Drupal проти WordPress

Якщо ви, як молодий веб-розробник, хто він використовує Drupal чи WordPress, вони можуть відповісти:


Що таке Drupal? ��

Причину їх помітно плутати – це те, що всі знають, що таке WordPress. Зараз люди, які не знайомі з системою управління вмістом, вважають, що WordPress – єдиний варіант. Вони, звичайно, помиляться.

Drupal насправді довший, ніж WordPress. Обидва – це програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволяє створювати та керувати веб-сайтами.

Для справді неінформованої людини, яка намагається створити веб-сайт, обидва будуть мати велику криву навчання. Веб-розробникам може знадобитися остаточне бачення, але обидва можуть запропонувати початківцям цікавий досвід навчання. Усі веб-розробники вже мають улюблену систему управління контентом.

Все, що говорили, який краще?

Хто переможець?

WordPress – король ��.

король

Існує причина, що WordPress використовує 27% Інтернету. WordPress не є ідеальним, а Drupal має кращу безпеку, ніж WordPress, але це все ще є найкращою CMS на ринку сьогодні.

Прихильники Drupal стверджують, що налаштування набагато краще, ніж те, що пропонує WordPress, і спосіб його побудови полегшує справи в довгостроковій перспективі. Проблема з цим твердженням полягає в тому, що розширені функції, які він пропонує, настільки езотеричні та складні, що їх було б простіше просто #LearnToCode. Таку ж кількість налаштувань можна виконати з веб-розробником на обох платформах.

Drupal був створений з урахуванням веб-розробки. Це означає, що вам потрібно бути веб-розробником, щоб повністю використовувати повноваження Drupal.

Обидва варіанти є безкоштовними у використанні. Якщо ви справді на огорожі і не хочете брати за це чуже слово, спробуйте обидва. Я мушу зазначити, що повністю оптимізована установка WP також набагато швидша.

Системи управління вмістом

Що таке система управління контентом?

Це система, яка керує вашим вмістом, так!

CMS (зручна абревіатура) можна пояснити трохи детальніше, ніж це.

В основному, це дозволяє вам створити веб-сайт. Ви можете створювати його з нуля, редагувати кожен його аспект, створювати вміст на ньому та робити все, що вам потрібно зробити, щоб керувати своїм веб-сайтом.

Сьогодні дуже багато людей використовують платформи електронної комерції, як-от Shopify, для продажу товарів та послуг в Інтернеті. Це було не завжди так Shopify та його лайки відносно нові для гри на веб-сайті. У минулому та в даний час люди використовували WordPress та інші платформи CMS для продажу своїх товарів в Інтернеті.

До цього всі просто використовували HTML для створення веб-сайтів. Дійсно некрасиві веб-сайти. Якщо ви не були для цієї версії Інтернету, вважайте себе щасливою.

Системи управління вмістом мають багато різних проявів у цей день та вік, однак ОГ системи є відкритими та дозволяють проводити масове налаштування.

Відсоток ринку

Більшість людей чули про WordPress. Для цього є причина. WordPress домінує на ринку.

Наші дані, викладені на основі статистики у вступі в цю статтю, показують, що WordPress допомагає приголомшливій кількості людей керувати своїм веб-сайтом. Якщо ми просто подивимось на частку ринку в усіх варіантах CMS, то результат ще більше приголомшує.

WordPress займає вдома майже 60% частки ринку, а Drupal займає лише 4,6%. Це нічого, це число відображає величезну кількість людей в Інтернеті.

Є багато причин того, чому WordPress має таку велику частку, а Drupal має таку невелику частку. Давайте вступимо в них.

Друпал

друпалDrupal розпочався ще на початку 2000-х років як скромна дошка повідомлень для веб-розробників. Після переходу до проекту з відкритим кодом у 2001 році він почав набирати тяги як децентралізована мережа розробників та дизайнерів. На сьогодні Drupal повністю розвинений спільнотою Drupal.

Спільнота Drupal не настільки велика, як спільнота WordPress, але активні члени всередині неї є непохитними. Люди, які справді використовують Drupal, люблять це, і вони стверджують, що найбільший позитив Drupal – це не WordPress.

WordPress

wordpress логотип хвWordPress був запущений трохи пізніше Drupal на початку 2000-х. Програмне забезпечення спочатку було розроблене, щоб надати можливість будь-кому створити веб-сайт або блог. Зараз майже будь-який тип веб-сайту можна створити на CMS.

Система управління вмістом та основний код досі підтримуються системою Automattic, а масивна екосистема тем та плагінів в основному розробляється спільнотою. Є групи людей, які прагнуть покращити WordPress. Загалом громада є масовою, що призводить до величезної підтримки на форумах та інших комунікаційних платформах.

Більшість веб-розробників нині використовують WordPress. Перелік причин може бути довгим чи коротким, але суть його полягає в тому, що він робить все, що може комусь потрібно. Якщо чогось неможливо знайти або зробити доступним, навчений розробник може використовувати HTML та CSS, щоб створити те, що вони передбачили.

Як кожна робота

Drupal та WordPress працюють надзвичайно аналогічно.

Крок 1. Знайдіть хостинг-провайдера.

Drupal та WordPress – це програмне забезпечення, яке ви встановлюєте на панель керування хостингом. Це означає, що вам потрібно з’ясувати, який хостинг-сервіс ви хочете використовувати. З’ясування того, який хост використовувати, може бути трохи непосильним.

Є на вибір багато. Деякі коштують брудом дешево, а інші коштують чималих грошей. Найкраще зробити це – прочитати розбір різних варіантів. Наша найбільш рекомендована хостингова послуга – SiteGround, але існує безліч інших варіантів, які ми також рекомендуємо. У всіх категоріях є преміальні варіанти, стабільні варіанти, дешеві варіанти та альтернативи.

Дуже багато хостинг-провайдерів пропонують установку WordPress в один клік. Ще один з них – включаючи SiteGround, Bluehost, HostGator та GoDaddy – включають додаткові теми WordPress та власні програми для створення веб-сайтів.

Крок 2: Знайдіть тему.

Теми – це естетична сторона вашого веб-сайту. Більшість елементів дизайну на вашому веб-сайті виходитимуть із вашої теми. З розробниками веб-сайтів ви не використовуєте “теми” в традиційному розумінні, тому що сам розробник веб-сайтів – це тема. Однак більшість популярних розробників веб-сайтів пропонують на вибір галерею різних стилів (званих шаблонами).

Деякі теми мають більше функцій, ніж інші. Дуже багато тем мають різні цілі та пропонують різну функціональність залежно від мети. Одна тема може бути для блогу, а інша – для ресторану.

Drupal та WordPress в обох доступні безкоштовні теми і надати вам доступ до преміальних тем, за які можна заплатити. Є можливість придбати тему і від стороннього розробника.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити тему, а потім завантажити ZIP-файл на свою CMS. Після встановлення він змінить, як виглядає ваш веб-сайт і як ви можете його створити.

Крок 3. Завантажте плагіни або модулі.

Плагіни та модулі – це два різні назви, але складають одне і те ж. Це додане програмне забезпечення, яке додає нову функцію або пропонує якусь нову функціональність на ваш веб-сайт.

WordPress називає ці плагіни, а Drupal називає їх модулями.

Ці додаткові фрагменти програмного забезпечення, які можна використовувати, можуть робити майже все. Це просто залежить від того, що вони були зроблені. Деякі можуть приховати заголовок у публікації блогу, а інші можуть запропонувати повний функціонал електронної комерції на ваш веб-сайт.

Варто пам’ятати, що зазвичай існує кілька варіантів для будь-якої проблеми, яку ви хочете виправити. Також врахуйте, що якщо ви використовуєте занадто багато плагінів або модулів, це зробить ваш веб-сайт “роздутим” і може сповільнити його – багато.

Крок 4: Використовуйте код для додавання фінішних штрихів.

Причина, по якій люди використовують CMS, а не розробник веб-сайтів, полягає в тому, щоб повністю налаштувати свій веб-сайт і не уникати того, щоб потрапити в коробку можливостей.

Багато часу це означає використання HTML та CSS, щоб отримати те, що ви хочете. Іноді плагіни чи модулі не роблять те, що ви хочете, щоб вони робили, або ваша тема не має функціональних можливостей, які ви можете швидко редагувати.

Використання власного коду може бути чудовим способом подальшого налаштування вашого веб-сайту. Удар тут – ви повинні знати, що ви робите, або можете зробити більше шкоди, ніж користі.

Теми

Неможливо дізнатися, скільки тем для будь-яких CMS зараз там. На WordPress наразі доступно трохи менше 6000 тем. Це ті, які є на WordPress.

У ThemeForest є понад 11 000 тем, а також безліч інших, що плавають в Інтернеті. Важко знайти офіційний перелік друпальських тем; їх досить багато, але майже не так багато, як WordPress.

Розробники тем – це, по суті, сторонні розробники, які хочуть продавати теми WordPress та Drupal користувачам (або послуги) та отримують будь-яку роботу, яку хоче зробити користувач. Завдяки великій кількості користувачів WordPress, попит на теми WordPress за останні роки злетів у висоту. Це означає, що як користувач WordPress, у вас буде більший набір тем на вибір.

Є багато розробників, які створюють теми для WordPress та Drupal.

Плагіни та модулі

Існує близько 48 500 плагінів для WordPress. На Drupal є близько 43 000 модулів.

Плагіни та модулі працюють майже однаково на WordPress та Drupal. В обох є занадто багато варіантів, щоб коли-небудь пройти. Насправді дивовижно пройти через випадкові плагіни та модулі, щоб побачити, скільки непотрібних було зроблено за ці роки.

Наступне стосується як плагінів, так і модулів:

  1. Їм потрібно повністю налаштувати ваш веб-сайт.
  2. Якщо ви використовуєте занадто багато, ваш сайт сповільниться.
  3. Захищати від застарілих плагінів є ризиком для безпеки.
  4. Багато безкоштовних плагінів можуть зробити кращу роботу, ніж платні.
  5. Деякі плагіни – такі як ці – майже обов’язкові.

Жодна платформа тут не має явної переваги щодо функціональності плагінів або модулів – обидва роблять те, що вони вимагають. Однак, враховуючи масову екосистему плагінів WordPress, ми повинні надати перевагу WordPress.

Безпека

Drupal робить безпеку головним пріоритетом. Тепер так само і WordPress; однак, Drupal, як правило, вважається набагато більш безпечним.

Це досягається за допомогою дорадчої системи з питань безпеки. Друпальська спільнота агресивна, коли йдеться про виправлення проблем безпеки.

Крім того, Drupal просто не настільки популярний, як WordPress, а це означає, що все менше людей намагаються зламати CMS. Як уже згадувалося, багато застарілих сторін виявляються в застарілих темах і плагінах – оскільки WordPress набагато більше цих, він має набагато більшу “поверхню атаки”.

Це схоже на Mac OS X порівняно з ситуацією на ПК з Windows. Менше людей намагаються зламати операційну систему Apple, оскільки у них немає стільки користувачів, скільки Windows.

Зважаючи на це, WordPress все ще захищений. Використання кращих практик та використання плагінів безпеки – це прекрасний спосіб захистити та контролювати свій веб-сайт. Навіть обраний вами хостинговий сервіс відіграє велику роль у безпеці.

SEO

Drupal та WordPress нарівні входять у світ оптимізації пошукових систем (SEO). Обидва дозволяють вам редагуйте будь-які аспекти вашого веб-сайту які можуть вплинути на рейтинг вашої пошукової системи. Порівняйте це з опціями SEO для таких популярних розробників веб-сайтів, як Wix, Squarespace та Weebly, які ускладнюють структурування веб-сайту так, як ви хочете, серед іншого.

У цих двох системах управління вмістом ви можете перевірити всі аспекти технічного SEO, створити силосні ключові слова, правильно структурувати веб-сайт, створити ефективні заголовки, редагувати URL-адреси, редагувати файли robots.txt, використовувати сертифікат SSL та оптимізувати все інше.

Обидва пропонують безглузду кількість плагінів – або модулів на вибір. Серед них дико-популярні варіанти плагінів, такі як Yoast SEO, Jetpack і Akismet, і не менш важливі модулі, такі як Chaos Tools, Entity API і Webform.

Крива навчання

Чому крива навчання крутіша на Drupal? (складніше вчитися)

Як початківець, на обох є крива навчання. Це так само, як і в CMS-платформах, таких як Drupal та WordPress, як і в будь-якому житті. Якщо ви не веб-розробник чи аматорський веб-сайт, ви багато навчитесь. Буде деяка плутанина і трохи розчарування. ��

З урахуванням сказаного, WordPress порівняно інтуїтивно зрозумілий. Друпал – ні.

Більшість хороших тем WordPress працюють так само, як і розробники веб-сайтів. Вони мають функцію перетягування та перетягування, форми, параметри налаштування та всі дзвіночки, які ви могли собі уявити.

Створення вмісту на Drupal може бути заплутаним. Якщо у вас немає досвіду розробки, це знадобиться багато часу. Drupal був створений з урахуванням веб-розробки, і багато веб-розробників насправді вважають, що це легше використовувати, ніж WordPress через це. Так трапляється, що навчання веб-розробнику потребує певного часу.

Громада

Багато було сказано, що громади стоять за обома CMS. Жодне не могло існувати без масивної підтримки та участі членів громади. Члени спільноти Drupal можуть бути трохи більш жорсткими, ніж користувачі WordPress саме через характер такої меншої частки ринку, а також через те, що вони, як правило, “більш досвідчені кодери”.

Переваги спільноти, окрім власне створення та вдосконалення програмного забезпечення, проявляються у новачків. Причиною цього є те, що найкращий спосіб навчитися користуватися WordPress або Drupal – це читання форумів та статей, а також перегляд відео навчальних посібників. Без них ти б зациклювався.

Спільнота WordPress настільки масивна, що важко знайти проблему, яка не була вирішена. Хоча відсоток частки ринку Drupal може зробити їхню спільноту невеликою, це насправді лише порівняння. Друпальська спільнота – це не лише зухвала річ, вона також величезна. Інформацію легко знайти і для більшості питань, пов’язаних з Drupal.

Обертаючись назад

Більшість людей повинні використовувати WordPress. Все, що вам потрібно про Drupal, можна знайти на WordPress. Єдиний аспект, який може бути вартим використання Drupal над WordPress, – це більш жорстка безпека, яку забезпечує Drupal.

Можливо, це стосується всіх, хто грає на переможця, але сьогодні так багато інших людей використовують WordPress, що їх спільнота та екосистема продовжують зміцнюватися швидше, ніж Drupal.

Існують випадки використання Drupal, але якщо ви читаєте цю статтю, є хороший шанс, що ви не створили занадто багато веб-сайтів (можливо, це вперше?). Якщо це так, і ви дійсно хочете використовувати CMS з відкритим кодом, WordPress повинен бути вашим вибором.

FAQ

Drupal краще, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Більшість людей повинні використовувати WordPress. Що Drupal може похвалитися – це багато вдосконалених функцій. Проблема полягає в тому, що розширені функції настільки езотеричні, що ви могли б також кодувати, щоб виконати те саме. Єдине, що Drupal робить на значно вищому рівні – це безпека.

Чи використовує WordPress Drupal?

WordPress не використовує Drupal. WordPress використовує власне програмне забезпечення.

Для чого використовується Drupal?

Простіше кажучи, Drupal використовується для створення веб-сайтів. Це система управління вмістом, подібно до WordPress. Він класифікується як одна із найскладніших систем управління вмістом, але багато людей все ще використовують його.

Чому ми повинні використовувати Drupal?

Ви повинні використовувати Drupal, якщо безпека є головним питанням вашого веб-сайту. Норми безпеки можуть бути майже такими ж високими в WordPress. Більшість людей повинні використовувати WordPress, якщо вам не потрібно мати найбезпечнішу систему управління вмістом незалежно від того.

Друпалу легко вивчити?

Drupal не дуже легко навчитися. Він має велику криву навчання. Багато людей скажуть вам, що WordPress має велику криву навчання. Крива навчання Друпала набагато крутіша. Якщо у вас немає технічного досвіду, ви не повинні йти поруч з Drupal.

Drupal безпечний і надійний?

Безпека – це те, що відрізняє Drupal від WordPress. Це найбезпечніша CMS. Організація має команду експертів із безпеки, єдиною роботою якої є створення патчів безпеки для приховування та вразливості безпеки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector