Parduokite skaitmenines paslaugas, kaip ir produktus iš savo „WordPress EDD Store“

Parduokite skaitmenines paslaugas, kaip ir produktą iš savo „WordPress EDD Store“


Jei girdėjote apie „WordPress“ ar turite savo „WordPress“ svetainę, turite labai gerai žinoti apie šį nuostabų papildinį „Easy Digital Downloads“, leidžiantį parduoti skaitmeninius produktus per savo EDD parduotuvę. Tačiau sąžiningai, lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai nėra vien tik skaitmeninių produktų pardavimas. Naudodami EDD skirtą priedą, pvz., „EDD Sell Services“, galite išplėsti savo parduotuvę ir parduoti skaitmenines paslaugas iš savo „WordPress“ svetainės.

Nuo projektavimo, kūrimo, balso perdavimo paslaugų iki paslaugų, tokių kaip turinio rašymas, konsultacijos ir kitos, pardavimo, šis priedas jums pasiūlys visiškai funkcionalų sprendimą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip galite parduoti skaitmenines paslaugas iš savo „WordPress EDD Store“.

Pristatome „EDD Sell Services Services Addon“, kad būtų galima lengvai atsisiųsti skaitmeninius failus

Paslaugos - Parduoti paslaugas naudojant WP

„EDD Sell Services“ yra skirtas lengvųjų skaitmeninių atsisiuntimų priedas, kuris leidžia jums parduoti paslaugas kaip produktą iš jūsų EDD parduotuvės. Naudodami šį skelbimą galite parduoti visas savo paslaugas, kurias klientams reikia atsisiųsti ir įkelti, kurios turi nustatytą laiko juostą, taip pat reikia tolesnio pokalbio, kad užsakymas būtų efektyviai apdorotas ir baigtas. Tai labai naudingas jūsų EDD parduotuvės papildinys ir siūlo įvairias funkcijas, skirtas parduoti skaitmenines paslaugas, tokias kaip:

Įvairios administratoriaus parinktys

EDD nustatymai

Prieš pasakodami, ką šis priedas siūlo pardavėjams ir klientams, leiskite mums apsilankyti įvairiuose administratoriaus nustatymuose, kuriuos jis gali tiesiog įjungti arba išjungti pagal savo poreikius. Be to, jei pats esate pardavėjas ir administratorius, šiuos nustatymus galite naudoti kaip norite. Įvairios administratoriaus parinktys apima:

 • Valdymo užsakymo puslapio nustatymas
 • Įgalinti el. Laiškus pokalbio metu
 • Įgalinti tiesioginius pranešimus
 • Rodyti apžvalgas vieno produkto puslapyje
 • Keisti kiekvieno užsakymo būsenos vaizdus

Pardavėjo ir kliento galimybės

Išskyrus aukščiau paminėtas parinktis, šis papildinys taip pat siūlo daug naudingų funkcijų pardavėjams ir klientams. „EDD Sell Services“ išplečia jūsų EDD parduotuvės galimybes, teikdami tokias funkcijas kaip:

Aptarnavimas kaip ir produktas

EDD PASLAUGOS atgal

Įjungus EDD pardavimo paslaugas, „Pridėti atsisiuntimų“ puslapyje pridedama skiltis „Paslauga“, kad pardavėjai galėtų parduoti paslaugas, kaip ir kiti skaitmeniniai produktai. Taigi, norint pridėti paslaugų savo svetainėje, jiems nereikia nieko papildomai daryti.

Kelių reikalavimų klausimų pridėjimas:

Reikalavimai užsakymui

Labai svarbus paslaugų pardavimo internete aspektas yra pranešti pardavėjui apie visus reikalavimus, kurie bus reikalingi norint pradėti teikti paslaugą. Todėl EDD Sell Services leidžia pardavėjui pridėti kelis klausimus su skirtingais klausimų tipais iš pagrindinės programos, į kuriuos klientas turi atsakyti, kad tinkamai apdorotų paslaugą..

Dedikacijos pokalbio kanalas:

Pokalbis

Kita labai naudinga savybė, kurią siūlo šis priedas, yra pridedama skirta pokalbių dalis, kad pardavėjai ir klientai galėtų bendrauti tarpusavyje realiuoju laiku. Ši savybė leidžia vartotojams lengvai susikalbėti su pardavėju per šią skiltį ir pašalinti jo abejones vienoje vietoje.

Lentelių užsakymų valdymas:

valdyti paslaugą edd

Ši funkcija leidžia klientams ir pardavėjams valdyti kiekvieną savo paslaugą lentelių formatu iš įskiepio siūlomos skilties Tvarkyti paslaugą. Paprasto trumpojo kodo pagalba galite išvesti visą savo paslaugos tvarkymo puslapį savo parduotuvėje, kad pardavėjai ir klientai galėtų valdyti kiekvieną paslaugą ir imtis veiksmų kiekvienai.

El. Pašto aktyvikliai ir tiesioginiai pranešimai:

Pranešimai

Norėdami, kad pardavėjai ir klientai būtų atnaujinami apie užsakymus realiuoju laiku, kad jie galėtų greitai imtis veiksmų, „EDD Sell Services“ taip pat leidžia pardavėjams ir klientams tiesiogiai gauti pranešimus apie dabartinę kiekvienos paslaugos būklę. Ji taip pat siunčia el. Laiškus abiem šalims dėl kiekvieno pokalbio, susijusio su paslauga.

Atsiliepimų ir įvertinimų pridėjimas:

apžvalgos ir vertinimai, edd parduoti paslaugas

Kita labai naudinga funkcija, kurią teikia šis papildinys – tai galimybė klientams pridėti pardavėjo teikiamų paslaugų įvertinimus ir apžvalgas. Tai taip pat leidžia pardavėjui pridėti atsiliepimą apie savo klientą. Šios apžvalgos taip pat gali būti rodomos viename produkto puslapyje.

Dedikuotas paslaugos būsenos valdiklis

Aptarnavimo būsena

„EDD Sell Services“ klientams ir tiekėjams taip pat teikia specialų paslaugų būsenos valdiklį, kuris realiajame lape rodo dabartinę užsakymo būseną, tokią kaip užsakymo pradžia, vykdomo užsakymo ir kt..

Įsigykite savo skaitmenines paslaugas internetu naudodami EDD priedą

„EDD Sell Services“ yra labai prieinamas ir lengvai naudojamas specialus priedas, skirtas lengvai parsisiųsti iš skaitmeninių failų. Tai siūlo jums daugybę pardavimo ir pirkimo funkcijų – viskas viename sprendime. Šio priedo naudojimas EDD parduotuvėje gali padėti pritraukti daugiau potencialių klientų į jūsų svetainę, taip pat gali pagerinti jūsų prekės ženklo lojalumą, pasiūlydamas jiems personalizuotą pirkimo patirtį. Viskas, ką jums reikia norint parduoti paslaugas internetu, turite įdiegti šį priedą savo EDD parduotuvėje..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map