Wix apskats – 3 lietas, kas jāzina pirms Wix lietošanas (2020)

Mēs: “Ko jūs vēlaties?”


Jūs: “Es gribu izveidot vietni!”

Mēs: “Ak, zēns, cik jautri. Tur ir ļoti daudz iespēju.

Jūs: “Sakiet man, kuru izmantot. TAGAD !!!! ”

Mēs: “Jeez labi, nomierinies. Vai vēlaties iemācīties HTML un pilnībā pielāgot savu vietni, vai jūs drīzāk velciet un nometiet, izmantojot gatavas veidnes ”

Jūs: “Neviens. Es gribu pilnībā pielāgot savu vietni, un, ja jūs man liksit mācīties HTML, es jūs noslepkavosšu. ”

Web izstrādes vektora attēls

Mēs: “Labi… es domāju, ka tad mums vajadzētu runāt par Wix.”

Es pieņemu, ka šādā veidā saruna ritētu starp mums. Es nezinu, kāpēc jūs šajā scenārijā esat potenciāls slepkava, bet tīmekļa attīstība var likt cilvēkiem rīkoties neprātīgi. Lieliska ziņa ir tā, ka nevajadzēs nevienu slepkavot, lai iegūtu vēlamo vietni! Woo-hoo! ð ??????

Zemākais

Visbeidzot, ja jūs meklējat masveida pielāgošanas funkcijas, vienlaikus spējot izveidot satriecošu vietni bez kodēšanas un papildu galvassāpēm, tad Wix noteikti vajadzētu būt galvenajam sāncenšam..

Kam domāti vietņu veidotāji

Vietnes vektora attēla veidošanaIevadiet vietņu veidotājus. Vietņu veidotāju, piemēram, Wix, galvenais mērķis ir ļaut kādam ātri izveidot vietni, ņemot vērā nepieciešamību pēc jebkādām iepriekšējām vietņu izstrādes zināšanām..

Kaut arī Wix ir viens no vispazīstamākajiem vietņu veidotājiem un tam ir diezgan laba mitināšanas platforma, tam ir savi ierobežojumi. Kā vietņu veidotājs, Wix ir vienkāršs un viegli lietojams dabā. Tomēr joprojām ir neliela mācīšanās līkne.

Wix ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas, lai varētu pielāgot viss viņu jaunajā vietnē. Ja vēlaties izveidot vietni, kas pats izskatās satriecoši – Wix ir numur viens. Tas viss, neupurējot ātrumu un funkcionalitāti.

Velciet to-nometiet to

vilkšanas-nomešanas-vektors

Ir daudzi vietņu izstrādes pakalpojumi, kuriem ir vilkšanas un nomešanas funkcija, piemēram, Squarespace un Weebly. Parasti dizaina interfeiss ir tik vienkāršs, cik tas kļūst.

Jūs uzņemat elementu, kuru vēlaties izveidot lapā, un velciet to uz a iepriekš iestatīts režģis.

Tas ir ideāli piemērots rediģēšanai, kurā prioritāte tiek piešķirta ātrumam un ērtai lietošanai, bet trūkst pielāgošanas. Bet kas notiek, kad šis iepriekš iestatītais režģis tiek noņemts? Haoss?

Jūs domājat, bet ne ar Wix.

Brīvība radīt jebko

Wix (par ko mēs zinām) ugunsgrēkus neizraisīs, bet visā godīgumā mazliet rodas haoss. Wix uzskata, ka ar viņu vietņu veidotāju ir kaut kas iespējams.

Šī ir nedaudz prātīgā zona, kuru apdzīvo Wix. Tas ir ne tikai funkcionāls vietņu veidotājs, kas paredzēts vilkšanai un nomešanai, bet arī jūs varat jebkuru elementu novietot jebkur un darīt gandrīz visu, ko vēlaties.

Wix programmatūra šodien nodrošina vairāk nekā 20 miljonus vietņu skaidri viņi kaut ko dara pareizi. Ir arī citi vietņu veidotāji, kas darbojas bez iepriekš iestatīta tīkla, bet ir patiesi šausmīgi attiecībā uz elementu mijiedarbību.

Labais

lietotājam draudzīga vietneLietojot dažādas programmas, es bieži domāju: “Es vēlos, lai es varētu darīt blah blah blah.” Ar Wix – “bla bla bla bla” vienmēr pastāv. Es godīgi nedomāju, ka viņi ir atstājuši kaut ko tādu, ko jūs varētu vēlēties darīt ar labākajiem vietņu veidotājiem.

Veidojot savu vietni, jūs varat padarīt to izskatu tādu, kādu vēlaties, un vietnes konfigurācija apvienojumā ar borta uzstādīšanu ir tāda, kāda tā ir labākais klasē. Tiklīdz jūs patiešām izmantojat Wix – tas var būt diezgan intuitīvs un ērti lietojams, kas ir anomālija daudziem celtniekiem.

Vēl viens pieminēšanas vērts aspekts ir mobilā pieredze. Ik pa laikam jums būs jāpielāgo mobilā vietne atsevišķi no darbvirsmas versijas. To izdarīt ir samērā nesāpīgi, un tas var palīdzēt noņemt papildu uzpūšanos no jūsu sākotnējās vietnes. Bet turies! Ne viss ir ideāli.

Sliktais

Izmantojot šo jaunatklāto brīvību, ir neskaitāmas iespējas un daudzas uzmanības piesaistīšanas iespējas. Pēkšņi jūsu izvēlētais vienkāršais vietnes vilkšanas un ievilkšanas rīks ir jūs ieslēdzis un jūs esat satriekts. Tik daudz jāmācās! Tik maz laika!

Kam Wix patiesībā ir domāts

Jums vajadzētu izmantot Wix, ja vēlaties vilkt un nomest, taču jums ir arī nedaudz pacietības, lai veltītu laiku Wix funkcionalitātes apguvei. Kad Wix ir apguvis, tas ir spēcīgs rīks, kas ļaus tukšu audeklu pārvērst mākslas darbā.

Lielākajai daļai cilvēku, kas vēlas izveidot savu vietni, vajadzētu izmantot Wix. Vienīgie cilvēki, kurus es norādītu laukuma Squarespace un Weebly virzienā, ir tie, kuri vēlas vienkāršu vietni bez traucējumiem. Bez satraukuma.

Būtībā foršie bērni izmanto Wix.

Nomierināsimies

Redaktors

lourdes twitter ms vārdu meme

Programmas pozitīvā puse redaktors ir tas, ka tas ir tik vienkārši, cik tas izpaužas. Redaktors ir kaut kas tāds, ko jūs varat uzņemt uzreiz un būt puslīdz pienācīgam plkst. Ir daži triki un smalkākas lietas, kas jāapgūst, bet lielākoties to ir viegli izdarīt, ko vien vēlaties.

Elementu pārvietošanās pa programmatūru ir novecojusi problēma, ka pastāv iespēja, ka tā var traucēt citus tuvumā esošos elementus. Tā nav tik dramatiska programmatūra kā Microsoft Word, taču tā tomēr var izraisīt dažas problēmas.

Iesniegtie jautājumi ir viegli labojami. Par laimi ir tādi rīki kā atsaukšana, atkārtošana, pievienošana režģim un enkura vilkšana. Zemāk ir to problēmu piemērs, kuras parasti tiek parādītas. Kad mainām vienas sadaļas fonta lielumu, arī neizskaidrojami tiek palielināts galvenes logotips.

Wix redaktors ir tikpat viegli lietojams kā jebkurš cits tur esošais redaktors. Ar Wix redaktoru vienkārši ir vairāk. Jo vairāk ir jautri – mēs apsolām.

Ar pilnīgu dizaina brīvību nāk dažas satriecošas redaktora funkcijas, ko nevar izdarīt vairums vietņu veidotāju un kuras ir ārkārtīgi grūti iestrādāt pielāgotajās vietnēs. Wix spēja mest video un animācijas visur un visur nākamā līmeņa spēlfilma mūsuprāt.

Ar dažām formatēšanas problēmām saistītie šķēršļi nav saistīti ar pārrāvumiem. Problēmas rodas, taču tās vienmēr ir viegli labojamas un pilnīgas tukša audekla redaktora vērts. Arī redaktora lietošanas ērtums ir brīnišķīgs. Vai mēs pieminējām, ka jūs vienkārši velciet vēlamo vēlamo vietu uz tām vietām, kur vēlaties, un pēc tam atstājiet tās tur? Tas ir vienreizēji!

Elementi

Lūdzu, dariet mums zināmu, ja ir elementi, kurus vēlaties pievienot vietnei, un tie nav pieejami Wix. Mēs mēģinājām, un mēs nevarējām atrast neko tādu, ko gribējām izdarīt, kas nebija pieejams. Ja jūs sazinātos ar uzņēmuma atbalsta komandu, tas, iespējams, pievienos šo funkciju tik ātri, cik vien iespējams.

Smieklīgi daudz iespēju ir tas, ko jūs iegūstat ar Wix. Pievienojamo elementu saraksts ir satriecošs.

elementi

Tātad. Daudzi. Iespējas.

Lai gan tas dod iespēju tīmekļa vietni pielāgot visos iespējamos veidos, tas var būt arī milzīgs. Izvēlnes un mazas ikonas ir katrā Wix kaudzē. Ja meklējat iespēju rediģēt kādu lapas aspektu, tas var parādīties vietā, kuru jūs nekad nedomājat meklēt.

Ir diezgan daudz elementu, kas nosaka Iekļūstiet vietņu veidotāju augšējā ešelonā. Visjaunākajam un visjaunākajam elementam jābūt video fonam. Jūs varat paķert tālruni, ierakstīt, kā suns laiza viņa ziemeļblāzmu, un padarīt to par jūsu mūsdienu mākslas vietnes fonu.

Citi pieminēšanas vērti elementi ir pilna platuma sloksnes un galerijas. Pilna platuma sloksnes ļauj sakārtot vietni tīrākajās sadaļās ar skaisti strukturētu izkārtojumu.

Galerijas (skat. Zemāk) ļauj jums satvert virkni attēlu un estētiski tos apvienot. Es neizmantošu to pašu piemēru, ko es fona videoklipiem, bet ideja jums rodas.

Wix galerijas skats

Motīvi

Viens no dīvainajiem Wix aspektiem, kas būtu jāpiemin, ir tas jūs nevarat mainīt savu motīvu. Lielākā daļa vietņu veidotāju ļauj kādu laiku izmantot vienu motīvu, un, kad vēlaties izmēģināt citu, jūs to vienkārši pārslēdzat.

Paredzēts, ka motīvi tiks tulkoti mobilajā tīklā. Lielākoties viņi to dara – tāpat kā jebkurš cits vietņu veidotājs, tas nedarbojas perfekti. Jums, iespējams, būs jāiet iekšā un jāmaina dažas lietas.

Parādās pazīstama tēma – ir miljons iespēju. Pats labākais par Wix ir tas, ka jūs patiešām varat padarīt savu vietni par savu. Problēma ir tā, ka var būt grūti atrast meklēto, un daudz iespēju jums jautās, kāpēc tie pastāv un kas tos izmanto.

Zināšanu pamats

Ja jūtaties satriekts, Wix jūs esat pārklājis. Padoms, kā labāk izmantot jebkuru programmatūru: Izmantojiet viņu sasodīto zināšanu bāzi. Es garantēju, ka katru reizi, kad tiek uzdots jautājums, Wix klientu atbalsta komanda uzrakstīja zināšanu bāzes rakstu, lai risinātu šo jautājumu.

Kāpēc es to zinu? Tā kā Wix palīdzības centrs ir episka. Izvēloties palīdzības centra redaktoru, tiek iegūti simtiem rakstu. Simtiem! Izdomāt, kā izmantot jebkuru funkciju, var, dodoties uz palīdzības centru un meklējot meklēto. Viņi pat iemācīs jums lietas par SEO, ja vēlaties to izlasīt. Wix tiešām jūs esat pārklājis.

Emuāri

kā izveidot emuāru vietniEmuāru veidošanas lapas ir sava veida pretējs pārējam Wix jebkura iemesla dēļ. Emuāru veidošanas iespējas vietņu veidotājam ir tikpat vienkāršas, cik tās nāk. Tas būtībā ir strukturēts teksta redaktors, kas ļauj pievienot attēlus. Es nesūdzos, jo, manuprāt, emuāru sadaļa darbojas vislabāk.

Wix joprojām piedāvā visu, ko jūs varētu vēlēties kā emuāra īpašnieks. Tas ļauj autoriem, kategorijām, melnrakstiem, vāka fotoattēliem, skatu skaitītājiem, iemiesojumiem, piemēram, skaitītājiem, un lasīt laika aprēķinus.

SEO

Wix ir diezgan slikta SEO reputācija plašajā tīmeklī. Galvenais iemesls tam ir tas, ka pirms 2016. gada Wix tika veidots, izmantojot Flash tehnoloģiju, kas patiešām nelabvēlīgi ietekmē SEO. Wix bija arī dažas citas problēmas ar URL struktūrām un alt atribūtu pievienošanu.

Kaut arī Wix joprojām nav labākais, ja runājam par SEO – Džons Mullers, Google vecākais darbinieks, ir teicis: “Wix tīmekļa vietnes labi darbojas meklējumos”. Ko vēl jūs varat lūgt no vietnes veidotāja? Ja izmantojat Wix, iespējams, ka neesat SEO eksperts, tāpēc soda nauda jums varētu būt piemērota.

Wix piedāvā to, ko vairums lietotāju vēlēsies vai vajadzēs SEO. Meta virsrakstu un aprakstu pielāgošanas iespējas un savienojums ar dažādiem SEO rīkiem. Kamēr jūs neuzkurināsit pasauli ar ārprātīgām SEO iespējām – Wix joprojām var paveikt darbu.

Vienīgais laiks, no kura vajadzētu izvairīties, ir Wix, ja jūs patiešām plānojat visu izmantot SEO. Parasti tas neattiecas uz cilvēkiem, kuri galvenokārt izmanto vietņu veidotājus.

Cenu noteikšana

Wix nav bezmaksas izmēģinājuma versijas. Kas pie velna!? Vai nav bezmaksas izmēģinājuma versijas? Kāpēc tāda nav??

Tas ir vienkārši tāpēc, ka Wix izveidoto vietni var mūžīgi izmantot bez maksas.

Izmantojot Wix bezmaksas versiju, jūsu domēna vārdam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu, jums būs jājaunina uz Premium plānu.

Wix plāni

Premium plānā ir iekļauts bezmaksas domēna mitināšanas gads papildus visām pārējām piedāvātajām priekšrocībām, kā arī iespēju iegādāties Google G Suite, lai izmantotu pielāgota e-pasta adrese.

Wix kļūst dārgs, taču cena noteikti ir tā vērts, ja neesat lietpratējs. Izlīdzināšana ar Wix var palīdzēt izlīdzināt vietni dažādā veidā. Katrs līmenis piedāvā nozīmīgas priekšrocības. Vidējie līmeņi parasti būs pietiekami lielākajai daļai abonentu.

Mākslīgā dizaina intelekts

Wix ADI ir pirmais šāda veida pasākums, un tas joprojām ir sākumstadijā, un tā rezultātā solītais ir nedaudz mazāks par godīgumu. Tas, ko dara ADI, uzdod jums dažādus jautājumus un to piemēro algoritmam, kas izveido vietni jums. Tas ņem visas elementa, motīvu un izkārtojumu iespējas, kā arī satver no katras kombinācijas.

Kas tiek solīts: ADI šobrīd sola satriecošu vietni, kas ir vienreizēja.

Ko sagaidīt: Tas, ko ADI patiesībā nodrošina, ir labs solis jūsu web dizaina izstrādē, vienkārši negaidiet, ka tas aptvers visu procesu.

Tā vietā, lai veltītu laiku visu motīvu un izkārtojumu izskatīšanai, programmatūru jums izvēlas, pamatojoties uz vēlmēm un uzdotajiem jautājumiem. Tā ir laika taupīšanas un lēmumu pieņemšanas funkcija, un tajā nav nekā slikta. Ar laiku šis rīks, cerams, varētu kļūt daudz vairāk.

BUJ

Vai Wix ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Ilgāka atbilde ir, ka tā var būt. Ja jūs vēlaties ļoti pielāgot savu vietni bez stabilas mācīšanās līknes, tad Wix ir labāks par WordPress. WordPress ir dziļa niršana tīmekļa vietnes veidošanā, turpretim Wix ir tāda veida kā iegrimšana seklā galā un flirts ar domu ieiet dziļajā galā.

Vai Wix vietne ir patiešām bezmaksas?

Wix ir bezmaksas versija, taču jūsu domēna nosaukumam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu un atbloķētu daudzas funkcijas, jums būs jāizvēlas apmaksāts plāns.

Kā no Wix iegūt bezmaksas domēna vārdu?

Pēc apmaksāta plāna izvēles ir pieejams bezmaksas domēna nosaukums. Jums joprojām ir jāmaksā par Wix plānu, taču viņi gadu uz gadu ievada domēna vārdu bez maksas.

Cik daudz ir Wix domēna pēc brīvā gada?

Domēna vārds gadā maksās USD 14,95 pēc brīvā gada beigām. Šī cena ir salīdzinoši konkurētspējīga ar citām hostinga platformām.

Secinājums

Neticami 88% cilvēku, kuri lietoja Wix, ļoti ieteiktu to draugam. Šajā brīdī es teiktu, ka mēs esam draugi – un mēs to vēlētos oficiāli iesaku Wix tev.

Ja mums būtu laiks, būtu kārtīga ceremonija ar trompetēm un konfeti. Mēs zinām, ka jums jāveido sava vietne, tāpēc es jūs vairs neuzturēšu. Lai sāktu, dodieties uz Wix cenu un plānu lapu.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • Vietne Spericorn.com
  • E-pastsBoster.com
  • ClearEditorial.co.uk
  • RSWebsols.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector