için onları gerçekten seviyorlar. Tek dezavantajı, ülkedeki veri merkezlerinin olmaması ve maliyeti 7,95 $ / ay… en ucuz oranı istiyorsanız 3 yıl boyunca ön ödeme yapmanız gerekir. İdeal değil, ancak 97 günlük para iade garantisi sunuyorlar, bu da güzel.

Ayrıca, sevdiğimiz güvenlik ve gizliliğe özel bir bağlılıkları vardır, ücretsiz SSL VE alan adı kayıt verilerinizi gizleyen ücretsiz whois gizliliğine sahiptirler. DreamHost’un ihtiyacınız olması durumunda 7/24 destek seçenekleri de vardır.

Paylaşımlı barındırma, WordPress barındırma, özel sunucular ve VPS barındırma hizmeti sunarlar.

DreamHost, destek seçenekleri olarak canlı sohbet, e-posta, telefon ve bilet gönderimi sunar. Mevcut müşteriler DreamHost hesaplarına giriş yaparak onlarla doğrudan iletişim kurabilir.

Müşteriler ayrıca DreamHost’un sistem durumu hakkında sekmeler tutabilir ve deneyimlerini paylaşabilir veya şirket forumunda soru sorabilirler. Ek olarak, bilgi tabanı gelişmiş konulara ve özelleştirmelere biraz ışık tutabilir.

DreamHost, web sitenizin% 200 daha hızlı çalışmasına izin veren katı hal sürücüleri içeren çok çeşitli barındırma paketleri sunar. Tüm paketler sınırsız bant genişliğine sahiptir ve daha yüksek yükleme hızlarına erişmek istiyorsanız bir Fast Cloud Server’a veya Yönetilen VPS Sunucusuna yükseltme seçeneğiniz vardır..

Artıları

 • İyi itibar
 • Ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz SSL
 • 97 Gün Para İade Garantisi

Eksileri

 • Pahalı
 • ABD’deki sunucular

12. HostPapa

www.hostpapa.co.uk

HostPapa logosu

Fiyat: £ 1.95
Disk alanı: 100 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Bu ilginçtir, hedefledikleri her ülke için siteler oluştururlar ve gerçek bir öne çıkma olmadan diğer çoğu hosting şirketi ile hemen hemen aynı sunarlar..

Rekabetçi bir fiyata (£ 1.95 / ay) oldukça fazla disk alanı sunuyorlar. Ama yine de, Birleşik Krallık’ta hiçbir veri merkezi yok, bu yüzden markayı gerçekten beğenmedikçe, bunun yerine Hostinger gibi bir şeyle devam edin.

Hosting seçeneklerine gelince, web hosting, WordPress hosting, VPS hosting ve özel sunucular paylaştılar.

Müşteriler HostPapa’nın destek hizmetlerine e-posta, telefon, faks, canlı sohbet ve destek biletleri aracılığıyla erişebilirler. Destek ekibi 7/24 hizmetinizdedir ve daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, haftalık bir web seminerine katılabilir veya barındırma uzmanlarından biriyle bire bir sanal eğitim oturumu için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Çoğu müşteri yorumu, mükemmel teknik destekle güler yüzlü hizmet bildiriyor.

HostPapa, sunucularının düşük yoğunluklu, optimum kaynaklara sahip sunucuları sayesinde% 300 performans artışı sağladığını iddia ediyor. Ancak, bu özelliğin yalnızca Business Pro paketine dahil edildiğine dikkat edilmelidir.

Bu performans artışı olmayan diğer paketler, CloudFlare’yi etkinleştirmek istiyorsanız hızlı sonuçlar sunmaya devam edebilir. HostPapa ayrıca% 99,9 çalışma süresine sahiptir, bu da oldukça güvenilir oldukları anlamına gelir.

Artıları

 • Bol disk alanı
 • Ücretsiz SSL

Eksileri

 • Yerel sunucu yok

13. KararlıHost

www.stablehost.com

StableHost logosu

Fiyat: 3,50 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Biletler

StableHost genel olarak iyi bir ev sahibi. Aynı sunucudaki diğer sitelerle ilgili sorunların sitenizi fazla etkilememesi gerektiği, genel ölçeklenebilirliği ve hızı / performansı artıran kümelenmiş barındırma teknolojileri hariç, diğer birçok ana bilgisayarla aynı özellikleri sunarlar. diğer web barındırıcılarında olduğu gibi.

24/7/365 desteği ve ortalama 20 dakikalık yanıt süresi ile güvenlikleri oldukça iyi.

ABD merkezli bir pazarı hedeflemek istiyorsanız iyi bir seçimdir, yine yerel sunucu yok…

$ 3.50 / ay’dan başlayan paylaşılan web hosting, bayi, WP hosting ve VPS sunuyorlar..

StableHost, müşteri hizmetleri konusunda tutkuludur ve size telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla yardımcı olabilir. Ayrıca, barındırma ve web sitesi tercihlerinizi ayarlamanıza yardımcı olacak ek video eğitimleri de sunarlar. Hangi hosting konumunun müşteri tabanınız için en yararlı olacağını bulmak için web hız testlerini web sitelerine indirebilirsiniz..

StableHost, tümü LiteSpeed, MySQL ve PHP’nin özelleştirilebilir sürümlerine sahip çeşitli barındırma paketleri sunar.

Ayrıca kurumsal düzeyde SSD sürücüler, çift CPU’lar kullanır ve sınırsız bant genişliği sunar, bu da çevrimiçi trafiğin artmasının web sitenizin performansı üzerinde bir etkisi olmayacağı anlamına gelir. Bu, yüksek hızlı web sitesi yüklemesini bir gerçeklik haline getirir ve genel SEO puanınızı artırır.

Artıları

 • Kümelenmiş barındırma teknolojisi
 • Büyük destek
 • Sınırsız disk alanı
 • satın alınabilir

Eksileri

 • Yerel sunucu yok

14. Site5

www.site5.com

Site5

Fiyat: 6,95 $ (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Canlı sohbet

Site5 de iyi bir hizmet sunuyor, ancak 6,95 $ / ay fiyat noktasına baktığımızda, daha uygun olan daha iyi ev sahipleri olduğu için değer teklifi gerçekten orada değil. Ayrıca, ana sunucuları ABD’de olduğundan, buradaki yerel siteler için harika olmaz.

Sınırsız disk alanını, ücretsiz geçişleri ve yedekleme sistemlerini seviyoruz.

Hosting planları gelince, hosting, VPS hosting ve bayi planları paylaştılar.

Site5, tek bir tıklamayla tüm hosting problemlerinizi çözmenize yardımcı olabilir. Bu şirkete canlı sohbet ve e-posta yoluyla günün 24 saati erişilebilir.

Ayrıca müşterilerine Acil Durum Sayfası sağlar ve ek barındırma bilgileri için web sitesinde sık karşılaşılan sorun giderme sorularını ve yanıtlarını okuyabilirsiniz..

Site5, ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği sunarak büyüyen bir web sitesini desteklemek için yeterli depolama alanı sağlar. Ana sunucu ABD’de bulunan ve bu hosting platformunu yerel web siteleri için ideal yapmaz.

Standart web barındırma, PHP 7’ye kadar gerçekten ölçülmeyecek ancak yine de işi yapacak PHP 5.3 kullanıyor.

Artıları

 • Sınırsız disk alanı

Eksileri

 • Daha pahalı
 • ABD’deki sunucular

En iyi İngiltere web barındırma hizmeti nasıl seçilir

Bir web sitesi oluşturmaya karar vermek ilk büyük adımdır ve bu da iyi bir adımdır! Nominet’e göre, İşletmelerin% 96’sı bir web sitesinin daha fazla müşteriye olumlu katkıda bulunduğunu bildiriyor & marka bilinirliği. Buna ek olarak, İngiltere’deki 16 ila 44 yaşları arasındaki tüm yetişkinlerin% 99’u Ulusal İstatistik Ofisi’ne göre internet kullanıcısı… gerçekten beyinsiz.

Bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, ister çok fazla trafik alan büyük bir site, ister çok fazla kapasiteye ihtiyaç duymayacak veya daha fazla trafiği desteklemeyen daha küçük bir proje olsun, olsa da birkaç zor seçenek ile karşı karşıya.

Gerçek site tasarımına ek olarak, web sitesinin nasıl ayarlanacağı (blog, işletme sitesi veya e-ticaret barındırma ihtiyacınız mı var), URL’niz veya alan adınız ve çok daha fazlası, hangi web barındırma sağlayıcı ile gitmek düşünmek zorunda.

İngiltere web hosting seçimi

Orada pek çok farklı web barındırma hizmetleri vardır ve size ve web sitenize en iyi hizmet verecek seçim barındırmak istediğiniz site türü, bu web sitesinin amacı ile ilgisi çok olacak ve oluşturmayı beklediğiniz trafik. Yukarıdaki web barındırma incelemelerimizin yanı sıra, barındırma endüstrisi hakkında bilmeniz gereken her şeyi de topladık. web hosting karşılaştırması.

Web hosting farklı türleri nelerdir?

Paylaşılan Evsahipliği

paylaşılan barındırma grafiğiPaylaşılan barındırma, en uygun fiyatlı barındırma seçeneğidir; daha küçük ölçekli web siteleri ve oluşturmak istediğiniz projeler için idealdir. Paylaşılan barındırma, diğer web barındırma seçeneklerinden daha fazla sınırlamaya sahiptir, ancak bloglar, biz siteleri ve kişisel web siteleri gibi çoğu küçük web sitesi için, bunlar projeniz başlangıçta tahmin edilenden çok daha büyük olmadıkça muhtemelen fark etmeyeceğiniz sınırlamalardır..

Bu ucuz web hosting türü birçok farklı istemcilere aynı sunucu üzerinde sunucu alanı sunan bir sağlayıcı tarafından çalışır; web siteniz sunucudaki diğer web sitelerinden etkilenmeyecek ve sınırlamalarınız yalnızca bant genişliğini, depolama alanını ve daha fazlasını böltüğünüzde, diğer istemciler bu sunucu alanından (kısaca açıklandığı gibi) SiteGround incelememizde).

Ayrıca, en temel barındırma paketlerinin bile WordPress, Joomla vb.Gibi en popüler CMS’ler için genellikle 1 tıklama yükleyicileriyle geldiğini unutmayın. Ayrıca, web barındırıcılarının çoğunluğu her iki Linux için de paylaşılan paketler sunar & Windows barındırma (ve tabii ki MySQL, PHP, vb. Gibi ortak dilleri destekleme).

VPS Barındırma

VPS barındırma veya sanal özel sunucu barındırma, paylaşılan barındırma ve adanmış sunucu barındırma arasında mükemmel bir orta alandır. Paylaşılan barındırma gibidir, çünkü birden fazla web sitesi tek bir sunucudan (umarım Birleşik Krallık’ta veya Birleşik Krallık’ta) barındırılır; ancak, VPS barındırma işleminde, web sitenizi aynı sunucunun diğer kullanıcılarının web sitelerinden ayırmak için bir bölüm kullanılır. Böylece, sadece biraz daha az güç ve çok daha düşük bir fiyat etiketi ile özel bir sunucunun birçok faydası ile birlikte gelir. Bu tür barındırma, Minecraft gibi oyunları barındırmak için de kullanılabilir.

Özel Sunucu Barındırma

Adanmış sunucu barındırma genellikle para nesne olmadığında web geliştiricileri için en iyi seçenektir. Adanmış bir sunucu tüm sunucuyu istemciye tahsis eder, yani tüm sunucuyu kendinize götürebilir ve onunla ne isterseniz yapabilirsiniz. Bu, birçok yüksek performans kapasitesine kapı açar, bu da onları e-ticaret siteleri, emlak dizinleri, forumlar ve daha fazlası gibi daha büyük web siteleri için tercih edilen seçenek haline getirir. Bunlar da yüksek bir fiyat etiketi ile geliyor, bu yüzden en iyi daha büyük çabalar için ayrılmıştır.

Bulut Barındırma

Bulut hosting hızla bir web birçok favori İngiliz geliştiricileri barındırma favori türlerinden biri haline geliyor. Bunun nedeni, hem büyük hem de küçük web siteleri için çok yönlü bir seçenek olmasıdır. Herhangi bir bedene uyan web barındırma seçeneği olsaydı, bulut barındırma olurdu. Hosting Bu tür sorunsuz bir şekilde web sitenizin ihtiyaçları değiştikçe planınızı yükseltmek veya düşürmek için izin verir ve aynı zamanda web hosting en güçlü ve güvenli yöntemlerinden biridir. Birkaç makine tarafından desteklenmektedir, çalışmama süresi azalır ve bilgileriniz korunur.

Bayi Barındırma

Bayi barındırma, çoğunlukla büyük miktarda sunucu alanı toplu olarak satın alan ve (adından da anlaşılacağı gibi) web siteleri tasarladıkları müşterilere satan web geliştiricileri tarafından sıklıkla kullanılır. Bu, web geliştiricilerinin tasarladıkları web siteleri üzerinde çok daha fazla kontrol sahibi olmalarını, verimli bir şekilde çalışmaya devam etmelerini sağlar. Bu, bir web geliştiricisi veya kendilerine satan bir web geliştiricisinin istemcisi olmadıkça herkesin satın alması için nadir görülen bir barındırma türüdür. Bu, web sitesi projesini hem istemci hem de geliştirici için çok daha basit hale getirir ve geliştiriciye portföyleri üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

araştırma web hosting özellikleri

Web Hosting Hizmetlerini Karşılaştırma: Özellikler, Özellikler ve Terminoloji 

Gördüğünüz gibi, web (doğru barındırma seçeneği bile) planı barındırma doğru tipte karar gelince dikkate almak için birçok farklı seçenek vardır. Günün sonunda, amacınız web sitenize banka bozmadan en iyi sonuçları verecek gidiyor barındırma türü seçmektir. Bir kez web paketi gitmek istediğiniz barındırma türü hakkında bir fikriniz varsa, bir sonraki adım web sitenizin performansı ile güvenebileceğiniz bir web barındırma sağlayıcı aramak olacaktır. Güvenebileceğiniz bir sağlayıcı seçmenize yardımcı olmak için, bunlar kaydolmadan önce kontrol etmek isteyeceğiniz özelliklerden bazılarıdır (en iyi web sitesi barındırma Avustralya, en iyi Kanada barındırma, en iyi hosting gibi diğer en iyi hosting listelerimizde aynı faktörleri kullanıyoruz web hosting Singapur, en iyi NZ hosting, en iyi web hosting Hindistan, en iyi web sitesi ana bilgisayarlar (genel olarak, küresel olarak), Malezya için en iyi web sunucuları, Brezilya için en iyi web hosting & en iyi hosting İrlanda).

Sunucu Konumu

Girişte bundan bahsettik, ancak temel olarak, en yakın sunucu önemli ölçüde yetersiz kalıyorsa, kendinize biraz daha uzakta kullanmak için kendinize bir iyilik yaparsınız. Londra, Birmingham veya Leeds’te web barındırma gibi şehre özgü hizmetler arıyorsanız gerçekten önemli değil … sunucu close-ish veya İngiltere’de olduğu sürece hız farkı ihmal edilebilir olacaktır ( Hem SiteGround hem de A2 Hosting’in İngiltere ve dünya çapında sunucuları vardır).

Depolama

Herhangi bir web barındırma sağlayıcısı için kaydolmadan önce, web sitenizin talep ne kadar depolama alanı hakkında bir fikir edinmek isteyeceksiniz. Sitenizde kaç resim, video veya başka medya bulunacak? Ne kadar bilgiyi desteklemesi gerekecek (web barındırıcınızı e-posta için de mi kullanıyorsunuz)? Siteniz nispeten küçükse, gittiğiniz sağlayıcıdan bağımsız olarak bir depolama sorunu yaşamayabilirsiniz.

uptime

Kimse erişemezse, internette barındırılan bir web sitesini kaydetmenin anlamı nedir? Uptime bir şey en iyi web barındırma her zaman siteler gündüz veya gece herhangi bir zamanda erişilebilir olduğundan emin olmak için artırmak isteyen bir şeydir. Birçok sağlayıcı% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunacak, ancak böyle iddiaları kontrol etmek her zaman iyidir. Gerçekliğin nasıl görüneceğine dair bir fikir edinmek için hizmetlerini kullanan kişilerden çevrimiçi bazı referanslara bakın. En büyük web sitesi barındırma sağlayıcılarının çalışma zamanlarını ve yanıt sürelerini kendi barındırma durumu sayfamızdan izlemeye başladık.

Yedekler

Büyük olasılıkla web sitenizde kaybedilecek felaket olabilecek değerli bilgileriniz olacaktır. Bilgilerinizi yedeklemeyi bu kadar önemli kılan da budur, bu nedenle web sağlayıcınızın müşterilerinin web sitelerini ne sıklıkta yedeklediğini mutlaka araştırmalısınız. Sadece bu değil, aynı zamanda bilgilerinizi kaybettiğiniz talihsiz olayda geri alma yöntemlerine ve yedeklemeyi geri yüklemek için herhangi bir ücret talep ederse.

SSL Sertifikaları

SSL sertifikalarıSSL, Güvenli Soket Katmanı anlamına gelir; siteniz ve ziyaretçiler arasında aktarılan verilerin şifrelenmesine izin veren bir teknolojidir. Sitenizi bu şekilde güvenli hale getirebilirsiniz ve çoğu modern tarayıcıda URL’nizin yanındaki yeşil asma kilit + https: // aracılığıyla sitenizin ziyaretçilerine gösterir. Eskiden yalnızca çevrimiçi mağazalar veya sitede ödeme kabul eden diğer siteler için önemlidir. Ancak bu günlerde, buradaki her bir site için bir zorunluluktur (Google bunun bir sıralama faktörü olduğunu bile söyledi, böylece güvenli bir siteye sahip olarak SEO avantajı bile elde edersiniz). Neyse ki, Let ‘Encrypt gibi SSL sağlayıcılarıyla, size hiçbir maliyet yoktur ve bunları ücretsiz olarak yükleyebilir ve yenileyebilirsiniz. Barındırma hizmetlerini incelerken, ücretsiz olarak SSL sertifikası sunanları not edin ve bunun için para talep etmek isteyenlerden kaçınırım.

Bununla birlikte, farklı türde SSL sertifikaları vardır ve daha güvenli olanlar paraya mal olur. En ucuz / ücretsiz tür Etki Alanı Doğrulama (DV) Sertifikaları, daha sonra Kuruluş Doğrulama (OV) ve son olarak Genişletilmiş Doğrulama (EV) geliyor. OV ve EV türleri, sertifikayı isteyen kuruluşun gerçek validasyonunu gerektirir.

Bant genişliği

Bant genişliği web sitenizin performansı için önemlidir, bu nedenle alanınızın düzgün çalışmasını sağlamak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için yeterli alanınızın olduğundan emin olmak istersiniz. Paylaşımlı barındırma ve hatta VPS barındırma gibi şeylere gelince, diğer seçeneklerle yapabileceğinizden daha az bant genişliğine erişebilirsiniz, ancak hizmetinizi almayı seçtiğiniz sağlayıcı, ayrılan bant genişliği miktarını da etkileyebilir . İhtiyacınız olan kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olmak için sağlayıcınıza karar vermeden önce bunu dikkate aldığınızdan emin olun..

hız

Hız, iyi optimize edilmiş bir sitenin genel yükleme sürelerini ifade eder (iyi optimize edilmiş halde çok fazla kod bloku, güzel sıkıştırılmış görüntüler vb. Anlamına gelir – temelde sadece verimli bir şekilde tasarlanmış bir site). Bir sitenin hızı 3 şeye bağlıdır, sunucu konumları, sunucu performansı (barındırma hesabınıza tahsis edilen kaynaklar) ve özel komut dosyaları toplantı sahipleri site dağıtımını hızlandırmak için oluşturulmuş olabilir.

Sunucu hızı

Sunucu performansı daha büyük bir sorundur, sunucu size sitenin kendisini çalıştırmak için yeterli kaynak ayırmazsa, sorunlarınız olacaktır. Temel olarak, sadece barındırma üzerinde çok fazla ucuz olmayın (ör. Ücretsiz barındırma ile gitmeyin) ve iyi olmalısınız. Bizim en iyi 5 ana bu çok iyi. Bunun da ötesinde, en iyi ana makineler (SiteGround gibi) sitenizin dağıtımını daha da hızlandırmak için kendi önbellek komut dosyalarını oluşturur.

CDN

Hedef pazarınız yerel ise, ABD’deki bir sunucuda barındırmak sitenizi kesinlikle dönüşüm / potansiyel satış / satış açısından fark edeceğiniz kadar yavaşlatırdı. Ancak bu gün, CloudFlare ücretsiz olduğunda, hemen hemen her yerde ev sahipliği yapabilir, Cloudflare’yi (sitenize en yakın düğümden sitenizin ziyaretçisine hizmet eden bir CDN veya İçerik Dağıtım Ağı) etkinleştirebilir ve konumunuz ne olursa olsun uygun hızlara sahip olabilirsiniz. hedef piyasa. Çoğu web sunucusu bu entegrasyonu ücretsiz olarak sunar.

Sitenize CDN eklemenin diğer avantajları arasında yerel sunucunuzda daha az yük ve CDN destekliyorsa DDOS koruması yer alır.

Destek

Bu büyük ve iyi bir sebep. Yeterli destek olmadan, gelir / potansiyel satış / ziyaretçi / vb. Potansiyel kayıp büyük olabilir. Duyarlı ve verimli destek işleri çok hızlı bir şekilde düzeltebilir, yani site kesinti süresi mutlak minimumda tutulur. En iyi ana bilgisayarların çoğu 3 destek seçeneği sunarken, telefon, bilet ve canlı sohbet olmakla birlikte, destek biletlerini go-to support seçeneği olarak tercih ediyoruz.

destek seçenekleri

Telefonda veya canlı sohbette daha hızlı bir yanıt alabilirsiniz, ancak bu vakaların çoğunda, destek personeli ayakları üzerinde düşünmeli ve o anda ve orada bir cevap almaya çalışmalıdır … ve evet, çoğu küçük sorun için işe yarıyor. Ancak daha karmaşık bir sorununuz varsa, neden bahsettiğinizi bilmiyor olabilirler veya belirli bir kişi o belirli sorunla başa çıkmak için eğitilmemiştir. Bu gibi durumlarda, bir destekle açıklamak daha kolaydır. bilet, bahsettiğiniz şeyin ekran görüntülerini ekleyin… o zaman bu bilet doğru kişiye gider, sorunun ne olduğunu net bir şekilde görür ve daha sonra çözülebilir.

Telefonları veya canlı sohbet konsollarını her zaman yönetmek zorunda olmadıkları için destek biletlerini barındırma şirketleri için ölçeklemek de daha kolaydır. Her iki durumda da, desteğin duyarlı ve yetenekli olmasını istersiniz, birden fazla personelin çeşitli alanlarda özel uzmanlığı vardır. Kutunun içindekiler, DreamHost vs Bluehost karşılaştırmamızda bulduğumuz gibi, sonunda elde ettiğiniz şey olmayabilir..

İzin verilen alan / site sayısı

Web barındırma paketinizi kullanarak birden fazla web sitesi barındırmak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız, seçtiğiniz sağlayıcının bunu yapmanıza izin vereceğinden emin olun! Yalnızca bir web sitesi isteyeceğinizi düşünseniz bile, isterseniz daha fazlasına sahip olmanızı sağlayacak bir sağlayıcı seçmek hala iyidir. Bu şekilde, fikrinizi değiştirmek için her zaman özgürsünüz.

Ve bu kadar, tüm noktaları kapsamak zor görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Belki de bir elektronik tablo oluşturun ve en iyi İngiltere web barındırma için tüm özellikleri günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

En İyi Domain Barındırma İngiltere

Bu bölümü, aslında olmasa da, birçok kişi hala bu terimi aradığı için ekledim. Alan adı barındırma web barındırma ve alan adı kaydı, eğer tüm paket birleşimidir. Ve yukarıda web barındırma hizmetini daha önce ele aldığımız için, bu bölümü alan adları, ne oldukları ve nasıl kaydedilecekleri üzerine.

Alan adı kayıtları

Alan adı nedir?

Özetle, bir etki alanı adı, bir web sitesinin, bir diğer adın yol açtığı bir IP adresinin okunabilir sürümüdür. Alan adları olmadan, bir web sitesini ziyaret etmek için 192.168.40.208 gibi IP adresini girmeniz gerekir. Alan adları adresin üzerine bindirilir, böylece 192.168.40.208 örneğin web siteniz olur. Etki alanı adlarını kayıt şirketlerinden kiralayabilirsiniz. Ve evet, doğru okudunuz, aslında kendiniz için bir alan adı satın alamazsınız, bunun yerine bir çeşit kiralayabilirsiniz.

Kayıt şirketi nedir?

Kayıt şirketi, alan adlarının rezervasyonunu yapma yetkisine sahip olan ve onlar için IP adresleri atayabilen bir şirkettir. TLD’leri (veya Üst Düzey Etki Alanlarını) yöneten ve ticari satışları kayıt şirketlerine devreden (ve her yıl kaç alanın kaydedildiğiyle ilgileniyorsanız, İnternet kullanım istatistikleri kaynağımıza bir göz atın), oldukça destansı). İngiltere için Nominet, tüm .uk alan adlarının kaydıdır.

İngiltere’de bir alan adı nasıl kaydedilir

Zaten bir alan adınız yoksa ve bir web barındırma paketine kaydolduğunuzda alan adı almak istiyorsanız, şanslısınız demektir. Web hosting sağlayıcılarının birçoğu, alan adı kayıtlarını işleyebilecekleri anlamına gelen kayıt şirketlerinin satıcılarıdır. Bir hosting paketine kaydolduğunuzda yapmanız gereken tek şey “Yeni bir alana ihtiyacım var” kutusunu işaretlemek, istediğiniz alanı girmek ve ana bilgisayar gerisini çok kolay bir şekilde yapacak.

Zaten bir web siteniz varsa ve sadece bazı ekstralar kaydetmek istiyorsanız, Namecheap’i seviyoruz, çalışması kolay ve çok uygun. Veya yerel bir kayıt şirketi arıyorsanız names.co.uk adresini deneyin..

Web sitenizi oluşturma: Hızlı Nasıl Yapılır

Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, bir web sitesi gerçekte sitelerinizin dosyalarını depolamak için 2 bölüm, bir alan adı ve web barındırma gerektirir. Her iki bölüme de sahip olduğunuzu varsayarak, alan adınızı ve web barındırma hizmetinizi bağlayarak ve WordPress’i (veya kullanmak istediğiniz herhangi bir web sitesi oluşturucusunu) yükleyerek web sitenizi nasıl oluşturacağınızla ilgili adımları burada düzenlemeye başlayabileceğiniz canlı bir siteye sahip olursunuz..

web sitesi oluşturma

 1. Alan adınızı web barındırma sunucunuza işaret etme: Web barındırma sağlayıcılarınızla bir alan adı kaydettirdiyseniz, sizin için zaten yapmış olurlar, ancak ayrı ayrı sahipseniz, bu ne yaparsınız:
  1. Web sunucularınızın ad sunucularını bulun (örnek: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk), bunu hoş geldiniz e-postanızda veya belgelerinde veya cPanel’inizde bulabilirsiniz. Ya da sadece onları aksatabilirsiniz
  2. Ad sunucularını kopyalayın
  3. Kayıt şirketinize giriş yapın ve bağlanmak istediğiniz alan adı için DNS veya ad sunucusu ayarlarınızı bulun
  4. Ad sunucularını ad sunucusu alanlarına yapıştırın ve güncelleme, kaydetme, bitti veya kaydetme eylemi ne olursa olsun.
  5. Birkaç saat bekle.
 2. WordPress’i Yükleme: Çoğu web barındırma sağlayıcısının (hepsi bu noktada değilse), kontrol panellerinde WordPress için 1 tıklama yükleyicileri olmalıdır. Toplantı sahibi cPanel kullanıyorsa, onu orada bulabilirsiniz. Aksi takdirde, bunu ana makinenin destek bölümünde ve dokümanlarında arayın.
 3. Canlı bir siteniz olduğunu biliyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir web sitesine ev sahipliği yapmanın maliyeti?

Bir web sitesi barındırma maliyeti, büyük faktör web sitenizin ihtiyaçları olan birkaç faktöre bağlıdır. Kişisel bir blog veya işletme sitesi oluşturuyorsanız, ayda yaklaşık 3 ila 6 TL arasında paylaşılan bir barındırma planı seçmek işe yarayacaktır. Devasa bir e-ticaret mağazası oluşturmayı planlıyorsanız veya kaynak açısından ağır web uygulamalarını barındırmak istiyorsanız, ayda 100 TL’ye kadar tahsis edebilecek özel bir sunucu veya VPS aramaya daha hazırsınız..

Web sitemi nasıl ücretsiz barındırabilirim??

Bilgisayarınızda yerel olarak barındırıyorsanız veya wordpress.com veya blogger.com gibi bir üçüncü taraf hizmeti kullanıyorsanız web sitenizi ücretsiz olarak barındırabilirsiniz. Bunların her ikisi de, myblog.wordpress.com gibi birincil alan adlarının alt alan adlarında temel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir plan sağlar..

Web sitemi Google’da barındırabilir miyim?

Pratik olarak, hayır, Google bir barındırma sağlayıcısı değildir. Ücretsiz bir web sitesi oluşturmak için Google Sites’ı kullanabilirsiniz, ancak bunlar işletmeler için bir işbirliği aracı olarak kullanılır. Ayrıca blogger.com’da kişisel web siteleri oluşturmak için daha uygun olan Blogger adlı bir hizmet var (tasarım açısından neler yapabileceğiniz konusunda sınırlamalar olsa da).

Ne küçük bir işletme için en iyi web hosting sitesi?

Bizim düşüncemize göre, küçük işletmeler için en iyi ana bilgisayar, ücretsiz SSL sertifikaları sunan, dünya çapında sunuculara sahip olan ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için büyük bir güvenliğe sahip olanıdır. Daha fazla bilgi için en iyi web barındırma listemize bakın.

Web barındırma sağlayıcısını nasıl seçerim?

İhtiyaçlarınıza uygun bir web barındırma seçmek için en iyi yolu ilk olarak bu ihtiyaçlar ne olduğunu yazmaktır. İnsanların çoğu sadece hızlı barındırma (tercihen İngiltere’de bir sunucu ile), pürüzsüz bir kurulum sistemi ve 7/24 duyarlı destek sunan bir web sağlayıcı barındırma gerekir. Daha fazla ayrıntı ve iyi bir web sitesi barındırıcısı bulmakla ilgili diğer faktörler için sayfadaki karşılaştırmamıza göz atın..

Bu muazzam rehber için bu kadar, umarım yardımcı oldu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector