Kuidas toimida poodide poodide liiklustihedusega pühadeperioodil?

Puhkuste hooaeg on kohe nurga taga ja see on veebiettevõtetele kuldne võimalus suurendada oma müüki enne 2020. aasta algust. Ajaloolise perspektiivi saamiseks kasvas eMarketeri andmetel 2018. aasta puhkuse jaemüügi kogukulu 5,4%, ulatudes 998,32 miljardi dollarini. Statista andmetel ületab kogu maailma poodide müük aastaks 2021 4 triljonit dollarit.


Need on mõned muljetavaldavad numbrid ja on aeg optimeerida oma e-pood, et saada puhkusehooajal 2019 suuremat kasumit, ja saada oma osa sellest pirukast. Veebiettevõtjad peavad tähelepanu pöörama mitmele aspektile, et laiendada oma veebiettevõtet aasta suurima kaubandusliku ekstravagantsi ajal. Selles artiklis toon välja need ühised väljakutsed, et saaksite neist enne pühade ametliku alguse algust üle saada.

Poodide väljakutsed pühade ajal

Poodide poodide omanikud seisavad pühade ajal silmitsi selliste väljakutsetega nagu kiirus, salvestusruum ja serveri seisakuid, mis vähendavad konversiooni pühade ajal. Need probleemid ilmnevad peamiselt ebausaldusväärse hostimise tõttu. Sukeldugem sügavamale.

Kaupluse jõudlus

On tõsi, et teil on oma külastajate tähelepanu köitmiseks aega 3–5 sekundit. Kui teie pood võtab kauem kui 5 sekundit, siis tõenäoliselt sulgevad kasutajad teie poe ega külasta seda enam kunagi. Teil kui poeomanikul on kaks võimalust veebisaidi lehe laadimisaega parandada. Alustage kergemate lehtede loomisega, mis koosnevad optimeeritud piltidest, minimeeritud CSS / JavaScripti kergetest teemadest. Teiseks valige hostimislahendus, mis pakub sisuvõrgu (CDN) lisandmoodulit.

CDN aitab pikendada lehe laadimisaega, muutes veebisaidi sisu hajutatud sõlmedest, selle asemel et põhiserverit taotleda. Selle tulemusel laaditakse teie pood kiiremini ja teil on rohkem konversioonide võimalusi.

Serveri skaalautuvus

Teine suurem pood poodide omanike jaoks on serveri mastaapsus. Enamik poodide hostimise pakkujaid ei paku serveri skaleeritavuse funktsiooni ja seda seetõttu, et nad kas kasutavad ühist hosti või spetsiaalset serverit. Serveri skaleeritavuse osas pole jagatud hostimine hea valik, eriti kui teie kaupluses on tuhandeid SKU-sid. Teie kui poeomanik ei saa puhkusekampaania tippajal endale lubada serverihaldusprobleeme. Kui teil ei õnnestunud serveri suurust mõõta, kuvatakse teie kasutajatele tõrketeade „Serverit ei leitud”.

Kaupluse andmete turvalisus

Kolmas pood poodides on seotud klientide ja poodide andmete turvalisusega. Veebipoodidel on tundlikke andmeid, sealhulgas klientide profiilid, krediitkaardi mandaadid ja pangakonto üksikasjad. Peate tagama, et kõik veebipoe andmed on turvalised. See nõuab poe valmimis- ja hostimistaseme turvalisust koos IP-loendisse lisamise ja kahefaktorilise autentimisega (TFA). Kahefaktoriline autentimine on teie hostikonto täiendav turvakiht, mis hoiab teie serverit kaitsmata volitamata juurdepääsu eest. IP-loendisse lisamine võimaldab teil luua IP-de valge nimekirja, hõlbustades koostööd võrkude või piirkondadega, millel on piiramatu juurdepääs SSH-le ja SFTP-le.

Lahendus – hallatav pilvemajutus Oleme samal lehel nüüd! Ülalnimetatud väljakutsed tekivad peamiselt poodide halva hostimise tõttu.

Hallatava pilvemajutuse osas eelistavad paljud veebikaupmehed Cloudwaysi hostimisplatvormi, mis pakub poodide veebisaitidele kiiret, usaldusväärset ja vastupidavat hostimist.

See pakub kasutajasõbralikku platvormi teie igapäevaste serveritoimingute haldamiseks, näiteks turvaline juurdepääs serverile SFTP ja SSH kaudu, cron-i tööhaldus, tellitava serveri varukoopia ja palju muud. Vaatame, mida veel pakub Cloudways, et hallata liikluse kasvu pühade ajal.

Spetsiaalne server

Puhkusekampaania hooaja jaoks spetsiaalse serveri valimine on nutikas valik. See tähendab, et saate veebirakendusse terve serveri. Protsessori aega, RAM-i ega ribalaiust ei jagata, mis tähendab, et teie veebisait on kogu aeg reageeriv. Jagatud serveri jõudlus sõltub liiklusest ja teie kauplusesse mahtuvate kasutajate kaasamisest. Kuid virtuaalse pühendatud serveri puhul see pole nii.

Cloudwaysi spetsiaalset serverit kasutades ei pea te ribalaiust teiste rakendustega (WordPress, PHP, Magento jne) jagama. Spetsiaalsed serverid on kiiremad ja piisavalt võimelised liiklustiheduse suurendamiseks. Cloudways võimaldab valge sildiga veebiarendusametil No label Studios saada kiiret serverihaldust ja nautida funktsioone, nagu veebisaidi kloonimine, lavastuskeskkond, meeskonna juhtimine & varukoopiaid.

Serveri skaalautuvus

Serveriressursside suuruse suurendamine on toimingunõue, mis võib poodide müügi pühade müügihooajal teha või need lahti teha. Cloudways on lihtsustanud serveriressursside muutmist, nii et teie pood saaks kasutada puhkusemüügi perioodil rohkem tulu. Kui teil on vaja vähendada, kloonige oma server lihtsalt madalamatele spetsifikatsioonidele ja oletegi valmis!

Serveri skaalautuvus

Andmete varundamine & Taastama

Varukoopiad on ainus viis, mis aitab pärast ebakindlaid rünnakuid teie varasemaid andmeid hankida. Cloudwaysi automaatne varundusprotsess võimaldab teil serverist ja rakendusest varundada eelmääratud sagedusega. Lisaks võite soovi korral teha ka tellitavaid varukoopiaid. Varukoopiaid saab salvestada samasse serverisse, kust saate faili hõlpsalt alla laadida oma valitud välisele salvestusruumile.

Andmete varukoopia taastamine

Pilveteede ThunderStack

Cloudways hostimise pinu on selgroog, mis toetab ja optimeerib serveri jõudlust. See on NGINX, Apache ja PHP-FPM võimas kombinatsioon (PHP 7 on kõigi serverite vaikeversioon). Lisaks hallatakse rakenduste andmebaase ka MySQL / MariaDB (nüüd vaikimisi DBMS), uusimate vahemälulahenduste nagu Magento 1.X kaupluste täislehe vahemälu (FPC) ja Magento 2.X kaupluste Varnish Cache kaudu..

Pilveteede äikesepiste

Makske kohe, kui lähete

Cloudways on taskus kerge. See tähendab, et peate maksma ainult nende ressursside eest, mida olete kasutanud. Lihtsalt vali endale kõige sobivam hostimisplaan ja naudi alates 10 USD kuus.

Makske kohe, kui lähete

24/7 aktiivne tugi

Kui teie pood on üles töötatud, võib teie pood sattuda serverihaldusprobleemidesse. Sel juhul ärge muretsege, Cloudwaysi tehnilise toe meeskond on teie jaoks ööpäevaringselt alati saadaval. Lihtsalt looge pilet ja jätke ülejäänu Cloudwaysi tehnilise toe meeskonda.

Toetus

CloudwaysCDN

CloudwaysCDN on geograafiliselt hajutatud süsteem, mis aitab vähendada veebisaitide lehe laadimisaega. See tähendab, et sõltumata külastaja ja serveri vahekaugusest jääb lehe laadimiskiirus ühtlaseks. Tehnilises plaanis kopeerib CloudwaysCDN teie poodi ja teenindab külastaja taotlust lähimast sõlmest. Veelgi olulisem on see, et see säästab palju serveriressursse ja tagab teie külastajatele suurepärase lehe laadimise kiiruse.

CloudWaysCDN

On aeg väita, miks Cloudways on parem lahendus

Testisin Magento poe (näidisandmete installimine) toimivust kahe tööriista abil. Esiteks, veebisaidi toimivuse testimiseks mõeldud tasuta tööriista Pingdom abil. Teiseks, täites ab-Apache serveri võrdlusinstrumendi CLI käske.

Pingdom

Erinevatel mõõdikutel, näiteks jõudluse kvaliteedil, lehe suurusel ja laadimisajal põhinev tulemus, mis on Cloudways Magento Hostingiga üsna tohutu.

Pingdom

Ab Apache

Apache

Summeerida!

Ülemaailmse poodmomendi kasvu korral kinnitage, et plaanite pühadeperioodi ette aimata. Cloudways tagab teie poodluse kasvu, hoolitsedes kõigi teie veebimajutuse väljakutsete eest. Andke oma poodidele oma teenitud kiirus, et saaksite kõik oma varasemad rekordid ületada. Vaadake kiiresti kõiki saadaolevaid plaane ja saate oma käed parima e-poe hostimise lahenduse leidmiseks. Kui arvate, et olen olulistest näpunäidetest ilma jäänud, andke mulle sellest allpool kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map