The Best Website Builders (2020)

Oto tajemnica, której większość programistów nie powie: twórcy stron internetowych nie są boogeyman.


Dlaczego nie? Cóż, weź pod uwagę, że:

 • ☑️ Przy średnim koszcie za projekt witryny wynoszącym 2000 USD w przypadku indywidualnych programistów kreator stron internetowych jest zadziwiająco tani.
 • Build Kreatorzy stron internetowych mają się dobrze. Naprawdę dobry. (Poradzą sobie z wszystkim, co chcesz zbudować.)
 • ☑️ Witrynę można uruchomić w mniej niż 30 minut – bez szczegółowej wiedzy na temat WordPress, CSS lub HTML.

Oczywiście nie zrobi tego żaden stary kreator stron internetowych.

Dlatego poniżej przedstawiłem najlepsze opcje tworzenia stron internetowych.

Nasz wniosek? Wix jest najlepszym wyborem.

Więcej o tym później.

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego, możesz to zrobić przejdź do towarów lub przeczytaj następną sekcję, aby dowiedzieć się, jak przebiegał nasz proces sprawdzania.

Contents

Jak oceniliśmy twórców stron internetowych

Nasz proces jest prosty:

 • ☑️ Zawęź opcje do 15 najpopularniejszych twórców stron internetowych
 • ☑️ Otwórz konto u każdego konstruktora witryny i faktycznie zbuduj stronę internetową, aby zobaczyć, jak to działa
 • ☑️ Testowanie szybkości ładowania każdej witryny

Następnie, porównując te funkcje i mocne strony z ceną konstruktora witryny, udało nam się stworzyć listę konstruktorów witryn, która powinna pasować każdemu, kto chce zacząć.

Oto, co znaleźliśmy.

Najlepsi twórcy stron internetowych dla kanadyjskich małych firm

Pełne ujawnienie (i przypomnienie): HostingCanada.org to serwis badawczy wspierany przez społeczność i możemy zarobić niewielką prowizję, jeśli kupisz narzędzie do tworzenia witryn za pomocą jednego z poniższych łączy. Twoje wsparcie jest tym, co utrzymuje światła tutaj w Ottawie i nie wiąże się dla ciebie z żadnymi dodatkowymi kosztami (w rzeczywistości czasami jest ładna zniżka). Podaję tylko narzędzia do tworzenia witryn, które są bardzo łatwe w użyciu i których osobiście używałem w swoich witrynach lub moich klientach przez co najmniej 12 miesięcy.

* Ceny roczne (Tak, BoldGrid jest tak tani.)

1. Wix – Najlepszy ogólnie

Najłatwiejszy w użyciu w celu pełnej personalizacji

logo wix

Kliknij i przeciągnijPowodem, dla którego Wix jest naszym najlepszym wyborem, jest to, że zamieszkuje nieco zwariowaną strefę twórców stron internetowych.

Jest to nie tylko funkcjonalny kreator witryn typu „przeciągnij i upuść” – możesz także umieścić dowolny element w dowolnym miejscu i rób prawie co chcesz.

Brak wstępnie ustawionych siatek lub coś w tym rodzaju. Powiedział Wix możemy pozwolić ci zrobić wszystko – a potem tak zrobili.

Wix obsługuje dziś ponad 20 milionów stron internetowych.

W porównaniu do Squarespace, dwaj budowniczowie porównują się korzystnie i jest duża część populacji, która faktycznie byłaby lepiej przystosowana do używania Wix.

Wix to w zasadzie ultra konfigurowalna wersja Squarespace. Po obserwowaniu ewolucji Wix w ciągu ostatnich kilku lat, jego intuicyjna konstrukcja i samouczki sprawiają, że jest to solidny wybór dla nowych właścicieli witryn.

Dobry

Najlepsze w Wix są możliwości. Oferują użytkownikom narzędzia i moc do budowania tego, co chcą zbudować. Jest powód, dla którego Wix jest liderem w branży i jest jedną z naszych ulubionych aplikacji.

 • Ponad 300 szablonów jakości
 • Absurdalna ilość elementów
 • Obszerne FAQ i baza wiedzy
 • Rozsądne ceny
 • Darmowa wersja
 • Elastyczne i pomocne wsparcie
 • Intuicyjny i przyjazny dla początkujących
 • Optymalizacja mobilna
 • Sztuczna inteligencja projektowa

Oferowanie opcji takiej jak Sztuczna inteligencja projektowa – w którym Wix zadaje pytania, a następnie pomaga rozpocząć proces tworzenia – to coś, czego nie oczekujesz od aplikacji do tworzenia stron internetowych.

Umożliwienie całkowicie początkującemu albo zacząć od zera, albo wziąć udział w procesie budowania, to dokładne powody, dla których Wix jest drugim najlepszym twórcą stron internetowych. Firma rozumie ich użytkowników i stara się im pomóc.

Źli

Dzięki licznym opcjom i licznym funkcjom przyciągającym uwagę łatwe rozwiązanie do tworzenia stron internetowych może być nieco przytłaczające.

Kto powinien korzystać z Wix?

Powinieneś użyć Wix, jeśli chcesz przeciągać i upuszczać, ale masz także trochę cierpliwości, aby poświęcić czas na opanowanie funkcjonalności Wix. Po opanowaniu Wix jest to potężne narzędzie, które pozwoli ci zamienić puste płótno w dzieło sztuki.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Wix. 

2. SQUARESPACE – Drugie miejsce

Zaprojektuj piękne strony internetowe w kilka minut

logo squarespace duże

Squarespace to nasz drugi wybór dla korony najlepszego budowniczego strony. ��

Przyczyny są niezwykle proste i wszystkie prowadzą do tego samego wniosku. Możesz zbudować piękną i profesjonalnie wyglądającą stronę internetową w niecałą godzinę.

Oczywiście możesz poświęcić znacznie więcej czasu na tworzenie niestandardowych poprawek. Bez względu na to, ile czasu zdecydujesz się na jego użycie, efektem końcowym będzie prawie zawsze godna strona internetowa.

Dobry

Obraz SquarespaceNajlepszą rzeczą w Squarespace jest łatwość użycia. Korzystanie ze Squarespace to najprostszy sposób na zbudowanie profesjonalnej i pięknej strony internetowej.

 • Najlepszy kreator stron dla firm wizualnych
 • Dziesiątki szablonów wysokiej jakości
 • Świetny czat na żywo i wsparcie 24/7
 • Super prosty w użyciu i opanowany

W Squarespace naprawdę płacisz za oprogramowanie typu przeciągnij i upuść w połączeniu z ich niesamowitymi szablonami. Te dwie funkcje razem sprawiają, że strony internetowe wyglądają dobrze.

Źli

Najgorsze w Squarespace jest niemożność dostosowania każdego centymetra strony internetowej. Z wielkością szablonu pochodzi klątwa szablonu. Mogę praw autorskich do Klątwy szablonu – to brzmi fajnie.

Za pomocą szablonu możesz umieszczać tylko niektóre elementy w określonych miejscach. Wyjście poza szablon jest odradzane.

Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby pamiętać, że 95% populacji budującej strony internetowe nie potrzebuje lub nie chce dostosowywać więcej, niż pozwala Squarespace.

Naprawdę opanował formułę dostosowywania „wystarczy”.

Jedynym innym naprawdę godnym uwagi aspektem, który jest negatywny, jest to, że Squarespace jest nieco droższy niż konkurenci, a ich model cen rocznych w porównaniu z miesięcznymi jest szorstki. Corocznie otrzymujesz dużą zniżkę, ale jeśli chcesz płacić co miesiąc, płacisz składkę.

Kto powinien korzystać ze Squarespace?

Powinieneś użyć Squarespace, jeśli chcesz przeciągać i upuszczać, ale chcesz też szybko zbudować swoją stronę. Chcesz, aby wszystko wyglądało elegancko, profesjonalnie i jednolicie, i nie chcesz majstrować przy różnych ustawieniach, aby wyglądać w ten sposób.

Myślimy, że to opisuje większość ludzi.

Na koniec dnia, jeśli nie zależy ci na dostosowaniu każdego małego aspektu witryny, a Twoim jedynym celem jest stworzenie witryny, która wygląda niesamowicie, Squarespace to świetna opcja dla Ciebie.

Aby uzyskać bardziej szczegółowy przewodnik, zapoznaj się z naszą recenzją Squarespace. 

3. Shopify – Król eCommerce

Zdecydowanie najlepsza opcja eCommerce

logo shopify

wektor e-commerceJeśli prowadzisz sklep eCommerce i nie korzystasz z Shopify, będziemy nazywać Cię imionami „głupie” i „masochista”. 

Wskakiwanie do świata psów jedzących psy w eCommerce to imponująca decyzja. Prowadzenie udanego sklepu internetowego zajmuje dużo czasu, a zadanie składa się z około 5000 ruchomych części. Na szczęście nie jesteś sam w tej podróży, chyba że chcesz. 

Jeśli chodzi o prowadzenie sklepu eCommerce, istnieje kilka opcji. Dwie opcje wykorzystują WordPress i wtyczkę eCommerce lub CMS specjalnie zaprojektowany dla eCommerce. Dwie najlepsze opcje są takie same jak kilka lat temu. Sugerujemy uruchomienie WooCommerce na WordPress lub użycie Shopify. 

Różnica między kilkoma latami a teraz polega na tym, że kilka lat temu powiedzielibyśmy Ci, abyś używał WooCommerce na WordPress. Teraz zalecamy korzystanie z Shopify. Doświadczysz jednego negatywu i setek pozytywów. 

Dotkniemy jednego negatywu poniżej, ale jeśli masz sklep eCommerce i nie korzystasz z Shopify, robisz sobie krzywdę.

Jest dobry powód, dla którego Shopify zajął pierwsze miejsce w naszych najlepszych rankingach platform eCommerce.

Dobry

Shopify to łatwa sprzedaż. Zarządzanie firmą internetową sprzedającą produkty to problem. Shopify zdejmuje większość irytujących rzeczy z twoich rąk. Specjalizuje się w nieskończenie łatwiejszym życiu przedsiębiorców. 

Na tym polega istota Shopify jako usługi. Porozmawiajmy trochę o rzeczywistym narzędziu do tworzenia witryn, ponieważ właśnie dlatego tu jesteśmy. 

Shopify działa podobnie jak WordPress. Shopify używa motywów i wtyczek. Sposób budowy witryny jest prawie całkowicie zależny od używanego motywu. Shopify ma kilka domyślnych motywów, które są ładne i mogą pomóc w szybkim stworzeniu serwisowalnej strony internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać swoje produkty i przenieść kilka rzeczy. 

Jeśli chcesz go poprawić, możesz zapłacić za motyw premium i korzystać z dostosowywanych narzędzi w motywie. Istnieje mnóstwo motywów przeciągania i upuszczania, które ułatwiają tworzenie pięknego sklepu.

Źli

Wcześniej wspominaliśmy, że istnieje jeden minus, gdy używasz Shopify zamiast WordPress i WooCommerce. Sprowadza się to do jednego słowa – wtyczek. WordPress ma najlepszą bibliotekę wtyczek w Internecie. Na szczęście Shopify ma również wiele przydatnych wtyczek i ma drugą najlepszą bibliotekę wtyczek eCommerce. 

Shopify może być również kosztowny, ponieważ normalny plan zaczyna się od 29,00 USD miesięcznie. Jeśli poważnie myślisz o budowaniu biznesu eCommerce, ta miesięczna cena jest tego warta.

Kto powinien korzystać z Shopify?

Shopify jest dla 95% właścicieli sklepów internetowych na świecie. Jeśli tylko zagłębiasz się w świat stron internetowych i chcesz założyć własną stronę internetową, chcielibyśmy zakwestionować twoje zdrowie psychiczne, jeśli używasz czegokolwiek innego niż Shopify. Ułatwia to prowadzenie sklepu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify.

4. Stały kontakt – świetne opcje startowe

Darmowa opcja / bezpłatny hosting

logo constantcontact

zalety e-mail marketinguJeśli znasz stały kontakt, prawdopodobnie myślisz do siebie: „Mają kreatora stron internetowych?”

Jeśli nie znasz stałego kontaktu, prawdopodobnie nic nie mówisz i cierpliwie czytasz to, co mamy do powiedzenia. Dziękuję za to.

Constant Contact jest najbardziej znany ze swoich narzędzi e-mail marketingu. Można je nawet znaleźć w pierwszym miejscu na naszej stronie najlepszych usług e-mail marketingu. 

Mają też całkiem niezłego kreatora stron internetowych. To nie jest na równi z Squarespace i Wix, ale warto z niego skorzystać, jeśli potrzebujesz tylko szybkiej witryny lub strony docelowej, aby przejść do nowych e-mailowych kampanii marketingowych. Zalecamy korzystanie z niego, jeśli Twoim głównym celem jest marketing e-mailowy. Narzędzia, które oferują specjalnie dla tej niszy są świetne.

Dobry

Kreator stron internetowych, który zapewnia Constant Contact, jest w 100% dostępny z bezpłatnym abonamentem, co czyni go fantastyczną opcją, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy. Stały kontakt da ci nawet bezpłatną nazwę domeny na rok.

Sam konstruktor jest łatwy w użyciu i prosty. Wszystko jest intuicyjne i nie próbowali tutaj wymyślać koła. Zawierały dobre szablony, które można nieco dostosować do potrzeb. Istnieje nawet A.I. potężne narzędzie, które może ukraść wszystko ze strony na Facebooku i rozbudować witrynę z pobraną treścią.

Źli

Stały kontakt nie jest Squarespace i nie jest Wix. Z pewnością nie jest to Shopify. Wspaniałą rzeczą w Constant Contact jest to, że wie, co to jest i trzyma się tej areny.

Należy po prostu wiedzieć, że jeśli chcesz najlepszego narzędzia do tworzenia witryn na rynku, Constant Contact nie będzie Twoim wyborem. Nie jest bardzo konfigurowalny i brakuje wielu funkcji, które można znaleźć w bardziej niezawodnych programach do tworzenia witryn.

Kto powinien korzystać ze stałego kontaktu?

Stały kontakt jest przeznaczony dla osób, które naprawdę chcą skupić się na e-mail marketingu. Jeśli planujesz budować masowe listy e-mailowe, nie martwiąc się zbytnio o inne formy marketingu, nie ma powodu, aby używać innego narzędzia do tworzenia witryn.

5. Site123 – tak proste jak 123

3… 2… 1… Strona internetowa! Ups, 1… 2… 3… Witryna internetowa!

Logo Site123

Site123 ma zabawną nazwę. Śpiewałem o nich około 11 różnych piosenek, odkąd zacząłem współpracować z ich twórcą. Powinienem je nagrać, ale niestety nie zrobiłem tego.

Ten program do tworzenia witryn jest dobry i jest najtańszą opcją na liście. Jeśli używałeś go i nigdy nie używałeś innego, nie miałbyś wielu skarg. Site123 to nasza sugestia, jeśli z jakiegoś powodu powyższe opcje w jakiś sposób Cię zdenerwowały lub jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na funkcje premium.

Dobry

Kreator strony internetowejPoza tym, że jest niedrogi, Site123 świetnie sobie radzi, zapewniając estetyczne szablony projektów i zapewniając w nich solidne opcje personalizacji. Edytor nie jest najlepszy, ale jak powiedzieliśmy powyżej, nie wyróżniałby się tak źle, gdybyś nigdy nie użył żadnej z innych opcji.

Site123 wykonuje również świetną robotę dzięki swoim czasom przestoju i szybkościom witryny. Możesz także wypróbować wszystko za darmo na czas nieokreślony, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom.

To dobry program do tworzenia witryn dla małych witryn lub blogów. Możesz nawet dodawać produkty do swojego sklepu po stosunkowo niskich stawkach w porównaniu do innych rozwiązań eCommerce.

Naszą ulubioną cechą Site123 oprócz ceny jest funkcja tłumaczenia stron internetowych. Działa całkiem dobrze z angielskiego na francuski dla naszych francuskich przyjaciół z Kanady. 

Źli

Jeśli chcesz mieć w pełni konfigurowalną i rozbudowaną witrynę, nie wybrałbyś Site123. Jeśli potrzebujesz taniej witryny, dobrym wyborem jest Site123. W przypadku funkcji, które oferuje, sugerujemy najpierw sprawdzić inne opcje, aby upewnić się, że nie brakuje Ci niczego, co chcesz.

Kto powinien korzystać z Site123?

Zalecamy korzystanie z Site123, jeśli potrzebujesz prostej witryny i nie chcesz korzystać ze Squarespace ani Wix. W tej chwili jest to nasz trzeci ulubiony twórca czystych stron internetowych, co zdecydowanie coś mówi.

6. HubSpot – ma potencjał z dodatkowymi bonusami

Darmowa wersja + najlepsze narzędzia dla właścicieli firm

logo hubspot

Poczekaj chwilę… HubSpot? Czy to nie firma zajmująca się oprogramowaniem marketingowym? Rzeczywiście są, ale są o wiele więcej.

I właśnie o to tutaj rozmawiamy.

Bez wątpienia rozejrzałeś się po różnych programach i aplikacjach i zastanowiłeś się nad zaletami i wadami. Większość stron zdecydowanie zaleca rozwiązania takie jak Wix i Squarespace ze względu na ich prostotę i łatwość użycia, a nawet poleca je w porównaniu z WordPress, najlepszym obecnie systemem zarządzania treścią (CMS) w Internecie.

Większość ludzi nie mówi HubSpot. Kreator witryn oferuje niedrogi sposób na zbudowanie ładnej witryny, która prezentuje Ciebie lub Twoją firmę, i pomaga promować Twoją witrynę… wiesz, więc ludzie faktycznie ją odwiedzają.

Kiedy korzystam z narzędzia do tworzenia stron internetowych, zwykle używam Squarespace lub Wix w zależności od tego, co należy zrobić. Niezależnie od tego, czy korzystasz z WordPressa, czy z narzędzia do tworzenia witryn, ostatecznie nie oferują one znacznie więcej niż podstawowej samodzielnej witryny.

HubSpot może pomóc Ci stworzyć coś bardziej niezawodnego.

Kreator stron internetowych… wzbudził nasze zainteresowanie. Będziemy uważnie to obserwować. Prawdopodobnie najwięcej czasu spędziliśmy na narzędziu do tworzenia stron HubSpot w ostatnim miesiącu.

Dobry

CMSPo pierwsze, ważne jest, aby wyjaśnić, czym jest „kreator” HubSpot, a czym nie jest. Kiedy mówimy o „twórcach witryn”, zasadniczo omawiamy każdą aplikację, która to robi – tworzy witrynę dla Ciebie. 

Często różnią się one od „systemów zarządzania treścią” (inaczej CMS), ponieważ konstruktorzy wykonują 90% ciężkiego podnoszenia: projektowanie, hosting, układ są obsługiwane w ramach aplikacji.

HubSpot nie ma konstruktora jako takiego, ale raczej CMS; jednak działa tak jak większość twórców stron internetowych.

To powiedziawszy, oto przydatne elementy każdej części oprogramowania do budowy witryn CMS HubSpot:

 • Prędkość: CMS HubSpot wykorzystuje potężną sieć dostarczania treści (CDN). Oznacza to po prostu, że bez względu na to, gdzie jesteś w Kanadzie (lub za granicą), Twoja strona ładuje się bardzo szybko dla każdej osoby, która ją odwiedza. Podobnie jak inni twórcy, HubSpot automatycznie optymalizuje twoje zdjęcia i kod, aby upewnić się, że wyglądają pięknie, ale nie spowalniają witryny, nawet jeśli masz duże zdjęcia (dla fotografów lub firm, które polegają na wielu mediach).
 • Bezpieczeństwo: Wielu właścicieli małych firm dzisiaj nie przywiązuje dużej wagi do bezpieczeństwa witryny. W końcu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby firma działała i była zdrowa, nie martwiąc się o włamanie. Jednak w 2020 r. I później nagłówki wiadomości są pełne cyberataków i nowych hacków. Te hacki mogą nie tylko kosztować dużo pieniędzy, ale mogą naprawdę zaszkodzić Twojej marce i pozycjonowaniu w wyszukiwarkach Google. Dzięki HubSpot twoje dane są archiwizowane w chmurze i mocno zabezpieczone przed atakami za pomocą zapory ogniowej (ochrona przed hakerami).
 • Niezawodność: Jeśli poświęciłeś trochę czasu na przeczytanie recenzji hostingu tutaj w Hosting Canada, to wiesz, że jestem trudnią, jeśli chodzi o czas pracy. Polecam tylko dostawcom, którzy mają co najmniej 99,9% czasu nieprzerwanej pracy przez cały rok. Czas pracy HubSpot przekracza ten punkt odniesienia, osiągając 99,999% czasu sprawności w naszych testach.

HubSpot umożliwia także szybkie tworzenie treści jako CMS.

 • Moduły przeciągnij i upuść: Jedną z wyróżniających funkcji twórców stron internetowych (w porównaniu do CMS takiego jak WordPress) jest to, że są one domyślnie wyposażone w narzędzia przeciągania i upuszczania. HubSpot CMS i narzędzie do tworzenia stron docelowych są dostępne od razu z setkami „przeciągniętych i upuszczonych” modułów, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych. (Zobacz, jak to działa)
 • Strategia treści i SEO: Google rządzi dziś internetem… Tak więc każda witryna firmy dzisiaj jest witryną SEO, niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie. Jeśli chodzi o treść i SEO, HubSpot jest numerem jeden wśród twórców stron internetowych. Jest tylko za WordPress.
 • Optymalizacja mobilna: Prawie 71% ruchu na HostingCanada.org pochodzi z jakiegoś urządzenia mobilnego (wzrost z zaledwie 38% trzy lata temu). Dobra wiadomość: każda treść utworzona w kreatorze witryn HubSpot jest automatycznie optymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych bez dodatkowej pracy.
Źli

Kreator stron HubSpot ma swoje wady. To zdecydowanie nie jest tak intuicyjne ani konfigurowalne jak Squarespace lub Wix. Aby dostać się do witryny, z której jesteś naprawdę dumny, zajmie to trochę więcej wysiłku z twojej strony.

Innym aspektem, który nam się nie podoba w narzędziu do tworzenia HubSpot jest to, że może być mylący. Każdy pojedynczy element jest całkiem niezły. Problem powstaje, gdy przytłoczą Cię wszystkie przypadkowe narzędzia biznesowe. Zdecydowanie musisz skupić się na laserze.

Kto powinien korzystać z HubSpot?

Kreator stron internetowych HubSpot jest przeznaczony dla właścicieli małych firm, którzy bez względu na wszystko chcą uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi HubSpot. Zdecydowanie pomocne jest posiadanie wszystkiego w jednym miejscu.

HubSpot może również potencjalnie przesuwać się w górę tej listy w miarę upływu czasu. Jest powód, dla którego tyle o tym pisaliśmy, to intrygujące.

7. SiteGround – Nowicjusz na Site Building Arena

Najlepszy czas pracy i szybkość oraz bezpłatne dodatki

logo siteground

SiteGround jest znany z ich hosting bardziej niż cokolwiek innego. Nie pozwól, aby myśleli, że są źli we wszystkim innym, ponieważ absolutnie tak nie jest.

Kolejną imponującą funkcją jest solidny program do tworzenia stron internetowych, szczególnie wraz z ich wydaniem Narzędzie WordPress Starter. Jak sama nazwa wskazuje, WordPress Starter jest specyficzny tylko dla stron internetowych WordPress i wykorzystuje Elementor Page Builder oraz wybór darmowych motywów i szereg najbardziej zalecanych wtyczek.

Jeśli SEO to Twój chleb powszedni, to SiteGround może równie dobrze być kawą na Twoje idealne śniadanie.

Dobry

seoPozytywy obejmujące SiteGround skierowane są bardziej do osób, które są bardziej zainteresowane sprawnością i szybkościami ładowania niż budowanie strony internetowej.

 • Spójny czas działania i szybkość stron
 • Darmowe konto e-mail
 • Ponad 1200 szablonów
 • Świetne funkcje i funkcjonalność
 • Tylko 80 USD rocznie

Płacenie za hosting na SiteGround jest tanie w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych. Zasadniczo płacisz za hosting i wraz z nim solidny program do tworzenia witryn.

Źli

Kreator stron na SiteGround nie jest tak intuicyjny ani łatwy w użyciu jak Squarespace i Wix.

Nie oznacza to, że nie możesz zbudować pięknej witryny na SiteGround – ale nie będzie to takie proste, jak przeciąganie elementów i upuszczanie ich na miejscu. Funkcje i opcje dostępne w innym narzędziu do tworzenia witryn utrudniają racjonalizację przy użyciu tego narzędzia do tworzenia witryn.

Kto powinien korzystać z SiteGround?

Ostatecznie, SiteGround jest dla tych z nas, którzy nie mają nic przeciwko używaniu trudniejszego narzędzia do budowania witryn jako poświęcenia dla najlepszej dostępności i szybkości witryny – to znaczy, chyba że twoja strona jest witryną WordPress, w takim przypadku przekonasz się, że eksperyment jest duży bardziej przyjemne niż mogłoby się wydawać.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą wspaniałą recenzję SiteGround. 

8. WebSelf – najlepszy francuski kreator stron internetowych

Najłatwiejszy w użyciu Site Builder

pogrubione logo siatki

Niewielu Kanadyjczyków mogło słyszeć o WebSelf. Od tego czasu nasi czytelnicy z Quebecu mogą być jedynym wyjątkiem WebSelf to nasz wybór najlepszego francuskiego producenta stron internetowych

WebSelf istnieje od 2009 roku i jest zdecydowanie najlepszym francuskim narzędziem do tworzenia stron internetowych, używanym we Francji i Quebecu. Jeśli się zastanawiasz, mają angielską, hiszpańską, a nawet portugalską wersję.

Najlepszą rzeczą w WebSelf jest to pozwala na użycie prawie dowolny aspekt ich narzędzia do tworzenia stron internetowych w ich darmowej wersji. Oznacza to, że możesz wypróbować całkowicie za darmo tak długo, jak chcesz. Skłaniam się ku korzystaniu z tego rodzaju usług, ponieważ twórcy najwyraźniej chcą, abyś wypróbował i używał oprogramowania przed zapłaceniem.

Pokazuje dużo zaufania do produktu.

Dobry

Pozytywy obejmujące WebSelf są bardziej dla osób, które chcą zbudować stronę internetową w prostszy i szybszy sposób niż Squarespace. Chwalimy Squarespace za jego prostotę, ale WebSelf go pokonał. 

Niektóre pozytywne aspekty WebSelf to:

 • Fantastyczna darmowa wersja
 • Francuska firma zapewniająca dobrą francuską obsługę klienta
 • Darmowe projekty stron internetowych
 • Świetne funkcje i funkcjonalność
 • Płatne plany nie są zbyt drogie

Większość twórców stron internetowych nalicza szalone kwoty na wyższych poziomach, ale WebSelf ma inne podejście. Ich najdroższy plan wciąż wynosi poniżej 20 EUR, co obecnie wynosi nieco poniżej 30 USD.

Drugi wielki profesjonalista mówi, że jeśli mówisz po francusku, obsługa klienta będzie w stanie Ci pomóc bardziej niż inne firmy budujące strony internetowe.

Źli

konfigurowalne usługi strony internetowejKonstruktor strony na WebSelf nie będzie tworzył takich dzieł sztuki, jak Wix. Przechodzi bezpośrednio do kategorii Squarespace, w której możesz szybko stworzyć świetną stronę internetową, ale szablony i projekty nie są do poziomu Squarespace. 

Nadal możesz zbudować świetną stronę internetową i zrób to bardzo łatwo, przeciągając i upuszczając różne elementy. Funkcje dostosowywania po prostu nie są tak rozbudowane.

Kto powinien korzystać z WebSelf?

WebSelf jest dla tych z nas, którzy mówią po francusku i chcą tylko francuskiej pomocy. Nie ma w tym nic złego. Innym typem osoby, która korzysta z WebSelf, jest osoba, która nie chce nadmiernej ilości dostosowań. Chcą tylko wybrać projekt, przenieść kilka rzeczy i wyrzucić swoją stronę internetową w Internecie.

9. BOLDGRID

Jak korzystanie z WordPressa, bez pomyłek

pogrubione logo siatki

Wiem, że powiedziałem Panu deweloperowi witryny, aby zamknął się na temat WordPress na początku tej całej sprawy – ale – WordPress jest naprawdę niesamowity. Istnieje powód, dla którego WordPress obsługuje 30% internetu, jaki znamy dzisiaj.

Mimo że WordPress jest królem, nie jest doskonały. Istnieje stosunkowo duża krzywa uczenia się i może być trudna w użyciu dla początkujących.

Kto otwiera drzwi i wchodzi? Zgadłeś – BoldGrid. To, co zrobił BoldGrid weź wszystkie najlepsze aspekty WordPress i uczyń go łatwym w użyciu bez martwienia się o hosting i konfigurację.

Dobry

Wszystkie wspaniałe rzeczy w BoldGrid są wspaniałe w WordPress. Dzięki temu możesz robić, co chcesz.

Na dodatek BoldGrid, udało się jeszcze łatwiejszy w użyciu więc nie musisz się martwić o wszystkie skomplikowane rzeczy.

 • Jeśli możesz marzyć, możesz to zbudować
 • Do wyboru masz tysiące motywów
 • Cena
 • DARMOWA domena, e-mail i eCommerce
Źli

programista stronyBoldGrid działa – korzystałem z niego. Biorąc to pod uwagę, hosting, na którym usługa jest zbudowana, nie jest świetny.

Tam są wiele skarg na wolne czasy ładowania w całym Internecie. Sam tego doświadczyłem również podczas korzystania z programu.

Konstruktor nie jest tak łatwy w użyciu jak Wix i Squarespace. To takie samo doświadczenie jak korzystanie z WordPress bez konieczności szukania motywów i wtyczek.

Gdybym był kimś, kto zastanawiał się nad użyciem BoldGrid, prawdopodobnie po prostu zrobiłbym więcej badań i w pełni wskoczyłbym w WordPress.

Kto powinien korzystać z BoldGrid?

Powinieneś użyć BoldGrid, jeśli chcesz posłuchać Mr. Web Developer, jednocześnie trochę oszukując.

BoldGrid to fantastyczny sposób, aby dowiedzieć się, jak ogólnie działa WordPress, bez konieczności martwienia się o hosting i wyszukiwanie różnych motywów i wtyczek.

10. Weebly – łatwy w użyciu, ale mniej opcji

Najlepsza nazwa i najłatwiejszy w użyciu

logo weebly

Weebly! Powiedz to ze mną – „Weebly! Weeeeebly! ”

Zdecydowanie mają najlepsze imię. Uwielbiam to mówić. Ten konstruktor stron internetowych jest często wymieniany obok Squarespace i Wix. Chociaż nie jest tak bogaty w funkcje, Weebly jest nadal porównywalny.

Dobry

weebly-image-site-lookOprócz tego, że Weebly oferuje najwięcej pozytywnych wrażeń. Weebly jest tak łatwy w użyciu jak Squarespace – w rzeczywistości może być łatwiejszy. W Weebly nie ma wielu przeszkód, aby powstrzymać Cię od szybkiego budowania witryny.

 • Łatwy w użyciu
 • Otrzymasz bezpłatny adres e-mail podczas rejestracji
 • Świetne wsparcie
 • Solidna wycena

Weebly kwitnie, gdy prędkość ma ogromne znaczenie.

Źli

Weebly konkuruje bezpośrednio ze Squarespace i Wix. A jednak – jesteś tutaj na ekranie komputera i czytasz o Weebly i musisz przewinąć w górę sposoby, aby przeczytać o Squarespace i Wix.

Weebly jest tak prosty, że brakuje w nim wielu funkcji Squarespace i Wix. Promowałem Squarespace również ze względu na jego prostotę, ale mówiłem także o tym, jak piękny i profesjonalny byłby gotowy produkt.

Gotowy produkt Weebly nie jest tak przyjemny jak Squarespace, a łatwość użytkowania nie jest aż tak duża, aby to nadrobić. Nadal możesz stworzyć świetną witrynę, która po prostu nie jest tak przyjemna pod względem estetycznym.

Kto powinien korzystać z Weebly?

Użyj Weebly, jeśli nie jesteś dobry w pracy z komputerami, ale nadal chcesz mieć witrynę. Jest to najłatwiejszy w obsłudze kreator stron internetowych, a nawet najbardziej niepiśmienny technologicznie z nas powinien być w stanie stworzyć dopracowany gotowy produkt.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, sprawdź szczegółową recenzję Weebly. 

11. JIMDO

Najlepsza aplikacja do tworzenia stron internetowych na tablecie

najnowsze logo jimdo

Podobnie jak inni twórcy z tej listy, Jimdo pozwala ci stworzyć stronę internetową z przeglądarki. Ale to, co naprawdę świeci, znajduje się na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach.

Dobry

jimdo-łatwość użyciaJimdo to kolejny przykład łatwego w użyciu oprogramowania do tworzenia witryn. Oferowana przez nią aplikacja mobilna jest idealna, jeśli planujesz zbudować witrynę ze swojego tabletu.

 • Łatwość użycia
 • SEO
 • Mobilna aplikacja
 • Świetne wsparcie
 • Zawiera email

Jimdo oferuje również największą kontrolę nad funkcjami SEO, jeśli chodzi o twórców stron internetowych.

Źli

Jimdo nie jest najnowocześniejszym rozwiązaniem. Elastyczność szablonów pozostawia wiele do życzenia i może sprawić, że Twoja witryna będzie nieco przestarzała.

Brak tematów jest również problemem, ponieważ mają one tylko 17 opcji.

Kto powinien korzystać z Jimdo?

Poleciłbym dawać Jimdo próba zbudowania strony internetowej na tablecie lub telefonie. Ponadto, jeśli nie masz nic przeciwko bardziej przestarzałej witrynie, Jimdo jest prostym rozwiązaniem do jej budowy.

12. DoodleKit

logo doodlekit

Doodlekit istnieje już od dłuższego czasu i może pomóc Ci zbudować podstawową stronę internetową do prezentacji informacji o Twojej firmie.

Dobry

DoodlekitDoodlekit pozwala w pełni dostosować ich motywy za pomocą kolorów, obrazów nagłówków i stylów tła.

 • Solidny zestaw funkcji
 • Łatwy w obsłudze panel sterowania
 • Tematy można dostosowywać i obficie
 • Solidna baza wiedzy
 • Bezpłatny plan

Zaczynanie od Doodlekit nie ma żadnych wad, ponieważ dostępny jest bezpłatny plan.

Źli

Firma nie odbiera biletów z niesamowitą prędkością, a większość witryny jest przestarzała.

Interfejs oprócz panelu sterowania jest również nieco mylący. Wygląda na to, że Doodlekit jest opcją, która z czasem spadła.

Kto powinien korzystać z Doodlekit?

Nie poleciłbym Doodlekit komuś, kto buduje stronę internetową. Sposób, w jaki strona może wyglądać, została zbudowana na Doodlekit, ma jednak wartość, ale inne opcje utrudniają wybór Doodlekit.

Jeśli zbudowałeś witrynę internetową na Doodlekit na początku 2000 roku i czujesz się trochę nostalgicznie, opcja jest zawsze dostępna.

13. Sieci

sieci

Tylko na podstawie nazwy, którą możesz powiedzieć Websowi, już dawno temu. Web.com prawdopodobnie został zajęty i właśnie postanowili rzucić s na końcu nazwy.

Dobry
umiejętności projektowania stron internetowych

Dotarliśmy do tej części listy, w której pozytywy są trudniejsze do znalezienia. Biorąc to pod uwagę, istnieją zalety, jeśli chodzi o Webs.com

 • Ceny są porównywalne z innymi twórcami stron internetowych
 • Nazwy domen i konta e-mail obejmują
 • Intuicyjny design
 • 500 motywów do wyboru

Dostępne funkcje są stosunkowo łatwe w użyciu.

Źli

Wygląda na to, że Webs.com istnieje tylko dla klientów, którzy zarejestrowali się lata temu i obsługują ich, dopóki zyski nie znikną.

Nie ma żadnych godnych uwagi funkcji, a cała usługa wydaje się być absolutnym minimum dla twórców stron internetowych … i od lat nie dokonali poważnego uaktualnienia oprogramowania.

Kto powinien korzystać z sieci?

Nie poleciłbym Webs.com.

14. Yola

Yola

Yola przenosi mnie z powrotem do 2012 roku, kiedy YOLO było czymś. Żyjesz tylko… Nie wiem. Coś z literą A..

Ten twórca stron internetowych specjalizuje się w naprawdę świetnych czasach działania i imponującej szybkości.

Dobry

Szybkość działaniaPlan Yola Silver pozwala ci mieć do 25 stron internetowych. Żaden inny kreator stron internetowych na to nie pozwala.

 • Świetne czasy sprawności
 • Bezpłatny plan
 • Tani plan na 25 stron internetowych
 • Intuicyjny edytor

Edytor jest dobrze zorganizowany i ma sens.

Źli

Niestety Yola nie pozwala blogować. Nadal ma reklamy w pierwszej klasie płatnych planów, a funkcje na stronie nie są obfite.

Kto powinien korzystać z Yola?

Nie poleciłbym Yola.

15. Web.com

logo web.com

Kiedy Web.com była świeżo zakupioną nazwą domeny, założę się, że zespół świętował. Widzenie takiej nazwy przypomina teraz ludziom bąbelek dot com.

Dobry

rejestracja nazwy domenyWeb.com ma jedną z niewielu gwarancji dostępności bez przestojów, jakie kiedykolwiek widziałem dla twórcy witryny.

 • Ma gwarancję dostępności
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Solidne podstawowe szablony
Źli

Na Web.com nie ma wiele pochwał, oprócz niesamowitej wczesnej nazwy domeny. Wszystkie mamy w telewizji mówiły mi, że kiedy nie mam nic miłego do powiedzenia, lepiej nic nie mówić.

Kto powinien korzystać z Web.com?

Nie poleciłbym Web.com.

Jaki jest najlepszy kreator stron internetowych? – Kilka rzeczy do rozważenia

Tam macie ludzie. 15 najlepszych twórców stron internetowych na rynku.

Jeśli chcesz czegoś niedrogiego, skutecznego i łatwego w użyciu, trudno będzie znaleźć lepsze opcje niż HubSpot, Wix i Squarespace. Jeśli jesteś fotografem, artystą wizualnym lub zależy Ci na prostocie, to SquareSpace jest tym, czego szukasz.

Jeśli lubisz wyzwania i pragniesz nieograniczonych możliwości CMS WordPress, ale nie chcesz uczyć się HTML lub CSS BoldGrid jest droid, którego szukasz. Sprawdź je sam i daj mi znać, co myślisz.

Dlaczego powinieneś wybrać Kreatora stron internetowych zamiast CMS

hierarchia kodowaniaJesteś gotowy do zbudowania strony internetowej, ale nie możesz się zdecydować, czy chcesz użyć dostosowanego systemu zarządzania treścią (CMS), takiego jak WordPress, czy kreatora stron internetowych, takiego jak HubSpot lub Wix.

Ponieważ znajdujesz się teraz na stronie z opiniami o kreatorze witryn, zgadnij, co będziemy sugerować?

Poczekaj – to nie jest takie proste …

Pięć lat temu odpowiedzią byłby prawdopodobnie WordPress, choć trudniej się go nauczyć, ale dzisiejsi twórcy witryn są daleko bardziej wyrafinowane i łatwiejsze w użyciu niż wcześniejsze wersje.

Nie ma tutaj dobrego ani złego wyboru. Proponuję kompletnym początkującym zapoznać się z twórcami stron internetowych. Biorąc to pod uwagę – nawet bycie początkującym nie oznacza, że ​​nie możesz zrozumieć WordPressa. Istnieją tylko inne opcje, które działają teraz.

Oto garść solidnych powodów, aby je rozważyć.

# 1. Edytor wizualny

Interfejs narzędzia do tworzenia witryn internetowych to WYSIWYG (to, co widzisz, dostajesz). Oznacza to, że przeciągając i upuszczając elementy na ekranie, widać reprezentację witryny.

Dla ludzkiego mózgu ta wizualna estetyka sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwi i kontrolujemy nasze środowisko. Dzięki systemom zarządzania treścią otrzymujesz tak zwany edytor formularzy. To nie wygląda jak twoja strona internetowa. To nie jest naturalnie intuicyjne. Czasami podczas korzystania z niego ludzie są sfrustrowani i rzucają przedmiotami.

cms visual

# 2. Są łatwe w użyciu

Choć WordPress i inne podobne programy są świetne, dołączona jest krzywa uczenia się.

Czasami jest bardzo stromo. Faktem jest, że twórcy stron internetowych nie są tak trudni w użyciu. Jeśli korzystałeś z nowoczesnego oprogramowania, powinieneś mieć możliwość korzystania z narzędzia do tworzenia witryn.

# 3. Wbudowany hosting

Zakładając, że kupujesz swoją domenę za pomocą narzędzia do tworzenia witryn, nie musisz wymyślać, jak dodać ją do pakietu hostingowego i sprawić, by wszystko grało się dobrze. To po prostu działa.

Jeśli nie przejmujesz się technologią, która to wszystko umożliwia, i po prostu chcesz zobaczyć wyniki, skorzystaj z narzędzia do tworzenia witryn. Sprawi, że będziesz szczęśliwy. Dzięki WordPress (lub podobnym CMS-em, takim jak Joomla lub Drupal), musisz skierować serwery nazw domen do swojego pakietu hostingowego i zrozumieć rigmarole, takie jak PHP, MySQL i FTP. Kto tego potrzebuje?

Już nie brzydki kuzyn

Twórcy stron internetowych uważani byli za ostateczność dla tych, którzy nie umieli pisać kodu lub nie mieli cierpliwości do nauki CMS. Nigdy więcej!

Najlepsi konstruktorzy linii, tacy jak HubSpot, Wix i Squarespace, stoją od stóp do głów z wszystkim, co WordPress tworzy i świetnie się przy tym robi.

Coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę, że może mieć profesjonalnie wyglądającą stronę w ułamku czasu i przy niewielkich kosztach, idąc drogą konstruktora.

Czy twórcy stron są bezpieczni??

Biorąc pod uwagę panujący klimat hack-a-thon w Internecie, byłbyś sprytnym ciasteczkiem, aby zastanowić się, na ile bezpieczni są ci budowniczowie, że sugerujemy utworzenie witryny z.

Kiedy historie o miliardach dolarów kanadyjskich firm narażonych na szwank swoich witryn i informacji są codziennie w nagłówkach, jaka jest szansa, że ​​twórca stron internetowych dla majsterkowiczów zapewni ci bezpieczeństwo?

Prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie bezpieczniej jest iść drogą konstruktora niż z CMS. Dlatego. Weźmy Wix jako przykład.

rejestracja prywatna wix

Gdy tworzysz stronę internetową z Wix, hosting i bieżące utrzymanie są wliczone w cenę miesięczną.

Oznacza to, że potencjalni przedsiębiorcy mają szczególny interes w utrzymaniu zadowolenia klientów. Gdyby witryny tworzone przy użyciu ich oprogramowania były cały czas atakowane przez hakerów, nie prowadziłyby działalności przez długi czas.

Biorąc to pod uwagę, możesz przestać się martwić o prawie (wspomnimy o wyjątku za minutę) wszystkie środki bezpieczeństwa, gdy tworzysz witrynę za pomocą HubSpot, Wix lub dowolnego z innych na naszej liście.

Zapewniamy, że firma ma duży, dobrze wyszkolony personel, który przez cały dzień nie robi nic prócz testu jakości i szuka luk, które zostaną natychmiast naprawione, gdy zostaną znalezione.

Kod własności

Jedną z wad wiodących platform CMS jest to, że ich kod źródłowy jest otwarty dla wszystkich – dobrych i złych. Powodem jest utrzymanie większej (i przypuszczalnie bardziej utalentowanej) grupy ludzi pracujących nad ulepszeniem produktu.

Nie ma w tym nic złego. Filozofia open source jest cudowną rzeczą – ale oznacza to, że narzędzia do wyrządzania krzywdy poprzez hakowanie są dostępne dla każdego.

wodpress powody włamań

HubSpot i inne aplikacje do tworzenia witryn zachowują swój kod prywatny, co oznacza, że ​​potencjalni cyberprzestępcy muszą ciężej pracować, aby przeniknąć do witryny klienta. Ponadto po wykryciu i naprawieniu luk w zabezpieczeniach kod Twojej witryny jest automatycznie aktualizowany, niezależnie od tego, czy pamiętasz o tym, czy nie.

Platformy CMS – takie jak Drupal i Joomla – mają reputację buggy, ale przynajmniej część winy spoczywa na właścicielach witryn, którzy nie instalują aktualizacji, gdy tylko będą dostępne..

Zanim opuścimy tę sekcję, wspomnijmy o odrobinie bezpieczeństwa witryny, która leży w twoich rękach. To byłoby hasło do zalogowania się na Twojej stronie. Podobnie jak w przypadku każdego systemu CMS, może zostać zhakowany przez zautomatyzowane oprogramowanie, które wypróbowuje różne hasła z dużą prędkością.

Dolna linia: powinieneś utworzyć silne hasło i często je zmieniać. Użyj co najmniej ośmiu znaków, które zawierają duże i małe litery, cyfry i znaki specjalne.

Jak wspomniano powyżej, zespół HubSpot zajmie się resztą bezpieczeństwa online Twojej witryny, ale obowiązek podania hasła zależy od Ciebie.

Najlepsi twórcy stron internetowych vs Zatrudnianie programistów internetowych

wektor e-commerceCzy twórca witryny jest Twoim partnerem biznesowym? To jeden ze sposobów, aby na to spojrzeć. Dla tych, którzy od dawna żyją w duchu przedsiębiorczości, ale brakuje im gotówki, strona internetowa i dobry pomysł mogą być wszystkim, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w małej firmie. Mówimy o eCommerce.

Jeśli nie zauważyłeś, otwarcie sklepu internetowego może być nieco tańsze niż w świecie rzeczywistym. Zanim zakończysz obliczanie szkód związanych z wynajmem lub zakupem powierzchni, przebudową, licencjami, ubezpieczeniem, zatrudnieniem pracowników i magazynowaniem półek, nastąpi poważna zmiana.

Z drugiej strony, nasz ulubiony kreator stron internetowych, HubSpot, oferuje pakiet narzędzi eCommerce, w tym integrację z Spotify. To całkiem tani bilet do świata biznesu, jeśli nas o to poprosisz.

Dodatki i aktualizacje

Nie musisz spędzać dużo czasu z wybranym przez siebie twórcą stron internetowych DIY, zanim zauważysz oferty dodania usług, takich jak tworzenie formularzy, spersonalizowana poczta e-mail i ulepszanie witryn. Oczywiście za dodatkową opłatą.

Czy powinieneś pociągnąć za spust? Odpowiemy na to solidnym „może”. To zależy od celu Twojej witryny.

dodatki do strony internetowej

Czy zamierzasz prowadzić tylko witrynę hobby, czy może to ostatecznie posłuży Ci jako dochód w pełnym wymiarze godzin? Oczywiście robi różnicę.

Aby być traktowanym poważnie, potrzebujesz profesjonalnie wyglądającego adresu e-mail, najlepiej powiązanego z Twoją domeną. Chociaż @gmail jest w porządku, naprawdę powinieneś rozważyć aktualizację, nawet jeśli kosztuje to dodatkowe pięć dolców miesięcznie.

Czy naprawdę potrzebujesz budowania form? Pozwala zbierać informacje w bardziej uporządkowany sposób niż tylko publikowanie wiadomości e-mail, aby ludzie mogli na nie odpowiedzieć.

Czy widzisz tutaj wzór? Staramy się powiedzieć, że możesz potrzebować dodatków, a może nie. Zapewniamy, że poleceni przez nas twórcy nie oferują tych ulepszeń jako oszustwa w dolnej linii, choć zdecydowanie jest to centrum zysków w ich ogólnym modelu biznesowym.

FAQ

Czy Wix jest lepszy niż WordPress?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Dłuższą odpowiedzią jest to, że może być. Jeśli chcesz wysoce spersonalizować swoją stronę internetową bez solidnej krzywej uczenia się, Wix jest dla Ciebie lepszy niż WordPress.

WordPress jest głębokim zanurzeniem się w tworzenie stron internetowych, podczas gdy Wix przypomina brodzenie w płytkim końcu i flirtowanie z pomysłem pływania w głębokim końcu.

Czy strona Wix jest naprawdę darmowa?

Wix ma darmową wersję, ale twoja nazwa domeny będzie miała następujący format: nazwa_użytkownika.wixsite.com/siteaddress. Aby użyć niestandardowej domeny i odblokować wiele funkcji, musisz wybrać płatny abonament.

Jak uzyskać bezpłatną nazwę domeny od Wix?

Darmowa nazwa domeny jest dostępna po wybraniu płatnego abonamentu. Nadal musisz zapłacić za plan Wix, ale dodają nazwę domeny za darmo – przez rok.

Ile kosztuje domena Wix po bezpłatnym roku?

Nazwa domeny będzie kosztować 14,95 USD za rok po upływie bezpłatnego roku. Ta cena jest stosunkowo konkurencyjna w stosunku do innych platform hostingowych.

Jak bezpieczne jest Squarespace i Wix?

Obie usługi hostingowe obejmują bezpłatne certyfikaty SSL po podłączeniu do ich stron internetowych. Wszystkim odwiedzającym można zapewnić, że każda strona ma bezpieczne połączenie z Twoją witryną.

Czy Squarespace jest własnością Square?

Brzmią podobnie, ale obie firmy nie są powiązane.

Czy mogę korzystać z własnej domeny w Squarespace i Wix?

Tak, jeśli kupiłeś domenę od zewnętrznego dostawcy, możesz połączyć swoją witrynę poprzez mapowanie domen. Obie usługi zawierają pomocne artykuły z bazy wiedzy na temat osiągnięcia tego celu, a ich obsługa klienta jest w stanie pomóc, jeśli jesteś zdezorientowany.

Jaki jest najlepszy kreator stron dla początkujących?

Squarespace to świetny wybór, jeśli czujesz, że jesteś początkującym i masz trochę niepokoju, jeśli chodzi o tworzenie strony internetowej. Wix jest również fantastycznym wyborem i należy go używać, jeśli czujesz się bardziej pewny swoich umiejętności uczenia się oprogramowania.

Użyj Squarespace, jeśli szukasz najprostszego podejścia do budowy witryny.

Który jest najłatwiejszym narzędziem do tworzenia stron internetowych?

Squarespace to zdecydowanie najłatwiejszy kreator stron internetowych, który potrafi zbudować piękną stronę internetową. Istnieją alternatywy, które są połączeniem łatwości i możliwości dostosowania, ale pod względem łatwości użytkowania wygrywa Squarespace.

Czy Squarespace jest lepszy niż WordPress?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Długa odpowiedź brzmi: może być. Zobacz powyższe pytania w celach informacyjnych.

Squarespace jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż WordPress i ma około jedną dwudziestą krzywej uczenia się. Jako początkujący WordPress może być zniechęcający.

Czy Squarespace jest lepszy niż Wix?

Obie opcje zapewniają korzyści. Squarespace jest dla osób, które chcą zbudować piękną stronę internetową w fantastycznym szablonie, podczas gdy Wix jest dla osób, które szukają większej możliwości dostosowania.

Ile czasu zajmuje uruchomienie witryn Wix?

Pojawienie się Twojej witryny z własną domeną może potrwać do 48 godzin.

Ile kosztuje opublikowanie strony internetowej Wix?

Witrynę Wix można bezpłatnie opublikować w tym formacie nazewnictwa: username.wixsite.com/siteaddress. Aby użyć niestandardowej domeny i odblokować wiele funkcji, musisz wybrać płatny abonament. Średnio płatne plany wynoszą 14 USD miesięcznie, ale mogą wynosić zaledwie 5 USD miesięcznie i nawet 25 USD miesięcznie.

Czy możesz edytować swoją witrynę Wix po jej opublikowaniu??

Tak, możesz edytować swoją witrynę Wix po jej opublikowaniu, a zmiany zostaną wprowadzone w życie po zakończeniu.

Czym różni się WordPress od Wix?

Największą różnicą między Wix a WordPress jest to, że Wix to oprogramowanie do tworzenia witryn z funkcją przeciągania i upuszczania, które obsługuje wszystkie aspekty zaplecza witryny, a WordPress to samodzielne oprogramowanie instalowane na wybranej przez Ciebie platformie hostingowej. Wix jest znacznie łatwiejszy w użyciu, podczas gdy WordPress ma krzywą uczenia się.

Który kreator stron internetowych jest najlepszy do blogowania?

Najlepszym kreatorem stron internetowych do blogowania poza WordPress byłby Wix, ponieważ jest łatwy w użyciu opcje SEO i funkcje blogowania.

Który kreator stron ma najlepsze SEO?

WordPress ma najlepsze możliwości SEO, ale jeśli chodzi o twórców stron internetowych, w Wix lub Squarespace. Oba mają podobną funkcjonalność SEO w 2020 roku.

Tworząc witrynę internetową, należy również pamiętać o kanadyjskich wytycznych dotyczących dostępności witryny. Dzięki temu Twoje strony będą czytelne dla wszystkich i zwiększysz ruch w witrynie.

Ile kosztuje wynajęcie kogoś do budowy strony internetowej?

To zależy od tego, co próbujesz zrobić, ale może kosztować od 1500 USD za minimalną witrynę od początkującego do tysięcy więcej za ulepszoną funkcjonalność.

Jeśli uważasz, że ten artykuł jest cenny, może ci się spodobać nasz raport na temat najlepszych usług hostingowych dla Kanadyjczyków. Gdy już wygodnie budujesz strony internetowe za pomocą HubSpot, możesz „ukończyć” bardziej niestandardowe projektowanie stron internetowych, wybierając własnego hosta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector