En Ucuz Web Hosting Hizmetleri

ucuz web hosting hizmetleriDaha ziyade web hosting için daha az ödeme yapar mısınız…?


Weirdos daha fazla ödemek istiyor. Muhtemelen daha az ödemek istiyorsunuz. Garip değilsin.

Ne uygun fiyat yanı sıra, bir “en iyi” ucuz web hosting seçeneği oluşturur? Her hosting şirketinin sağlaması gereken her şeyi isteyeceksiniz – hızlı yükleme süreleri,% 100’e yakın çalışma süresi ve gerekirse size yardımcı olabilecek güvenilir müşteri desteği.

Hangi düşük maliyetli barındırma hizmetinin doğru seçim olduğunu nasıl anlarsınız??

Başlamak için doğru yere geldiniz – hangi ucuz web barındırmalarının hızlı yükleme sürelerine ve yüksek oranda çalışma süresine sahip olduğunu biliyoruz. Her bir hizmeti canlı olarak test ediyor ve sonuçlarımızı bu makalede paylaşıyoruz. İncelenen tüm ana bilgisayarlarımızda kapalı kalma süresi / kapalı kalma süresi / gecikme için canlı izlememize göz atın. Araştırma sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Contents

En İyi Ucuz Web Hosting – 2020 İçin En Çok Tıklananlar

Burada herkese uyan tek bir cevap yok, ama seçenekler var! Seçenekleri seviyoruz. Bu kılavuzda, karşılayabileceğiniz bir fiyat noktasında mükemmel hizmet sunan bugün mevcut en iyi ucuz web barındırmalarına bakacağız.

1. Hostinger – En Uygun Sunucu, Dönem.

hostinger-logo

Ortalama Yükleme Süresi: 585 ms
Ortalama Çalışma Süresi: 99.87%
Maliyet: Aylık 0,99 ABD doları

Hostinger Tanıtım Fiyatı

Hostinger Kanada’da kaliteden ödün vermeyen en ucuz web barındırma seçeneklerinden biridir. Mevcut fiyatlandırma aylık 0,99 $ ‘dan başlıyor. Bu, Hostinger’ı en yakın indirim barındırma rakiplerinin yaklaşık 1 / 3’ünde oturuyor. (Kripto ile bile ödeme yapabilirsiniz.)

Ortalama çalışma süresi ve yükleme süreleri en üst düzeyde Son yıllarda Hostinger’ı düşük maliyetli web barındırma için mükemmel bir seçenek olarak görmek zor.

Hostinger Müşteri Desteği ��

Hostinger ayrıca 7/24 yerel destek sorularınız için. Yavaş destek bilet sistemi kullanmaya gerek yoktur. Tüm siteler WordPress’te hızlı başlatma için optimize edilmiştir ve kurulumunu kolaylaştırmak için kendi özel arayüzlerine sahiptir. Bu, Hostinger’ı mevcut en iyi WordPress barındırma hizmetlerinden biri yapar. Ayrıca bir ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL. Genel Hostinger, maliyetinin bir kısmında ayda 6-8 dolarlık bir ev sahibi ile ne elde edeceğinizi sunar.

Yalnızca kendi blogunuzu barındırmak istiyorsanız ve web sitenizde hiç bir işletme kurmayı planlamıyorsanız, Hostinger aslında kötü bir seçim değildir.

Ücretsiz Website Builder ��️

Herhangi bir kodlama deneyimine sahip olmanızı gerektirmeyen bir web sitesi oluşturucusu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Zyro’nun Logo Maker, markanızın logosunu hemen ayarlayarak veya yeniden keşfederek yalnızca web sitenizi değil, markanızı da geliştirmenize yardımcı olur.

Geri kalan özellikler o kadar gösterişli olmayabilir ama yine de oldukça iyi. Zyro AI Content Generator, ücretsiz SSL Sertifikası, sınırsız SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği sayılabilir..

Hostinger çalışma süresi ve kesinti testlerimizi görmek istiyorsanız Hostinger İncelememizin tamamını inceleyin. 

2. HostPapa -% 70 İndirimli Premium Hosting (Ücretsiz Alan Adı)

hostpapa logosu

Ortalama Yükleme Süresi: 475 ms
Ortalama Çalışma Süresi: % 99,95
Maliyet fiyatı – Ayda 2,95 ABD doları (Düzenli 13,99 ABD doları / ay)

HostPapa sadece en iyi ucuz ana bilgisayarlar için en iyi seçim değil, aynı zamanda genel olarak en iyi ana bilgisayarlar için de en iyi seçimdir. Dikkat çekici, doğru?

HostPapa, piyasadaki en iyi barındırma hizmetlerinden biridir ve Kanadalılar için en iyi seçimimizdir. Mevcut fiyatlandırma aslında en iyi ucuz ana seçtikleri hizmet diskalifiye biraz dik başlar. Ancak, HostPapa özel bir teklif etti Kanada okuyucularına indirim. Bu HostPapa sıkıca ucuz kategoriye yerleştirir.

İndirimle, ödemeye bakıyorsunuz Üst düzey bir barındırma hizmeti için aylık 2,95 ABD doları. Sadece fiyat düşük değil, aynı zamanda başlangıç ​​planı yerine iş planını da alacaksınız.

Ortalamanın Üzerinde Site Hızları ⏱️

HostPapa’nın inanılmaz çalışma süreleri ve ortalamanın üzerinde site hızları kaydedildi. İndirimde bile, HostPapa listemizdeki en ucuz seçenek değil. Aylık ekstra Loonie size birçok avantaj sağlar.

HostPapa, her zaman kullanılabilir canlı sohbet ile 7/24 müşteri desteğine sahiptir. HostPapa’nın en iyi seçimimiz olmasının ana nedeni, şirketin Kanadalı ve aracılığıyla olması. Çalışma saatleri ve site hızı puanları harika büyük ülkemizdeki yerel veri merkezleri nedeniyle.

Çevrimiçi bir iş kurmak veya sadece bir web sayfasını internete atmak istiyorsanız, HostPapa harika bir seçimdir.

HostPapa çalışma süresi ve kesinti testlerimizi görmek istiyorsanız tüm HostPapa İncelememize göz atın.

Ek HostPapa Özellikleri Dahil:

Çoğu insan, bir hizmete başlarken mevcut olan en ucuz planla başlar. HostPapa, başlangıç ​​paketi ile aynı fiyata orta katman Kanada okuyucularını barındırma (Bu doğru, ücretsiz bir yükseltme). İşte HostPapa ile bu orta seviye size ne kazandırıyor.

 • Sınırsız Web Sitesi
 • Ücretsiz Alan Adı Kaydı
 • Sınırsız SSD Depolama Alanı
 • Ölçülmemiş Bant Genişliği
 • Ücretsiz Web Sitesi Transferi
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • Ücretsiz Bire Bir Eğitim
 • Ücretsiz SSL
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu
 • 400+ Ücretsiz Uygulama
 • CloudLinux Sunucuları
 • 7/24 Destek
 • % 99,99 Çalışma Süresi Garantisi
 • 30 Gün Garanti
 • Sınırsız Eklenti Etki Alanları
 • Sınırsız E-posta Hesabı
 • Sınırsız MYSQL Veritabanları
 • 2x Daha Fazla CPU ve MYSQL Kaynağı

3. HostGator – En Ucuz Kalite Planı

toplantı sahibi logosu

Ortalama Yükleme Süresi: 657 ms
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.68
Maliyet: Aylık 2,75 ABD doları

HostGator bu listedeki en ucuz seçenek değil, ancak performansa kıyasla maliyet açısından oldukça yüksek. Hizmet tüm çan ve ıslık sunarken, her yerde iyi, hız, çalışma süresi ve fiyatlandırma sunuyor. HostGator için Kanada’daki en iyi ucuz web barındırma hizmetleri listemizde bir yer kazanmak için fazlasıyla yeterli.

Son zamanlarda geliştirilen WordPress deneyimleri ve kendi yüksek kaliteli web sitesi oluşturucuları ile web sitesi oluşturma için çok fazla işlevsellik var.

Reklam için Ek Kredi ��

Tüm HostGator planları aynı zamanda bir Google Adwords ve Bing reklamları için 100 ABD doları kredi SSL sertifikaları ve ücretsiz otomatik yedeklemelerin yanı sıra.

Çalışma süresi açısından, canlı testlerimizde son derece iyi puan aldılar ve kesinti süresiyle ilgili herhangi bir sorun genellikle 1-2 saniye MAX ile sınırlıdır (test sonuçları için HostGator incelememize bakın). Ayrıca herhangi bir destek sorunu ve teklif için canlı sohbet var 45 günlük para iade garantisi.

Çalışma süresi için sürekli olarak% 99,68’e ulaştılar ve bu da onları performans açısından en uygun fiyatlı ana bilgisayarlara yerleştirdi.

4. Bluehost – Güvenilirlik ve Daha Fazla Güvenilirlik

Bluehost

Ortalama Yükleme Süresi: 1.765 ms
Ortalama Çalışma Süresi: 99,74%
Maliyet: Ayda 2,95 ABD doları

Bluehost resmi olarak 2003 yılında kuruldu ama 1996 yılından bu yana bir şekilde ya da başka bir şekilde olmuştur. Bunlar web barındırma OG günleri ve Bluehost tüm hesaplarda sağlam kabul edilmelidir. Hizmet biraz daha pahalı ama güvenilirliği ile ton veri merkezi.

Bu uygun fiyatlı seçenek, uzun zamandır var olan ve aynı zamanda teklif veren birçok geliştirici tarafından kullanılıyor başlangıç ​​dostu işlevsellik. Ayrıca ilk yıl için ücretsiz alan adı sunuyorlar.

Birçok Öğrenme Kaynağı ��

Bluehost ile ilgili bir başka harika şey de çok sayıda üçüncü taraf öğretici ve kılavuz bilgi tabanında mevcuttur. Blogcuların ilk kez gelişmiş web geliştiricileri yaptıkları herkes, herhangi bir değişikliği nasıl değiştireceğini veya ayarlayacağını kolayca öğrenebilir.

Bir dezavantajı, destek denizaşırı ve her zaman en yararlı değildir. Teknik açıdan Bluehost, 99.74% kesintisiz çalışma puanları ile canlı izlememizde son derece başarılı (burada Bluehost’un tam incelemesine bakın).

5. iPage – Fiyat için Büyük Hizmet. Destek = Meh

Ipage

Ortalama Yükleme Süresi: 1941 ms
Ortalama Çalışma Süresi: 97,77%
Maliyet: Ayda 1,99 ABD doları

iPage çeşitli web forumları barındırma olumsuz yorumlar bir yeri var. Bu incelemelerin çoğu, yalnızca küresel müşterileri kaldırıma bırakan ABD dışında bulunduğundan müşteri desteğine dayanmaktadır..

Bir Yıl Ücretsiz Alan ve Sınırsız Disk Alanı ��

Sunulan hizmette açıkladığımız gibi, gerçek hizmet çok perişan değil iPage incelemesi. Spektrumun daha ucuz ucunda iPage ile ilgili yanlış bir şey yoktur ve bir dizi özellik ile birlikte gelir. bir yıl boyunca ücretsiz alan ve sınırsız disk alanı. Ne yazık ki, iPage, ucuz veya ücretli olsun, herhangi bir barındırma sağlayıcısından% 100 ücretsiz olması gereken temel bir güvenlik özelliği olan bir SSL sertifikası için sizden ücret alıyor..

Genel olarak iPage harika bir hosting firmasıdır ve ürünlerini beğeniriz, ancak destek sorunu çözülmesi gereken bir şeydir.

6. A2 Hosting – “Premium” Ucuz Hosting

A2 HostingOrtalama Yükleme Süresi: 601 ms
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.4
Maliyet: Aylık 3,92 ABD doları

A2 Hosting listenin geri kalanından biraz daha yüksek tanıtım fiyatlarına sahiptir. Bu artan fiyat ile müşteri desteği ve ekstra özellikler gibi birkaç alanda iyileştirmeler geliyor.

SSL Sertifikası Ücretsiz ��

Düşük maliyetli hizmet, ücretsiz güvenlik ve kesmek önleme yanı sıra ücretsiz SSL sertifikası ve otomatik yedeklemeler. A2 harika bir hizmet sunuyor ancak daha ucuz bir alternatif arıyorsanız.

A2’yi son olarak kurtardık, çünkü diğer adamlarla rekabet edemeyeceklerini düşünüyoruz (aslında daha iyi performans gösteriyorlar), ancak marjinal olarak daha iyi bir hizmet için biraz daha pahalı olduğu için.

Ultra Ucuz Web Hosting Neden Kötü Bir Fikir

web sitesi kötü amaçlı yazılımıSana karşı dürüst olmak istiyoruz. Web barındırma için ayda bir dolardan daha az ödeme yapıyorsanız kötü bir zaman geçireceksiniz (Hostinger dahil değil).

Herkes kadar iyi bir anlaşma seviyorum, ama alt 1 $ web barındırma aşağı almak – bu bir risktir. Gelecekte daha ucuz bir barındırma sağlayıcısı için daha fazla ödeme yapacaksınız. daha kaliteli bir ev sahibi için ayda 1-2 dolar ekstra.

Bu ucuz barındırma hizmetleri önlemek için ana nedeni bir tek bu şekilde para kazanabilirler. Tüm müşterilerinin web sitelerini aynı IP adresine sahip büyük bir eski paylaşılan sunucuda bir araya getiriyorlar. Her ne pahasına olursa olsun bundan kaçınmanız gerekiyor ve size nedenini söyleyelim.

Dev Paylaşılan Sunuculardan Kaçınmanın Nedenleri:

 • Bağlayıcı.

  hackable

  Kötü adamlar paylaşılan IP adreslerini hedefler çünkü güvenlik genellikle zayıftır ve içeri girip daha büyük ölçekte yaramazlık yapmak kolaydır.

 • Bağlayıcı.

  Hastalığın Yayılması

  Kaynak koduna girmek çok kolay olduğu için, web sitenizin yakında ilişkilendirilmeyeceğiniz tüm virüs, kötü amaçlı yazılım ve reklamları göstermesini bekleyin.

 • Bağlayıcı.

  Kötü IP Komşuları

  Bu tür barındırma çok ucuz olduğu için, paylaşılan sunucudaki komşularınız muhtemelen internete olumlu bir katkıda bulunmayan ve tüm hayatının amacı önemsiz olan her şeyi tıkamak gibi görünen bir grup spam blog olacak. Korkunç yaşam hedefi.

 • Bağlayıcı.

  Google Senden Nefret Edecek

  Gerçekten – ve demek istediğim Google’ın senden nefret etmesini istemiyorum. Yukarıdakilerin tümü sayesinde, önemsiz bloglara ve korsanlığa olan yakınlığınız, Google’ın sizi küçümseyerek bakmasına ve düşük arama motoru sıralamalarına göre sizi cezalandırmasına olanak tanır..

 • Bağlayıcı.

  Berbat Duruş

  Tahmin edebileceğiniz gibi, dost mahalle “en iyi” ucuz web hosting şirketi kesinti ve kesintien iyi müşteri deneyimine sahip olduğunuzdan emin olmak için çok fazla kaliteli ekipman veya kaynak ayırmayacaktır..

  Yüksek kaliteli bir web barındırma normalde en azından vaat ederken % 99 çalışma süresi, derin indirimciniz yüzde 50’nin üzerinde bir şeyin iyi olduğunu düşünüyor. Ne zaman ucuz olursa olsun, sitenizi her seferinde dakikalar veya saatler boyunca bırakan bir web sunucusu size herhangi bir iyilik yapmıyor. ��

 • Bağlayıcı.

  Kötü Destek

  Büyük olasılıkla destek görmeyeceksiniz. Onların bakış açısından, en temel kaynaklardan başka hiçbir problemi çözemezler. En iyi ihtimalle çok genel bir SSS bölümü bekleyin.Özellikle şanssızsanız, sizi otomatik bir sisteme gönderen ve vazgeçip iki haftalık burritoyu yemeye karar verdiğiniz şekilde yanıt vermeyen yanıt vermeyen bir müşteri destek e-postası veya telefonu alırsınız. buzdolabının arkasına hıçkırarak dışarı atmak için çok tembeldin.

 • Bağlayıcı.

  SSL dahil DEĞİLDİR

  ssl sertifikası Ucuz web sunucuları, Güvenli Yuva Katmanı (SSL) koruması için yılda 80 dolara kadar ücret alır. Önerilen ev sahiplerimizin tamamı% 100 ücretsiz SSL sunuyor.

  Bu olmadan hiçbir güvenilir ödeme işlemcisi size dokunmaz. Bir şey satmaya çalışıyorsanız, bu bir sorundur.

  Google tarafından gerçekten güvenilen ve bir gün bir şey satabileceğiniz bir web siteniz varsa, kesinlikle% 100 SSL gerekir. Bunun ironik yönü, SSL’nin Let Encrypt olarak bilinen bir hizmet kullanılarak ücretsiz olarak yüklenebilmesidir … ancak en ucuz ana bilgisayarlar sizi bunun için ücretlendirmekte ısrar ediyor!

Gerçekten ucuz web barındırmalar hakkında beni rahatsız şeylerin de ücretsiz VPN için benim ana şikayetleri olduğunu fark edeceksiniz. Gerçekten düşük maliyetli dijital ürünler sunmak maalesef genellikle verilerinizi satmayı veya verilerinizi güvenli olmayan bir yere koymayı içerir..

VPN’lerin bunu nasıl yaptığını merak ediyorsanız, en iyi Kanada VPN’lerine ilişkin rehberime göz atın.

Değerden Daha Sorun

Gerçek sorun nihayet berbat ucuz sınırsız web hosting bıkmış sonra gelir – ama geri ödeme süresi zaten geçti – ve önceden büyük oranda nakit için hizmet tüm yıl için ödenen.

Bu arada, günde yüzlerce emici, bu kılavuzu okuyarak kaçındığınız hatayı yapıyor. Sen enayi değilsin. Birkaç kısa ay içinde internet imparatorluklarının hayallerinin devrileceğini biliyorlar mı?.

Birçok blogcular ve kendi web sitelerini inşa insanlar için, indirim web hosting bu tür sadece iyi bir anlaşma değil – ne zaman GERÇEK toplam maliyeti hesaba katın.

E-Ticaret Farklı Bir Ballgame – Kaliteli Hosting Gerekiyor

e-ticaret işiBilgilendirici web sitelerinin veya kişisel blogların aksine, tek amacı satış yapmak olan bir e-ticaret sitesini ele alalım..

Şimdi fikri çalışma süresi daha kritik önem kazanıyor. Web siteniz kapalıysa, satış yapmıyorsunuz ve tek geliriniz o gün Ramen Noodles’ı yiyor olabilirsiniz. Pro-İpucu: Ramen’e bir yumurta ekle – yum.

Sonuç olarak, bazı çevrimiçi girişimciler için, düşük olmanın maliyeti daha gerçek – kayıp para. Bu durumda, paylaşılan bir barındırma paketi yavaş veya yüklenmeyen bir web sitesi riskine değmez.

Ürün satan bir web sitesine kapalı kalma süresi tıpkı… para yakmak gibi

Adil olmak gerekirse, birçok e-ticaret sitesi yüksek çözünürlüklü görüntüler, akışlı ses ve / veya video ve daha fazlası gibi yüksek kaynak özelliklerle doludur..

Paylaşılan bir barındırmadaki tüm hesapların bir bant genişliği domuzundan dolayı nasıl acı çekebileceğinden bahsettiğimizi hatırlıyor musunuz? Domuz olabileceğinizi düşünüyorsanız, paylaşılan rotaya gitmeyin.

Bu günlerde insanlar çevrimiçi çok sabırsız. Sayfanızın yüklenmesi birkaç saniyeden uzun sürüyorsa unutun.

Paralarını bir rakiple geçirmek için harekete geçtiler. Aniden tasarruf ettiğiniz bir veya iki dolar çok zayıf bir değiş tokuş gibi görünüyor.

E-ticaret için En Ucuz Host – Siteground

Sadece sınırsız web hosting için en ucuz seçeneklerden bahsettiğimizi biliyorum. Ancak, paramız için – ve sizinkinde – e-ticaret için seçtiğimiz seçenek SiteGround. Aylık 3,95 ABD doları fiyat en ucuz web barındırma değildir ve yukarıda listelenen seçenekler kadar ucuz değildir. Bununla birlikte hala ekonomik ve sınırsız bir barındırma hizmeti olduğu söyleniyor.

Sebep SiteGround’u seçiyoruz kaliteli hizmet ve yüksek çalışma süresi sayıları nedeniyle.

Web sitenizde SSL’ye sahip olmanın ne kadar kritik olduğundan bahsettiğimizi hatırlıyor musunuz? SiteGround, para tasarrufu sağlayan hosting planlarının aksine ücretsiz olarak sunmaktadır. Çevrimiçi olarak dijital veya fiziksel ürünler satıyorsanız ve web sitenizin Google aramalarında görünmesini istiyorsanız, bu isteğe bağlı değildir. Diğer yerler SSL için yılda 60 $ ila 80 $ arasında herhangi bir ücret almaktadır.

Herkes büyük desteği olduğunu iddia edebilir. SiteGround bunu iddia ediyor ve gerçekten sunuyor. İle Derin teknik konularla ilgili 7/24 destek ve genel sorun giderme konusunda, sorunun çözülmesine gerçekten yardımcı olacak bilgili, arkadaş canlısı, eğitimli bir temsilciyle konuşacaksınız..

Ayrıca – bu çalışma süresinin kendisi için konuşmasına izin vereceğiz:% 99,95.

En İyi Ucuz Web Hosting Kanada SSS

Ardından, müşterilerin ihtiyaçları için en ucuz barındırma seçeneğini bulmaya çalışırken en sık sorulan soruların bazılarına göz atalım:

Bir Web Sitesi Barındırma Maliyeti?

Bir web sitesi barındırma ücretsiz ila binlerce dolar arasında değişebilir. Web sitesi sahiplerinin çoğunluğu için çözümler ayda 2 $ ile ayda 5 $ arasında çalışıyor.

Uyarı – Aşağıda okuyabileceğiniz gibi ultra ucuz ana bilgisayarları tavsiye etmem.

Bir Web Sitesi Barınmanın En Ucuz Yolu Nedir??

Web sitesi barındırma için ücretsiz seçenekler vardır. Çoğunlukla bir web sitesini barındırmanın en iyi ve en ucuz yolu, Bluehost gibi ayda birkaç dolar alan bir hizmet kullanmaktır..

En İyi Ücretsiz Web Sitesi Sunucusu Nedir??

Tamamen ücretsiz barındırma hizmetleri var, ancak hizmet genellikle kötü ve genellikle yükseltmek için çok para mal. Uygun fiyatlı ama harika bir alternatif kullanmak, örneğin Hostinger ayda 80c’de, gitmenin en iyi yolu.

En İyi Ücretsiz Web Sitesi Sunucusu Nedir??

ucuz web hostingBunun% 100 doğru cevabını arıyorsanız – değiştirilmiş kaliteli bir VPS ana bilgisayarı.

Okuyucularımızın çoğu dijital okyanus gibi bir sağlayıcıda VPS damlacıklarını nasıl değiştireceğini bilmediğinden, paylaşılan barındırma sağlayıcılarımızdan biri işi yapacak. SiteGround 475 ms yükleme süresinde metriklerimize göre önce gelir.

En İyi cPanel Sunucusu Nedir??

Bizim önerilen hosting şirketlerinin çoğu, kullanımı kolay ve destek almak için entegre cPanel hosting var.

Managed WordPress Hosting Hakkında?

Günümüzde, beklediğinizden çok daha ucuza uygun fiyatlı, yönetilen WordPress çözümleri alabilirsiniz. Bunun gibi çözümler ilk kez web sitesi sahipleri ve üreticileri için mükemmeldir.

Nihai Karar – Fiyat Önemlidir?

Bir şey söz konusu olduğunda bir anlaşma aramak asla kötü bir fikir değildir. Kimse aynı hizmet için ödemek zorunda olduklarını iki kat ödemek istemiyor. Web hosting ile ilgili en iyi şey, yüksek kaliteli teklifler almak için bankayı kırmak zorunda kalmamanızdır.

Bir kişinin tüm seçenekleri gözden geçirmesinin ve sayfalar ve not sayfaları almadan eğitimli bir karar vermesinin bir yolu yoktur. Yaptığımız tüm araştırmalarla kaliteli hizmet sunan en iyi altı bütçe seçeneğine göz atabilirsiniz.

 1. HostGator: $ 2.75 aylık
 2. Hostinger: $ 0.80 aylık
 3. BlueHost: $ 2.95 aylık
 4. iPage: $ 1.99 aylık
 5. A2 Hosting Aylık 3,92 ABD doları
 6. SiteGround: $ 3.95 aylık

Bu çocuklar. Eğer herhangi bir öneriniz varsa bize aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. ✌️

Referanslar ve resim kredileri:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector