2020’de Kanadalı İşletmeler İçin En İyi E-posta Barındırma Hizmetleri

Tamam, çalının etrafında dövmeyiz. İşletmenizi ve abonelik listenizi büyütmeye çalıştığınızda, harika bir e-posta barındırma sağlayıcısı kritik öneme sahiptir e-posta yeteneklerinizi optimize etmenize yardımcı olmak için.


Vektör görüntü gönderilen birçok e-postaHey, diğer ofis sohbetlerini de seviyoruz, ancak son birkaç yıldır, e-posta, değerli bilgileri İnternet üzerinden iletişim kurmanın ve dağıtmanın bir numaralı yolu oldu. her gün yaklaşık 250 milyar e-posta gönderildi.

… Ve dünya çapında yaklaşık dört milyar e-posta hesabıyla (dünya nüfusunun yarısından fazlası), hayal edebileceğiniz hemen hemen tüm diğer iletişim araçlarını geride bıraktı..

O zaman, yüzlerce insanın e-posta barındırma sağlayıcıları, bazıları oldukça iyi, diğerleri ise iş e-posta hesaplarınızın bakımı konusunda çok iyi değil. Ayrıca, e-posta barındırma planlarınız için herkese uyan tek bir yanıt olmasa da, bunu okuduktan sonra akıllıca bir karar vermenize yardımcı olacak yeterli zamana sahip olacaksınız..

Dalış yapmadan önce, herkesin aklında soruya değinmek istiyorum… Sadece ücretsiz bir e-posta barındırıcısı kullanabilir miyim?

Kişisel yazışmalarınız ve dijital kupon toplama için ücretsiz bir web tabanlı e-posta barındırma hizmeti kullanmanın yanlış bir yanı yok (#% 20 indirim).

Ancak, sürekli gelişen çevrimiçi iş dünyasında ciddiye alınmak istiyorsanız, barındırılan bir e-posta oluşturmanıza olanak tanıyacak daha sağlam bir çözüm kullanmak istersiniz. @ yourdomain.com daha amatör yerine @ gmail.com veya @ hotmail.com (Allah korusun).

Yavaşla – Çok Seçenek Var

Şimdi, web sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak ve bunun gibi bir şey yapmak için zorlandığınız görünen sonsuz yükseltme ve yeni satın alma akışından korkmadan önce…

Sadece derin bir nefes alın ve rahatlayın. ��

Henüz yatırım yapmanız gerekmeyecek bir diğeri Bu önemli özelliğe erişmek için $ 10-20 $ / ay.

Aslında, ne yaptığını biliyorsan, aslında sınırsız sayıda @ alanadiniz.com e-posta hesabını güvence altına alabilirsiniz standart web barındırma hizmetinizin bir parçası olarak.

Sizi ve sabit Kazanılan nakit ayırmak isteyen rip off ve aldatmaca şirketleri sidestep yardımcı olmak için, 2020 yılının en iyi 3 web ve e-posta barındırma hizmetinin hızlı bir listesini hazırladık bu, kalbinizin istediği tüm @ alanadiniz.com e-posta hesaplarına ücretsiz erişim sağlar.

Hadi onun peşinden gidelim.

TL; DR Lütfen!

Telaş içerisinde? Endişeye gerek yok, bizde var. İncelemenin tamamını okumak için zamanınız yoksa ve devam etmemizi ve fasulyeleri dökmemizi istiyorsanız, sizinle sadece seviye atlayacağız.

Paranız için en büyük patlamayı almak istiyorsanız, o zaman SiteGround. En güvenilir çalışma süreleri, yıldırım hızlı yükleme süreleri, sınırsız e-posta hesapları ve harika müşteri desteği ile uygun fiyatlı bir barındırma hizmeti sunarlar. Ciddi anlamda… Bu adamları seviyoruz.

Henüz satılmadı mı? Endişeye gerek yok, sizin için daha fazlasına sahibiz. Okumaya devam et.

Bu Sunucuları Nasıl İnceledik

Derlemeye mecbur hisseden “özel” kişilerden biriyseniz 50 sayfanın üzerindeki satın alımları araştırmak için 32 sayfalık renk kodlu bağlayıcı (yargı yok, orada bulunduk), o zaman Ana sayfamıza gidebilirsiniz. web hosting yorumlar daha ayrıntılı işlem.

Bununla birlikte, kısaltılmış sürüm, on yıldan uzun bir süredir müşteri web sitelerini (bu noktada 900 tanesi) oluşturan ve koruyan bir geliştirme ekibi çalıştırıyor olmamızdır..

Ele aldığımız projelerin uzunluğuyla, benzersiz çalışma süresi ve yükleme süresi verilerine (genel kamuya açık değil) geri gider 10 yıldan fazla.

Kadromuzdaki matematik dahileri, bizim için bazı grafikleri ve istatistiksel analizleri bir araya getirecek kadar nazikti, böylece hangi e-posta barındırma hizmetinin ihtiyaçlarınız için doğru olduğunu belirlemek için ihtiyacınız olan ham verileri sağlayabiliriz.

Web + E-posta Ana Bilgisayarında Neler Arar

12+ ay garanti eden bir web barındırma ile kaydolmak istiyorsanız müşteri teknik sorunlarının can sıkıcı olması, varolmayan çalışma süreleri, ve çok uçucu olan müşteri hizmetleri tam anlamıyla saçlarınızı hayal kırıklığına uğratmak için cazip olduğunuza göre… O zaman mümkün olan en ucuz web / e-posta barındırıcısına gitmek isteyeceksiniz.

Ancak, bu tatlı kilitlerden hoşlandığınızı varsayacağız ve bugün, potansiyel e-posta ve web barındırma hizmetlerini karşılaştırırken hangi kriterlere odaklanmanız gerektiğini tam olarak anlamanıza yardımcı olacağız..

Yani, aşağıdakileri içeren e-posta / web sunucularını aramalısınız:

  • Ücretsiz sınırsız e-posta hesapları
  • Imap ve Pop3 E-posta Dağıtımı
  • Yüksek Hızlar ve Güvenilir Çalışma Zamanları
  • Yüksek kaliteli müşteri desteği

Endişelenme … Önermek üzere olduğumuz her ana bilgisayar bu kriterleri uçan renklerle geçiriyor.

Ücretsiz Sınırsız E-posta Hesabı

Her bir e-posta hesabı için sizden fahiş bir ücret alan birçok şirket var (evet, GoDaddy’ye bakıyoruz).

Ara sıra aylık 5 ABD doları / hesap. Bu saf bir sökme ve “Ucuz E-posta Hesapları” reklam veren bir şirket görürseniz, o zaman tepeler için koşmak gerekir.

Tuzlarına değecek herhangi bir web / e-posta barındırma hizmeti, standart barındırma paketinizin bir parçası olarak sınırsız sayıda e-posta hesabı (veya en az 25+) sunacaktır.

imap & Pop3 E-posta Dağıtımı

Bu, çoğu e-posta barındırıcısında standart bir özellik olmasına rağmen. Orada ucuz barındıran bazı potansiyel güvenlik riskleri sayısız kadar sizi ve iç yazışmalar açmak eski moda e-posta dağıtım standartları kullanacak.

Kendinize bir iyilik yapın ve emin olun seçtiğiniz ev sahibi ne olursa olsun Imap ve Pop3 e-posta teslimi sunar. Bu güvenlik standartları, özel e-postalarınızın iyi, gizli kalmasını sağlayacak ve bilgilerinizin yanlış ellere geçmesini engelleyecektir (rakipler ve bilgisayar korsanları).

Birçok küçük işletme için, e-posta teslimi bir hayatta kalma meselesidir. Bir e-posta barındırıcısına kaydolduktan ve şirket e-postanızı güvenli hale getirdikten sonra, özel bir e-posta pazarlama hizmetiyle entegre etmenizi öneririz. Sabit İletişim, MailChimp, Aweber ve ActiveCampaign gibi hizmetler e-posta teslimini önemli ölçüde artırır, böylece mesajlarınız sorunsuz bir şekilde hedefe ulaşır.

Yüksek Hızlar ve Güvenilir Çalışma Zamanları

Web siteniz insanların içeriğinize hızlı bir şekilde erişmesi ve size e-posta göndermeniz için bir neden bulması için yeterince uzun değilse, sınırsız sayıda e-posta hesabınız ve fazla miktarda depolama alanınızın olması önemli değildir.!

Web barındırma dünyasında, kalitesiz çalışma sürelerini ve yavaş hızları telafi edebilecek sayıda “Ücretsiz Bonuslar” veya “Ekstra Pazarlama Hediyeleri” yoktur. Seçtiğiniz herhangi bir ana bilgisayarın bir en az% 99,5 kesintisiz çalışma süresi ve 1.200 ms’den daha yüksek yük hızları.

Yüksek Kaliteli Müşteri Desteği

Baloncuğunuzu burada patlatmaktan nefret ediyorum, ancak kendi web sitenizi oluşturma ve koruma dünyasına atlamaya karar verirseniz, gidiyor bir noktada müşteri desteğine ihtiyaç duymak. Tüm web yöneticilerinin karşılaştığı bir kaçınılmazlık.

Ve nihayet gerçekleştiğinde (bize güvenin, güvenin), kullandığınız barındırma hizmetinin mümkün olan en kısa sürede yedekleyip çalışmanıza yardımcı olacak tamamen erişilebilir ve yüksek verimli müşteri desteği sunduğundan emin olmak istersiniz..

Teklif veren şirketleri arayın 7/24 canlı sohbet veya telefonla destek ve şirketin müşteri hizmetleri hakkındaki kamuoyunu ölçmek için reddit ve web barındırma forumlarını incelediğinizden emin olun..

Tüm bunlar ortadan kalktığında, 2018’in en iyi 3 e-posta barındırma hizmetine girelim!

1. Zoho

Sürekli gelişen ve gelişen bir hizmet olan Zoho aboneliği, temettü ödeyecek bir yatırımdır.

Maliyet: Lite için 1,00 $ / ay Premium için 4,00 $ / ay
Destek: 7/24 canlı sohbet ve çağrı merkezi

Zoho burada bizim açık galibimiz. Gerçek şu ki, tüm özellikleri ve uzantıları ortalama olsa bile, sadece hacim ve uygulanabilirlik kazanıyor. Ama neyse ki, bu e-posta barındırma hizmetinin her yönü üstün kalitede, ancak bir pazarlık fiyatı için.

Zoho, şimdiye kadar sahip olabileceğiniz herhangi bir e-posta barındırma sorununa çözüm buldu ve bunu tam anlamıyla kastediyorum. İster sonsuz şekilde uyarlanmış uygulamalarından biri, ister diğer tanınmış hizmetler (dropbox vb.) İle sorunsuz entegrasyon, Zoho sizi ele alacak.

Ücretsiz giriş hizmeti

Zoho harika bir hizmet, ancak bir şirketin göz önünde bulundurması gereken çok sayıda başka E-posta barındırma hizmeti var, bu yüzden bunun için nakit parayı neden?

Ücretsiz hizmetin devreye girdiği yer burasıdır. Zoho’nun kısaltılmış bir sürümü süresiz olarak ücretsiz olarak kullanılabilir. Tam sürümü satın almayı düşünebileceğiniz kadar zaman tanıyın.

Ücretsiz sürüm sadece 5 kullanıcı için mevcuttur, bu nedenle büyüyen bir işletme için ücretli bir plan gereklidir. Ancak, durum böyle olmasa bile, Zoho Forever Free’nin ücretli ürün beklentisi konusunda sizi salladığını eminiz..

Hava geçirmez Güvenlik

Standart olarak birinci sınıf güvenlik ve Premium plan ile ekstra S-MIME şifreleme protokolleri sayesinde, e-postalarınızın Zoho ile güvenli olacağından emin olabilirsiniz.

Ortalama bir gizlilik politikasının ek bonusu ile kaliteli bir e-posta hizmetinden bekleyebileceğiniz tüm kimlik avı ve spam filtrelerine sahiptir. Tüm bunlar, güvenliğini sağlam ve çok yönlü hale getirmek için bir araya geliyor.

İlişkili: Kimlik Avı Web Sitelerini Web Analitiği ile Ortaya Çıkarma

Çok sayıda uzantı

Kelimenin tam anlamıyla Zoho e-posta hizmetinin tüm niş özelliklerine bin artı kelime yazabilirdim, ancak özetlemeyi deneyeceğim.

Zoho’nun sonsuz sayıda uzantılarıyla, ihtiyacınız olan tek e-posta barındırma hizmeti olmaya çalışıyorlar (ve bize sorarsanız). Olası bir durumda, belirli bir uzantı bulamıyor, temel Mail Lite planlarında bile entegre bir uzantı geliştirme paketi var; yani hizmeti ihtiyacınız olan herhangi bir şekilde değiştirebilirsiniz.

İster hareket halindeyken Zoho’nun tümleşik iOS ve Android mobil uygulamalarında kullanmak, gelişmiş e-posta yönlendirmesi oluşturmak veya alan takma adları oluşturmak (ancak birkaç özellik olmak üzere) olsun, kısıtlanmayacaksınız. Zoho ile yapamayacağınız çok az şey var.

İşbirliği Aracı

E-posta en iyi küresel bilgi formu olabilir, ancak sosyal medyanın parası için koşturduğu bilinen bir gerçektir.

Zoho, her ikisinin de en iyi yönlerini sentezleyerek iç iletişim için kesintisiz bir sistem oluşturur.

Akışlar özelliği, e-posta içeriğiyle ve diğer duyurularla sosyal medya stilinde etkileşim kurmanıza olanak tanır ve iş arkadaşlarınızın kolaylıkla beğenmesine, yorum yapmasına ve paylaşmasına olanak tanır.

Eklenen bu iletişim katmanı Zoho’yu en yenilikçi ve sezgisel E-posta hizmetlerinden biri haline getirerek inkar edilemez bir rekabet avantajı sağlıyor.

2. SiteGround

EMAIL / PRICE / SPEED / UPTIME + Bonuslar ve Müşteri Desteği İçin En İyi Genel Hosting (3,95 $ / ay)

Yükleme zamanı: 475Ms
Çalışma Zamanı: % 99,95
Maliyet: 3,95 $ / ay
Destek: Canlı sohbet

SiteGround’un büyük hayranları olduğumuz (ve bir süredir bulunduğumuz) bir sır değil. SiteGround’u hem kendi web sitelerimiz hem de müşterilerimizin web siteleri için kullandığımız 7+ yıl boyunca performans, destek ve Aldığımız hizmet kalitesi dikkat çekici. Bunlar, yalnızca barındırma altyapılarını “ayarlayıp unutmayan” birkaç web barındırma hizmetinden biridir.

Veri merkezi sunucularını düzenli olarak günceller (ve tamamen değiştirirler) ve gezegendeki en iyi barındırma hizmetini sağlamak için hizmetlerini sürekli olarak iyileştirmeye kararlıdırlar. Kusurları olmasa da, uzak ve uzaklar en iyi web ve e-posta barındırıcısı hiç kullandık.

% 99,95 Çalışma Süresi & Yüksek Yük Hızları

Yeni başlayanlar için, SiteGround’un en temel web ve e-posta barındırma paketleri inanılmaz derecede güvenilirdir. Son 12 ay içinde% 99,95 oranında güçlü çalışma süresiyle SiteGround, genellikle daha fazla VPS ve Özel Hosting istemcisi için ayrılmış güvenilirlik sağlar. Bize güvenin, SiteGround ile uzun süreli kesinti süreleri veya açıklanamayan sunucu çökmeleri hakkında asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Teklif 475 Ms yük hızı (ortalama) SiteGround aynı zamanda şimdiye kadar incelediğimiz en hızlı web / e-posta barındırıcısıdır ve potansiyel bir müşteri veya müşteriyi bir daha asla gecikmeli bir web sitesinde kaybetmemenizi sağlayacaktır..

Ücretsiz Sınırsız E-posta Hesabı & Boyutlandırılabilir Posta Kutuları

Tüm SiteGround barındırma paketleri, sınırsız sayıda e-posta hesabı ve cömert bir posta kutusu boyutu ile standart olarak gelir.

“Başlangıç” planı bile 2.000 Mb’lık bir gelen kutusu boyutu ve saatte 400 e-posta gönderme olanağı sunuyor.

İnanılmaz Güvenlik Özellikleri

Buna ek olarak harika çalışma süresi, yüksek yükleme hızları ve sınırsız e-posta hesapları, SiteGround ayrıca müşterilerine e-postalarınızı ve web sitenizi meraklı gözlerden ve bilgisayar korsanlarından koruyacak çok sayıda güvenlik özelliğine erişim sunar.

Tüm yeni müşterilere bir ücretsiz SSL sertifikası, Imap ve Pop3 e-posta teslimi ve ücretsiz CDN. Bir paket sigara fiyatı için çok kötü değil (oh, ve SiteGround size akciğer kanseri vermeyecek… bu yüzden var.)

3. Hostgator

Harika Özellikler ve Çalışma Zamanları ile Süper Uygun Fiyatlı Hizmet

Yükleme zamanı: 601Ms
Çalışma Zamanı: % 99.4
Maliyet: $ 2.99 / ay
Destek: Canlı sohbet

Gülünç sondaj isimlerine rağmen (yani erkek çocuklar… timsahların barındırma ve e-posta ile ortak noktası nedir?), Hostgator şunları sunuyor: işteki en iyi e-posta ve web hosting paketlerinden bazıları neredeyse rakipsiz bir fiyata.

Hizmet sürelerinin ve yükleme hızlarının SiteGround ile aynı düzeyde olmasa da, barındırma hizmetlerinin hiçbir maliyeti olmayacağı düşünüldüğünde, bu son derece yüksek kaliteli (kuşkusuz aptal geliyorsa) e-posta barındırıcısı ile gerçekten yanlış gidemezsiniz.

Harika Çalışma Süresi & Yük Hızları

Hostgator, aylık yalnızca 2,99 ABD doları tutarında, maliyetin% 75’inden daha az bir sürede SiteGround’dan yalnızca% 0,01 daha düşük çalışma süreleri sunar. Eşit olarak etkileyici yükleme süreleri (601 Ms) Hostgator, sunulan hizmetin kalitesi açısından açık ara en uygun e-posta barındırıcısıdır.

Mükemmel Güvenlik Özellikleri ile Sınırsız E-posta Hesabı

Satın almayı seçtiğiniz barındırma paketinin düzeyi veya uzunluğu ne olursa olsun, Hostgator, tümü Pop3 ve SMTP (basit posta aktarım protokolü) dağıtımı ve Hostgator’un Spamassassin özelliği ( sizi ve çalışanlarınızı “Küçük 7.000 $ kredi” isteyen Saudi Princes ile boğuşmaktan alıkoymak için)

Olağanüstü Müşteri Desteği

Tüm barındırma hizmetlerinde olduğu gibi, Hostgator 7/24 canlı sohbet veya telefonla destek sunar günün saati ne olursa olsun web sitenizin ve e-posta hesaplarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için.

Onlarca kasıtlı olarak kafa karıştırıcı ve biraz saçma (tekrar özür dilerim Diane!) Destek sorgularını gönderdikten sonra, temsilcilerinin bize yardım ettiği kolaylık ve hızdan uçtuk.

4. A2 KONAKLAMA

Ödediğiniz Fiyat için Büyük Değer

Yükleme zamanı: 601Ms
Çalışma Zamanı: % 99.1
Maliyet: $ 3.92 / ay
Destek: Canlı sohbet

Listemizdeki son hizmet olan A2 Hosting, bir dizi harika özellik ile donatılmıştır ve müşterilerine ödediğiniz fiyat için mutlak bir pazarlık olan hızlı ve güvenilir performansa erişim sunar.

SiteGround ve HostGator’dan farklı olarak, en ucuz barındırma planları – A2 lite ayda 3,92 $ – yalnızca 25 e-posta hesabına erişmenizi sağlar (bummer). Bununla birlikte, olağanüstü özelliklerin ve ekstra özelliklerin bolluğu göz önüne alındığında, bunları onlara karşı tutmakta zorlanıyoruz.

Mükemmel Güvenlik Standartlarına Sahip 25 E-posta Hesabı

A2’nin Lite hosting paketinde (diğerlerinde sınırsız) yalnızca 25 e-posta hesabı sunduğunu hayal kırıklığına uğratmış olsak da, etkileyici performans ve ek özelliklerin bolluğu bu küçük ihlali telafi etmekten daha fazlası.

Yalnızca geleneksel Imap ve Pop3 dağıtım seçeneklerine erişiminiz değil, aynı zamanda A2 Hosting, mesajlarınızı daha fazla şifrelemek ve size ve kuruluşunuza tam bir gönül rahatlığı sağlamak için Imap SSL ve Pop3 SSL kullanmanızı sağlar..

Harika Çalışma Süresi & Hızlı Yükleme Süreleri

Hız ve güvenilirlik açısından SiteGround ile tam olarak eşleşmemelerine rağmen, fark ödediğiniz fiyat için nominaldir. İle % 99.91 çalışma süresi ve çok hızlı 625 Ms yükleme süresi, A2, web sitenizin çalışır durumda kalmasını ve müşterilerin ihtiyaç duyduğunuz içeriği her seferinde zamanında sunmasını sağlar.

Olağanüstü Müşteri Desteği

Yayınladığımız her incelemeden önce, her zaman artan teknik ve kıvrımlı biletlerin iğrenç bir şekilde gönderilmesiyle müşteri destek ekibini adım adım koyduğumuzdan emin oluyoruz..

Sürprizimize çok, A2’nin 7/24 müşteri desteği son derece duyarlı ve çok etkili. İsteklerimiz ne kadar labirent olursa olsun, destek personeli bunu hızlı, kibar ve üst düzey profesyonellik ile ele aldı.

Harika Web Sitesi Güvenlik Özellikleri ve Ücretsiz SSL

(Umarım) e-posta barındırma hizmetinizi standart web sitesi barındırma üstüne piggybacking yaptığınızdan, SiteGround gibi A2 Barındırma’nın en son güvenlik özellikleri ve web sitenizin “hacker kanıtı” hariç tümü.

Tüm yeni müşterilere ücretsiz bir SSL sertifikası ve ücretsiz Cloudflare CDN, Yeni Relic Sunucu İzleme ve daha fazlasını sunan, A2’nin size ve web sitenize sahip olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.

E-posta Barındırma ile İlgili Son Düşünceler

İster en yeni blogunuz için tek bir e-posta hesabı, ister arkadaşlarınızla başlattığınız destansı başlangıç ​​için düzinelerce yeni kurumsal hesap arıyor olun, bu kısa kılavuzda gözden geçirdiğimiz üç hizmet sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Aşağıdaki yorumlardan hangisini seçtiğinizi bize bildirin ve her zaman olduğu gibi herhangi bir sorunuz, yorumunuz, endişeniz veya geri bildiriminiz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; en kısa sürede size geri döneceğiz!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

  • En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Referanslar ve resim kredileri:

  • ByarvitSolutions.com
  • PointCloser.com
  • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector