Labākie domēnu reģistratori Kanādā (2019)

Ja jums ir vietne vai domājat izveidot vietni, jums ir nepieciešams domēna vārds. Domēna vārdi tiek iegādāti, izmantojot domēnu reģistrētājus, un tas izklausās pietiekami vienkārši, līdz saprotat, cik daudz iespēju jums ir.


Pirms mēs iedziļināmies šajā jautājumā, es tikai vēlos noskaidrot punktu, kas bieži vien cilvēkus mulsina. Domēna reģistrācija nav tas pats, kas mitināšana. Es varu aiziet un reģistrēt 1000 domēnus, nenozīmē, ka jūs tos varēsit redzēt tiešsaistē.

Tomēr, ja jūs vēlaties iegādāties domēnu, jūs, iespējams, ietilpst vienā no šīm trim grupām:

 1. “Tikai meklēju” domēnu – > Nosaukums ir tava atbilde.
 2. Meklējat domēnu un mitināt – > Bluehost dos jums abiem (par lētu).
 3. Meklēju svešs domēns un mitināšana  -> Ej tēti ir tas, kas jums nepieciešams.

Ceru, ka palīdz. Apskatīsim visu pārējo …

Labākās domēna reģistratūras iespējas

Zemāk mēs esam iekļāvuši mūsu labākos domēnu reģistrētājus. Turklāt daudzi no šiem uzņēmumiem piedāvā citus pakalpojumus un atbalsta veidus. Cenas mainās, tāpat kā tas, kas ir iekļauts katra uzņēmuma dažādajos plānos.

Daži no labākajiem domēnu reģistratoriem, kas šodien darbojas:

1. Bluehost.com – piemērots domēniem, lieliski piemērots arī mitināšanai

Bluehost darbojas kopš 2003. gada, un tajā tiek mitināti vairāk nekā divi miljoni vietņu. WordPress kā galveno tīmekļa mitinātāju iesaka Bluehost. Tas vispirms ir hostinga uzņēmums, bet tas piedāvā arī papildu produktus un pakalpojumus.

Bluehost ir vēl viena lieliska izvēle domēnu reģistrēšanai, mitināšanai un visiem aktuālajiem jautājumiem. Izmantojot Bluehost, jūs maksājat par uzticamību un daudz tiešsaistes palīdzības. 

Vietņu īpašnieki, kas strādā ar Bluehost, bauda bezmaksas mitināšanas paketi ar katru domēnu, un jūs varat izvēlēties starp koplietojamo, WordPress, VPS, speciālo vai tālākpārdevēju mitināšanu..

Pilna pakete, kas ietver mitināšanu, drošību un vienu domēna vārdu, maksā nedaudz mazāk par USD 24 gadā.

2. Namecheap.com – domēniem vislabākās rokas, bet ne tik lieliskās mitināšanas iespējas (bezmaksas privātuma aizsardzība)

Namecheap pievilina vietņu īpašniekus, kas koncentrējas uz budžetu, taču viņi piedāvā arī vairākus pakalpojumus ar domēna vārdiem. Uzņēmums sāka darbu 2000. gadā, un šodien tas pārvalda vairāk nekā septiņus miljonus domēnu. Lifehacker.com viņus nosauca par 2010. gada labāko domēna vārdu reģistratūru.

Ja dārga un lēta domēna reģistrācija ir tas, ko vēlaties, tad Namecheap jums ir izdevīga. Viņiem ir vislabākā atbalsta un cenu veidošanas struktūra. Vienīgais jautājums, ko mēs atklājām, ir tas, ka viņu serveri nevar konkurēt vienā līmenī. 

Namecheap piedāvā pārsūtīšanu, SSL sertifikātus, e-pastu, lietotņu integrāciju un tīmekļa mitināšanu. Viņi arī nodrošina klientu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai izmantojot e-pasta biļešu sistēmu. Tam visam ir cenu zīme, kas ir mazāka par 9 USD gadā.

Varat arī izvēlēties privātuma aizsardzību, kas pirmo gadu ir bezmaksas un pēc tam nedaudz zem USD 3 gadā.

3. GoDaddy.com – vislielākā domēna izvēle, pienācīga hostings, nedaudz dārga

Varbūt visvairāk reklamētais domēnu reģistrators GoDaddy ir praktiski mājsaimniecības vārds, lai gan daudzi cilvēki, iespējams, nesaprot tieši to, ko viņi piedāvā.

Liela izvēle, ja meklējat netraucētu un viegli orientējamu jauna domēna reģistrēšanas procesu un arī tā mitināšanu, nevis GoDaddy. 

GoDaddy darbojas jau kopš 1997. gada, tāpēc tās ir viena no vispieredzējušākajām iespējām mūsu sarakstā. Vairāk nekā 17 miljoni ir izvēlējušies GoDaddy savām vietnēm, padarot tos par lielāko domēna vārdu reģistrētāju pasaulē.

GoDaddy piedāvā domēnu reģistrāciju, domēnu pārsūtīšanu, profesionālās e-pasta iespējas, tīmekļa mitināšanu, drošību un dažādus mārketinga rīkus jūsu uzņēmuma vietnei. Viņu klientu atbalsta komanda sniedz globālu palīdzību, un tā ir pieejama pa tālruni 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, vai arī jūs varat runāt ar kādu tiešraidē..

GoDaddy cenas sākas ar .99 USD pirmo gadu un palielinās līdz USD 14,99 gadā, pēc tam .com domēniem. Citi domēni, ieskaitot .net, .tech un .co, ir nedaudz dārgāki. Citi pakalpojumi, ieskaitot privātuma aizsardzību, ir pieejami par nominālo samaksu.

Pilnu mūsu GoDaddy pārskatu lasiet šeit. 

4. Domain.com – viss kārtībā, joprojām dārgi

Domain.com, kā norāda nosaukums, specializējas domēnu vārdu nodrošināšanā. Kopš 2000. gada viņi piedāvā domēna vārdus, hostinga plānus, e-pastu, VPS mitināšanu, SSL sertifikātus, tiešsaistes mārketingu un tīmekļa dizainu. Tie būtībā ir vienas pieturas aģentūra tiem, kas vēlas atvērt vietni.

Vietņu īpašnieki var izvēlēties starp VPS mitināšanu, WordPress mitināšanu vai dalīta mitināšanas plāniem. Viņiem visiem ir viens vai vairāki bezmaksas domēna vārdi, kā arī SSL sertifikāts, neierobežota vieta diskā, dažādi mārketinga rīki un e-komercijas risinājumi..

Domēna iegāde, izmantojot Domain.com, ir pieņemama cena – nedaudz mazāk par USD 10 gadā .com vai .net vietnēm, un tas tiek nodrošināts ar tālruņa atbalstu 24 stundas diennaktī un piekļuvi FAQ sadaļai..

5. Name.com – vēl viena kvalitātes iespēja

Name.com darbojas kopš 2003. gada un kontrolē divus miljonus domēnu. Izmantojot vietni Name.com, jūs saņemat domēna pārsūtījumus, SSL sertifikātus, lietotņu integrāciju, veidotāju, e-pastu un vairākas dažādas mitināšanas iespējas.

Bezmaksas domēni tiek iegādāti mitināšanas plānā. Jūs varat izvēlēties no vienas vietnes pamata plāna, ko sauc par Startup Hosting Plan, vai visaptverošāka Name Builder plāna, kas atbalsta 25 vietnes. Neticama pakete piedāvā neierobežotu vietņu skaitu.

Viņi piedāvā tā dēvēto “zināšanu bāzi”, kā arī kontaktformu, kas ļauj iesniegt palīdzības biļeti. Jūs varat arī piekļūt tērzēšanas atbalstam katru dienu no plkst. 10:00 līdz 17:00. MST vai pa tālruni no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8 līdz 18.

Cenas svārstās no aptuveni 10 USD gadā .com vietnei līdz 110 USD gadā .host vietnei. Privātuma aizsardzība ir pieejama par papildu maksu USD 5 gadā, taču tā nav iespējama visiem domēna paplašinājumiem.

6. HostGator.com – lielisks resursdators, vidējs domēnu reģistrs

HostGator darbojas jau kopš 2002. gada, un tā ir vēl viena iespēja, kas tiek plaši reklamēta. Uzņēmums pārrauga vairāk nekā deviņus miljonus domēnu un galvenokārt ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Jūs varat izvēlēties starp tīmekli, mākoni, WordPress, VPS, tālākpārdevēju, īpašu, lietojumprogrammu vai Windows mitināšanu. HostGator ir pazīstams ar savu darbspējas laiku un ielādēšanas ātrumu, īpaši tiem, kas izmanto WordPress Cloud Hostinga programmu. Viņi nodrošina arī tiešraides tērzēšanu un klientu atbalsta pa e-pastu veikšanu biļešu iegādē, kā arī piekļuvi video pamācībām un forumiem.

.Com vietnes izmaksas ir USD 12,95 gadā, kas jums nodrošina vismaz vienu domēnu. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem plāniem, ieskaitot biznesa mākoņa plānu, mazuļa mākoņa plānu un Hatchling Cloud plānu. Esošie HostGator klienti var iegūt .com vietni tikai par 2,99 USD gadā. Privātuma aizsardzība ir pieejama par papildu USD 14,95 gadā.

7. 1&1

1&1 ir veterāns šajā bariņā un pastāv vairāk nekā 30 gadus. Tās joprojām ir viena no viskonsekventākajām iespējām. Šajā Vācijā bāzētajā uzņēmumā visā pasaulē atrodas vairāk nekā 7000 darbinieku.

Ar 1&1, jūs varat saņemt domēna pārsūtīšanu, vietņu veidotāju, tīmekļa mitināšanu, tiešsaistes veikalu veidotāju, WordPress mitināšanu, VPS mitināšanu, SSL sertifikātus, pārvaldītu mākoņa mitināšanu, biznesa e-pasta pārvaldību, biznesa e-pasta kontus un daudz ko citu. Viņi piedāvā arī dažādus e-pasta un tiešsaistes mārketinga rīkus.

Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu vai sociālos saziņas līdzekļus.

Tās ir arī vienas no vērtīgākajām domēnu reģistratūru opcijām ar tīmekļa mitināšanas cenām .com vietnēm sākot no mazāk nekā USD 1 gadā. .Biz vietne maksās mazāk nekā USD 15 gadā. Viņi arī piedāvā bezmaksas privātuma aizsardzību privātiem reģistrācijas domēniem.

8. Reģistrēties.com

Reģistrācija.com vairāk nekā 20 gadus ir piedāvājusi pārsūtīšanu domēniem, vietnēm un e-komercijas vietņu veidošanai, mitināšanas un SSL iespējām, e-pasta pakalpojumiem un vairākiem dažādiem tiešsaistes mārketinga rīkiem. Viņi strādā ar vairāk nekā 2,5 miljoniem domēnu. Uzņēmums arī sniedz jums piekļuvi dažādiem noderīgiem mārketinga rīkiem, ieskaitot SEO, PPC, Facebook Boost un daudz ko citu.

Klientu atbalsts ir pieejams pa tālruni vai e-pastu no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9–17 un sestdienās un svētdienās no pulksten 9 līdz 22..

Tā ir viena no pieejamākajām tīmekļa vietnes mitināšanas iespējām, sākot no USD 5 mēnesī. Cena ir vienāda .com, .net, .org, .biz, .info un .us vietnēm. Privātuma aizsardzība ir pieejama par papildu 11 USD gadā.

9. InMotion hostings – lielisks mitināšanas un domēnu reģistrs

Šis uzņēmums darbojas kopš 2001. gada un piedāvā visu, ko jūs varētu vēlēties tīmekļa mitināšanas uzņēmumā. Jūs saņemat ātrākus serverus un virs vidējā darbības laika, kā arī piekļuvi uzņēmējdarbībai, VPS, tālākpārdevējam un WordPress mitināšanai. Jūs arī iegūstat piekļuvi tīmekļa dizaina pakalpojumiem un uzņēmumu mitināšanas risinājumiem. Dažos plānos ir iekļauts bezmaksas domēns.

Klientu apkalpošana ir pieejama tiešraidē, pa tālruni, Skype vai pa e-pastu visu diennakti.

.Com, .net, .org, .info vai .us domēna izmaksas ir nedaudz zemākas par 15 USD gadā. Privātuma aizsardzība ir pieejama par papildu USD 10 gadā.

InMotion piedāvā arī 90 dienu naudas atdošanas garantiju, kas ļauj jums bez maksas izmēģināt viņu pakalpojumus un pāriet uz citu uzņēmumu, ja uzzinājāt, ka tie nav jums.

10. Domēni.Google

Domains.Google darbojas kopš 2015. gada, bet joprojām atrodas beta stadijā.

Domēniem ir pieejama bezmaksas privāta reģistrācija, pielāgots e-pasts ar G Suite, ērta integrācija ar populārākajiem vietņu veidotājiem, pielāgoti apakšdomēni, jauni domēna vārdu galotnes, e-pasta pāradresācija un vienkārši pārvaldības rīki..

Klientu apkalpošanu piedāvā Google Domains ASV atbalsta komanda 24 stundas diennaktī, katru nedēļas dienu, izmantojot e-pastu, tālruni vai tiešraides tērzēšanu..

Google piedāvā .com vietni par USD 12 gadā, kuru var automātiski atjaunot. Domēnus var iegādāties arī līdz 10 gadiem, tāpēc nav nepieciešams tos katru gadu atjaunot. Privātuma aizsardzība ir pieejama bez papildu maksas, ja vietne ir piemērota privātai reģistrācijai.

Kas ir domēna vārds?

Ja vēlaties pārvaldīt vietni, jums jāizvēlas domēna nosaukums. Tie tiek uzskatīti par vārtiem uz internetu, un bez tiem mums būtu jāmeklē internets, visu laiku ievadot garās, grūti iegaumējamās IP adreses. Pietiekami grūti atcerēties daudzas tīmekļa adreses, kā tas ir, pareizi?

domēna vārda piemērs

Tāpēc nepietiek tikai ar ideju par emuāru vai vietni – jums būs nepieciešams viegli iegaumējams domēna vārds, lai cilvēki varētu jūs atrast. Lai iegūtu augstākā līmeņa domēnus (TLD), jums būs jāsadarbojas ar domēna vārdu reģistrētāju. Šie uzņēmumi pārvalda domēna vārdus un ļauj jums veikt daudzas lietas, kas jums jādara ar jūsu vietni.

Katrs domēna reģistrators ir atšķirīgs, lai gan daudzi, reģistrējot domēnu, piedāvā dažas no tām pašām pamata funkcijām, piemēram, bezmaksas bezmaksas domēnu, vietņu veidotāju, domēna privātumu vai divu faktoru autentifikāciju. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc, zinot to, kas jums nepieciešams, jūs varat daudz vieglāk izvēlēties sev piemērotāko, lai atrastu savām vajadzībām ideālos TLD..

Labākā domēna reģistratūras izvēle

Labākās domēnu reģistratūras atrašana un vietnes mitināšanas pakalpojumi var būt sarežģīti, taču dažu svarīgu lietu izpratne var atvieglot procesu. Pirmkārt, jums ir jāizvirza mērķi savai vietnei, jānosaka budžets un jāzina, kas nepieciešams vietnes darbināšanai. Šo faktoru novērtēšana palīdzēs jums samazināt potenciālo domēnu reģistrētāju sarakstu un, ņemot vērā jūsu apstākļus, pieņemt labāko lēmumu.

saraksta vektorsMēs esam izveidojuši sarakstu ar dažiem populārākajiem domēnu vārdu reģistratoriem, kas šodien pastāv. Viņi piedāvā visu, sākot no pamata reģistrācijas līdz visaptverošām paketēm, kas ļauj pilnībā darboties personīgajā, biznesa vai e-komercijas vietnē.

Cenas ļoti mainās TLD, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas ir svarīgi ņemt vērā budžetu. No pirmā acu uzmetiena domēna reģistrēšana varētu šķist nedaudz pārāk lēta (dažām ir tik zemas cenas USD99 gadā), taču, apsverot dažādas iespējas, jums būs jāīsteno savi mērķi, lētākais variants, iespējams, nepaliks šādā veidā. ilgtermiņā.

Ir svarīgi ņemt vērā arī klientu apkalpošanu. Visas mūsu saraksta iespējas piedāvā dažu veidu klientu apkalpošanu, taču dažas piedāvā plašāku plānu nekā citas. Ja jūs veicat tradicionālu vai e-komercijas biznesu, ir svarīgi, lai jums būtu pieejams vislabākais iespējamais atbalsts. Pēc iespējas ātrāk novēršot vietnes problēmas, jūs nezaudējat ienākumus, un bez viegli piekļūt klientu apkalpošanas tas var būt neiespējami.

Jūs arī vēlēsities padomāt par domēnu reģistratūras vispārējām iespējām nodrošināt atbilstošu mitināšanu un uzturēt jūsu vietnes darbību un darbību, kā arī apmeklētājiem draudzīgu. Tas nozīmē, ka vēlaties strādāt ar uzņēmumu, kas piedāvā ātru ielādes laiku un pēc iespējas mazāk dīkstāves. Visi mūsu sarakstā iekļautie uzņēmumi piedāvā vismaz atbilstošu ielādes laiku un darbības laiku, taču tas atšķiras dažādos uzņēmumos, tāpēc pirms izvēles pabeigšanas veiciet pētījumu..

kā darbojas vietne

Dažos gadījumos bažas rada arī drošība. Lai arī ne visi vēlēsies aizsargāt savu identitāti un kontaktinformāciju, ja jūs to darīsit, tomēr pārliecinieties, vai jūsu domēna reģistratūra un mitināšanas uzņēmums piedāvā privātuma aizsardzību. Visas izvēles mūsu sarakstā zemāk piedāvā piekļuvi privātuma aizsardzībai, ja tāda ir pieejama, lai gan daži iekasē maksu, bet citi to nedara. Nosveriet izmaksas, kas jāmaksā par privātumu, salīdzinot ar citām pieejamajām funkcijām, lai noteiktu, vai ir vērts maksāt par privātuma aizsardzību.

Visbeidzot, jūs vēlēsities sadarboties ar izveidotu uzņēmumu, tāpēc mēs esam iekļāvuši informāciju par to, cik ilgi katrs no šiem domēnu reģistrētājiem ir darbojies. Vecākais uzņēmums, iespējams, nav jums labākais risinājums, taču skeptiski vērtējat uzņēmumus, kuri, šķiet, “lido pa nakti” vai ir nesen uzsākuši darbību. Lai viņus spriestu, jums ir nepieciešams sasniegumu reģistrs.

Jūsu pēdējās izvēles izdarīšana

Vietnes izveidošana un iestatīšana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Īpaši tas attiecas uz vietņu veidotāju vai satura pārvaldības sistēmu (CMS)..

Process sākas ar domēna vārda reģistrēšanu vienā no augstākā līmeņa domēniem un procesa sākumlapas apstrādi pirms vietnes palaišanas.

Iepriekš sniegtā informācija var palīdzēt jums sašaurināt izvēli un izdarīt labāko izvēli, pamatojoties uz jūsu vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map