Scalahosting – alakoer, kellele meile meeldib juurida

Scalahosting on suhteliselt tundmatu pakkuja, kes tutvustab muljetavaldavat tehnoloogiate komplekti. See lihtsalt oli oma arvustuse saamiseks.


Loomulikult võtsin tugiteenusega ühendust ja küsisin lisateavet. Mõni minut hiljem oli mul hostimisplaan ja olin valmis Scalahostingi üle vaatama.

Pean tunnistama, et see on olnud meeldiv üllatus. Arvestades teenuse kvaliteeti, on teenusepakkuja kohustatud selle pigem hostimaailmas suuremaks tegema kui varem.

Kuulsite seda siin kõigepealt: skaala vähendamine on järgmine suur asi.

Nagu tavaks, toetub meie Scala ülevaade põhjalikele testimistulemustele, reaalajas jälgimisele ja nädalatele ettevõtte jagatud hostimise uuringutele ja uurimisele.

Mis on Scalahosting?

Ligikaudu 50 000 kliendi ja 700 000 hostitud domeeniga Scalahosting on kompaktne, sõltumatu pakkuja USA-st.

Sellel on kaks andmekeskust, üks nende kodumaal ja teine ​​ELis. Teine Põhja-Ameerika rajatis on ehitamisel.

Sellegipoolest ei räägi me hostimaailma uustulnukast. Vastupidi, Scalal on oma vöö all 13-aastane kogemus ja üsna palju tehnoloogiaid, mida selle jaoks näidata.

See pole küll kõva spetsialist, kuid tal on mõned üllatused ka WordPressi kasutajatele. Tegelikult, kui võrrelda Scalahosting vs. SiteGround või vs Bluehost, avaldab eelmine üsna palju muljet.

Erinevalt enamikust konkurentidest investeerib Scala siiski rohkem teadus- ja arendustegevusse ning vähem turundusse. Tulemuseks on mõned üsna jõulised jagatud plaanid ja tõenäoliselt parima hinnaga VPS-i tehingud turul.

Poliitika on kiiduväärt ja selgitab, miks pakkuja on nii hea, kuigi palju vähem populaarne kui mõni.

Sellegipoolest on taustast piisavalt räägitud – laskuda messingkõnni juurde ja vaadata, mis eristab Scalahostingut.

"Skaalautuvad, võimsad, versioonid"

Uptime

99,99%

Laadimiskiirus

0,76 s

Toetus

9/10

Funktsioonid

8,5 / 10

ÜLDINE4.1

Oluline teave – Uptime skaala vähendamine, kiirus, tugi

Need on kolm veebimajutust. Kui teenuseosutaja siin komistab, pole selle hüvitamiseks vähe (või pigem midagi). Paljud Scalahostingu ülevaated kiidavad neis piirkondades pakkujat, nii et vaatame, kas andmed varundavad kogu juttu.

1. Suurepärane tööaeg – 99,99%

Uptime on üks neist asjadest, mida te ei pane tähele, kui kõik töötab. Vaatamata sellele on see tõenäoliselt hostimise kõige olulisem tegur.

Lihtsalt, kui ostate majutust, eeldate, et teie sait on kogu aeg saadaval.

Sellepärast seadistasin kohe, kui sain oma Scala sisselogimise, lihtsa WordPressi saidi ja ühendasin selle minu reaalajas jälgimisriistadega. Mõne nädala väärtuste andmete abil saate saadaoleva teabe kohta üsna hea ettekujutuse.

Mis puutub Scalasse, siis pakub see 99,9% tööaja garantii, mis on tööstuse standard. See piirab kuu kogu seisaku umbes 43 minutini ehk alla 1,5 minutini päevas. Kokkuvõttes on see mõistlik garantii.

Kui Scalahosting rikub eeskirju, võite saada hostimiskrediiti. Pakkuja aktsepteerib tõendina isegi teie logisid, nii et saate kasutada sellist tööriista nagu StatusCake ja jälgida oma Scala serveri saadavust.

Võite arvata, et kõik pakkujad lubavad teil seda teha. Enamik aktsepteerib siiski ainult oma logisid, st pakkuja otsustab, mida loetakse seisakuks (vaadates teid, HostGator).

Tegelik tööaeg on aga see, kus Scala pilveinfrastruktuur tõesti paistab. Selle Scalahostingu ülevaate kirjutamise ajal registreeris pakkuja peaaegu täiusliku saadavuse. Serverid saavad kuus keskmiselt seisakuid minut, mis on suurepärane.

Alati on rahustav näha, et pakkuja hoiab oma infrastruktuuri tipptasemel korras. Oleme jõudnud suurepärase alguseni, liikugem nüüd edasi kiirusele.

"Scala näitab peaaegu laitmatut tööaega ja lubab SLA rikkumise korral piisavat hüvitist."

2. Korralik kiirus

  • Reaktsiooniaeg – 0,29 s
  • Aeg täislaaditud veebisaidile – 0,76 s
  • Koorma all – 30 s

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testplatvormilt näitavad kaks testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu saiti majutatakse USA-s, seega testisin seda selle jaoks USA asukohtadest Scala ülevaade. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Uuring pärast uuringut näitab, et kiirus on veebisaidi edu suur määraja. Kiiremad veebisaidid meelitavad külastajaid tõhusamalt, saavad rohkem korduvaid külastajaid ja müüvad rohkem tooteid. Mis puudutab aeglasi saite, siis ütleme lihtsalt, et need ei kesta kaua.

Ütlematagi selge, et siin mängib suurt rolli teie valitud hostimine. Veebisait saab olla ainult nii kiire, kui selle server võimaldab, seega peaksite valima targalt.

Scalahostingu ülevaatuseks kontrollisin, kui kiiresti serverid saavad reageerida ja lehte edastada ning kuidas nad toimivad tiheda liikluse korral. Testimise õiglaseks muutmiseks lülitasin välja täiendavad kiiruse optimeerimise tööriistad ja võrdlesin ainult baasi seadistust.

Esipaneel töötab suurepäraselt. Serveritel kulub vastamiseks keskmiselt 0,295 sekundit, asetades Scalahostingu selle kategooria viie parima hosti hulka – pole väike etendus, arvestades, et teenusepakkujate nagu SiteGround vastu on see.

Täisdokumendi laadimiseks kuluv aeg on veelgi muljetavaldavam. See on keskmiselt 0,766 sekundit, tehes seda Scalahosting seni kiireim pakkuja. Ükski teine ​​host ei täida seda järjepidevalt.

Scala esipaneeli seadistamine on kiiduväärt. Kõik Scalahostingu ülevaated lõpptarbijatelt, kes seda ülistavad, on kindlasti kohased.

Taustprogrammide testimise ajal sattusin hätta. Laadimõju test kulgeb kuni umbes 18 virtuaalse kasutajani. Seejärel hakkavad serverid loobuma HTTP-ühendustest ja reageerimisajad tõusevad dramaatiliselt.

See pole hostiteenuse pakkuja jaoks harv sündmus – sarnane asi juhtub HostGatorsi ja GreenGeeksi taustaprogrammiga. Võimalik, et mõni turvasüsteem näeb seda tegevust DDoS-rünnakuna ja piirab ühenduste arvu samalt IP-aadressilt.

Võtsin selle kohta ühendust tehnilise toega. Ehkki esindajad andsid endast parima, püüavad nad siiski lahendust leida.

Serverid on muidu kiired ja Scalahosting on täiesti võimeline hakkama saama korraliku hulga liiklusega.

"Scalahosting võib kiita vastupandamatult kiiret esikiirt, kuid seljatoega seotud küsimused tekivad"

3. Vastuvõtlik tugi

Esialgse sõelumise ajal paistis kõige rohkem silma kliendi kõrge rahulolu määr. Kõige enam kiidavad kasutajate arvustused Scalahostingi tugimeeskonda. Olin innukas seda ise järele vaadata ja uurida, kas tugi on see kõik.

Võtsin paar korda nendega ühendust ja alustasin lihtsate küsimustega. Esimene positiivne oli see, et kõik päringud said kohese vastuse, sõltumata kellaajast. See näitab, et tugimeeskonnal on hea personal.

Esindajad on ka üsna asjatundlikud. Scalahostingu klienditugi võib vastata enamikule platvormi puudutavatele küsimustele ja anda täpset nõu veebisaidi optimeerimise kohta.

Siiamaani on kõik korras. Oli aeg suured relvad välja tuua.

Pöördusin veel kord tugiteenuse poole ja palusin abi koormusmõju probleemi lahendamisel – enamikul teistest pakkujatest ei õnnestunud kahjuks pöörduda. Minu üllatuseks oli agent entusiastlik ja hakkas kohe ideid minu juurest minema.

Viibisime kõnes üle tunni ja proovisime probleemi lahendamiseks erinevaid konfiguratsioone. Lihtsate eesliiniesindajate pühendumuse tase on muljetavaldav, kuigi lõpuks saadi probleem serveri administraatoriks.

" Kõike arvesse võttes on Scalahostingu tugi hästi koolitatud ja abivalmis. Teenuseosutaja ei tee töötajate valimisel ilmselgelt nalja ja ta jätab oma kliendid headesse kätesse."

Scalahostimise plussid

Scalahosting on seotud hostimaailma vallutamisega tugeva patenteeritud tehnoloogiaga. See soovib veebihalduritele muljet avaldada võimsuse ja kasulikkusega. Ja vastavalt sadadele Scalahostingi läbivaatustele on sellel tööks sobivad tööriistad.

1. Varaline turvalisus

Pakkuja peamine eelis on patenteeritud tarkvara. SShield Security on esimene tööriist, mida käsitleme selles Scalahostingu ülevaates.

SShield on turvakomplekt.

Ühest küljest on see mõeldud sissetulevate ohtude blokeerimiseks. Scalahosting on uhke, et tema SShield suudab blokeerida 99,998% rünnakutest.

SShieldi teine ​​komponent on ööpäevaringne seire. Lisaks teadaoleva pahavara andmebaasi pidamisele kasutab turvasüsteem masinõpet potentsiaalselt tundmatute ohtude avastamiseks. See annab palju paremad võimalused rünnakute tabamiseks enne, kui need muutuvad teie Scala serveri jaoks tõsiseks probleemiks.

Süsteemi üks eelis on see, et see annab teile piisavalt aega kõigi pahatahtlike tegevuste parandamiseks (juhul kui teie server nakatub). Oma veebisaidi viivitamatu sulgemise asemel saadab see teile üksikasjaliku aruande. See annab teile parima võimaluse probleemi lahendada iseennast kahjustamata.

Võite seda oodata igalt hostilt, kuid olen näinud pakkujaid paanikas ja pahavara esmapilgul sait sulgemas. On kasulik, et Scala võtab tarbetu kahju tekitamise asemel ainult sobivad meetmed.

Kokkuvõttes on rahustav näha, et Scalahostingil on tugev tehnoloogia koos veebisaidi turvalisuse värske kasutuselevõtmisega. 

2. WordPressi jaoks optimeeritud

Kui ma seda Scalahostingu ülevaadet alustasin, oli mul huvi näha, kuidas ettevõte WordPresit haldab.

Scalahosting pakub spetsiaalse WordPressile keskendunud standardmajutuskavade maitset ilma lisatasuta. Suur osa Scala klientidest on WordPressi kasutajad, seega on sellel palju mõtet.

Suur osa sellest on SWordPress Manager, mis on Scala patenteeritud haldustööriist. See võimaldab teil hõlpsalt WordPress-saite lisada, optimeerida nende turvalisust ja lubada WordPressi automaatseid värskendusi.

Üks lahe võimalus on lubada turvalukk, mis hoiab ära serveripoolsed skriptimisrünnakud. Pistikute lisamiseks ärge unustage seda kindlasti keelata.

Töödes on veel selliseid tööriistu nagu kloppimine lavastuskeskkonda. Praegu aga saate kõik WordPressi hallatava jagatud hostimise põhifunktsioonid.

Ja see on vaid osa sellest. Scalahosting lisab kõigile WordPressi plaanidele kohandatud turvareeglid, pühendatud tulemüüri ja pahavara skannimise. Turvalisuse mõttes on see üks põhjalikumaid võõrustajaid seal.

Veelgi paremaks läheb siis, kui järgite stardiplaani. Scalahosting annab teile aega WordPressi inseneridega ja nad saavad aidata teil oma veebisaiti optimeerida. Sellise abi saamine on muidu kallis, seega on Scalahostingi väärtus muljetavaldav.

Tegelikult on lisavahendid nii töökindlad, Scalahosting on tugev kandidaat 2020. aasta parima WordPressi majutuse jaoks.

3. Intuitiivne kliendipiirkond ja SPanel

Veebisaitide omanikud veedavad palju aega kliendipiirkonnas ja juhtpaneelil. Ideaalis soovite, et nendel oleks lihtne navigeerida ja et neil oleks kõik kriitilised võimalused ühe või kahe klõpsuga saadaval.

Õnneks läheb Scalahostingul siin mõistlikult hästi. Külgribalt pääsete alati juurde kõige olulisematele piirkondadele. Nende hulka kuulub DNS-i haldamine, arvete esitamine ja piletimüük.

Tõsi, minu tegeliku juhtpaneeli haldustööriistade leidmiseks kulus mul natuke klõpsamist. Kui ma seda tegin, oli siiski üsna lihtne ringi liikuda ja kasutada selliseid tööriistu nagu SWordPress Manager.

Mis puutub tegelikku juhtpaneeli, siis kasutavad jagatud hostimisplaanid cPaneli, mis on tööstuse standard. Kui olete Scala hostimise VPS-i paketti täiendanud, saate siiski SPaneli valida. See on Scala patenteeritud cPaneli alternatiiv.

Patenteeritud juhtimispaneelid on tavaliselt mõnevõrra viletsad, kuid SPanel on õnneks erand. See tegeleb kõigega, mida cPanel saab – andmebaasihalduse, SSL-i seadistamise, e-kirjadega ja võimaldab teil isegi hostimist edasi müüa. Lisaks on navigeerimine lihtne ja kõik funktsioonid töötavad hästi.

SPaneli peamised eelised on see, et see töötab eraldi keskkonnas, nii et see ei söö teie serveriressursse ära. Samuti on see tasuta kasutamine. Seevastu cPanel võib olla üsna kulukas, eriti pilve hostimise edasimüüjale või neile, kes vajavad palju lisandusi. Kuna SPanel sisaldab vaikimisi paljusid funktsioone, võib see teile säästa sadu dollareid kuus.

Nüüd sina saab makske cPaneli litsentsi eest ja kasutage seda, kui uuendate VPS-i. Kuid SPanel muudab versiooniuuenduse sujuvamaks ja lisab väärtust.

Tõsi, pole SPanelist kasu jagatud hostimise kasutajatele, kuid paljud veebisaitide omanikud täiendavad ressursside ja paindlikkuse huvides lõpuks VPS-i. See on siis, kui SPanelist saab taskukohasema cPaneli alternatiivi.

4. Lihtne skaleerida kuni VPS-ni

Uuendustest rääkides teeb Scalahosting oma virtuaalserveri hankimise koos kõigi kaasnevate eelistega lihtsaks.

Täielikult hallatava VPS-i saate ainult 2 dollari eest kuus rohkem, kui maksaksite suurima jagatud plaani eest. Parima hinna saamiseks ei pea te pikemat perioodi tellima – kuude kaupa makstes saate koguväärtuse saada.

Muidugi mängib siin oma osa SPanel. Kuna cPaneli litsentsi pole, siis on VPS-i plaanid odavamad kui enamik konkurente.

Kui võrrelda vaid SPaneli ja cPaneli baasi, säästab Scala vähemalt 15 dollarit kuus, eriti kui arvestada SPaneli arvukate võimsate funktsioonidega. Kui vajate cPaneli lisandusi või soovite hostimist edasi müüa, võib säästud olla veelgi suuremad. 

Isegi kui alustate jagatud plaanidest, on see teie veebisaidi kasvades suur eelis.

5. Igapäevased varukoopiad

Varundamine on veebisaitide omanike jaoks vajalik turvavõrk. Kui teete vea või juhtub midagi muud valesti, peaks teil olema oma saidi varukoopia, kuhu tagasi pöörduda.

Ehkki Scalahosting ei tee seda tegelikult selgeks, saate igapäevaseid varukoopiaid ära kasutada. Pakkuja hoiab varundamisi nädala, nii et teil on alati oma saidi seitse versiooni, millele toetuda.

Nii kaua kui kontrollite oma veebisaiti regulaarselt (st kord nädalas), on teil turvalisus.

6. Vaba ränne

Kui teil juba on veebisait, saate ikkagi liikuda Scala veebiserverisse. Te ei pea muretsema oma saidi ränga ränka rännaku pärast, sest tehnikumide meeskond teeb seda teie eest. 

Mõni teenusepakkuja, näiteks Bluehost, võtab sellise teenuse eest umbes 150 dollarit. Seevastu teeb Scalahosting oma kasutajatele kindla ja pakub seda tasuta.

7. Õiglane hinnakujundus

Veebimajutuse hinnakujunduskonversioonid on tuhandete veebimeistrite lemmikloomad. Kui olete kunagi veebisaidi omanik olnud, olete tõenäoliselt tuttav selle sisuga.

Pakkuja kutsub teid registreeruma kaheks või kolmeks aastaks majutamiseks, et saada võrratult soodsa hinnaga tehing kümnete fantastiliste eelistega.

Kui algne ametiaeg on möödas, on aeg seda uuendada. See on siis, kui teenusepakkuja küsib teilt kolm või neli korda kõrgemat tasu – ja kui soovite veebi jääda, ostke parem veel kolm aastat.

Mõned pakkujad teevad kõik endast oleneva, et varjata kõrgemaid uuendamiskulusid. Kurat, mõned ei näita neid isegi tootelehel.

Nüüd on õiglane õiglane, Scala tõstab uuendamisel oma hindu, kuid mitte peaaegu nii palju kui enamik pakkujaid. Stardiplaan maksab kõigest 3,95 dollarit kuus, kui maksate ettemaksu kolme aasta eest ja see tõuseb ainult 2 dollari võrra hiljem. Vastukaaluks A2 Hostingile, mis algab umbes sama hinnaga ja kahekordistab selle pikendamisel (või SiteGround, mis kolmekordistab).

Scalahostingul on seevastu väga mõistlik hind. Pakkuja on hinnakujunduse toimimises täiesti läbipaistev ja esialgsest allahindlusest võib olla abi alles alustamisel.

Veelgi olulisem on see, et pikendamiskulud kajastavad täielikult teenuse kvaliteeti, selle asemel, et allahindluste kompenseerimiseks olla põhjendamatult kõrged. Tegelikult laulavad paljud kasutajad Scalahostingu arvustuses selle läbipaistva hinnakujunduse eest kiitust.

8. Tasuta domeeninimi

Alati on tore saada natuke lisaväärtust tasuta. Scalahosting võimaldab kasutajatel, kes registreeruvad kuuekuuliseks hostimiseks, domeeninime registreerida ilma lisatasuta. See on teenus, mis maksaks teile muidu 10–15 dollarit, seega säästate siin paar dollarit.

Pidage meeles, et see pole kõigis plaanides saadaval. Tasuta registreerimise eeliseks peaksite minema edasijõudnute plaan. See pole saadaval ka üheski Scala hostivas VPS-is.

9. 99-sendine kohtuprotsess

Enamik hostingu pakkujaid pikendab 30-päevast raha tagasi garantii, et saaksite platvormi proovida. Scalahosting ei ole erand: saate maksta nende teenuse eest ja hiljem saate täieliku tagasimakse, kui see ei meeldi teile. Kui see nii kaugele jõuab, pidage meeles tagasimakse taotlemist enne esimese kuu lõppu.

Samuti on teil võimalus maksta 0,99 dollarit iga jagatud Scala hinnakujunduskava ühekuise prooviversiooni eest. Võite seda marsruuti eelistada, kui te ei soovi, et Scalahosting hoiaks teie raha sel ajal, kui proovite. Saate seda teha ka nii, et te ei pea muretsema tagasimakse taotlemise pärast.

Võite eelistada seda värsket lähenemisviisi hostimisele, ehkki see pole tegelikult murranguline funktsioon.

Scalahostingu miinused

Sõltumata sellest, kui võimas see on, pole ükski hostimisteenus ilma selle puudusteta. Siin on see, mida peaksite teadma enne, kui lähete Scalahostingule.

1. Jagatud host pole mõne kasutaja jaoks täielikult SSD

Ehkki suurem osa Scala veebiteenusest töötab SSD-ga, hõlmab jagatud hostimine ka HDD-d.

Nimelt töötavad vanad kontod SSD ja HDD seguga. Kui kasutatavad failid asuvad tahkiskettadel, võimaldades kiiremat juurdepääsu, asuvad süsteemifailid HDD-l.

Õnneks alates 2020. aasta jaanuarist võõrustatakse kõiki uusi kliente puhtalt SSD-serverites. Põhimõtteliselt ei mõjuta vana serveri seadistus teid, kui olete just teenusepakkuja avastanud. Arutasin seda Scala meeskonnaga ja host hakkas isegi vanu kontosid samasse keskkonda migreerima, nii et olemasolevatel klientidel on peagi samad eelised.

Ehkki hostimine on kiire, isegi muljetavaldavalt, parandaks teenus täielikku üleminekut SSD-le. See ei ole Scala jaoks tohutu viga, eriti kuna isegi vanemad kliendid saavad hõlpsalt SSD-toega VPS-i hostiks sirvida. See on siiski veel mainimist väärt asi.

2. õhuke teadmistebaas

Siin on vähe öelda, välja arvatud see, et Scalal pole seal kõige ulatuslikumat artiklite komplekti. Need hõlmavad kokku ainult 80 tavalist küsimust ja paljud vastused on üsna lühikesed.

Teadmistebaas loob hea KKK jaotise. Kui teete ise-ise seda tüüpi, peate siiski natuke Google’it tegema.

3. Ebaselged tootekirjeldused

Ma peaksin seda eessõnas ütlema, et see pole eksitav turundus, kuna Scala ei varja mingeid ilmseid probleeme. Kuid nii veebisait kui ka Scalahostingi tugi ei suuda mõnda nende funktsiooni nii hästi lahti seletada.

Näiteks Scala ei maini tavapärastel veebimajutuslehtedel mingeid varukoopiaid, ehkki plaanide WordPressi versioonis on selgelt igapäevaseid varukoopiaid. Kui müügiesindaja poole pöördusin, kinnitasid nad mulle, et mul on iganädalasi varukoopiaid. – natuke veider. Alles siis, kui jõudsin tehnilise toe juurde, sain neile seletuse on igapäevased varukoopiad, kusjuures iga versioon salvestatakse nädalaks. Selle väljamõtlemine võib olla segane ja aeganõudev.

Nüüd on see üsna väike probleem ja seda on lihtne parandada. Siiski nõuab see mainimist.

Kas soovitame Scalahostingut??

Kas me kunagi!

Scalahosting katab põhitõed paremini kui enamik hostasid ja see vürtsitab pakkumist jõuliste tööriistadega. See on WordPressi kasutajate jaoks suurepärane, selle hind on hea ja muudab veebisaidi pideva kasvatamise ilma kitsaskohtadeta lihtsaks. Lisaks on see üks turvalisemaid platvorme turul.

Selle vastu on vaieldamatult palju armastada. Niisiis, kas Scalahosting on järgmine suur asi?

See lihtsalt võib olla.

Kui ta arendab tehnoloogiaid praegusel kiirusel ja lisab klapi veel mõned andmekeskused, peaks tal olema oma mõju laiendamisega vähe probleeme. Scalahostingi arvustuses on mõned asjad, millest ma olen valinud, kuid võite öelda vähemalt sama palju mis tahes hosti kohta.

Ühesõnaga, Scalahosting on üldiselt suurepärane esineja. See on host, kuhu tasub kindlasti minna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector