InterServeri ülevaade – lõõskav kiirus, küsitav taust

InterServer pole vaevalt leibkonna nimi. Seal on palju suuremaid ja populaarsemaid veebisaitide pakkujaid, kuid suurus ja populaarsus ei tähenda tingimata head teenindust.


InterServer näeb omalt poolt välja nagu pereettevõte, kus on suur rõhk tehnilisel täiuslikkusel ja õiglasel teenusel. Ettevõttel on huvitav lähenemisviis ja väga õiglane hinnapoliitika, mis pani mind oma jagatud hostimiskavaga liituma. Lõin WordPressi põhisaidi ja ühendasin selle oma lemmikjälgimisriistadega, et seda tõeliselt testida.

Tulemuseks on see ulatuslik InterServeri ülevaade, mis paljastab ettevõtte märkimisväärsed tugevused ja väheseid puudusi.

Mis on InterServer??

InterServer, mille asutasid tagasi 1999. aastal kaks nutikat teismelist, on sellest ajast peale kasvanud. Nende paarikümne aasta jooksul oli ettevõtte fookus turustamise ja reklaamimise asemel tehnoloogia laiendamisel ja kvaliteetse infrastruktuuri ehitamisel, mis on selgelt näha neljast andmekeskusest, mida InterServer omab ja opereerib..

Kaks asutajat juhivad endiselt ettevõtet. Üks neist, Mike Lavrik, on aju ettevõtte andmekeskuste kujundamise taga; sageli on ta ka oma visiooni ellu viivad käed.

John Quagliery juhib InterServeri tehnilise toe meeskonda ja hoolitseb selle eest, et ettevõtte võrk töötaks veatult.

Üks väikese ettevõtte pidamise hea külg on isiklik puutumus ja vahetu tähelepanu, mida kliendid võivad oodata. Minu uurimistöö kinnitas seda arvamust, kuid praktiliselt kõik InterServeri ülevaated Internetis kiidavad ka tuge. Klienditeenindus on kiire ja sõbralik.

Kuid kas sellest piisab?

Kas InterServer suudab oma väiksusele vaatamata konkureerida parimate hostimisteenuste pakkujatega?

Vaatame, mida numbrid ütlevad.

"Väga kiire ja turvaline host"

Uptime

99,95%

Toetus

8/10

Laadimiskiirus

0,88 s

Funktsioonid

8/10

ÜLDINE3.3

Essentials – InterServer Uptime, Speed ​​ja Support

Välkkiire kasutajaliides ja korralik tugi muudavad InterServeri paljutõotavaks pakkujaks, kuid taustaprogramm jääb kahtlustatavaks.

1. Suurepärane tööaeg – 99,95%

Kättetoimetamine on teenuseosutaja kõige olulisem kvaliteet. Veebisaidi majutajate puhul tähendab kohaletoimetamine saidi saadavust; kõik muu tuleb pärast.

InterServer.net-is avaldatud teenustaset käsitlevas lepingus lubatakse 99,9% -list tööaega kuus. Siiani on nii hea, vahendab InterServer.

Seire esimese kuu jooksul (kogu õigluse piires ei hõlmanud 2018. aasta septembri seire kogu kuud) oli tööaeg laitmatu. 100% on alati tore näha.

2018. aasta oktoobris langes InterServeri rekord pisut, kuid see on endiselt väga auväärsel tasemel.

Siiani oli 2018. aasta detsember ettevõtte jaoks halvim kuu, tööaeg oli 99,92%.

InterServer, mille keskmine tööaeg on 99,95%, jääb hästi lubatud SLA alla.
Keskmine Uptime 2018:

 • September – 100%
 • Oktoober – 99,95%
 • November – 100%
 • Detsember – 99,92%

Keskmine tööaeg 2019:

 • Jaanuar – 99,93%

"InterServer on väga usaldusväärne host, mille tööaeg on üle 99,9%."

2. hull kiirus

 • Kiireim reageerimise aeg – 0,19 s (1.)
 • Kiireim laadimisaeg – 0.74s (1.)
 • Loid koorma all – 47,60s (11.)

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testimisplatvormilt näitavad kaks testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu InterServeri sait asub NY-s, seega testisin seda USA asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Kiirus võib muuta teie online-kohaloleku või selle rikkuda. Kui haldate veebisaiti lihtsalt lõbu pärast, pole see tegelikult oluline, kuid kui soovite Internetis midagi tähenduslikku luua, on kiirus palju oluline.

Üks sekundiline viivitus võib põhjustada konversioonide ja müügi tohutu languse.

Sellepärast on ülioluline, et teie veebisaidi taga oleks serveri võimsus. Selle InterServeri ülevaate jaoks viisin läbi kolm eraldi võrdlustesti, et saada oma WordPressi põhisaidi keskmine vastus ja täislaaditud aeg.

Lisaks testisin seda rakendusega Load Impact, veendumaks, et taustprogramm haldab liiklust hästi.

Esiosa kiiruskatsed olid, käed alla, kiireimad ajad, mida ma tänaseni näinud olen. TTFB püsib aja jooksul ja testimisplatvormide vahel alla 0,20 sekundi, samal ajal kui lehe täielik laadimine on vaid 0,72 sekundit, mis on hullumeelselt kiire.

Kummaline serveri käitumine koormuse all.

InterServeri reageerimisaeg oli hämmastavalt kiire, kuni 25 kasutajat tabas serverit.

Kui ma koormusmõju testi tegin, olid tulemused imelikud. Serveri reageerimisaeg kasvas kiiresti, kui 26. virtuaalne kasutaja tabas selle. Kuni selle hetkeni reageeris see kiiremini, kui ma arvasin võimalikuks, kuid siis juhtus midagi.

Võib-olla on hostil turvasüsteem, mis peletab samast allikast liiga palju samaaegseid ühendusi, võib-olla on see midagi muud.

Ükskõik mis põhjusel, näib InterServer võimeline toimetama mõõduka liiklusega hüpnotiseeriva kiirusega, mis teeb sellest väikeste või keskmiste saitide jaoks parima valiku.
Keskmine reageerimisaeg 2018:

 • September – 0,16 s
 • Oktoober – 0,21 s
 • November – 0,18 s
 • Detsember – 0,21 s

Keskmine reageerimise aeg 2019:

 • Jaanuar – 0,16 s

Täielikult laaditud leht 2018:

 • September – 0,79 s
 • Oktoober – 0,63 s
 • November – 0,62 s
 • Detsember – 0.80s

Täielikult laaditud leht 2019:

 • Jaanuar – 0,85 s

Vastus koormusel 2018:

 • September – 46.03 s
 • Oktoober – 48,33 s
 • November – 47,71s
 • Detsember – 48,32 s

Vastus koormuse all 2019:

 • Jaanuar – 48,32 s

"Välkkiire esiosa ja üsna kahtlased taustatulemused."

3. Korralik tugi

Üks asi, millest ma oma hostingu tribunali ülevaadete koostamisel aru sain, on väiksemate ettevõtete kalduvus pakkuda paremat ja usaldusväärsemat tuge.

Ma arvan, et see on peamiselt tingitud asjaolust, et neil on klientide arvu jaoks piisav tööjõud. Samuti on vähesed tugiesindajad lihtsamini koolitatavad kui sada või enam esindajat.

Igatahes piisavalt spekulatsioone.

Fakt on see, et InterServeril on väga piisav tugimeeskond. Suhtlesin nendega vestluse käigus käputäis ja sain teadlike ja viisakate esindajate käest kiireid vastuseid.

Ootan endiselt serverilogisid, et teha kindlaks, mis põhjustab imeliku käitumise laadimisel rakendusega Load Impact, kuid see pole vaevalt hädaolukord ja sellega tegeles John Quagliery ise. Tunne on juba VIP.

Mis takistab mind InterServeri tuge dubleerimast kui tähekujulist, on mõnevõrra kohmakas andmebaas. Sellel on korralik hulk kasulikke ressursse, kuid navigeerimine pole kõige lihtsam.

Üldiselt puudutab üks peamisi InterServeri kaebusi ettevõtte veebisaiti, kus võiks kasutada korrektuuri ja paremat navigeerimist.

"Väga hea ja sõbralik tugi, vähese teadmistepagasiga."

InterServeri plussid

Vaatamata suhtelisele populaarsuse puudumisele pakub InterServer teatud funktsioone, mida tahaksin hostingu valdkonnas sagedamini näha. Siin on ettevõtte peamised tugevused.

1. Hinnaluku garantii

InterServer on oma hinnakujunduses äärmiselt läbipaistev. Nii palju, et sellest saab ettevõtte üks peamisi müügipunkte.

Kõigis õiglustes ei saa kuidagi teisiti olla. InterServer lubab sama hinda nii kaua, kuni jätkate selle teenuste kasutamist. Kui alustate 5 dollariga kuus, siis maksate sama 10 või 20 aastat mööda teed.

Hinnaluku garantii on fantastiline!

Hind lukustatud kogu eluks. Tore!

Kui vinge see on?

Ausalt, olin tõeliselt üllatunud, et see polnud peamine kõnepunkt kõigis InterServeri kliendiülevaadetes, mille ettevõtte kohta uurisin..

See on suurepärane!

2. Tihe turvalisus

Turvalisus on teema, mida näete ikka ja jälle Interserver.netis. Ettevõtte tegevuskoht võib vajada korrastamist, kuid tõsiasi, et turbe võetakse tõsiselt, on vaieldamatu.

InterServer pakub mõnda ainulaadset turvafunktsiooni.

Alustuseks on ettevõttel patenteeritud kaitsetööriist nimega InterShield. See haldab halbade IP-de andmebaasi ja blokeerib nendelt automaatselt päringud. InterShield blokeerib kõik teadaolevad häkkimisstringid ja skannib ka kogu üleslaaditud sisu, et tagada selle terviklikkus.

Hästi, eh?

See pole veel kõik.

Kõik andmed salvestatakse RAID-10 ketastele.

See pole ka kõik.

3. Suurepärane infrastruktuur

InsterService on juba algusest peale üles ehitatud kahe looja poolt, keda näib liigutavat pigem armastus tehnoloogia ja kvaliteetse teenuse vastu, mitte keeruline turundus ja kasumi maksimeerimine.

Ma ütlen seda, tuginedes tõsiasjale, et InterServeril on vähemalt neli andmekeskust, millel on muljetavaldavad andmed ja võrk, mis neile sobib.

Võrdluseks – massiivsel HostGatoril on kaks, nagu leiate meie üksikasjalikust arvustusest.

InterServeri andmekeskustest kolm asuvad New Yorgi osariigis, neljas aga Los Angeleses. Teisisõnu, nende pakutav leviala on USA-s asuvatele klientidele suurepärane.

Kõik andmekeskused on ühendatud 10 Gbps esimese astme võrkude kaudu ja sõltuvad Cisco, Riverstone ja Extreme Networks raskeveokite infrastruktuurist. Nutikas BGPv4 marsruutimine tagab kogu liiasuse ja kiiruse, muutes InterServeri andmekeskused väga juurdepääsetavaks ja turvaliseks.

4. Garanteeritud e-posti kättetoimetamine

Jagatud serveri kasutamise üks suuremaid negatiivseid külgi on kahju, mida see teie e-kirjadele teha võib. Vaja on ainult ühte idiooti serveris rämpsposti käivitamiseks ja siis satuvad kõik IP-aadressid ohtu.

Järsku satuvad headele ole adressaatidele saadetud e-kirjad rämpsposti kaustadesse või on mustas nimekirjas.

InterServer väidab, et on sellele lahenduse leidnud. Ma ütlen “väited”, kuna ma pole veel välja töötanud usaldusväärset viisi selle kontrollimiseks, kuid see, mida InterServer on loonud, näib probleemile õigustatud lahendusena..

Koostöös rämpsposti valvuritega kontrollib ettevõte ennetavalt rämpsposti allkirju, et vältida rämpsposti saatmist. Tõhusa tehnoloogia korral parandaks see tehnoloogia väljaminevate e-posti serverite ja kogu ettevõtte tervist.

Üldiselt kõlab see suurepärase lahendusena mitmeaastasele probleemile, mis vaevab kogu Internetti.

5. Vaba ränne

InterServer migreerib saite tasuta oma cPaneli serverite poole, kuid ettevõte loob uutele klientidele lisaväärtust. Igas rändatud saiti uuritakse põhjalikult õelvara suhtes ja kui midagi avastatakse, puhastatakse see käsitsi.

6. Tasuta nädala varundused

Loen varukoopiaid täiendava turvaelemendina, kuna need võivad appi tulla siis, kui kõik muud vahendid on ebaõnnestunud.

InterServer pakub regulaarselt iganädalasi varukoopiaid. See pole iseenesest nii tähelepanuväärne, kuid asjaolu, et pääsete neile hõlpsalt juurde cPaneli liidese kaudu, muudab need üsna korralikuks teenuseks.

7. Optimeeritud WordPressi jaoks

InterServer on hallanud WordPressi platvormi, kuid see on lugu juba teist korda. Jätkan endiselt WordPressi juhtumianalüüsi ja plaanin lähiajal lisada sellele spetsiaalse InterServer WordPressi ülevaate..

Praegu lubage mul siiski öelda, et InterServer värskendab WordPressi teie jaoks automaatselt. See on fantastiliselt hea turg, mis suurendab turvalisust ja säästab palju aega. Lõppude lõpuks värskendatakse WordPressi mitu korda aastas.

8. Külluslikud tasuta skriptid

Kas mäletate, kuidas InMotion Hostingi pakutavad lõputud rakendused muutsid sõnatuks? Tundub, et see leidis oma sobivuse InterServeri ees, kellel on üle 450 rakenduse, mis ootavad installimist.

See on PALJU tasuta skripte!

Ja me räägime siin ainult Linuxi hostimisest. Ka InterServer pakub täielikult funktsionaalset Windowsi hostimisplatvormi ning sellel on ka üle 150.

9. Proportsionaalsed tagasimaksed

InterServeril on tavapärane 30-päevane raha tagasi garantii, kuid ettemaksega klientidele kehtivad täiendavad garantiid. Kui otsustate teenuse selle tähtaja keskel tühistada, võite pöörduda arvelduse poole ja küsida tagasimakse ülejäänud perioodi eest.

Üldiselt kiidetakse teie taotlus heaks. Kuni olete teenusetingimuste piires püsinud, saate oma raha tagasi.

See on päris armas, eriti koos hinnaluku garantiiga. Pean ütlema, et InterServeri taga olevad poisid panid oma raha sinna, kus suud on, ja soovivad tõepoolest pakkuda ausat ja arusaadavat teenust.

InterServi miinuseder

Vaatamata paljudele eelistele, võib Inter Server olla täiuslik. Ettevõttel on oma puudused. Need ei ole eriti silmatorkavad ega eriti takistavad, kuid panevad lõppkasutaja jaoks kindlasti mõlkuma.

1. Halb veebisait

Kui see oleks Interserver.net ülevaade, oleks see osutunud üsna negatiivseks. Ettevõtte sait ei ole halvim veebileht, mida ma näinud olen, kuid nii palju kui veebihostid käivad, pole see kaugel loendi lõpust.

Saidil navigeerimine on korras, kuid ma ei saa kõigutada tunnet, et asjad on liiga segamini.

Veel üks asi, mis mind tohutult häiris, on paljud kirjavigu ja Bacchanalia üldine vormindamine. Ma ei valinud grammatika natsielu, grammatika nats valis mind. Aga siiski.

Kui te pole kunagi oma elus InterServeri arvustust lugenud ja külastanud lihtsalt ettevõtte veebisaiti, siis tõenäoliselt navigeerite enne teenuse muude omaduste mõistmist.

Ma mõtlen, et veebisait on ettevõtte nägu. Kui jätta see segadusse või lihtsalt alla pari, reedab see lohakust. Õnneks tean ma paremini kui hinnata raamatut selle kaane järgi.

Ja ma loodan, et ettevõte tegeleb selle probleemiga ja poleerib oma veebisaiti.

UPDATE veebruar 2019: ettevõtte veebisait naudib värsket uut ilmet, krõbedat ja informatiivset. See tundub kohati pisut segaduses, kuid paranemine on vaieldamatu.

2. Segadust tekitav kliendipiirkond

InterServeri sisselogimisala pole nii halb, kuid see pärib põhiveebilehe mõned puudused. See võib maha tulla segasena, peamisel navigeerimisribal on esitatud liiga palju valikuid. Siis on enamik neist vaikimisi tühjad.

Lihtsa jagatud konto jaoks on liiga palju juhtnuppe, ei?

Natuke liiga palju ja siis natuke liiga vähe.

Lisaks ei tööta kõik juhtnupud hästi.

Näiteks on nupp oma varukoopiate allalaadimiseks. Ma eeldasin, et allalaaditav fail on selle vajutamisel minu meelevallas, kuid midagi sellist ei juhtunud. Tegelikult ei juhtunud midagi. Allalaadimiseks polnud failide loendit, kas pakitud või mitte. Ainult tühi ekraan.

Kontrollisin kohe tugitiimiga, kus olid mu varukoopiad. Selgus, varukoopiad on olemas (phew!), Kuid need asuvad kindlalt cPanelis. Mis sobib, cPanel hoiab hästi failide koopiaid.

Kuid miks peaks teil siis olema nupp „Varundamiste allalaadimine”?

Y?

Kas soovitame InterServerit??

Jah me teeme.

See on väike, kuid usaldusväärne ettevõte, millel on tugevad tehnilised oskused.

Ja kuigi on teatud valdkondi, mida see saab parendada – teadmistebaas, InterServeri sisselogimispiirkond -, kus see loeb kõige rohkem, mida ettevõte pakub. Tugev tööaeg, suurepärane kiirus ja väga hea tugimeeskond koos lukustatud elu hinnaga muudavad selle tehniliseks kallakuga veebimeistrite jaoks parimaks valikuks, kes eeldavad mõõdukat liiklust.

Tehniliselt rohkem kaldu, sest InterServer on tehnoloogia.

See pole seal kõige kasutajasõbralikum liides, kuid infrastruktuur ja selle taga olevad inimesed aitavad palju.

Veelgi enam, kui peate minema järgmisele tasemele – VPS -, näib see kõige tõenäolisem ettevõte, kes sellega hakkama saab. Alustan innukalt järgmist InterServeri ülevaadet, et näha, kuidas selle VPS-teenus laheneb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map