Parimad Kanada domeeniregistripidajad (2019)

Kui teil on veebisait või plaanite veebisaidi loomist, vajate domeeninime. Domeeninimed ostetakse domeeniregistripidajate kaudu, mis kõlab piisavalt lihtsalt – kuni mõistate, kui palju võimalusi seal on.


Enne kui me sellesse süveneme, tahan lihtsalt selgitada punkti, mis ajab inimesi sageli segadusse. Domeeni registreerimine pole sama asi kui hostimine. Võin minna välja ja registreerida 1000 domeeni, see ei tähenda, et näete neid võrgus.

Kui aga soovite osta domeeni, jagunete tõenäoliselt ühte järgmisest kolmest grupist:

  1. „Lihtsalt otsin“ domeeni – > Nimehekk on teie vastus.
  2. Domeeni otsimine ja hostimine – > Sinine vaim annab teile mõlemale (odava).
  3. Otsin võõras domeen ja majutamine  -> GoDaddy on see, mida vajate.

Lootus, mis aitab. Vaatame nüüd ülejäänu parimat …

Parimad domeeniregistrivalikud

Allpool oleme lisanud oma valikud parimatele domeeniregistripidajatele. Lisaks pakuvad paljud neist ettevõtetest muid teenuseid ja tugiteenuseid. Hinnad on erinevad, nagu ka iga ettevõtte erinevates plaanides sisalduv.

Mõned parimatest tänapäevastest domeeniregistripidajatest on järgmised:

1. Bluehost.com – sobib domeenidele, sobib ka liiga majutamiseks

Bluehost on tegutsenud alates 2003. aastast ja sellel on üle kahe miljoni veebisaidi. WordPress soovitab oma valitud veebimajutajaks Bluehost. Esiteks on see hostiettevõte, kuid pakub täiendavaid tooteid ja teenuseid.

Bluehost on veel üks suurepärane valik domeenide registreerimisel, majutamisel ja kõigi probleemide ilmnemisel. Bluehost võimaldab teil maksta usaldusväärsuse ja paljude veebiabi eest. 

Bluehostis töötavad saidiomanikud naudivad iga domeeniga tasuta hostipaketti ja saate valida jagatud, WordPressi, VPS-i, pühendatud või edasimüüja hostimise vahel.

Tervikpakett, mis sisaldab hostimist, turvalisust ja ühte domeeninime, maksab veidi alla 24 dollari aastas.

2. Namecheap.com – käed alla domeenide jaoks, kuid mitte nii suurepärased hostimiseks (tasuta privaatsuse kaitse)

Namecheap meelitab eelarvele keskendunud veebisaitide omanikke, kuid nad pakuvad ka mitmeid domeeninimedega teenuseid. Ettevõte alustas tegevust 2000. aastal ja haldab täna enam kui seitset miljonit domeeni. Lifehacker.com nimetas nad 2010. aasta parimaks domeeninimede registripidajaks.

Kui domeenide registreerimine on kallis ja odav, siis on Namecheap teile kasulik. Neil on parim tugi- ja hinnastruktuur – käed alla. Ainus probleem, mille leidsime, on see, et nende serverid ei saa konkureerida samal tasemel. 

Namecheap pakub ülekandeid, SSL-sertifikaate, e-posti, rakenduste integreerimist ja veebimajutust. Samuti pakuvad nad klienditoega reaalajas vestluse või e-posti piletisüsteemi kaudu. Selle kõige hinnasilt on vähem kui 9 dollarit aastas.

Võite valida ka privaatsuse kaitse, mis on esimesel aastal tasuta ja seejärel veidi alla 3 dollari aastas pärast seda.

3. GoDaddy.com – kõige domeenivalik, korralik hostimine, pisut kallis

Vaieldamatult kõige paremini reklaamitud domeenide registripidaja on GoDaddy praktiliselt leibkonna nimi, ehkki paljud inimesed ei pruugi aru saada, mida nad pakuvad.

Kui otsite sujuvat ja hõlpsalt navigeeritavat protsessi uue domeeni registreerimiseks ja ka selle hostimiseks, pole GoDaddy suurepärane valik. 

GoDaddy on tegutsenud alates 1997. aastast, seega on need meie loendis üks kõige kogenumaid võimalusi. Enam kui 17 miljonit on valinud oma veebisaitide jaoks GoDaddy, muutes neist suurima domeeninimede registripidaja maailmas.

GoDaddy pakub domeenide registreerimist, domeenide ülekandmist, professionaalse e-posti võimalusi, veebimajutust, turvalisust ja mitmesuguseid turundusriistu teie ettevõtte veebisaidile. Nende klienditoe meeskond pakub ülemaailmset abi ja see on saadaval telefoni teel 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas või saate kellegagi vestelda reaalajas vestluse kaudu.

GoDaddy hinnad algavad esimesel aastal 0,99 dollarist ja tõusevad pärast seda .com domeenide korral 14,99 dollarini aastas. Muud domeenid, sealhulgas .net, .tech ja .co, on pisut kallimad. Muud teenused, sealhulgas privaatsuse kaitse, on saadaval nominaalse tasu eest.

Lugege meie täielikku GoDaddy arvustust siit. 

4. Domeen.com – kõik korras, endiselt kallis

Nagu nimigi ütleb, on Domain.com spetsialiseerunud domeeninimede pakkumisele. Alates 2000. aastast on nad pakkunud domeeninimesid, hostimisplaane, e-posti, VPS-i hostimist, SSL-sertifikaate, veebiturundust ja veebidisaini. Need on põhimõtteliselt kõik ühest kohast neile, kes soovivad veebisaiti avada.

Saidiomanikud saavad valida VPS-i hostimise, WordPress-hostimise või jagatud hostimiskavade vahel. Neil kõigil on üks või mitu tasuta domeeninime, samuti SSL-sertifikaat, piiramatu kettaruum ning erinevad turundusriistad ja e-kaubanduse lahendused.

Domeeni ostmine domeeniga Domain.com on taskukohane – veidi vähem kui 10 dollarit aastas .com- või .net-veebisaitide jaoks – ning sellel on ööpäevaringne telefonitugi ja juurdepääs KKK-le..

5. Name.com – veel üks kvaliteedivõimalus

Nimi.com on tegutsenud alates 2003. aastast ja kontrollib kahte miljonit domeeni. Nimi.com abil saate domeeniülekandeid, SSL-sertifikaate, rakenduste integreerimist, ehitajat, e-posti ja mitmeid erinevaid hostimisvõimalusi.

Tasuta domeenid kaasnevad hostimiskava ostmisega. Võite valida ühe veebisaidi põhiplaani, mida nimetatakse käivitamisplaaniks, või põhjalikuma nimeehitaja kava, mis toetab 25 saiti. Uskumatu pakett pakub piiramatul arvul saite.

Nad pakuvad nn teadmistebaasi ja kontaktvormi, mis võimaldab teil abi saamiseks pileti esitada. Vestluse toele pääsete juurde ka iga päev kella 10–17. MST või telefonitugi esmaspäevast reedeni kella 8–18.

Hinnakujundus ulatub umbes 10 dollarist aastas .com-saidi kohta kuni 110 dollarini aastas .host-saidi jaoks. Privaatsuse kaitse on saadaval lisatasu eest 5 dollarit aastas, kuid see pole kõigi domeenilaiendite jaoks saadaval.

6. HostGator.com – suurepärane host, keskmine domeeniregister

HostGator on tegutsenud alates 2002. aastast ja see on veel üks võimalus, mida on laialdaselt reklaamitud. Ettevõte haldab enam kui üheksa miljonit domeeni ja on peamiselt veebimajutusteenuste pakkuja.

Võite valida veebi, pilve, WordPressi, VPS-i, edasimüüja, pühendatud, rakenduse või Windowsi hostimise vahel. HostGator on tuntud oma tööaja ja laadimiskiiruse poolest, eriti neile, kes kasutavad WordPressi pilvemajutusprogrammi. Lisaks pakuvad nad klienditoega reaalajas vestluse ja e-posti teel piletimüüki, samuti juurdepääsu videoõpetustele ja foorumitele.

.Com-i veebisaidi hind on 12,95 dollarit aastas, mis pakub teile vähemalt ühte domeeni. Võite valida mitme erineva plaani hulgast, sealhulgas äripilve plaan, beebipilve plaan ja Hatchling pilve plaan. Olemasolevad HostGatori kliendid saavad .com-saidi hankida vaid 2,99 dollari eest aastas. Privaatsuse kaitse on saadaval täiendava 14,95 dollari eest aastas.

7. 1&1

1&1 on selle kobara kõige veteran ja eksisteerinud rohkem kui 30 aastat. Need on endiselt üks järjekindlamaid võimalusi. Sellel saksa päritolu ettevõttel on kogu maailmas üle 7000 töötaja.

1-ga&1, saate domeeni ülekandmise, veebisaidi ehitaja, veebimajutuse, veebipoe koostaja, WordPressi hostimise, VPS-i hostimise, SSL-sertifikaadid, hallatud pilvemajutuse, ettevõtte e-posti haldamise, ettevõtte e-posti kontod ja palju muud. Samuti pakuvad nad mitmesuguseid e-posti ja veebiturunduse tööriistu.

Klienditugi on saadaval ööpäevaringselt telefoni, reaalajas vestluse, e-posti või sotsiaalse meedia kaudu.

Need on ka üks kõige väärtusele orienteeritud domeenide registripidajate valikuid, mille veebimajutuse hinnad algavad .com-saitidel vähem kui 1 dollar aastas. Biz-sait maksab vähem kui 15 dollarit aastas. Samuti pakuvad nad privaatsetes domeenides tasuta privaatsuse kaitset.

8. Registreeri.com

Juba rohkem kui 20 aastat on register.com pakkunud ülekandeid domeenide, veebisaitide ja e-kaubanduse saitide loomise, hostimise ja SSL-i võimaluste, e-posti teenuste ja mitmete erinevate veebiturunduse tööriistade jaoks. Nad töötavad enam kui 2,5 miljoni domeeniga. Samuti annab ettevõte teile juurdepääsu paljudele kasulikele turundusriistadele, sealhulgas SEO, PPC, Facebook Boost ja palju muud.

Klienditugi on telefonitsi või e-posti teel saadaval esmaspäevast reedeni kella 9–17 ning laupäeviti ja pühapäeviti kella 9–22..

Need on veebisaidi jaoks üks taskukohasemaid hostimisvõimalusi hinnaga 5 dollarit kuus. Hind on sama .com, .net, .org, .biz, .info ja .us saitidel. Privaatsuse kaitse on saadaval täiendava 11 dollari eest aastas.

9. InMotion Hosting – suurepärane hostimine ja domeeniregister

See ettevõte on tegutsenud alates 2001. aastast ja pakub kõike, mida võiksite veebimajutusettevõttes soovida. Saate kiiremaid servereid ja üle keskmise tööaega, samuti juurdepääsu äri-, VPS-, edasimüüja- ja WordPress-hostimisele. Samuti saate juurdepääsu veebidisaini teenustele ja ettevõtete hostimise lahendustele. Mõnes plaanis on tasuta domeen.

Klienditeenindus on saadaval otsevestluse, telefoni, Skype’i või e-posti teel ööpäevaringselt.

.Com, .net, .org, .info või .us domeeni hind on pisut alla 15 dollari aastas. Privaatsuse kaitse on saadaval täiendava 10 dollari eest aastas.

InMotion pakub ka 90-päevast raha tagasi garantii, mis võimaldab teil proovida nende teenuseid riskivabalt ja minna üle teisele ettevõttele, kui leiate, et need pole teie jaoks.

10. Domeenid.Google

Domains.Google on tegutsenud alates 2015. aastast, kuid on endiselt beetafaasis.

Domeenide juurde kuulub tasuta privaatregistreerimine, kohandatud e-kirjad G Suite’iga, lihtne integreerimine kõige populaarsemate veebisaitide koostajatega, kohandatud alamdomeenid, uued domeeninimede lõpud, e-posti edastamine ja lihtsad haldustööriistad.

Google Domains USA tugitiim pakub klienditeenindust 24 tundi ööpäevas, igal nädalapäeval e-posti, telefoni või live-vestluse kaudu.

Google pakub .com-i veebisaiti 12 dollariga aastas, mida saab automaatselt uuendada. Domeene saab osta ka kuni 10 aastaks, nii et iga-aastast uuendamist pole vaja. Privaatsuse kaitse on saadaval ilma lisatasuta, kui sait on privaatse registreerimise kõlblik.

Mis on domeeninimi??

Veebisaidi haldamiseks peate valima domeeninime. Neid peetakse Interneti väravaks ja ilma nendeta oleks meil vaja Internetis navigeerida, sisestades kogu aeg pikki, raskesti meeldejäävaid IP-aadresse. Piisavalt raske on paljusid veebiaadresse meelde jätta, eks ole?

domeeninime näide

Seetõttu ei piisa ainult ajaveebi või veebisaidi idee olemasolust – teil on vaja hõlpsasti meeldejäävat domeeninime, et inimesed teid leiaksid. Tippdomeenide (TLD) saamiseks peate tegema koostööd domeeninimede registripidajaga. Need ettevõtted haldavad domeeninimesid ja võimaldavad teil teha paljusid asju, mida peate oma veebisaidiga tegema.

Iga domeenide registripidaja on erinev, ehkki paljud pakuvad domeeni registreerimisel samu põhifunktsioone, näiteks tasuta tasuta domeen, veebisaidi koostaja, domeeni privaatsus või kahefaktoriline autentimine. Igal neist on oma plussid ja miinused, nii et teadmine, mida vajate, võib hõlpsalt valida endale sobivaima, et leida oma vajadustele täiuslik TLD..

Parima domeenipidaja valimine

Parima domeeni registreerija ja oma saidi hostimisteenuste leidmine võib olla keeruline, kuid mõne olulise asja mõistmine võib selle protsessi lihtsamaks muuta. Esiteks peavad teil olema oma saidi jaoks eesmärgid, määrama eelarve ja teadma, mida peate oma saidi haldamiseks. Nende tegurite hindamine aitab teil potentsiaalsete domeeniregistripidajate nimekirja täpsustada ja teie olukorra põhjal parima otsuse teha.

loendivektorOleme koostanud nimekirja kõige populaarsematest domeeninimede registripidajatest, kes tänapäeval olemas on. Nad pakuvad kõike alates põhiregistreerimisest kuni terviklike pakettideni, mis võimaldavad teil oma isiklikku, äri- või e-kaubanduse veebisaiti täies mahus kasutada.

Hinnad varieeruvad tippdomeenide jaoks väga palju, seega on oluline enne otsuse tegemist silmas pidada eelarvet. Esmapilgul võib domeeni registreerimine tunduda pisut liiga odav (mõni võib ulatuda kuni 0,99 dollarini aastas), kuid kui arvestada erinevate funktsioonidega, peate oma eesmärgid saavutama, odavaim variant ei pruugi nii jääda pikemas perspektiivis.

Samuti on oluline arvestada klienditeenindusega. Kõik meie loendis olevad valikud pakuvad teatud tüüpi klienditeenindust, kuid mõned pakuvad põhjalikumaid plaane kui teised. Traditsioonilise või e-kaubandusega tegeleva ettevõtte jaoks on oluline, et saaksite juurdepääsu parimatele võimalikele tugiteenustele. Saidi probleemide võimalikult kiire lahendamine hoiab ära sissetuleku kaotamise ja ilma hõlpsasti juurdepääsetava klienditeeninduseta võib see osutuda võimatuks.

Samuti võiksite mõelda domeeniregistripidajate üldisele võimele pakkuda piisavat hostimist ning hoida oma veebisaiti töökorras ja külastajasõbralikuna. See tähendab, et soovite teha koostööd ettevõttega, mis pakub kiireid laadimisaegu ja võimalikult vähe seisakuid. Kõik meie nimekirjas olevad ettevõtted pakuvad vähemalt piisavat laadimisaega ja tööaega, kuid see erineb ettevõttest erinevalt, nii et tehke enne oma valiku lõpuleviimist oma uurimistöö.

kuidas veebisait töötab

Mõnel juhul on mureks ka turvalisus. Ehkki mitte kõik ei taha oma identiteeti ja kontaktteavet kaitsta, tahate siiski veenduda, et teie domeeni registreerija ja hostiettevõte pakub privaatsuse kaitset. Kõik meie allpool esitatud loendis olevad valikud pakuvad juurdepääsu privaatsuse kaitsele, kui see on saadaval, kuigi mõned võtavad selle eest tasu, teised aga mitte. Kaaluge privaatsuse eest maksmise kulud muude saadaolevate funktsioonide alusel, et teha kindlaks, kas tasub tasuda privaatsuse kaitse eest.

Lõpuks soovite teha koostööd asutatud ettevõttega, nii et oleme lisanud teabe selle kohta, kui kaua kõik need domeeniregistrid on tegutsenud. Vanim ettevõte ei pruugi olla teie jaoks parim valik, kuid võite olla skeptiline nende ettevõtete suhtes, kes tunduvad olevat „öösel lendavad” või kes on just hiljuti käivitunud. Nende hindamiseks on vaja tulemusi.

Lõpliku valiku tegemine

Veebisaidi loomine ja seadistamine on lihtsam kui kunagi varem. See kehtib eriti siis, kui kasutate veebisaitide koostajat või sisuhaldussüsteemi (CMS).

Protsess algab domeeninime registreerimisega ühte kõrgema taseme domeenidest ja enne saidi käivitamist protsessi taustatausta käitlemisega.

Ülaltoodud teave aitab teil valikuid kitsendada ja teha teie vajadustest lähtuvalt parima valiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector