HostPapa ülevaade – kiireim host Kanadast

HostPapa on auhinnatud host, kus pakutakse teenuseid, mis sobivad väikeste ettevõtete jaoks kõigil niššidel. Pinnal näib selle hostimisplatvorm taskukohane ja mitmekülgne, kuid kas see vastab ka hüpetele?


Maksin HostPapa jagatud teenuse eest mitu kuud tagasi ja hakkasin selle toimivust jälgima ulatuslike võrdlustestide abil, salvestades selle tööaega pideva reaalajas jälgimise kaudu.

Veetsin paar nädalat ekspertide ja kasutajate arvustuste kaudu peremehe mainet, luues hoolikalt ka teenusetingimusi ja lubatud funktsioone. Tulemuseks on see üksikasjalik ja erapooletu HostPapa ülevaade, mis uurib hoolikalt selle hostingu pakkuja kõiki aspekte.

Kes on HostPapa?

Kanadast pärit HostPapa veebimajutuse peakontor asub Burlingtonis, Ontarios.

2006. aastal asutatud eraomandis olev ettevõte on kenasti ja ühtlaselt kasvanud. Olen juba kommenteerinud, kuidas laienemisvõimalus ettevõtteid sageli hävitab. Tundub, et HostPapa rahval on selge tervikliku lähenemisviisiga plaan, mis tasakaalustab ettevõtte kasvu suurepärase infrastruktuuri ja suurepärase klienditeenindusega.

Ehkki minevikusündmused pole tuleviku kohta väga usaldusväärsed ennustajad, sisendab HostPapa filosoofia turvatunnet ja tervislikkust, mis on napid kaubad.

Need pole tühjad sõnad.

Kogusin nende jaoks kuvamiseks külmi numbreid ja nad nõustuvad enamiku HostPapa arvustustega, mida ma kontrollisin.

"Parim majutamine väikeettevõtetele"

Uptime

99,90%

Toetus

8/10

Laadimiskiirus

0,90 s

Funktsioonid

9/10

ÜLDINE4.2

Essentials – HostPapa Uptime, Speed ​​ja Support

HostPapa ülevaatuse alustamine hinnakujunduse ja funktsioonidega, kontrollimata esmalt selle kiirust, tööaega ja tehnilist tuge, oleks mõttetu. Kui te ei saa esmatähtsat pakkuda, ei saa ükski ulmeline trikk teid parimate veebimajutusteenuste pakkujate hulka viia.

1. Uptime – 99,91%

HostPapa pakub oma lubadusi: saadavus 99,9%.

Vaatasin hoolikalt läbi teenusetingimused, et näha, mis juhtub, kui tööaeg langeb rohkem, kuid ei näinud sõna hüvitise või tagasimakse kohta.

Imelik, eks? Eriti arvestades asjaolu, et näete seda teenuse garantii lehel:HostPapa tööaja garantii?

Igal juhul juhtisin seda HostPapa tugimeeskonna poolt. Nad kinnitasid mulle, et mis tahes liiga suured seisakuid registreeritakse ja sellest teatatakse arveldusmeeskonnale, kes kohaldab piisavat hüvitist kõigile, keda see mõjutab.

Nüüd oli minu pisike HostPapa WordPressi sait minu reaalajas jälgimisriistade järgi jaanuaris ja veebruaris oodatust kauem võrguühenduseta ning ma ei saanud ettevõtte arveldusmeeskonnalt mingeid allahindlusi ega selgitusi..

Tõsi, omal ajal jätsin kasutamata võimaluse neid noppida ja küsida, mis toimub, nii et nüüd ootan ma innukalt järgmist korda, kui mul on võimalus näha, kuidas nad selliste juhtumitega hakkama saavad..

Ükskõik, milline nende reaktsioon võiks olla, asjaolu, et teenistustes ei öelda tagasimaksete ja hüvitiste kohta midagi selget, ei tähenda hästi.

Keskmine Uptime 2018

 • Oktoober – 99,99%
 • November – 100%
 • Detsember – 99,97%

Keskmine tööaeg 2019

 • Jaanuar – 99,81%
 • Veebruar – 99,59%
 • Märts – 100%
 • Aprill – 99,92%
 • Mai – 99,93%
 • Juuni – 99,99%
 • Juuli – 99,98%

"HostPapa pakub tööstustasemel 99,9% -list tööaega, kuid hüvitamispoliitika on natuke keeruline."

2. Kiirus – kiireim host

 • Teine kiireim reageerimise aeg – 0,20 sekundit (teine)
 • Suurepärane laadimisaeg – 0,90 sekundit (4.)
 • Suurepärane stressi all – 0,19 s (3d)

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testplatvormilt näitavad kaks järjestikust testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu HostPapa sait asub Põhja-Ameerikas, seega testisin seda USA asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Aeg esimeseks bait (TTFB) ja täielikult laaditud aeg on SEO ja lõppkasutaja kogemuste jaoks olulised (mis kaugelt ja suures osas on sama asi). Sellepärast mõõdan mõlemat hoolikalt mitmete võrdlusuuringute tööriistade abil.

HostPapa avaldas mulle muljet kiirete kiirustega. Minu WordPressi sait töötab pidevalt ühes kiireimas TTFB-s, mida ma seni näinud olen. Keskmiselt 200 millisekundit on äärmiselt madal.

Lühike on ka aeg, mis kulub saidi täielikuks laadimiseks, et kasutajad saaksid suhelda. Vähem kui sekundi jooksul kuvatakse kõik külastajatele nautimiseks.

Mitte ainult see, vaid HostPapa jagatud hostimise platvorm suudab märkimisväärselt hõlpsalt käsitleda külastajate sissevoolu ja samaaegset ühendust. Saatsin korraga 50 virtuaalset kasutajat, kes avasid serveri poole ligi 300 päringut ja see vastas neile kõigile 0,19 sekundi jooksul.

Blimey!

Selle samaaegse ühendusega pommitamise ajal praktiliselt ei olnud naelu ega mahajäämust.

Keskmine reageerimisaeg 2018

 • Oktoober – 0,19 s
 • November – 0,17 s
 • Detsember – 0,16 s

Keskmine reageerimisaeg 2019

 • Jaanuar – 0,21 s
 • Veebruar – 0,18 s
 • Märts – 0,18 s
 • Aprill – 0,19 s
 • Mai – 0.26 s
 • Juuni – 0,24 s

Vastus koormuse all 2018

 • Oktoober – 0,23 s
 • November – 0,23 s
 • Detsember – 0,17 s

Vastus koormuse all 2019

 • Jaanuar – 0,20 s
 • Veebruar – 0,20 s
 • Märts – 0,19 s
 • Aprill – 0,15 s
 • Mai – 0,17 s
 • Juuni – 0,21 s

"HostPapa on hosttribunali kiireim host, kui arvestada kõiki kolme mõõdikut."

3. Suur tugi

Mul oli HostPapa tugimeeskonnaga paar meeldivat vahetust.

Esiteks oli mul raske jagada iga jagatud hostimiskava täpseid piiranguid. Näete, HostPapa on veel üks host, mis tegeleb turismigingoga, millel pole tehnilise tegelikkusega mingit seost.

Isegi pärast plaani üksikasjade laiendamist näete klassikalist jama nagu “piiramatu SSD”. Seekord täpsustasid teenusetingimused seda, mida “piiramatu” tähendama peaks, kuid soovisin midagi konkreetset.

Vestlesin siis abivalmis tugiteenuse pakkujaga, kes oli piisavalt korralik, et tunnistada, et “piiramatu selle sõna otseses tähenduses” pole olemas kus iganes ja millal serveritega. Sest, teate, pole veebiserverid midagi muud kui võimsad arvutid, mis on seotud füüsiliste piirangutega.

Tugiagent edastas ka uue lingi jagatud plaanide üksikasjadesse, kus oli täpsustatud sissetungijate arv plaani kohta.

See oli kasulik.

Veel üks suurepärane asi HostPapa kohta on eneseabikeskus. Hostil on suur teadmistebaas väga kasulike juhenditega. Need on hästi kirjutatud ja asjasse puutuvad; täielikud algajad saavad neid samme hõlpsalt jälgida.

"Väga kiire ja sõbralik tugi koos suurepärase teadmistebaasiga."

HostPapa plussid

HostPapa on mitmel mõjuval põhjusel üks 2019. aasta parimaid veebimajutusteenuseid. Selle jagatud platvorm on mitmekülgne, taskukohane, turvaline ja võimas.

1. Lai valik hostimisvõimalusi

HostPapa on ideaalne hostimislahendus igasugustele väikeettevõtetele. Foorumid, wikid, ostukorvid, CRMid ja galeriid – teie nimi on see, HostPapa saab seda hostida ja võõrustab hästi.

Tõsi, see pole Torontos asuva veebimajutaja jaoks ainulaadne, kuna InMotion Hosting meeldib ka suure hulga rakenduste järele, kuid HostPapa viib selle sammu edasi. Hostil on palju pühendatud ressursse väga paljude rakenduste jaoks.

Uutele kasutajatele on laiendatud teadmistebaasist palju kasu, kuid tugimeeskonnal on ka paljude toodete osas keskmisest kõrgemad teadmised.

2. Suurepärased kasutajate arvustused

Ühel inimesel ei ole lihtne veebimajutusteenuste pakkujaid põhjalikult ja täielikult üle vaadata, hoolimata sellest, kui palju aega ja vaeva investeeritakse ettevõtmisse.

Õnneks jagavad aastaid võõrustajaid kasutanud inimesed oma positiivseid ja negatiivseid muljeid, maalides olukorrast terviklikuma pildi.

HostPapa on koos Hostingeri ja FastCometiga kui üks parimate arvustustega veebimajutusteenuse pakkuja. Ehkki HostPapa kasutajate arvustused pole nii ühehäälselt kiidetud, on halva kogemuse jagamise arvustusi vähe.

3. Helded plaanid

HostPapa on taskukohane host, kes pakub palju isegi väikseima plaaniga. Uutele kasutajatele on kõik hõlpsasti juurdepääsetav, kuid kogenud veebimeistrid leiavad ka palju asju, mis võiksid neile meeldida.

Kohandatud cron-tööd, RAID-10 koondamine, CDN ja paljud muud eelised on kaasatud kõikjal.

4. Vaba ränne

Seda on alati tore näha. Toronto veebimajutusteenuste pakkuja on valmis üle vaatama mis tahes cPaneli konto sissetuleva migratsiooni teisest hostist ja määrama sanktsioonid. Tugimeeskond koliks tasuta üle kõigi meilide, andmebaaside ja veebisaitide.

Ainus piirang on migratsiooni taotlemine 30 päeva jooksul pärast HostPapa registreerumist. Saate tasuta HostPapale üle viia üle 50 cPaneli konto – isegi kui nad on koos erinevate pakkujatega.

5. Pühendatud ressursid

Võib olla väsite seda lugemast, kuna see on kõigis minu veebisaitide 2019. aasta veebimajutustes ülevaates, kuid ma ei väsi kordamast, kui hea on omada spetsiaalseid serveriressursse. Sest see on vinge ja tohutult oluline.

Ma juba ütlesin paar korda, kui hea HostPapa sobib väikeettevõtluse jaoks, kuid tõde on see, et host saab hõlpsasti vastu võtta laieneva ettevõtte või e-poe kasvavaid vajadusi.

Iga jagatud hostimiskava lubab oma kasutajatele teatud serveriressursse ja võimaldab neil tulevikku kavandada ning teada, mille eest nad maksavad.

6. Tasuta veebisaitide koostaja

HostPapa teeb kõik ruudud linnukese. Ettevõte toetab hullumeelset valikut veebisaitide loomise lahendusi, kuid pakub ka oma veebisaitide koostajat.

See on väga intuitiivne tööriist, mis aitab teil mõne tunni jooksul veebis kohalolu luua, isegi ilma eelneva saidi loomise kogemuseta. Liides on hästi paigutatud, mallide arv on enam kui rahuldav – üle 120 – ja funktsionaalsus on just seal.

Tõsi, lohistamise ehitaja ei ole kiireim, mida ma näinud olen, kuid see on üsna piisav ja ei takista saidi loomise jõupingutusi märkimisväärselt.

7. Veebisaidi loomise abi

Kui soovite kasutada ettevõtte veebisaitide loomise võimalusi, saate tasuta konsultatsiooni ühe selle veebidisaini spetsialistiga.

See on suurepärane võimalus täpsustada, kuidas te oma kohalolekut veebis ette kujutate, ja lasta neil luua teile sait.

Nüüd pole see tasuta teenus, kuid see on väga taskukohane ja kiire. Ma ei tõsta seda teenust positiivsete hulgas kõrgemale, kuna mul pole sellega isiklikku kogemust ja ma ei tea, mis on lõpptulemus.

Selle pelk olemasolu on aga midagi tähelepanuväärset ja võib kindlasti aidata väikeettevõtete omanikke, kes peavad tegelikult oma ettevõtet juhtima ja kellel pole aega tehniliste ressurssidega raisata..

8. Piisav turvalisus

HostPapa väldib oma turvameetmeid ja pean ütlema, et need on piisavad. Kui see oleks minu esimene ülevaade veebimajutusettevõtetest, oleksin selle turvafunktsioonidest palju rohkem muljet avaldanud, kuid tõde on see, et need pole midagi erakordset.

Sellegipoolest teeb HostPapa kõik ruudud linnukesega.

9. HostPapa WordPress majutamine

Esmapilgul näeb WP-lahendus HostPapa välja kahtlaselt nagu tavaline jagatud pakett. Kuid lähemalt uurides saate teada, et WordPressi plaanid on koos eelinstalleeritud laki ja WP-ga, lisaks Jetpack.

HostPapa lubab soovi korral ka teie WP-d automaatselt värskendada.

Pole paha, eriti selle hinnaga.

10. Tasuta koolitus

Kõigil uutel HostPapa klientidel on õigus 30-minutilisele konsultatsioonile PapaSquadiga, kes aitab esialgsel seadistamisel, üldistes nõuannetes või konkreetse strateegia väljatöötamisel veebis tormi võtmiseks..

Teatud mõttes on see ülistatud uksehoidja teenus, mis on iseenesest suurepärane asi, kuid sellest võib saada ka väga kasulik sissepääs hostimaailmas.

Spetsialistiga varakult rääkimine, kui olete suuresti abitu, võib olla edaspidiseks rooliks.

11. Rohelise majutuse pakkuja

HostPapa on üks taastuvenergia pioneere hostimistööstuses. Pühendatud 100% -le rohelisele energiale, võtab Toronto majutusteenuse pakkuja selles küsimuses väga kainestava ja sotsiaalselt vastutustundliku hoiaku..

Andmekeskused tarbivad palju elektrit; taastuvenergiaga töötamine pole sugugi feat.

HostPapa miinused

HostPapa teeb paljusid asju õigesti. Kuid see kasvab endiselt ja areneb ning ettevõtte pakkumisel on mitmeid aspekte, mis õõnestavad üldiselt positiivset muljet.

1. Varukoopiad maksavad lisatasu

Surnud, maksud ja andmete kaotus on vältimatud.

RAID-10 kettamassiivide omamine on suurepärane, kuid kui peate andmete taastamise eest maksma, vähendab see üleüldist mitmekesisust.

Automaatsed varukoopiad on enamikes moodsates veebimajutuspakettides üsna tavaline funktsioon ja ausalt öeldes, kui hostid panevad teile sellise põhiteenuse eest maksma, jahvatab see mu närve.

Enamik siin üle vaadatud veebimajutusteenuseid sisaldab automaatseid (vähemalt) iganädalasi varundusi, kuid HostPapa pole nende hulgas.

Seda funktsiooni naudivad ainult kõige kallima paketi kasutajad, suurendades tunnet, et host peab seda super eriliseks lisateenuseks.

See ei ole.

Liigume edasi.

2. Ebaselged teenusetingimused

HostPapa lubab 99,9% tööaega, kuid see lubadus tundub õõnes. Välistele tööriistadele tuginemata pole teie saidi tööaega võimalik näha; ei HostPapa cPanel ega selle kliendi piirkond ei näita tööaega.

Ja kuigi selline funktsioon on midagi haruldust – HostGatoril on seda -, mainivad praktiliselt kõik tööaega tagavad hostid pikaajalise katkestuse korral hüvitist..

HostPapa ei täpsusta, mida saavad kasutajad, kellel on suurem seisakuaeg, ega seda, kuidas seda pakutakse.

Ausalt, see on väga segane tegematajätmine.

Kas soovitame HostPapa?

Kõlab jah!

Ma ei saa – ei saa – trendist lahku minna: HosPapa ülevaated on suures osas positiivsed, kuna ettevõte pakub head teenust. Nii lihtne see ongi.

Väga head kiirust ja tööaega toetab aus ja abivalmis tugimeeskond ning sellest piisab suurepärase teenuse loomiseks. Tõepoolest, ettevõttel võib puududa mõni lisafunktsioon, mida pakuvad näiteks SiteGround ja InMotion Hosting, kuid selle jagatud paketid on väga hästi ümardatud.

Nii palju, et mul oli oma HostPapa arvustuses keeruline loetleda palju negatiivseid. Jah, Torontos asuval hostil pole tõeliselt ülemaailmset kohalolekut – kogu maailmas pole andmekeskusi -, kuid sellel on head ühendused, kasutades lokaliseeritud hostimisvõimalusi, st andmekeskuste serverid, mida haldavad teised.

Kokkuvõttes on HostPapa parim valik kasutajatele, kelle turg on peamiselt Põhja-Ameerikas.

HostPapa lühidalt

Toetus TeadmistepagasJagatud hostimiskavadKontrollpaneelHostitud domeenide arvAndmebaaside arvE-posti kontodE-posti salvestusVarundamine ja taastamineLadustamine Ribalaius Tehnoloogia Turvalisus Domeeninime registreerimine Saidi migratsioon Veebisaidi koostajaPoodSpetsialiseeritud hostimine Windowsi hostimineAndmekeskusedUptime KiirusHinnakujundus Hinnakujunduse struktuur GarantiidPro-hinnatud tagasimaksed varase tühistamise korral FreebiesEttevõtte veebisait Ettevõtte kultuur
Telefon, vestlus, e-post, ööpäevaringne
Mitmekesine ja informatiivne
3 ühist hostimiskava
HostPapa cPanel
2 domeeni väikseima plaani jaoks, ülejäänud jaoks piiramatu
25 väikseima jaoks, ülejäänud kahe plaani jaoks piiramatu
Stardikava jaoks 100, ülejäänud osas piiramatu
500 MB e-posti kohta, kokku 5 GB kahe esimese paketi jaoks, vastavalt 1 GB ja 10 GB Business Pro jaoks
Varukoopiad maksavad kahes esimeses kavas lisatasu
Piiramatu; ainult väikseim plaan piirab ruumi 100 GB-ni
Mõõtmata
SSD-d, spetsiaalsed ressursid, saadaval on üle 400 rakenduse
Tugev turvakomplekt
Kõigi plaanidega tasuta domeen
Jah, esimese 30 päeva jooksul
Intuitiivne ja paindlik saidiehitaja
Komplektis on tasuta SSL, toetatud on palju spetsialiseeritud poodlahendusi
HostPapa on spetsialiseerunud WordPressi hostimisplaanidele ja tugiteenustele, kes on kursis paljude veebitehnoloogiatega
Ei
Serverid kogu maailmas
Kindel jõudlus, 99,9% lubadus on täidetud
Väga kiire esi- ja tagaosa
Madal tutvustasu, mõistlik matk uuendamisel
Ettemaks vähendab kulu kuus. Pikendamistasud on selles valdkonnas umbes keskmised
Lubatud on 99% tööaeg, kuid tööjuhendis pole selget garantiid mainitud
Ei
Domeeni registreerimine, SSL
Kasulik ja informatiivne, võib-olla pisut segane
HostPapa on Torontos asuv host ja nagu enamus asju Kanada, projitseerib see sõbralikku, abivalmis ja rohelist nägu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map