A2 majutuse ülevaade – väike ja nunnu ettevõte

A2 Hosting köitis mind juba tükk aega tagasi. Selle kohalolek minu pidevas parima veebimajutusettevõtte otsingus on ainult loogiline. A2 näib olevat üks nendest geekidest, sõbralikest hostidest, kes hindavad kõrget jõudlust ja töökindlust.


Kuid kas see on tõesti nii hea??

A2 kasutajate arvustused näitavad, et see on nii, kuid ma pidin lihtsalt ettevõtte Swifti jagatud hostimiskava pideva reaalajas jälgimise külge haarama ja järelduste tegemiseks kontrollima WordPressi vaikeinstalli tööaega ja kiirust; nad järgivad seda andmepõhist A2-hostingu ülevaadet.

Samuti leidsin põhjusi tehnilise toe meeskonna häirimiseks, lugesin teenusetingimusi ja kontrollisin selle rohelise hostingu pakkuja hinnastruktuuri varjatud tasude ja müügi korral.

Tulemust näete järgnevatel ridadel.

Mis on A2 hostimine??

A2 Hosting on ülemaailmne veebimajutusteenuste pakkuja. Ann Arboris asuv (kas märkasite seal kahte A-d?) On A2 keskkonnasõbralik ettevõte, millel on neli andmekeskust ja väga avatud, sõbralik suhtumine.

Hoolimata sellest, et see on umbes 2001. aastast pärit, pole see sõltumatu veebisaidi tööstuses kõige populaarsem nimi, kuid see pole ka puudus.

Tõtt-öelda on mul palju kalduvus anda tagasi suhteliselt väike ja paljutõotav ettevõte kui hiiglaslik ettevõte. Olen näinud rohkem kui õiglast osa suurtest ettevõtetest, kes ei suuda oma massiliste kliendibaasidega korralikult hakkama saada.

Veelgi enam, mõned suured tegijad kipuvad keskenduma toretsevale turundusele ja mitte asjadele, mis tõeliselt olulised on, nimelt infrastruktuurile ja kindlale hostimiskeskkonnale.

Ehkki puudub näiteks HostGatorand GoDaddy ülemaailmne tunnustus ja tugev turundus, lubab A2 Hosting väga kohmakal ja geenilikul moel ülevat tuge ja laitmatut infrastruktuuri.

Ja sa tead mida?

Numbrid ütlevad, et A2 tarnib.

Vaata järgi.

"Kiire ja funktsioonirikas hostimine"

Uptime

100%

Toetus

10/10

Laadimiskiirus

1,15 sekundit

Funktsioonid

9/10

ÜLDINE3.6

Essentials – A2 Hosting Uptime, Speed ​​ja Support

A2 kellad toimuvad korralikel aegadel ja pakuvad head tuge kasvavale kliendibaasile.

1. Suurepärane tööaeg – 99,99%

Uptime on mängu nimi. Veebisaidi üles seadmine ja käitamine on see, mille eest hostingu pakkujad maksavad.

A2 teeb head märkimisväärset tööd kogu aasta stabiilsuse tagamisel.

Siiani on minu põhiline ettevõtte WordPress-sait olnud võrgus 99,9% ajast, mis on täpselt see, mida A2 lubab.

Kui ma ütlen lubadusi, garanteerib hostingu pakkuja sellise usaldusväärsuse ja hüvitab, kui see ei õnnestu. A2 krediteerib iga seisaku tunni eest 5% kuutasust, mis on üsna mõistlik poliitika.

Kõigil neljal andmekeskusel on suurepärane turvalisus, ülev võrguühendus ja mitmed toitemehhanismid, mis tagavad sujuva töö.

Keskmine Uptime 2018:

 • August – 100%
 • September 99,98%
 • Oktoober – 100%
 • November – 100%
 • Detsember – 100%

Keskmine tööaeg 2019:

 • Jaanuar – 100%

"A2 peab lubadust 99,9% kasutada ja isegi ületab selle."

2. vinge kiirus

 • Reaktsiooniaeg – 0.54s (7.)
 • Täiskoormaga aeg – 1.15 (7.)
 • Mõistlik koormus – 0,76 s (7.)

Märkus. Kui viite minu domeenil läbi kiiruskatseid, võivad tulemused pisut kõikuda. Isegi samalt testimisplatvormilt näitavad kaks järjestikust testi tavaliselt pisut erinevaid tulemusi. Minu A2 sait asub Michiganis, seega testisin seda USA asukohtadest. Kõik pistikprogrammid ja vahemällu salvestamine olid keelatud.

Veebisaidi laadimiskiirus muudab või rikub veebis olemise. See võib tunduda liialdatud, kuid vastab tõele, kuna nii otsimootorid kui ka kasutajad karistavad aeglaseid veebilehti.

Ausalt öeldes väärib halva toimivuse tõttu külastajate kaotamine ja paremusjärjestus, kuna optimeerimist on palju ja palju kiireid veebimajutajaid; halva kogemuse pakkumine on vabandamatu.

A2-hostimine lubab märkimisväärset kiirust ja just seda saate. Ma registreerusin ainult ettevõtte keskmise plaani jaoks ja mu väike WordPressi sait ei naudi kiirendi Turbo eeliseid.

Samamoodi on võrdlusalused, mille ma kogusin kolmest erinevast allikast (siin kuvatavad keskmised väärtused), väga auväärsed. Ja kuigi TTFB (aeg esimese baitini) asetab A2 7. positsioonile, on saidi täielikuks laadimiseks kuluv aeg, veidi üle sekundi. Need on kindlad numbrid, ehkki mitte kõige paremad, mida ma oma hostingu tribunali arvustuste ettevalmistamisel näinud olen.

2018. aasta viimase paari kuu jooksul ja 2019. aasta alguses on A2 kiiruse osas järjekindlalt 7. kohal.

Jällegi on suurimal jagatud kaval kiirvõimendus, mis salvestab lehe kogu HTML-i sisu ja laadib selle ühe silmapilguga alla. Täiendavad näpunäited, nagu Memcached ja OPcache, lühendavad vastavalt MySQL ja PHP reageerimisaegu, muutes Turbo plaani välkkiireks hostimisvõimaluseks, tõepoolest.

A2 kruvi avaldab stabiilsust ja kiirust.

Usaldusväärne ja lahtine reageerimine koormusest sõltumata.

Isegi ilma kõigi nende optimeerimisteta jõudis A2 sever koormuse all tõesti hästi. Saatsin 50 virtuaalset kasutajat, kes lõid üle 250 samaaegse ühenduse. Jagatud keskkonna jaoks on see palju, kuid kõik päringud esitati tähelepanuväärse järjepidevuse ja kiirusega.

Üldiselt pean ütlema, et A2 Hostingil on väga hästi konfigureeritud hostimiskeskkond, mis sobib saitidele, kus on palju külastajaid.

Keskmine reageerimisaeg 2018:

 • August – 0,47 s
 • September – 0,39 s
 • Oktoober – 1.02 s
 • November – 0.50s
 • Detsember – 0,36 s

Keskmine reageerimise aeg 2019:

 • Jaanuar – 0.40 s

Täielikult laaditud leht 2018:

 • August – 1.07 s
 • September – 1.04s
 • Oktoober – 1.38 s
 • November – 1.18 s
 • Detsember – 1.01 s

Täielikult laaditud leht 2019:

 • Jaanuar – 1.21 s

Vastus koormusel 2018:

 • August – 0,66 s
 • September – 0,56 s
 • Oktoober – 1.47 s
 • November – 0,60 s
 • Detsember – 0,67 s

Vastus koormuse all 2019:

 • Jaanuar – 0,61 s

"A2-hostimine on mõistliku kiirusega ja suudab hakkama saada märkimisväärse hulga külastajatega."

3. Tähtede tugi

Kas mäletate, kuidas ma ütlesin teile, et konkurentidest mõnevõrra väiksem olemine võib olla hea asi?

A2 Hosting tõestab seda punkti tabavalt.

Ettevõte on selle loomisest saadik kasvanud, kuid kasv on püsiv ega ole sunnitud. Seetõttu käitleb majutusteenuse pakkuja suurenevat klientide arvu piisavalt, kahjustamata selle teenuseid ja terviklikkust.

Kõik minu suhtlused tugimeeskonnaga – enamasti vestluse kaudu, nagu võis arvata – olid kiire, informatiivne ja meeldiv. Kõige kauem ootasin vestluse valimist umbes 2 minutit ja see juhtus varavalges laupäeva hommikul. Kõigile teistele vestlustaotlustele vastati mõne sekundi jooksul ning esindajad olid väga abivalmid ja sõbralikud.

See kõik on hea ja igav, kuid tõde on see, et kui teil on aega ja tahtmist õppida, ei pruugi te isegi vajada A2 tugimeeskonda.

A2 majutamise teadmistebaas on imeline kogu kasulikke artikleid ja õpetusi ning seda täiendatakse ja täiendatakse pidevalt.

Viimaseks on regulaarsed ajaveebikanded, mis sisaldavad uute veebimeistrite jaoks väga kasulikku teavet.

"Stellaari tugi, mida toetavad võrdselt muljetavaldavad teadmistebaas ja käepärased ajaveebikanded."

A2 majutamise plussid

Tunnistan, et A2 on väga sümpaatne hostingu pakkuja. Kui teile meeldivad abivalmid geekad, kes teavad, kuidas usaldusväärseid hostimisteenuseid luua, ja kes tegelevad keskkonnaga, see tähendab. Kuid selleks, et mitte kõlada nagu armastusega löödud teismeline tüdruk, on siin A2 Hostingu peamised eelised.

1. Tasuta varukoopiad saidiväliselt

Hankige endale kohv ja küsige kõigilt, kes tegelevad digitaalsete andmetega, kõige varundamise tähtsusest; kohv aitab teil läbi käia vältimatul hulgal argumente, mis sellele järgnevad.

Varukoopiad on päästjad ja mõned hostingu pakkujad võtavad teenuse eest tasu, kuid mitte A2 hosting. Ettevõte teeb tasuta automaatne varundamine.

Tasuta ja tasulised varulahendused on fantastiline asi.

Varundage mind, kas läheb?

Nüüd pole tasuta automaatsed varukoopiad A2 hostimise jaoks ainulaadsed, kuid see host viib faili taastamise sammu edasi. Lihtsa pistikprogrammi abil saate automatiseerida kohalike varukoopiate loomise protsessi. st teie veebisaidi ja selle andmebaaside koopiad teie arvutisse.

See on vinge ja väga vajalik funktsioon, mida ma tõesti loodan näha kõigis veebimajutusteenuste pakkujates. Mida rohkem varukoopiaid on, seda turvalisem on teie teave. Teil ei saa olla liiga palju varukoopiaid ja saidivälise taastamispunkti olemasolu on teie saidi pikaealisuse jaoks vapustav kindlustus.

Tõsi, see funktsioon on tasuline lisandmoodul, kuid kui teie sait hakkab kasvama, hindate selle kasulikkust.

Ja kui te ei soovi oma eelarvet koormata, siis kaetakse automaatne varundamine.

2. Raha tagasi garantii … ükskõik millal!

A2 Hosting kasutab standardset 30-päevast raha tagasi garantii, mis lubab täieliku tagasimakse, kui tühistate oma teenuste kasutamise esimesel kuul. Kui soovite aga pikaajalise plaani enne selle kehtivusaja lõppu tühistada on teil ülejäänud hostimisperioodi jooksul õigus saada proportsionaalset tagasimakset.

See on parimate veebimajutusteenuste pakkujate seas midagi ainulaadset. Enamikul juhtudest ei ole teil pärast raha tagasi garantii perioodi lõppemist õigust teenustasude ennetähtaegse lõpetamise eest mingitele tagasimaksetele..

A2 on oma tegevuses väga läbipaistev ja avatud ning osutab tasusid ainult osutatud teenuste eest.

3. Suurepärane riistvara

A2 Hosting on üks neist ettevõtetest, kes püüdleb jätkusuutliku kasvu poole turgutamisega.

Võimalikud kliendid saavad plaani üksikasju kontrollides saada tõeliselt hea idee, millega nad satuvad. Kõik on lühidalt välja toodud, sest kiiret ja usaldusväärset A2-plaane pakkuv tehnoloogia võib selle omanikud uhkeks teha.

Kõik A2 serverid on varustatud SSD-dega, mis on mitu korda kiiremad kui kõvakettadraivid. Mitte vähem kui 12-tuumalise keskseadmega ja rohkelt 64 GB muutmälu, isegi ettevõtte väikseimad serverid pakivad punši.

Lisage sellele suurepärasele võrgu läbilaskevõimele igas A2 andmekeskuses ning tähelepanuväärset tööaega ja head kiirust on lihtne seletada.

4. Kaasaegne tehnoloogia

A2 taristu on võimas ja täiesti ajakohane.

HTTP / 2 ei pruugi teie jaoks palju tähendada, kuid teie saiti sirvijatele tähendaks see saidi paremat toimimist kõigil platvormidel.

Mainisin, et A2 Hosting näeb välja nagu kentsakas ettevõte ja võite seda näha WordPressi, Pythoni ja Ruby käsuridade olemasolul. Kõigil jagatud hostimise kontodel on juurdepääs tavalisele Linuxi MySQL andmebaasile, aga ka Postgre SQL-ile.

A2 annab tegeliku väärtuse.

A2 Hosting pakub väga huvitavat segu väärtuslikest teenustest.

Hea uudis arendajatele pole kaugeltki möödas, näiteks Git, CVS, Subversion & Saadaval on ka elavhõbe.

5. Tasuta SSL

Kui varem olid SSL-sertifikaadid reserveeritud poodisaitidele, siis juba mõne aasta jooksul seab Google kõik krüptitud ühendusega veebilehed kõrgemale kui ilma. Otsingumootori hiiglane peab krüptimist piisavalt oluliseks, et kuvada hoiatusi alati, kui sirvite krüptimata saiti.

Algatus Let’s Encrypt on selle Google’i käigu otsene tulemus. Paljud organisatsioonid, sealhulgas mitmed parima kvaliteediga veebimajutajad, toetasid seda kiiresti ja võtsid selle omaks. A2 on üks neist ja varustab kõiki oma ühiseid plaane tasuta SSL-iga.

Mis kõige parem – SSL on kasutamiseks kohe valmis. Selle paigaldamise või uuendamise pärast pole vaja muretseda.

6. Tasuta HackScan ja tõhustatud turvalisus

Tõenäoliselt oleksin pidanud tegema jaotise TASUTA VABASTUS ja sellega rullida.

Ja jälle oleks sellest saanud tohutu tekstimüür, kuna A2-l on palju funktsioone, mis kuuluvad sellesse kategooriasse.

HackScan on osa vastupidavast kaitsesüsteemist, mis kaitseb kõiki A2-ga hostitavaid saite. See hoiab ära pahatahtlike rikkumiste levimise ja rünnatud saidi nakatamise.

Enne kui häkkerid jõuavad tegelikule saidile, peaksid nad sirvima tõsiseid julma jõu kaitsemeetmeid, kahekordset veebimajutuse tulemüüri ja karastatud serveri kaitsemehhanisme..

WordPressi, Drupali ja Joomla kasutajad võivad olla kindlad, et nende vastavad CMS-id on kogu aeg ajakohased, kuna A2-l on Patchmani turbe tööriist uute versioonide automaatseks installimiseks paigas. Samuti suudab see tuvastada ja karantiini panna kannatanud faile ja lehti.

Ümardamiseks on A2 Hostingil kerneli regulaarsed värskendused, mis hoiavad selle keskkonna nii turvalisena, kui see kogu aeg olemas on.

7. Vaba ränne

Ma oleksin pidanud minema eraldi sektsiooni, kus oleks tasuta funktsioone.

Lisaks tasuta turvakontrollidele, varundustele, SSL-dele ja proportsionaalsetele tagasimaksetele saab A2-hostimine igal ajal tasuta üle minna teie cPaneli saidile.

Teil on vaja vaid registreeruda A2-le, osta soovitud plaan ja taotleda ettevõtte rändemeeskonnalt kõigi teie andmete ülekandmist hostist, kellelt soovite lahkuda. See säästab palju aega ja vaeva ning koormab tavaliselt seisakuid absoluutselt. Kuni toimingu lõpuleviimiseni laaditakse teie sait vanalt pakkujalt.

Kui kõik on A2-sse kopeeritud ja edukalt testitud, saate masinaid sujuvalt vahetada, kohandades oma domeeni nimeservereid.

Parim viis selle toimimiseks on teie saidi teisaldamine vastuvõtva ettevõtte tehnilise toe kaudu. Rändeteenuse peamine eelis lisaks ilmselgele aja kokkuhoiule on lisatud tehniline ekspertiis.

Saitide ühest serverist teise kopeerimine ei ole faili kopeerimine personaalarvuti ühest kaustast teise. Enamasti on kahe hostiettevõtte serverid konfigureeritud pisut erinevalt. Vastuvõtva ettevõtte tehniline tugi saab arvestada erinevustega ja tõrkeotsinguga teha kõik vajaliku, nii et teie sait töötab tõrgeteta ja ilma tõrgeteta.

8. WordPressi jaoks optimeeritud hostimine

Praktiliselt kõik jagatud hostimisplaanid võivad WordPressi edukalt hostida, kuid nii nagu seda teeb SiteGround, hoolitseb ka A2 selle eest, et populaarne CMS toimiks maksimaalselt. WordPress installitakse mõne sekundiga A2 optimeerimisega, mis suurendavad kiirust ja turvalisust.

Kiirust suurendatakse vahemällu salvestamise ja pakkimise abil, mis on konfigureeritud vastavalt A2-serveritele, samal ajal kui turvalisust täiustatakse automaatsete turbevärskendustega.

Arendajad saavad ka WP-CLI-d hästi ära kasutada.

9. Roheline ettevõte

A2 Hosting on roheline ettevõte juba üle kümne aasta. Ja ma ei räägi ainult selle veebisaidi värviskeemist.

Hosting pakkuja vähendab aktiivselt oma süsiniku jalajälge alates 2007. aastast ja on juba saavutanud süsiniku neutraalsuse 100%. Samuti käivitab see programme puude istutamiseks ja kasutatud plasti vähendamiseks.

Kas soovite omada saiti ja metsa?

A2 püüab tõesti vähendada oma keskkonnamõju.

Kokkuvõttes hoolib loodav pärand sotsiaalselt vastutustundlikust peremehest. Andmekeskused vajavad tohutult energiat ja jahutust ning on tore näha algatusi, mis kahandavad negatiivset mõju, mida tuhanded serverid võivad avaldada.

Miinused A2 Hosting

A2 Hosting on üsna armas veebimajutusteenuste pakkuja, kuid on ka teatud asju, mida saab paremini teha. Ükski neist ei ole tegelik müüja, kuid väärib mainimist.

1. Turbo Booster ainult suurimas plaanis

A2 kuvab siin-seal oma hostimise 20-kordset kiirusvõimendit, kuid tõsi on see, et see täiendav optimeerimine on kaasatud ainult kolmest hostimiskavast suuremasse. Tõsi, see on teatud mõttes mõistlik, kuna saidid, mis kasutavad suurimat jagatud paketti, on tõenäoliselt ressursimahukad. Neile võiks kindlasti kiirendusuuendusest kasu olla.

A2 turundus on väga õiglane, välja arvatud üks erand.

Üle kahe kolmandiku plaanidest lubab väike müügilett.

Sellegipoolest on uskumatu kiiruse võluv lubadus A2 avalehel silmapaistvalt nähtav ja näeb üsna välja nagu upsell.

2. Sissejuhatus on piiratud

Väikseim plaan, mida A2 Hosting pakub, on suhteliselt piiratud. See võib majutada ühte domeeni, milles pole rohkem kui 5 andmebaasi ja 25 postkasti.

See on mõeldud väikestele alustavatele veebisaitidele, millel pole palju tehnilisi nõudeid ja mille kulisside taga on suhteliselt väike arv inimesi. Intro-pakkumiste osas olen näinud palju paremaid.

Kas soovitame A2 majutamist??

Jah me teeme.

Vastutustundlik, sõbralik ja osav A2 Hosting on ettevõte, mis on keskendunud ennekõike suurepäraste tulemuste saavutamisele. Ja sellega õnnestub.

Swift-kava, mida ma selle ülevaatuse jaoks katsetasin, saab auväärsel kiirusel ja Turbo lubab veelgi paremat jõudlust.

Suurepärane tehniline tugi, hea valik hostimislahendusi, mis laienevad pakettide kasvades kenasti, ja kindel teadmistebaas panid minu A2 Hostingsi ülevaate imelihtne uurima ja looma ning lisaks on need ettevõtte jaoks ka üks parimatest seal pakutavatest hostimisvõimalustest..

Vaatamata suhtelisele kuulsuse puudumisele on hostiteenuse pakkuja oma parimate seas vääriline koht.

A2 KORRAL VASTUVÕTMINE

ToetusTeadmistepagasJagatud hostimiskavadKontrollpaneelHostitud domeenide arvAndmebaaside arvE-postVarundamine ja taastamineLadustamineRibalaiusTehnoloogiaTurvalisusDomeeninime registreerimineSaidi migratsioonVeebisaidi koostajaPoodSpetsialiseeritud hostimineWindowsi hostimineAndmekeskusedUptimeKiirusHinnakujundushinnastruktuurGarantiidPrognoositud tagasimaksed ennetähtaegse tühistamise korralFreebiesEttevõtte veebisaitEttevõtte kultuur
A2 Hostingil on väga asjatundlik, reageeriv ja sõbralik tugimeeskond
Väga kindel teadmistebaas, mis näeb regulaarseid värskendusi
3 hostimiskava
cPanel, hästi optimeeritud
1 väikseima plaaniga ja ülejäänud kahe jaoks piiramatu
5 väikseima plaani jaoks, nii palju kui soovite kahe teise jaoks
25 postkasti väikseima plaani jaoks, ülejäänud kahe jaoks piiramatu. Ladustamine on üldine
Serveri tagasikerimise varukoopiad, plaanidega tasuta 2 & 3. Kõigis plaanides on täielik DropMySite varunduslahendus täielike võrguühenduseta varukoopiate loomiseks. Väga käepärane, kuna häkkinud saidid saavad nakatuda koos kõigi nende koopiatega cPanelil
Piiramatu üldine
Piiramatu üldine
SSD, RAID 10 üldine, HTTP / 2 ühilduvus
HackScani serveri skannimine. A2 optimeeritud täiustatud turvalisus WP jaoks. Krüpti SSL automaatselt installitud
Tasuta registreerimine, tasuta üleandmine
Jah, tasuta, kui see on tasuta
Kõigis plaanides tasuta
Saadaval on palju ostukorve ja tasuta SSL-i kaudu on veebikaubandust võimalik
Kõik plaanid on WordPressi jaoks optimeeritud eelkonfigureeritud vahemälu ja automaatsete värskendustega
Jah, kolm kava
Teenib kolmel kontinendil, mitme koondamise kihid
99,9% garantii
Tänu igasse kavasse kaasatud tasuta CDN-ile on kogu maailmas väga kiire reageerimise aeg ja olnud jõudlus
Hinnakujundus on mõistlik, 30-päevane raha tagasi garantii ja proportsionaalne tagasimakse, kui see periood on möödas. Kõige kallim plaan on 9,31 dollarit kuus, kui makstakse 2 aastat ette. Kõigi omaduste osas on see üsna hea hind
Kuuhind langeb ainult kaheaastaste plaanide korral
30-päevane raha tagasi garantii
Garanteeritud
Bingi ja Yahoo reklaamikrediiti saab taotleda kõigis kavades
Informatiivne, hõlpsasti kasutatav
Super roheline ettevõte, süsinikuneutraalne juba üle 10 aasta ja toetab paljusid keskkonnaalaseid algatusi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map