GoDaddy apskats – izlasiet šo PIRMS, kad zaudējat savu naudu

Gandrīz katru GoDaddy pārskatu, ko atrodat tiešsaistē, raksta saistītais mārketinga speciālists. Citiem vārdiem sakot, NAV objektīvs. Visi zina GoDaddy.


Viņi ir tādi kā tiešsaistes mitināšanas pasaules McDonald’s. Sākot no viņu pārāk seksualizētajām Superbowl reklāmām, līdz viņu nemitīgajām YouTube reklāmām, līdz GoDaddy filiāļu izplatīšanai tīmekļa mitināšanas telpā, jums tas viņiem ir jānodod….

Es domāju, ka McDonald’s patiešām to nedara. Bet – tie ir viegli visplašāk pazīstamais tīmekļa mitināšanas uzņēmums pasaulē.

Vai viņu slava ir augstas kvalitātes produkta rezultāts, vai arī šīs reklāmas ir atbildīgas par viņu panākumiem??

Mēs pārbaudījām viņu pakalpojumus, lai atbildētu uz šo precīzo jautājumu.

Iemigrēsimies, nometīsim kapuci un apskatīsim GoDaddy tiešām piedāvājumus.

Kas ir GoDaddy hostings?

Ja vien jūs nedzīvojāt zem klints… uz citas planētas… citā Saules sistēmā, jūs zināt, kas ir GoDaddy. ��

Heck, pat jūsu vecvecāki droši vien ir pazīstami ar GoDaddy. ��������

Un ir viegli saprast, kāpēc…

GoDaddy, kas dibināts pirms vairāk nekā divām desmitgadēm 1997. gadā Baltimoras štatā, Merilendā (ar vārdu Jomax Technologies), ir piedzīvojis meteorisku kāpumu, pateicoties tīmekļa mitināšanas pasaules klasifikācijai, un piedēvējis žokļa nomešanu 2231 900 000 USD ieņēmumos pagājušajā gadā.

godaddy 2017 q2 analīzes ziņojums

Ņemot vērā, ka Bobs Parsons, GoDaddy dibinātājs un prezidents, pārdeva vienu no saviem iepriekšējiem uzņēmumiem Intuit par “nelielu” summu, ak 65 000 000 USD, tas patiesībā nav pārsteigums.

Mūsdienās GoDaddy nodarbina vairāk nekā 6000 cilvēku, apkalpo 17 miljonus uzņēmumu visā pasaulē, un to plaši uzskata par tviņš ir lielākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs uz planētas.

Tāpēc es domāju, ka ir droši teikt, ka viņiem veicas tikai lieliski.

Bet šeit ir runa par lielajiem uzņēmumiem. Viņiem ir tendence krist zem viena no diviem lietussargiem.

 1. “Esmu pelnījis savus panākumus, jo piedāvāju labāko sasodīto produktu tirgū.”
 2. Vai arī: “Es esmu lielākais kaķis pilsētā, jo es zinu, kā to darīt manipulēt ar nenojaušamiem patērētājiem par pārāk lielu samaksu apakšparaugam. ”

Kurš lietussargs ietilpst GoDaddy??

Savādi, ka abi.

Ļauj man paskaidrot.

GoDaddy hostinga plusi – lielisks sniegums

Ar milzīgo to rīcībā esošo resursu pārpilnību (es domāju, ka aptuveni ir viņu gada ieņēmumi augstāks nekā daudzu jaunattīstības valstu IKP) nav jābrīnās, ka GoDaddy paveic lielisku darbu, nodrošinot lietotājiem augstas kvalitātes sniegumu.

Šeit ir tikai daži no GoDaddy veiktspējas aspektiem, kas mūs pārsteidza pēdējo 12 mēnešu laikā. Jūs varat redzēt tiešraide šeit. Lasiet vairāk par mūsu Četru soļu pētniecības process šeit.

1. Viņiem ir lieliski laika periodi (99,95%)

Kamēr viņi nepiedāvā žokļa nomest uptimes kā daži no viņu konkurentiem (proti, SiteGround), GoDaddy izliek veselīgs darbspējas laiks 99,95% kas ir tieši tas, ko jūs varētu gaidīt ar lētu resursdatoru.

Godaddy uptime rezultāts

Lai gan viņi par savu uptime neiegūs nevienu balvu, es ar prieku varu ziņot, ka mūsu laikā, kā GoDaddy klientiem, nav piedzīvotas lielas avārijas vai manāms dīkstāves laiks..

Šeit ir īss pārskats par pēdējo mēnešu izrādēm.

2018. gada vid. uptime:

 • Janvāra darbības laiks: 99,98%
 • Februāra uptime: 99,96%
 • Marta uptime: 99,91%
 • Uzturēšanas laiks aprīlī: 99,99%
 • Maija uptime: 99,94%
 • Jūnija uptime: 99,98%
 • Jūlija darba laiks: 99,85%
 • Augusts (20. datums) uptime: 99,99%

2. Ātrs ātrums (448 ms)

Neskatoties uz to, ko jums teica jūsu mamma un citi interneta jaunievedumi, vietņu ātrumam ir nozīme… Daudz.

godaddy lapas ielādes ātruma pārbaude

Faktiski jaunākie pētījumi liecina, ka vairāk nekā 47% patērētāju sagaida, ka vietne tiek ielādēta 2 sekundēs vai mazāk. Un ja tā nav? Labdien!.

Tas padara pareizās tīmekļa mitinātājas izvēli par vienu no vissvarīgākajiem lēmumiem, ko pieņemsit, ja kādreiz cerat nopelnīt naudu no savas vietnes.

Tātad, kā GoDaddy salīdzina ar konkurentiem?

Patiesībā… Diezgan darn labs.

Iebraukšana pie vidējais ielādes laiks tikai 448 Ms, GoDaddy ir viegli viens no ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem, ko mēs jebkad esam pārskatījuši, un piedāvā satraucoši ātru ātrumu, kas jūs un jūsu apmeklētājus priecēs.

2018. gada ielādes laiks:

 • Janvāra vid. ātrums: 363ms
 • Februāra vid. ātrums: 415 ms
 • Marta vid. ātrums: 386ms
 • Aprīļa vid. ātrums: 395 ms
 • Maija vid. ātrums: 415 ms
 • Jūnija vid. ātrums: 492ms
 • Jūlija vid. ātrums: 541ms
 • Augusta (20. gads) vid. ātrums: 587ms

3. Daudz lielu prēmiju un papildu funkciju

Kaut arī neviena no šīm prēmijām vai funkcijām nav bezmaksas, GoDaddy dara visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka ikvienam jaunam klientam ir iespējas izveidot skaistu un augstas veiktspējas vietni ar pēc iespējas mazāk cilvēcisku darbu..

Godaddy funkcijas

Viņi piedāvā visu, sākot no viņu pielāgotā vietņu veidotāja, GoCentral un beidzot ar augsta līmeņa tīmekļa dizaina profesionāļiem, līdz viena klikšķa lietojumprogrammu instalēšanai, lai nodrošinātu, ka vietne tiek izveidota un darbojas ar visiem nepieciešamajiem zvaniem un svilpieniem (vai to nav).

Vietņu veidotājs: GoCentral ir GoDaddy vietņu veidotājs. Celtnieka izmantošana ir bezmaksas un ļauj rediģēt no datora, planšetdatora vai tālruņa. Viņi arī iemet SSL sertifikātu, ja jūs izmantojat viņu celtnieku.

Web dizaina profesionāļi: GoDaddy piedāvā tīmekļa dizaina pakalpojumus no profesionāļiem. Viss, kas jums jādara, ir piezvanīt uz viņu konsultāciju līniju un paskaidrot, kas jums nepieciešams. Viņi sola vietni tiešsaistē 4–6 nedēļu laikā un piedāvā atbalsta līniju 24/7/365.

Lai arī tie nepiedāvā tādu vērtību, kādu jūs varat sagaidīt no vietnes SiteGround vai A2 mitināšanas, joprojām ir daudz papildu funkciju un bonusu, lai pat entuziasma pilnīgākais tīmekļa pārzinis būtu apmierināts.

GoDaddy mīnusi

Ok, tāpēc GoDaddy ir izturējis gan uptime, gan ātruma testus ar lidojošām krāsām. Viņi ir labi pazīstami ((šķietami) cienījami, un tie dod jums piekļuvi lieliskām papildu funkcijām.

Kur mēs pierakstīsimies, vai ne?

Ne tik ātri.

Kaut arī GoDaddy veic daudzas lietas tieši no veiktspējas viedokļa, viņu biznesa klientu apkalpošanas un norēķinu aspekts, teiksim, ir mazāks par pikantu.

Lūk, kāpēc …

1. Ierobežots ekonomikas plāns un smieklīgi augstas atjaunošanas maksas

Mēģinot konkurēt ar aizvien pieaugošo lēto tīmekļa mitinātāju skaitu, GoDaddy saviem taupīgākajiem klientiem piedāvā neparasti zemu cenu paketi (trāpīgi nosauktu “Economy”)..

Pats par sevi tā nav slikta lieta.

Es domāju, būsim īsti … Mēs visi vēlamies stiept savu naudu tik tālu, cik tas notiks, vai ne?

Tomēr problēma, kurā jūs uzturaties, ir tā, ka viņi ir ne tikai samazinājuši price viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kā arī vērtību.

Ekonomijas plāns ir pilnīgi kails kauls, un tas nepiedāvā standarta funkcijas jūs gaidījāt no cienījama tīmekļa mitinātāja, piemēram, CDN, ikdienas dublējumiem vai SSL sertifikāta.

GoDaddy cenu noteikšana

Lai arī šī cena 2,49 dolāru vērtībā varētu šķist pievilcīga, ticiet mums … Tas nav pat tā vērts.

Un, kamēr mēs runājam par GoDaddy cenu noteikšanas tēmu, ir svarīgi to ņemt vērā viņi uzlādē pārmērīgi augstas atjaunošanas maksas.

GoDaddy ir ne tikai viens no vismazāk vērtīgus saimniekus par jūsu maksāto cenu (jūs redzēsit, kāpēc pēc kāda laika), bet pēc viņu ievada perioda beigām, viņi apgriezīsies un palielinās jūsu likmi par vairāk nekā 200%.

Tas 2,49 dolāru ekonomikas plāns? Jā, tas jums mēnesī izmaksās 7,99 USD.

Ņemot vērā to, ka jūs varat baudīt smieklīgi augstus darbības laikus, zibens ātrs kravas ātrums, un visas bezmaksas papildfunkcijas un prēmijas, kuras esat pelnījuši par daļu no šīm izmaksām, mums ir grūti uzstāt, lai ieteiktu lietot GoDaddy ikvienam, kurš patīk ietaupīt naudu.

2. Nevajadzīgi pirkumi un pārmaksa

Ja esat lasījis kādu no tīmekļa mitināšanas pārskatiem šajā vietnē, tad droši vien zināt, ka jums tas ir jādara nekad iegādājieties hostingu no uzņēmuma, kas nepiedāvā “bezmaksas” SSL sertifikātu.

Google diezgan burtiski liegs lietotājiem piekļūt jūsu vietnei, kamēr viņi neatzīst, ka jūsu vietne nav droša un ka tas nopietni apdraud viņu informācijas drošību..

Tāpēc ir jēga, ka vairums hostinga uzņēmumu ir ņēmuši vērā mājienu un sākuši piedāvāt bezmaksas SSL sertifikātu visiem saviem jaunajiem klientiem.

Bet kā ir ar GoDaddy?

Uz virsmas viss izskatās labi. Visiem jaunajiem lietotājiem tiek piešķirts SSL sertifikāts, kad viņi reģistrējas jebkuram GoDaddy mitināšanas plānam (izņemot “Economy”)..

Bet, izlasot smalko druku, jūs drīz sapratīsit, ka viss nav tā, kā šķiet.

Faktiski GoDaddy iekasē briesmīgus 75 USD gadā par “privilēģiju” būt drošai vietnei.

godaddy ssl cenas noteikšana

Un tā nav pat sliktākā daļa.

Ja jūs tikko iegādājāties jaunu domēna vārdu un tīmekļa mitināšanas paketi, domājams, ka tieši no šīs vietnes varēsit sūtīt e-pastus? Es domāju, galu galā… Tā ir tavs vietne tagad.

Nu, to jūs domājat. Bet GoDaddy domā savādāk.

… USD 60 gadā par e-pasta kontu atšķiras.

Tā kā citi labākie pakalpojumu sniedzēji jums dos piekļuvi neierobežotam skaitam e-pasta kontu (vai vismaz 25), GoDaddy pat nevēlas jums to sniegt viens.

Atgādini man, kā šie puiši atkal ir lielākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi pasaulē? Ak, pareizi … Tam, iespējams, ir kaut kas sakars ar šo …

godaddy komerciālās dejojošās meitenes

Bet es atkāpos …

3. Negarantēta naudas atdošanas garantija

Ja jums ir vairāk nekā 17 miljoni klientu visā pasaulē, jūs domājat, ka GoDaddy obligāti ir nopelnījuši reputāciju kā caurspīdīga un cienījama tīmekļa mitinātāja, kas vēlas atmaksāt nelaimīgajiem klientiem par pirkumu, vai ne?

Nepareizi.

No pirmā acu uzmetiena viņu TU apgalvo, ka jebkuram klientam ir tiesības uz naudas atmaksu, ja viņš 30 dienu laikā pēc sākotnējā pirkuma atceļ savu mitināšanas plānu.

Šķiet pietiekami godīgs.

Bet tad viņi to saka..,

Ja hostinga pakalpojums jau ir veikts, tad tas netiek atmaksāts (ja tas vēl nav veikts, ir tiesības uz atmaksu 30 dienu laikā pēc darījuma veikšanas).

Tagad es neesmu juridisks eksperts, bet tas izklausās aizdomīgi kā labi izstrādāts un žargoniski piepildīts klauzula, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka GoDaddy var likumīgi atbrīvoties no zagšanas no nepatīkamiem klientiem.

Kas ir “mitināšanas pakalpojums”, vai jūs tiešām varat atgūt naudu, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu? Es nezinu. Un, iespējams, ka tieši GoDaddy patīk.

4. Jauktas klientu apkalpošanas atsauksmes

Klientu apkalpošana GoDaddy dēļ ir ļoti laba.

godaddy klienta komentārs

Lai arī viņu atbalsts pa tālruni ir lielisks, kas ir viens no labākajiem biznesā, jūs, iespējams, nevēlaties veltīt tālrunim 20–45 minūtes, lai atrisinātu sīkas žagas un ātrus jautājumus.

Godaddy atbalstsKas vēl vairāk rada sarūgtinājumu par to, ka GoDaddy tiešraides atbalsts ir tik uzticams.

Ikreiz, kad mēģināju piekļūt viņu tiešraides tērzēšanas funkcijai, mani bieži sastapa kļūda “savienojums nav pieejams”. Un, ja nejauši nokļuvu pie servisa pārstāvja, tiešraide vai nu sabruks, vai pazudīs, vai arī es tik ļoti satracinos par “pārstāvja” (t.s. robota) nespēju atbildēt uz man uzdotajiem jautājumiem apmierinošā veidā..

Šajā brīdī es sāku domāt, kāpēc tieši viņiem ir nepieciešami 6000 darbinieku, lai viņi turpinātu darboties? (Viņiem ir nepieciešams, lai kāds saskaitītu visu neatmaksājamo skaidru naudu, ko viņi ņem ar šiem bezkaunīgajiem pirkumiem un atjaunošanas maksām).

Cenu noteikšana

Kā redzat – GoDaddy cenu noteikšana ir sava veida ēsma un slēdzis. Tas ir izplatīts šajā nozarē, bet GoDaddy cenu izmaiņas ir augstākas nekā vidēji. Ja atrodaties pēc lēta hostinga pakalpojuma, kas pieejams Kanādā, GoDaddy, iespējams, nav jūsu izvēle.

Vai mēs iesakām GoDaddy?

Nē …

Lai gan es personīgi neiebilstu pret viņu pārāk sevišķi seksualizēto mārketingu, neviens no scadly plaķētām sievietēm, kas sporto ar GoDaddy tankkuģiem, nevar kompensēt uzņēmuma acīmredzami negodīgo politiku un nekaunīgo naudas satveršanu..

Viņu sniegums varētu būt līdzvērtīgs citiem vadošajiem hostinga pakalpojumiem, taču, ja vien jums nepatīk maksāt 2-3X to, kas jums vajadzētu par jūsu tīmekļa mitinātāju, jūsu nauda būtu labāk iztērēta vietnēs SiteGround, A2 Hostings vai pat HostGator.

GoDaddy to vienkārši nesagriež …

BUJ

Vai GoDaddy ir uzticams?

Jā, GoDaddy ir uzticama. Viņi ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju desmitniekā. Viņu serveru darbības laiks ir pozitīvs, un to ātruma testi ir samērā ātri.

Vai vietnes GoDaddy veidotājs ir labs?

GoDaddy vietnes veidotājs ir kārtībā. Tas noteikti darbojas un var iegūt jums izveidotu tīmekļa vietni. Ņemot to vērā, ir labākas alternatīvas, piemēram, Wix un Squarespace.

Cik maksā GoDaddy mēnesī?

GoDaddy cenas ir norādītas visā kartē. Pirmo gadu tie piedāvā reklāmas cenu 2,99 USD mēnesī, bet pēc tam cenu paaugstina līdz 7,99 USD mēnesī.

Vai GoDaddy ir piemērots mazam biznesam?

GoDaddy nav slikts mazajiem uzņēmumiem, taču patiesa patiesība ir tāda, ka tirgū ir daudz labākas alternatīvas mitināšanai. GoDaddy ir dārgāks ar ne tik labu produktu.

Kādam nolūkam cilvēki izmanto GoDaddy?

GoDaddy tiek izmantots kā tīmekļa mitinātājs un domēna reģistrators. Tas nozīmē, ka tad, kad cilvēki vēlas iegādāties domēna vārdu, viņi var apmeklēt GoDaddy un to iegādāties. Pēc domēna vārda iegādes viņi savā vietnē var mitināt šo pakalpojumu.

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • HostingsKingdom.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map