HostGatori ülevaade

HostGator on üks populaarsemaid veebimajutusteenuste pakkujaid ja tegin selle innukust proovida.


Seadsin HostGator Baby Cloudile põhilise WordPress-installi ja mõõtsin HostGatori serverite koormuse korral reageerimise aegu ja käitumist. Samuti käisin läbi palju HostGatori arvustusi, et saada selgem pilt ettevõtte tugiteenustest ja poliitikatest.

Minu käimasolevad 11 populaarseima hostimisettevõtte testid reastavad HostGatori järgmiselt

# 1 usaldusväärsuses
# 10 esiosa kiirusel
# 10 taustaprogrammi kiiruses
# 5 toeks
# 9 hinnas

 • Hinnakujundus – 8,5 / 10
 • Tugi – 8/10
 • Funktsioonid & Kasutuslihtsus – 8,2 / 10
 • Töökindlus & Kiirus – 8/10

Kes on hostGator?

Kahtlemata on HostGator üks populaarsemaid nimesid tööstuses, eriti USA-s asuvate kasutajate jaoks.

Praegu majutab see umbes 10 miljonit domeeninime, muutes selle üheks suurimaks hostingu pakkujaks maailmas. Pole paha umbes 16 aastat tagasi asutatud ettevõtte jaoks.

Esimese kümne tegutsemisaasta jooksul on ettevõte loonud väga tugeva maine, mis tõstis EIG tähelepanu. Järjestikune omandamine, nagu nii paljude asjadega, mida EIG puudutab, ei olnud täiesti kasulik ja tõi Provo andmekeskuses varakult kaasa mitu massiivset katkestust, mis mõjutasid ka BlueHosti..

Sellegipoolest parandas HostGator oma teenuseid ja parandas neid. Ja kuigi ettevõtte tavaline jagatud hostimise pakkumine pole sugugi nii muljetavaldav, on see suhteliselt uus Pilvepaketid panevad HostGatori taas parimate veebisaitide majutamisega tegelevate ettevõtete hulka.

Selle pilvplatvorm lubab teiste perkside vahel suurt kiirust, suurepärast skaleeritavust ja sujuvat ressursside jaotamist, mis muudab konto ja saidihalduse imelihtne.

Kuid kas sellest piisab, kui pidada HostGatorit 2018. aasta parima veebimajutaja tõsiseks pretendendiks?

Vaatame, mida numbrid räägivad selles üksikasjalikus HostGatori pilve hostingu ülevaates.

"Parim UPTIME"

Uptime

100%

Toetus

8/10

Laadimiskiirus

1,21 sekundit

Funktsioonid

9/10

ÜLDINE3.3

Essentials – HostGator Uptime, Speed, Support

Uptime, kiirus ja kvaliteetne tugi muudavad hostiteenuse pakkuja või lõhuvad seda.

1. Suurepärane tööaeg – 99,99%

Uptime on hõlpsasti kõige olulisem tegur, mida veebimajutuste arvustuste kontrollimisel arvesse võtta. Kiirusel on ka palju tähtsust, kuid aeglane veebisait annab siiski head; võrguühenduseta leht on lahendamata katastroof.

Ettevõte ei pruugi olla ideaalne – näete mõnda HostGatori probleemi veelgi allapoole -, kuid selle tööaeg on suurepärane.

HostGatoril on 99,9% kasutusaegne garantii ja see lubab tasuta hostimist, kui seda teenusetaseme lepingut rikutakse.

Nüüd näevad teenusetingimused ette, et väliseid seiresüsteeme ei saa kasutada tööaja mõõtmiseks. Ainult serverilogisid peetakse sellistel juhtudel kasutamiseks piisavalt usaldusväärseteks.

See on piisavalt õiglane, kuna isegi parimad jälgimisriistad pole lollikindlad ja HostGatoril on sisseehitatud serveri tööaja seire, millele pääseb juurde kliendiportaali kaudu.

Pilv HostGator on tavalise jagatud platvormi täiendatud versioon, ja versiooniuuendus on kõnekas. See toob lauale kaks peamist eelist: suurem töökindlus ja väga hõlpsasti juurdepääsetavad versiooniuuendused, mida saab osta paari klõpsuga ja sama hõlpsasti keelata, kui neid enam ei vajata.

Tänu täiustatud pilvearhitektuurile, mis võimaldab mis tahes saidi reaalajas kopeerida

Keskmine Uptime 2018:

 • August – 100%
 • September – 100%
 • Oktoober – 100%
 • November – 100%
 • Detsember – 100%

Keskmine tööaeg 2019:

 • Jaanuar – 100%

"HostGator on äärmiselt usaldusväärne host."

2. Keskmine kiirus

 • Mõistlik reageerimise aeg – 0,70 sekundit (11.)
 • Mõistlik täislaaditud aeg – 1,28 s (10.)
 • Teatud koormuse korral küsitav – 9.43 (10.)

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testplatvormilt näitavad kaks järjestikust testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu HostGatori sait asub Houstonis, seega testisin seda USA asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Laadimiskiirus on võrgus eduka ettevõtmise jaoks ülioluline. Saidi, mille laadimiseks kulub rohkem kui 4 sekundit, loobub 74% kasutajatest, samas kui aeglase poodiga veebisaite külastatakse uuesti.

Testin TTFB-d (aeg esimese baitini) ja aega, mis kulub saidi täielikuks laadimiseks. Esimene mõõdik näitab, kui kiiresti server päringule vastab. See on hea näitaja, kui kiire on hostimasin.

Teine mõõtmine näitab, kui kaua võtab aega, enne kui sait on nähtav ja lõppkasutajale kasulik. Kahtlemata on see ka ülioluline.

Mõlemas kategoorias oli HostGator Cloud piltide hostimine kolmes testimispaigas muljetavaldav, kiireima reageerimise jälgimine ja laadimise teine ​​kiireim aeg minu põhilise WordPressi saidi avaleht täielikult. Järgnevate kuude jooksul tõmbusid aga reageerimise ja laadimisajad üles, halvendades HostGatori keskmist jõudlust.

Minu HostGatori sait näitas WebPageTestis häid tulemusi.

Minu HostGatori sait näitas WebPageTestis häid tulemusi.

Mulle oli see etendus tõeliselt muljet avaldanud, kuid kui ma panin oma HostGatori saidi koormama, siis server murenes.

Selgituseks ostsin HostGatoril kolmest pilve hostimisplaanist teise. Kuni 30 virtuaalse kasutajani läks see mõistlikult hästi, kuid siis algas võitlus.

Lõpuks muutus 50 virtuaalse kasutajaga keskmine reageerimise aeg massiliseks 7,9 sekundiks. Kui virtuaalseid kasutajaid oli vähem kui 30, reageeris pilveserver 0,3–0,45 sekundi jooksul, mis on päris hea.

Koormuse mõju näitas koormatud nõrkust.

30 kasutajat näib olevat sujuva jõudluse kork.

Koormuse mõju näitas koormatud nõrkust.

Mul on WordGressi sait HostGator WordPressi pilves (pisut kallim, spetsiaalselt WordPressi jaoks optimeeritud) ja regulaarselt käitatavad koormusmõju testid näitavad sarnast käitumist: väga korralik taustaprogrammi vastus kuni 30 kasutajani või nii ja siis mõni tõsine viivitus. See on vastuvõtva kohtu poolt vaadatud hostide hulgas keskmiselt kõige aeglasem.

Kõigis õiglustes, 30 samaaegset kasutajat pole kasvava veebisaidi jaoks nii väike arv, kuid ma eeldasin keskmiselt HostGatori veebimajutusteenustelt rohkem.

Keskmine reageerimisaeg 2018:
 • August – 0,17 s
 • September – 0,70 s
 • Oktoober – 1.71s
 • November – 0,48 s
 • Detsember – 0,57s
Keskmine reageerimise aeg 2019:
 • Jaanuar – 0,57 s
Täielikult laaditud leht 2018:
 • August – 0,87 s
 • September – 1.26 s
 • Oktoober – 2.26 s
 • November – 0,92 s
 • Detsember – 1.17 s
Täielikult laaditud leht 2019:
 • Jaanuar – 1.19 s
Vastus koormusel 2018:
 • August – 7.9s
 • September – 10.01s
 • Oktoober – 7.99 s
 • November – 9.70s
 • Detsember – 10.89s
Vastus koormuse all 2019:
 • Jaanuar – 10.10s

"Kiired serverid, mis vajavad optimeerimist suure liikluse korral."

3. HostGatoril on aeglane tugi ja suurepärased teadmistebaasid

Tugimeeskonnaga sain ühendust neljaga korda selle põhjaliku ülevaate ettevalmistamise ajal. Üks kord e-posti teel, teised kolm korda vestluse kaudu. Kaalusin testida ka ööpäevaringset HostGatori telefoni tuge, kuid need neli koostoimimist olid piisavad.

Alustuseks pole vestluse ooteaeg nii lühike.

Esimene kord, kui palusin müügiesindajal küsida täpsustusi plaani teatud funktsioonide kohta. Agendid vajasid minu vestluspalve kättesaamiseks umbes 4 minutit. See pole kohutav, kuid on kaugel parimatest veebisaitide hostidest seal.

Seejärel oli minu küsimus üsna lihtne, kuid tuli seda kaks korda küsida, kuna esimene vastus, mille sain, oli copy-paste selle teabe veebisaidilt, mille kohta ma täpsustusi küsisin. Teisel korral küsisin, et ma ei muutnud sõnastust palju. Näib, et agent luges selle lihtsalt tähelepanelikumalt läbi ja esitas vastuse, mida otsisin.

Kas soovite Gatoriga rääkida?

HostGatori tugi on juurdepääsetav kõigis suhtluskanalites.

Teine vestlus, mida alustasin HostGatori toega, oli seotud tehnilise probleemiga. Sellele vastati kiiresti ja agent võttis aega, et uurida minu probleemi (sisseehitatud tööaegmonitor ei töötanud). Ta uuris mõnda aega ja pöördus minu jaoks süsteemihaldurite poole.

See oli tore, kuid agent ütles mulle, et saadaksin juhtumi üksikasjad e-postiga olukorra jälgimiseks. Ma ei saanud kunagi e-kirja ja juhtumit ei ilmunud minu HostGatori kliendiportaali.

Pärast järjekordset vestlust öeldi mulle, et piletit ei logita minu konto alla, kuna see on laiendatud, mis ei olnud eriti mõttekas. Seda ikka pole.

Lõpuks, umbes neli päeva hiljem, sain meili, milles öeldakse, et süsteemiadministraatorid on probleemist teadlikud, kuid ei saa mulle ETA-d selle lahendamise kohta anda.

Viimane kohtumine HostGatori vestluse toega oli cPaneli teema muutmine. Vaadake, HostGator Cloudil on kohandatud cPaneli teema, mis on väga ilus ja funktsionaalne, kuid see ei võimalda teil üle minna cPaneli klassikutele nagu Paper Lantern või x3. Minu vestluse taotlus rippus üle 15 minuti. Vähemalt agent, kes lõpuks minu probleemiga tegeles, oli viisakas ja kiire.

Minu eesmärk on esitada siiralt ja erapooletult iga minu poolt uuritud masina kohta ning öelda, et HostGatori klienditeenindus on parimal juhul ebaõige.

Seda öeldes oli mul hea meel näha, et teadmistebaas on palju paranenud. Ressursside kvaliteet ja kvantiteet on pärast viimast korda (2017. aasta suvi) kontrollimist märkimisväärselt kasvanud.

Nüüd on see väga auväärne eneseabikeskus.

"HostGatori tugimeeskond on palju stressi all ja ooteajad võivad olla suured, kuid eneseabikeskus on suurepärane."

HostGatori plussid

HostGator on sõbralik hostimisettevõte, millel on palju eeliseid ja kvaliteetseid teenuseid. Selle pilveplatvorm on suurepärane näide.

1. Paindlik hostimine

Pilve seadistamine on pisut kallim kui jagatud HostGatori veebimajutuse pakkumine, kuid saate selle, mille eest maksate.

Kaasaegsed serverid on omavahel ühendatud, mis võimaldab ressursside kiiret eraldamist ja suurt koondamist.

Vajadusel on võimalik hankida lisaressursse. Nuppu klõpsamise ja põhiliuguri abil saate oma saidi CPU-d ja RAM-i üles tõsta, ilma et peaksite suuremale plaanile üle minema. Samamoodi, kui lisajõudu enam ei vajata, saate selle eemaldada.

Rohkem RAMi? Lihtne.

Ressursside lisamine ja eemaldamine on lihtsaks tehtud!

Selline paindlikkus sobib suurepäraselt saitidele, mille liiklus on aeg-ajalt või hooajaliselt kasvanud. Reisibürood, ürituste korraldajad, konverentsikeskused ja agressiivseid turunduskampaaniaid korraldavad poodlehed leiavad võimaluse saidi ressursse hallata üsna mugavalt, lisades vajaliku Umpf! kui vaja, ja vaikeväärtuste juurde naasmine, kui külastajate arv taas langeb.

Eelarvesõbralik, probleemivaba ja mõjuvõimu pakkuv funktsioon on see vinge funktsioon.

2. Hea statistika otse karbist

Teie saidi ressursside haldamise õigus on mõttekas ainult siis, kui teate tegelikult, mida see tarbib. See on kaetud HostGatori veebimajutusportaaliga.

Seal näete, kui palju töötlemisvõimsust ja mälu teie leheküljed igal hetkel kasutavad. Need otse serverist pärinevad statistilised andmed on väga juurdepääsetavad ja hõlpsasti loetavad.

Igal hetkel saate kontrollida RAM-i kasutamist, töötavaid protsesse ja protsessori koormust. Kõik need annavad täieliku pildi teie veebisaidi taustal toimuvast ja aitavad tuvastada võimalikke probleeme pärast värskenduste ja uute pistikprogrammide installimist.

3. Intuitiivne liides

HostGatori sisselogimispiirkond on nii intuitiivne kui kunagi varem. Arved, plaani üksikasjad, domeeninime haldamine ja tugi on kogu aeg vaid hiireklõpsu kaugusel.

Kõik on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Yay, gators!

Kasulik ja segane kliendiportaal ei ohverda funktsionaalsust disaini nimel.

Käed alla, see on üks saastamatumaid ja hõlpsamini kasutatavaid kliendiportaale Ma olen näinud. See on teravas kontrastis näiteks A2 Hostingiga, mille juhtpaneel on väga funktsionaalne ja hästi disainitud, kuid sisselogimisel tervitatav teave võib olla tohutu.

Saidihaldus toimub kõikjaloleva cPaneli kaudu. See on kohandatud vastama HostGatori värviskeemile ja tundub üsna kena. Stiili tõttu ei saa te cPaneli teemat muuta, kuid paigutus võimaldab piisavat kohandamist.

Nagu ka kliendi piirkond, kuvab HostGator cPanel silmapaistvalt kasutusstatistikat.

4. Suurepärane võrguinfrastruktuur

HostGator sobib ideaalselt USA-s asuvatele veebisaitidele.

Tema kaks andmekeskust asuvad Provos, Utahis ja Houstonis, Texases, kus on ettevõtte peakorter. See oli varem Floridas, mis võib olla ka märk sellest, kust see bränd inspiratsiooni ammutas.

Kõik kaasaegsed andmekeskused on varustatud mitmete turvakihtide, koondatud elektrigeneraatorite, täiustatud jahutussüsteemide, tugeva füüsilise turvalisusega ja HostGatori oma pole erand.

Neid teeb eriti muljetavaldavaks asjaolu, et Arista Networks, Juniper, Arbor, Brocade ja Cisco mängisid keskset rolli nende kujundamisel ja sisustamisel. Need on võrgunduses suurimad nimed – turvalisus, füüsiline infrastruktuur – ning tagavad stabiilse, kiire ja tulevikukindla võrgu.

5. Tugevad teenindajad

Üllataval kombel ei mainita seda paljudes HostGatori arvustustes, kuid ettevõtte pilv tugineb tõsisele arvuti võimsusele.

Kõik serverid on varustatud SSD-dega ja töötavad 32-tuumalise AMD Opteron ™ protsessoriga 6376 või Intel (R) Xeon (R) CPU E5-2630 v3. Neil on ka 4 RAID 1-d üle.

Tehniline mumbo-jumbo ilmselt ei tähenda palju, kuid piisab selle ütlemiseks need on mõned võimsad masinad.

Kiire pilk erinevatele hostimisplaanidele (allpool) näitab, kui palju jõudu võite igalt tootelt oodata. Kuigi teavet ei kuvata võimalikult detailselt, on see seal olemas.

6. Sissejuhatavate hindade ahvatlemine

Tavalises veebimajutuse moodis, ettevõte meelitab uusi kliente väga madalate tasudega. HostGatori hind tõuseb pärast esialgse perioodi lõppu.

Kolmeks aastaks pühendunud saidil saate jagatud HostGatori veebimajutusplatvormil kasutada saiti, mis töötab vaid 2,75 dollarit kuus. Hatchling Pilv maksab sama perioodi eest 4,95 dollarit, lisad puuduvad.

HostGatoril on ühe veebisaidi jaoks madal starditasu.

Kena hind veebisaidi eest!

Praktiliselt igas hostingu ülevaates pean selgitama, et hostiettevõtted peavad tavaliselt reklaamima väga madalaid hindu, et panna inimesi oma plaanidel klõpsama. HostGator paneb vähemalt iga suupärase pakkumise kõrvale tärni, et näidata, et tehinguga on veel tegemist.

Pidage meeles, et tegelikult on algne allahindlus automaatselt rakendatav HostGatori kupong, nii et isegi kui leiate mujalt veebis palju pakkumisi, oleks allahindlus tõenäoliselt sama.

7. WordPressi optimeerimine ja vahemällu salvestamine

Kõik pilveplaanid on kaasas Mojo Marketplace, Google Analytics ja mitmed muud eelised. Kõige tähelepanuväärsem on lakkide serveri vahemälu, mis on eelinstalleeritud (õiglaste testitulemuste saamiseks pidi selle käsitsi keelama) ja tagab väga hea kiiruse.

Mojo Marketplace võib teie WordPressi saidile lisada palju väärtust, samas kui serveripoolne vahemälu on alati tore asi, eriti sisuhaldussüsteemide kasutamisel.

Minu lemmik WordPressi perk on asjaolu, et Google Analytics on kasutamiseks valmis kuna selle seadistamine võib olla takistuseks kogenematutele kasutajatele.

Hallatud WordPressi lahendus on testimiseks osana tulevastest HostGatori arvustuste seeriatest, siin Hosting tribunalis.

8. Freebies

HostGator premeerib uusi kliente korraliku turunduseelarvega. Google AdWordsi 100-dollarine väärtus võib olla teie oma, kui olete kulutanud AdWordsis tegeliku 25-dollarise summa.

See ei pruugi tunduda kuigi palju, kuid kui olete oma saidi üles seadnud ja käima saanud, võivad need reklaamikrediidid aidata nähtavust suurel ajal aidata. Strateegilisel kasutamisel koos heade SEO-tavadega võivad need aidata teil saada korralikku säritust.

Ka, kõik pilveplaanid saavad tasuta Let’s Encrypt SSL-i, samal ajal kui ka Business Cloud on varustatud spetsiaalse IP-aadressiga.

Lisaks on ettevõttel 45-päevane raha tagasi garantii, mis on pikem kui 30-päevane tööstusstandard.

HostGatori miinused

HostGator pole kaugeltki täiuslik. Puudutasin mõnda valdkonda, mis eraldavad HostGatorit parimatest veebisaidi hostimise pakkujatest. Neist peamine on loid tugimeeskond, kuid HostGatori kohta on veel mitmeid kaebusi, mida tuleb mainida.

1. Eksitav turunduskeel

Parandage mind, kui ma eksin, kuid olen jõudnud veendumusele, et keeruline turunduskeel on EIGi katusel kõigile hostidele endeemiline.

HostGator Cloud piltide hostimise puhul on kõige silmatorkavam valesuunamine plaani esitluses.

Plaani üksikasjad reklaamivad ressursse kohe, näiteks 2 protsessori südamikku ja 2 GB muutmälu. Ilma täiendava uurimiseta võite järeldada, et neid kahte protsessori südamikku ja ligipääsetava mälu keegleid saaksite kasutada nagu soovite. See oleks tõepoolest väga loogiline järeldus; justkui oleks teave seal, et paneksite selle täpselt järele mõtlema.

Varjatud teabe lugemisel selgub tegelik pakkumine, isegi kui sõnastus on ebamäärane ja ebaselge.

Klassikalise turunduse näide, kõik pole nii toretsev, kui alguses tundub.

Ma võin teile garanteerida, et mitte kõik ei kontrolli kõike põhjalikult ja hoolitsevad vajaduse korral peremehe üksikasjaliku ja erapooletu ülevaate üle. Lisaks tundub selle teabe vormistamine piisavalt silmapaistmatu, et seda nimiväärtuses arvestada.

Plaani üksikasju laiendades näete siiski täpsustust, et need pole mõeldud, vaid jagatud ressursid. Teisisõnu, need on serveri spetsifikatsioonid, mitte aga tehnilised andmed.

Ma kontrollisin HostGatori müügimeeskonnaga, et kinnitada selle sõnastust võimalikult ebamäärasena, kuid pärast müügiesindaja küsimist kaks korda kinnitas reklaamitud väärtused serveriressursse, millele teie Pilve sait pääseb. Koos teadmata arvu teiste saitidega.

Mõnesaja veebisaidiga serveris ei tundu need numbrid nii muljetavaldavad?

Ma arvan, et see on sellise räpase sõnastuse mõte. See on jultunud turundustrikk, mis on teravas kontrastis sarnastega A2 Hostingile ja SiteGroundile, kes pakuvad üksikasjalikke loendeid iga kava sihtotstarbelistest ressurssidest.

Ehkki põhiliste serveriressursside tundmine on tore, ei anna see tegelikult isiklikul tasandil väärtuslikku teavet.

HostGator numbrite esitamise viis on kaine. Olin hämmingus, et ükski 2019. aasta HostGatori arvustustest seda ei maininud.

2. Aeglane kliendiportaal

Varem mainisin selles HostGator Cloud pilgu ülevaates, kui vinge on kliendiportaal. See on saastamata ja väga lihtne kasutada, kuid sellel on üks oluline puudus: see on aeglane.

Vahekaartide vahel vahetamine võtab sekundit ja sama vahekaardi all suvandite sirvimine on palju aeglasem kui peaks.

Vaevalt, et aeglus on diilimurdja, on see tüütu.

3. Aeglane konto seadistamine

Ostsin selle erapooletu hostimisülevaate jaoks vajaliku paketi kiireima võimaliku makseviisiga, nimelt krediitkaardiga. Makse arveldati kohe, kuid siis pidin ootama rohkem kui 40 minutit, kuni minu teenus kättesaadavaks sai.

HostGator peab täiustama plaani pakkumist.

See võttis natuke aega.

Jälle, see pole küll tehinguründaja, kuid paneb mõtlema, miks automaatne protsess nii kaua aega võtaks. Lõppude lõpuks on HostGatori veebisaidi järgi minu ostetud plaan kõige populaarsem.

Kas soovitame HostGatorit??

HostGator Cloudi hostimine on kindel valik.

See on väga korralik variant keskmise liiklusega USA-s asuvate saitide jaoks.

Tugi võiks olla parem, kuid pilveinfrastruktuur on väga tugev ning tagab suurepärase kiiruse ja tööaja. Mul on huvitav näha, kuidas tavaline jagatud hostimine toimib, aga ka ettevõtte hallatav WordPress-lahendus. Võimalik, et meil on juba varsti HostGatori arvustuste sari.

Koormusel töötavad HostGatori serverid kuni punktini hästi. Kui saidi sirvimist alustab üle 30 samaaegse kasutaja, hüppab üldine reageerimisaeg. 30 kasutajat on jällegi auväärne arv. Kui teie saiti on regulaarselt nii palju, peaksite kaaluma ühistest lahendustest eemaldumist.

HostGator on vaatamata EIG omandamisele endiselt üks paremaid veebisaidi hostimise ettevõtteid. Kaasaegne, usaldusväärne serveri- ja võrguinfrastruktuur tagab tõrgeteta toimimise, samas kui ulatuslik eneseabikeskus võib olla suurepärane koht, kus õppida palju veebimajutuse kohta üldiselt.

Ootan teie muljeid ja ka põhjalikku, korralikku HostGatori jagatud hostingu ülevaadet, et näha just seda, kuidas see ettevõtte põhitoodet mõjutab.

KKK

K: Kas HostGator on hea?K: Kas HostGator on parem kui GoDaddy?K: Kui palju maksab HostGator??K: Mida ma saan teha HostGatoris??K: Kas HostGator on WordPressi parim hostiteenuse pakkuja?
V: Jah, HostGator on väga hea, eriti selle pilveplatvorm. Kavatsen veel täielikult testida ettevõtte tavalisi jagatud plaane, kuid pilvelahendus on üsna jõuline, kiire ja funktsioonirikas. Andmekeskuse asukohtade tõttu sobib see eriti hästi USA-s asuvatele veebisaitidele. Üks suur eelis on asjaolu, et ettevõte liigub kogu aeg edasi, püüdes oma teenuseid veelgi paremaks muuta.
V: Jah, jah, on küll. Ausalt öeldes võiks GoDaddy olla ebasoodsas olukorras võrreldes enamiku parimate veebimajutusteenuste pakkujatega; see trügib neid ainult suuruse osas. GoDaddy jaoks on kahjuks suurus sageli kvaliteetse teenuse jaoks kahjulik. Kokkuvõtteks võib öelda, et erinevus HostGator Cloud ja GoDaddy jagatud platvormi vahel on nii suur, et ainus sisukas HostGator vs GoDaddy arutelu võib olla selle kohta, kumb on soodsam. Kontrollige allpool.
V: HostGatori tasud vähenevad pikema pühendumisega. Kui maksate 36 kuu eest, saate oma saiti majutada 4,95 dollari eest kuus. Tegelikult, kui valite pilve asemel jagatud platvormi, võiksite saada kokkuleppe napi 2,75 dollari eest kuus. Kui kuud on kokku 36, see tähendab. Muidu suurenevad kuutasud ja ettemakstud 2,75 dollarit maksvad 10,95 dollarit, kui otsustate maksta igakuiselt. Jah see on õige. Umbes neli korda rohkem.
V: Kõik. Sky on piir, kuna HostGator Cloud platvorm on üsna mitmekülgne ja võimas. See paneb teie kätte palju rakendusi, käepärase statistika ja korraliku teadmistebaasi. WordPress, Joomla, pood, paned sellele nime, kontseptualiseerid selle ja realiseerid selle. HostGator Cloud saab sellega hakkama. Kui teie sait piisavalt suureneb, võite otsida VPS-i või spetsiaalset serverit. Loodetavasti, kuid ka aeg, mille jooksul soovite meie HostGator VPS-i üle vaadata, on valmis. Kui ei, siis kirjutage meile, kuidas see teenus on. Palun. Väga palun.
V: HostGatoril on oma WordPressi pilvemajutusplaanid ja need pole nii hullud. Samas pole need ka parimad. Nende hinnad on väga head ja nende teenindus on korralik, kuid kui soovite tõeliselt suurepärast esitust, peaksite otsima mujalt. Kui muud HostGatori ülevaated proovivad teid muul viisil veenda, siis vaadake meie WordPressi üksikasjalikku juhtumianalüüsi ja otsustage ise.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map