Kinstа – WordPressi hostimine teisest dimensioonist

Tulu avalikustamine: meie lehtedel üle vaadatud ja soovitatud toodete vahendustasude teenimiseks kasutame siduslinke. Kui lugeja jälgib meie arvustustesse postitatud siduslinke ja ostab ostu, saame makse. Leia rohkem.


Kui hallatav WordPressi hostimine oleks auto, oleks Kinsta WP-lahenduste Rolls Royce. Ühte eesmärki silmas pidades loodud platvorm sobib ainult WordPressi kasutajatele, pakkudes sujuvat ja veatut kogemust.

Kui viibite sageli majutusteenuse tribunalis, võite arvatavasti öelda, et olen selle Kinsta ülevaate suhtes üsna pumbatud. Muidugi olen juba mitu kuud seda teenust jälginud, kasutades regulaarselt esipaneeli ja taustprogrammi kiirust ning tööaega. Uurisin hoolikalt ka selle teenusetingimusi, uurisin funktsioone ja hinnakujundust ning koostasin järgneva üksikasjaliku analüüsi.

Võtsin aega, mis oli vajalik ettevõtte maine kontrollimiseks veebis, läbides Kinsta kohta mitusada kasutajate arvustust.

Spoileri hoiatus: Kinsta on hea. Tegelikult väga hea.

Minu Kinsta veebisait pakub muljetavaldavaid laadimisaegu ja hooldab peaaegu laitmatut tööaega, kuid seda on lihtne hallata nii intuitiivsel viisil, et sellest pole kaugeltki mitte öelda.

Mis on Kinsta?

Nii nagu WP Engine ei ole veebimajutusteenuste pakkuja selle sõna täies tähenduses, nii on ka Kinsta kitsalt spetsialiseerunud teenus, mis tagab WordPressi parima võimaliku kogemuse nii esi- kui ka taustapildil.

See töötab Google Cloudis ja pakub WordPressi lahendusi 20 erinevast asukohast üle maailma. Massiivsete globaalsete kaubamärkide, nagu Intuit, Ubisoft, Ricoh, Workforce ja teised, usaldatud platvorm on väljakujunenud kohalolek pidevalt laienevas WordPressi universumis.

"Parim esmaklassiline WordPress-host"

Uptime:

99,99%

Laadimiskiirus:

0,39 s

Toetus:

Parim saadaval olev WP tugi

Kontrollpaneel:

Varalised

ÜLDINE4.5

Oluline teave – Kinsta Speed, Uptime ja tugi

“Soovin aeglast veebisaiti, mis on sageli võrguühenduseta.” Ei öelnud keegi. Kunagi. Kas Kinsta teab seda? Uurime välja.

1. Kiire valgustus

Kinsta on spetsialiseeritud hostimisteenus, mis paneb WordPressi saidi lendama.

Ma tean, ma tean, paljud teist lähevad: “Aga kuidas on WP mootoriga?”

Võrreldes WP mootoriga ei hoia Kinsta mitte ainult oma maad, vaid edestab seda ka esiosa osas.

Keskmise laadimisajaga 0,39 sekundit hõivab Kinsta kindlalt esikoha kõigi nende jälgitavate võõrustajate hulgas. Tõepoolest, see puhub WP-mootori mugavalt ära, kuna viimane keerab keskmiselt 0,59 sekundiga.

Minu WordPressi saidi TTFB on kõigest 0,14 sekundit ja selle renderdamiseks on vaja 0,63 sekundit.

Need numbrid on hullud!

Taustaprogrammi osas pole Kinsta jaoks midagi häbeneda. Ehkki see pole võrdselt WP Engine suurepäraselt võrratute jõudlustega, näitab see hallatav WordPressi host stabiilsust ja uskumatut kiirust.

Kui pommitatakse üle 300 üheaegse päringuga, lahendavad Kinsta serverid – tehniliselt ka Kinsta poolt konfigureeritud ja optimeeritud Google Cloud serverid – need ilma luksumiseta, keskmiselt umbes 0,24 sekundit. See on kiirem kui DreamHost, kuid aeglasem kui HostPapa ja SiteGround.

"Kinsta esiplaan on neist kõigist kiireim, samal ajal saab taustaprogramm ka ise vahet teha. Ülev esitus üldiselt."

2. Suurepärane tööaeg – 99,99%

Kinsta lubab ja tarnib 99,99%. Pärast seda, kui sain teada selle hallatava WordPressi platvormi käivitava tehnoloogiaga, tundub täiesti loomulik, et tööaeg on nii suurepärane. Google Cloud on loodud koondamise ja jõudluse tagamiseks ning Kinsta kasutajad saavad sellest tohutult kasu.

Teine asi, mis kõrgele tööajale kaasa aitab, on regulaarne kontroll. Reaalajas jälgimine kontrollib iga saiti iga kahe minuti järel, nii et isegi kui leht läheb alla, reageerivad Kinsta tehnikud 120 sekundi jooksul. Selles ülevaates on terve osa pühendatud Kinsta tehnilisele toele, kuid lubage mul seda pisut varjutada: nad on usinad.

"Uptime, mis on lubatud ja saavutatud täiuslikkuse saavutatavas kohas, kuu, kuu ära."

3. Kinsta tugi

Tehniline tugi on iga teenusepakkuja jaoks ülioluline valdkond.

Ja kuigi oma arvustuses olen kiitnud ja kritiseerinud kõigi minu analüüsitud võõrustajate tugimeeskondi, on Kinsta-suguse väga spetsiifilise teenuse puhul latt alati kõrgem.

Üksiku toote toetamine välistab suurema asjatundlikkuse, eks?

Tugimeeskondade küsitlemine on minu läbivaatamisprotsessi lahutamatu osa ja seda ootan väga. Sel juhul peksti mind selle vastu.

Üks päev pärast konto avamist võttis minuga ühendust Kinsta tehnik, kes teatas mulle, et minu DNS-sätetega on valesti ja minu sait ei lahenda korralikult.

Tal oli muidugi õigus. Olen oma domeeni registreerinud Namecheapis ja konfigureerinud kirjed läbi selle DNS-tsooni, järgides Kinsta.com-is toodud juhiseid.

Juhised ise on väga selged ja arusaadavad: need sisaldavad samm-sammult juhendit kõige populaarsematele domeeniregistripidajatele ja ohtralt ekraanipilte..

Siiski õnnestus mul need segadusse ajada, sisestades ühe asemel kaks A-kirjet. See viis mu saidi avamiseni mõnikord (kui päring oli läinud paremale A-kirjele) ja ei lahendanud seda teiste juures.

Muidugi avanes see minu jaoks rekordite püstitamisel ja minu viga jäi märkamatuks.

Kuni ennetav agent probleemi avastas ja mulle e-kirja saatis, kus oli võimalik algpõhjuse analüüs ja selle lahendamise sammud.

Magus, eh?

"Võib-olla Kinsta võõrustab WordPressi Google Cloudis, kuid tal on kindlasti kõik ettevõttesisesed teadmised ja oskused."

Kinsta plussid

Kinsta on esmaklassiline WordPressi teenus, kuid täiustatud funktsioonide paljusus õigustab hinnasilti.

1. Mitmekülgsus

Kinsta’l on palju hostimisplaane. Mõni on mõeldud suhteliselt väikeste saitide jaoks, kus on tihe liiklus, teised on valmis tõsiste pooditoimingutega tegelema ning tervete ettevõtete jaoks on olemas massilised paketid.

Kohaletoomise põhjal on ilmne, et Kinsta on ehitanud tõsise tehnoloogilise teadlikkusega inimesed. See kajastub asjaolus, et ka tema plaanid pakivad palju arendaja tööriistu.

Pidage meeles, et esmaklassiliselt hallatav WordPressi hostimine ei ole parim inimestele, kes alles alustavad oma veebireisi, kuna need võivad eelarvet koormada, nii et ma ei saa Kinstat soovitada täiesti algajatele veebimeistritele.

2. Hack Fix garantii

Kinsta pakub väga tõhusat turbekomplekti ennetava haavatavuse tuvastamisega, kuid minu jaoks paistab silma häkkide parandamise poliitika.

Teid ei saa pidada üheks parimaks WordPressi hostimislahenduseks 2020. aastal, kui teil pole rakendatud tõhusaid turvameetmeid.

Sellised asjad nagu LXC konteinerid tagavad konto tugeva eraldatuse, samas kui DDoS-i kaitse on ületamatu.

Kisnta astub siiski sammu edasi ja laiutab väga abivalmis käe alati, kui asjad lõuna poole lähevad. Kui serverites võõrustatakse selle sattudes ohtu, parandab ettevõte kõik saidid.

3. Igapäevased varukoopiad

Lisaks eelmisele punktile loob Kinsta kõigist oma hostitavatest saitidest iga päev tasuta varukoopiaid. Restaureerimine on ka tasuta ja seda on ka äärmiselt lihtne teha.

Teil on vaja ainult sisse logida oma Kinsta kontole, valida taastamiskuupäev ja klõpsata parempoolset nuppu.

Lihtne.

Kinsta väiksemates plaanides säilitatakse varukoopiaid 14 päeva jooksul. See ei kõla pikka aega, kuid selle WP-hostis on see täiesti mõistlik.

Seirevahendeid on nii palju, et kahe nädala möödumine teie Kinsta saidil probleemi märkamata on äärmiselt ebatõenäoline.

Kui tunnete vajadust selle järele, võite osta varukoopiaid iga 6 tunni järel või iga 60 minuti järel.

4. WooCommerce’i hostimine

Kinsta on tõenäoliselt parim WordPressi host, kui rääkida WooCommerce’ist. Platvormil on mitu poodide jaoks optimeeritud tehast.

On ütlematagi selge, et igaüks neist teeb kõige populaarsema WordPressi pistikprogrammi nurru.

Mitte ainult, vaid Kinsta tehnikud on WooCommerce eksperdid ja teenus ise on üles ehitatud suure skaleeritavust silmas pidades, nii et see suudab hõlpsasti hakkama saada liikluse sissevooluga tihedatel ostuperioodidel.

5. Suur mastaapsus

Kinsta pakub pilvemajutustoote jaoks midagi olulist – mastaapsust.

Ehkki suurem osa tema plaanidest kehtestab teatud limiidid, ei lähe see teie alla, kui teie sait ületab mõnda neist. Selle asemel rakendab Kinsta automaatselt ülemääraseid tasusid, mis katavad ribalaiuse, kettaruumi või CDN-i kasutamise.

6. Vaba ränne

Kinsta ei kasuta cPanelit, kuid WordPressi saitide sinna üleviimisel pole see hoiatav..

Vastupidi.

Kinsta pakub piiramatut rännet lihtsamatele saitidele ja 1-5 lisatasu rännet, st rännet suurtele ja keerukatele saitidele. Nende hulka kuuluvad suured poodimissaidid, ettevõtete taristu või liikmesuse saidid ja muud veebikoblikud.

Pidage meeles, et Kinsta saab kohandatud seadistusega ja ilma cPanelita kopeerida saite WP Engineist, Hooratast, Cloudwaysist ja muudest hostidest..

7. 20 andmekeskust

Kinsta töötab Google Cloudis alates 2013. aastast ja tegi 2019. aasta lõpus tõeliselt mängu muutva käigu, liikudes CGP C2-le palju parema jõudluse nimel.

Kuid see pole ainult see.

Google’i pilv on tohutu.

Tänu oma ülemaailmsele ulatusele saab Kinsta teie WordPressi saiti juurutada 20 erinevast kohast üle maailma.

Käed allapoole, see on kõige suurem kaardirakendus, mida ma hostis olen näinud, mistõttu Kinsta on seal üks parimatest WP hostimisvõimalustest.

8. Paljud lisad (tasuline)

Vaikimisi pakitakse Kinstasse palju programmeerimisvõimalusi, kuid see võib ulatuda ka palju sügavamale. Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Nginx reverse proxy, Redis ja palju muud saab osta mis tahes Kinsta plaaniga.

9. Suurepärane konto seadistamine

Kinstaga alustamine on äärmiselt lihtne. Kogu konto seadistamine võtab sekundit, kuid see ei tee seda eriliseks. Paljud tippjuhid avavad uued plaanid koheselt.

Mida Kinsta teeb teisiti, on võimalus konfigureerida WP installi teatud parameetreid esmase seadistamise ajal.

Kas soovite multisaiti??

Või WooCommerce?

Võibolla Yoast seal olla?

Kõik need ja palju muud on olemas tänu kiirele ja intuitiivsele häälestusviisardile.

10. Tähe maine

Minu ülevaateprotsessi põhiosa on uurida, mida kasutajatel on ettevõtte kohta öelda, kuid Kinstaga oli see üsna lühike ettevõtmine.

Tunnistan, et seekord oli mul päevakava ja mitte just eriti kiiduväärne. Sirvisin TrustPiloti ja Redditi arvustusi, et leida lugusid Kinsta kehvast kogemusest, kuna minu muljed ettevõttest olid liiga positiivsed. Minu kavatsuse motivatsioon oli lisada ülevaatele objektiivsust, pakkuda alternatiivset seisukohta.

Paraku ei vastanud ulatuslik Internet nõuetele – kõik kasutajad suhtuvad ettevõttesse väga positiivses valguses, kiites selle kiirust, tuge ja funktsioone.

Olen kõigi hostimise alamdeklaratsioonide liige ja Kinstat mainitakse tavaliselt möödudes, kui kasutajad vaatavad muid teenuseid.

Ainus väike kaebus on selle hinna kohta, kuid seda võib oodata, kui inimesed võrdlevad Kinsta vs SiteGroundi või mõnda muud tavalist jagatud hostit.

Kinsta miinused

Neid võib olla vähe, kuid Kinsta on oma puudustega.

1. Pole meiliteenust

Kinsta ei ole selle sõna otseses tähenduses majutusteenuse pakkuja, sest see teenindab ühte toodet: WordPressi. Sellisena puudub see paljudest asjadest, mida traditsioonilised võõrustajad standardiks peavad.

E-posti teenus on üks neist.

Kinstat lihtsalt pole.

Kvaliteetse e-posti majutust mujalt saada pole nii raske, kuid see lisab igakuisele arvele midagi.

Kuludest rääkides …

2. kulukas

Hostimiskulusid tuleb alati vaadelda kontekstis. Minu ülevaadetes parimate WordPress-i hostimislahenduste kohta näete selgelt, miks teatud teenused maksavad rohkem kui teised, isegi kui need võivad pinnalt üsna sarnased välja näha.

Kinsta on väga kallis, kui võrrelda seda jagatud Bluehosti plaanidega, ja umbes kaks korda kallim kui hallatud WordPress Bluehost pakub.

Kas see töötab siiski paremini? Absoluutselt.

Kas saate paremat tuge? Looda sa!

Kas ühe saidi hind on 30 dollarit kuus? Jah, küll.

Jah, jah, Kinsta on kallis.

Hind on õigustatud, kuna teenus on puhas kvaliteet, kuid see pole esmakordsete teenusepakkujate hostimislahendus.

Kas soovitame Kinstat?

Absoluutselt!

Kinsta võib olla kõige paremini hallatav WordPressi hostimisteenus, mida ma tänaseni näinud olen. Kuigi ka WP Engine on ülev, muudavad Kinsta teatud aspektid selle veelgi atraktiivsemaks.

See pole tõepoolest kõige odavam WP-platvorm, kuid selle pakutav väärtus teeb sellest väärt investeeringu.

Arvukad andmekeskused, võimas CDN, regulaarsed varundamised, täheline jõudlus ja uskumatu tugi muudavad seal hiilgusele mõeldud WordPress-saidi hostimise lihtsaks.

Muidugi muudavad kõik need tegurid negatiivsete leidmise raskeks, et minu Kinsta arvustust kunagi nii kergelt tasakaalustada, kuid see on probleem, millega tahaksin kokku puutuda palju sagedamini.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector