HostGator Cloud Review – je rýchlejší a spoľahlivejší? (2020)

cloudová kontrola hostgátoraHostGator Cloud: Odporúčané


HostGator Cloud je „inovovaná“ verzia možnosti zdieľaného hostenia.

Podľa nich by malo byť rýchlejšie a škálovateľnejšie ako ich bežné hosťovanie.

Po prvé, za posledné štyri mesiace poskytla 100% prevádzkyschopnosť a obmedzila vynikajúci výkon za 24 mesiacov. Cloud HostGator Cloud neohrozuje rýchlosť ani priemerným časom načítania stránky iba 399 ms.

Vďaka priaznivej zákazníckej podpore a bezplatnej migrácii stránok sa jedná o jednu z najlepších možností, ktoré sme preskúmali.

Nezabudnite na ďalšie poplatky, ktoré by sa mohli objaviť, keď je čas na platbu alebo obnovenie plánu.

Toto je hĺbková analýza výkonnosti hostgator cloudu za posledných 24 mesiacov.

Všeobecné informácie & Prehľad hostingu

NAŠE VERDICT:Najviac neobmedzený hosting
SPEED:399ms (Priemer za február 2018 až január 2020)
UPTIME:99,99% (Priemer za február 2018 až január 2020)
PODPORA:Živý rozhovor 24/7
APAS:WordPress, Joomla, Drupal a Magento
VLASTNOSTI:Nemeraná šírka pásma a úložisko, e-mailové účty, bezplatná doména 1. rok
HOSTINGOVÉ PLÁNY:Zdieľané, cloudové, WordPress, VPS a špecializované servery
PRENOS STRÁN:Jeden voľný prenos stránok
CENY:Už od 2,74 $ / mesiac (obnovuje sa na 8,95 $ / mesiac)

Výhody používania hostgator cloudu

Hneď od začiatku nás HostGator Cloud zaujme hviezdnymi dobami bezporuchovosti a časmi načítania stránky.

Ich servery sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré obvykle nenájdete u mnohých svojich konkurentov.

Navyše prinášajú exkluzívnu zľavu, ktorá znižuje ceny tohto pokročilého hostiteľa na najnižšie úrovne v priemysle.

Tu je rýchly pohľad na niektoré z najdôležitejších:

1. VEĽMI silná prevádzková doba 99,99% (za posledných 24 mesiacov)

HostGator Cloud za posledných 24 mesiacov zverejnil v priemere 99,99% dostupnosti. Znie to pôsobivo, pretože je to: posledných päť mesiacov zaznamenalo celkovo päť po sebe nasledujúcich 100% skóre.

Počas nášho 24-mesačného sledovacieho obdobia sa ich doba prevádzkyschopnosti znížila pod hranicu 99,90% záručnej doby prevádzkyschopnosti iba raz. Júl 2018 bol tesne pod prahom s uptime 99,89%.

Ako funguje záruka dostupnosti:

Ak je vaša priemerná doba prevádzky v mesiaci pod 99,90%, môžete získať kredit na platbu za celý mesiac. Plánovaná údržba a iné jednorazové udalosti týkajúce sa motoliek sú vylúčené. Je však dobré vedieť, že dobrovoľne stoja za svojimi klientmi, ak nebudú mať dočasne k dispozícii výkony, nebudú penalizovaní.

Ak používate jeden z ich serverov VPS alebo dedikovaných serverov, vzťahuje sa na vás aj iná záruka na sieť (uvedená v ich podmienkach)..

Priemerná doba prevádzky služby HostGator Cloud za posledných 12 mesiacov:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 100%

hostgator-cloud výkonné-24 mesiacovŽivé testovacie stránky: hostingfacts-owp.com | Avg. doba prevádzkyschopnosti a rýchlosť: 24 mesiacov+

2. Top 5 časov načítania (iba 399 ms)

HostGator Cloud ponúka niekoľko ďalších výhod oproti svojim štandardným zdieľaným serverom. Najväčší je rýchlosť.

Tvrdia, že „až dvakrát rýchlejšie načítanie“ v dôsledku množstva ďalších funkcií vrátane „serverov s nízkou hustotou, prémiového hardvéru a viacerých vyrovnávacích pamätí“.

Zdieľané plány hostgátora narazili v tomto oddelení a zaznamenali neuspokojivo nízku priemernú rýchlosť načítania 1113 ms. Úprimne povedané, toto odporúčanie je príliš nízke – načítanie stránok trvá minimálne jednu sekundu (ešte predtým, ako na ne pridáte text alebo obrázok).

Pochopiteľne, mali sme pochybnosti, či by HostGator Cloud dokázal poskytnúť „2x rýchlejšie načítanie“. Ale po 24 mesiacoch sledovania priemernej doby načítania musíme povedať – dodali.

24-mesačný priemer produktu HostGator Cloud, ktorý predstavuje iba 399 ms, je dosť dobrý na to, aby sa mohol pohodlne zaradiť medzi našich päť najrýchlejších webových hostiteľov. Vyskúšajte si to v nižšie uvedenom prehľade za mesiac.

Uvádzame priemery času načítania za posledných 16 mesiacov:

HostGator-Cloud-2019-2020 ŠtatistikaHostGator Cloud priemerná rýchlosť 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

HostGator Cloud je na silnom začiatku, ktorý kombinuje spoľahlivú dostupnosť a rýchle servery. Sú to dve zaškrtnuté políčka.

3. Špeciálna zľavnená cena – Exkluzívne pre hostingfacts.com

HostGator Cloud uptime a rýchlosti stránok vyhodili svoje zdieľané servery z vody.

Tak prečo nie viac ľudí jednoducho inovuje na verziu Cloud? Peniaze.

Inzerovaná cena pre túto možnosť Cloud sa začína na 2,95 $ / mesiac a stúpa na 9,95 $ / mesiac. Nezabúdajte, že táto cena sa vzťahuje aj na dlhšie, trojročné obdobie. (Viac k tomu nižšie v časti Nevýhody.)

Vyššia cena značí, že niektorí používatelia sa namiesto toho držia zdieľaného hostenia.

Našťastie je tu dobrá správa. HostGator poskytuje exkluzívnu zľavu na zníženie cien Cloud HostGator Cloud iba na 2,99 $ mesačne.

To znamená, že v podstate platíte sadzby zdieľaného hostenia, ale za to získate omnoho lepšie služby. Nezabudnite, že táto zľava sa vzťahuje iba na jeden, tri a šesťmesačné plány. Po tomto počiatočnom období sa ceny zvýšia na obnovovaciu mieru 8,95 dolárov pri najnižšom pláne.

4. Veľmi užívateľsky prívetivý hosting

HostGator Cloud dokáže zasiahnuť peknú strednú časť služby priateľskej pre začiatočníkov, ktorá funguje ako pokročilá služba.

Čo máme na mysli:

Šírka pásma a úložisko sú „nemerané“ v každom jednom cloudovom pláne. To je takmer neslýchané o lacnejších možnostiach. V podstate to znamená, že nie ste penalizovaní, pretože vaše stránky rastú a rastú a rastú.

Väčšie stránky zvyčajne vyžadujú viac zdrojov, čo vás posunie do vyššieho a drahšieho plánu. Ale nie s HostGator Cloud. Namiesto toho je jediným hlavným obmedzením každého plánu počet webových stránok, ktoré chcete hosťovať.

Ak teda plánujete iba hosťovanie jednej stránky, môžete sa dostať k možnosti „najlacnejšia“ a stále vám bude fajn, keď sa váš web pri spustení zmení na graf..

Ďalšou dobrou správou je, že nemôžete byť potrestaní ani účtovať poplatky za používanie ďalších zdrojov.

Porovnajte to so spravovaným hostiteľom WordPress, ako je napríklad WP Engine. Určite sú väčšinou skvelé. Majú však aj poplatky za „prekročenie“, ktoré vás zasiahli, ak vaše stránky začali prekračovať mesačné limity plánu.

A čo je horšie, tieto poplatky sú často automatické. Takže ak máte dobrý mesiac a dopravné špičky, v podstate ste za to potrestaní.

HostGator Cloud, na druhej strane, poskytuje viac cien „all-in“, čo je zriedkavé od lacnejších hostiteľov, ktorí vás mesačne vrátia iba o pár dolárov..

5. ZADARMO Extra: Správa zdrojov servera, monitorovanie a migrácia stránok

HostGator Cloud je rýchly, pretože sa nespolieha na vaše základné servery.

Každé dátové centrum je podporované integrovaným ukladaním do vyrovnávacej pamäte, správou zdrojov cloud a zrkadlením údajov. Všetky tieto funkcie spolupracujú pri optimalizácii rýchlosti načítania, správe alokácie zdrojov a zabezpečení dostupnosti. V angličtine to znamená, že servery môžu spolupracovať s prehliadačom návštevníka, aby obmedzili počet zdrojov, ktoré je potrebné posielať tam a späť.

HostGator Cloud tiež vyvoláva monitorovanie serverov a automatizované zlyhanie, aby ste sa uistili, že v prípade problémov s hardvérom o tom budete vedieť ASAP a existuje plán B na uloženie vašich stránok..

Súčasťou každého plánu je prístup cPanel spolu s novými e-mailovými účtami. Navyše získate bezplatnú migráciu stránok alebo cPanel z existujúceho webhostingu.

Všetky možnosti hostingu HostGator Cloud zahŕňajú jednu bezplatnú migráciu stránok. Niektorí ďalší poskytovatelia hostingových služieb bezplatne prinesú ďalšie migrácie, zatiaľ čo mnohí iní vás prinútia zaplatiť za všetky migrácie vôbec. Cloud HostGator Cloud teda niekde upadá.

Ak chcete presunúť viac stránok ako to, urobia to za odhadovanú cenu ~ 25 $ / web. Aj keď to môže trochu závisieť od veľkosti alebo počtu súborov.

Bohužiaľ, existuje veľa stránok, ktoré HostGator nemôže presunúť za vás. Zvyčajne to zahŕňajú stránky, ktoré nemajú FTP alebo databázy. Užší zoznam obsahuje čokoľvek od VistaPrint, Intuit, Wix, Google Sites, Microsoft Office alebo MobileMe.

6. Dobrá, priateľská podpora

HostGator poskytuje podporu 24/7/365 prostredníctvom vedomostnej základne a množstva videonávodov, telefonickej podpory a živého rozhovoru.

Testovali sme ich live chat, napísali sme meno a počiatočný dotaz. Potrebovali sme čakať asi päť minút, kým sa Puneeth spojí a pomôže nám.

Celkovo bol Puneeth skutočne priateľský a odpovedal na väčšinu našich otázok.

Zákaznícka podpora HostGator Cloud Live ChatZákaznícka podpora HostGator Cloud Live Chat

Až kým neprišlo na zodpovedanie niekoľkých otázok týkajúcich sa migrácie stránok.

Väčšina webových hostiteľov, ktorých sme skontrolovali, ponúka aspoň jednu bezplatnú migráciu stránok. HostGator Cloud sleduje tento trend.

Ak však iní hostitelia nepresunú viac stránok bezplatne, za presunutie stránok sa zvyčajne platí jednoduchý poplatok.

Puneeth nám v skutočnosti nedokázala dať priamu odpoveď na náklady spojené s niekoľkými migráciami. Tvrdil, že zvyčajne ide o veľkosť alebo počet súborov a niekoľko ďalších podrobností.

Skončili sme obnovovaním živého rozhovoru a skúšaním znova. Tentoraz sme dostali konečnú odpoveď o migráciách: odhadovaných ~ 25 $ na web.

Celkovo bola podpora na live chat trochu hrboľatá, ale dokázala odpovedať na všetky naše otázky.

Je tu ešte jedna dobrá správa. Keď sme prvýkrát preskúmali hostgátora, nenabízali žiadnu podporu sociálnych médií.

S potešením Vám však oznamujeme, že teraz veľmi reagujú na sociálne otázky a odpovedajú na jednotlivé problémy viackrát za deň:

HostGator Cloud Social Media SupportHostGator Cloud Social Media Support

Teraz máte veľa rôznych možností, ako získať rýchlu reakciu od hostgátora.

Nevýhody použitia HostGator Cloud

Výkon hostiteľa Cloud bol väčšinou pôsobivý. V ich zázname sú však dva šmuhy.

Prvým z nich sú vyššie ceny za krátkodobé plány a vysoké miery obnovenia po uplynutí platnosti prvého obdobia. Druhým závažným problémom je, že sa zdá, že odobrali niekoľko ďalších služieb a teraz za ne platíte.

Tu je prehľad:

1. Úvodné zvýšenie cien & Vysoké miery obnovenia

Môžete ušetriť na hostovaní, ak viete, ako sa orientovať v bežných cenových burzách, ktoré trápia priemysel.

Prvým je počiatočná úvodná sadzba, ktorú vidíte na hostiteľskom webe. Zvyčajne je to celkom nízka mesačná cena. Úlovok je však taký, že obvykle budete musieť predplatiť najmenej dva alebo tri roky, aby ste mohli využiť túto výhodu.

Kratšia možnosť za mesiac, ak ju dokonca ponúkajú, môže byť niekedy až dvakrát až trikrát drahšia.

Napríklad služba HostGator Cloud bude stáť 3,58 $ / mo 36 mesiacov (alebo 2,74 $ / mo s našou zľavou na kratšiu dobu), ktorá sa obnoví na 8,95 $ / mo.

náklady na cloud hostgátoraHostGator Cloud Hosting dlhodobé ceny

Akonáhle nájdete hostiteľa, ktorý sa vám páči, pravdepodobne budete pravdepodobne lepšie uzamknúť trojročnú sadzbu tak dlho, ako je to možné. Tu je dôvod.

Druhým spoločným problémom tvorby cien v hostiteľskom priemysle je vysoká miera obnovy. V takom prípade sa po ukončení pôvodného obdobia váš plán automaticky obnoví na 8,95 dolárov mesačne za rovnakú službu. Nezískate nevyhnutne nič extra ani lepšie služby. Práve vás práve bankovníctvo neprenášajú hostiteľov.

Uistite sa preto, že sa vám páči hostiteľ, s ktorým idete. A potom platte najdlhšiu možnú dobu, aby bola vaša mesačná sadzba nízka.

Cloudová tvorba hostgátora, plány hostenia & Rýchle fakty

cloudové plányCloudové ceny a plány hostgátora

Tu je rýchly prehľad ponúkaných cloudových plánov hostgator:

 • Hatchling Cloud: Tento program sa začína našou zľavou na 2,74 USD mesačne (nie 3,58 USD). Podporuje 1 lokalitu, 2 GB pamäte, 2 základné procesory, certifikát SSL zadarmo, nemerané úložisko a šírku pásma.<- Tento plán sme použili pre naše testovacie miesto.
 • Detský mrak: Tento plán začína na $ 3,21 mesačne. Podporuje neobmedzené weby, pamäť 4FB, 4 základné procesory, certifikát SSL, nemerané úložisko a šírku pásma.
 • Obchodné cloud: Tento plán začína na 7,18 dolárov mesačne. Podporuje neobmedzené domény, 6 GB pamäte, 5 základných CPU, bezplatný SSL certifikát (pozitívny), bezplatnú vyhradenú IP, bezplatné SEO nástroje, nemerané úložisko a šírku pásma.
 • Jednoduchosť registrácie: Proces registrácie je hračka!
 • spôsob platby: Môžete platiť kreditnou kartou alebo PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Napriek nemeranej šírke pásma a úložisku nemôžete používať viac ako 25% svojho systému na viac ako 90 sekúnd. Miera obnovenia je vyššia ako miera normálna. A ich tím nemôže migrovať určité typy webov bez FTP.
 • upsells: Po ceste sú nejaké zvraty.
 • Aktivácia účtu: V niektorých prípadoch môže vyžadovať aktiváciu účtov až 24-48 hodín.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Mimoriadne ľahký proces inštalácie najpopulárnejších dostupných aplikácií jedným kliknutím.

Odporúčame HostGator Cloud?

Áno, robíme.

HostGator Cloud dokáže urobiť pár vecí skutočne dobre. Sú mimoriadne užívateľsky prívetivé a lacné s našou zľavou. Zároveň získate niektoré z najlepších výkonov pri načítaní a načítaní stránky, ktoré sme videli po kontrole nad 30 ďalšími hostiteľmi.

Aj zákaznícka podpora bola solídna.

Takže napriek tomu, že sadzby za obnovenie sú o niečo vyššie a niektoré potenciálne dodatočné poplatky, skutočnosť, že tento plán je diskontovaný na približne rovnakú cenu ako ich zdieľané možnosti, z neho robí netreba..

PS: Použili ste už predtým HostGator Cloud? Zvážte zanechanie kontroly nižšie – dobré alebo zlé – nezáleží na tom, nakoľko je to užitočné pre našich návštevníkov. Ďakujem za tvoju podporu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map