Nejlepší e-mailové hostingové služby pro kanadské firmy v roce 2020

Dobře, nebudeme bít kolem keře. Když se snažíte rozšířit svou firmu a seznam odběrů, skvělý poskytovatel e-mailového hostingu je rozhodující které vám pomohou optimalizovat vaše e-mailové funkce.


Mnoho e-mailů se odesílá vektorový obrázekAhoj, milujeme také všechny ostatní kancelářské konverzace, ale v posledních několika letech byl e-mail číslo jedna ze způsobů, jak komunikovat a distribuovat cenné informace přes internet, s téměř 250 miliard e-mailů odeslaných každý den.

… A s přibližně čtyřmi miliardami e-mailových účtů po celém světě (více než polovina světové populace) předstihla téměř jakýkoli jiný komunikační nástroj, jaký si dokážete představit.

Není tedy divu, že existují stovky poskytovatelé e-mailového hostingu, Někteří jsou docela dobří a jiní nejsou tak skvělí, když se starají o své firemní e-mailové účty. A přestože zde není žádná univerzální odpověď pro vaše plány hostování e-mailů, budete mít dost času na to, abyste vám pomohli učinit inteligentní rozhodnutí, až budete hotovi..

Než se do toho ponoříme, chci všem odpovědět na otázku … Mohu jen použít bezplatného hostitele e-mailu?

S používáním bezplatné webové e-mailové hostitelské služby pro osobní korespondenci a sběr digitálního kupónu není nic špatného (# 20% sleva).

Pokud však chcete být brát vážně v neustále se rozvíjejícím světě online obchodu, budete chtít použít robustnější řešení, které vám umožní vytvořit hostovaný e-mail @ yourdomain.com místo toho více amatér @ gmail.com nebo @ hotmail.com (nebe zakaz).

Zpomalit – máte spoustu možností

Nyní, než se vyděsíte ze zdánlivě nekonečného proudu upgradů a nových nákupů, jste nuceni uvést váš web do provozu a dělat něco podobného…

Zhluboka se nadechněte a uvolněte se. ��

Ještě nebudete muset investovat další $ 10 $ 20 $ / měsíc, abyste získali přístup k této důležité funkci.

Ve skutečnosti, pokud víte, co děláte, můžete skutečně zabezpečit neomezený počet e-mailových účtů @ yourdomain.com jako součást standardní webhostingové služby.

Abychom vám pomohli vyhnout se podvodným a podvodným společnostem, které se snaží rozdělit vás a vaše těžce vydělané peníze, sestavili jsme rychlý seznam 3 nejlepších webových a e-mailových hostingových služeb roku 2020 to vám poskytne volný přístup ke všem e-mailovým účtům @ yourdomain.com, které si vaše srdce přeje.

Pojďme na to.

TL; DR Prosím!

Ve spěchu? Žádný strach, máme vás. Pokud nemáte čas si přečíst celou recenzi a chcete, abychom pokročili a rozlili fazole, budeme s vámi na stejné úrovni.

Pokud chcete získat největší třesk za své peníze, pak budete chtít jít s SiteGround. Nabízejí cenově dostupný hosting s nejspolehlivějšími prostoje, rychlými časy načítání, neomezeným počtem e-mailových účtů a fantastickou zákaznickou podporou. Vážně… Milujeme tyto lidi.

Ještě se neprodává? Žádný strach, máme pro vás víc. Čti dál.

Jak jsme tyto hostitele zkontrolovali

Pokud jste jedním z těch „zvláštních“ lidí, kteří se cítí nuceni kompilovat 32-stránkové barevné kódované pojivo pro výzkum jakéhokoli nákupu nad 50 $ (bez úsudku, byli jsme tam), pak se můžete vydat na naši domovskou stránku a dozvědět se více o našem recenze webhostingu proces podrobněji.

Zkrácenou verzí však je, že již více než deset let provozujeme vývojový tým, který vytváří a udržuje klientské weby (v tomto okamžiku 900 z nich)..

S pouhou délkou projektů, které jsme zpracovali, jsme zasvěceni jedinečným údajům o dostupnosti a době načítání (nejsou dostupné široké veřejnosti), které jít zpět více než 10 let.

Matematičtí géniové v našem týmu byli tak laskaví, že nám dali dohromady několik grafů a statistických analýz, abychom vám mohli poskytnout nezpracovaná data, která potřebujete k definitivnímu určení, která služba hostování e-mailů je pro vaše potřeby.

Co hledat v hostiteli Web + Email

Pokud se chcete zaregistrovat u webového hostitele, který zaručuje více než 12 měsíců nepříjemné technické problémy zákazníků, neexistující doby provozu, a zákaznický servis, který je tak propastný že jste doslova v pokušení zapálit si vlasy frustrovaně … Pak budete chtít hledat nejlevnější web / e-mailového hostitele.

Budeme ale předpokládat, že máte z těchto svůdných zámků rádi, a tak vám dnes pomůžeme zjistit, na jaká kritéria byste se měli při porovnávání potenciálních e-mailových a webhostingových služeb zaměřit..

Konkrétně byste měli hledat e-mailové / webové hostitele s:

 • Zdarma neomezené e-mailové účty
 • Imap a Pop3 doručování e-mailů
 • Rychlé rychlosti a spolehlivé doby provozu
 • Kvalitní zákaznická podpora

Nebojte se… Každý hostitel, kterému se chystáme doporučit, projde těmito kritérii létajícími barvami.

Zdarma neomezené e-mailové účty

Existuje mnoho společností, které vám účtují mimořádnou sazbu za každý jednotlivý e-mailový účet (ano, díváme se na vás, GoDaddy).

Někdy nahoru o 5 $ / účet měsíčně. Jedná se o čistý trh, a pokud vidíte společnost inzerující „levné e-mailové účty“, měli byste běžet do kopců.

Jakákoli web / e-mailová hostingová služba, která stojí za svou sůl, vám nabídne neomezený počet e-mailových účtů (nebo alespoň 25+) zcela zdarma v rámci vašeho standardního hostovacího balíčku..

Imap & Doručování e-mailů Pop3

Toto je standardní funkce u většiny e-mailových hostitelů. Někteří z levných hostitelů tam budou používat zastaralé standardy pro doručování e-mailů, které vás a vaši interní korespondenci otevřou až do nesčetných možných bezpečnostních rizik.

Udělejte si laskavost a ujistěte se, že Ať už si vyberete jakýkoli hostitel, nabízí doručení e-mailů Imap a Pop3. Tyto bezpečnostní standardy zajistí, že vaše soukromé e-maily zůstanou dobře … soukromé a zabrání tomu, aby vaše informace padly do nesprávných rukou (tj. Konkurenti a hackeři).

Pro mnoho malých podniků je doručování e-mailů otázkou přežití. Jakmile jste se zaregistrovali k e-mailovému hostiteli a zajistili jste firemní e-mail, doporučujeme jej integrovat s vyhrazenou e-mailovou marketingovou službou. Služby jako neustálý kontakt, mailChimp, Aweber a ActiveCampaign drasticky zvyšují doručitelnost e-mailů, takže vaše zprávy dosáhnou svého zamýšleného cíle bez zádrhelů.

Rychlé rychlosti a spolehlivé doby provozu

Nezáleží na tom, zda máte neomezený počet e-mailových účtů a příliš mnoho úložiště, pokud váš web není online dostatečně dlouho, aby lidé mohli rychle přistupovat k vašemu obsahu a skutečně najít důvod, proč vám e-mailem zaslat!

Ve světě webhostingu neexistuje žádný počet „bonusů zdarma“ ani „extra marketingových dobrot“, které by dokázaly nahradit zdlouhavé doby provozu a pomalé rychlosti. Budete se chtít ujistit, že každý hostitel, kterého si vyberete, má doba provozu nejméně 99,5% a rychlost zatížení vyšší než 1200 Ms.

Kvalitní zákaznická podpora

Nerad vám prasknu bublinu, ale pokud se rozhodnete skočit do světa budování a udržování vlastního webu, pak jste jde potřebovat zákaznickou podporu v určitém okamžiku. Je to nevyhnutelnost, které stojí před všemi webmastery.

A až se to konečně stane (věřte nám, bude to), budete se chtít ujistit, že hostitelská služba, kterou používáte, nabízí plně dostupnou a vysoce účinnou zákaznickou podporu, která vám pomůže co nejrychleji zálohovat a provozovat..

Hledejte společnosti, které nabízejí 24/7 živý chat nebo podpora po telefonu a nezapomeňte si prohlédnout reddit a webhostingová fóra, abyste mohli posoudit veřejné mínění o zákaznických službách společnosti.

Když to všechno z cesty uděláme, pusťte se do top 3 e-mailových hostingových služeb roku 2018!

1. Zoho

Neustále se vyvíjející a zlepšující se služba, předplatné Zoho je investice, která vyplatí dividendy.

Náklady: $ 1,00 / měsíc za Lite $ 4,00 / měsíc za Premium
Podpěra, podpora: Živý chat a call centrum 24/7

Zoho je zde náš jasný vítěz. Po pravdě řečeno, i kdyby všechny jeho funkce a rozšíření byly průměrné, stále by to vyhrálo pouze na základě objemu a použitelnosti. Ale naštěstí je každý aspekt této služby hostování e-mailů v prvotřídní kvalitě, ale za výhodnou cenu.

Zoho má řešení téměř jakéhokoli problému s hostováním e-mailů, jaký jste kdy mohli mít, a myslím to doslova. Ať už je to jedna z jejich nekonečně přizpůsobených aplikací nebo bezproblémová integrace s dalšími známými službami (dropbox atd.), Zoho vás pokryje.

Zdarma úvodní služba

Zoho je fantastická služba, ale je tu spousta dalších e-mailových hostingových služeb, které společnost musí zvážit, tak proč vydělat peníze za tuto?

Zde přichází bezplatná služba. Zkrácená verze Zoho je k dispozici zdarma na dobu neurčitou. Dává vám tolik času, kolik potřebujete, abyste zvážili nákup plné verze.

Bezplatná verze je k dispozici pouze pro 5 uživatelů, takže pro rostoucí firmu je nutný placený plán. Ale jsme si jisti, že i kdyby tomu tak nebylo, Zoho Forever Free by vás přesto donutila slinit vyhlídky na placený produkt.

Vzduchotěsná bezpečnost

S prvotřídním zabezpečením jako standardem a dalšími šifrovacími protokoly S-MIME s plánem Premium budou vaše e-maily jistě zabezpečené pomocí Zoho.

Mají všechny filtry phishingu a spamu, které byste očekávali od kvalitní e-mailové služby, s přidaným bonusem nadprůměrných zásad ochrany osobních údajů. To vše kombinuje, aby jejich bezpečnost byla odolná a dobře zaoblená.

Příbuzný: Jak odhalit phishingové weby pomocí webové analýzy

Spousta rozšíření

Doslova jsem mohl napsat tisíc plus slov na všechny výklenky funkcí e-mailové služby Zoho, ale pokusím se shrnout.

Je zřejmé, že se nekonečným množstvím rozšíření Zoho se snaží být jedinou službou hostování e-mailů, kterou kdy budete potřebovat (a pokud nás o to požádáte, jsou). V nepravděpodobné situaci není možné najít konkrétní rozšíření, dokonce i jejich základní plán Mail Lite má integrovanou sadu pro vývoj rozšíření; což znamená, že můžete službu změnit jakýmkoli způsobem.

Ať už jej chcete používat na cestách v integrovaných mobilních aplikacích pro iOS a Android v Zoho, zavést pokročilé směrování e-mailů nebo nastavit aliasy domén (abychom jmenovali alespoň některé funkce), nebudete omezeni. Se Zoho nemůžete dělat nic.

Nástroj pro spolupráci

E-mail by mohl být nejlepší globální formou informací, ale je známou skutečností, že sociální média jej utíkají za své peníze.

Zoho syntetizuje nejlepší aspekty obou, čímž vytváří plynulý systém pro interní komunikaci.

Funkce Streams umožňuje interakci s e-mailovým obsahem a dalšími oznámeními ve stylu sociálních médií, díky čemuž mohou vaši kolegové snadno sdílet, komentovat a sdílet obsah.

Díky této přidané vrstvě komunikace je Zoho jednou z nejinovativnějších a nejintuitivnějších e-mailových služeb, takže je nepopiratelnou konkurenční výhodou.

2. SiteGround

Nejlepší celkový hosting pro EMAIL / CENA / RYCHLOST / UPTIME + bonusy a zákaznická podpora ($ 3,95 / měsíc)

Čas načítání: 475Ms
Uptime: 99,95%
Náklady: 3,95 $ / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

Není žádným tajemstvím, že jsme velkými fanoušky SiteGround (a už nějakou dobu jsme byli). Během 7 a více let, kdy jsme použili SiteGround jak pro naše vlastní weby, tak pro weby našich zákazníků, výkon, podporu a kvalita služeb, které jsme obdrželi, byla pozoruhodná. Je to jedna z mála webhostingových služeb, která nejen „nastaví a zapomene“ svou hostingovou infrastrukturu.

Pravidelně aktualizují (a zcela nahrazují) své servery datových center a jsou odhodlány neustále zdokonalovat své služby, aby poskytovaly nejlepší hosting na planetě. I když nejsou bez nedostatků, jsou daleko a daleko nejlepší web a e-mailový hostitel jsme kdy použili.

99,95% dostupnost & Velké rychlosti načítání

Pro začátečníky jsou nejzákladnější balíčky webového a e-mailového hostingu SiteGround neuvěřitelně spolehlivé. Se silným 99,95% provozuschopností za posledních 12 měsíců poskytuje SiteGround takovou spolehlivost, která je obvykle vyhrazena pro více klientů VPS a Dedicated Hosting. Věřte nám, že s SiteGround se už nikdy nebudete muset starat o delší dobu výpadků nebo nevysvětlitelných havárií serveru.

Nabídka Rychlosti zatížení 475 Ms (v průměru) SiteGround je také nejrychlejší hostitel web / e-mail, který jsme kdy zkontrolovali, a zajistí, že už nikdy neztratíte potenciálního zákazníka nebo klienta na choulostivý web.

Zdarma neomezené e-mailové účty & Velké poštovní schránky

Všechny hostingové balíčky SiteGround jsou standardně vybaveny neomezeným počtem e-mailových účtů a velkorysou velikostí poštovní schránky.

Dokonce i plán spouštění nabízí velikost doručené pošty 2 000 Mb a až 400 odesílání e-mailů za hodinu.

Neuvěřitelné bezpečnostní funkce

Navíc k skvělá dostupnost, vysoká rychlost načítání a neomezené e-mailové účty, SiteGround také nabízí svým zákazníkům přístup k celé řadě bezpečnostních funkcí, díky nimž budou vaše e-maily a vaše webové stránky chráněny před zvědavými očima a hackery..

Všichni noví zákazníci mají přístup k bezplatný certifikát SSL, doručování e-mailů Imap a Pop3 a zdarma CDN. Není to příliš špatné na cenu balení cigaret (oh, a SiteGround vám nedá rakovinu plic ani… takže je to tak).

3. Hostgator

Super cenově dostupná služba se skvělými funkcemi a dobami provozu

Čas načítání: 601Ms
Uptime: 99,4%
Náklady: 2,99 $ / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

Navzdory jejich směšnému znějícímu jménu (mám na mysli kluky… co mají aligátoři společného s hostingem a e-mailem?), Hostgator nabízí některé z nejlepších e-mailových a webhostingových balíčků v oboru za cenu, která je téměř nepřekonatelná.

I když jejich doby provozu a rychlosti načítání nejsou zcela srovnatelné s funkcí SiteGround, vzhledem k tomu, že jejich hostingové služby stojí téměř nic, s tímto výjimečně vysokou kvalitou (pokud je to sice hloupě znějící) e-mailový hostitel, se nemůžete pokazit..

Skvělá dostupnost & Rychlosti načítání

Za pouhých 2,99 $ / měsíc nabízí hostgator doby provozu, které jsou pouze o 0,01% nižší než ceny na webu, a to za méně než 75% nákladů. Stejně tak impozantní doby zatížení (601 Ms) Hostgator je zdaleka nejdostupnějším e-mailovým hostitelem na trhu pro kvalitu poskytované služby.

Neomezené e-mailové účty se skvělými bezpečnostními funkcemi

Hostgator nabízí přístup k neomezenému počtu e-mailových účtů, které jsou všechny dodávány s doručováním Pop3 a SMTP (jednoduchý protokol pro přenos pošty), a navíc bonusem funkce Spamassassin hostgator (bez ohledu na úroveň nebo délku hostitelského balíčku) zabránit vám a vašim zaměstnancům v zapadnutí se Saudskými princi žádajícími o „půjčku ve výši 7 000 $“)

Výjimečná podpora zákazníků

Stejně jako u všech hostujících služeb doporučujeme, Hostgator nabízí nepřetržitý živý chat nebo telefonickou podporu abyste zajistili hladký chod vašeho webu a e-mailových účtů bez ohledu na denní dobu.

Po odeslání desítek záměrně matoucí a poněkud směšné (znovu omlouváme se Diane!) Podpůrných dotazů jsme byli uneseni lehkostí a rychlostí, s jakou nám jejich zástupci pomohli.

4. HOSTING A2

Skvělá hodnota za cenu, kterou zaplatíte

Čas načítání: 601Ms
Uptime: 99,1%
Náklady: 3,92 $ / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

A2 Hosting, poslední služba na našem seznamu, je vybavena řadou skvělých funkcí a nabízí svým zákazníkům přístup k rychlému a spolehlivému výkonu, což je absolutní výhodná cena, kterou platíte.

Na rozdíl od SiteGround a HostGator, jejich nejlevnější hosting plán – A2 lite za $ 3,92 / měsíc – umožňuje pouze přístup k 25 e-mailovým účtům (bummer). Vzhledem k výjimečnému výkonu a množství dalších funkcí je však proti nim těžké to držet.

25 E-mailové účty se skvělými bezpečnostními standardy

Přestože jsme byli trochu zklamaní, že A2 nabízí ve svém hostingovém balíčku Lite pouze 25 e-mailových účtů (neomezeno na všechny ostatní), jejich působivý výkon a množství dalších funkcí více než vynahradí tento malý přestupek.

Nejen, že máte přístup k tradičním možnostem doručení Imap a Pop3, ale hosting A2 vám také umožňuje použít Imap SSL a Pop3 SSL k dalšímu šifrování zpráv a poskytnout vám i vaší organizaci naprostý klid..

Skvělá dostupnost & Rychlá doba načítání

Ačkoli se neshodují s SiteGround z hlediska rychlosti a spolehlivosti, rozdíl je nominální pro cenu, kterou platíte. S 99,91% dostupnosti a mimořádně rychlé 625 Ms doby zatížení, A2 zajistí, aby vaše webové stránky zůstaly funkční a rychle dodávaly obsah, který zákazníci potřebují, včas a pokaždé.

Výjimečná podpora zákazníků

Před každou revizí, kterou zveřejňujeme, se vždy ujistěte, že tým zákaznické podpory prošel jejich tempo tím, že nechtěně odeslal řadu stále technických a spletitých vstupenek..

Hodně k našemu překvapení, 24/7 zákaznická podpora A2 je vysoce citlivá a bezbožně efektivní. Bez ohledu na to, jak labyrint naše žádosti, jejich podpůrný personál vyřídil to rychle, zdvořile as vysokou úrovní profesionality.

Skvělé funkce zabezpečení webových stránek a SSL zdarma

Jelikož (doufejme) vezmete svou e-mailovou hostingovou službu na vrcholu svého standardního hostování webových stránek, budete rádi, když uslyšíte, že A2 Hosting, stejně jako SiteGround, přichází s křídou plnou nejnovějších bezpečnostních funkcí a nabídek, které zajišťují, že váš web je vše kromě „hackerských důkazů“.

Díky bezplatnému SSL certifikátu všem novým zákazníkům a bezplatnému Cloudflare CDN, sledování nového Relic serveru a dalším, můžete mít klid s vědomím, že A2 vás i vaše webové stránky pokrývá.

Závěrečné myšlenky na hostování e-mailů

Ať už hledáte nový e-mailový účet pro svůj nejnovější blog nebo desítky nových firemních účtů pro toto epické spuštění, které spouštíte se svými přáteli, tři služby, které jsme zkontrolovali v tomto krátkém průvodci, nezklame.

Sdělte nám, který z níže uvedených komentářů vyberete, a jako vždy, pokud máte nějaké dotazy, připomínky, obavy nebo zpětnou vazbu, neváhejte nás kontaktovat a my se k vám co nejdříve vrátíme!

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce

Reference a obrazové kredity:

 • ByarvitSolutions.com
 • PointCloser.com
 • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map