Nejlepší e-mailové marketingové služby

výhody e-mailového marketinguVe věku aplikací Instagram, Snapchat a Messenger se dobrý e-mail začíná cítit archaický …


Tolik, že mnoho vědců tvrdilo, že „e-mail je mrtvý!“. To nemůže být dále od pravdy.

Podle nesčetných studií je e-mailový marketing stále efektivnější při zapojování a převádění uživatelů než jakýkoli existující sociální mediální kanál.

Některé studie ve skutečnosti ukázaly, že e-mailové kampaně jsou 7x účinnější při generování tržeb než Twitter, Facebook a LinkedIn… dohromady.

Ale je tu problém …

Většina majitelů firem se musí hodně obávat. Je e-mailová marketingová kampaň v horní části seznamu? Většina majitelů malých podniků má tolik dalších věcí, které by se měli obávat, že e-mailový marketing vypadá ohromující.

Zadejte: e-mailové marketingové služby.

Když máte k dispozici správné nástroje, e-mailový marketing je ve skutečnosti docela jednoduchý. Abychom vám pomohli najít správnou e-mailovou marketingovou službu pro podnikání – sestavili jsme seznam našich sedmi oblíbených poskytovatelů, kteří vám pomohou provádět vysoce ziskové e-mailové kampaně v žádném okamžiku.

Contents

TLDR;

Constant Contact je naší volbou pro nejlepší e-mailovou marketingovou službu na dnešním trhu. Nabízí skvělé pokročilé funkce, fantastickou zákaznickou podporu, ochranu soukromí v souladu s GDPR a škálovatelné ceny – neustálý kontakt je skvělý všestranný výběr.

S 60denní bezplatnou zkušební verzí má smysl začít se softwarem a zjistit, zda se vám to líbí.

Pokud tak neučiníte – tento trh je plný skvělých e-mailových služeb a naše aktivní partnerská kampaň má zkušební verzi zdarma.

1. Stálý kontakt

(Nejlepší volba pro malé podniky)

Klíčové specifikace
 • Úžasná podpora zákazníků
 • Dlouhá doba bezplatné zkušební verze
 • Ekonomické ceny

KLADY

 60denní zkušební verze zdarma
Skvělá podpora zákazníků
 Množství pokročilých funkcí
 Cenově dostupné ceny, které se přizpůsobují vašemu podnikání

NEVÝHODY

 Strmá křivka učení
Žádné testování A / B (to je největší problém s platformou)

S nepřekonatelnou 60denní bezplatnou zkušební verzí nabízí Constant Contact některé z nejrobustnější a nejintuitivnější e-mailový marketing v podnikání.

Díky live chatu, e-mailové podpoře a telefonním službám jejich zákaznická podpora přesahuje průmyslový standard a zajišťuje, že máte všechny nástroje, které potřebujete k úspěchu s jejich službami (což je důležité, protože křivka učení se softwarem pro e-mailový marketing může být docela strmý).

Kromě jejich vynikající podpory nabízí Constant Contact celou řadu jedinečných funkcí, jako je schopnost naplánovat události z ovládacího panelu, vytvářet kupóny ke stažení a nahrávat kontakty do databáze pomocí široké škály metod.

řídicí panel s konstantními kontakty

Vnitřní pohled na řídicí panel Constant Contact, karta naplánované kampaně.

Celkově vzato jde o vynikající a uživatelsky přívětivou službu, která je ideální pro majitele malých podniků všech typů.

Kdo by to měl použít?

Constant Contact je nejlepší e-mailový marketingový software pro majitele malých podniků, kteří potřebují trochu času, aby se naučili tento software. Po zvládnutí je to silný e-mailový marketingový nástroj, který vám pomůže s řadou dalších úkolů.

Ceny a funkce

Tento software nabízí své služby v několika úrovních na základě velikosti vašeho e-mailového seznamu. V rámci těchto úrovní jsou také dvě možnosti, které jsou uvedeny níže.

Proč zvolit verzi „Plus“? Pokud tedy potřebujete některou z následujících zvláštností: automatizovaná uvítací řada e-mailů, automatizovaná řada behaviorálních e-mailů, RSVP, testování předmětu A / B, dynamický obsah, uživatelé, marketing událostí, průzkumy, ankety, kupóny, online dary a nové konzultace se zákazníkem.

Způsob, jakým je služba skutečně stanovena, závisí na tom, kolik e-mailových kontaktů máte. Tyto ceny začínají po zkušební verzi zdarma a vycházejí z měsíčního poplatku … pak to pravděpodobně stojí za to. Constant Contact nabízí 10% slevu na 6 měsíční nákupy a 15% slevu na 12 měsíční nákupy.

2. Aktivní kampaň

(Nejlepší logický nástroj pro e-mailový marketing)

Klíčové specifikace
 • Není drahý
 • Obrovské množství funkcí
 • Odborná pomoc

KLADY

 Cenově dostupné ceny
Bohatý seznam funkcí a integrací
 Kampaně založené na datech
 Skvělé nástroje pro testování A / B
Většina logických akcí

NEVÝHODY

 14denní zkušební verze (příliš krátká)
 Ne (zdarma) po telefonické podpoře

Přes jejich bezchybnou zkušební verzi (pouhých 14 dní) si ActiveCampaign vytvořila významný kus odvětví ESP (poskytovatel e-mailových služeb) pro sebe prostřednictvím svých komplexních marketingových možností a výjimečně bohatou platformou.

příliš mnoho e-mailůS množstvím možností rozdělení testování, načasování a automatických možností, ActiveCampaign přináší vše, co potřebujete (a poté některé) k vytvoření efektivních a výnosných e-mailových kampaní. Jejich služby jsou speciálně přizpůsobeny majitelům podniků, kteří hledají podporu a poradenství týkající se růstu jejich e-mailového podnikání..

Přestože nenabízejí telefonickou podporu, za 65 USD si můžete sednout po dobu 30 minut s jedním z jejich odborníků na e-mailový marketing a odpovědět na všechny vaše vypálené otázky. Nezáleží na tom, jestli se snažíte porozumět jejich službě, nebo si jen chcete rady ohledně zlepšení CTR vaší další kampaně, ActiveCampaign jste se zabýval.

(Poznámka: Od tohoto poplatku se neplatí pro jednotlivce, kteří si zakoupili předplatné vyšší úrovně).

Pokud jste v oblasti Chicaga, můžete dokonce uspořádat osobní setkání s jedním z jejich odborníků abyste získali pomoc při rozšiřování e-mailového marketingu vaší firmy.

Navíc pouze za 9 $ / měsíc pro 500 odběratelů, ActiveCampaign je jedním z nejdostupnějších poskytovatelů e-mailového marketingu v oboru – Obzvláště když zvažujete všechny funkce a podporu, ke kterým budete mít přístup. Pokud shromažďujete údaje o zákaznících a získáváte zpětnou vazbu od svých odběratelů (což by mělo být), ActiveCampaign také nabízí integraci s Survey Monkey, která je zdarma až pro 250 odběratelů.

Jo, a dokonce můžete posílat e-maily založené na datech, takže můžete předem naplánovat oznámení o prodeji nebo popřát svým zákazníkům všechno nejlepší k narozeninám!

Celkově ActiveCampaign nabízí robustní e-mailovou marketingovou službu s cenově dostupným bodem pro začátečníky a množstvím možností podpory, které jistě potěší každého majitele firmy, bez ohledu na velikost nebo potřeby jejich seznamu..

Kdo by to měl použít?

Aktivní kampaň je určena pro firemní uživatele, kteří chtějí přijímat konkrétní rozhodnutí o e-mailovém marketingu na základě konkrétních akcí svých zákazníků. Zřeknutí se odpovědnosti: Tento software bude pro mnoho majitelů malých podniků příliš velký.

Je tu hromada z nás, která chce, aby rozhodnutí založená na datech byla co nejkonkrétnější, a pokud jste osobnost typu A, bude to vaše volba.

Ceny a funkce

ActiveCampaign nabízí čtyři úrovně jejich služeb a ceny jsou určeny vaším seznamem e-mailů.

Čtyři úrovně jsou následující:

Cenové úrovně jsou založeny na množství kontaktů, které máte ve svém e-mailovém seznamu. Ceny, které následují, jsou měsíční sazby, pokud se platí ročně. Pokud platíte měsíčně, jsou o dost vyšší. Pokud máte seznam e-mailů s více než 100 000 kontakty, musíte kontaktovat společnost a nastavit vlastní ceny.

3. MailChimp

(Nejlepší e-mailový marketingový software pro začátečníky)

Klíčové specifikace
 • Velmi ekonomické
 • Zkušební verze zdarma
 • Obrovské množství funkcí

KLADY

 Zdarma využívání jejich služby až 2 000 předplatitelů
Intuitivní a snadno použitelný
 Spousta skvělých funkcí pro placení zákazníků

NEVÝHODY

 Žádná automatická odpověď nebo segmentace pro bezplatné zákazníky
Žádná podpora přímého hovoru

možnosti elektronického obchodu a e-mailuŽádný rozpočet? Žádný problém!

Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů e-mailových služeb MailChimp nenabízí pouze bezplatnou zkušební verzi, ale nabízí své služby zcela zdarma pro jednotlivce s e-mailovými seznamy do 2 000 odběratelů kteří potřebují posílat méně než 12 000 e-mailů měsíčně (celkem 6 jedinečných e-mailů, pokud odesíláte do celého seznamu).

Jakmile absolvujete více než 2 000 předplatitelských úrovní, MailChimp nabízí také množství fantastických placených balíčků (jejichž cena závisí na počtu předplatitelů, který máte).

MailChimp také nabízí live chat a e-mailovou podporu pro své zákazníky (ale žádná podpora hovoru) a je robustní a funkčně bohatá platforma, která je ideální pro podniky ve všech výklencích a všech velikostech. Mailchimp má také některé opravdu snadno použitelné integrace pro weby hostované WordPress.

Kdo by to měl použít?

MailChimp je pro ty z nás, kteří chtějí něco tak jednoduchého, jak je to možné. Tento software je skvělý pro majitele firem s malými seznamy e-mailů, které žijí s rozpočtem, který chce něco snadno použitelného.

Ceny a funkce

Ceny za MailChimp jsou o něco složitější než první dvě revidované možnosti. Mají šikovnou kalkulačku cen, která spočítá, kolik vám bude každý měsíc na jejich webu účtováno.

Ceny se počítají na základě tří plánů a velikosti vašeho seznamu e-mailů. Existují tři různé typy plánů nabízejících různé výhody. Plán zdarma vám umožní mít až 2 000 odběratelů.

S plány Pro a Grow mají oba měsíční náklady. Jedná se o stejné měsíční náklady s dodatečným předplacením 199 dolarů pro plán Pro. Když stoupáte o 200 až 500 odběratelů po 5 000 uživatelích, cena stoupá kolem 5 až 10 dolarů za skok.

4. Automizy

(Nejlepší volba SMB)

Klíčové specifikace
 • Pro firmy všech velikostí
 • Velmi přístupné uživatelské rozhraní
 • Přátelský zákaznický servis
 • Uživatelsky přívětivý nástroj pro automatizaci

KLADY

 Různé typy e-mailových formátů
 Funkce testeru řádku předmětu
 Zdarma dema

NEVÝHODY

 Žádné vstupní stránky pro generování potenciálních zákazníků
Omezené e-mailové šablony

Bez ohledu na obsah e-mailu podniky často bojují s těmi, kdo jsou na jejich seznamech, kteří obsah skutečně otevírají. Automizy je e-mailový marketingový software, který pomáhá uživatelům zvyšovat otevřené sazby pro jejich e-maily.

Tento software poskytuje řadu nástrojů pro e-mailový marketing a užitečné funkce, které vám pomohou dostat svůj e-mailový obsah před více očí. I když většina lidí má přeplněné poštovní schránky, bylo prokázáno, že Automizy zvyšuje otevřené sazby o více než 33%..

Prostřednictvím jejich funkce automatického opětovného zasílání e-mailů Automizy znovu odešle e-maily, které nebyly otevřeny, což vašemu obsahu poskytne další šanci vidět. Služba také vezme na vědomí tón a chování e-mailu, ujistí se, že je zaslána ve správný čas, což mu dává nejlepší šanci být otevřen.

Kdo by to měl použít?

Automizy je ideální pro ty, kteří začínají e-mailovým marketingem nebo se snaží automatizovat a posílit své současné kampaně. Jedná se o extrémně jednoduchý nástroj pro e-mailový marketing, který poskytuje uživatelsky přívětivý systém a také pohotový a vstřícný zákaznický servis.

Ceny a funkce

Jak bylo uvedeno výše, hlavní rysy funkcí zahrnují systém, který automaticky znovu odesílá e-maily těm, kteří se neotevřeli, a segmentaci e-mailů, aby zasílali svým zákazníkům laserové e-maily.

Nicméně. nejlepší funkcí je testovací řádek předmětu, který pomáhá získat skóre před odesláním. Mít správný předmět je obrovským faktorem, který upoutá pozornost zákazníků a přiměje je, aby otevřeli váš obsah.

Cenový systém Automizy je založen na počtu aktivních odběratelů ve vašem seznamu e-mailů. Jak je vidět níže, bude vám účtováno pouze podle seznamu účastníků. Bez ohledu na částku bude mít každý uživatel přístup ke všem dostupným funkcím, včetně plné zkušenosti se zákaznickým servisem.

5. HubSpot

(Nejlepší podniková varianta)

Klíčové specifikace
 • Celkově skvělý software
 • Parta funkcí
 • Velmi dobrý zákaznický servis

KLADY

Oceněná zákaznická podpora
Intuitivní nástroje, které dávají smysl
Má vše, co byste mohli v marketingovém softwaru chtít

NEVÝHODY

 Drahé v měřítku
Kromě e-mailového marketingu se děje spousta dalších věcí

HubSpot je jiné zvíře ve světě e-mailového marketingu. Pokud jste nikdy nepracovali v žádném softwaru pro e-mailový marketing, může být tento komplikovaný. Má to důvod – v HubSpot můžete udělat více než v jiných programech. Jak se vaše společnost rozrůstá, můžete v HubSpotu dělat téměř cokoli chcete. Chvíli to přijde, protože je toho tolik, co můžete udělat. Naštěstí, pokud víte, co chcete dělat, můžete jednoduše požádat tým zákaznické podpory.

HubSpot není jen platforma pro e-mailový marketing. Když používáte e-mailovou marketingovou službu, začínáte používat HubSpot Marketing Hub. Toto je domovem pro více než 50 000 uživatelů ve 100 zemích a služby se pohybují od bezplatných 800 USD měsíčně až po tisíce a tisíce dolarů. Vše záleží na tom, co chcete dělat.

Stejně jako všechny ostatní e-mailové marketingové služby můžete vytvářet značkové e-maily, které vypadají skvěle pomocí nástroje pro vytváření přetahování. Pokud je to vše, co potřebujete, možná budete chtít hledat jinde, protože HubSpot nabízí mnohem více. Někdy to může být ohromující, zatímco jindy to může být opravdu úžasné.

E-mailový marketing HubSpot je pevně v prémiové sekci e-mailových marketingových služeb. Samotná e-mailová marketingová služba je 200 $ měsíčně a cena za e-mail seznamu je ohromující. Obdržíte však řadu mimořádně sofistikovaných funkcí.

Hubspot Email Marketing spravuje řídicí panel

Když porovnáme obrovskou dostupnost marketingových funkcí HubSpot s ostatními e-mailovými marketingovými službami, nejedná se o soutěž. HubSpot má nejvíce. Jde o to, že ostatní služby v tomto seznamu jsou čistě e-mailovými marketingovými službami, zatímco HubSpot je obecný marketingový software. Mnoho dalšího softwaru může nabídnout podobnou hodnotu za méně peněz, pokud jde o přísný e-mailový marketing.

Aspekt HubSpotu, který se kromě všech ostatních dostupných marketingových kanálů skutečně odlišuje od konkurence, je sofistikovanost funkce workflow. To je to, co HubSpot nazývá svou automatizační funkcí a vy s ním můžete dělat cokoli chcete. Je to docela jednoduché použití také.

Zde přichází do hry přidaná hodnota používání marketingové služby all-in-one. Pracovní postupy e-mailového marketingu můžete kombinovat s každým dalším pracovním postupem v ekosystému HubSpot. Chcete zkombinovat cestu k e-mailovému marketingu s prodejní kampaní? To je jistě možné.

HubSpot je jedním z nejsilnějších marketingových systémů na současném trhu a stojí za to, pokud máte obrovský marketingový rozpočet.

Kdo by to měl použít?

HubSpot je fantastická marketingová služba všude kolem. Celkově je to pravděpodobně nejlepší nejlepší marketingová služba. Uživatelé HubSpotu jsou určeni pro společnosti, které jsou připraveny na míru, s penězi v ruce. HubSpot je určen pro seriózní společnosti, které chtějí automatizovat a převzít úplnou kontrolu nad svým marketingovým ekosystémem.

Ceny a funkce

Ceny HubSpotu mohou být trochu matoucí, protože služba není jen e-mailový marketing. Marketingové centrum obsahuje různé úrovně cen za funkce spolu se zvýšením cen pro velikost vašeho seznamu e-mailů. K dispozici je také strmý seznam funkcí, které můžete přidat za cenu, jako je přidání dalších uživatelů. Všechny níže uvedené ceny jsou měsíční.

6. MailerLite

(Nejjednodušší)

Klíčové specifikace
 • Základní funkce ve všech plánech
 • Velmi uživatelsky přívětivý
 • Včetně editoru stránek

KLADY

 Zdarma používání služby až do 1 000 předplatitelů
Extrémně snadno použitelný a přímočarý
 Editor vstupní stránky
 Více pokročilých funkcí v bezplatném plánu

NEVÝHODY

 Chybějící pokročilé funkce, které má jiný software
Žádná telefonická podpora

možnosti elektronického obchodu a e-mailuVyhýbání se zmatkům a duševnímu opotřebení je podceňovaným aspektem úspěchu v podnikání. Mnoho úspěšných podnikatelů prostě ví, na co se zaměřit, a je hlavním tématem masivních podnikatelů tipy na úspěch. Použití MailerLite se zaměřuje na důležité aspekty e-mailového marketingu.

MailerLite zahrnuje bezplatný tarif až pro 1000 uživatelů s polo-omezenými funkcemi. Naštěstí funkce, které obsahují, jsou některé z těch užitečnějších. Přejít na e-mailový marketing pomocí MailerLite je snadné, protože jej můžete vyzkoušet tak dlouho, jak chcete, s menším seznamem e-mailů.

Jedním aspektem, kterému je třeba věnovat pozornost ve všech e-mailových marketingových programech, je schopnost vytvářet vstupní stránky. MailerLite má jeden z nejlepších editorů vstupní stránky viděli jsme, že je to jednoduché a snadné použití.

Kdo by to měl použít?

Typ osoby, která by měla používat MailerLite, je někdo, kdo se dívá na většinu softwaru pro e-mailový marketing a vypadá jako: „Woah, děje se příliš mnoho věcí!“

MailerLite je e-mailový marketingový software navržený tak, aby odstranil složitost vytváření a odesílání profesionálních e-mailových kampaní. Je ideální pro majitele malých podniků, blogery, autory, umělce, maminky a podnikatele, kteří chtějí všechny výhody velkého e-mailového nástroje bez veškerého hluku na pozadí.

Toto není pro typ člověka, který chce obrovské komplexní reportování nebo komplexní automatizaci. Pokud jste právě začínají nebo vlastníte malou firmu, najít čas na řemeslné kampaně založené na obrovském množství dat nebo intenzivní automatizaci není stejně realistické.

Ceny a funkce

Jednou z nejlepších věcí na MailerLite je, že nabízí rozsáhlý program „Forever Free“, pokud máte méně než 1 000 odběratelů. Tento plán zahrnuje pokročilé funkce, jako jsou pracovní postupy automatizace, integrované e-mailové průzkumy, segmentace, značkování, vstupní stránky, vyskakovací okna a formuláře..

nástroj pro optimalizaci obrazu mailerlite

Všechny jejich plány přicházejí s nepřetržitou zákaznickou podporou se 100% skutečnými lidmi, kteří na vás reagují. Jedinou bezplatnou funkcí, která opravdu vyniká, je jejich A / B testování. Obvykle musíte začít platit, abyste ji mohli použít ve většině služeb.

MailerLite byl navržen tak, aby nabízel e-mailovou marketingovou službu, která uživatelům dává přesně to, co potřebují, aby byli úspěšní. To znamená, že nenabízí šílené a pokročilé funkce, které nabízejí jiní odesílatelé. MailerLite však stále nabízí širokou škálu velmi užitečných funkcí a nástrojů.

funkce automatizace mailerlite

KategorieFunkce
Vytvářejte kampaněDrag and drop editor, editor RTF, vlastní editor HTML, šablony zpravodajů, kampaně elektronického obchodu
Rozšiřte svůj seznam odběratelůVstupní stránky, vyskakovací okna, vložené formuláře, správa předplatitelů
Doručte správnou zprávuAutomatizace e-mailů, značkování, personalizace, segmentace, vyskakovací okna
Optimalizace kampaníTestování rozdělení A / B, dodání časového pásma, automatické opětovné odeslání, kampaně RSS
Sledujte své výsledkyPřehledy kampaní, průzkumy, kliknutí na mapy, otevírají se podle umístění
PřipojitIntegrace, vývojové API
VíceUživatelská oprávnění, aplikace pro přihlášení k odběru iPad, prémiová podpora, vyhrazená IP, vlastní design vstupní stránky, vlastní e-mailová šablona

MailerLite udržuje svoji cenovou strukturu jednoduchou. Je to další software, který jste zaplatili podle počtu předplatitelů na vašem seznamu. Cenová struktura se škáluje tak, aby to dávalo smysl, aniž by došlo k podivným skokům v množství.

7. Aweber

(Nejlepší zákaznická podpora)

Klíčové specifikace
 • Zkušební verze zdarma
 • Skvělý zákaznický servis
 • Skvělý software pro začátečníky

KLADY

 30denní zkušební verze zdarma
K dispozici A / B testování (yay!)
 Plná servisní podpora zákazníků
 Komplexní databáze, která vám pomůže začít a řešit potenciální problémy.

NEVÝHODY

 Musíte kontaktovat společnost a získat cenovou nabídku na služby přesahující 25 000 předplatitelů (opravdu kluci?)
Cennější než někteří jejich robustnější konkurenti.

S AWeberem budete získejte prvních 30 dní zdarma poté zaplatíte minimálně 19 $ měsíčně (za seznam až 500 odběratelů).

Tam, kde se AWeber opravdu odděluje od konkurence, je to díky plné podpoře zákaznické podpory vám poskytuje přístup ke zkušenému podpůrnému personálu na výzvu každý den v roce (nemluvě o podpoře chat / e-mail pro méně naléhavé záležitosti).

Na rozdíl od neustálého kontaktu Aweber nabízí testování A / B všem zákazníkům abyste mohli snadno určit účinnost vašich různých kampaní a nabízejí citlivé e-mailové šablony, aby vaše e-maily vypadaly (a fungovaly) krásně bez ohledu na to, jaké zařízení vaše publikum používá k jejich prohlížení.

příklad aweber ab testování dashboardu

AWeber usnadňuje testování A / B i pro nezkušené obchodníky.

Přestože je řídicí panel poměrně intuitivní a snadno použitelný, služba přichází se strmou křivkou učení a může se cítit ohromující pro začínajícího obchodníka. Naštěstí s obrovskou databází a množstvím výukových programů, webinářů a bezplatných vzdělávacích modulů může kdokoli zvládnout nuance Aweberu v relativně krátkém čase..

Mým hlavním bodem sporu s AWeberem je to stojí to hodně více než mnoho jejich konkurentů a pokud máte velké e-mailové publikum (nad 25 000 odběratelů), budete muset přímo kontaktovat společnost a získat cenovou nabídku na jejich služby..

Jak již bylo řečeno, Aweber je stále vynikající službou, která nabízí celou řadu funkcí a nesčetné množství metod pro optimalizaci marketingu a přeměnu vašeho seznamu e-mailů v pokladní tiskový stroj..

Kdo by to měl použít?

Aweber je skvělá služba pro e-mailový marketing. Každý, kdo by měl rád výše uvedené možnosti, by mohl preferovat Awebera, protože si vybudoval skvělou službu skrz a skrz. Kromě zákaznické podpory nevyčnívají jako nejlepší v ničem, ale jsou dobré ve všech aspektech e-mailového marketingu.

Ceny a funkce

Tento cenový model není nejlevnější, ale zdaleka nejjednodušší. Mým velkým úspěchem v celém tomto odvětví je způsob tvorby cen. Proč to musí být tak matoucí? Aweber to vyřešil. Mají jeden typ plánu a stupňuje se podle velikosti seznamu účastníků.

Zde je to, co získáte: neomezený počet e-mailů, automatizace, segmentace, analytika, zákaznická řešení, registrační formuláře, integrace, hosting obrázků, 6 000+ fotografií, 700+ šablon a vzdělávací zdroje.

Ceny jsou uvedeny níže s jejich měsíční sazbou. Nabízejí také slevy za čtvrtletní a roční ceny.

8. GetResponse

(Nejintuitivnější možnost)

Klíčové specifikace
 • 30denní zkušební verze zdarma
 • Vynikající zákaznická podpora
 • Intuitivní funkce

KLADY

Testování A / B pro optimalizaci účinnosti kampaně
 Bohaté návody a zdroje, které vám pomohou začít
 Funkce časovače pro optimalizaci CTR a otevření

NEVÝHODY

 Žádné nástroje pro správu událostí

Stejně jako u komedie, načasování je všechno pokud jde o úspěšné provedení e-mailových marketingových kampaní. Vzhledem k tomu, že průměrný administrativní pracovník dostává denně více než 120 e-mailů, je snadné, aby se vaše marketingové zprávy ztratily v chaosu doručené pošty vašich odběratelů – Pokud je neodesíláte ve správný čas.

Naštěstí GetResponse nabízí jedinečnou funkci načasování, která pro vás provede všechny těžké zvedání a pomůže vám to určit přesně kdy byste měli posílat e-maily do svého seznamu, abyste vygenerovali nejvyšší otevřený, proklik a konverzní poměr.

palubní deska getresponse

Můj ovládací panel GetResponse je dodáván s nejrůznějšími „inteligencemi“ a funkcemi hlášení, což mi říká nejlepší čas dne k odesílání e-mailů.

Stejně jako u ostatních společností uvedených v tomto seznamu nabízí GetResponse 30denní bezplatnou zkušební verzi pro nové zákazníky a prémiové plány začínají na pouhých 15 USD za 1 000 odběratelů. Společnost nabízí komplexní a efektivní zákaznická podpora prostřednictvím e-mailu, chatu a telefonické podpory, a vybudoval si reputaci v oboru jako jedna z nejjednodušších a nejzábavnějších služeb pro začátečníky na trhu.

Primární nevýhodou GetResponse je to nemají žádné nástroje pro správu událostí. Pokud tedy provozujete tradiční cihelnou a maltovou firmu, budete potřebovat jiný e-mailový software, který zvládne tento aspekt vaší firmy.

Mimo tento malý problém, GetResponse nabízí vynikající sadu nástrojů, které pracují v jakémkoli odvětví a obstarávají začínající i veteránské e-mailové marketingové společnosti..

Kdo by to měl použít?

Pokud hledáte e-mailový marketingový software, který by při používání používal nějaký smysl, použijte GetResponse. Našel jsem se vymyslet funkce trochu rychleji na GetResponse.

Ceny a funkce

Další cenovou strukturu, která je všude na místě, nabízí GetResponse. Ceny jsou konkurenceschopné a nabízejí čtyři různé úrovně funkcí.

Ceny jsou založeny na každé úrovni a jsou spojeny s počtem účastníků, které máte.

9. SendinBlue

(Nejlepší pro malé rozpočty s rozsáhlými seznamy)

Klíčové specifikace
 • Zdarma plán
 • Integrace
 • Předplacené e-mailové kredity

KLADY

 Přímý cenový model
 Úspora nákladů u velkých seznamů e-mailů

NEVÝHODY

 Pokud odešlete mnoho e-mailů, nejedná se o správnou službu

e-mail-hosting-službaSendinBlue je francouzská společnost zabývající se e-mailovým marketingem založená v roce 2012. Jako novější hráč v softwarovém průmyslu pro e-mailový marketing si vytvořili pěknou zákaznickou základnu 50 000 uživatelů..

Opravdu se odlišovali způsobem, jakým je jejich struktura cen. Spíše než založit cenu mimo velikost vašeho seznamu e-mailů, rozhodli se jej založit mimo funkce a množství e-mailů, které chcete poslat měsíc.

S pevnou volnou možností, která nevyprší – vyzkoušení SendinBlue je snadné a bezbolestné.

Nabízejí také řadu integrací s jinými programy. Pokročilé funkce, které jsou odemčeny ve vyšších cenových úrovních, jsou pěkné a mají výraznou slevu ve srovnání s jinými službami, pokud máte rozsáhlý seznam předplatitelů.

Kdo by to měl použít?

Kdybych měl 100 000 odběratelů mého seznamu e-mailů, ale nechci platit tisíce a tisíce dolarů ročně, používal bych SendInBlue.

Ceny a funkce

Miluji strukturu cen SendInBlue. Nezahrnuje ani velikost seznamu a jejich bezplatný plán jde dlouhou cestu. Podívejte se na pět různých úrovní a jejich měsíční ceny:

10. ConvertKit

(Nejjednodušší pracovní postupy automatizace)

Klíčové specifikace
 • Intuitivní tvůrce
 • Pokročilé funkce
 • Editor vstupní stránky

KLADY

 Snadné pracovní postupy automatizace
Vizuální tvůrce
 Pokročilé nástroje

NEVÝHODY

 Cennější než konkurenti
 Visual Builder není tak velký jako ostatní

e-mail-hosting-vektorConvertKit má inteligentní marketingovou taktiku. V zásadě vzali fantastický koncept softwaru pro e-mailový marketing a přinutili ho pracovat speciálně pro tvůrce. Funguje to skvěle pro lidi, kteří ovlivňují různé platformy sociálních médií a nemají web.

Umožní vám nastavit vstupní stránky, aby zachytily e-mailové adresy lidí a skočily přímo do e-mailového marketingu. Nabízejí také některé z nejlepších funkcí pro správu předplatitelů a segmentaci e-mailů.

Kdo by to měl použít?

Lidé, kteří jsou tvůrci na YouTube nebo jiném médiu a nemají web, aby mohli začít.

Ceny a funkce

Aspekt, který se mi na ConvertKit nejvíc líbí, spočívá v tom, že jsou k dispozici všechny funkce. Jediné úrovně, které mají, jsou založeny na předplatitelích. Více než 5 000 předplatitelů vám umožňuje používat také migraci recepční.

Funkce ConvertKit zahrnují: vizuální automatizace, neomezené přizpůsobitelné formuláře, neomezené posílání e-mailů, označování předplatitelů, vytváření přehledů, integrace, API a podpora e-mailů a chatů.

Tyto ceny jsou za měsíc na základě měsíční platby. Poskytují vám dva měsíce zdarma, pokud platíte ročně.

Málo závěrečných myšlenek

E-mailový marketing se v poslední polovině desetiletí ohromně rozvinul a rychle se stal jednou z hlavních hnacích sil v každém odvětví.

Přes některé výkřiky naopak není e-mail zdaleka mrtvý a podle všech statistik a odborných předpovědí je ve skutečnosti získává trakce jako marketingová modalita, díky čemuž je důležitější než kdykoli předtím, že máte správné systémy, které zajistí, že nenecháte na stole žádné peníze.

Ale stejně jako u většiny věcí souvisejících s obchodem, mít správné nástroje je jen polovinou bitvy. Udělejte si čas na to, abyste se poučili o osvědčených postupech a „růstových hackech“ v tomto odvětví, a nezapomeňte na bohaté vzdělávací moduly a informace, které většina ESP poskytuje.

S trochou marketingového know-how a jedním z nástrojů, které jsme sdíleli v této příručce, budete okamžitě na závody a budete moci transformovat svůj e-mailový seznam z vanilkové databáze do štíhlé, průměrný stroj produkující zisk.

Důležitá poznámka: Pokud posíláte spoustu e-mailů, vyhněte se používání levných webových hostitelů. Často umísťují na stejný server příliš mnoho jiných webů, což může zraňovat doručování e-mailů a spouštět filtry spamu a phishingu.

Pokud je hromadný e-mail součástí vaší firmy, investujte do kvalitního poskytovatele webhostingu. Podívejte se na recenze a analýzy webhostingu zveřejněné na naší domovské stránce a podívejte se na nejlepší možnosti.

Příbuzný: Odhalte phishingové weby pomocí webové analýzy

FAQs

Otázka: Jak mohu založit společnost pro e-mailový marketing?

A: Prvním krokem je nalezení poskytovatele softwaru pro e-mailový marketing. Naše oblíbené doporučení je neustálý kontakt, ale existuje spousta dalších možností, jako je MailChimp a aktivní kampaň.

Otázka: Jak mohu udělat e-mailový marketing zdarma?

A: Téměř každý poskytovatel e-mailového marketingového softwaru nabízí bezplatné zkušební verze. Nejdelší bezplatná zkušební verze, kterou jsme našli, je 60 dní od společnosti Constant Contact.

Otázka: Jaký je nejlepší hromadný e-mailový software?

A: Každý software pro e-mailový marketing poskytuje jedinečné výhody a výhody. Náš oblíbený software pro e-mailový marketing je neustálý kontakt.

Otázka: Který autoresponder je nejlepší?

A: Každý autoresponder, který jsem použil, funguje skvěle na kterémkoli z hlavních softwarů pro e-mailový marketing. Nej logičtější je Aktivní kampaň a nejjednodušší je použití MailChimp.

Jakou e-mailovou marketingovou službu v současné době používáte? Který je tvůj oblíbený? Využili jste některou ze služeb v tomto seznamu? Sdělte nám své myšlenky a zpětnou vazbu v komentářích níže!

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map