FastCometi ülevaade – komeet, mis lendab üles või alla?

FastComet on suhteliselt tundmatu veebisaidi hostimise pakkuja, kuid kui nägin ettevõtte saiti, teadsin, et pean seda hoolikalt kontrollima.


Ainult reaalajas olevad andmed ja täpne mõõtmine võiksid sellele tehnoloogiale orienteeritud geekitale ettevõttele õigust anda Registreerusin, lõin WordPressi põhisaidi ja ühendasin selle robustsete jälgimisriistadega pakkuda võimalikult detailset FastCometi ülevaadet ja vastata küsimusele:

Kas FastComet on hea?

Mis on FastComet?

Kalifornias San Franciscos asuv FastComet pakkus algul hostimist ja süsteemihaldust eranditult äriklientidele.

Neli aastat alates selle loomisest, 2013. aastal, käivitas ettevõte pilve hostimise lahenduse, mis avaneb eraklientidele ja väikeettevõtete omanikele.

FastCometi tehniline nõtkus on ilmne. Kolmel mandril asuva kaheksa andmekeskusega ja äärmiselt detailse veebisaidiga FastComet on tehnoloogia ja taristu kinnisideeks.

Ma pole kunagi näinud, et hostiettevõte edastaks kohe nii palju teavet. SiteGround on lähedal, kuid detailsuse ja teabe tase, mida FastComet jagab, on midagi muud.

Kuid kas see kinnisidee tähendab kvaliteetset teenust?

Vaatame, mida numbrid ütlevad ja milline näeb see 2019. aasta FastCometi ülevaade välja mõne kuu pärast.

"Kujundamine disaineritele ja algajatele"

Uptime:

99,99%

Laadimiskiirus:

1,27 s

Toetus:

Suurepärane tugi, suurepärane teadmistebaas

Kontrollpaneel:

cPanel

ÜLES4

Essentials – FastComet Uptime, Speed ​​ja Support

1. Suurepärane tööaeg – 99,99%

Oma olemuselt tähendab veebisaidi majutamine ühte asja: muutke hostitud sait igal pool juurdepääsetavaks igal pool ja igal ajal.

Uptime määrab, kas teenus on hea või keskpärane.

Sellega seoses paistab silma FastComet. Ehkki ettevõtte veebisait ei anna mingeid lubadusi, on minu WordPressi saidi nauditavus ülimalt muljetavaldav.

Ainus seitsmekuulise jälgimisega registreeritud seisakuid juhtus oktoobris ja see polnud piisavalt pikk, et viia kogu saadavus alla 99,9%. Umbes 15 minutit seisakuid kuue kuu jooksul on täiesti geniaalne.

Keskmine Uptime 2018:

 • August – 100%
 • September – 100%
 • Oktoober – 99,97%
 • November – 100%
 • Detsember – 100%

Keskmine tööaeg 2019:

 • Jaanuar – 99,99%

"FastComet hoiab tööaega väga kõrgel tasemel."

2. Väga hea kiirus

 • Mõistlik reageerimisaeg – 0,57 s (8.)
 • Mõistlik laadimisaeg – 1,27 sekundit (11.)
 • Mõistlik koorem – 1,05 sekundit (8.)

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testimisplatvormilt näitavad kaks testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu sait FastComet asub Londonis, seega testisin seda Ühendkuningriigi asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja serveripoolne vahemälu on keelatud.

Kiirus on vähemalt sama oluline kui tööaeg. Kiirematel veebisaitidel on palju kõrgemad konversioonimäärad, parem SEO ja suurem kliendirahulolu. Teisest küljest karistavad aeglasi lehti nii lõppkasutajad kui ka otsimootorid.

Testisin FastComet kolme erineva tööriistaga, et saada keskmine aeg, mis kulub serveril esimese baiti saatmiseks ja minu WordPressi saidi avalehe täielikuks laadimiseks.

Tulemused olid väga head. Ehkki TTFB on mõnevõrra keskmine, kulus lehe täielikuks laadimiseks vaid DreamHosti jaoks. Oktoobris 2018 tõusid kõik tulemused siiski märkimisväärselt – saidi aeg laadis eelmise kuuga võrreldes peaaegu kahekordseks..

Kiire kiirus on kena, kuid sama oluline on see, kuidas server reageerib külastajatega ujutades. Seetõttu käisin ma Load Impactis ja saatsin 50 virtuaalset kasutajat koormuse all vastust testima.

Kvaliteetne jõudlus koormuse all.

Kiirus ja stabiilsus iseloomustavad FastCometi servereid.

FastComet toimib märkimisväärse stabiilsusega raske koormuse korral.

Esimese paari kuu jooksul oli taustprogramm välkkiire, kuid siis kahekordistus selle reageerimise aeg. Ikka käitlevad FastCometi serverid liiklust hästi, kuid ettevõte langes juba kiireima taustaprogrammi 5 parimate hulgast välja.

Jaanuar 2019 oli seni halvim tulemus, 2,03 sekundit. Võrreldes paljude teiste võõrustajatega on see endiselt väga kiire ja sellest piisab, et FastComet püsiks kenasti esikümnes.

Üldised tulemused, mida FastComet näitas, olid väga stabiilsed ja üsna kiired. Keskmine reageerimisaeg on vaid 0,92 sekundit, kuid ma pean täpsustama, et pärast kahe esimese testimise kuu möödumist see peaaegu kahekordistus. Algselt oli see alla 0,50s.

FastComet varundab oma peaaegu laitmatu tööaja korraliku kiirusega.

Keskmine reageerimisaeg 2018:

 • August – 0.40 s
 • September – 0,43 s
 • Oktoober – 0,65 s
 • November – 0,68 s
 • Detsember – 0,59s

Keskmine reageerimise aeg 2019:

 • Jaanuar – 0,64 s

Täielikult laaditud leht 2018:

 • August – 0,92 s
 • September – 0,79 s
 • Oktoober – 1.51 s
 • November – 1.65s
 • Detsember – 1,57 s

Täielikult laaditud leht 2019:

 • Jaanuar – 1.19 s

Vastus koormusel 2018:

 • August – 0,45 s
 • September – 0.40 s
 • Oktoober – 1.10 s
 • November – 1.10
 • Detsember – 1.23 s

Vastus koormuse all 2019:

 • Jaanuar – 2.03s

"Väga kiire teenus, mis tegeleb liiklustihedusega hõlpsalt."

3. Suurepärane tugi

Olen varem väljendanud arvamust, et väiksemad ettevõtted pakuvad paremat kliendikogemust. Tundub, et FastComet tõestab seda punkti, kuna sellel on suhteliselt väike kliendibaas ja suurepärane tugi.

Kalifornlastel on võimas infrastruktuur, mida hooldavad tõelised hostimise eksperdid. Enda jaoks saate vaadata kõiki tehnilisi ajaveebi postitusi saidil FastComet.com või teadmistebaasi kirjeid.

Selle FastCometi ülevaate jaoks vestlesin mitmel korral toega ja sain paratamatult kiireid, sõbralikke ja kasulikke vastuseid. Nii palju, et ma pole enam kindel, kes on selle kategooria parim teenusepakkuja.

Kuni viimase ajani oli SiteGround vaieldamatu number üks, kuid kui peaksin võrdlema FastComet vs SiteGround tuge, oleksin kõva surve all, et selge võitja välja tuua. Kindlasti on FastCometil staaride tugimeeskond.

Teadmistebaas, mida FastComet hooldab, on väga kenasti üles ehitatud ja sellel on palju kasulikke õpetusi ja juhendeid.

"Üks parimatest, kui mitte kõige parematest tugimeeskondadest hostimise valdkonnas."

FastCometi plussid

Tõtt-öelda võib mitu FastCometi arvustust kirjutada ainult nende funktsioonide kohta, mis vaikimisi sisalduvad ettevõtte jagatud lahenduses. Kuid kuna ma tahan selle konkreetse FastCometi ülevaate enne 2018. aasta lõppu lõpetada, mainin lühidalt ainult FastCometi plaanide kõige muljetavaldavamaid aspekte..

1. Pühendatud kava ressursid

Jagatud hostimise üheks peamiseks puuduseks on ressursside ebaühtlane jaotus. Mõnikord võib halvasti kodeeritud või häkkinud sait serveri võimsust rikkuda, aeglustades kõiki muid seal hostitavaid domeeninimesid.

FastComet lubab iga saidi jaoks väga head konto eraldamist ja sihtotstarbelisi ressursse.

FastComet eraldab igale jagatud kasutajale sihtotstarbelised ressursid.

Teate, mida saate iga FastCometi kavaga.

See on suurepärane uudis mitmel tasandil. Konto täiustatud eraldamine suurendab turvalisust, samal ajal kui spetsiaalsed ressursid tagavad jõudluse ja näitavad ka selgelt, mida saate suurema plaani poole minnes.

2. Suurepärane infrastruktuur

Kaheksa andmekeskust kõlavad muljetavaldavalt, kuna need tegelikult on.

UPDATE: 2019. aasta seisuga on FastComet-l 10 andmekeskust.

Ka FastComet on optimeerinud serverid. Kõikjal asuvad SSD-d ja käputäis kiirusvõimendajaid annavad tähe jõudluse. Agressiivne GZIP-tihendamine, brauseri jaoks optimeeritud sisu, kadudeta andmete tihendamine, asünkroonse ressursi laadimine ja Keep Alive on vaikimisi lubatud kõigis jagatud kontodes.

Ja kui see tehniline segadus kõlab sama piravalt, kui ma kahtlustan, et see võib tekkida, siis ärge muretsege, kuna te ei pea sellest aru saama.

Piisab, kui FastCometi töötajad teavad, kuidas neid tehnoloogiaid konfigureerida nii, et kõik ettevõtte juures hostitavad saidid toimiksid optimaalsel tasemel.

3. Regulaarsed varukoopiad

Varundamine ja digitaalsed andmed peaksid käima käsikäes. Alati.

Eriti kui kõnealuseid andmeid kuvatakse Internetis, et maailm neid näeks ja saaks kasutada.

FastComet loob automaatsed varukoopiad, millele on cPaneli kaudu hõlpsasti juurde pääseda. Ettevõtte kahes plaanis säilitatakse viimase seitsme päeva koopiad, samas kui viimase 30 päeva suurim plaan.

4. Tasuta domeeni ülekanne

FastCometil oli kogu elu tasuta domeenide registreerimine, kuid kahjuks see funktsioon katkestati.

Sellegipoolest pakub ettevõte kindlat asendajat – täiesti tasuta sissetuleva domeeni ülekandmist. Domeenide ülekandmine lisab olemasolevale registreerimisele vaikimisi täiendava aasta.

Teisisõnu, oma domeeni üle viimine FastCometile annaks teile tasuta registreerimise aasta.

Lisaks pakub FastComet äärmiselt ahvatlevaid pikendamistasusid, kuna ettevõte nõuab oma klientidelt ainult registritasu.

5. Väga tugev turvalisus

FastComet muudab turvalisuse oma teenuste lahutamatuks osaks.

Konto täiustatud eraldamine CageFS-i ja Cloud Linuxi kaudu tagab, et nakatunud sait ei levita pahavara üle kogu serveri.

Ettevõtte veebirakenduste tulemüür (WAF) on optimeeritud populaarseimatele sisuhaldussüsteemidele nagu Magento, WordPress ja Joomla. See blokeerib 99% kõigist katsetest saada loata juurdepääsu hostitud saitidele.

Turvalisus on FastCometi peamine prioriteet.

BitNinja lisab veel ühe kaitsekihi, peatades skriptide süstimise, DDoS ja XSS rünnakud.

Kui kõik asjad lähevad lõunasse, on FastCometi reaalajas jälgimis- ja turbemeeskond valmis ööpäevaringselt. Need võivad mõne minuti jooksul sisaldada häkkimist, skannida ja puhastada kannatanud kasutajakontot.

6. Täpsemad tööriistad arendajatele

FastComet on kindlasti kasutajasõbralik, kuid seda ei saavutata kogenumate kasutajate arvelt.

Vastupidi, kellel on teadmisi ja soovi, saab kasutada mitmesuguseid arendaja tööriistu. WP-CLI, bash, Drush, Laravel, Genesis ja Symphony on vaid mõned paljudest moodulitest ja vahenditest, mis kõigis jagatud plaanides saadaval.

GIT on ka eelinstalleeritud.

7. Mitme andmekeskuse asukoht

Teoreetiliselt on teie saidi lähemal sellele, kus suurem osa liiklust tuleneb, parem üldine toimivus. Testisin seda teooriat oma erapooletu FastCometi veebimajutuse ülevaate koostamise ajal, saades kiiruse mõõdikuid Atlandi ookeani tagant ja nägin aeglasemaid reageerimisaegu.

FastCometil on kaks serverit Aasias ning kolm serverit Euroopas ja USA-s.

8. Paljud Freebies

Kõik FastCometi jagatud plaanid sisaldavad tasuta SSL-i, SEO-komplekti, tasuta vestlusklienti ja 75-dollarist reklaamiraha.

Isegi kui te ei hinda FastCometi voucherit teie sooduspakkumiste saidilt kena tehingu eest, pole selles mingit kahtlust.

9. 45-päevane raha tagasi garantii

Enamik hostinguettevõtteid pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Nagu HostGator, pikendab ka FastComet seda 45 päevani, mis on suurepärane. Kuu aega ei piisa veebi korralikult testimiseks.

45 päeva annab rohkem ruumi katsetamiseks ja sondeerimiseks.

10. Vaba ränne

FastComet aitab teil olemasoleva saidi nende serveritesse kopeerida. Väikseim plaan lubab ainult ühte rännet, ülejäänud kaks kuni kolme ala.

Küsisin nende piirangute kohta tehnilist tuge ja öeldi, et need on mõistlikkuse piires vaieldavad.

Pole paha.

11. Lihtne hinnakujundus

FastComet kasutab laadimisel üsna uuenduslikku lähenemist.

Esmased tasud on tunduvalt madalamad kui need, kes teid ootavad, kui pikendamise aeg on lähedal. See on tavaline osa ja see on väga selgelt välja toodud.

Reklaamitud esialgsed tasud on siiski kindlad – need ei muutu vastavalt esialgse perioodi pikkusele.

See lihtsustab asju märkimisväärselt, kuna võite saada ühe hinnaga kuu või paar aastat väga taskukohast majutust.

Sellise lihtsuse nägemine on värskendav.

Miinused FastComet

FastComet on kujunemas üheks parimaks võõrustajaks, kelle ma siin hostimiskohtu juures üle vaatasin, kuid see pole veatu. Ühe puhul on FastComet WordPressi hostimine täpselt sama, mis tavaline jagatud pakkumine. Kuid see pole peamine teema.

1. Eksitav turundus

Näib, et FastComet ja InMotion turundusmeeskonnad on läinud samasse kooli. Mõlemad ettevõtted pakuvad vahendit nende ja konkurentide otseseks võrdlemiseks.

Eksitav enesereklaam halvimal juhul.

Neid kiirusi ei kontrollita.

Enamik inimesi, kes loevad hostingu ülevaateid, FastComet või muud, kontrollivad harva rohkem kui kolme ettevõtet, seetõttu on neil raske objektiivselt hinnata, kas FastComet.com-ist leitud võrdlus on tõene.

Las ma aitan teid seal: see pole nii.

Nagu näete meie juhtumianalüüsis, on silmapaistvalt esile toodud kiiruseelis tõest kaugel.

Veebisaidil FastComet.com näete otseseid võrdlusi nagu FastComet vs GoDaddy, FastComet vs HostGator jne, kuid need üksikasjalikud mõõtmised sisaldavad sageli ekslikku teavet.

UPDATE: FastComet käivitas oma veebisaidi uhiuue iteratsiooni 2019. aasta suvel. Otsene võrdlus on nüüd palju täpsem. Kui see saab regulaarseid värskendusi, jääb FastComet minu arvustuses ühe kavalusega.

2. Piiratud kettaruum

Kõigi FastCometi plaanide kettaruum on piiratud. Üldiselt on piirid mõistlikud, kuid kas need on kõik samad.

15 GB väikseima plaani jaoks on enam kui piisav, kuna sellel võib nagunii olla üks sait. Kolmest pakkumisest suurima 35 GB suurust piiri võivad mitmete veebisaitide kasutajad siiski tunda.

Kas soovitame FastComet??

Jah!

FastComet on suhteliselt väike ettevõte, kes on teinud suuri investeeringuid massiivsesse, kaasaegsesse infrastruktuuri ja see on kõnekas.

Laitmatu tööaeg, väga hea kiirus, suurepärane tugi ja tohutu arv tehnoloogiaid, mis on saadaval nii algajatele kui ka kogenud veebimeistritele, muudavad FastCometi väga tugevaks hostiks.

Hinnakujundus on õiglane ja lihtne, samas kui vastutasuks pakutav väärtus on lihtsalt uimastatav. Veelgi enam, ettevõte pakub kõiki hostimistooteid, et ettevõtted saaksid seal hõlpsalt kasvada. Esmapilgul näib FastComet VPS ja spetsiaalsed lahendused paljulubavad.

See on kindlasti üks parimatest veebisaidi hostimisega tegelevatest ettevõtetest, mida olen kontrollinud, kuid kui te ei nõustu minu FastCometi ülevaatega, siis tilkutage allpool rida või kontrollige teisi hostasid, kelle oleme siin üle vaadanud, hostimise tribunalis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector