69 „WordPress“ vadovėliai, norintys atskleisti visas CMS paslaptis

Aš paprastai pradėčiau pasakydamas keletą žodžių apie „WordPress“ ir kaip tai puiku, bet aš manau, kad čia tai bus beprasmiška..


Jei esate šiame puslapyje, tikriausiai jau žinote, koks nuostabus gali būti WP.

Jums reikia papildomos pagalbos ir rekomendacijų, kaip sukurti puikią svetainę naudojant „WordPress“. Žinote, tie praktiniai patarimai ir gudrybės, kurie padeda geriau suprasti, su kuo susiduriate, ir kaip tai padaryti tinkamai.

Turiu visa tai ir maišą drožlių!

Šiame straipsnyje rasite išsamų „WordPress“ vadovėlių, skirtų pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams, sąrašą. Mes apžvelgsime kiekvieną žingsnį nuo jūsų pirmojo susidūrimo su WP iki paskutinės jūsų naujai sukurtos svetainės. Sužinosite daugiau apie temas, įvairius papildinius, SEO, svetainės apsaugą ir dar daugiau.

Tada galite apsilankyti geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų palaikymo forumuose ir visiems sugėdinti.

Skamba gerai, tiesa? Pasinerkime į dešinę!

Pradėkime nuo geriausių bendrųjų mokymų internete. Kiekvienas iš šių išsamių vadovų nusipelno atskiro straipsnio, nes jis apima beveik viską, apie ką galite galvoti apie „WordPress“.

Jei esate visiškai naujas internetinių svetainių kūrėjas – štai kur prasideda jūsų kelionė …

Contents

Darbo pradžia

1. „WordPress“ žodynėlis

„WordPress“ žodynėlis

Mūsų laukia didelis darbas, tiriant WP pasaulį, todėl geriausia, jei susipažinote su „Lingo“. Jei nežinote termino, kurio nėra sąraše, visada galite jį pridėti kaip pasiūlymą.

2. „WordPress.com“ ir „WordPress.org“

„WordPress.com“ ir „WordPress.org“

Naujus WP vartotojus gali lengvai supainioti su iš pažiūros panašiomis paslaugomis WordPress.com ir WordPress.org. Abi platformos iš tikrųjų yra gana skirtingos ir apima visiškai skirtingus nustatymus, apribojimus ir palaikymo lygius. Šiandien daugiausia dėmesio bus skiriama savarankiškajai, atvirojo kodo versijai, kurią galima rasti WP.org, todėl svarbu pasakyti skirtingumą.

3. Ultimate WordPress vadovas

Pagrindinis „WordPress“ vadovas

Pirmieji „WordPress“ žingsniai dar nebuvo tokie lengvi. „WPBegginer“ yra viena didžiausių WP bendruomenių, o jos redakcija dažnai išleidžia išsamius vadovus apie programinę įrangą. Jie puikiai žino, kaip painu gali būti pirmą kartą kuriant svetainę. Taigi, šis vadovas apibūdina logišką žingsnis po žingsnio procesą ir švelniai supažindina jus su „WordPress“ ir jo sudėtingais būdais..

4. Kaip išsirinkti geriausią šeimininką

Pasirinkite „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

Čia yra gausybė prieglobos paslaugų teikėjų ir beveik visi teigia, kad jie yra tinkami „WordPress“ projektams įgyvendinti. Tačiau realybė negali būti toliau nuo tiesos, todėl prieš pradėdami galvą apie savo naują internetinę įmonę įsitikinkite, kad kruopščiai ištyrėte. Aš pasaldinsiu šį sandorį pridėdamas išsamias apžvalgas apie keletą geriausių pretendentų – „SiteGround“ ir „Bluehost“.

5. Kaip įdiegti „WordPress“ (rankiniu būdu)

„WordPress“ diegimas rankiniu būdu

Neautomatinis programinės įrangos diegimas gali būti šiek tiek sudėtingas, tačiau, laimei, WP kūrėjai lengvai dalijasi informacija tiesiai iš šaltinio. Jie padės jums įdiegti CMS įvairiose platformose ir siūlo sprendimus dėl galimų nesėkmių, su kuriomis galite susidurti pakeliui. Vadovas ypač naudingas, jei reikia įdiegti WP vietiniame kompiuteryje ir pritaikyti jį neprisijungus.

6. Kaip įdiegti „WordPress“ (naudojant „Softaculous“)

„WordPress“ „Softaculous“ diegimas

PHP ir MySQL yra pačios „WordPress“ esmė, todėl programa geriausiai veikia „Linux“ serveriuose. Dažniau nei ne, „Linux“ prieglobos paslaugų teikėjai aprūpina savo klientus „cPanel“, kuriame yra automatinis automatinis įdiegimas. Šis galingas įrankis taupo laiką ir jėgas, reikalingus diegiant rankiniu būdu, ir siūlo kelių paspaudimų paspaudimu daugiau nei 450 žiniatinklio kūrimo programų. Kaip pastebėti šiame „WordPress“ pradedančiųjų vadove, lengvai įdiegti WP naudojant „Softaculous“ yra 1-2-3.

7. Kaip įdiegti „WordPress“ (per WAMP)

„WordPress“ diegimas WAMP

WAMP iš esmės yra „Apache“, PHP ir „MySQL“ krūva, veikianti „Windows“ serveriuose. Tai yra skirta visiems „Windows“ vartotojams, norintiems įsitraukti į „WordPress“, nekeliant į „Linux“. Vadovėlis dažnai atnaujinamas, o tai užtikrina, kad turinys visada atnaujinamas.

8. Kaip įdiegti temas

„WordPress“ temos diegimas

Sąmoningai ar ne, žmonės knygą vertina pagal jos viršelius. Jūsų svetainė nesiskiria. Jei viliosite lankytojus ne iš pat pradžių, rizikuosite juos negrįžtamai prarasti. Įdiegti WP temas yra gana lengva užduotis, todėl galite sutelkti dėmesį į tobulo išdėstymo, kuris tinka jūsų svetainei kaip pirštinė, paiešką..

9. Kaip įdiegti papildinius

„WordPress“ diegimas su papildiniais

Toliau mes turime papildinius. Be galo naudingi priedai leidžia jums pritaikyti „WordPress“ kaip jums atrodo tinkama – pirkinių krepšelius, socialinės žiniasklaidos piktogramas, kontaktines formas – jūs taip vadinate. Išmokti ABC WP įskiepių bus labai naudinga kelyje, todėl būtinai patikrinkite šias nemokamas „WordPress“ mokymo programas..

10. Valdiklių supratimas

„WordPress“ valdiklių supratimas

Valdikliai yra WP architektūros dalis, kurioje pateikiami praktiniai metodų rinkiniai, palengvinantys žiniatinklio kūrimą ir valdymą. Yra daugybė numatytųjų valdiklių, kurie pateikiami su kiekvienu naujuoju „WordPress“ diegimu, įskaitant kategorijas, paieškos juostą, žymų debesis ir daugybę kitų. Daugelyje temų ir įskiepių yra jų raštai, todėl, supratę jų pagrindus, galėsite geriau išnaudoti juos.

11. Kaip nustatyti „Google Analytics“

„WordPress“ sąranka „Google Analytics“

Susipažinęs su „Google Analytics“? Taip, įrankis, leidžiantis žinoti apie savo lankytojus viską – iš kur jie atsirado, ką spustelėjo ir kiek laiko pasiliko. Daugiau nei 50 milijonų svetainių visame pasaulyje puikiai naudojasi „Google Analytics“, ir jūsų puslapis neturėtų turėti jokios įtakos, jei norite palaikyti ryšį su savo auditorija.

12. Kaip pagreitinti „WordPress“

Paspartinkite „WordPress“

Mūsų komanda jau apibrėžė, koks svarbus jūsų svetainės greitis yra šis faktais supakuotas straipsnis. Kai skaitmeninės eros dalykai keičiasi taip sparčiai, turite išlikti pranašesni už tendencijas arba rizikuoti greitai atsilikti. Tai, ką norite padaryti greičiau, nei vėliau, turite užtikrinti, kad puslapiai būtų greitai įkeliami iš bet kurios vietos ir bet kokio įrenginio.

13. Kaip apsaugoti „WordPress“

Saugi „WordPress“

„WordPress“ yra viena populiariausių interneto kūrimo programų. Paprastai tai yra programinės įrangos įsilaužėliai visame pasaulyje. Apsaugokite savo WP svetainę – tai nuolatinis procesas, kuris prasideda iškart po to, kai pirmą kartą įdiegiate platformą. Jis sustoja tik tada, kai … na, iš tikrųjų jis niekada nesustoja. Tai negailestinga kova, tačiau vis tiek galite pasirodyti viršuje, jei esate pakankamai atsargūs.

Dabar, kai esame pasirengę pradėti nuo „WordPress“, pažiūrėkime, ką galime su tuo padaryti.

Darbas su „WordPress“

14. Kaip tinkinti informacijos suvestinę

Tinkinkite informacijos suvestinę

Jūsų WP užprogramos išvaizdos modifikavimas nėra vien tik patogumas. Dažnai mūsų svetainėje dirba keli žmonės, ir jiems reikalingas skirtingas prieigos lygis. Mes galime pakoreguoti tai, ką jie mato, ir redaguoti iki mažiausių detalių, iki pat jūsų prisijungimo puslapio stiliaus ir spalvų schemos..

15. Kaip sukurti įrašą

„WordPress“ sukurkite įrašą

Gerai, kad baigėte nustatyti „WordPress“ ir galite pradėti pridėti turinį. Vienas dalykas prieš jus. Turbūt girdėjote, kad WP kūrėjai 2018 metais išleido visiškai naują redaktorių pavadinimu „Gutenberg“. Tai sukrėtė daugelį autorių ir žymiai pakeitė turinio kūrimo būdą. Laimei, yra puikių „WordPress“ vadovėlių pradedantiesiems, kuriuose gana gerai aptariama Gutenbergo tema.

16. Kaip panaudoti „Gutenberg“ redaktorių

Panaudokite „WordPress Gutenberg“

Pagerbdamas spaustuvės išradėją, naujausias „WordPress“ redaktorius pažadėjo pakeisti savo turinio kūrimo ir platinimo būdą. Pirmasis leidimas įvyko dėl akmenuoto starto, o patyrę vartotojai buvo pagrįstai skeptiški. Nuo to laiko viskas vėl eina į kelią, ir šis modernus blokais paremtas redaktorius žvelgia į šviesią ateitį.

17. Kaip sukurti kategorijas

„WordPress“ kategorijų kūrimas

Kategorijos sudaro visą jūsų WP svetainės struktūrą. Jie parodo jūsų svetainės meniu ir padeda vartotojams pereiti į norimą puslapį. Klasifikuodami savo turinį sukuriate struktūrą, kuri bus visapusiška ir lankytojams, ir paieškos robotams. Meniu pridėjimas ir modifikavimas yra vaikų žaidimas su „drag and drop“ WP redaktoriumi, todėl eik į priekį ir patikrink.

18. Kaip sukurti nukreipimo puslapį

„WordPress“ sukurkite nukreipimo puslapį

Tinkamai suprojektuotas nukreipimo puslapis gali padaryti stebuklų jūsų rinkodaros kampanijoms ar paskatinti generuoti pastangas. Verslo savininkai ir rinkodaros specialistai dažnai įdarbina pagal užsakymą sukurtus puslapius, nes jie gali pritraukti dėmesį, sukelti iš anksto nustatytus veiksmus ir rinkti esminius srauto duomenis. Nesvarbu, ar norite parduoti produktą, kaupti prenumeratas, ar reklamuoti vaizdo įrašą – tai nukreipimo puslapiai!

19. Kaip sukurti nuotraukų galeriją

„WordPress“ sukurkite nuotraukų galeriją

Šiais laikais vizualinis turinys yra aplink mus. Mes linkę dalintis nuotraukomis su viskuo, kas mums atrodo šaunu – žmonėmis, maistu, augintiniais, gamta. Juk „paveikslėlis vertas tūkstančio žodžių“, tiesa? „WordPress“ yra susijusi tik su estetika, ir tai tikrai parodo plačios šio skyriaus parinktys ir pritaikymo ypatybės.

20. Kaip sukurti elektroninės prekybos svetainę

„WordPress“ Sukurkite el. Prekybos svetainę

Daugiau kaip 22% pasaulio gyventojų jau lankosi parduotuvėse. Esame įpratę tiesiog įvesti interneto adresą ir užsisakyti produktą per dvi minutes, tarsi niekada nežinotume nieko kito. Norėdami sukurti internetinę parduotuvę, galite naudoti įvairius papildinius, tačiau neabejotinai ryškiausia yra „WooCommerce“. „WooCommerce“ jau dabar audra internetinės prekybos sektoriaus, netgi pranokdama rinkos konkurentus, kurie griežtai koncentruojasi į elektroninę prekybą.

21. Kaip sukurti „Amazon“ partnerių svetainę

„WordPress“ sukurkite „Amazon“ parduotuvę

„Amazon“ dukterinėje parduotuvėje galite parduoti savo produktus didžiausioje pasaulio rinkoje. Skirtingų platformų, tokių kaip „WordPress“ ir „Amazon“, integracija skamba labai brangiai, tačiau to tikrai nėra. Ši instrukcija padės jums sužinoti apie visą WP parduotuvės atidarymo procesą, perkelti produktus į naują rinką ir, be abejo, pačią mieliausią dalį – kaupti uždarbį..

22. Kaip pridėti daugialypės terpės failus

Pridėti „Multimedia“

Įrašyti atvaizdus, ​​garso ir vaizdo failus į žinutes yra paprasta. Ši išsami „WordPress“ mokymo programa, skirta pradedantiesiems, paaiškina, kaip veikia įmontuotas WISYWIG redaktorius ir kaip integruoti daugialypės terpės turinį, kad jis būtų patrauklesnis. Kaip premiją, yra keletas pritaikomų patarimų, kaip suderinti ir optimizuoti dydį.

23. Kaip įkelti failus per FTP

Įkelti failus FTP

Daugelyje valdymo skydelių yra įmontuota failų valdymo sistema, leidžianti lengvai įkelti duomenis. Tai galite pasiekti ir per WP administratoriaus prietaisų skydelį. Tačiau abu būdai ribojami failų, kuriuos galite įkelti vienu metu, skaičiumi ir dydžiu. Kita vertus, FTP dažnai yra greitesnis, saugesnis ir pašalina visus tokius suvaržymus.

24. Kaip pridėti faviconą

Pridėti „Favicon“

Ar kada pastebėjote, kaip daugumoje svetainių yra sumažintas vaizdas, rodomas prieš jų pavadinimą naršyklės skirtuke? Tai vadinama faviconu. Tai suteikia puikią galimybę patobulinti savo prekės ženklą ir padaryti jį labiau įsimenamą. Be to, jei jūs esate panašus į mane ir nuolat atidarote daugybę langų, pašnekovai yra didžiulė pagalba, kai reikia greitai rasti tam tikrą skirtuką.

25. Kaip pridėti gravatarą

Pridėti „WordPress“

„Gravatar“, kuris reiškia „Visuotinai atpažįstamas avataras“, vaizduoja jūsų vaizdinį vaizdą visame internete. Užuot sukūrę skirtingus profilius keliose svetainėse, galite turėti vieną sąskaitą naudodami iš anksto nustatytą informaciją. Šis sprendimas yra ypač naudingas aktyviems tinklaraštininkams, kurie tik kuria sau vardą.

26. Pagrindinis „WordPress Multisite“ vadovas

„WordPress“ svetainė

„WordPress“ siūlo madingą parinktį paleisti kelias svetaines naudojant vieną diegimą. Kuo tai naudinga? Kokiais atvejais turėtumėte pasirinkti šį metodą? Kaip tai veikia? Vykdykite šį puikų mokymą iš tikrųjų daugiafunkcio tinklalapio funkcijos kūrėjų ir sužinokite viso svetainių tinklo naudojimo naudodami vieną skrybėlę pranašumus..

27. Kaip pridėti kelias kalbas

Daugiakalbis „WordPress“

Koks geriausias būdas pasirūpinti tarptautine auditorija, nei kalbėti su jais gimtąja kalba? Naujų kalbų pridėjimas prie esamos „WordPress“ svetainės veikia puikiai, be jokių papildomų WP diegimų.

Kokybės atžvilgiu aš primygtinai siūlau rankiniu būdu versti savo turinį, kad užtikrintumėte patikslintus net ir pačius mažiausius dalykus. Vis dėlto kalbos įskiepiai kasdien tobulėja, nes vystosi kompiuterinis mokymasis, todėl jie vis dar yra puiki galimybė apsvarstyti, ar reikia taupyti laiką..

28. Kaip naudotis „WordPress REST“ API

WP poilsio API

Programų programavimo sąsajos (arba tiesiog API) įgalina dvi skirtingas programas sujungti ir keistis duomenimis. Pvz., Galite naudoti „Google Maps“ API, kad įdėtumėte žemėlapį į savo svetainę, iš kurios reikiamą informaciją gausite tiesiogiai iš „Google“. Taikydami tą pačią logiką „WordPress“, galime žymiai pagerinti vartotojo patirtį ir patobulinti savo svetainės galimybes, naudodami REST API..

29. „WordPress“ svetainės priežiūros kalendorius

„WordPress“ svetainės priežiūra

Svetainių priežiūra yra nuolatinis procesas. Net jei sukuriate tobulą WP svetainę, vis tiek turite ją prižiūrėti ir užtikrinti, kad ji visada būtų atnaujinta. Yra daugybė dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, tačiau nebijokite – jums nereikia jų atsiminti iš širdies. Šis sąrašas tai padarys už jus.

Dabar, kai jau baigėme pagrindus, atėjo laikas pagalvoti apie tai, kaip atrodo ir jaučiasi mūsų svetainė.

„WordPress“ temos

30. Kaip pasirinkti temą

Pasirinkite „WordPress“ temą

Tinkamos temos pasirinkimas jūsų svetainei yra labai svarbus, ir aš kalbu ne tik apie gražų išvaizdą. Vaizdinis išdėstymas gali žymiai pagerinti lankytojų naršymo patirtį ir netgi sustiprinti bendrą svetainės saugumą. Čia yra daugybė naudingų „WordPress“ vadovėlių šia tema, tačiau šis išsamus vadovas apima viską.

31. Kaip pritaikyti temas

Tinkinkite „WordPress“ temą

Kaip ir bet kurią kitą atvirojo kodo platformą, kiekvienas „WordPress“ infrastruktūros aspektas gali būti pritaikytas. Turėdami reikiamų žinių ir šiek tiek patirties, greitai sužinosite, kad WP temos modifikavimas nėra skirtas tik dizaineriams ir kūrėjams. Kai tik jį pakabinsi, dangus yra riba!

32. Kaip sukurti vaiko temą

„WordPress“ vaiko tema

Įsivaizduokite vaikų temas, pavyzdžiui, bandymo aplinką, kad galėtumėte atlikti bet kokius pasitempimus ir posūkius, kuriuos norite išbandyti savo svetainėje, nepažeisdami jo prieinamumo internete. Vaiko tema atkartoja „tėvą“ ir visa kita palieka jūsų fantazijai. Jei, modifikavus naują išdėstymą, trūksta funkcijų, pagrindinė tema užpildys spragas.

33. Kaip pridėti pasirinktinius šriftus

Pridėti pasirinktinius šriftus

Jūsų turinio šriftas yra svarbus vizualinio prekės ženklo elementas, kuris gali pridėti tą labai reikalingą pavyzdį jūsų naujajam verslui. Kad ir kaip stilingos kai kurios įmontuotos parinktys, visada turėtumėte ieškoti unikalumo. Jūsų svetainės šriftas yra puikus būdas tai išspręsti.

34. Spalvų psichologijos supratimas

„WordPress“ spalvų psichologija

Remiantis naujausiais tyrimais, 85 proc. Pirkėjų internete spalva nurodoma kaip pagrindinė priežastis, kodėl jie mėgsta ar nemėgsta tam tikro produkto. Nesvarbu, ar tai darome sąmoningu lygmeniu, ar ne, spalvos gali sukelti emocijas, o progresyvus verslas jau naudoja šį faktą.

35. Kaip atlikti A / B testavimą

„WordPress“ atlieka A-B testavimą

Rinkodaros atstovai mėgsta naudoti A / B testavimo metodiką, nes ji gali būti naudojama praktiškai. Iš esmės kiekvieną kartą, kai kyla sprendimas, galite jį padalyti į du (ar daugiau) variantus. Tarkime, jums įdomu, ar jūsų svetainė turėtų pasirinkti žalią ar mėlyną spalvų schemą. Kiekvienam naujam lankytojui galite pateikti skirtingą versiją, o surinkta metrika praneš jums, kuri spalva veikia geriausiai. Juk skaičiai nemeluoja, tiesa?

Kai būsite patenkinti nauja jūsų svetainės stilinga išvaizda, galite apsvarstyti galimybę pridėti keletą funkcijų. Toliau pateiktą „WordPress“ papildinių mokymo programų sąrašą suskirstėme į kategorijas pagal jų vertę skirtingiems specialistams.

„WordPress“ papildiniai

36. Privalomi „WordPress“ papildiniai

Privalomi „WordPress“ papildiniai

Turint daugiau nei 50 000 papildinių WP bibliotekoje, pasiklysti yra gana lengva. Laimei, jūs galite rasti daugybę naudingų „WordPress“ įskiepių vadovėlių, kuriuose išdėstytos pagrindinės priemonės, nuo kurių reikia pradėti, ir kodėl jums jų reikia. Nuo tada viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Tiesiog įsitikinkite, kad pridėjote tik tai, ko jums reikia, ir reguliariai atnaujinkite, kad išvengtumėte jokios saugumo rizikos.

37. „WordPress“ papildiniai dizaineriams

„WordPress“ papildiniai dizaineriams

Dizaineriai gali realizuoti visą savo kūrybinį potencialą naudodami „WordPress“. Kiekvienas mažas WP svetainės vaizdo aspektas yra visiškai pritaikomas ir yra daugybė įrankių, kurie padės jums. Peržiūrėkite keletą geriausių priedų, kuriuos dizaineriai mėgsta palengvinti.

38. „WordPress“ papildiniai kūrėjams

„WordPress“ papildiniai kūrėjams

Tai yra visi jūsų žiniatinklio valdytojai, kūrėjai ir kodiniai narkomanai. „ElegantThemes“ pripažino save WP bendruomenėje naudodamiesi gausia priedų biblioteka ir keletu geriausių „WordPress“ vadovėlių. jo vadove bus parodyti jums labiausiai patinkantys kūrėjų įskiepiai ir kodėl jie tokie populiarūs.

39. „WordPress“ papildiniai rinkodaros specialistams

„WordPress“ papildiniai rinkodaros specialistams

Neilui Pateliui nereikia įžangos, jei jus nuotoliniu būdu domina skaitmeninė rinkodara. Negaliu galvoti apie geresnį žmogų, kuriuo gali pasitikėti rinkodaros patarimai, nei apie vieną iš svarbiausių šios srities veikėjų ir labai sėkmingos skaitmeninės agentūros įkūrėją. Jis džiaugiasi galėdamas pasidalyti savo žiniomis ir nurodyti savo mėgstamiausius papildinius.

40. „WordPress“ papildiniai autoriams

„WordPress“ papildiniai autoriams

Pagrindinis „WordPress“ tikslas buvo populiarinti tinklaraščių kūrimą, todėl nepamirškime visų ten esančių autorių, kurie vis dar daugiausia naudoja WP savo tinklaraščiams kurti. Nuo įrankių, padedančių patobulinti jūsų rašymo įgūdžius, iki pasiūlymų, kaip apsaugoti savo svetainę, – visa tai yra visa tai. Be to, vadovas dažnai atnaujinamas, todėl galite būti tikri, kad jame esanti informacija yra nesena.

41. „WordPress“ papildiniai parduotuvių savininkams

„WordPress“ papildiniai parduotuvių savininkams

Dabar turėti internetinę parduotuvę yra taip paprasta, kaip pyragą. Mes jau ėmėmės a atidžiau pažvelkite į geriausius el. prekybos svetainių kūrėjus, dabar atėjo laikas sužinoti daugiau apie įvairius priedus, kuriuos galite naudoti norėdami padidinti savo parduotuvės našumą. Pasirinkite tinkamą savo verslui įrankių rinkinį, ir netrukus pasiseks.

Baigę papildinius, kitame nemokamų „WordPress“ mokymų rinkinyje bus išmokyta visko, ką reikia žinoti apie svetainės greičio ir našumo gerinimą..

Pagreitinti „WordPress“

42. Kaip patikrinti savo svetainės greitį

Patikrinkite svetainės greitį

Svetainės greitis negali sumažėti iki vieno skaičiaus, nes daugybė veiksnių turi įtakos jos našumui. Gerai, kad ten yra įvairių įrankių, kurie ne tik leidžia įvertinti jūsų ryšį iš viso pasaulio, bet ir apima tvarkingus optimizavimo patarimus. Mano patarimas būtų pasirinkti keletą ir palyginti rezultatus, kuriuos jie duoda iš tos pačios vietos.

43. Kaip optimizuoti savo vaizdus

„WordPress“ optimizuokite vaizdus

Leiskite man paaiškinti vieną dalyką – jūsų vaizdai yra vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį gerinant svetainės greitį. Vaizdo optimizavimas yra kruopštus procesas, kuris prasideda prieš įkeliant vaizdą į savo svetainę. Šis optimizavimo vadovas tinka pradedantiesiems „WordPress“, tačiau patyrę vartotojai taip pat gali rasti keletą tvarkingų patarimų.

44. Kaip įjungti „Gzip“ suspaudimą

„WordPress GZIP“ suspaudimas

Vaizdų glaudinimas yra būtinas naudojant „WordPress“. Didelės skyros nuotraukos gali sudominti mūsų lankytojus, tačiau joms taip pat reikia nemažos sistemos išteklių dalies. Užtikrindami optimalų nuotraukų įkėlimo laiką, ji palengvės, todėl galėsite džiaugtis keliais laimingais, grįžtančiais klientais.

45. Kaip naudoti CDN

„WordPress“ CDN

CDN, arba turinio pristatymo tinklas, yra serverių tinklas visame pasaulyje, kuriame yra talpyklos jūsų svetainės kopijos. Kiekvienam lankytojui nusileidus į jūsų puslapį, arčiausiai jo esančios vietos serveris rodo turinį. Tokiu būdu galite išvengti bet kokio sulėtėjimo, kurį lemia dideli atstumai. Jūsų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas dažnai gali rekomenduoti CDN sprendimą ir netgi padėti jį įdiegti.

46. ​​Kaip naudotis naršyklės kaupimu

„WordPress“ svertų naršyklės kaupimas

Šis greito įsilaužimo būdas leidžia naršyklėje talpykloje kaupti tam tikras jūsų puslapio dalis, todėl jos nėra įkeliamos kiekvieną kartą, kai kas nors nusileidžia. Tvarkingas triukas reikalauja tam tikrų „.htaccess“ failo modifikacijų, tačiau ši instrukcija išmokys jus, kaip maksimaliai išnaudoti „WordPress“ naršyklės talpyklą..

47. Kaip naudoti asinchroninį krovimą

„WordPress“ asinchroninis krovimas

„Javascript“ yra daugumos svetainių pagrindas. Socialinės medijos mygtukai, SEO įskiepiai, temos – kiekvienas mažas svetainės elementas vykdo scenarijus, ir šiems scenarijams reikalinga nemaža išteklių dalis. Įsitikinkite, kad optimizavote „Javascript“ procesus, ir tai iškart atspindės jūsų bendrą greitį.

Greitis yra būtinas – ir jūs galite gauti naudos iš kai kurių išsamių patarimų, kaip priversti jus WP svetainę skristi, bet ir saugumas. Kitas „WordPress“ vadovėlių rinkinys išmokys jus susikurti sieną aplink savo svetainę (ir nereikia, kad už ją sumokėtų Meksika).

42. Kaip patikrinti savo svetainės greitį

Patikrinkite svetainės greitį

Svetainės greitis negali sumažėti iki vieno skaičiaus, nes daugybė veiksnių turi įtakos jos našumui. Gerai, kad ten yra įvairių įrankių, kurie ne tik leidžia įvertinti jūsų ryšį iš viso pasaulio, bet ir apima tvarkingus optimizavimo patarimus. Mano patarimas būtų pasirinkti keletą ir palyginti rezultatus, kuriuos jie duoda iš tos pačios vietos.

43. Kaip optimizuoti savo vaizdus

„WordPress“ optimizuokite vaizdus

Leiskite man paaiškinti vieną dalyką – jūsų vaizdai yra vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį gerinant svetainės greitį. Vaizdo optimizavimas yra kruopštus procesas, kuris prasideda prieš įkeliant vaizdą į savo svetainę. Šis optimizavimo vadovas tinka pradedantiesiems „WordPress“, tačiau patyrę vartotojai taip pat gali rasti keletą tvarkingų patarimų.

44. Kaip įjungti „Gzip“ suspaudimą

„WordPress GZIP“ suspaudimas

Vaizdų glaudinimas yra būtinas naudojant „WordPress“. Didelės skyros nuotraukos gali sudominti mūsų lankytojus, tačiau joms taip pat reikia nemažos sistemos išteklių dalies. Užtikrindami optimalų nuotraukų įkėlimo laiką, ji palengvės, todėl galėsite džiaugtis keliais laimingais, grįžtančiais klientais.

45. Kaip naudoti CDN

„WordPress“ CDN

CDN, arba turinio pristatymo tinklas, yra serverių tinklas visame pasaulyje, kuriame yra talpyklos jūsų svetainės kopijos. Kiekvienam lankytojui nusileidus į jūsų puslapį, arčiausiai jo esančios vietos serveris rodo turinį. Tokiu būdu galite išvengti bet kokio sulėtėjimo, kurį lemia dideli atstumai. Jūsų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas dažnai gali rekomenduoti CDN sprendimą ir netgi padėti jį įdiegti.

46. ​​Kaip naudotis naršyklės kaupimu

„WordPress“ svertų naršyklės kaupimas

Šis greito įsilaužimo būdas leidžia naršyklėje talpykloje kaupti tam tikras jūsų puslapio dalis, todėl jos nėra įkeliamos kiekvieną kartą, kai kas nors nusileidžia. Tvarkingas triukas reikalauja tam tikrų „.htaccess“ failo modifikacijų, tačiau ši instrukcija išmokys jus, kaip maksimaliai išnaudoti „WordPress“ naršyklės talpyklą..

47. Kaip naudoti asinchroninį krovimą

„WordPress“ asinchroninis krovimas

„Javascript“ yra daugumos svetainių pagrindas. Socialinės medijos mygtukai, SEO įskiepiai, temos – kiekvienas mažas svetainės elementas vykdo scenarijus, ir šiems scenarijams reikalinga nemaža išteklių dalis. Įsitikinkite, kad optimizavote „Javascript“ procesus, ir tai iškart atspindės jūsų bendrą greitį.

Greitis yra būtinas – ir jūs galite gauti naudos iš kai kurių išsamių patarimų, kaip priversti jus WP svetainę skristi, bet ir saugumas. Kitas „WordPress“ vadovėlių rinkinys išmokys jus susikurti sieną aplink savo svetainę (ir nereikia, kad už ją sumokėtų Meksika).

„WordPress“ užtikrinimas

48. Kaip atnaujinti „WordPress“

„WordPress“ atnaujinimas

Programų atnaujinimai yra didelis dalykas. Kodėl? Pradedantiesiems jie suteikia daug naujų funkcijų prie stalo, juose yra klaidų pataisų ir pagerėja jūsų bendras svetainės našumas. Vien jau tai turėtų būti pakankamai įtikinama. Bet čia yra tikrasis smūgis: atnaujinimai užtaiso saugos spragas, kurias įsilaužėliai dažnai išnaudoja. Tiesą sakant, pagrindinės WP kibernetinės atakos sudaro 31,5% visų „WordPress“ saugumo pažeidimų. Geriau saugu nei atsiprašau, tiesa?

49. Kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją

„WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas

Kiek pasitikite savo kompiuteriu ir saugumo priemonėmis, visada turėtumėte turėti atsarginį planą. Šiuo atveju – gana pažodžiui. Netikėtai atsiranda gedimų ir negalite rizikuoti prarasti duomenis, nes buvote nustebinti. Taigi, būkite iniciatyvūs ir užtikrinkite sklandų savo verslo plaukimą, naudodamiesi įprasta atsargine strategija.

50. Kaip paslėpti administratoriaus prisijungimo puslapį

Slėpti administratoriaus puslapį

Ar girdėjai apie žiaurius jėgos išpuolius? Piratai paleidžia juos norėdami gauti neteisėtą prieigą prie svetainių. Brutalioji jėga atakuoja jūsų administratoriaus puslapį (kuris pagal nutylėjimą yra / wp-admin) ir vykdykite algoritmą, kuris imituoja bandymus prisijungti. Jie valdo milijonus vartotojo / leidimų derinių, kol galiausiai įsijungia. Dabar įsivaizduokite, jei „perkelsite“ administratoriaus puslapį į kitą saugesnę vietą. Skamba paprastai, tačiau yra nepaprastai efektyvus.

51. Kaip apriboti prisijungimo bandymus

Riboti prisijungimo bandymai

Kitas būdas apsisaugoti nuo tų baisių brutalios jėgos išpuolių yra apriboti prisijungimo bandymus jūsų administratoriaus puslapyje. Tokiu būdu, net jei įsilaužėlis nustato savo vietą, paleidęs kenkėjišką algoritmą, po kelių bandymų jis tiesiog atsitrenks į akmens sieną. Dienos pabaigoje pridedant papildomą saugos lygį jūsų svetainei, tai bus naudinga tik jums.

52. Kaip apsaugoti „WordPress“ slaptažodžiu

Apsaugokite slaptažodžiu „WordPress“

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl norite, kad dalis (arba visas) jūsų turinys būtų paslėptas nuo smalsių akių. Laimei, „WordPress“ leidžia įgalinti saugų prisijungimą prie bet kurios jūsų svetainės dalies – puslapio, produkto, atsisiunčiamo failo – jūs jį įvardijate. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, vadovaukitės šia naudinga mokymo programa.

53. Kaip pridėti dviejų faktorių autentifikavimą

„WordPress“ sąranka Dviejų faktorių autentifikavimas

Vienas būdas dar labiau sustiprinti jūsų WP programą yra prisijungimo metu pridėti dviejų faktorių autentifikavimą. Žinote, tie keli papildomi dalykai, kuriuos kartais turime atlikti ne tik įvesdami savo vartotoją, bet ir pasą, pavyzdžiui, spustelėdami nuotrauką arba įvesdami raidės / skaičiaus kombinaciją. Šiandien sužinosite dar keletą kūrybingų būdų, kaip apsaugoti prisijungimo puslapį.

Dabar mūsų saugumas yra šiuolaikiškas – jei vis tiek jaučiate, kad kažko trūksta, sužinokite, kaip padaryti jį tikrai neįmanomą – ir galime daugiau dėmesio skirti savo svetainės optimizavimui. Kitas „WordPress“ mokymo vadovų rinkinys šią užduotį padarys kuo lengvesnę.

„WordPress“ optimizavimas

54. Galutinis SEO vadovas

Galutinis SEO vadovas „WordPress“

Paieškos sistemos optimizavimas (arba trumpai SEO) reiškia, kaip toli jūsų svetainė pasirodys paieškos rezultatuose. „Google“, absoliutus rinkos lyderis, rodydamas rezultatus, atsižvelgia į daugiau nei 200 veiksnių, o jūs turite įtaką daugumai jų. Tai, kaip jūs juos panaudosite, gali padaryti skirtumą tarp triukšmingo ar blogo verslo.

55. Kaip rasti ir ištaisyti sugadintas nuorodas

„WordPress“ raskite ir ištaisykite sugadintas nuorodas

„WordPress“ svetainės perkėlimas arba jos domeno pakeitimas neišvengiamai reiškia, kad turite užtikrinti, kad jūsų nuorodos būtų tinkamai nukreiptos į naują vietą. Priešingu atveju, tiek lankytojai, tiek paieškos variklių skaitytojai nukreips neegzistuojančius puslapius, atveriančius visiškai naują kirminų skardinę.

56. Kaip sustabdyti paieškos sistemų indeksavimą jūsų svetainėje

„WordPress“ sustabdykite paieškos sistemų indeksavimą

Tinklalapiai rodomi ne tik per naktį. Jie imasi daug kruopštaus planavimo, bandymų ir klaidų bei daugybės redagavimų, kol pasieks tobulumą. Nors galite sau leisti daryti pakeitimus tiesiogiai tiesioginiame tinklalapyje ankstyvosiose stadijose, geriau neleisti paieškos robotams prieš atlikdami pagrindines optimizavimo užduotis.

57. Kaip patobulinti savo nuolatines nuorodas

„WordPress“ patikslinti nuolatines nuorodas

Ideali URL struktūra yra švari, lengvai skaitoma ir kuo trumpesnė. „WordPress“ supranta, kokie yra būtini nuolatinės nuorodos jūsų bendrai SEO strategijai, ir pateikia keletą tvarkingų, įmontuotų variantų, kaip juos patobulinti. Ši plati instrukcija aprėpia viską ir papildo ją atsakymais į dažnai užduodamus klausimus šia tema.

58. Kūrėjų apgauti lapas

„WordPress“ žaidimų kodai

Šis skirtas labiau pažengusiems vartotojams. Jei turite kodavimo įgūdžių ir norite juos pritaikyti savo „WordPress“ svetainėje – šis sąrašas pasirodys nepakeičiamas asistentas. Cheat sheet pradeda jus nuo „WordPress“ pagrindų ir tada aprašo pagrindinius dalykus, kurie padės pagerinti jūsų tobulėjimo įgūdžius.

59. Kaip nustatyti „Yandex“ „WordPress“

„WordPress“ sąranka „Yandex“

„Google“ yra pats populiariausias paieškos variklis … bet nebūtinai kiekvienoje šalyje. Jei jūsų auditorija daugiausia yra iš Rusijos, tuomet turite apsvarstyti galimybę optimizuoti vietinę paieškos sistemą „Yandex“. Bendrovė valdo tiesiog daugiau nei 50% Rusijos paieškos sistemų rinkos, šalis tampa viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur „Google“ nepretenduoja į aukščiausią vietą.

Iki to laiko WP turėtų skambėti pakankamai gerai, kad priversti jus persijungti iš esamos platformos (ir suprantama). Šie kiti „WordPress“ mokymai padės jums per procesą.

„WordPress“ migracija

60. Kaip perkelti „Blogger“ svetainę į „WordPress“

Perkelkite „Blogger“ į „WordPress“

„Blogger“ yra viena populiariausių internetinių dienoraščių platformų, ir tam yra daugybė svarių priežasčių. Nemokama registracija, paprasta naršymas, aiškūs meniu – tai visi esminiai privalumai, kuriuos mėgsta nauji vartotojai. Tačiau augant jūsų svetainei neišvengiamai susidursite su apribojimais, todėl perkėlimas į „WordPress“ yra daugiau nei logiškas sprendimas..

61. Kaip perkelti „Wix“ svetainę į „WordPress“

Perkelkite „Wix“ į „WordPress“

Kitas populiarus svetainių kūrimo sprendimas yra „Wix“. Toks patrauklus, koks jis yra pats, palyginus jį su „WordPress“, jo tiesiog nėra. WP yra geriausias pasirinkimas kalbant apie universalumą ir kūrybinę laisvę, todėl nėra nenatūralu norėti pakeisti.

62. Kaip konvertuoti „Joomla“ svetainę į „WordPress“

Perkelkite „Joomla“ į „WordPress“

„Joomla“ daugelį metų užėmė aukščiausią vietą CMS rinkoje. Tuomet „WordPress“ smarkiai pakilo ir nušlavė varžybas. Taigi nebuvo staigmena, kai „Joomla“ vartotojai pradėjo plūsti į naująją platformą. Dvi žiniatinklio kūrimo programos iš esmės skiriasi, o procesas nėra visiškai paprastas. Laimei, mes radome ką nors, kas padės jums per visą procesą.

63. Kaip konvertuoti HTML į WordPress

HTML į „WordPress“

Statinio HTML puslapio pavertimas „WordPress“ gali būti bauginanti užduotis. Laimei, HTML katės odoje yra daugiau nei vienas būdas, todėl rinkitės metodą, kuris jums atrodo tinkamiausias. Baigę galėsite džiaugtis būdami vienos didžiausių internetinių bendruomenių dalimi ir išnaudoti visus jos išteklius.

64. Kaip perkelti WP iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę

Perkelkite „WordPress“ iš vietinio į „Live“

Visada taip dažnai kūrėjai nori kurti ir modifikuoti „WordPress“ vietoje, o ne pritaikyti pakeitimus tiesiogiai gyvenamojoje aplinkoje. Šis metodas suteikia akivaizdžių pranašumų dirbant neprisijungus ir išbandant tinkinimus, nesukeliant papildomos rizikos, kad jūsų svetainė pateks į bananus. Dabar galite išmokti tai padaryti patys atlikdami kelis paprastus veiksmus.

65. Kaip perkelti „WordPress“ į naują pagrindinį kompiuterį

Perkelkite „WordPress“ į naują pagrindinį kompiuterį

Dažniausiai, kai ne, kai jūs perkeliate savo svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, jie rūpinasi svetainės perdavimu. Vis dėlto tai nėra duotas dalykas, todėl visada naudinga būti pasiruošusiems išbandyti savo įgūdžius. Čia yra viena išsami instrukcija, kuri padės perkelti „WordPress“ ir per tą laiką neprarasti jokių duomenų.

Mes jau aptarėme visus esminius svetainės kūrimo su „WordPress“ aspektus, ir jūs turite daug ką perskaityti. Prieš leisdamas jums įsigilinti į šią daugybę informacijos, aš ką nors įsigijau tiems, kurie nori mokytis iš audiovizualinių gidų..

„WordPress“ vaizdo įrašų mokymo programos

66. Kaip paleisti „WordPress“ svetainę per 10 minučių

„YouTube“ - atidarykite „WordPress“ svetainę

Mokomasis „WPBeginner“ vaizdo įrašas leidžia mus greitai apžvelgti nuo pat pirmųjų pagrindinio kompiuterio pasirinkimo žingsnių, pradedant nuo tiesioginės WP svetainės atidarymo. Jei tiek daug informacijos gali tilpti per 10 minučių, tiesiog įsivaizduokite, kaip greitai reikia įsitraukti į „WordPress“ žaidimą.

67. Kaip sukurti temą iš nulio

„YouTube“ - sukurkite „WordPress“ temą

Ši instrukcija šiek tiek gilinasi į WP temų painiavą ir leidžia pačiam tapti „WordPress“ kūrėju. Peržiūrėję vaizdo įrašą galėsite geriau suprasti CSS ir JS ir pritaikyti šiuos įgūdžius kurdami vizualiai svaiginančią svetainę.

68. Kaip sukurti internetinę parduotuvę

„Youtube“ - sukurkite „WordPress“ parduotuvę

Pradėti naują verslo svetainę naudojant „WordPress“ nėra didelis dalykas, tačiau yra keletas esminių detalių, į kurias reikia atsižvelgti. Taigi nusprendžiau parodyti jums vieną iš plačiausių „YouTube WordPress“ vadovėlių, kad užtikrintumėte, jog nieko netrūksta. Ar jums reikia pagalbos dėl jūsų pirkinių krepšelio, produkto diegimo ar mokėjimo šliuzo – šis vaizdo įrašas pritraukė jus.

69. Kaip naudotis „Docker Compose“ su „WordPress“

„WordPress Docker“ sudarymas

„Docker Compose“ yra įrankis, leidžiantis perkelti „WordPress“ į kitą lygį naudojant kelių talpyklų technologiją. Tai nėra tiksliai tinkama pradedantiesiems vartotojams, tačiau jei žinote kelią į panašias sistemas ir scenarijaus kalbas, „Docker“ gali padėti jums padaryti stebuklus naudojant WP.

Apvyniokite

Ten tu tai turi, žmonės!

Tai sudaro „HostTribunal“ „WordPress“ vadovėlių sąrašą. Net jei jūs pradėjote kaip visiškas WP naujokas, dabar jau turėtumėte jaustis tokie pasitikintys, kaip patyręs vartotojas. Kaip matote, populiariausia CMS nėra taip sunku valdyti. Taigi, šiek tiek praktikuodami, netrukus susikursite savo svajonių svetainę.

Pagalvokite, kad kažko praleidau, arba ieškokite papildomos informacijos „WordPress“ tema?

Praneškite man ir mielai pridėsiu. Iki šiol ir…

… manote, kad pamiršome apie jūsų traškučių maišą? Jei pasiekėte šį tašką, tada jūs to labai nusipelnėte.

Krepšys drožlių

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map